Огляд квадратного простору 2020 | 10 питань, які вам потрібно задати


Contents

Найкраще для

Мрія для творців


Загальний рейтинг

4 з 5 зірок

Квадратний простір ідеально підходить для створення професійних веб-сайтів. Він має найкращі якісні конструкції та функції на ринку, і хоча це може зайняти трохи звикання, остаточні результати варті вашого терпіння. Приголомшливі шаблони, красиві налаштування та якісні функції – у вас під рукою.

Які плюси і мінуси квадратного простору?

Плюси

 • Шаблони найкращої якості з точки зору дизайну та гнучкості
 • Найкращі якості будь-якого будівельника на ринку
 • Співвідношення ціни та якості, ніж інші розробники веб-сайтів, наприклад, Wix

Мінуси

 • Жоден магазин додатків не означає вас’покладається на свої вбудовані функції
 • Може пройти певний час, щоб звикнути
 • Деякі користувачі вважають термінологію заплутаною

Огляд квадратного просторуНадихайтеся дивовижними веб-сайтами, створеними користувачами Squarespace

Огляд квадратного простору

Squarespace – це конструктор веб-сайтів, призначений допомогти творцям створити власні веб-сайти та продемонструвати свою роботу, незалежно від їх технічних можливостей.

Без будь-яких знань з кодування ви можете за кілька годин скласти власний прекрасний веб-сайт. Все, що вам потрібно зробити, – це створити обліковий запис, вибрати шаблон, а потім відредагувати його, щоб створити абсолютно унікальний і професійний веб-сайт.

Squarespace відмінно підходить для фотографів, художників, дизайнерів – для всіх, хто любить дизайн і хоче, щоб їх веб-сайт виглядав так само добре, як вміст, який вони’повторно демонструючись в Інтернеті. Ось тут світить Квадратичний простір, і якщо ви не’не маєте зображень високої якості – або у вас дуже важкий веб-сайт – ви можете намагатися максимально використовувати Squarespace’s візуальні конструкції.

В основному, хоча там’s щось для кожного: більше 2 мільйонів людей платять за те, щоб продовжувати користуватися Squarespace після його безкоштовного 14-денного випробування, і це’s надійний свідчення якості результатів, які вона дає.

Серед цих користувачів є такі веб-сайти, як Keanu Reeves’ бізнес-сайт www.archmotorcycle.com та модельєр Седі Вільямс’ сайт www.sadiewilliams.co.uk. З них ви можете бачити як Squarespace’s шаблони демонструють продукти, зображення та ідеї.

“Коли ми шукали створити наш веб-сайт, Squarespace ідеально підходив. Як їзда на мотоциклі, там’s щось про Squarespace, що’s дійсно доступний, але складний.” Кіану Рівз

У нас немає’я просто подивився на Squarespace’s історії успіху, щоб написати цей огляд. Ми проводимо години поглиблених досліджень кожного будівельника, про який пишемо, і Squarespace не став винятком. Ми навіть змусили інших людей використати це і сказати нам, що вони думали, щоб переконатися, що ми’даючи вам факти, які ви насправді хочете знати.

У цьому огляді викладено справжні питання: наскільки просто використовувати Squarespace? Наскільки хороші його шаблони? Які інструменти має Squarespace? І що це вам коштуватиме?

Перш ніж ми розпочнемо викривляти істини, ось’s короткий огляд того, як забито Squarespace:

Якщо ви’знову продаються на Squarespace як платформа, але aren’t впевнений, на який план піти, натисніть на ‘Розпочати зараз’ кнопка внизу. Ми’Я швидко пересвідчуюсь на ваші потреби з особливостями кожного плану, щоб надати вам нашу рекомендацію:

Відео огляду квадратичного простору

Грати

Простота використання

Простота використання – це одна з найважливіших речей, про яку слід задуматися’повторний вибір веб-сайту. Однак це’s також те, що можна легко забути серед хвилювання всіх блискучих особливостей та шаблонів, які чекають на тебе.

Якщо ви’Ви купуєте нову мікрохвильову піч’не хочу, щоб вас заманювали великі вражаючі функції та кнопки, лише щоб знайти, що ви можете’не розгадайте, як підігріти вечерю. Те ж саме стосується розробників веб-сайтів – так як працює Squarespace?

Простота використання

Squarespace – це конструктор веб-сайтів із перетягуванням, але на відміну від інших будівельників (наприклад, Wix), ви можете’t просто перетягуйте що завгодно куди завгодно. Це’s Більше розділів, який займає трохи більше часу, щоб зрозуміти, але чим простіше, тим більше ви користуєтеся.

