Jak zbudować stronę internetową na GoDaddy

Utwórz stronę internetową w GoDaddy w 13 łatwych krokach

jak zbudować stronę internetową na obrazie przedstawiającym chrzestnegoTo’kiedy czujesz się trochę zagubiony’ponownie budujesz swoją pierwszą stronę internetową. Być może siedzisz i zastanawiasz się, jak zbudować stronę internetową na GoDaddy? Nasz przewodnik krok po kroku poprowadzi Cię za rękę i poprowadzi przez każdy etap – miejsce docelowe? Twoja własna strona GoDaddy!


GoDaddy nosi wiele czapek w cyfrowym świecie, oferując wszystko, od domen po hosting, ale jedną z najbardziej popularnych usług jest kreator stron internetowych.

Przetestowaliśmy GoDaddy’s budujemy strony internetowe wraz z najlepszymi markami na rynku. Ogólnie rzecz biorąc, korzystaliśmy z GoDaddy – naprawdę wyróżniał się swoim przyjazny dla użytkownika układ i kreator wspomagany projektowaniem.

To’jest bardzo łatwy w użyciu, ponieważ używa ADI (Artificial Design Intelligence) aby pomóc Ci w budowie witryny. Po wprowadzeniu żądanego typu strony internetowej automatycznie tworzona jest przykładowa witryna do edycji. Możesz sobie wyobrazić, ile czasu i wysiłku technicznego oszczędza!

To sprawia, że ​​GoDaddy jest najlepszy dla początkujących lub tych, którzy potrzebują witryny tak szybko, jak to możliwe – to’to najszybszy kreator stron internetowych na zachodzie (lub gdziekolwiek, naprawdę.)

Tam, gdzie spadł, był raczej prosty wygląd i brak cech – wygrałeś’uzyskaj potężną lub złożoną stronę internetową z GoDaddy, ale w ciągu kilku minut otrzymasz prostą, szybką witrynę. Aby zobaczyć pełny obraz, sprawdź poniższe oceny w gwiazdkach!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób testujemy GoDaddy, przeczytaj o naszym procesie testowym w naszym artykule: Jak przeprowadzamy badania naszego narzędzia do tworzenia witryn. Jeśli uważasz, że możesz potrzebować czegoś bardziej wyrafinowanego, skorzystaj z naszego quizu, aby znaleźć najlepszego kreatora witryn dla siebie.

GoDaddy pochodzi z miesięczny bezpłatny okres próbny. Więc czy ty’denerwujesz się tworzeniem swojej pierwszej witryny lub od czasu do czasu gryziesz, możesz zacząć budować bez wydawania ani centa.

Powiedziawszy to, pozwól’robimy pierwszy krok na krętej ścieżce tworzenia stron internetowych. My’Pokażę Ci dokładnie, jak zbudować stronę internetową za pomocą GoDaddy. My’Zapoznam się z procesem instalacji, dostosowywaniem witryny i czynnościami, które należy wykonać przed opublikowaniem. My’z tobą na każdym kroku, więc postaw swoją najlepszą stopę do przodu i pozwól’idziemy!

Dalsza informacja

 • Przeczytaj nasze Przegląd kreatora stron GoDaddy aby dowiedzieć się więcej o tym szybkim kreatorze.
 • Zobacz, jak GoDaddy wypada w naszym Tabela porównawcza Kreatora stron internetowych.
 • Odkryj, jak GoDaddy plasuje się w naszej recenzji Najlepsi twórcy stron internetowych z 2019 r.

1

Wybierz typ swojej witryny

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zdecyduj, jaki typ strony internetowej chcesz zbudować. Jeśli chcesz sprzedawać online, ty’Będę musiał zbudować sklep internetowy. Jeśli wygrałeś’Jeśli akceptujesz płatności za pośrednictwem witryny, wybierz opcję konstruktora witryn.

menu kreatora stron internetowych godaddyMusisz wybrać typ witryny, którą chcesz zbudować – sklep internetowy lub witrynę internetową.

Don’nie martw się, ta decyzja nie jest’t osadzony w kamieniu – jeśli zmienisz zdanie, zawsze możesz później dodać sklep internetowy do swojej witryny.

W tym przewodniku krok po kroku my’pokażę ci jak zbudować stronę internetową zamiast sklepu internetowego, chociaż wiele kroków jest podobnych.

Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że’ve:

 • Zdecydowałem, jakiego rodzaju witryny potrzebujesz
 • Wybrałem właściwą opcję w GoDaddy’strona internetowa

Dalsza informacja

 • Chcesz sprzedawać online? Przeczytaj nasz przewodnik na Jak zbudować sklep internetowy.
 • Zobacz, jak GoDaddy wypada w naszej recenzji Najlepsze platformy e-commerce.

2)

Rozpocznij darmowy okres próbny

GoDaddy ma miesięczny bezpłatny okres próbny, co zdecydowanie warto w pełni wykorzystać. Możesz poćwiczyć te kroki i przygotować swoją witrynę do bezpłatnego okresu próbnego, a następnie wybrać aktualizację (lub nie), gdy zakończy się okres próbny.

