Stały kontakt Kreator stron WWW Przegląd 2020 | Warto hype?

Pomimo tego, że jest lepiej znana jako usługa e-mail marketingu, Constant Contact twierdzi, że stworzył ‘przemysł’najlepsza platforma do tworzenia stron internetowych i e-commerce’.


Tutaj w Expert Kreatora stron, naturalnie przyjmujemy te twierdzenia ze szczyptą soli. Korzystanie z własnego solidna metoda badawcza, bardzo chcieliśmy przetestować narzędzie do tworzenia witryn Constant Contact i dowiedzieć się więcej w porównaniu z 50+ innymi twórcami stron internetowych, które my’przetestowałem.

Krótko mówiąc, nie byliśmy’t zdumiony – ale budowniczy ma pewne cechy odkupienia, w tym dobry stosunek jakości do ceny. I podczas gdy to’z pewnością nie jest na szczycie naszej listy może być idealną opcją dla niektórych osób – zwłaszcza jeśli ty’Chciałbym przeprowadzić intensywny marketing e-mailowy i chcesz zintegrować się z usługą e-mailową Constant Contact.

My’Dogłębnie przyjrzymy się funkcjom, cenom, łatwości użytkowania, pomocy i wsparcia, a także więcej, aby przedstawić naszą najlepszą recenzję tego narzędzia do tworzenia witryn. Pozwolić’Zanurz się w:

Plusy i minusy

Plusy

 • ADI ułatwia utworzenie działającej witryny, a Ty nie’czuję się przytłoczony opcjami
 • Hojny bezpłatny plan
 • Łatwe do zrozumienia analizy

Cons

 • Backend jest podatny na usterki
 • Funkcje nie są’t bardzo zaawansowany
 • Niezwykłe wzory

Jak łatwy jest stały kontakt w użyciu?

Stały kontakt, podobnie jak wielu dzisiejszych konstruktorów, działa poprzez automatyczne generowanie strony internetowej za pomocą sztucznej inteligencji (AI), którą można następnie edytować.

Wstępna konfiguracja była dość prosta, otwierając z bardzo szerokim pytaniem: ‘O czym jest twoja strona internetowa?’

Po wprowadzeniu listu ‘P.’, postanowiliśmy iść ‘Pizza’, ponieważ… no cóż, lunch był już w naszej głowie.

Następnie wybierz tytuł swojej witryny, a następnie dodaj główny obraz. Możesz także dodać logo, jeśli je masz – jeśli nie, możesz je później zbudować. Następnie wybierz schemat kolorów, parowanie czcionek i styl nawigacji, a następnie dodaj dane kontaktowe… i cześć presto! Strona internetowa zbudowana dla Ciebie w kilka minut.

Naprawdę podobał nam się pasek postępu, który aktualizował się, gdy przechodziliśmy przez każdy krok, i ułatwiliśmy sprawdzenie, jak daleko doszliśmy. Nie zrobiliśmy tego’czuję się przytłoczony zbyt dużą liczbą opcji – coś, co może się zdarzyć z twórcą strony internetowej takim jak Wix – i cały proces przebiegał do tej pory dość płynnie.

ty’następnie przeniesiony do edytora Constant Contact, gdzie możesz dokonać zmian w projekcie i dodać własną treść. Masz możliwość ‘Wybierz się na krótką wycieczkę’ w tym momencie, co pomogło wskazać, gdzie były wszystkie kluczowe elementy:

Ciągła prezentacja edytora kontaktów

Napotkaliśmy pewne trudności podczas próby dostosowania tej strony – coś, co my’Omówię bardziej szczegółowo w następnej sekcji.

Projektowanie i dostosowywanie szablonów

Po przejściu wstępnego procesu powyżej’Zostanie przedstawiona strona internetowa, która pod każdym względem jest gotowa do działania. Cały ty’d trzeba wymienić domyślną zawartość na własną – oznacza to dodanie własnych informacji i obrazów, jeśli je masz.

Dostosowywanie projektu

Jeśli chcesz zmienić przypisany projekt, Constant Contact ma całkiem fajny sposób, aby pomóc Ci zmienić każdą sekcję:

Możesz wybrać około 3–5 różnych formatów dla każdego ‘blok’ na stronie, a także wyklucz elementy, które przekazujesz’potrzebujesz, jak przycisk wezwania do działania lub napisy. To pozostawia pewien wybór dotyczący układu, bez ryzyka odejścia od najlepszych praktyk projektowania.

