Recenzja Webs.com – zbudowano 55 milionów stron internetowych? Dlaczego jest dobry dla Ciebie?

W momencie przeprowadzania przeglądu z Webs.com zbudowano ponad 55 milionów stron internetowych – dlaczego jest tak popularny??


Strony internetowe istnieją już od 2001 roku, a ich popularność stale rośnie, nawet w przypadku nowszych twórców stron internetowych, takich jak Wix i Weebly dołączenie do imprezy. W tym przeglądzie Webs.com chcemy przekonać się, co sprawia, że ​​Sieci są tak popularne.

Strony internetowe skierowane są przede wszystkim do małych firm i przedsiębiorców. Nie oznacza to, że możesz’t zbudować osobistą lub non-profit stronę internetową za pomocą sieci, jak najbardziej możesz (poniżej omówimy przyjazne dla użytkownika i narzędzia do tworzenia stron internetowych).

Narzędzia, które zapewniają, są jednak nieco bardziej ukierunkowane na małe firmy, które przeanalizujemy i przedstawimy poniżej naszą opinię.

Jedynym zastrzeżeniem jest to, że chociaż sieci obsługują ponad 55 milionów stron internetowych, trudno jest ustalić, ile z nich jest aktywnie wykorzystywanych (lub porzuconych) – ponieważ są to informacje prywatne.

Niemniej jednak możliwość zasilania tak wielu stron internetowych i przyciągnięcia tak wielu użytkowników jest imponującym osiągnięciem.

Jedną z rzeczy z naszej recenzji Webs.com jest to, że Webs istnieje już od 2001 roku i prawdopodobnie będzie dostępny przez długi czas – co jest ważnym czynnikiem dla twórców stron internetowych takich jak Ty.

1

TOP 3 Wady i zalety

Plusy

 • Intuicyjny edytor przeciągnij i upuść
 • Umożliwia budowanie stron członkowskich bezpośrednio na ich stronach internetowych
 • Ma sklep z aplikacjami, który pozwala zintegrować więcej narzędzi innych firm

Cons

 • Oferuje tylko 40 szablonów do pracy (Wix oferuje ponad 500)
 • Mogą’t zmodyfikuj kod HTML / CSS
 • Długi czas ładowania

2)

ŁATWOŚĆ UŻYCIA

Webs to narzędzie do tworzenia witryn WYSIWYG (What You See Is What You Get), co oznacza, że ​​budujesz całą witrynę bezpośrednio przed tobą, a to, co widzisz podczas budowania, jest tym, co faktycznie pojawia się po opublikowaniu witryny.

Web daje ci możliwość budowania “normalne strony” lub “strony specjalistyczne”.

Normalne strony

Sieci zapewniają 6 różnych konfiguracji układu strony, więc za każdym razem, gdy tworzysz nową stronę, możesz wybrać układ strony, którego chcesz użyć. Możesz zmienić układ strony później, jeśli chcesz. Moduły, które wstawisz na stronę (tj. Zawartość) zostaną automatycznie przeniesione do nowego układu, dzięki czemu wygrasz’t stracić jakiekolwiek informacje.

Webs.com Review Layouts Page

Specjalność Strony

Sieci też ci dają “strony specjalistyczne” – rozumiemy przez to, że oni mają dedykowane, wstępnie ustawione strukturyzowane strony internetowe do wyboru. Należą do nich strony poświęcone blogom, sklepom internetowym, zdjęciom, członkostwu, wideo, forom, księgom gości i terminom. Te wstępnie ustawione strony znajdziesz w App Store, a te są miłe, zwłaszcza jeśli ich potrzebujesz.

Przegląd sieci - strony aplikacji

Ponieważ te “Strony aplikacji” są wstępnie ustawione w strukturze, wygrałeś’możesz przeciągać i upuszczać dowolne moduły na te strony, tak jak w przypadku normalnych stron internetowych. Chociaż wydaje się to trochę mało elastyczne, jeśli chodzi o projekt, to tak’jest to miła funkcja, jeśli jej potrzebujesz.

Ogólnie, w oparciu o naszą recenzję Webs.com, jest to bardzo intuicyjny i łatwy w użyciu kreator stron internetowych. Łączenie normalnych stron i stron specjalistycznych pozwoli ci stworzyć ciekawszą stronę internetową bez komplikowania procesu tworzenia. Podoba nam się, jak Internet oferuje wiele funkcji, ale sprawia, że ​​wszystko jest dość proste.

3)

SZABLONOWE OPCJE PROJEKTU

Webs ma 450 szablonów zoptymalizowanych pod kątem urządzeń mobilnych do wyboru, która jest dość dużą kolekcją. Te szablony obejmują ponad 20 różnych branż, dzięki czemu możesz znaleźć taki, który jest odpowiedni dla Twojej branży.

