Przegląd twórców wiadomości błyskawicznych: Czy należy tworzyć gdzie indziej?

W tym artykule zostanie namalowany wyraźny obraz IM Creator’mocne strony, słabości i wszystko pomiędzy.


Założony przez byłego pracownika Wix, Kreator wiadomości błyskawicznych walczył o zawrotne wyżyny popularnej platformy typu „przeciągnij i upuść”. Zamiast tego IM Creator znajduje się u podnóża drabiny konstruktora witryn i z kilku powodów.

Z naszych badań wynika, że ​​IM Creator zapewnia bardziej skomplikowane projektowanie niż jest to konieczne – w skrócie’nie jest dla początkujących. Dla bardziej przyjaznej podróży zalecamy Wix, Weebly lub Squarespace. Jeśli ty’chcemy zbudować sklep internetowy, my’d polecam Shopify.

IM Creator jest bardziej odpowiedni dla użytkowników z dużym doświadczeniem w projektowaniu stron internetowych. Oferuje nawet plan białej listy znany jako IM XPRS, umożliwiający profesjonalnym projektantom stron internetowych tworzenie witryn klienckich za pośrednictwem platformy.

My’Pójdę bardziej szczegółowo w dół linii, gdzie my’Obejmę więcej obszarów, takich jak IM Creator’projektowanie szablonów, narzędzia i funkcje, obsługa klienta i ceny. Po przeczytaniu tego artykułu Ty’Będę wiedział wszystko o kluczowych aspektach budowy strony internetowej za pomocą IM Creator i czy to’jest odpowiednią platformą dla Ciebie.

Gotowy do wyjścia? Wtedy pozwolić’s zacząć…

Za i przeciw twórcy komunikatorów internetowych

Za I przeciwEstetyczne szablony i elementy projektu – każdy element można dostosować do wybranego szablonu za pomocą szybkiego kliknięcia, czego nie oferuje żaden inny konstruktor.Utrzymuje spójność marki, ze wszystkimi elementami projektu dopasowanymi do jednego konkretnego motywu – idealny dla tych mało kreatywnych użytkowników.Możliwość zmiany wyglądu witryny na urządzeniach mobilnych w edytorze pulpitu.
Darmowe konto dostępne tylko dla studentów, artystów i organizacji non-profit, z wymaganym dowodem formalnym.
Restrykcyjny interfejs utrudnia stworzenie strony internetowej, szczególnie w porównaniu do wolności, jaką można znaleźć w GoDaddy i Wix. Ponadto nie ma edytora „przeciągnij i upuść” oraz niewielkiej pomocy.
Nie dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z budowaniem witryny – lepiej nadaje się do projektowania stron internetowych na zamówienie.

Jak łatwy w użyciu?

Wierzcie lub nie, Kreator IM utrudnia to Stwórz Strona internetowa. Ta ironia wynika z kilku dużych problemów.

Po pierwsze, w przeciwieństwie do większości twórców stron internetowych, nie ma pulpitu nawigacyjnego widżetów, który pomógłby Ci dodawać elementy. W IM Creator musisz gdzieś kliknąć i wybrać istniejący element, aby go zmienić.

im strona edytora twórcówPodczas projektowania witryny w programie IM Creator znalezienie odpowiednich przycisków zajmuje trochę czasu

Po drugie, nie ma takiej intuicyjnej funkcji przeciągania i upuszczania jak na Wix. Jest to naprawdę restrykcyjne, ponieważ oprócz kilku kliknięć edycji’Nie można wiele zrobić ze wstępnie skonfigurowanym układem. I choć zapewnia większą swobodę twórczą niż WordPress, IM Creator wciąż pozostaje daleko w tyle za Squarespace lub Weebly w tym dziale.

Wreszcie, IM Creator nie działa’t zapewnić wszelkie monity lub przewodniki. ty’są nieco pozostawione w ciemności – musisz kliknąć na obszarze, który ci’d chcesz dostosować, a następnie w trzech kropkach, a następnie ikonę. Cały proces dostosowywania jest długi, a nie powiewający.

Jak dobry jest Kreator wiadomości błyskawicznych’szablony?