Jak często mawiamy w naszych recenzjach, może to być jedna osoba’marzenie, ale inna osoba’koszmar; jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad każdym elementem witryny, to Stały Kontakt po prostu nie jest’t budowniczy dla ciebie.

Reakcja mobilna

Podczas wyświetlania podglądu witryny Constant Contact masz możliwość wyświetlenia jej z punktu widzenia telefonu komórkowego i tabletu, a także komputera. Jest to ważny krok dla upewnienia się, że witryna prawidłowo formatuje się na różnych rozmiarach ekranu i oferuje wszystkim użytkownikom jak najlepsze wrażenia.

Z tego, co przetestowaliśmy, Constant Contact’Szablony były ogólnie responsywne, chociaż czasami zdarzały się drobne problemy. Na przykład zwróć uwagę, że w poniższej wersji mobilnej tytuł mojej witryny wyglądał na zbyt wygięty w górnej części ekranu?

Strona główna stałego kontaktuConstant Contact Mobile

Jakość wykonania

Ostatecznie Constant Contact nie’naprawdę robi na nas wrażenie w dziale projektowym, zdobywając zaledwie 2,9 / 5 za elastyczność projektowania w naszych badaniach. Sugerowane palety kolorów nie’To naprawdę pasuje do norm branżowych, a same projekty są po prostu ‘w porządku’; one’są technicznie w porządku, ale nie zawsze bardzo atrakcyjne wizualnie. Niektóre strony wyglądały imponująco i nowocześnie, ale niektóre – na przykład nasza automatycznie generowana strona O nas – również wyglądały trochę ‘majsterkowanie’ dla naszych upodobań:

Stały kontakt O nas formatowanie

Jeśli dobry projekt jest najważniejszy w twoim programie, my’d zdecydowanie polecam sprawdzenie Dudy lub Squarespace, które uzyskały odpowiednio 4,7 / 5 i 4,6 / 5 za projekt. Jeśli ty’jesteśmy kreatywni i czerpiemy przyjemność z możliwości zbudowania czegoś całkowicie dostosowywalnego’d polecam spojrzeć na Wix, który oferuje ponad 500 szablonów lub możliwość rozpoczęcia tworzenia od zera.

Jak dobre są funkcje stałego kontaktu?

Obecnie istnieje kilka naprawdę wyrafinowanych twórców stron internetowych. Aby wywrzeć na nas wrażenie w dziale funkcji, twórca stron internetowych musi nie tylko dopracować podstawy, ale także wykroczyć poza nie. Więc jak się nawiązywał kontakt stały??

Pierwszą rzeczą, którą należy wiedzieć, jest to, że w przeciwieństwie do większości dzisiejszych konstruktorów, Constant Contact nie’mieć własny sklep z aplikacjami z wtyczkami innych firm. To jest n’z natury zła rzecz – Squarespace buduje wszystkie swoje funkcje we własnym zakresie, i one’tym lepiej – ale w tym przypadku była to trochę mieszana torba.

Z pozoru Constant Contact oferuje wiele – zwłaszcza biorąc pod uwagę jego niską cenę, którą my’Bardziej szczegółowo zajmę się w następnej sekcji. Ale kop trochę głębiej, a cechy były dziwne’t zawsze tak solidny lub zaawansowany, jak byśmy chcieli. W naszych badaniach budowniczy uzyskał zaledwie 2,6 / 5 w tym obszarze.

Blogowanie

Weźmy na przykład blogowanie. Blog Stały kontakt jest dostępny tylko w formacie kanału RSS, co oznacza, że ​​posty będą zawsze wyświetlane jako najnowsze. Możesz’t dodawać posty do kategorii, możesz’zarchiwizuj je i możesz’Włącz komentarze użytkowników. Krótko mówiąc, jeśli Twój blog byłby czymś, na co naprawdę chciałbyś coś zrobić, Constant Contact by tego nie zrobił’mam narzędzia, które ci pozwalają.

SEO

Tam’Nie ma też rzeczywistego wsparcia w zakresie SEO (Search Engine Optimization), co jest niezbędne, jeśli chcesz znaleźć się w wynikach wyszukiwania. Znów była to luka w wiedzy, którą zauważyli dawniej doświadczeni budowniczowie, a teraz mają naprawdę świetne rozwiązania – na przykład Wix SEO Wiz. To tylko kolejny obszar, w którym czuje się, jakby Stały Kontakt brał udział w nadrabianiu zaległości.