Przegląd sieci - szablony

jednak, Webs nie’Umożliwiają elastyczność edycji HTML i CSS szablonów, więc nawet jeśli chcesz zatrudnić kogoś do modyfikacji projektu, wygrałeś’Ta opcja jest dostępna w sieci Web.

Jest to również główny powód, dla którego ich nie ma’t dowolnym zewnętrznym dostawcą szablonów dla stron internetowych, który jest taki sam jak dla Wix.

jednak, Webs pozwala ci na pewne opcje dostosowywania. Niektóre motywy są dostępne w kilku schematach kolorystycznych, a niektóre umożliwiają dostosowanie obrazu / koloru tła. Możesz także dostosować style czcionek paska nawigacji, treści i stopki.

Ale ogólnie, w porównaniu do innych twórców stron internetowych, sieci’ wybór szablonów i elastyczność nie są zbyt wszechstronne. Nadal możesz zbudować dobrą stronę internetową za pomocą sieci, ale jeśli tak’jeśli chodzi o projektowanie, to w tym przypadku sieci mogą się nie udać.

SZABLONY MOBILNE

Oprócz szablonu strony internetowej przeglądarki, Webs oferuje również pewne opcje dostosowywania szablonów mobilnych, aby Twoja witryna była gotowa na urządzenia mobilne.

Opcje, które dają Ci Internet, są o wiele więcej niż inne programy do tworzenia witryn. Większość twórców stron internetowych oferuje tylko jeden ogólny projekt mobilny i możesz to zrobić’dostosuj to.

Z sieciami możesz wybierz spośród 6 projektów szablonów mobilnych. Możesz nawet dostosować schemat kolorów każdego szablonu do swojej witryny’schemat kolorów.

Przegląd stron internetowych - strona mobilna

To fantastyczna funkcja, która daje większą kontrolę nad witryną mobilną bez konieczności płacenia i zarządzania oddzielną witryną mobilną.

4

POMOC I WSPARCIE

Obsługa klienta w sieci Web

Jeśli subskrybujesz ich abonamenty premium, możesz uzyskać e-mailową pomoc dotyczącą planu Starter, e-mail + czat na żywo dla planu Enhanced i e-mail + czat na żywo + wsparcie telefoniczne dla ich planu Pro.

Jeśli jednak korzystasz tylko z ich bezpłatnego abonamentu, twoja opcja wsparcia ogranicza się do dyskusji na forum, więc możesz nie otrzymać niezbędnej uwagi 1 na 1, którą możesz chcieć.

Jest to zrozumiałe, ponieważ mają miliony użytkowników do obsługi i to’jest sprawiedliwe, aby dać płacącym użytkownikom wyższy priorytet i wyższy poziom usług.

Zasoby poradnika internetowego

Sieci mają bazę wiedzy umieszczoną na desce rozdzielczej. W każdej chwili masz pytanie, po prostu wpisz swoje pytanie, a uzyska ono najbardziej pasującą odpowiedź. My’przetestowaliśmy to i znajdujemy wiele odpowiedzi w bazie wiedzy – więc ta funkcja jest bardzo pomocna.

Jednak jednym z punktów poprawy jest to, że sieci mogą próbować dołączyć więcej zdjęć i samouczków do sekcji pomocy. Obecnie ich baza wiedzy zawiera wiele tekstów, które, choć pomocne, mogą być przytłaczające, jeśli wolisz zdjęcia. Niemniej jednak, jeśli jesteś użytkownikiem Planu Rozszerzonego lub Planu Pro, możesz po prostu skorzystać z funkcji czatu na żywo, aby uzyskać pomoc.

Forum społeczności Webs

Sieć ma obszerne i pomocne forum. Jeśli masz pytania, możesz szybko przeszukać forum, aby sprawdzić, czy ich pracownicy pomocy technicznej już wcześniej odpowiedzieli na te same pytania. Dzięki temu podejściu możesz zaoszczędzić dużo czasu.

Widzieliśmy niektóre opinie Webs.com, że ich pomoc na forum może zająć trochę czasu, ale jak wspomniano powyżej, jeśli uaktualnisz do płatnego pakietu, otrzymasz pomoc 1 na 1, co jest uczciwe, ponieważ jesteś płatnym klientem.

5

ECOMMERCE STRONY INTERNETOWEJ

Jeśli budujesz sklep internetowy, Webs oferuje całkiem kompleksowe rozwiązanie e-commerce. Możesz dodać sklep internetowy lub zintegrować swój sklep Etsy (jeśli taki masz) bezpośrednio ze swoją witryną.

Sieć’Sklep internetowy ma wszystkie praktyczne funkcje, których potrzebuje każdy sklep internetowy. Pozwala wstawiać zdjęcia produktów, opisy, ceny, ustawiać opcje podatkowe, opcje wysyłki, konfigurować wersje produktu (aby odwiedzający mógł wybrać różne wersje tego samego produktu) oraz status produktu.