Squarespace забезпечує чистий та сучасний інтерфейс для роботи. Це’з безладною та простою в навігації, що дозволяє швидко та легко редагувати, коли ви знаєте, що ви’робиш. На початку він може відчувати себе занадто чистим, що робить менш очевидним, де знайти певні функції – потрібно кілька кліків, щоб дістатися, але після цього слід плавно пропливати.

Квадратний простір – це те, що ви бачите, те, що ви отримуєте (WYSIWYG). З деякими платформами, такими як WordPress, ви вносите зміни та редагування в бекенд і бачите, як це буде виглядати в прямому ефірі, коли ви попередньо переглядаєте його.

Простір квадрата набагато простіший. Ви додаєте текст і зображення, і те, як ваш сайт відображається на екрані, – саме те, як він буде виглядати, колись він буде’s опубліковано. Це набагато простіший і простіший спосіб створення веб-сайту, оскільки ви точно знаєте, що вас змінює’робиш, як ти їх робиш.

Найкраща частина – це ти’не потрібно знати один рядок коду. Ви можете використовувати код, якщо хочете, але один із Squarespace’Найбільш сильні сторони полягають у тому, що кожен може використовувати його для створення професійного веб-сайту, не турбуючись про свої навички кодування.

З квадратом’З додатком, ви навіть можете редагувати веб-сайт зі свого телефону. Публікуйте публікації в блозі, оновлюйте робочий час або додайте смугу оголошень, коли ви перебуваєте поза межами. І дон’не хвилюйтесь, якщо ви втратите Інтернет – якщо ви зненацька перейдете в офлайн, будь-яка незавершена робота все одно буде чекати на вас, коли ви повернетесь.

Однак, як і ми’сказала я, Квадратний простір не є на 100% сприятливим для початківців. Це’s не такий простий у використанні, як Wix або Weebly, і займає більше часу, щоб звикнути. Тоді як за допомогою Wix ви можете просто заскочити прямо та розпочати будівництво, за допомогою Squarespace ми рекомендуємо спочатку прочитати кілька довідкових статей. Ми’Ви склали зручний покроковий посібник для початку роботи. Це’s хороша ідея вивчити редактор, щоб також ознайомитись.

Площа простору найкраще підходить людям з терпінням або тим, хто має певну технічну впевненість.

Задоволеності клієнтів

Наше дослідження не робить’t означає просто аналіз даних та порівняння цін. У нас щодня бувають люди, щоб перевірити Squarespace і сказати нам, що вони думали.

Загалом, Squarespace представляв виклик для наших учасників, але все ж заробив вражаючі оцінки. Люди відповіли позитивно, коли ми попросили їх отримати зворотній зв’язок із Squarespace’сильні шаблони та інтуїтивно зрозумілий дизайн малюють особливі похвали.

Коли користувачів запитали, наскільки ймовірним буде рекомендувати Squarespace, будівельник набрав повних балів.

Ось кілька речей, які наші користувачі мали сказати про Squarespace:

“Це ефективно поєднує для вас багато разів, що чудово. Це також виглядає неймовірно.”

“Я заперечую, що час, який хтось вкладає в розуміння того, як працює цей продукт, є обов’язковим до того, як його здійснити на борту. Я б не хотів’t рекомендую комусь, що вони могли створити сайт за допомогою Squarespace, якби вони захотіли створити сайт протягом декількох годин. Реально, це те, як довго вам потрібно було б зрозуміти задню систему та інтерфейс, щоб потім зробити це трохи простіше.”

Люди здебільшого погоджувались, що знадобиться певний час, щоб навчитися обходити Squarespace. Однак вони також погодилися, що будівельник дійсно сяяв, коли справа стосувалася дизайну, а також функції, передбачені в шаблонах.

Ще один пункт, який підняли наші користувачі, полягав у тому, що завдяки своїм шаблонам із функціями, Squarespace був би особливо хорошим вибором, якби ви мали чітке уявлення про те, що ви хочете на своєму веб-сайті, або у вас є продукти чи зображення, щоб показувати.

Верхній наконечник! Не знаєте, з чого почати? Дайте квадратний простір’s розумний розробник веб-сайтів зі штучного інтелекту (AI). AI-розробники веб-сайтів – чудовий варіант, якщо ви’не вистачає часу, навички роботи з комп’ютером або трохи творчого чуття. Вони буквально створюють веб-сайт для вас на основі інформації, яку ви їм надаєте, наприклад, цілі вашого веб-сайту та ваших дизайнерських уподобань.

