Przegląd SimpleSite 2020 – zbyt prosty?

Simplesite Review polecany obrazMówią tam’piękno w prostocie – ale jak proste jest zbyt proste? Że’tego chcieliśmy się dowiedzieć.


SimpleSite robi dokładnie to, co mówi na puszce – to’jest prostym, prostym i podstawowym narzędziem do budowania stron internetowych, które oferuje niekodującym użytkownikom łatwy dostęp do Internetu.

My’jednak muszę być szczery – SimpleSite nie jest’t dla każdego. To’jest najlepszy dla początkujących, którzy chcą mieć bardzo prostą stronę, nie martwiąc się o jakość swoich projektów. Jeśli potrzebujesz eleganckiej lub wydajnej strony internetowej, SimpleSite wygrał’t zaznacz pola.

Plusy i minusy SimpleSite

Za I przeciw
 • Bardzo prosty w użyciu
 • Przyjazny dla początkujących
 • Idealne do optymalizacji mobilnej
 • Przestarzałe projekty i ograniczone możliwości dostosowywania
 • Ograniczone funkcje
 • Minimalna obsługa klienta
 • Plany płatne nie mają wartości do ceny

Jeśli ty’ponownie myślę, że SimpleSite może być najlepszym narzędziem do tworzenia witryn dla Ciebie lub Ciebie’jesteś niepewny i chcesz dowiedzieć się więcej niż Ty’jesteś we właściwym miejscu. My’sami tego próbowaliśmy i testowaliśmy, a teraz my’jesteśmy gotowi podzielić się z Tobą naszymi odkryciami.

Czy jesteś gotowy, aby dowiedzieć się, czy SimpleSite to po prostu najlepszy kreator dla Ciebie? Usiądź wygodnie i zapnij pasek, gdy przeprowadzimy Cię przez funkcje, łatwość użytkowania, ceny i wiele innych!

1

Łatwość użycia

Łatwość użytkowania jest jedną z głównych rzeczy, o których należy pamiętać’ponownie wybieram kreatora stron internetowych. To’ważne jest, aby Twój konstruktor pasował do twoich umiejętności technicznych – w ten sposób możesz naprawdę cieszyć się budowaniem swojej witryny!

Nic dziwnego, że właśnie tutaj SimpleSite naprawdę błyszczy. Zasługuje na swoją nazwę, dając użytkownikom prosty i łatwy sposób na budowanie podstawowych stron internetowych. SimpleSite ceni przyjemność z doskonałości, co pokazuje jej prosty edytor.

prosta łatwość użyciaSimpleSite ułatwia początkującym tworzenie podstawowej strony internetowej bez znajomości programowania i technologii.

Tylko jedna głowa do góry – jeśli chcesz dużo twórczej swobody, to ty’Przekonanie SimpleSite będzie frustrujące, a nie łatwe. To’nie jest zbyt intuicyjny, co oznacza, że ​​zbaczanie z ustalonej ścieżki może powodować bóle głowy.

Jeśli chcesz więcej swobody, twórcy tacy jak Wix lub Squarespace są o wiele lepiej przystosowani do twoich potrzeb. Jednak dla technicznie wyzywanych spośród nas SimpleSite’przejrzysty, niecodzienny redaktor to dar niebios.

Kiedy zaczynasz, wybierasz, czy ty’ponownie tworzę witrynę osobistą lub biznesową – jeśli tak’ani nie możesz wybrać “inny.”

konfiguracja witryny simplesite

SimpleSite to poprowadzi Cię przez proces budowy – wystarczy wybrać schemat kolorów, dodać obrazy, tytuł i nazwę domeny, a następnie utworzyć login. Ten ostatni krok automatycznie publikuje twoją stronę, które możesz następnie cofnąć i zakończyć edycję.

To’jest bardzo prosty i całkowicie przyjazny dla początkujących. To powiedziawszy, to nie było’t zawsze najbardziej intuicyjny – czasami jego prostota stała się niezwykle restrykcyjna i utrudniała wypracowanie zasadniczych czynności. Podczas jednej rundy testów zajęło nam dużo czasu, zanim opracowaliśmy sposób edycji tekstu przed opublikowaniem naszej witryny, co powinno być łatwe!

