Squarespace SEO огляд

Contents

Наскільки хороший SEO квадратичного простору та чи допоможе ваш сайт знайти його в пошукових системах?

Squarespace SEO
Спокусився скористатися Squarespace, але відкласти, якщо говорити про його шокуюче поганий SEO? Думаючи, що ви можете захистити це безпечно за допомогою WordPress, навіть якщо Squarespace ідеально підходить для всіх інших способів?


Дон’t стрибати пістолет! Чутка про те, що розробники веб-сайтів не потрібні для SEO (оптимізація пошукових систем), вже деякий час – слух..

Правда полягає в якості розробника веб-сайтів’s SEO буде просто залежати від того, який веб-сайт ви створили’повторне використання. Ми’Я широко дослідив усіх кращих розробників веб-сайтів, зосередившись на найбільш релевантних функціях, і зробив висновок, що Squarespace’s Можливості SEO можуть насправді недооцінювати.

Більшість користувачів, включаючи нас, квадратичний простір визнається чудовим конструктором веб-сайтів для шаблонів та дизайну. Однак це’s менш відомий своїм суцільним набором інструментів SEO, які можуть допомогти розширити ваш сайт, щоб він виявився вище в рейтингах пошукових систем. Сайти квадратних просторів часто навіть потрапляють на заповітне перше місце в Google’сторінки результатів!

SEO Squarespace – це відмінний варіант, якщо ви’Ви вже знайомі з найкращою практикою SEO. Ми самі протестували його функції SEO, і ви можете перевірити рейтинги зірок, які ми обчислили нижче. У цій статті ви’Ви знайдете контрольний список Squarespace’s SEO функції, поради щодо того, як їх максимально використати, та додаткові поради щодо вдосконалення вашого сайту Squarespace’s SEO самостійно.

Додаткова інформація:

Огляд квадратного простору – наш всеосяжний вигляд Squarespace

Огляд цін на квадратний простір – знайдіть детальну інформацію про Squarespace’s плани та ціни

Огляд електронної комерції Squarespace – ми перевіряємо Squarespace’s інструменти електронної комерції

Ексклюзивний код пропозиції квадратів – коли ви’Ви готові зареєструватися, економте 10% за допомогою нашого спеціального коду знижок!

На перший погляд: плюси і мінуси SEO Squarespace

Квадратний простір не працює’Ви не маєте репутації SEO, не тому, що не вистачає інструментів, а тому, що це вимагає витраченого часу, щоб дійсно комфортувати з інтерфейсом. Але якщо ти’Ви задоволені цим, тоді Squarespace добре обладнаний для покращення вашого сайту’s рейтинги пошукових систем.

Плюси

 • Чистий, структурований інтерфейс. Сторінки та публікації мають свої власні “вікна конфігурації,” де можна ввести мета-назви та описи. Це’s проста функція, але простота – це те, що робить Squarespace’с базовий SEO функції виконуються. Жодна з основних функцій не потребує знань щодо кодування.
 • Інтеграція соціальних медіа. Інтеграція соціальних медіа на Squarespace проходить безшовно та стильно. Це допомагає пошуковим системам брати до уваги акції та залучення, що підвищує вашу легітимність в їх очах. Плюс це’s чудовий спосіб об’єднання вашого бренду.
 • Контроль користувача. Простір квадрата дозволяє додавати код самостійно, що іноді є єдиним способом застосувати передові методики. Це хіба що’t професіонал для всіх, але у гіперконкурентному світі SEO це може бути різницею між першим місцем та другою сторінкою в Google.

Мінуси

 • Поведінка шаблону. Деякі шаблони Squarespace мають дивну звичку відображати інформацію про SEO на сайті. Для цього є обхідні шляхи, але це’s химерна химерність керувати та відволікати від суті того, що ти’робиш.
 • Не для початківців SEO. Якщо ви’Вам зручно з кодом і розширеним SEO, Squarespace може робити все, що завгодно. Якщо ви’ні, такі постачальники, як Wix або навіть WordPress, краще підходять.
 • Неможливо додати плагіни SEO. Ти можеш’не встановлюйте додатки на зразок Yoast для додаткової допомоги в керуванні вашими інструментами SEO. WordPress добре відомий своїми плагінами, але у Squarespace є все вбудоване, тобто ви можете’t додавати сторонні програми.

