Uderzająco Recenzja Kreatora stron internetowych 2020


Uderzająco przegląd

Uderzająca recenzja


Ocena

4 na 5 gwiazdek

Uderzająco Kreator stron internetowych

 • Najlepszy stosunek jakości do ceny
 • Bezpłatny plan
 • 0 USD – 49 USD miesięcznie
 • Podstawowy konstruktor jednej strony
 • Uzyskaj szybki dostęp do Internetu
 • Wielka pomoc i wsparcie

Recenzja Lucy Carney

Ostatnia aktualizacja 2 stycznia 2020 r

W skrócie

Chcesz zbudować stronę internetową, ale nie’masz jakieś doświadczenie techniczne? ty’nie jesteś jedyny!

Ale dobra wiadomość jest taka, że ​​świat tworzenia stron internetowych się zmienia. Wierzymy, że każdy i każdy może stworzyć własną stronę internetową, i tak też się dzieje Uderzająco.

Uderzająco został założony w 2012 roku i poświęcił swoje usługi otwieraniu Internetu dla wszystkich, bez względu na ich umiejętności i wiedzę techniczną. Skupiają się na tym, aby Twoja witryna była szybka i tania, co jest idealne zarówno dla witryn osobistych, jak i małych firm.

My’użyłem Uderzająco i my’mamy ludzi takich jak ty, aby z niego korzystać. W tej recenzji my’Powiem ci wszystko, co musisz wiedzieć i wiele więcej! Ale najpierw pozwól’s spojrzeć na zalety i wady…

Uderzająco plusy i minusy

Uderzające plusy# 1# 2# 3# 4# 5
Świetny stosunek jakości do ceny
Doskonała obsługa klienta
Idealny do blogowania stron internetowych
Jeden z najtańszych konstruktorów do sprzedaży
Szablony formatowania są łatwe
Uderzające wady# 1# 2# 3# 4# 5
E-commerce jest ograniczony
Słabe narzędzia do skalowania firmy
Można utworzyć tylko jedną stronę internetową
Edycja i estetyka są ograniczone
Słaba użyteczność szablonu

Wprowadzenie

Uderzająco jest to podstawowy kreator stron internetowych, który oferuje szereg szablonów i stylowe, choć proste projekty. Jest skierowany do wszystkich początkujących i choć może’naprawdę konkuruje z bardziej rozwiniętymi markami, takimi jak Wix lub Weebly, ma pewne cechy, które mogą uczynić go właściwym wyborem dla Ciebie.

To’Nie jest największym ani najlepszym, ale dba o swoich klientów dzięki doskonałej obsłudze klienta i oferuje naprawdę przystępne ceny. Dostępne szablony mają eleganckie wzornictwo, ale oferują niewielką kreatywną kontrolę, stawiając szybkość powyżej złożonej edycji.

Jeśli ty’Jeśli szukasz prostego projektu z podstawowymi funkcjami, Uderzająco może być dla Ciebie!

Etos firmy znajduje odzwierciedlenie w cytacie prezesa Davida Haishy Chena:

“Uderzające jest naprawdę szybkie i łatwe. W 15 minut, od początku do końca, możesz mieć coś pięknego i funkcjonalnego. Naprawdę nie ma krzywej uczenia się, ponieważ wykonujemy dla ciebie dużo pracy. Swoje wysiłki koncentrujemy głównie na przeciętnych użytkownikach Internetu – ludziach, którzy nigdy wcześniej nie budowali witryny.”

To’to świetna filozofia, ale co to znaczy w praktyce? Jak łatwy w użyciu jest Uderzająco? Jakie są plany cenowe? Dla kogo jest najlepszy wybór? Pozwolić’s dowiedzieć się!

Jak łatwy w użyciu jest uderzająco?

Łatwość użytkowania jest tak ważna, kiedy Ty’ponownie wybieram kreatora stron internetowych, szczególnie jeśli Ty’jesteś początkującym. Chcesz czegoś, z czego faktycznie możesz korzystać – a jeszcze lepiej – z przyjemności z niego korzystać – to też będzie wyglądać świetnie dla Twojej witryny.