За допомогою AI Squarespace після удару ‘Почати’, це’Я попрошу вас ‘мета вашого веб-сайту’ (напр. “Рекламувати мій бізнес”). ви’Тоді ви матимете змогу обрати вибір рекомендованих шаблонів, або Squarespace зробить щось на замовлення на основі ваших налаштувань шрифту / макета / зображення. Вибір – все за вами.

Хто найкращий для Squarespace?

Ведення блогів

У Squarespace є вбудований інструмент для ведення блогів. Це’s особливо ефективний, якщо ваш блог містить багато зображень або додається до портфоліо. Квадратний простір’s візуальні дизайни дадуть вам професійну та стильну платформу для обміну своїм голосом та своєю роботою.

блог у квадратіSquarespace має високоякісні інструменти для ведення блогів для підтримки зростання вашого блогу. Ви можете створити візуально приголомшливий блог за допомогою будівельника’s шаблони.

Ви можете підтримувати декількох дописувачів, синхронізувати та ділитися з соціальними мережами та використовувати програму Blog для керування своїм блогом зі свого мобільного. Існують шаблони, спеціально розроблені для ведення блогів, що полегшує створення веб-сайту, де ваш блог може процвітати!

Бізнес

Існує дуже багато веб-сайтів для малого бізнесу, які використовують Squarespace – ви можете побачити вибір на Squarespace’с “Наш клієнт” сторінки. Вони охоплюють цілий спектр галузей, від мотоциклів на замовлення до занять йоги хіп-хоп, і підкреслюють різноманітність, що поставляється з Squarespace’s конструкцій.

бізнес-клієнти квадратних просторівКвадратний простір використовується великим колом різних підприємств для просування, ведення та розвитку своїх брендів

Не помиляйтесь – ви, звичайно, можете створити для себе унікальний та успішний бренд, використовуючи Squarespace.

Квадратний простір дає вам усе необхідне для успіху вашого бізнесу, вже з першого дня. Не тільки це, але у вас є інструменти, щоб зробити ваше життя якомога простішим, включаючи кампанії електронної пошти, вбудовану аналітику, функції електронної комерції, інструменти SEO та інтеграцію з онлайн-інструментами, такими як G Suite та PayPal.

електронна комерція

Будь ти’знову починаючи продавати декілька предметів або прагнучи розвивати бізнес з електронної комерції, Squarespace виграв’t підвела тебе. Є два плани, присвячені електронній комерції, які автоматично включають безліч корисних інструментів: від управління запасами до відмови від відновлення кошика.

Ми по-особливому подивилися на ефективність Squarespace для сайтів електронної комерції, і ми виявили, що він поєднав деякі дійсно потужні функції – наприклад, систему інвентаризації – із своїми приголомшливими конструкціями. Результат – це конструктор, який може дійсно зробити ваш продукт блискучим, і дайте своїм клієнтам чудове уявлення про те, що вони’повторна покупка, перш ніж натиснути кнопку купити.

Якщо ви хочете найкращого магазину в місті, Squarespace – це ваш вибір. Але це’s не просто гарне обличчя – ви можете продавати необмежену кількість продуктів, налаштовувати свою вітрину, а також завантажувати відео про продукти, щоб залучати клієнтів та збільшувати продажі..

Ви навіть можете продавати в режимі офлайн і тримати все це синхронізовано в одному місці. Це завдяки Squarespace’s недавнє партнерство з Square. За допомогою програми «Squarespace Commerce» та невеликого зчитувача карт «Квадрат» (49 доларів) ви зможете легко здійснювати платежі карткою в ході, і будь-який продаж синхронізується з вашим інвентарем в Інтернеті. Ви також можете запропонувати одноразові знижки та збирати електронні адреси клієнтів для створення довготривалих стосунків.

Наразі ця функція підтримується лише додатком Square Commerce iPhone, але версії iPad та Android незабаром. Перегляньте це коротке відео, щоб отримати докладнішу інформацію про те, як спільно працюють площа та площа:

Грати Хочете продавати в Інтернеті за допомогою Squarespace? Для повного перегляду того, як працює цей розробник, перегляньте наш Огляд електронної комерції Squarespace.