Możesz także ustawić swoje produkty w różnych kategoriach, aby ułatwić sortowanie.

W przypadku kont premium masz również dostęp do systemu śledzenia zapasów. Ten system pomaga zarządzać produktem i śledzić go bezpośrednio w panelu Webs.

Webs.com Recenzja eCommerce

Możesz używać PayPal jako procesora płatności do zbierania pieniędzy od klientów. Będziesz mieć więcej opcji płatności, jeśli zdecydujesz się zintegrować swój sklep Etsy ze stroną internetową.

Ogólnie rzecz biorąc, uważamy w naszej recenzji Webs.com, że ma przyzwoity zestaw narzędzi e-commerce, które pomogą Ci zbudować sklep internetowy. Aby maksymalnie wykorzystać możliwości oferowane przez ich narzędzia, należy uaktualnić do pakietów premium, co należy wziąć pod uwagę, jeśli poważnie myślisz o swojej firmie (omówimy pakiety premium i ceny poniżej).

Kolejną zaletą jest to Webs nie pobiera opłaty transakcyjnej od każdej sprzedaży (niektórzy inni dostawcy koszyków na zakupy biorą procent sprzedaży), więc możesz zachować wszystkie swoje zyski.

6

STRONY SEO

Webs pozwala zoptymalizować wszystkie podstawowe funkcje SEO, takie jak tytuły i opisy dla całej witryny. Musisz jednak zasubskrybować płatny abonament, aby dostosować tytuły, opis i metatagi dla poszczególnych stron internetowych.

Webs zapewnia również wewnętrzne narzędzie do śledzenia ruchu, które pozwala zobaczyć, ilu masz użytkowników, liczbę odsłon, średnie miesięczne, źródła ruchu itp..

Przegląd stron internetowych - Clicky

Oczywiście, jeśli chcesz korzystać z Google Analytics zamiast sieci’ własne narzędzie do śledzenia statystyk, na pewno możesz to zrobić. Wystarczy wstawić fragment kodu śledzenia otrzymanego z Google Analytics do “Ustawienia” , gdy jesteś na pulpicie nawigacyjnym Webs.

Przewodnik SEO Kreatora stron internetowych – zobacz naszą opinię na temat SEO z różnym oporem & upuść konstruktorów witryn i ich porównanie.

7

OPCJE GOSPODARCZE I EKSPORTUJĄCE

Webs zapewnia bezpłatny hosting, więc nie’Trzeba za to dodatkowo zapłacić, nawet jeśli nie korzystasz z ich płatnych planów. Jest to pomocne, ponieważ nie musisz zarządzać własnym hostingiem. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy techniczne lub związane z bezpieczeństwem, Webs zajmie się tym za Ciebie, więc Twoja witryna będzie zawsze działać poprawnie.

Dzięki bezpłatnemu planowi masz ograniczoną przestrzeń dyskową i ograniczoną przepustowość, więc rozmiar Twojej witryny będzie ograniczony. Otrzymane wolne miejsce powinno jednak wystarczyć do zbudowania podstawowej witryny internetowej. Uaktualnij do swoich płatnych pakietów, aby uzyskać więcej miejsca i przepustowości.

Wadą sieci jest brak funkcji eksportowania. Oznacza to, że jeśli kiedykolwiek chcesz użyć innego narzędzia do tworzenia witryn lub hostować własne witryny, możesz to zrobić’zabierz ze sobą stronę internetową. Będziesz musiał zbudować witrynę od zera, jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się opuścić Webs.

Nie jest to wcale rzadkie, ponieważ Wix i Jimdo również mają to ograniczenie. Jeśli jest to dla Ciebie ważne, możesz sprawdzić Weebly lub Squarespace, ponieważ pozwalają one na eksport stron internetowych.

Nasza rekomendacja dotycząca przeglądu witryny Webs.com jest taka, że ​​jeśli Ty’Jeśli interesujesz się sieciami, wypróbuj za darmo, aby sprawdzić, czy odpowiada Twoim potrzebom. W ten sposób możesz zdecydować, czy chcesz popełnić.

8

CENY – CZY STRONY WARTO INWESTYCJI?

Możesz spróbować korzystać z sieci za darmo i jest bez presji na aktualizację, ponieważ nie’nakładają limit czasowy na ich użycie za darmo.

Z darmowym kontem będziesz mieć ograniczone funkcje, przestrzeń dyskową i przepustowość i wygrałeś’mieć dostęp do obsługi klienta 1 na 1, chyba że zdecydujesz się na aktualizację.