Додаткова інформація:

SEO Builder SEO проти WordPress SEO – ми обговорюємо, що краще

Контрольний список функцій SEO Spacerespace

Навіть лише три букви “S-E-O” їх достатньо, щоб змусити більшість з нас відмовитися від передчасних розладів. Тож замість того, щоб кидатися навколо таких термінів, як “SSL” або “alt текст,” дозволяє’s розпочати речі з розбиттям кожної функції: що це таке, як це працює з Squarespace (чи ні’t) і коли слід додати його на свій сайт.
Особливості SEO квадратичного простору: остаточний список

 • Заголовок сайту
 • Google Index
 • Bing Інструменти для веб-майстрів
 • Зчитувані імена файлів
 • Мета заголовок
 • Мета опис
 • Спеціальні URL-адреси
 • Рубрики
 • Зображення тексту alt
 • Швидкість і час роботи
 • Мобільний дружній
 • 301 переадресація
 • Шифрування SSL (HTTPS)
 • Карта сайту
 • Google Analytics
 • Пошукова консоль Google
 • Інтеграція соціальних медіа
 • Інструкції пошукової системи
 • Канонічні теги
 • Структуровані дані

1. Назва сайту

Заголовок сайту – це просто текст заголовка, який з’являється вгорі кожної сторінки на веб-сайті. Навіть якщо у вас чудовий логотип, це’Найкраще також скористатися одним із них – з одного боку, назва розповідає пошуковим системам про те, про що йдеться на вашому сайті. Щоб досягти максимального впливу, тримайте короткий заголовок свого сайту та зосередьтеся на ключових словах.

Чи включено?? Так, ви можете додати назву власного сайту.

Коли я повинен додати його? Перед запуском.

2. Індекс Google

Google зберігає індекс усіх розпізнаваних веб-сторінок. Для цього Google’s, боти сканують та перегляньте ваш сайт ‘читати’ і категоризуйте новий вміст та оновіть свій сайт’s таблиці в результатах пошуку.

Чи включено?? Так, ви можете вимагати, щоб Google індексував ваш сайт за допомогою Пошукової консолі Google. Квадратний простір не працює’робити це не для вас, але Google буде автоматично індексувати всі веб-сторінки без жодних дій з вашого боку. Якщо це зробити, це займе трохи більше часу’t активно вимагати цього.

Коли я повинен це просити? При запуску.

3. Bing Інструменти для веб-майстрів

Це безкоштовна послуга управління вашим сайтом’s наявність у Бінгу’s результати пошуку, які мають критерії, подібні до індексу Google.

Чи включено?? Так. Ви можете перевірити свій сайт Squarespace за допомогою Bing та Yahoo, але знову ж таки, ви повинні зробити це самостійно – це виграло’t відбувається автоматично.

Коли я повинен додати його? При запуску.

4. Читані імена файлів

Пошукові системи індексують все, включаючи назви файлів зображень. Називаючи зображення, які ви плануєте завантажити на свій сайт, пам’ятайте про відповідні ключові слова. Націлене ім’я файлу допоможе вашим зображенням класифікуватися в пошуку зображень.

Чи включено?? Так. Ви можете надати імена файлів зображень, які подвоюються як текст alt тексту (див. № 9), і можуть слідувати Squarespace’s керівництво з найкращої практики для забезпечення точності.

Коли я повинен додати його? Постійний досвід.

5. Мета заголовок

Мета-заголовок – це HTML-елемент, який повідомляє пошуковим системам (і відвідувачам!), Про яку саме сторінку йде ваш сайт. Мета-заголовок з’явиться у багатьох ключових місцях, особливо як заголовкове посилання в результатах пошуку.

Чи включено?? Так – на кожній сторінці та публікації є розділ конфігурації, де можна записати мета-заголовок.

Коли я повинен це написати? Перед запуском.

6. Мета опис

Метаопис – це ваш шанс розширити вміст у вашій назві. Хороший мета опис узагальнить вміст, який користувачі можуть очікувати на вашій сторінці (до 155 символів), і переконає їх натиснути на неї.

Чи включено?? Так – мета описи можна писати в конфігурації сторінки.

Коли я повинен це написати? Перед запуском.

7. Спеціальні URL-адреси

Ця функція надає вам URL-адреси, які відображають ваш вміст, а не випадкову сукупність цифр і букв. Спеціальні URL-адреси – чудово’т example.com/article/squarespace-seo-guide настільки більш інформативні, ніж example.com/hds73tgha?

Чи включено?? Так. Квадратний простір генерує URL-адреси на основі назви сторінки. Якщо ви хочете змінити це, ви можете зробити це в розділі налаштування сторінки.

Коли я повинен додати його? Перед запуском.

8. Рубрики

Заголовки (та менші підзаголовки для підрозділів) допомагають структурувати вміст. Вони вказують пошуковим системам та читачам, яку інформацію ви отримуєте’Ви включені, і де.