Особисті

Як ти’Ви, мабуть, уже зрозуміли, квадратний простір ідеально підходить для вас’створити веб-сайт із портфоліо чи фотографією. Усі його шаблони створені власними дизайнерами, і ви можете налаштувати їх до душі’s вмісту, щоб зробити їх такими ж унікальними, як і ваша робота.

клієнтів просторуПлоща простору обслуговує безліч різних клієнтів, від ресторанів до модельєрів.

Замініть зображення, змініть шрифти та кольори, діліться у соціальних мережах, інтегруйтесь із сторонніми сторонами, такими як Adobe Creative Suite та Google Drive тощо, щоб створити унікальний особистий бренд та встановити свою присутність в Інтернеті.

У Squarespace є шаблони для підтримки всіх типів сайтів, від музики до фотографії. Кожен з них має безліч інструментів для налаштування та додаткових вбудованих функцій, так що все, що вам потрібно, знаходиться у вас під рукою.

Масштабованість

Ви дон’не хочете створити веб-сайт, а просто не вистачить місця та потрібно перейти на іншу платформу. Ви дон’не хочете, щоб ви стали жертвою власного успіху – вам слід захоплюватися своїм веб-сайтом’Зростання, не дивлячись на це нервово, бо це’s надто багато трафіку.

Квадратний простір пропонує необмежену кількість пам’яті та пропускну спроможність відразу за найдешевшим планом, так що Ви не робите’не потрібно турбуватися про те, що не вистачить місця. Її плани пропонують здоровий обсяг функцій, тобто не варто’не потрібно надто часто оновлювати.

В інтернет-магазинах ви можете продавати необмежену кількість товарів без комісій за транзакції, щоб ви виграли’не натисніть ліміт продукту, як це робиться з деякими розробниками веб-сайтів. Але якщо ти’Якщо ви хочете запустити імперію електронної комерції, вам варто поглянути на перехід на спеціальну платформу електронної комерції, як Shopify або BigCommerce, щоб допомогти підтримувати довгострокове зростання.

В цілому, Squarespace має функції підтримки вашого веб-сайту’s зростання – особливо якщо ви’повторно працює портфоліо або сайт малого бізнесу.

Наскільки хороші квадрати’s Шаблони?

Ми’Ви вже захопилися Squarespace’s конструкції, але тільки що’s так добре про них? І що це означає для тебе, коли ти’перебудовуйте свій веб-сайт?

Квадратний простір не працює’у вас є сотні шаблонів – у них трохи більше 60. Це здається дуже малою кількістю порівняно з Wix’s 500+ шаблонів, але Squarespace покращує якість над кількістю – і успішно вдається.

Наші користувачі були’т просто хвалити Squarespace’s шаблони для красивих – вони були вражені якістю функцій, а також дизайном:

“Шаблон надав мені не просто неймовірний вигляд сайту, а й усі функції, які я є’я повинен бути успішним.”

Завдяки їх гладким, стильним та сучасним дизайнам, весь Squarespace’s шаблони створені відповідно до її стандартів “чудовий дизайн, зручність використання та продуктивність”. Усі шаблони безкоштовні для попереднього перегляду та редагування, оскільки це включено у вашу щомісячну підписку.

Коли всі шаблони виглядають так добре, як ви повинні вибрати? На щастя, ви можете скористатися панеллю пошуку, щоб знайти шаблон, який відповідає вашій ідеї, або переглянути категорію. Там’s широке коло галузей, включаючи фотографію, громадськість та некомерційну, музику, здоров’я та фітнес.

шаблони дизайну квадратних просторівКвадратний простір може похвалитися приголомшливим дизайном шаблонів, забезпечених потужними функціями. Ви можете шукати свій ідеальний шаблон або переглядати надані категорії.

Шаблони оснащені функціями та макетами, спеціально розробленими та включеними у відповідність галузі, для якої він був виготовлений. Хоча у вас є творчий контроль над своїм веб-сайтом, ви все ще дуже покладаєтесь на свій шаблон, так що’s хороша ідея вибрати той, який відповідає вашому сайту’s призначення, а також його естетичні.

Якщо ви передумаєте, це’s штрафу! Ви можете перемикати шаблони в будь-який момент, навіть після того, як ваш веб-сайт перейшов у реальному часі. Ви навіть можете встановити кілька конструкцій для роботи та попереднього перегляду, що значно полегшує процес прийняття рішення.

Коли ви переключитесь, ваш вміст буде автоматично перенесений у новий шаблон, заощаджуючи ваш час та сили. ви’Напевно, потрібно просто підправити кілька речей, щоб переконатися, що вона все ще виглядає найкраще. Що’З іншого боку, всі шаблони Squarespace мобільно реагують на мобільні пристрої’не переживайте за те, щоб пропустити цих мобільних відвідувачів.