Oznacza to, że możesz nauczyć się korzystać z GoDaddy bez wydawania ani centa!

godaddy konstruktor stron bezpłatny okres próbnyPo prostu kliknij przycisk Rozpocznij za darmo, aby rozpocząć bezpłatny okres próbny z GoDaddy.

To’łatwo rozpocząć bezpłatny okres próbny – wystarczy kliknąć dowolny z Zacznij za darmo przyciski w GoDaddy’stronę internetową, a następnie utwórz konto. To’jest całkowicie darmowy i jesteś skończony’Aby się zarejestrować, musisz podać dane karty kredytowej.

Wszystko czego potrzebujesz to adres e-mail i hasło, a ty’dobrze iść!

godaddy stwórz darmowe kontoTo’bardzo łatwo zacząć korzystać z GoDaddy. Potrzebujesz tylko adresu e-mail – nie potrzebujesz danych karty kredytowej.

Idź Tato’bezpłatny okres próbny jest wyjątkowo hojny i daje mnóstwo czasu, aby się upewnić’to idealny budowniczy dla Ciebie. Tam’bez ryzyka i presji, aby się zarejestrować po zakończeniu okresu próbnego – płacisz tylko, jeśli lubisz korzystać z GoDaddy!

Po zakończeniu okresu próbnego masz do wyboru cztery plany cenowe 10 i 25 USD miesięcznie (rozliczane co roku). Podstawowy plan jest najtańszy i zawiera wszystkie zwykłe niezbędne elementy, takie jak bezpieczeństwo SSL i ograniczone opcje udostępniania społecznościowego.

Do narzędzi SEO’Będę potrzebować standardowego abonamentu w wysokości 15 USD miesięcznie oraz akceptować rezerwacje i płatności za usługi lub spotkania’Potrzebuję 20 USD miesięcznie abonamentu Premium.

Plan e-commerce jest najdroższy i kosztuje 25 USD miesięcznie – obejmuje to narzędzia sprzedaży, takie jak rabaty, wysyłka i zarządzanie zapasami.

Na razie jednak po prostu zacznij budować za darmo i wróć, aby wybrać plan cenowy po zakończeniu okresu próbnego – proste!

Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że’ve:

 • Kliknij Start za darmo
 • Utworzyłeś swoje konto GoDaddy

Dalsza informacja

 • Czy chcesz tworzyć i publikować za darmo? Przeczytaj naszą recenzję Najlepsze bezpłatne kreatory stron internetowych.

3)

Wybierz branżę i tytuł witryny

Kiedyś ty’zapisałem się, ty’Zobaczę tę stronę przed sobą, zachęcając do rozpoczęcia. To pierwszy krok do zbudowania witryny – i nie mógł’będzie łatwiej.

edytor chrzestny pozwala zacząćUruchomienie witryny jest łatwe – wystarczy wejść na swoją stronę’nazwa i branża, której dotyczy.

Wszystko, co musisz zrobić, to wejść w branżę, w której znajduje się Twoja witryna, i nazwę witryny. W ten sposób GoDaddy automatycznie tworzy przykładową stronę na podstawie podstawowych informacji, które Ty’weszliśmy.

godaddy strona konfiguracji przemysłu i tytułGoDaddy tworzy dla Ciebie witrynę na podstawie twoich informacji’weszliśmy.

Chcieliśmy mieć stronę internetową pod branżą “Pisarz”, pod tytulem “Lucy Loves Writing”. Idź Tato od razu dał nam ten prosty, stylowy motyw, koncentruje się wokół tego, co my’d powiedziałem do tej pory. Możesz grać z różnymi branżami i tytułami witryn, aby znaleźć taką, którą chcesz’jestem zadowolony z – raz’jesteś zadowolony, po prostu kliknij przycisk Kontynuuj.

Och i nie’martw się, jeśli nie’Uwielbiam każdą rzecz na tej pierwszej stronie – ty’Za chwilę go dostosuję.

Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że’ve:

 • Wybierz branżę, z której pochodzi Twoja witryna
 • Pomyśl o nazwie swojej witryny
 • Wpisałeś te informacje na swojej stronie
 • Kliknij Kontynuuj, aby przejść do następnego etapu

Dalsza informacja

 • Budujesz witrynę biznesową? Sprawdź nasz przewodnik na Jak zbudować witrynę biznesową po kilka pomocnych wskazówek.

4

Zacznij edytować swoją stronę: Wybierz swój motyw

Teraz ty’Po otrzymaniu szablonu podstawowego możesz rozpocząć jego edycję’jest bardziej wyjątkowy i zgodny z Twoją własną marką. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest wybór motywu. Twój motyw zmienia wygląd i układ witryny, więc to’ważne jest, aby wybrać taki, który ci się spodoba!

edytor stron internetowych GoDaddy jak edytowaćGoDaddy poprowadzi Cię przez twoją stronę’s, monitujący o wybranie motywu i dodanie własnego tekstu.

To’łatwo zmienić motyw – wystarczy kliknąć ten motyw, a Ty’Znajdziesz mnóstwo różnych motywów do podglądu.