Jak my’Powiedzieliśmy, że IM Creator oferuje kilka zręcznych szablonów. Ma ponad 30 wzorów do wyboru, z których wszystkie reagują na urządzenia mobilne, dzięki czemu dobrze wyglądają na wszystkich ekranach. Tematy te są również podzielone na wiele branż, w tym fotografię, architekturę, wesela, CV, nieruchomości i wiele innych.

im szablony twórcówIM Creator ma kilka wspaniałych szablonów, z dużym wyborem na początek

Podobnie jak wszyscy twórcy stron internetowych, każdy szablon jest wstępnie wypełnione przykładową treścią, które możesz następnie dostosować. Za pomocą IM Creator możesz zmienić tekst, zdjęcia i ogólny układ za pomocą kilku kliknięć, ale to jasn’prawie tak proste, jak w Wix lub Weebly. Nie ma funkcji przeciągania i upuszczania, która sprawia, że ​​edytowanie witryny jest o wiele dłuższe niż trzeba.

Masz ochotę na przygodę? Możesz również utworzyć projekt od zera. Jeśli jednak to zrobisz’mieć duże doświadczenie w projektowaniu stron internetowych, zalecamy trzymanie się szablonów.

Jedną z wad programu IM Creator’elastyczność projektowania jest taka nie można zmienić szablonu po opublikowaniu. Więc wybieraj ostrożnie – jeśli chcesz zmienić szablony na późniejszym etapie, będziesz musiał ponownie wstawić całą zawartość.

Kolejnym ograniczeniem jest to nie masz dostępu do kodów HTML ani CSS. Może to być frustrujące, jeśli Ty’Jesteś zapalonym programistą i chcesz wprowadzać niestandardowe zmiany w szablonach. Oczywiście, jeśli nie jesteś’t wygodne z kodami, a potem nie’martw się o to.

Jakie oferuje narzędzia i funkcje?

Jak wiadomo, IM Creator utrudnia stworzenie strony internetowej. Wynika to częściowo z funkcji oraz ich braku jakości i możliwości dostosowania – oni’czasami frustrujące jest używanie, a jeśli nie’masz doświadczenie w projektowaniu stron internetowych’Zmagam się z dostępnymi narzędziami.

Jednak to, co lubimy w programie IM Creator’Jego cechą jest to, że możesz podłączyć własną domenę we wszystkich planach cenowych. Możesz także wdrożyć przycisk darowizny dla witryn charytatywnych i masz dostęp do zdjęć stockowych, które mogą przyspieszyć projektowanie witryny.

IM Creator traci pewne poważne punkty o nie oferowanie sklepu z aplikacjami, narzędzi do edycji obrazów ani żadnego e-mail marketingu. Są to niektóre ważne funkcje do budowy udanej strony internetowej, które można znaleźć w prawie każdym innym narzędziu do tworzenia witryn internetowych na rynku.

Ale co z funkcjami w innych obszarach?

E-commerce

Pomimo swoich wad, IM Creator jest jednym z niewielu twórców stron internetowych, który oferuje funkcjonalność e-commerce bez konieczności aktualizacji subskrypcji. Jednak oferty e-commerce są słabe.

Dostępne funkcje e-commerce obejmują analitykę sklepu, usługi realizacji transakcji oraz nieograniczone miejsce na dane i przepustowość we wszystkich planach, ale to’o tym. Jeśli ty’poważnie myślę o stworzeniu sklepu internetowego’znacznie lepiej jest korzystać z bardziej uznanej platformy, takiej jak Shopify lub BigCommerce.

Blogowanie

Dodanie bloga jest świetne dla SEO (optymalizacja pod kątem wyszukiwarek), ponieważ tak jest’s przydatne do dodawania słów kluczowych do witryny. Blogi świetnie nadają się również do informowania użytkowników o najnowszych wiadomościach i ofertach. Za pomocą komunikatora IM Creator możesz dodawać bloga za pomocą niebieskiego ‘+’ przycisk u góry strony.

W programie IM Creator podstawy są dostępne, ale zestaw narzędzi może być znacznie obszerniejszy. A kiedy weźmiesz pod uwagę fakt’Brak dostępu do aplikacji, co może pomóc w ulepszeniu witryny’wydajności, możesz zobaczyć, dlaczego ta platforma nie działa’t znajduje się wysoko na naszej liście ulubionych.

im twórca dodaj blogaDodanie bloga jest dość proste i ułatwia łączenie się z użytkownikami

Jaka pomoc i wsparcie jest dostępne?

Przestoje na stronach internetowych są niekorzystne. To’złe doświadczenia dla odwiedzających i mogą zaszkodzić reputacji Twojej marki. To sprawia, że ​​dobra obsługa klienta jest tak ważna – może pomóc utrzymać Twoją witrynę wśród ludzi’dobre książki, a jeśli ty’ponownie prowadząc sklep internetowy, może utrzymać przepływ gotówki.