Настроювання дизайну

Хоча Squarespace надає будівельні блоки для вашого веб-сайту, він’Ви, ймовірно, ви’у вас є власний стиль, який ви хочете просувати. Настроювання є життєво важливим – зрештою, це’s, що робить ваш сайт унікальним.

Не персоналізувати ваш шаблон буде як би носити такий же наряд, як хтось інший на вечірці. Джаз це – принаймні, додайте шарф!

Квадратний простір дає вам свободу робити це. Ви можете налаштувати свої сторінки та зробити свій сайт абсолютно унікальним.

Квадратний простір’Шаблони s дуже гнучкі, тобто ви можете легко зробити їх своїми – ви можете замінювати зображення, додавати та видаляти розділи, вводити текст та керувати кількома сторінками одночасно.

Поки це’s не a “чистий” конструктор перетягування та перетягування, ви можете перетягувати певні елементи навколо, а також можете переформатувати макет зображення, змінивши налаштування дизайну – наприклад, створивши колаж або зробивши зображення внахлест. Якщо ви хочете по-справжньому дизайн, просто перемкніть шаблон і продовжуйте налаштування!

шаблони дизайну квадратних просторівКвадратний простір може похвалитися приголомшливим дизайном шаблонів, забезпечених потужними функціями. Ви можете шукати свій ідеальний шаблон або переглядати надані категорії.

Одне, що слід зазначити про Squarespace, це те, що він передбачає, що у вас є фотографії з високою роздільною здатністю, щоб заповнити великі блоки зображень, які домінують у більшості його шаблонів. Це те, що робить ці конструкції настільки ефектно візуальними, і якщо ви цього не зробите’не маєте якісних зображень для заповнення шаблонів, ви можете боротися.

Якщо вам’у вас є власні фотографії, Squarespace має партнерство з зображеннями Getty, тож ви можете шукати фотографії, які можна використати. Деякі є безкоштовними, тоді як інші (зазвичай більш професійні знімки) коштують близько 10 доларів кожен.

Для тих, хто має деякі знання з кодування, ви можете пройти додаткову милю і використовувати ці навички, щоб підібрати шрифти, кольори та фони для справді унікального стилю. Squarespace рекомендує використовувати лише спеціальний код для таких косметичних змін, як ці, оскільки спроба редагувати макет вашого сайту може мати шкідливі наслідки.

Навіть без коду ви можете налаштувати шрифти, кольори, фони, зображення, текст та заголовки. Ви можете додавати сторінки, керувати структурою меню тощо. Квадратний простір’Її мета – допомогти творчим ідеям досягти успіху – тому для Вас має сенс мати свободу висловлювати свій власний стиль у своїх шаблонах..

Детальна інформація

 • Дізнайтеся більше про Squarespace’s дизайни в нашому повному огляді шаблонів простору простору
 • Вам потрібна рука допомоги? Дізнайтеся, як налаштувати шаблон у нашому посібнику, як користуватися квадратом

Квадратний простір’s Інструменти

Довідка & Підтримка

Всі ми можемо трохи застрягати раз у раз – але якщо вам потрібна підтримка, ви можете отримати трохи допомогу від Squarespace!

Конструктор пропонує невеликий, але якісний діапазон варіантів підтримки:

 • Живий чат з понеділка по п’ятницю
 • 24/7 підтримка соціальних медіа через Twitter
 • 24/7 підтримка електронної пошти
 • Поглиблена база знань
 • Форум спільноти
 • Відеоуроки

Там’s щось для всіх тут, хоча ти’Помічу Квадратний простір не працює’не пропонуйте телефонну підтримку. Незважаючи на це, ми все ще оцінюємо Squarespace за обслуговування клієнтів – особливо його неймовірно глибоку базу знань.

підтримка квадратного просторуБаза знань Squarespace пропонує вам безліч варіантів підтримки – від довідників до вебінарів та семінарів.

База знань Squarespace оснащена статтями, посібниками та відео-уроками. Ви навіть можете підписатися на вебінари або приєднатися до обговорень на форумі спільноти.

Це дійсно один з найбільш ретельних та надійних центрів допомоги навколо. Ми, безумовно, рекомендуємо спочатку перевірити, як ви’з великою ймовірністю ви знайдете свою відповідь, не потребуючи прямого чату чи електронної пошти.