Temat, od którego zaczęliśmy, nazywał się Trade, ale jest mnóstwo innych do przejrzenia.

chrzestny wybierz swój motywGoDaddy oferuje szereg różnych motywów do wyboru, a nawet pozwala zmieniać kolory i czcionki w tym podglądzie, aby pomóc Ci zdecydować.

Podstawy każdego motywu pozostają takie same, ale układy i style różnią się dla każdego z nich.

Kliknij kolorowe przyciski po prawej stronie, aby zobaczyć, jak wyglądałyby te motywy z innym schematem kolorów lub wypróbuj różne czcionki, aby dowiedzieć się, co może pasować do Twojej witryny.

kolory podglądu motywu godaddyTo’łatwo przeglądać motywy w innym schemacie kolorów – wystarczy kliknąć różne przyciski kolorów po prawej stronie.

Ostatecznie wybraliśmy motyw o nazwie Spaces, z nową czcionką i motywem w białym kolorze, aby tekst naprawdę się wyróżniał. Kiedyś ty’wybrałem Twój motyw, kliknij Gotowe w prawym górnym rogu.

To wygrało’będzie ostateczną wersją twojej strony, więc nie’martw się jeśli to’nie jest w 100% idealny – ty’Otrzymasz szansę dodania własnych zdjęć, tekstu, stron i innych treści przed opublikowaniem.

To’ważne jest, aby wiedzieć, że Twój motyw nie jest’t osadzony w kamieniu – GoDaddy pozwala w dowolnym momencie wrócić i zmienić motyw, nawet po uruchomieniu witryny!

godaddy wybierz kolor i czcionkę motywuKiedyś ty’po wybraniu motywu kliknij Gotowe, aby naprawdę zacząć dostosowywać witrynę. Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że’ve:

 • Spojrzał na dobry zakres tematów – don’po prostu trzymaj się pierwszego, który zobaczysz!
 • Podgląd różnych kolorów i czcionek
 • Wybierz motyw, który kochasz (ale pamiętaj, że możesz wrócić i zmienić go w dowolnym momencie!)

Dalsza informacja

 • Potrzebujesz inspiracji? Spójrz na to Niesamowite układy strony głównej!
 • Jeśli ty’nie masz pewności, które kolory działają najlepiej, sprawdź nasz przewodnik na temat Jak wybrać dobry schemat kolorów dla swojej witryny.
 • Upewnij się, że wybrałeś odpowiednią czcionkę dla swojej witryny dzięki naszemu przewodnikowi Jak wybrać idealny styl czcionki dla swojej witryny.

5

Dostosuj swój projekt: dodaj własne obrazy

Obrazy są bardzo ważne dla Twojej witryny’sukces. Twój motyw zawiera już gotowe obrazy – ale prawdopodobnie chcesz dodać własne!

Przede wszystkim możesz zmienić format lub dopasowanie swoich zdjęć, klikając przycisk mały niebieski przycisk aktualizacji, który znajduje się w prawym dolnym rogu obrazu, który chcesz zmienić. Następnie możesz wyświetlić podgląd czterech różnych pasowań – w poniższym przykładzie wybraliśmy “Napełnić”.

chrzestny jak edytować obrazyTutaj możesz zobaczyć różne opcje edycji stylu swojego obrazu.

Możesz jednak zamienić ten obraz podstawowy na inny – może nawet ciebie’wziąłem się! Aby to zrobić, kliknij przycisk Zamień po prawej stronie. To otworzy twoją bibliotekę multimediów (ooh).

Tutaj możesz przesyłać własne zdjęcia, przeglądać darmowe zdjęcia, a nawet łączyć się z mediami społecznościowymi, aby dodawać zdjęcia jednym kliknięciem.

biblioteka multimediów godaddyBiblioteka multimediów służy do zarządzania, przesyłania i wyszukiwania obrazów do umieszczenia w witrynie.

Jeśli ty’Korzystając z bezpłatnych zdjęć stockowych, możesz ułatwić sobie życie, korzystając z funkcji wyszukiwania. Kiedyś ty’wybrałem twoje zdjęcia, kliknij Wstaw aby zobaczyć, jak pojawiają się w Twojej witrynie.

Najlepsza wskazówka! Don’zapomnij dodać tekst alternatywny, kiedy ty’ponownie umieszczam zdjęcia na twojej stronie. Tekst alternatywny mówi ludziom, o czym jest obraz, co jest przydatne, jeśli obraz nie’t obciążenia lub jeśli ktoś używa czytnika ekranu. To’Jest również bardzo ważny dla SEO (Search Engine Optimization), co jest niezbędne, jeśli chcesz, aby Twoja strona zajmowała dobre miejsce w Google.

Poniżej widać pole, w którym wpisujesz tekst alternatywny – zwróć uwagę, jak tekst alternatywny pojawia się również po najechaniu kursorem na obraz.

chrzestny jak dodać tekst alternatywnyZawsze pamiętaj, aby dodać tekst alternatywny do swoich zdjęć – jest to tekst, który pojawia się po najechaniu kursorem na obraz i jest ważny dla SEO. Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że’ve:

 • Przesłałem własne obrazy do swojej biblioteki multimediów
 • Dodano nowe obrazy do swojej witryny
 • Sformatuj swoje zdjęcia, aby pasowały do ​​Twojego stylu
 • Napisany tekst alternatywny dla dowolnych obrazów’dodałem

Dalsza informacja

 • Masz dość zdjęć stockowych? Przeczytaj nasz przewodnik na Gdzie znaleźć profesjonalne obrazy do swojej witryny.