E-commerce

To powiedziawszy, byliśmy mile zaskoczeni przez Constant Contact’Funkcje e-commerce, między innymi dlatego, że możesz sprzedać trzy przedmioty za pomocą bezpłatnego abonamentu (ponownie, więcej na ten temat w ciągu kilku sekund).

Stały kontakt podejmuje się trudnych zadań, takich jak automatyczne obliczenia podatkowe, zintegrowana wysyłka i śledzenie. Tam’jest także naprawdę fajnym, łatwym w użyciu pulpitem analitycznym, który zapewnia migawkę wydajności rok do roku w kilku obszarach:

Ile kosztuje stały kontakt??

Czas przejść do mosiężnych haków: ile kosztuje Stały Kontakt i czy jest to dobry stosunek jakości do ceny?

Constant Contact oferuje trzy plany: abonament bezpłatny, abonament Starter za 10 USD / miesiąc i abonament Business Plus za 20 USD / miesiąc (oba rozliczane co roku).

Darmowy plan, jak wspomnieliśmy wcześniej, jest dość hojny pod względem funkcji. W rzeczywistości wszystko my’omówione do tej pory jest wliczone w cenę za darmo, co jest zdecydowanie imponujące. Oto kilka rzeczy, które wygrałeś’t z darmowym abonamentem:

 • Możesz’podłącz niestandardową nazwę domeny – zamiast tego ja’d użyć autogeneracji ‘www.hannah-s-pizza.constantcontact.com dla tej witryny, bez opcji edycji
 • Twoja strona wygrała’t być wolne od reklam – Twoja strona wyświetli (niezbyt subtelny) niebieski baner Stały Kontakt i zarejestruje wezwanie do działania u dołu strony
 • Wygrałeś’uzyskać płatny kredyt reklamowy – do wartości 100 USD reklam Google i 100 USD reklam Bing. Jeśli ty’planując wyświetlanie płatnych reklam, plan premium szybko się zwróci
 • Możesz sprzedać tylko 3 produkty * – możesz sprzedawać do 10 produktów dzięki abonamentowi Starter i nieograniczoną liczbę w abonamencie Business Plus
 • Wygrałeś’uzyskać pomoc telefoniczną – pomoc i wsparcie będą udzielane za pośrednictwem poczty elektronicznej lub czatu na żywo (jeśli tak’s dostępne w twoim kraju)

* To’Warto zauważyć, że ty’Będę musiał uiścić 3% opłaty transakcyjnej od wszystkiego, co sprzedajesz w ramach planu bezpłatnego i dla początkujących.

Brak niestandardowej nazwy domeny i włączenie narzędzia do tworzenia witryn’Własne reklamy są typowymi wadami bezpłatnego abonamentu.

W przypadku strony o profesjonalnym wyglądzie zdecydowanie powinieneś przejść na plan Starter. To’ciężko jest traktować firmę poważnie, gdy wygląda jej strona internetowa ‘tani’. Jeśli ty’absolutnie zależy Ci na uzyskaniu bezpłatnej strony internetowej, sprawdź naszą ofertę najlepszych darmowych twórców stron internetowych, aby znaleźć taką z bardziej subtelnymi reklamami.

Jeśli głównym celem Twojej witryny będzie sprzedaż, wybierz plan Business Plus. ty’Będę mógł sprzedawać nieograniczoną liczbę produktów, odblokowywać bardziej zaawansowane analizy i – co najważniejsze – pozbyć się 3% opłaty transakcyjnej nałożonej na wszystko, co sprzedajesz w ramach planów bezpłatnych i dla początkujących.

Jak dobra jest stała pomoc i wsparcie?

Jeśli chodzi o pomoc i wsparcie, to Constant Contact naprawdę zasługuje na swoją nazwę?

Constant Contact oferuje pomoc i wsparcie przez telefon i e-mail, a także zapewnia centrum wiedzy. Czat na żywo jest również dostępny w niektórych krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, ale niestety jest to możliwe’nie jest jeszcze opcją w Stanach Zjednoczonych.

Centrum Wiedzy

Stały kontakt ma swój własny ‘baza wiedzy’, który zawiera przewodniki dotyczące wykonywania różnych zadań za pośrednictwem narzędzia do tworzenia witryn.

My’Powiedzmy, że treść tych artykułów jest dość przydatna – istnieją zrzuty ekranu i filmy z adnotacjami – ale formatowanie nie jest’t szczególnie przyjazny. Obrazy są dość małe i trudne do zobaczenia, a artykułów nie ma’zgrupowane w szczególnie logiczny sposób, co utrudnia znalezienie tego, czego potrzebujesz. Tam’nie ma też forum – coś dla ciebie’d znaleźć na bardziej znanych budowniczych. Krótko mówiąc, to’to dobry początek, ale blednie w porównaniu z centrami wiedzy oferowanymi przez konstruktorów takich jak Wix i Squarespace.