Jeśli zdecydujesz się na uaktualnienie do sieci’ plany premium, mają 30-dniową politykę gwarancji zwrotu pieniędzy, która eliminuje ryzyko finansowe od ciebie:

Przegląd Webs.com 30-dniowa gwarancja

Webs ma 3 poziomy planów premium: Starter, Enhanced i Pro.

Strona z cenami stron

Jeśli zarejestrujesz się na 1 lub 2-letni plan, dostaniesz “Wielka ilość” zniżka w wysokości 33% od ceny miesięcznej – znaczne oszczędności, jeśli nie masz ochoty korzystać z sieci po przetestowaniu ich za pomocą bezpłatnego konta.

Ponadto, jeśli zarejestrujesz się w ramach ich rocznego lub rocznego abonamentu, zrzekną się opłaty konfiguracyjnej w wysokości 10 USD, która ma zastosowanie tylko, jeśli zarejestrujesz się w abonamencie miesięcznym.

Otrzymasz również bezpłatną domenę niestandardową, jeśli zarejestrujesz się w jej rocznych pakietach Enhanced lub Pro (co stanowi około 12 USD w przypadku większości rejestratorów nazw domen, takich jak GoDaddy)

Jeśli więc zarejestrujesz się na abonament 2-letni, zaoszczędzisz 33%, a abonament 1-letni 15%. Jeśli zarejestrujesz się na abonament roczny i dwuletni, otrzymasz również bezpłatną nazwę domeny (co kosztuje około 12 USD w przypadku większości rejestratorów nazw domen).

Przegląd planu premium Webs.comTen zrzut ekranu pokazuje Ulepszony pakiet premium z sieci

Zaletą przejścia na plany premium jest oczywiście to, że zyskasz dostęp do funkcji premium, takich jak pełen zakres narzędzi handlu elektronicznego i priorytetowe wsparcie.

Jeśli porównujesz ceny planów premium z innymi twórcami stron, to Ty’Zauważysz, że miesięczna inwestycja w używanie Webów jako kreatora stron jest dość uczciwa, a nawet nieco tańsza.

Dalej, W sieci można uzyskać środki na reklamę w wysokości 100 USD do wykorzystania w Google Adwords i reklamach na Facebooku kiedy zarejestrujesz się w celu uzyskania ulepszonego lub profesjonalnego planu. Już samo to oznacza, że ​​możesz korzystać z sieci’ pakiety premium za darmo przez pierwszy rok.

Jak wspomniano w naszym przeglądzie stron internetowych, ten kreator stron internetowych zapewnia szereg dobrych narzędzi, jeśli tworzysz sklep internetowy, a ich sklep z aplikacjami zapewnia przydatne narzędzia, które są w pełni zintegrowane z sieciami, aby pomóc w zarządzaniu firmą. Korzyści ze stosowania zintegrowanych narzędzi to szybka i bezproblemowa instalacja oraz pewność, że aplikacje nie będą powodować konfliktów z sieciami.

9

PRZEGLĄD INTERNETOWY – WNIOSKI / ZALECENIA

Dalej, jeśli chcesz założyć stronę rejestracji członkostwa, Webs jest jednym z niewielu twórców stron internetowych, którzy oferują tę funkcję jako część swojego twórcy. Korzyścią dla ciebie jest to, że nie’muszę zainstalować zewnętrzny system członkostwa, który może powodować konflikt z twórcą strony – to’boli cię głowa’potrzebuję.

Ogólnie rzecz biorąc, nasze wyniki przeglądu Webs.com są takie przyjazny dla użytkownika konstruktor i krzywa uczenia się, jak nauczyć się go używać, jest dość niska, dzięki czemu możesz zbudować stronę internetową bez odrywania włosów.

Chociaż wybór szablonu projektu jest nieco ograniczony w porównaniu z innymi twórcami stron internetowych, zapewniają one kilka przyzwoitych opcji dostosowywania dla każdego szablonu. Jeśli nie jesteś zbyt wybredny w projektowaniu, możesz znaleźć coś, co lubisz. Ponadto Webs ma dobre funkcje dostosowywania strony mobilnej, co jest pomocne, ponieważ więcej osób “będzie mobilny”.

Dobrym podejściem jest rozpoczęcie od bezpłatnej strony internetowej, zapoznanie się z jej narzędziami oraz łatwość lub trudność korzystania z sieci, a następnie podjęcie decyzji o aktualizacji lub nie.

W końcu sieci są bezpłatne, a nawet jeśli zdecydujesz się na aktualizację, nadal mają 30-dniowa polityka gwarancji zwrotu pieniędzy, który usuwa z ciebie ryzyko finansowe.

Pamiętaj, że nie ma limitu czasu na korzystanie z ich bezpłatnych usług.

Wypróbuj Internet za darmo

Znalazłem tę recenzję jako pomocną?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map