Jesteś skończony’zdaj egzamin na prawo jazdy i od razu spiesz się, aby kupić najlepiej wyglądający supersamochód, jaki widzisz, tylko po to, aby znaleźć’zejdź na dół. (W każdym razie mamy nadzieję)!

Skąd więc wiemy, czy narzędzie do tworzenia witryn jest łatwe w użyciu, czy nie? Cóż, testujemy je najpierw! Sprawiamy, że ludzie tacy jak ty wypróbowują ich i sprawdzają, jak to znajdą. Z wynikami, notatkami i praktycznym doświadczeniem my’jest w stanie naprawdę zrozumieć, jak łatwo jest korzystać z każdego narzędzia do tworzenia witryn!

Ale jak poszło uderzająco?

Pomimo nacisku na prostotę, jasność i dostępność, uderzająco’wyniki były dość przeciętne, kiedy testowaliśmy łatwość użycia. Jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę ich koncentrację na początkujących. Nasze wyniki pokazały, że większość ludzi chciała bardziej intuicyjnego systemu z bardziej kreatywną kontrolą nad swoją witryną.

Dostępne szablony mają czystą i atrakcyjną estetykę, ale faktyczna użyteczność została źle oceniona pod względem marki, wyglądu i doświadczenia użytkownika.

Jak to nie jest’To świetne pierwsze wrażenie’warto tu powiedzieć, że to’nie jest tak źle. Jeśli coś, to oni’staraliśmy się, aby szablony były zbyt uproszczone, skupiając się na tym, jak szybko możesz uruchomić swoją witrynę i to’gdzie upadają.

Pozwól mi wyjaśnić. Szablony już wszystko układają dla Ciebie, ze zdjęciami i tekstem, które możesz edytować, co jest dość proste. 80% ludzi uważa, że ​​pisanie i edytowanie tekstu jest łatwe, a także osadzanie takich funkcji, jak mapa lub formularz kontaktowy.

Jeśli jednak chcesz naprawdę dostosować swoją stronę i zacząć przekraczać granice szablonu, to’kiedy możesz utknąć. Jest to granica między łatwością, jaką kreator stron internetowych wykonuje dla Ciebie, a frustracją wynikającą z braku twórczej swobody.

Powiedziawszy to, to’Warto zauważyć, że nie wszyscy chcą całkowitej kreatywnej kontroli. Możesz spersonalizować swoją stronę w szablonie, nie tracąc czasu ani (nawet żadnych) pieniędzy.

Możesz szybko otworzyć witrynę, która robi podstawy, nie powodując bólów głowy przez wiele tygodni. To wygrało’to będzie coś wielkiego lub super, ale to’Szybko wykonam zadanie.

To jest idealne, jeśli ty’dopiero zaczynam i chcę dobrze wyglądającą stronę bez stresu związanego z projektowaniem lub ponownym formatowaniem. Tutaj’co powiedział jeden z naszych testerów o korzystaniu z Uderzająco:

“Był łatwy w użyciu, a estetyka była elegancka, stylowa i prosta.”

Same szablony są łatwe do zabawy. Ponadto wszystkie są w pełni responsywne, co znacznie ułatwia życie. Możesz także zmieniać szablony tyle razy, ile chcesz, a wszystko automatycznie zmieni formatowanie. (Zamiast resetować go całkowicie jak niektóre inne narzędzia do tworzenia stron internetowych).

Uderzająco ma tutaj kilka kontrastujących wyników. Pozwolić’podsumuj to.

Jego łatwość użycia jest dość przeciętna, a ograniczenia szablonów mogą być frustrujące. Z drugiej strony robi to dla ciebie dużo pracy, a wprowadzanie podstawowych zmian jest naprawdę łatwe. Więc jeśli ty’jesteś początkującym i chcę, żeby podstawowa strona szybko się rozwijała’s sformatowane dla ciebie, a następnie uderzająco wykona zadanie.