Чи включено?? Типу… Простір квадрата химерний тим, що він містить лише H1s, H2s та H3s (усі різні розміри заголовків та підзаголовків). Навпаки, більшість будівельників мають до H6. Ви все ще можете структурувати свій вміст у засвоюваному форматі для пошукових систем, хоча і не так ретельно, як ви’буду мати шість форматів заголовків.

Коли я повинен додати його? Перед запуском.

9. Зображення тексту alt

Google розумний, але це’s не (ще) досить розумний, щоб точно знати, що зображення відображає або чому це’s відповідні. Текст Alt – це те, що ви пишете вручну, щоб описати кожне зображення на вашому сайті, і воно з’являється замість зображення, якщо зображення не завантажується.

Чи включено?? Так. Кожному зображенню можна надати альт-текст.

Коли я повинен додати його? Перед запуском і як поточна найкраща практика.

10. Швидкість і час роботи

Веб-сайти з хорошою швидкістю веб-сайтів та завантаженням у бездротовий час швидко та надійно “жити” понад 99% часу.

Чи включено?? Так. Квадратний простір’s інфраструктура має чудову основу для хорошої швидкості та простору сайту. Жодна платформа не може гарантувати 100% часу роботи, але Squarespace наближається як можна ближче.

Коли я повинен додати його? Простір квадрата охоплює це.

11. Мобільний дружній

Ці веб-сайти прості у користуванні на мобільних пристроях і все ще легко скануються (тобто розуміються) пошуковими системами.

Чи включено?? Так – кожен шаблон Squarespace постачається з мобільною версією, яка підходить до екрана і забезпечує сенсорну навігацію.

Коли я повинен додати його? Простір квадрата також охоплював це.

12. 301 переадресація

301 переадресація означає, що якщо ви зміните сторінку’s URL-адреса від X до Y, користувачі все одно будуть спрямовані на нову сторінку, навіть якщо вони використовують стару адресу.

Чи включено?? Так. Просто використовуйте “Відображення URL-адрес” у розділі Додатково налаштування вашого сайту.

Коли я повинен додати його? Після запуску.

13. Шифрування SSL (HTTPS)

SSL або шар захищених сокетів – це те, що встановлює захищений, зашифрований зв’язок між веб-сервером та веб-переглядачем (наприклад, Safari чи Google Chrome). Пошукові системи починають карати сайти без SSL, тому забезпечення сертифіката SSL є важливим.

Чи включено?? Так – для всіх доменів Squarespace пропонуються безкоштовні сертифікати SSL.

Коли я повинен додати його? Перед запуском.

14. Мапа сайту

Це повний перелік сторінок вашого сайту, які пошукові системи можуть використовувати для визначення структури вашого сайту. Ви також можете це зробити – спробуйте додати ‘/sitemap.xml’ в кінці будь-якої URL-адреси, щоб переконатися в цьому!

Чи включено?? Так, усі сайти Squarespace оснащені картами сайту. Він оновлюється автоматично під час додавання та видалення сторінок.

Коли я повинен додати його? Не потрібно – Squarespace про це подбає автоматично!

15. Google Analytics

Безкоштовний інструмент Google, який дозволяє переглядати дані про ваш сайт, від певного сторінки до демографічної інформації користувачів.

Чи включено?? Так. Направлятися до “Зовнішні послуги” у розширених налаштуваннях введіть номер свого облікового запису Google Analytics і ви’З тобою добре піти.

Коли я повинен додати його? Після запуску.

16. Консоль пошуку Google

Безкоштовний інструмент Google, який дозволяє вам бачити, як працює ваш сайт у результатах пошуку.

Чи включено?? Так. Просто налаштуйте обліковий запис Пошукової консолі та виконайте кроки, передбачені для підключення до Google Analytics.

Коли я повинен додати його? Після запуску.

17. Інтеграція соціальних медіа

Це стосується вбудованих функцій, які дозволяють користувачам ділитися вашим вмістом на різних сайтах соціальних медіа. Інтеграція соціальних медіа також дозволяє пересилати один і той же вміст на ваш веб-сайт та у ваші соціальні профілі.

Чи включено?? Так, понад 30 мереж соціальних мереж можуть бути підключені до вашого сайту Squarespace. Вони з’являться як пов’язані значки.

Коли я повинен додати його? Перед запуском.

18. Інструкції пошукової системи

Іноді сайт потребує “говорити” до пошукових систем, просять їх не індексувати певні сторінки. Це було б необхідно, якби на вашому веб-сайті було дві дуже схожі сторінки, а ви хотіли, щоб в результатах пошуку відображалася лише одна. Іншими словами, інструкції пошукової системи – це спосіб гарантувати, що будь-які подібні сторінки не конкурують між собою.