6

Dodaj własny tekst

Jest to prosty, ale kluczowy krok w celu dostosowania witryny. Treść jest najważniejsza w świecie witryny, więc musisz zastąpić ten podstawowy tekst i umieścić własną zawartość mordercy!

chrzestny jak edytować tekstKliknij tekst, aby rozpocząć jego edycję.

Na szczęście dodanie własnego tekstu jest bardzo proste. Kliknij tekst, który’już tam jest, a ty’Będę mógł go podświetlić, usunąć i dodać. Nie mogło’będzie łatwiej!

chrzestny edytował tekstMożesz zaktualizować tekst w dowolnym momencie.

To’łatwo jest edytować tekst podstawowy już na Twojej stronie, ale Ty’są bardziej ograniczone, jeśli chodzi o przenoszenie, a nawet dodawanie nowych pól tekstowych. Możesz’po prostu klikaj i przeciągaj pola tekstowe, a możesz’t dodaj pojedyncze pole tekstowe do swojej strony.

Zamiast tego musisz dodać nową sekcję (my’Przejdę do tego dalej) i zmień dołączony tekst.

Jeśli ty’pisząc blog, po prostu kliknij Przycisk Rozpocznij pisanie a GoDaddy otworzy wersję roboczą bloga, abyś mógł zacząć tworzyć posty.

Najlepsza wskazówka! Twoje zmiany są zapisywane automatycznie w GoDaddy, więc nie’nie musisz się martwić o utratę pracy’zrobiłem! To’to dobry pomysł na przeglądaj swoją witrynę w miarę upływu czasu – dzięki temu zobaczysz, jak Twoja strona będzie wyglądać na żywo, co pozwoli uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek’gotowy do opublikowania. Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że’ve:

 • Zmieniono dowolny tekst podstawowy dołączony do motywu
 • Dodano własną treść do swojej witryny
 • Zaczął pisać posty na blogu (jeśli ty’w tym blog)
 • Wyświetl podgląd swojej witryny, aby zobaczyć, jak zmiany wchodzą w życie

7

Dodaj nowe sekcje

ty’Zauważysz, że Twoja witryna zawiera już cztery sekcje – Nagłówek, O nas, Kontakt i Stopka. Jednym z najlepszych sposobów na uczynienie witryny wyjątkową jest dodawanie nowych sekcji – za pomocą tego poręcznego narzędzia możesz dodawać galerie zdjęć, blogi, filmy, menu i nie tylko.

Kiedy ty’ponownie edytujesz swoją stronę’Zauważysz, że pojawiają się niebieskie przyciski ze znakami plus – najedź na jeden z nich, a pojawią się słowa Dodaj sekcję.

dodaj sekcje chrzestny kreator stron internetowych

Kliknij ten przycisk, a następnie wybierz typ sekcji’chcę dodać z długiej listy, która się pojawi:

menu sekcji strony chrzestnych

Możesz dodać do 20 sekcji na każdej stronie, które powinno być dużo. Jedyne sekcje, które możesz’t add to więcej nagłówków lub stopek, ale poza tym Ty’możesz dowolnie wybierać z tego imponującego menu.

Jeśli chcesz dodać wiele nowych treści, to’najlepiej dodać sekcję Treść, ponieważ oznacza to, że możesz pisać tyle, ile chcesz!

Jeśli dodasz sekcję przypadkowo lub zdecydujesz, że już jej nie potrzebujesz, możesz łatwo usunąć sekcje klikając je, a następnie naciskając czerwony przycisk Usuń u dołu bocznego paska, który pojawia się po prawej stronie.

Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że’ve:

 • Dodano nowe sekcje do Twojej witryny
 • Usunął wszystkie sekcje, które dałeś’potrzebuję

8

Dodaj strony

Niektóre narzędzia do tworzenia witryn pozwalają tylko na tworzenie stron jednostronicowych, podczas gdy inne umożliwiają tworzenie złożonych witryn z setkami stron. Jak działa GoDaddy? Cóż, GoDaddy siedzi skromnie pomiędzy tymi skrajnościami – możesz dodać do 50 stron na swojej stronie lub uprość to za pomocą jednej strony.

Dodawanie stron jest proste – wystarczy przejść do menu głównego (klikając mały symbol domu w prawym górnym rogu ekranu) i wybrać Strony.

Spowoduje to wyświetlenie listy twoich stron i pozwoli ci zmienić ich kolejność, dodać, powielić lub usunąć. W przypadku tych dwóch ostatnich opcji kliknij trzy kropki obok strony, którą chcesz powielić lub usunąć.

Aby dodać nową stronę – tak, zgadłeś – kliknij przycisk Dodaj.

jak dodawać strony chrzestne

Wszystko, co musisz teraz zrobić, to nadać swojej nowej stronie tytuł, wybrać żądane ustawienia – na przykład, jeśli powinny pojawić się w menu nawigacyjnym – i kliknij Utwórz stronę.

