Огляд шаблонів квадратних просторів – як їх дизайни можуть вам допомогти


Огляд шаблонів квадратних просторів

Огляд шаблонів квадратних просторів


Рейтинг

5 з 5 зірок

Спробуйте шаблони квадратних просторів

Squarespace пропонує вам найкраще виглядати шаблони дизайну серед розробників веб-сайтів. Вони’перешліфований, професійно виглядає і створює враження, що ти’я найняв дизайнера, який допоможе вам створити веб-сайт. Вони’Re мобільний адаптивний і постачається з хорошими посібниками користувача.

Рецензія Джеремі

Востаннє оновлено 3 квітня 2019 року

Ми робимо’не треба намагатись переконати вас, що шаблони Squarespace – одні з найбільш професійних дизайнів серед будівельників веб-сайтів. Вам просто потрібно переглянути кілька їх шаблонів, і ви погодиться з нашим висновком.

Ви можете сказати, що вони присвятили багато часу і вклали в розробку шаблонів (щоб допомогти вам виглядати добре), шаблони також чуйні – значить, вони автоматично підлаштовуються під пристрій перегляду (настільний або мобільний), надають вашим відвідувачам найкращий досвід роботи на веб-сайті.

То що ще вражає шаблонів Squarespace? Ось’s список:

 1. Попередній перегляд для мобільних пристроїв
 2. Живі приклади
 3. Категоризовано для вас
 4. Конкретні посібники користувача шаблону (так ви дізнаєтесь в’і мінуси, як використовувати певний шаблон, який ви вибрали)
 5. Відеороботи

Усі елементи, описані вище, покликані полегшити ваше життя під час використання Squarespace, особливо коли мова йде про вибір шаблону та про те, як найкраще ним користуватися.

Перше, що потрібно згадати, перш ніж почати нижче, Squarespace не тільки задовольняє щоденну середню Джо / Джейн, їхні клієнти також включають деякі дуже відомі компанії!

1) Шаблони квадратного простору – попередній перегляд для мобільних пристроїв (і наш маленький трюк)

Оскільки мобільний телефон стає важливою частиною досвіду серфінгу, а шаблони Squarespace спеціально розроблені та створені, щоб забезпечити найкращі враження, Squarespace має вбудовану функцію попереднього перегляду для мобільних пристроїв, яка дозволяє точно бачити, як їх шаблони переглядаються на мобільному пристрої.

Шаблони квадратних просторів - мобільніКлацніть на зображення, щоб побачити цей дизайн.

Ви можете пограти з їх мобільним видом і переконатися, як відвідувачі відчують шаблон. Ви можете отримати доступ до кожного мобільного перегляду для кожного шаблону простору тут, натиснувши на мобільний пристрій:

Шаблони квадратних просторів - Мобільний попередній переглядКлацніть на мобільному пристрої, щоб переглянути шаблон у мобільному режимі.

Хоча тут функція перегляду мобільних пристроїв від Squarespace корисна’s, що ви також можете подумати – що стосується мобільних телефонів або планшетів, які мають різний розмір екрана?

Ось де наша маленька хитрість може допомогти вам це комфортно незалежно від того, який розмір екрану настільних або мобільних пристроїв користувачі відвідують, шаблони Squarespace відповідно регулюються, щоб забезпечити відвідувачам чудовий досвід:

Як ми згадували в нашому повному огляді Squarespace, той факт, що шаблони Squarespace реагують, є однією з найбільших переваг їх використання..

2) Шаблони квадратних просторів – живі приклади

Дуже багато розробників веб-сайтів нададуть вам довгий список шаблонів на вибір. Що вони роблять’t do, покаже вам, як інші реальні користувачі використовують шаблони для створення своїх веб-сайтів.

Вам так природно задати питання, “як інші люди використовують цей шаблон?”

І ти заслуговуєш задати це питання з кількох поважних причин:

 • Цікавість
 • Щоб вам було зручніше, ви підбираєте потрібний шаблон
 • Щоб переконатися, що Squarespace працює
 • Щоб отримати дизайнерські натхнення від інших

Приклади шаблонів квадратних просторівКлацніть на зображення, а потім прокрутіть сторінку вниз, щоб переглянути ці живі приклади веб-сайту

Тож Squarespace продумано розмістив безліч прикладних веб-сайтів під кожним шаблоном, щоб продемонструвати, як інші користувачі використовують цей шаблон, не тільки для того, щоб ви могли бачити, як це працює, але і щоб показати, що ви також можете створити щось подібне.

Ось також колекція веб-сайтів клієнтів Squarespace, яку ви можете перевірити – деякі з них також дуже відомі компаніям!

3) Шаблони квадратних просторів – категоризовані для вас

Одним із складних аспектів розробників веб-сайтів є вибір найкращого шаблону для вашого веб-сайту. Розробник веб-сайтів може надати вам відшліфовані професійні шаблони, такі як те, що зробив Squarespace, але нехай’s обличчя, якщо можеш’Виберіть найкращий, найбільш підходящий шаблон для вашого веб-сайту, він тільки що виграв’не надто добре працювати.

Що зробив Squarespace – це класифікувати їх шаблони на 5 категорій, щоб ви могли зосередити та звузити пошук (заощаджуючи ваш час):

 1. Бізнес
 2. Портфелі
 3. Блоги
 4. Музиканти
 5. Ресторани
 6. Весілля
 7. Особисті

Категорії шаблонів квадратних просторів

Ми знайшли це приємним штрихом’s завжди легше, коли “плюси” дайте кілька рекомендацій. Ви можете звузити свій остаточний вибір шаблону Squarespace звідти. Просто пам’ятайте, що згодом ви завжди можете змінити шаблон на інший, якщо вам потрібно.

Це хіба що’t вражаюча особливість, але все ж продумана. Замість того, щоб переглядати всі шаблони Squarespace, ви можете заощадити час, розглядаючи лише рекомендовані.

4) Шаблони квадратного простору – Посібники користувача

Якщо говорити про продуманість, то тут’s інший “над доставкою” від Squarespace. Те, що вони зробили, – це створити посібники користувача, щоб ознайомити вас із тим, як використовувати деякі їх більш популярні шаблони.

Посібники створені, щоб допомогти вам орієнтуватися у налаштуваннях та використанні шаблонів простору простору та включають такі теми, як:

 • Структура та стиль (назва сайту, меню, бічна панель, колонтитул, соціальні значки)
 • Сторінки та зміст
 • Вирішення проблем
 • Налаштування редактора стилів

Посібник користувача з шаблонів просторуКлацніть тут, щоб побачити посібники із шаблонами. Ви можете побачити кожен шаблон, вказаний у лівій бічній колонці.

Шаблони квадратних просторів є потужними та елегантними, тому ці посібники чудово підходять для вас та вашого веб-сайту.

5) Шаблони квадратного простору – Відео-путівники

Також Squarespace пропонує вам вичерпні відео-посібники, щоб розпочати роботу зі своїм веб-сайтом. Ці відео охоплюють такі сфери, як:

 • Зображення & Відео
 • Сторінки & Зміст
 • SEO & Метрики
 • Шаблони & Дизайн
 • Соціальна

Хоча ці відео-путівники не будуватимуть ваш веб-сайт для вас, вони змусять вас почати в правильному напрямку, і триматимуть руку і пройдуть вас через деякі основи. Ми можемо лише сподіватися, що вони надалі випускатимуть ще більше відео-путівників у майбутньому.

Огляд шаблонів квадратних просторів – Висновок

Знайшов цей посібник корисним?

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me