Інтеграція соціальних медіа

У світі, де лайки, твіти слідкують за собою, а улюблені вважаються майже такими ж цінними, як і фактична валюта, інтеграція вашого веб-сайту із соціальними мережами дуже важлива.

Squarespace дозволяє легко ділитися радістю, пов’язуючи акаунти понад 20 соціальних платформ, включаючи Facebook, Twitter, Instagram та YouTube. Синхронізуйте з Dropbox для простого доступу до колекцій фотографій або імпортуйте вміст прямо на ваш сайт з Instagram, Twitter тощо.

Окрім цього, ви можете розміщувати соціальні канали на своєму веб-сайті, що дозволяє відвідувачам легко відслідковувати ваші оновлення в одному місці.

SEO & Маркетинг

SEO означає оптимізацію пошукових систем і саме те, що робить ваш сайт рейтингом вище в результатах пошуку. Коли ви востаннє переходили на другу сторінку результатів Google? Ви хочете бути на цій першій сторінці, а SEO дає вашому сайту найкращі шанси потрапити на нього.

У Squarespace є хороший SEO, і всі його сторінки відповідають найкращим практикам SEO. Це дає вам інструменти, щоб максимально використати те, що’там, наприклад, керування заголовками та додавання ключових слів та текст alt.

Існують посібники, які допоможуть вам у Squarespace’сторінки підтримки, які пропонують дуже ретельне введення в SEO. Це може здатися трохи непосильним для початківців, тому обов’язково знайдіть трохи часу, щоб прочитати все це.

Що стосується маркетингу, ви можете або інтегрувати MailChimp, або використовувати Squarespace’s Веб-в-одному платформа запустити кампанії електронної пошти – ви здогадалися, – кампанії електронної пошти.

інструменти маркетингу квадратних просторівКвадратний простір’Інструменти маркетингу дозволяють охопити більше людей та розвивати ваш веб-сайт’s аудиторія

Ця внутрішня система – це чудовий спосіб об’єднання вашого бренду в усіх аспектах вашого веб-сайту, від домашньої сторінки до маркетингових повідомлень.

Поєднайте це за допомогою інструментів SEO та інтеграції соціальних медіа, і Інтернету доведеться справді сидіти і звертати увагу.

Домени

Ваше доменне ім’я – це адреса веб-сайту, яку люди використовують, щоб знайти вас – наприклад, наш – www.websitebuilderexpert.com. Ви можете придбати домен у Squarespace або підключити свій власний домен, якщо він уже є.

Ви отримуєте безкоштовний домен на рік, якщо підписуєтесь на щорічний платний план. Це безкоштовно лише перший рік – після цього ваш домен відновиться зі стандартною швидкістю.

домени квадратних просторівРеєстрація вашого домену через Squarespace – це швидко та просто. Введіть ім’я свого веб-сайту та знайдіть доступний домен, а потім приступайте до оформлення замовлення.

Ви можете зареєструвати домен через Squarespace дуже легко. Все, що вам потрібно зробити – це знайти доступний домен відповідно до вашого сайту, додати його до кошика, а потім пройти кілька кроків для придбання та реєстрації вашого домену. Ціни варіюються від $ 20 до $ 70 на рік – більш конкретні домени, такі як example.legal або example.salon, коштують дорожче, ніж основні домени, наприклад example.com.

Безпека

Усі домені Squarespace та сторонні постачальники мають безкоштовні сертифікати SSL при підключенні до вашого сайту Squarespace.

SSL розшифровується як шар захищених сокетів і шифрує будь-яку інформацію, що вводиться через ваш веб-сайт. Це робить надзвичайно важливим для сайтів, які обробляють платежі, наприклад, інтернет-магазини.

Squarespace має вбудовану безпеку для боротьби зі зловмисними програмами або небажаними помилками, а захист DDoS допомагає захистити ваш сайт від зловмисного трафіку. (DDoS розшифровується як розподілене відмовлення в сервісі – атака, через яку ваш сайт затоплений трафіком, щоб зробити його недоступним для користувачів.)

Квадратний простір не працює’t не залишатимуть себе для себе – це захист якості, щоб захистити ваш веб-сайт.

Резервні копії & Відновлює

Ми’всі зітхнули з полегшенням після порятунку врятованим авто. Якщо ви’завжди забуваючи натиснути зберегти, можливо, напишіть собі нагадування, оскільки Squarespace не працює’t не включайте автоматичне збереження у свій редактор.