Jeśli ty’nie jesteś pewien co’najlepiej dla Ciebie, sprawdź naszą tabelę porównawczą lub darmowy quiz, aby pomóc Ci wybrać?

Kto jest uderzająco najlepszy?

Blogowanie

Jeden z uderzająco’mocną stroną są funkcje blogowania. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia bloga, w tym analitykę, kanał RSS, zakładki społecznościowe, sekcję komentarzy, funkcję wyszukiwania, a także kategorie wyświetlania.

Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć “Dodaj nową sekcję” w menu bocznym wybierz “Prosty blog” i cześć presto! ty’jestem gotowy, aby rozpocząć blogowanie. Jest to również dostępne w wersji darmowej, co stanowi bonus!

uderzająco ustawienia blogaUderzająco ma pełen zakres funkcji blogowania, które są łatwe w zarządzaniu w twoich ustawieniach.

Opis “Prosty blog” jest właściwie tym, co jest napisane na puszce. To’nie udaje, że jest najlepszą platformą blogową, ale tak jest’Zdecydowanie mamy narzędzia i prostotę, aby założyć prosty, ale dobrze funkcjonujący blog.

Jeśli ty’tworzysz własnego bloga, ale chcesz zacząć od prostego, jest to mądry wybór. Możesz pozostać w wersji bezpłatnej tak długo, jak chcesz, lub uaktualnić do jednego z ich warstwowych planów cenowych za dodatkowe funkcje.

Jeśli ty’bardzo poważnie podchodzisz do blogowania, sprawdź naszą listę najwyżej ocenianych platform blogowych, aby uzyskać więcej informacji.

Biznes

Jeśli masz firmę, to ty’Mam inne potrzeby niż kreator stron internetowych, na przykład blog lub witryna osobista. Jak już zapewne zgadłeś, Uderzenie nie jest najlepszym wyborem, jeśli tak’jesteś dużym lub szybko rozwijającym się biznesem.

Ale jeśli ty’jesteś freelancerem, który chce promować Twoją markę lub małym przedsiębiorstwem gotowym na obecność w Internecie, więc uderzająco może być dla Ciebie, szczególnie jeśli’masz ograniczony budżet i chcesz czegoś szybko w Internecie.

uderzająco przykłady witrynUderzająco zawiera linki do prawdziwych, odnoszących sukcesy witryn zbudowanych za pomocą ich szablonów, z których można przeglądać i czerpać inspirację.

E-commerce

Funkcja e-commerce pozwala kupować i sprzedawać produkty online. Uderzająco ma “Prosty sklep” funkcja, którą możesz dodać do swojej witryny. W abonamencie darmowym możesz dodać tylko jeden produkt (z nieograniczoną ilością towaru), więc Ty’Będę musiał zaktualizować, aby dodać więcej produktów.

Masz różne opcje aktualizacji. Wersja limitowana oferuje pięć produktów do sprzedaży za pośrednictwem witryny. To zwiększa się do 300 w przypadku planu Pro i 500 produktów w planie VIP. Nasze badania wykazały, że Strikingly jest w rzeczywistości jednym z najtańszych programów do tworzenia witryn internetowych, które można sprzedawać.

Cokolwiek planujesz’Re, to’bardzo łatwo jest dodać do funkcji e-commerce i choć jest ona ograniczona, to jest’miło mieć przynajmniej opcję. Zdecydowanie powinno to być traktowane jako funkcja dodatkowa, a nie jedyny cel witryny.

Jeśli Twoja firma opiera się wyłącznie lub głównie na sprzedaży produktów, powinieneś rozważyć jedną z bardziej ukierunkowanych na e-commerce witryn. Istnieją inne narzędzia do tworzenia witryn z wbudowanymi bardziej rozbudowanymi funkcjami e-commerce (takimi jak Wix) lub określone witryny e-commerce, takie jak Shopify lub BigCommerce.