Telefon i e-mail

Stały kontakt odpowie na wiadomości e-mail w ciągu 24–48 godzin. Połączenia z numerami w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie powinny być bezpłatne. Pomoc telefoniczna nie jest dostępna dla użytkowników korzystających z bezpłatnego abonamentu.

Jeśli masz darmowe konto, to ty’Będę również mieć dostęp do tych opcji pomocy technicznej. Stały kontakt określa jednak:

‘Nasi doradcy są tutaj, aby zapewnić wsparcie techniczne i porady dotyczące konta wszystkim użytkownikom. Pierwszeństwo mają jednak klienci z uaktualnionymi kontami, którzy wymagają pomocy technicznej.’

Jedną z rzeczy, które uznaliśmy za nietypowe, była kwota, którą oczekiwaliśmy przed faktycznym nawiązaniem kontaktu. Według strony internetowej Constant Contact użytkownicy powinni wykonać wszystkie poniższe czynności, zanim skontaktują się z Tobą telefonicznie lub e-mailem:

 • Poczekaj 24–48 godzin po opublikowaniu na rozpowszechnianie.
 • Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki & Ciasteczka.
 • Jeśli to możliwe, przetestuj inny komputer z innej sieci.
 • Zresetuj router internetowy (odłącz od zasilania na 30 sekund).

Może to zdecydowanie wskazywać na nieco błędną konfigurację i wydaje się być wysokim zamówieniem dla tych, którzy nie są’t tak pewny technicznie. To’z pewnością nie jest to coś, o co proszą inni budowniczowie.

Czat na żywo (poza USA)

Kiedy napotkaliśmy problemy z naszym frustrującym błędem w edycji, trafiliśmy na ‘?’ przycisk w prawym górnym rogu, a następnie wybierz opcję ‘Czat z doradcą internetowym’. To’Warto w tym miejscu zauważyć, że obsługa czatu na żywo nie jest dostępna’są jeszcze dostępne w USA, ale kiedy jechaliśmy z Londynu, pomyśleliśmy, że równie dobrze moglibyśmy spróbować.

Stała pomoc i wsparcie

Krótko streściliśmy sprawę i czekaliśmy na połączenie z agentem, co ostatecznie zakończyło się natychmiast. Wysyłając kod weryfikacyjny pocztą e-mail, doradca internetowy mógł zalogować się na nasze konto i zapoznać się z problemem.

Niepomocnie ten element działał dla nich dobrze, co utrudniało rozmowę. Mimo to zdecydowanie mieliśmy wrażenie, że prawdziwa osoba jest pod ręką, aby uzyskać wsparcie – coś takiego’z pewnością nie jest dane w branży budowania stron internetowych.

Stały kontakt Kreator stron WWW: końcowe myśli

Po to aby’jest niska na Constant Contact – twórca stron internetowych, który’z pewnością rośnie, ale nie jest to jeszcze wyzwanie dla najlepszych wykonawców.

Tutaj’podsumowanie tych sekcji jeszcze raz:

Testowany obszar Wynik (/ 5) Na pierwszy rzut oka
Łatwość użycia 3.8 Twoja strona jest początkowo budowana przy użyciu ADI, co jest naprawdę prostym i bezproblemowym procesem.
Projekt i dostosowanie 2.9 Projekty są technicznie solidne, ale rozczarowujące; specyficzne dostosowanie jest niezręczne. Strona może być dość błędna.
funkcje 2.6 Przyzwoity zestaw funkcji, ale nie’oferują taką samą jakość jak inni budowniczowie.
Wartość pieniądza 4.0 Bardzo hojny bezpłatny plan (w tym możliwość sprzedaży do 3 produktów); płatne plany są również w rozsądnej cenie.
Pomoc i wsparcie 3.5 Im lepiej, tym więcej płacisz, ale reagujemy na nasze doświadczenia.
Ogólnie 3.6 Przyzwoity, prosty kreator stron internetowych – ale jeszcze nie świetny.

My’Na pewno będę miał oko na Stały Kontakt, aby zobaczyć, jak się poprawia i rozwija. Tymczasem jeśli ty’Mieliśmy jakiekolwiek doświadczenie w budowaniu strony internetowej ze stałym kontaktem, daj nam znać, zostawiając komentarz poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map