Квадратний простір під мікроскопом

Squarespace – це розробник веб-сайтів мрії для творчих типів. Завдяки гладкому дизайну та масштабованості, він вдається задовольнити як випадкових людей, так і професіоналів. Це вас задовольнить? Читайте далі, щоб дізнатися. На цій сторінці представлений огляд простору квадрата та вказується на подальше читання, якщо ви’Вас зацікавило дізнатися більше.


Що таке Squarespace?

Квадратний простір – це нічого, якщо не складний. Це’s один із найстильніших будівельників із перетягування на ринку, побудований на фундаменті красивих шаблонів, що настроюються. Нещодавно він розширив свою функціональність електронної комерції, зробивши її особливо охайною придатністю для продажу мистецтва в Інтернеті.

Стильний та функціональний – якщо для деяких трохи просунутий – Квадратний простір був використаний для створення мільйонів сайтів. ви’Ви, мабуть, побували в декількох з них самі. Refinery29 та Lyft – це лише пара помітних користувачів.

Історія квадратного простору

Заснований у 2003 році в приміщенні гуртожитку для університету, Squarespace стабільно переростав у один із найкращих розробників веб-сайтів. Базований у Нью-Йорку, має ще два офіси в Портленді та Дубліні, зараз він має понад 800 співробітників та мільйони сайтів. Їхній структурований підхід створив пристрасну глобальну базу користувачів.

Як працює Squarespace?

Простір квадрата побудований навколо його шаблонів, які комфортно є найстильнішими на ринку. Користувачі вибирають широкий вибір шаблонів для своєї області, а потім налаштовують їх на свій смак. Як великі віруючі у внутрішній функціонал, Squarespace має деякі найкращі якості.

Її інтеграція в соціальні медіа не є другою, а його широкий функціонал резервного сервісу робить обслуговування сайтів легким вітром. Там’з набагато меншою рукою, тому звикання може зайняти деякий час, але коли користувачі натискають на Squarespace, вони рідко вважають за потрібне залишати.

Для кого це Squarespace?

Найкращі розробники веб-сайтів піддаються різноманітним цілям, і Squarespace не є винятком. Якби нам довелося його звузити, ми’Скажімо, квадратний простір особливо хороший для:

  • Творчі творчі колективи – музиканти, графічні дизайнери, фотографи тощо.
  • Невеликі, характерні інтернет-магазини
  • Ресторани

Коли це не’t маючи популярність таких відомих користувачів, як Кіану Ривз та Джон Малкович, Squarespace прагне знайти найбільшу тягу у творчих сферах. Його стильна основа робить його ідеальним пристосуванням для всього, починаючи від портфоліо до повноцінних видань.

Ми рекомендуємо Squarespace?

Одним словом, так. Як мінімум це’варто спробувати. У нашому дослідженні квадратний простір набрав 4,1 зірки, що відрізняється дизайном та організацією підтримки. Оптимізація його пошукової системи також є всеосяжною та простою у використанні, за умови вибору правильного шаблону.

FAQ

Простий у використанні Squarespace?

Існує крива навчання Squarespace. Це’s не настільки інтуїтивно використовувати для таких конкурентів, як Wix чи Weebly, але як тільки ви з цим стикаєтесь’s один з найкращих будівельників для щоденного управління сайтом.

Чи потрібно мені кодувати?

Розширена налаштування вимагає певного ноу-хау кодування, але це, звичайно, не так’t необхідність. Ви можете створити повністю функціонуючий простір квадрата, навіть не знаючи, що означає HTML (мова розмітки гіпертексту, якщо вам було цікаво).

Скільки це коштує?

Squarespace – це один із найцінніших розробників веб-сайтів на ринку, але ви отримуєте те, за що платите. Найдешевший план, Особистий, коштує 12 доларів на місяць. План розширеного електронної комерції працює на рівні 40 доларів на місяць. Для повного розбиття планів читайте наш фрагмент про ціноутворення в Squarespace або ознайомтеся з нашим кодом пропозиції Squarespace, який заощадить 10% від вартості будь-якого плану.

Хто ми?

Експерт із створення веб-сайтів – це провідний ресурс для створення веб-сайту та збільшення вашої присутності в Інтернеті. Незалежно від того, чи є у вас прагнення до ведення блогів чи електронної комерції, наша команда прагне надати всю інформацію, яка вам потрібна, щоб правильно це зробити. Огляди, путівники та порівняння – це частина нашої компетенції.

Хоча ми маємо великий особистий досвід створення веб-сайтів, ми доповнюємо свої знання дослідженнями та тестуваннями користувачів. Що стосується зовнішності, ми консультуємось із професіоналами дизайну, щоб побачити, які будівельники передують. Ми хочемо вказувати користувачів з будь-якої життєвої сфери в правильному напрямку, а для цього потрібен ринок з пташиного польоту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me