Obsługa IM Creator jest dość podstawowa. Aby skorzystać z całodobowej obsługi klienta, ty’Będę musiał przejść na plan premium, który kosztuje 8 USD miesięcznie – ale co otrzymujesz z bezpłatnego abonamentu?

IM Creator korzysta z systemu biletowego, który pozwala klientom przesyłać zgłoszenia do pomocy technicznej z zapytaniem lub problemem, zanim agent wsparcia wróci z odpowiedzią. Średni czas reakcji wynosi poniżej 12 godzin, co jest imponujące, biorąc pod uwagę, że IM Creator obsługuje obecnie około 11 milionów stron internetowych.

Możesz także pobrać pomocny podręcznik użytkownika, który jest czymś, czego większość twórców stron internetowych nie robi’t zapewnić. Dostaje od nas duży tyk. Ponadto istnieje duże centrum wiedzy wypełnione pytaniami, zapytaniami i kwalifikacjami, które mogą pomóc w znalezieniu potrzebnej odpowiedzi.

Ogólnie rzecz biorąc, opcje wsparcia IM Creator mogą być znacznie bardziej wszechstronne. Na przykład nie ma obsługi czatu na żywo i możesz’skontaktować się telefonicznie z agentami klienta IM Creator.

Ile kosztuje Kreator wiadomości błyskawicznych?

Teraz wiesz, co potrafi Kreator wiadomości błyskawicznych (i mogą’t) zapewniają, ale ile to cofnie? W końcu pieniądze to wielka sprawa.

W zakresie subskrypcji IM Creator oferuje trzy plany, które omówimy poniżej…

Bezpłatny plan

Don’zbyt podekscytowany – bezpłatny plan jest tylko dla studenci, artyści, i organizacje non-profit. Aby skorzystać z tej subskrypcji, Ty’Będę musiał przedstawić pisemny dowód i opis, dlaczego potrzebujesz strony internetowej. I tak jak my’Jak już wspomniano, obsługa klienta jest niezwykle podstawowa w tym planie.

Premium – 8 USD / miesiąc

To jest dla biznes. Możesz podłączyć własną domenę, która pomaga budować tożsamość marki i cieszyć się dostępem do nieograniczonej przepustowości, dzięki czemu możesz stworzyć dużą stronę internetową bez obawy o wolne prędkości ładowania. Ogólnie rzecz biorąc, to’jest niedrogą opcją w porównaniu z resztą rynku.

Pro i whitelabel – 350 USD rocznie

Jak sama nazwa wskazuje, jest to plan dla firm z białą marką. Na przykład to’s dla agencje zajmujące się projektowaniem stron internetowych, które chcą tworzyć witryny dla klientów korzystających z narzędzia do tworzenia witryn. W ramach tego planu otrzymujesz nieograniczoną liczbę licencji, co oznacza, że ​​możesz budować tyle witryn klienckich, ile chcesz, korzystając z Kreatora wiadomości błyskawicznych.

Przegląd kreatora wiadomości błyskawicznych: Podsumowanie

My’przejrzeliśmy teraz wszystkie kluczowe obszary budowy witryny za pomocą komunikatora IM Creator. Obejmując wszystko, od łatwości obsługi po obsługę klienta, powinieneś teraz mieć jasne pojęcie, czy IM Creator jest dla Ciebie.

Nadal niezdecydowany? Don’martw się – to’dlaczego my’jesteś tutaj! Mówiąc wprost, IM Creator nie jest dla początkujących. Jeśli ty’budując swoją pierwszą stronę internetową, powinieneś spojrzeć na Wix lub Weebly.

IM Creator nie zapewnia praktycznie żadnych podpowiedzi ani wskazówek wizualnych’ponownie budujesz swoją witrynę i brakuje w niej intuicyjnych funkcji przeciągania i upuszczania dostępnych na innych wiodących platformach.

Możesz wybaczyć platformę, która’frustrujące w użyciu, gdyby miał darmowy plan. I IM Creator – w pewnym stopniu. Jest dostępna opcja bezpłatna’tylko dla studentów, artystów i organizacji non-profit. A ty’Wymagany jest dowód pisemny.

Jednak IM Creator zapewnia piękne szablony i możesz łatwo zintegrować swojego bloga. Jednak w przypadku wszystkich innych elementów, w tym obsługi klienta, łatwości użytkowania i funkcji e-commerce, Kreator wiadomości błyskawicznych może działać znacznie lepiej – do tego stopnia, że ​​korzystanie z tej platformy może powodować problemy w witrynie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map