SimpleSite twierdzi, że możesz zbudować witrynę w ciągu kilku minut. W naszych testach stwierdziliśmy, że w rzeczywistości może się to zmienić dwie godziny (zakładając, że potrzebujesz dobrze zaokrąglonej witryny).

2)

Projektowanie i dostosowywanie motywów

SimpleSite może być prosty w budowie, ale jak będzie wyglądać Twoja strona internetowa? Prawda jest taka, że ​​design to cena, którą płacisz za prostego edytora. SimpleSite’Projekty są dość przestarzałe i oferują bardzo ograniczoną personalizację.

Podczas gdy większość innych konstruktorów – takich jak Wix, Weebly i Squarespace – daje wybór szablonów do oparcia witryny’Struktura i projekt SimpleSite działają nieco inaczej. Jeśli wybierzesz “osobisty / blog” lub “inny” opcje, ty’re automatycznie otrzymuje wstępnie ustawiony motyw dostosować, jak ten na obrazku poniżej.

prosty motyw osobistyPo wybraniu osobistego, blogu lub “inny” opcja, SimpleSite daje wstępnie ustawiony motyw do dostosowania.

Jeśli jednak wybierzesz “biznes” opcja, możesz wybrać jeden z kilku różnych motywów do edycji.

podobne tematy biznesoweMożesz wybrać jeden z wielu motywów, aby założyć witrynę firmy.

Jest to dość dziwny sposób robienia rzeczy – możesz określić, który typ witryny biznesowej chcesz’konfigurujesz na przykład, ale nie decydujesz, czy Twoja osobista witryna to portfolio, blog lub CV.

Z tego powodu, Naszą najważniejszą wskazówką jest wybór “biznes” opcja, bez względu na to, jaki typ witryny jesteś’ponownie buduję. To pozwala przeglądać wszystkie strony SimpleSite’s, aby znaleźć taki, który odpowiada Twoim potrzebom.

Gdy masz już swój motyw, dostosowanie jest dość proste. Dobrą wiadomością jest to, że pomimo dość okrężnego sposobu robienia rzeczy, SimpleSite to robi bardzo łatwe dodawanie elementów, takich jak tekst i obrazy.

proste funkcje projektowaniaTo’łatwo jest dodawać proste elementy do swojej witryny’s, chociaż dostosowanie ich po umieszczeniu na stronie może być trudne.

Jednak edytując je lub dostosowując, gdy tylko będą’Re na twojej stronie jest trudniejszym – i często niemożliwym – zadaniem.

To’łatwo zmienić stronę’układ po opublikowaniu, ale możesz’t wróć i wybierz zupełnie nowy motyw – możesz po prostu zmienić układ wybranego wcześniej motywu.

Pomyśl o SimpleSite jak o Playmobil – możesz łatwo zbudować dobrze wyglądającą stronę, ale to’mieści się w granicach określonych dla Ciebie. Na przykład Wix i Squarespace są bardziej jak Lego – wciąż łatwe dla początkujących, ale z potencjałem większej wolności, wyobraźni i imponujących rezultatów.

3)

funkcje

Choć design jest pierwszą rzeczą, którą zauważą Twoi goście, to on’s funkcje, które mogą w dłuższej perspektywie wpłynąć na twoją stronę, wpływając na prawdopodobieństwo jej sukcesu i rozwoju.

Niestety SimpleSite ma dość ograniczony zakres funkcji, dzięki czemu jest mniej niż idealny dla ambitnych stron internetowych.

Jego funkcje obejmują jednak dobrą podstawę dla witryn z hobby i początkujących projektów. Bezpłatny plan jest hojny w tym, co oferuje e-commerce i optymalizacja mobilna oba są w standardzie.

funkcje podobneSimpleSite zapewnia szereg podstawowych funkcji ułatwiających zarządzanie witryną.

Hojny e-commerce

SimpleSite’Głównym triumfem, jeśli chodzi o funkcje, jest fakt, że pozwala sprzedać do pięciu produktów w ramach bezpłatnego abonamentu. Że’naprawdę warto o tym krzyczeć. Funkcja e-commerce jest zwykle zarezerwowana dla płacących klientów, więc oferowanie jej bezpłatnie naprawdę wyróżnia SimpleSite na tle konkurencji.

Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz sprzedać kilka przedmiotów, ale my nie’Polecam SimpleSite, jeśli chcesz’naprawdę zamierzam założyć sklep e-commerce. To’nie jest bardzo skalowalny i wygrał’Dostarczę narzędzia potrzebne do prawidłowego zarządzania sklepem.

Aby odblokować nieograniczoną liczbę produktów w sklepie internetowym, musisz uaktualnić do najdroższego planu handlu elektronicznego dla 30,49 USD miesięcznie. W tej cenie możesz równie dobrze skorzystać z lepszej platformy e-commerce, takiej jak Shopify lub BigCommerce – oba kosztują mniej niż 30 USD miesięcznie, i mają niezwykle zaawansowane funkcje e-commerce.

Ogólnie rzecz biorąc, SimpleSite jest bardzo hojny dzięki funkcji e-commerce z pięcioma produktami w bezpłatnym planie, co czyni go świetny wybór do zarabiania pieniędzy na swoim hobby. To’to rzadka oferta i zdecydowanie warto ją w pełni wykorzystać!

Optymalizacja mobilna w ruchu

Większość twórców witryn oferuje szablony zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych, dzięki czemu witryna będzie automatycznie wyglądać świetnie na dowolnym ekranie. SimpleSite nie jest niczym innym, ale tak naprawdę wyróżnia się swoją mobilny edytor witryn mobilnych.

Gotowy na SimplesiteZarządzaj swoją witryną w podróży z SimpleSite’mobilny edytor.

Możesz edytować swoją witrynę i zarządzać nią bezpośrednio z telefonu komórkowego, bez pobierania aplikacji lub manipulowania wtyczkami – wystarczy kilka dotknięć telefonu lub tabletu, a Ty’dobrze iść!

Profesjonalne adresy e-mail

Kupując domenę za pośrednictwem SimpleSite, otrzymujesz również pięć osobistych adresów e-mail w zestawie. Zamiast korzystać ze zwykłego adresu e-mail, na przykład możesz mieć To jest świetna funkcja, ponieważ daje Tobie i Twojej witrynie więcej profesjonalny wizerunek.

simplesite zawiera wiadomości e-mailOtrzymujesz pięć osobistych adresów e-mail przy zakupie domeny za pośrednictwem SimpleSite.

Są to trzy główne korzyści związane z korzystaniem z SimpleSite. Istnieje jednak kilka kluczowych funkcji, których nie obejmuje SimpleSite, których można się spodziewać po typowym kreatorze witryn.

Słabe SEO

Search Engine Optimization (SEO) jest niezbędny do znalezienia Twojej witryny – bez niej Twoja strona nie działa’mają szansę na wysoką pozycję w Google’wyniki wyszukiwania. Najlepsi twórcy stron SEO automatycznie oferują mnóstwo narzędzi SEO i maksymalnie ułatwiają optymalizację witryny.

SimpleSite po prostu nie działa’wystarczająco zwiększyć, jeśli chodzi o SEO.

Tak, udostępnia strony zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych, które Google uwielbia, i zawiera przewodniki pokazujące, jak używać słów kluczowych w nagłówkach. Ale ty’są bardzo ograniczone w tym, co możesz zrobić, aby zoptymalizować swoją stronę – na początek możesz’t zainstalować dowolne aplikacje, wstawić Google Analytics lub uzyskać dostęp do kodu swoich stron.

Podczas porównywania SimpleSite’Dzięki ofertom SEO oferowanym przez Squarespace lub Weebly zdajesz sobie sprawę, jak podstawowe jest to. Jeśli ty’zmierzają do pierwszego miejsca, a nawet pierwszej strony Google’W wynikach wyszukiwania SimpleSite po prostu nie jest dla Ciebie.

Nieistniejący rynek aplikacji

SimpleSite nie działa’masz rynek aplikacji, czyli ciebie’całkowicie polegają na swoich wbudowanych funkcjach. To’nie jest jedynym twórcą stron internetowych, który to robi – na przykład Squarespace’ma rynek aplikacji, ale z drugiej strony ma także funkcje najlepszej jakości. SimpleSite może’chlubić się tym samym!