Однак Squarespace дозволяє відновити видалені сторінки та дописи в блозі до 30 днів після них’мене видалено – тому не потрібно панікувати! Squarespace робить резервні копії вашого веб-сайту та зберігає їх на первинних та вторинних серверах, а також зберігає файли у фізичних дисках та на сторонніх дисках. Це’s досить ретельно!

А якщо ти’повторно редагуючи з телефону, ви виграли’не втратите свою роботу, якщо інтернет вимкнеться. Вони справді все продумали!

Квадратний простір’s Вартість та співвідношення ціни та якості

Ви дійсно отримуєте те, за що платите за цей будівельник – хоча у нього дорожчі плани, ніж у деяких його конкурентів (як Weebly), ви отримуєте дійсно якісну послугу навіть за найнижчим планом.

Квадратний простір має чотири цінові плани, від 12 до 40 доларів на місяць (щомісячно виставляється на рахунку).

Усі щорічні плани постачаються з необмеженою пам’яттю та пропускною здатністю, безкоштовним користувальницьким доменом та безпекою SSL. Ви оновлюєте додаткові функції під час оновлення, включаючи функції електронної комерції та рекламні спливаючі вікна.

Найдешевший план Squarespace – це Особистий план на рівні 12 доларів на місяць, який має функції веб-сайту, але не має функцій електронної комерції. Для інтернет-магазину найнижчий план 26 доларів на місяць, який включає необмежену кількість продуктів, без комісій за транзакції, друк етикеток тощо.

Доступні плани

Плани ціноутворення Місячний план ($ / місяць) Річний план ($ / місяць) Економія (%)Особистий план

Бізнес-план

Базовий план електронної комерції

Розширений план електронної комерції

$ 16 12 доларів 25%
$ 26 18 доларів 31%
30 доларів $ 26 13%
$ 46 40 доларів 13%

Код пропозиції площіВикористовуйте код пропозиції "WBE" в касі за знижкою 10%

Отримайте 10% знижки на будь-який план квадратного простору
Готові віддати Квадратний простір? У нас є ексклюзивний код пропозиції для наших читачів, який буде заощадити 10% на вартість будь-якого плану Squarespace! Щоб скористатися цією знижкою, просто введіть: Код пропозиції: “WBE”
на касі.

Плани для створення веб-сайтів

Squarespace має два плани, присвячені створенню веб-сайтів (а не створенню інтернет-магазину).

плани побудови веб-сайтів щодо планування квадратних просторівSquarespace має два плани для створення веб-сайтів, персональний та бізнес-плани

Квадратний простір’s $ 12 на місяць Особистий план надає все необхідне для створення простого, але повноцінного веб-сайту. На відміну від інших будівельників, які, як правило, обмежують можливості свого стартового плану, Squarespace’s Особистий план постачається з необмеженою пам’яттю та пропускною здатністю.

Якщо вам’не потрібно продавати в Інтернеті, або якщо вам потрібен професійний електронний лист від G Suite, то персональний план – це чудове місце для початку.

Бізнес-план на 6 доларів більше, ніж Особистий план на $ 18 на місяць, але в комплекті ще більше функцій. Це все ще призначено для створення веб-сайту, а не магазину, але він пропонує багато функцій електронної комерції – продавати необмежену кількість продуктів, отримувати рекламні спливаючі вікна, налаштовувати код та інше.

Як випливає з назви, Бізнес-план найкращий для бізнесу! Якщо ваш веб-сайт росте, і ви хочете почати продавати кілька предметів поряд, у бізнес-плані є все необхідне для досягнення успіху.

Плани електронної комерції

Якщо ви хочете по-справжньому зануритися у продаж в Інтернеті, ви’Вам знадобиться одна з Squarespace’s плани електронної комерції. Вони спеціально розроблені для побудови інтернет-магазинів і є двома найвищими ціновими планами.

ціни на електронну комерцію в квадратіSquarespace має два цінові плани електронної комерції, базовий та розширений.

Основний план $ 26 на місяць – найдешевший варіант створення інтернет-магазину. Він має всі функції бізнес-плану, але знімає плату за транзакції та додає додаткові функції електронної комерції, включаючи управління запасами та друк етикеток через ShipStation.

Основний план найкращий для створення інтернет-магазину та початку розвитку вашого електронного комерційного бізнесу.

План розширеного планування є найдорожчим за 40 доларів на місяць і має найбільшу кількість функцій. Він може похвалитися всіма можливостями бізнес-планів і базових планів, а також спокусливими додатками, включаючи відмову від кошика, розширену доставку, гнучкі знижки та створення подарункової картки.