Najlepsza wskazówka! Tytuł strony powinien być krótki, ponieważ pojawi się w menu nawigacyjnym. Długie, skomplikowane nazwy stron sprawią, że twoje menu będzie zagracone i zagmatwane.

Kiedyś ty’Po utworzeniu nowej, błyszczącej strony możesz zacząć tchnąć w nią życie, dodając sekcje, aby ją wypełnić. Niezależnie od tego, czy chcesz filmy, formularze kontaktowe, a nawet osadzić niestandardowy kod na stronie, to’to puste płótno do zabawy.

Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że’ve:

 • Dodano tyle stron, ile potrzebujesz (jest to opcjonalne – tam’nic nie jest złego z witryną jednostronicową!)
 • Usunięto wszystkie strony, które przekazujesz’potrzebuję
 • Zachowane krótkie i czyste tytuły stron
 • Wypełnij nowe strony treścią, dodając nowe sekcje
 • Uporządkuj swoje strony w strukturę, którą masz’jestem zadowolony z

9

Zarządzaj ustawieniami witryny

Po przejściu do ustawień witryny z menu głównego, możesz’Znajdziesz mnóstwo rzeczy, które możesz dodać, edytować lub włączyć. My’Omówię cztery kluczowe funkcje, którymi możesz zarządzać.

Profil witryny

Twój profil witryny to miejsce, w którym jesteś’Znajdę podstawowe informacje o Twojej witrynie, takich jak adres e-mail, adres i nazwa witryny. GoDaddy automatycznie użyje adresu e-mail użytego do rejestracji, ale możesz go zastąpić innym adresem, jeśli chcesz.

Możesz także zmienić kategorię działalności tutaj lub dodać numer telefonu lub adres. Jest to szczególnie warte wypełnienia, jeśli Ty’re budowanie witryny biznesowej, ponieważ pomaga budować zaufanie potencjalnych klientów.

optymalizacja wyszukiwarki

SEO to sztuka znalezienia się w Internecie. Możesz zoptymalizować witrynę tak, aby znalazła ją i sprzyjała wyszukiwarkom takim jak Google – jest na to wiele sposobów, ale GoDaddy upraszcza to dzięki narzędziu SEO.

Przejdź do karty SEO w menu ustawień i kliknij Rozpocznij optymalizację – przeniesie Cię to na nową stronę, na której możesz przejść przez GoDaddy’Kreator SEO. Tutaj możesz odpowiedzieć na pytania, takie jak to, czy Twoi odbiorcy są na całym świecie, czy lokalni, wyjaśnić, o czym jest Twoja strona, i wybrać słowa kluczowe z GoDaddy’sugestie.

optymalizacja SEO godaddyIdź Tato’Kreator SEO jest niezwykle prosty i przyjazny dla początkujących.

GoDaddy robi świetną robotę, tworząc SEO dostępne dla każdego i dla wszystkich – jesteś skończony’Musisz zrozumieć wszelkie kwestie techniczne, aby rozpocząć optymalizację witryny. To’nie jest najbardziej zaawansowanym narzędziem optymalizacji, ale dla początkujących’jest idealny.

Google Analytics

Jeśli ty’poważnie podchodzisz do swojej witryny, prawda jest taka, że ​​chcesz mieć Google Analytics w swoim zespole. To’jest popularnym, potężnym narzędziem, które zapewnia cenne informacje na temat wydajności witryny i interakcji użytkowników z witryną.

Najlepsza wskazówka! Upewnij się, że’zarejestrowałem się w Google Analytics przed próbą wykonania tego kroku. To’jest całkowicie darmowy i naprawdę łatwy.

Najpierw przejdź do Ustawień i znajdź kartę menu z etykietą Google Analytics.

Gdy rejestrujesz się w Google Analytics, Ty’Otrzymam Identyfikator śledzenia – jeśli masz to pod ręką, wszystko, co musisz zrobić, to wpisać je w pole z etykietą w ustawieniach i pozwolić GoDaddy uporządkować resztę za ciebie.

Jeśli nie’Mając go pod ręką, możesz znaleźć swój identyfikator śledzenia w obszarze administracyjnym konta Google Analytics.

Alert dotyczący plików cookie i śledzenia

My’wszyscy są zaznajomieni z wyskakującymi okienkami zawierającymi informacje o plikach cookie i danych oraz uprawnieniach i zapewniającymi najlepszą obsługę. Najprawdopodobniej akceptujesz je bez drugiego spojrzenia.

Kiedy ty’jednak budujesz własną stronę internetową’Muszę przemyśleć te zasady dotyczące plików cookie – to’jest prawem!

GoDaddy zapewnia domyślną wiadomość cookie, która działa dobrze na ogólnych stronach. Upewnij się, że jest to włączone w ustawieniach przed opublikowaniem witryny, albo wygrał’pojawiają się dla gości.

W zależności od rodzaju witryny, którą Ty’ponownie działa lub w jakiej branży znajduje się Twoja firma, może być konieczne jej edytowanie, aby była bardziej szczegółowa i prawnie hermetyczna.