Чи включено?? Типу… Це’s можна створити власні інструкції для пошукових систем, але для цього потрібна a “введення коду,” що в основному означає “Зроби це сам.”

Коли я повинен додати його? При запуску.

19. Канонічні мітки

Якщо у вас є кілька версій однієї сторінки (або якщо до однієї сторінки можна отримати декілька URL-адрес), канонічні теги дозволяють вам вибрати, на якій пошуковій системі слід орієнтуватися. Це не дає їм конкурувати один з одним.

Чи включено?? Типу… Квадратний простір автоматично розміщує канонічні теги на сторінках. Але якщо ви хочете колись їх редагувати, ви’знову від удачі.

Коли я повинен додати його? При запуску.

20. Структуровані дані

Надає пошуковим системам більш конкретну інформацію про ваші сторінки. Наприклад, рейтинги зірок, які ви бачите в результатах пошуку, є структурованими даними – і це’s лише один приклад. Пошукові системи люблять структуровані дані, оскільки це допомагає співставити користувачів із надзвичайно відповідною інформацією.

Чи включено?? Типу… Квадратний простір автоматично реалізує деякі типи структурованих даних. Можливі подальші структуровані дані, але ви’Це потрібно зробити самостійно за допомогою іншої ін’єкції коду. Якщо ви’Вам не зручно з кодом, для цього є кращі послуги, ніж Squarespace.

Коли я повинен додати його? Перед запуском.

Як розпочати роботу з SEO Squarespace

У Squarespace є деякі внутрішні ресурси, які допоможуть вам розпочати роботу з SEO. Вони’я створив контрольний список верхнього рівня і навіть розмістив власний путівник щодо збільшення вашого сайту’s видимість пошукової системи. Посібник досить детальний, з відео та довгими написаними розділами, які стосуються всього, від вибору ключових слів до структурування контенту.

Посібник також наповнений відповідними посиланнями на більш зосереджені питання SEO, на які Squarespace вже відповідав. Це’s чудовий ресурс, тому що ти’Я отримаю відповіді, які вже адаптовані до Squarespace’s інструменти.

Однак Squarespace визнає на початку керівництва це “SEO стратегія виходить за рамки підтримки Squarespace,” оскільки пошукові системи постійно змінюють свої алгоритми та кожен сайт’s маркетингові потреби унікальні. Це’s чому це’розумно взяти Squarespace’s SEO ресурси як вихідна точка. Більшість поглиблених SEO допоможуть вам’Я хочу, щоб вони були зовнішніми.

Оскільки алгоритми пошукових систем завжди змінюються, найкращі поради щодо SEO також потребують постійного оновлення – там’s немає спеціального правила, який’s витримали випробування часом, або щось подібне. Натомість ми довіряємо таким джерелам, як SEO-блог Ahrefs та Ніл Патель’s SEO статті, обидві з яких постійно підтримують сучасну колекцію порад та рекомендацій. Подивіться, чи розмовляють ці сайти на вашій мові та чи ні’не подобається їм, обов’язково витратьте кілька хвилин на Google, щоб знайти докладний блог або дві, які відповідають вашим критеріям. Там’s відсутність знаючих варіантів там!

сторінка підтримки seo у просторі квадратаВнутрішня SEO допомога Squarespace – це чудове місце для початку

Чи є плагін SEO Spacerespace?

Найслабший аспект Squarespace’s Підтримка SEO – це відсутність відповідного плагіна SEO.

SEO-додатки – це додаткове програмне забезпечення, яке деякі розробники веб-сайтів дозволяють встановлювати. Вони дають тим, хто з нас менш знайомий з кодуванням, більш простим способом оптимізації інформації, як теги заголовків та метаописи. Отримана простота робить ці програми дуже популярними – дійсно, плагін Yoast SEO для WordPress є одним з найбільш завантажених плагінів WordPress усіх часів.

Простір квадрата, з іншого боку, не робить’не маю будь-який SEO плагіни. Квадратний простір’S аргументація цього полягає в тому, що вбудовані інструменти SEO досить потужні самі по собі. Однак ми пропустили зручність, яку надають додатки для SEO – вони, безумовно, спрощують процес оптимізації вашого сайту.