Якщо ваш бізнес зростає і потребує розширених функцій для підтримки цього зростання, розширений план – це сюрприз, сюрприз, ваш ідеальний збіг.

Виклик усіх студентів!

Якщо ви’ти знову учень і мати справжню шкільну електронну адресу ви можете отримати 50% знижки на перший рік Squarespace. Це’s будь-який новий веб-сайт або інтернет-магазин!

Ознайомтесь із цією спеціальною знижкою для студентів, щоб дізнатися більше про Squarespace’s дивовижна економія.

Хоча вгору – ти можеш’t використовувати його поряд з будь-якими іншими кодами пропозицій. Це означає, що ти’Вам доведеться вибрати між цією знижкою 50% та 10-купонним купоном, про який ми згадували раніше. (Хоча ми думаємо, що знаємо, хто з вас’Я оберу…)

Ви навіть можете застосувати знижку до до трьох веб-сайтів під однією електронною адресою школи. Перейдіть сьогодні до Squarespace і шукайте свою школу, щоб розпочати роботу!

Починаємо

Квадратний простір’s ціни aren’t обурює якість послуги, яку ви отримуєте. Насправді Squarespace’Стартова ціна дешевша, ніж у Wix, у найбільших конкурентів. Але ви хочете бути впевнені, що це справді правильний будівельник для вас, перш ніж розлучитися з вашими важко заробленими грошима. І незалежно від того, скільки рецензій ви прочитали, ви виграли’я справді не знаю, поки ви не спробуєте це на собі.

Поки Squarespace не працює’у вас немає вільного плану, як деякі будівельники веб-сайтів, він пропонує 14-денний безкоштовний пробний період на всі його платні плани. Ви дон’не потрібно вводити будь-які платіжні дані – якщо ви, звичайно, не вирішите зареєструватися наприкінці пробного періоду!

Як тільки ви заплатите за план, ви зробите це’не треба поцілувати свої гроші на прощання. Squarespace має 14-денну гарантію повернення грошей, тож ви’Ви отримаєте відшкодування, якщо скасуєте протягом перших двох тижнів.

Огляд квадратного простору: Підсумок

Ми’я досліджував свої інструменти, занурився у свої ціни та захопився своїми розробками – але врешті-решт, чи виходить Squarespace на вершину?

Після такого поглибленого огляду ми можемо зробити висновок, що Squarespace є провідним розробником веб-сайтів, і з поважних причин. Це’s отримала найкращі дизайни на ринку та поєднує ці інтуїтивні шаблони з потужними вбудованими функціями.

Squarespace надає всі необхідні інструменти для створення приголомшливого веб-сайту, не знаючи рядка коду.

Це’s найближчі до вас’Ви потрапите на веб-сайт, створений дизайнером, за частку ціни та надаєте вашому бізнесу, портфоліо чи інтернет-магазину унікальний та візуальний спосіб створення масштабованого та красивого бренду.

Але це’s не для всіх. Початківці можуть з усіх сил намагатися впоратися з цим, так’Найкраще для тих, хто має терпіння або трохи технічної впевненості.

Загалом, ми рекомендуємо Squarespace всім, хто захоплюється дизайном, хто хоче унікальний і візуально вражаючий веб-сайт, і радий вкласти трохи часу на розробку своїх сторінок..

Квадратний простір’t просто гарне обличчя – його функції наносять удар, а його підтримка та функції безпеки не роблять’не возитися. Спробуйте цей конструктор веб-сайтів з нокаутом і подивіться, що ви можете створити!

Поширені питання про квадратичний простір

Спеціаліст із створення веб-сайтів прагне надати вам чесні дані. Це’тому ми проводимо власні дослідження та отримуємо безпосереднє особисте розуміння. Аналізи та графіка в цій статті базуються на автентичних джерелах, перекреслених нашими внутрішніми експертами. Ми дотримуємося великої обережності, щоб інформація, яку ми публікуємо, була достовірною та точною. Однак WBE не несе відповідальності за будь-яку неточність інформації, яку нам надають користувачі, учасники дослідження чи інші організації.

Зверніть увагу, що інформація, що міститься в цій статті, призначена лише для загальної інформації. Ми’з радістю відповімо на будь-які запитання щодо цієї статті та її допоміжних досліджень. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з експертом по розробникам веб-сайтів безпосередньо електронною поштою на адресу

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me