Jeśli masz dłuższą i bardzo szczegółową politykę, możesz również dodać politykę prywatności do swojej witryny – robisz to, dodając nową sekcję do strony i wybierając opcję Polityka prywatności.

Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że’ve:

 • Zaktualizowałem i dostosowałem profil witryny
 • Zoptymalizuj swoją witrynę pod kątem wyszukiwarek, aby pomóc w jej ulepszeniu’rankingi raz’na żywo
 • Załóż bezpłatne konto Google Analytics i dodaj je do swojej witryny
 • Włączyłem komunikat ostrzegawczy dotyczący plików cookie i w razie potrzeby dostosowałem go
 • Dodano politykę prywatności, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji w swoich zastrzeżeniach prawnych
 • Przejrzyj resztę ustawień, aby się upewnić’wszystkie ustawione zgodnie z Twoimi preferencjami

Dalsza informacja

 • Przeczytaj naszą recenzję Najlepsze kreatory stron dla SEO Jeśli ty’naprawdę poważnie podchodzisz do znalezienia Twojej witryny.

10

Zdobądź zaawansowane

Teraz ty’Masz już podstawy, oto trzy rzeczy, które możesz chcieć dodać, aby zwiększyć ich poziom “łał” i profesjonalizm na Twojej stronie.

Dodaj logo do nagłówka

Kto nie’Czy kochasz logo? Marki są na nich zbudowane i mogą stać się kluczową częścią Twojej witryny’tożsamość. Kliknij kartę Strony na pasku bocznym edycji, wybierz stronę główną, a następnie kliknij opcję Nagłówek.

Kliknięcie etykiety Nagłówek otwiera ustawienia Nagłówka, w którym możesz dodać swoje logo. Po prostu kliknij przycisk Logo, i prześlij obraz, którego chcesz użyć. Możesz zmienić jego rozmiar, a następnie kliknij przycisk Gotowe, aby zapisać zmiany.

jak dodać logo w godaddyKliknij przycisk Logo, aby przesłać, zmienić rozmiar i zapisać swoje logo.

Twoje logo pojawi się automatycznie w nagłówku każdej strony w witrynie, a także będzie działało jako link do strony głównej – bez konieczności podnoszenia palca nawet palcem!

Dodaj media społecznościowe do swojej witryny

Pozostań w kontakcie dzięki integracji mediów społecznościowych z witryną. Możesz dodać przyciski prowadzące do różnych kont w mediach społecznościowych, dzięki czemu odwiedzający będą mogli Cię łatwo znaleźć i śledzić. Po prostu dodaj nową sekcję i wybierz “Społeczny”. Następnie możesz połączyć się ze swoimi kontami społecznościowymi, umieszczając odpowiednie linki.

godaddy integracja z mediami społecznościowymiMożesz połączyć się z różnymi kontami mediów społecznościowych za pomocą GoDaddy, od Facebooka do Yelp.

Dodaj spotkania online

Klienci Business Plus i eCommerce mogą tworzyć sekcje spotkań na swojej stronie GoDaddy. Nadal możesz go wypróbować za darmo – kliknij Dodaj sekcję, a następnie przejdź do “Spotkania & Usługi.”

ty’Będę musiał wprowadzić informacje i szczegóły dotyczące cen dla tych rezerwacji w panelu witryny, ale GoDaddy przeprowadzi Cię przez ten proces.

chrzestne spotkania onlineGoDaddy automatycznie przeniesie Cię do deski rozdzielczej, gdzie możesz zarządzać swoimi rezerwacjami.

Ta funkcja umożliwia klientom rezerwowanie spotkań i usług bezpośrednio za pośrednictwem Twojej witryny. Wygląda to naprawdę profesjonalnie i znacznie ułatwia życie zarówno Tobie, jak i Twoim klientom!

Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że’ve:

 • Dodano logo do nagłówka witryny
 • Połącz swoje konta w mediach społecznościowych z witryną
 • Utworzono sekcję spotkań i usług w Twojej witrynie (jeśli potrzebujesz tej funkcji)
 • Jeśli ty’Po skonfigurowaniu spotkań, zarządzaj swoimi rezerwacjami na pulpicie nawigacyjnym GoDaddy

Dalsza informacja

 • Utwórz profesjonalne logo dla swojej witryny – przeczytaj nasz pomocny przewodnik na Jak zrobić logo!

11

Połącz domenę niestandardową

ty’już prawie jestem! Ostatnią rzeczą do zrobienia przed opublikowaniem witryny jest połączenie własnej nazwy domeny.

GoDaddy zapewnia bezpłatną domenę, która będzie wyglądać następująco: www.lucyloveswriting.godaddysites.com. Bezpiecznie to powiedzieć’nie jest zbyt profesjonalny, a nawet niezapomniany!

Chociaż możesz opublikować swoją witrynę w tej bezpłatnej domenie, my nie’polecam to. Zamiast tego możesz albo połączyć istniejącą nazwę domeny, jeśli już ją posiadasz, albo kupić nową domenę od GoDaddy. Możesz zobaczyć te trzy opcje przedstawione poniżej.

ustawienia domeny godaddyMasz trzy możliwości wyboru domeny dla swojej witryny.