Przestarzała integracja z mediami społecznościowymi

Chociaż możesz osadzać przyciski społecznościowe, aby odwiedzający mogli udostępniać Twoją witrynę na platformach takich jak Facebook czy Twitter, możesz to zrobić’t wstawiać kanały społecznościowe na żywo na swojej stronie. To prawdziwa szkoda – media społecznościowe to ogromna część nowoczesnego marketingu, a twoja strona jest idealnym miejscem, aby dać odwiedzającym szansę na bieżąco z Twoimi profilami online.

W sumie, SimpleSite ma o wiele mniej do zaoferowania niż konkurenci, jeśli chodzi o funkcje. Jasne, że ty’Poznam podstawy z kilkoma fajnymi dodatkami – ale ogólnie rzecz biorąc, rażące luki na liście funkcji trudno zignorować lub uzasadnić.

Prawda jest taka, że ​​jeśli chcesz powiększyć swoją stronę internetową, to Ty’Walczysz.

4

Pomoc i wsparcie

Pomocy i wsparcia można łatwo przeoczyć’wybieram kreatora stron internetowych, ale to’warto sprawdzić przed zatwierdzeniem. Nikt nie chce spędzać godzin na chodzeniu w kółko z nieprzydatnym botem do czatu – więc co SimpleSite ma do zaoferowania w godzinie potrzeby?

Odpowiedź brzmi – niewiele. SimpleSite oferuje tylko jeden rodzaj wsparcia: e-mail.

prosta obsługa klientaSimpleSite oferuje swoim użytkownikom wsparcie przez e-mail, a także sekcję FAQ na stronie obsługi klienta.

Oznacza to przynajmniej, że twoim problemem zajmuje się człowiek, ale wadą jest to, że mogą działać tylko w ludzkim tempie. Średni czas odpowiedzi wynosi dwa dni robocze, co jest mniej niż idealne, jeśli masz pilny problem.

Tam’s Brak numeru telefonu na liście SimpleSite’s strona obsługi klienta – tylko adres e-mail, adres pocztowy i lista najczęściej zadawanych pytań. Możesz przejść do bloga, aby uzyskać bardziej ogólne informacje, ale w przypadku konkretnych lub technicznych problemów’Będę musiał skontaktować się bezpośrednio z zespołem pomocy technicznej.

5

cennik

SimpleSite ma trzy plany do wyboru: Basic, Pro i e-Commerce plany. Podstawowy plan jest całkowicie darmowy; abonament Pro kosztuje 15,49 USD miesięcznie, a plan handlu elektronicznego kosztuje 30,49 USD miesięcznie. Jeśli brzmi to drogo, możesz zaoszczędzić pieniądze, płacąc rocznie, a nie miesięcznie.

ceny podobneSimpleSite ma trzy plany cenowe, od darmowego do 30,49 USD miesięcznie. Możesz uzyskać niższą cenę, wybierając zamiast tego płacić rocznie.

Podstawowy plan pozwala zbudować do 15 stron, sprzedać do pięciu produktów i oferuje ograniczony wybór opcji projektowania. W tym planie ty’Będę mieć reklamy promujące SimpleSite w Twojej witrynie – z tego powodu nie’Polecam darmowy abonament dla każdego rodzaju strony internetowej firmy. Zamiast, to’jest idealny do witryn z hobby lub osobistych projektów.

Plan Pro usuwa te reklamy, pozwala tworzyć nieograniczoną liczbę stron, odblokowuje dostęp do wszystkich opcji projektowania oraz pozwala korzystać z nieograniczonej liczby zdjęć i minut wideo. Otrzymasz również bezpłatną domenę i pięć adresów e-mail. To’są przeznaczone dla profesjonalnych stron internetowych, zarówno osobistych, jak i biznesowych. ty’nadal jesteś ograniczony do pięciu produktów w swoim sklepie – jeśli chcesz więcej sprzedawać, to Ty’Potrzebuję planu e-commerce.

Plan handlu elektronicznego zawiera wszystko z planu Pro – jedyną różnicą jest to, że możesz sprzedawać nieograniczoną liczbę produktów za pośrednictwem swojej witryny. Nic dziwnego, ten plan jest najlepszy dla sklepów internetowych. Wszystkie płatne plany są objęte 14-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz je wypróbować bez żadnego ryzyka!