Osobisty

Gama szablonów Uderzające oferty są ogólnie estetyczne i stylowe, z dużymi i wysokiej jakości obrazami. Dzięki dodatkowym opcjom dodatkowym, takim jak galeria i duże sekcje medialne, Strikingly nadaje się do małego portfolio lub strony osobistej.

Uderzająco’estetyka jest elegancka i stylowa, ale ograniczenia szablonu ograniczają kreatywność w wyświetlaniu swojego portfolio na stronie internetowej.

Więc jeśli ty’szukam obecności online, szybko, w doskonałej relacji jakości do ceny i wolności twórczej’t najwyższy priorytet, a następnie Uderza.

Skalowalność

Jak już wspomnieliśmy, jeśli ty’rozpoczynając osobiste portfolio lub witrynę dla małej firmy, uderzająco z pewnością sprawi, że będziesz online i zaczniesz zwiększać swoją obecność w Internecie.

Kolejnym atutem jest świetny stosunek jakości do ceny, który oferuje Uderzająco, co na pewno Ci pomoże’ograniczanie budżetu lub uruchamianie witryny z własnej kieszeni.

Ale uderzająco nie jest’Idealny dla większych witryn lub dużych firm e-commerce.

Chcesz, aby Twoja witryna nadążała za rozwojem Twojej firmy. Możesz zacząć chcieć więcej dostosowywania swojej witryny, funkcji e-commerce o większej wadze lub nawet bardziej złożonej struktury strony. Aby być całkowicie z przodu, uderzająco po prostu nie’dysponować najlepszymi narzędziami do skalowania firmy.

Jeśli ty’nie masz pewności, który program do tworzenia witryn jest najlepszy dla Twojej firmy, sprawdź naszą tabelę porównawczą, aby uzyskać doskonały przegląd naszych najlepszych wyborów.

Uderzające narzędzia

Wsparcie & Wsparcie

Pomoc i wsparcie to jedno z Uderzająco’najsilniejsze obszary.

uderzająco baza wiedzyUderzająco ma obszerne zasoby pomocy w bazie wiedzy, która jest łatwa w nawigacji i wyszukiwaniu.

Ma doskonałą bazę wiedzy. Artykuły zawierają często filmy i zrzuty ekranu, więc Ty’prawdopodobnie szybko i wyraźnie znajdą informacje.

Ale jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, dostępna jest całodobowa pomoc na czacie na żywo, jeśli sprawy stają się trudne. The ‘Oficerowie szczęścia’ są zawsze pod ręką, aby odpowiedzieć na wszystko.

Istnieje również forum pomysłów, na którym możesz proponować nowe pomysły, aby ulepszyć Uderzająco i głosować na innych ludzi’sugestie. Jeśli masz konkretny problem lub chcesz zdobyć bilet, możesz wysłać do niego wiadomość e-mail.

Integracja z mediami społecznościowymi

W dzisiejszych czasach media społecznościowe są jak tlen – wydaje się, że ludzie, a zwłaszcza firmy, potrzebują go, by dobrze prosperować i przetrwać.

Uderzająco ma sekcję kanału społecznościowego, którą można dodać i połączyć z kontami mediów społecznościowych. W ten sposób odwiedzający mogą śledzić Twoje aktualizacje.

Istnieją pewne funkcje, które nie są’Dostępne w wersji bezpłatnej, na przykład importowanie postów ze strony na Facebooku, a nie z osobistej osi czasu (aby uzyskać dostęp do tej wersji, musisz mieć plan Pro). W planie Pro możesz również dodać funkcję czatu na żywo za pomocą Facebook Messenger.

Możesz połączyć swoją witrynę z kontami na Facebooku, Twitterze i Instagramie, aby najnowsze posty pojawiały się na Twojej stronie. To’nie jest najbardziej eleganckim lub intuicyjnym kanałem społecznościowym, ale jest’jest prosty i wykonuje pracę, a Uderzająco sprawdza kanał automatycznie pod kątem nowych postów co pięć minut.