Jeśli musisz kupić nową domenę, GoDaddy oferuje kilka sugestii na podstawie nazwy Twojej witryny lub możesz ją wyszukać samodzielnie. Będziesz musiał zapłacić za nową domenę, ale nie powinna’być za drogie – te, na które spojrzeliśmy kosztem 11,99 USD za pierwszy rok.

Możesz zablokować domenę na okres do 10 lat, jeśli chcesz!

przykłady domen chrzestnychTo’łatwo wyszukać własną nazwę domeny. Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że’ve:

 • Wybierz domenę dla swojej witryny – czy to’s darmowa wersja, istniejąca lub zupełnie nowa domena

Dalsza informacja

 • Potrzebujesz trochę więcej informacji? Sprawdź nasze Jaka jest nazwa domeny? Początkujący’s Przewodnik do dokładnego wprowadzenia do nazw domen.

12

Wyświetl podgląd i opublikuj swoją witrynę

To’czas! ty’jesteś gotowy opublikować i udostępnić swoją stronę w świecie online. Aby uniknąć niespodzianek, powinieneś zawsze buduj podgląd swojej witryny – ale teraz to’czas na sprawdzenie końcowe. Poproś kogoś innego, aby rozejrzał się po Twojej witrynie jako uruchomienie testowe, zanim klikniesz duży zielony przycisk.

Zwróć uwagę na zepsute linki, zwycięskie obrazy’Wczytaj lub sekcje, które chciałeś usunąć i o których zapomniałeś. Kiedyś ty’jesteś całkowicie zadowolony ze swojej witryny, śmiało i naciśnij ten niezwykle zachęcający przycisk Publikuj.

Gratulacje – twoja strona jest online!

Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że’ve:

 • Wyświetl podgląd swojej witryny
 • Przetestowałem swoją stronę internetową, aby się upewnić, że jej nie ma’t wszelkie błędy, wady lub zepsute linki
 • Hit opublikuj!

13

Promuj swoją witrynę

Ostatnia rzecz. Teraz, gdy twoja wspaniała strona internetowa jest już na żywo, potrzebujesz ludzi, którzy będą ją podziwiać – i najlepiej oklaskiwać (głośno). Teraz’to czas na prowadzenie e-mailowych kampanii marketingowych i przyciągnięcie uwagi odwiedzających.

Po prostu dodaj sekcję Subskrybuj do swojej witryny aby zachęcić ludzi do rejestracji – możesz dostosować treść, a nawet układ, aby naprawdę się wyróżniał.

Jeśli ty’Jeśli korzystasz z abonamentu Business Plus lub eCommerce, możesz także umieścić swoją firmę w Google. Jest to korzystne dla Twojej witryny biznesowej, ponieważ poprawia widoczność, pokazując godziny otwarcia, lokalizację i dane kontaktowe w wynikach wyszukiwania.

Przejdź do pulpitu nawigacyjnego, aby wyświetlić swoją firmę w Google, zarządzać kampaniami e-mailowymi i poprawiać SEO.

promuj swoją stronę za pomocą godaddyty’Na pulpicie nawigacyjnym znajdziesz przydatne narzędzia, które pomogą Ci promować Twoją witrynę. Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że’ve:

 • Dodano sekcję subskrypcji do Twojej witryny
 • Utworzyłeś pierwszą kampanię e-mailową ze swojego pulpitu nawigacyjnego
 • Jeśli ty’jesteś biznesem, powinieneś’umieściłem Twoją firmę w Google dla lepszej widoczności
 • Poprawiono SEO z poziomu pulpitu nawigacyjnego

Jak zbudować stronę internetową na GoDaddy: Podsumowanie

Ten artykuł przeprowadził Cię przez proces tworzenia własnej witryny GoDaddy, od rejestracji po wysyłanie kampanii e-mailowych w celu promowania nowej, błyszczącej witryny.

Choć może to wydawać się wieloma krokami, dzięki GoDaddy możesz zbudować witrynę z niesamowitą prędkością’edytor wspomagany projektowo. Idealny dla początkujących, którzy chcą tylko prostej strony lub dla każdego, kto chce szybko uzyskać dostęp do Internetu, GoDaddy jest przyjemnym narzędziem do tworzenia stron internetowych.

Teraz wiesz dokładnie, jak zbudować stronę internetową na GoDaddy, ale zabawa nie’zatrzymać się tam.

Twoja podróż do twórcy witryny nigdy się tak naprawdę nie kończy – ty’Będę stale aktualizować, zmieniać i zarządzać witryną. Możesz śledzić swoją witrynę’sukces z pulpitu GoDaddy, a także za pośrednictwem Google Analytics.