Darmowy plan to ten, który my’d najbardziej poleca, pomimo wielu ograniczeń. To’jest bardzo hojny, umożliwiając sprzedaż online, idealny dla użytkowników mobilnych i dobrą opcję dla witryn z hobby.

Z powodu przestarzałych projektów i braku funkcji płatne plany nie dają’• oferują duży stosunek jakości do ceny, szczególnie w porównaniu do innych konstruktorów, takich jak Wix i Weebly. Jeśli ty’ponownie zakładam witrynę firmy’Warto zamiast tego rozważyć jedną z tych alternatyw.

Kreator stron internetowych Płatny plan w Budapeszcie (/ miesiąc) *WeeblyIdź TatoSite123WixSimpleSiteSquarespace
5 USD
5,99 USD
10,80 USD
11 USD
11,25 USD
12 USD

* Ceny przedstawione w tej tabeli odzwierciedlają miesięczny koszt abonamentów rocznych, a nie miesięcznych subskrypcji.

Przegląd SimpleSite: nasze końcowe myśli

SimpleSite udowadnia raz na zawsze, że dałeś’potrzebują umiejętności technicznych, aby zbudować stronę internetową. To powiedziawszy, zbyt daleko posuwa się idea prostoty, co skutkuje bardzo podstawowymi funkcjami i często frustrująco ograniczonymi narzędziami do edycji.

My’odkryliśmy SimpleSite’funkcje, łatwość użycia, wygląd, pomoc i wsparcie, a także ceny’z pewnością trzymaliśmy nas na palcach. Łatwy w użyciu, ale nie intuicyjny; brak podstawowych funkcji, ale rekompensuje to darmowy e-commerce i rzadka mobilna edycja; SimpleSite to worek sprzeczności.

SimpleSite’ukryte klejnoty sprawiają, że jest to dobry wybór dla początkujących, którzy chcą rozpocząć hobby lub osobista strona internetowa, a nawet sprzedać kilka przedmiotów z boku.

Jeśli jednak potrzebujesz bardziej stylowych wzorów lub skalowalnych funkcji, możesz’Lepiej będzie z innym narzędziem do tworzenia stron internetowych.

Wix jest najlepszym generatorem stron internetowych, i jest naprawdę przyjazny dla początkujących. GoDaddy jest najszybszy, jeśli chcesz szybko czegoś online, Squarespace ma najlepsze projekty, a Weebly jest najlepszy dla małych firm.

SimpleSite może’konkurować z tymi bardziej aktualnymi twórcami, ale to prawda’nie próbuję. Jak mówi na swojej stronie internetowej, “korzystanie z naszego produktu powinno sprawiać przyjemność – jak granie w grę” – i to’dokładnie to, co osiąga. To’nie jest poważnym budowniczym – to’jest zabawny, więc ciesz się z jego używania. Po prostu nie’W najbliższym czasie spodziewaj się, że Twoja pasja Playmobil przyniesie wielkie pieniądze.

Przegląd SimpleSite: często zadawane pytania

Czy muszę płacić za hosting za pomocą SimpleSite?

Nie! Twoja strona jest w pełni hostowana, więc nie’musisz znaleźć dostawcę usług hostingowych lub zapłacić dodatkowo, aby uzyskać dostęp do witryny online. Nawet jeśli ty’na darmowym planie, nie’Trzeba się martwić o płacenie za hosting.

Czy otrzymam domenę za pomocą SimpleSite?

Tak! Otrzymujesz bezpłatną domenę, gdy rejestrujesz się w jednej z SimpleSite’płatne plany. Po zarejestrowaniu się w bezpłatnym abonamencie możesz wybrać darmową domenę – taką jak www.nazwa.simplesite.com – lub zapłacić za domenę niestandardową.

Czy SimpleSite to dobry wybór do blogowania?

Nie chcielibyśmy’Polecam SimpleSite, jeśli chcesz’naprawdę pasjonujesz się swoim blogiem. Istnieje wiele przyjaznych dla początkujących, darmowych konstruktorów z znacznie potężniejszymi narzędziami do blogowania, którymi możesz się cieszyć – spójrz na WordPress.com, Weebly, Wix lub Squarespace na początek!

Jeśli ty’pasjonujesz się blogowaniem, zapoznaj się z naszą recenzją najlepszych platform blogowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map