Analityka

Podobnie jak większość twórców stron internetowych, Strikingly ma wbudowaną funkcję analityczną, dzięki której możesz zobaczyć, ile osób odwiedziło Twoją witrynę.

Obejmuje to, które kraje’Widzieliśmy od, kiedy ludzie odwiedzili twoją stronę, a także, jeśli oni’Pochodzę z telefonu komórkowego lub komputera stacjonarnego. Możesz wyświetlić te statystyki w różnych ramach czasowych: ostatnie 24 godziny, ostatnie siedem dni, ostatnie 30 dni i ostatnie 90 dni.

uderzająco analitykaUderzająco’Wbudowana funkcja analityczna automatycznie śledzi Twoją witrynę’s ruch i daje wyraźne wyniki.

Ta domyślna funkcja analityczna jest jedyną dostępną w witrynie Uderzająco i zapewnia przejrzysty, podstawowy przegląd witryny’s ruch. Ale jeśli chcesz bardziej szczegółowej i kompleksowej analizy swojej witryny, uderzająco sugeruje użycie Google Analytics, a nawet daje przewodnik, jak zainstalować to w swoim centrum pomocy.

SEO & Marketing

Jeśli ty’poważnie podchodzisz do Twojej witryny jak największej liczby osób, wtedy może być konieczne zanurzenie się w wodach Search Engine Optimization (SEO). To’Obiecujemy, że nie jest tak przerażające, jak się wydaje!

Zasadniczo istnieją pewne rzeczy, które możesz zrobić, aby powiedzieć Google i innym wyszukiwarkom, o czym jest Twoja witryna i jak przydatna może być dla ludzi. Pomyśl o tym, jak o umieszczaniu na swojej stronie drogowskazów, wskazujących ludziom właściwy kierunek!

Jeśli Twoja witryna jest na przykład blogiem na temat gotowania, dodanie odpowiednich znaków drogowych informuje Google, aby nie pokazywała Twojej witryny osobie szukającej podwójnych szyb. Pomaga także osobom szukającym blogów kulinarnych wiedzieć, że Twoja witryna jest tym, który wybierzesz.

To jest zupełnie nowy świat dla większości ludzi, ale don’martw się. Uderzająco utrzymuje to dość proste, dając listę kontrolną SEO do naśladowania.

uderzająco seo lista kontrolnaUderzająco zapewnia listę kontrolną SEO, która zawiera wskazówki i linki, dzięki którym ranking w Google jest tak łatwy, jak to możliwe. Można to łatwo znaleźć w Ustawieniach.

Pod względem marketingowym Uderzająco ma mniej do zaoferowania niż inni twórcy stron internetowych. Jak dotąd jedynym dostępnym narzędziem e-mail marketingu jest dla użytkowników Pro, i oznacza to osadzenie zewnętrznego systemu o nazwie MailChimp na twojej stronie.

Możesz dodać różne formularze i strony kontaktowe do swojej witryny, aby pozostać w kontakcie z odwiedzającymi, z których wszystkie są dostępne w bezpłatnej wersji. Są to dość podstawowe funkcje, więc wybór Zdecydowanie zależy od tego, jak ważny jest marketing dla Twojej witryny.

Domeny

Domeny – to’wszystko w nazwie!

Możesz kupić domenę w dowolnym z Uderzająco’plany – nawet darmowy plan! Jest to świetne, ponieważ oznacza, że ​​możesz najpierw zabezpieczyć nazwę swojej domeny, a następnie w dowolnym momencie przejść na płatny abonament’jestem gotowy. Kiedyś ty’zaktualizowałem do obu plan Ograniczony lub Pro, możesz następnie połączyć swoją domenę ze swoją witryną.

Co więcej, możesz zarejestrować swoją domenę do 10 lat – więc niezależnie od tego, czy chcesz go zablokować na dłużej, czy odnawiać częściej, uderzająco cię to zapewni.

Uderzająco oferuje szeroki zakres domen najwyższego poziomu (TLD). Są to domeny kończące się rozszerzeniami, takimi jak .boutique lub .shop, i zapewniają bardziej unikalny adres witryny, aby naprawdę wyróżniać się z tłumu.