Jeśli potrzebujesz szybkiego przypomnienia, jak zbudować swoją witrynę na GoDaddy, oto kroki opisane ponownie poniżej:

 1. Wybierz typ swojej witryny
 2. Rozpocznij darmowy okres próbny
 3. Wybierz branżę i tytuł witryny
 4. Rozpocznij edycję witryny: wybierz motyw
 5. Dostosuj swój projekt: dodaj własne obrazy
 6. Dodaj własny tekst
 7. Dodaj nowe sekcje
 8. Dodaj strony
 9. Zarządzaj ustawieniami witryny
 10. Zdobądź zaawansowany
 11. Połącz domenę niestandardową
 12. Wyświetl podgląd i opublikuj swoją witrynę
 13. Promuj swoją stronę

Jesteś skończony’aby wypróbować te kroki, musisz zobowiązać się do płatnego planu – wystarczy GoDaddy’bezpłatna wersja próbna, która pozwala wypróbować przed zakupem. W ten sposób wiesz dokładnie, czy GoDaddy jest właśnie dla Ciebie.

Jeśli GoDaddy tego nie robi’t zaznacz wszystkie pola, twoja kariera w budowaniu stron internetowych nie jest’t ponad. Wypróbuj Wix ADI, który działa podobnie do GoDaddy, tworząc dla Ciebie stylową stronę internetową na podstawie podanych przez Ciebie informacji. Różnica polega na tym, że możesz zdecydować o przeniesieniu witryny do zwykłego edytora, jeśli zdecydujesz, że chcesz uzyskać więcej swobody twórczej mniej ograniczające niż GoDaddy’s budowniczy.

Z hojnym miesięczny bezpłatny okres próbny, tam’nie szkodzi, dając GoDaddy szansę – my’pokazałem ci drogę, ty’Mam kroki, więc na co czekasz? Utoruj sobie drogę do sukcesu online dzięki GoDaddy’konstruktora witryn i ciesz się podróżą!

Dalsza informacja

 • Jeśli GoDaddy nie jest’całkiem nieźle, przeczytaj naszą recenzję Najłatwiejsi twórcy stron internetowych dla alternatyw przyjaznych dla początkujących.
 • Przeczytaj nasze porównanie Wix Editor vs Wix ADI aby sprawdzić, który styl budynku jest dla Ciebie najlepszy.
 • Przeczytaj nasze Ostateczny przewodnik po budowaniu strony internetowej po więcej pomocnych wskazówek.

FAQ

Chcę zbudować sklep internetowy – czy te kroki są inne??

Tak i nie – jeśli ty’ponownie budujesz sklep od zera, wtedy będziesz musiał wykonać różne kroki (ty’Będę musiał na przykład dodać produkty do witryny i skonfigurować wysyłkę). Ale nasz przewodnik na temat korzystania z GoDaddy nadal ma zastosowanie do podstaw tworzenia witryny.

Może będę chciał sprzedawać produkty w przyszłości – czy muszę teraz płacić za eCommerce??

Nie! Zbuduj swoją witrynę w zwykły sposób – jeśli chcesz zacząć sprzedawać produkty, po prostu dodaj do niej sekcję sklepu internetowego. Możesz przejść do planu eCommerce, kiedy to zrobisz’jesteś gotowy, aby zacząć zarabiać pieniądze za pośrednictwem swojej witryny.

Czy mogę edytować swoją witrynę z telefonu komórkowego??

Tak! Możesz aktualizować swoją witrynę i zarządzać nią na dowolnym urządzeniu, niezależnie od tego, czy Ty’ponownie pracuję z laptopa, telefonu lub tabletu. Ułatwia to uruchamianie witryny w podróży i jest dostępna we wszystkich urządzeniach GoDaddy’plany.

Czy muszę znaleźć hosting mojej witryny, aby móc publikować?

Nie! GoDaddy hostuje Twoją witrynę dla Ciebie, co oznacza, że ​​musisz tylko zarejestrować się, zbudować i opublikować swoją witrynę. Jesteś skończony’nie musisz się martwić o znalezienie odpowiedniego planu hostingowego lub dostawcy dla swoich potrzeb, lub o uwzględnienie dodatkowych kosztów hostingu w swoim budżecie. Idź Tato’zapewniłem ci ochronę.

Ile będzie kosztować moja witryna po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego?

Jeśli zdecydujesz się zarejestrować w GoDaddy i opublikować piękną stronę’Po zbudowaniu masz do wyboru cztery plany cenowe. Najtańszy abonament osobisty zaczyna się już od 5,99 USD miesięcznie (rozliczane co roku). Zalecamy jednak zapisanie się do biznesplanu za 9,99 USD miesięcznie, ponieważ obejmuje ono SEO, które jest niezbędne do znalezienia Twojej witryny!

Co się stanie, jeśli utknę podczas tworzenia strony GoDaddy?

Tworzenie witryny za pomocą GoDaddy jest bardzo proste, a pomocne są wyskakujące okienka, które przeprowadzą Cię przez każdy etap. Mimo to wszyscy potrzebujemy pomocy od czasu do czasu – GoDaddy ma zespół wsparcia 24/7 dostępny przez telefon. Możesz także skorzystać z pomocy czatu na żywo od poniedziałku do piątku lub przejrzeć Centrum pomocy GoDaddy, aby uzyskać odpowiedzi.

Kreator stron internetowych ma na celu zapewnienie uczciwych danych. Że’dlatego prowadzimy własne badania i uzyskujemy bezpośredni, osobisty wgląd. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map