Te domeny najwyższego poziomu mogą kosztować więcej, ale zazwyczaj zapłacisz 24,95 USD rocznie dla normalnych domen, takich jak .com, .net lub .org.

Uderzająco automatycznie łączy domenę z Twoją witryną, a prywatność domeny jest uwzględniana również podczas rejestracji. W bazie wiedzy znajdują się pomocne przewodniki, które podpowiadają, jak zarejestrować i połączyć domeny.

Jeśli masz już domenę, możesz przenieść ją do Uderzająco od innego rejestratora. Ułatwia to zarządzanie witrynami i domenami w jednym miejscu.

Jeśli nie’chcesz niestandardowej domeny lub nie’Jeśli chcesz je uaktualnić, możesz spersonalizować swoją witrynę’Adres URL w bezpłatnej wersji, bez usuwania uderzającego brandingu. Na przykład możesz mieć https://my-cooking-blog.strikingly.com/

Bezpieczeństwo

Uderzająco włącza Secure Sockets Layer (SSL) we wszystkich domenach niestandardowych, co umożliwia odwiedzającym dostęp do Twojej witryny za pomocą protokołu Hyper Text Transfer Protocol Secure (HTTPS).

Nie jestem pewna co to oznacza? To’jest całkiem proste! Gdy użytkownik odwiedza Twoją witrynę, połączenie między nim a użytkownikiem jest bezpieczne. Daje to odwiedzającym pewność siebie, a także może poprawić ranking w Google!

Jest to automatycznie konfigurowane we wszystkich domenach niestandardowych (więc musisz mieć abonament ograniczony lub Pro). Nie robi’nie ma znaczenia, czy kupiłeś domenę od Strikingly, czy przeniosłeś ją gdzie indziej.

Kopie zapasowe & Przywraca

Kiedy ty’ponowna edycja witryny Uderzająco automatycznie zapisuje zmiany za Ciebie, co jest naprawdę przydatne!

Nie ma jednak funkcji tworzenia kopii zapasowych, więc może warto na wszelki wypadek zrobić kopię witryny. Robisz to, przechodząc do pulpitu nawigacyjnego, klikając przycisk “więcej opcji” menu i wybieranie “klon”.

Spowoduje to automatyczne utworzenie nieopublikowanej kopii witryny. Nie robi’t automatycznie synchronizuje po wprowadzeniu zmian, więc to’warto od czasu do czasu tworzyć nową kopię, aby ją aktualizować.

Uderzająco ceny & Wartość pieniądza

ty’słyszeliśmy, jak kilka razy wspominaliśmy, jak uderzająco jest świetny stosunek jakości do ceny. Ale ile musisz zapłacić i co dostajesz za wybrany plan?

Uderzająco ma darmowy plan, który jest bezpłatny na zawsze. Co ci to daje? Odpowiedzią są nieograniczone bezpłatne witryny, domena kończąca się na “strikingly.com”, 5 GB miesięcznej przepustowości, jeden produkt na witrynę w sklepie Simple Store i wsparcie 24/7. Tak ogólnie to nieźle!

Ale jeśli ty’szukam nieco bardziej rozwiniętej lub profesjonalnej strony, to’warto spojrzeć na trzy płatne plany cenowe, które mają również w ofercie.

uderzająco plany cenoweUderzająco’roczne roczne plany taryfowe obejmują Limited, Pro i VIP z różnymi funkcjami i dodatkami dla każdego, w tym 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Ceny te pokazują roczne abonamenty, które umożliwiają dostęp do bezpłatnej domeny. Istnieje również abonament miesięczny (nie obejmuje warstwy VIP lub bezpłatnej domeny) oraz abonament dwuletni, w którym Ty’rozliczane co dwa lata (i obejmują te same funkcje, co roczny schemat rozliczeniowy).

Bezpłatny abonament: 0 USD na zawsze! Proste funkcje, takie jak blog, sklep, galeria zdjęć, kanał społecznościowy i strona kontaktowa, a także inne, sprawiają, że jest to świetny poziom początkowy do wypróbowania i budowania pewności siebie. Wsparcie 24/7 i nielimitowane darmowe strony pomagają zawrzeć umowę.

Ograniczony: Dla 8 USD miesięcznie zyskujesz za dodatkową domenę, wzrost do pięciu produktów w prostym sklepie i 50 GB miesięcznej przepustowości. Możesz mieć dwie ograniczone witryny, a także połączyć własną domenę niestandardową z witryną Uderzająco.

Pro: 16 USD miesięcznie zapewnia ponad dwukrotność funkcji planu ograniczonego. Zachowując zalety bezpłatnej domeny i nieograniczonej liczby bezpłatnych witryn, plan Pro zapewnia również nieograniczoną przepustowość, 300 produktów w prostym sklepie i trzy witryny Pro. Obejmuje to całą gamę innych korzyści, takich jak możliwość dodawania wielu stron, przyciski akcji na urządzeniach mobilnych i usuwanie uderzająco brandingu z witryny.

VIP: W 49 USD miesięcznie jest to najwyższa warstwa cenowa, oferująca wszystko w planie Pro, plus pięć witryn Pro, 500 produktów w sklepie, priorytetową obsługę klienta i zarządzanie kontem.

Uderzająco ma niższą średnią cenę w swoich planach niż jakikolwiek inny konstruktor. A dzięki szerokiemu zakresowi oferowanych funkcji oraz dodatkowym atutom darmowej domeny tak długo, jak Ty’jeśli chodzi o Uderzająco, to sprawia, że ​​jest to doskonały stosunek jakości do ceny.

W rzeczywistości, w naszych badaniach okazało się, że jest to najlepszy stosunek jakości do ceny, który jest idealny dla tych z Was, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z budowaniem stron internetowych przy minimalnym ryzyku finansowym. 14-dniowe bezpłatne wersje próbne dla każdego planu to świetny sposób na sprawdzenie, co Ci odpowiada, bez konieczności angażowania się na dłuższy okres.

Uderzająco Recenzja Kreatora stron internetowych – Podsumowanie

Uderzająco ma wiele przeciwnych zalet i wad. Więc pozwól’podsumuj na wypadek, gdybyś ty’drapie się po głowie, czy to’jest odpowiednim narzędziem do tworzenia stron internetowych.

Uderzająco’koncentracja na początkujących oznacza, że ​​to’przyjazny dla użytkownika. Możesz zapomnieć o kodowaniu, hostingu, projektowaniu stron internetowych i całym tym jazzie. Po prostu wybierz szablon i edytuj go zgodnie z własnymi potrzebami.

Ale chociaż jest dość prosty, nie zawsze jest całkowicie prosty i łatwy w użyciu. Czasami możesz nawet potrzebować pomocy. Na szczęście, uderzająco ma doskonałą obsługę klienta, więc nigdy nie musisz walczyć samotnie!

Uderzająco’koncentruje się na łączeniu się z Internetem – szybki. Jeśli potrzebujesz szybkości w stosunku do designu lub swobody twórczej, a potrzebujesz tylko podstawowej witryny z prostą i stylową estetyką, to uderzająco jest świetną opcją!

Ogólnie, jeśli ty’ponownie konfigurujesz blog, witrynę osobistą lub małą firmę i potrzebujesz przejrzystego szablonu przed sobą, aby szybko i tanio założyć witrynę, Uderzająco to dobry wybór. To może’t konkurować z największymi firmami branży, które starają się być najlepszymi z najlepszych, ale jego zakres funkcji i stosunek jakości do ceny sprawiają, że jest najlepsza z pozostałych. Dzięki darmowemu planowi i 14-dniowym bezpłatnym próbom, to’warto przynajmniej sprawdzić, co możesz stworzyć… nigdy nie wiadomo, możesz się zaskoczyć!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map