7 порад для отримання максимальної користі від простору

Squarespace SEO має шалений потенціал для збільшення вашого сайту – якщо ви знаєте, як ним користуватися. Ось наші основні поради щодо позиціонування вище своїх конкурентів із Squarespace:

 1. Зробіть підрахунок тексту alt. Простір у квадраті великий, що зазвичай означає багато зображень. Текст Alt – це відмінний спосіб повідомити пошуковим системам, що ви’про все про. Додавання їх на Squarespace може бути болем, але це’s це варте того.
 2. Скористайтеся інтеграцією соціальних медіа. Інтеграція соціальних медіа в Squarespace проходить безшовно, і це також чудово виглядає. Підключіть свої облікові записи до свого веб-сайту та залучайте користувачів до потоку (і спільного доступу).
 3. The ‘Не пов’язано’ особливість – твій друг. У квадратичному просторі є зручна функція, в якій перераховані будь-які сторінки, які не є’t пов’язано з будь-яким місцем вашого сайту. Зазвичай це використовується для зберігання незавершених сторінок, але це’s також відмінний спосіб ловити будь-який сиріт. Пошукові системи люблять сайти, які легко переміщуватися, так ‘не пов’язані між собою’ сторінки великі ні ні. Слідкуйте за своїм списком не пов’язаних сторінок, щоб переконатися, що все залишається доступним.
 4. Підключіться до Google Analytics. Це справедливо для кожного розробника веб-сайтів, але це’s настільки важливий, що ми згадуємо його для кожного з них. Google Analytics надає фантастичну інформацію про трафік користувачів і те, де можна вдосконалитись – і це’s безкоштовно!
 5. Будьте в курсі нових функцій. Розробники веб-сайтів постійно розвиваються, і Squarespace пишається тим, що знаходиться на передовій. Слідкуйте за останніми оновленнями. Ви можете знайти щось корисне.
 6. Позначте і класифікуйте. Пошукові системи люблять інформацію. Чим більше вони знають про ваш сайт, тим краще вони можуть обслуговувати своїх користувачів. На просторі Squarespace сторінки, публікації та навіть продукти можна позначати тегами та категоризувати.
 7. Знайдіть правильний шаблон. Не всі шаблони Squarespace створені рівними. Візуальні ексцентриситети означають, що деякі піддаються хорошому SEO набагато краще, ніж інші. Не поспішайте, знайдіть той, який відповідає вашим потребам дизайну та гладкою роботою пошукової системи.

поле пошуку довідкової площі

Більше способів вдосконалити ваш сайт квадратних просторів’s SEO

Хоча Squarespace в певній мірі оптимізує ваш сайт, на жаль це може’не робити все за тебе. Є кілька важливих способів розширення вашого сайту’s рейтинги, підійшовши до SEO-таблички самостійно, як:

Оптимізація ключових слів

Щоб отримати потрібний трафік – і обсяг – на ваш сайт, вам потрібно оптимізуйте цільові ключові слова. Почніть з невеликого дослідження, щоб ви знали, які ключові слова насправді шукають люди. Ви можете безкоштовно використовувати Google Планувальник ключових слів, щоб знайти найкращі ключові слова для своєї сторінки – вони повинні бути релевантні, популярні та в межах вашої конкуренції.

Раз ти’Ви знайшли найцінніші ключові слова для вашого сайту, їх потрібно оптимізувати! Включіть їх у свої мета-заголовки, метаописи, текст alt, URL, посилання тощо! Розмістіть це, наприклад, у першому реченні вашого першого абзацу, але завжди зберігайте це природно.

Ви можете легко побачити, які ключові слова ви’рейтингування за допомогою консолі пошуку Google, щоб ви могли відслідковувати, які сторінки потребують оновлення або які результати працюють.

Якість вмісту

Дон’не потрапляйте в пастку, щоб набивати ваші ключові слова в усі можливі місця! Google помстить вас з помстою, і це місце рейтингу номер 1 буде тьмяною і віддаленою пам’яттю. Google любить якість вмісту.

Це життєво важливо – вам потрібно показати рівень авторитет та надійність у вашому вмісті, щоб Google посміхнувся вашому сайту. У цьому полягає багато факторів, таких як перевірка фактів, граматика та правопис, а також збереження оригіналу вмісту.

Ви також можете переконатися, що ваша сторінка робить те, що від неї очікував ваш відвідувач, посилання на інші пов’язані або корисні сторінки та має гарну структуру сторінки – ваш основний вміст повинен бути видно відразу.

Стиснення зображення

Швидкість є найважливішою, якщо мова йде про веб-сайти, і хоча зображення на вашому сайті фантастичні, вони можуть дійсно перетягувати швидкість завантаження вниз. Щоб вирішити цю проблему, їх потрібно спочатку стиснути. Використовуючи вільний інструмент на зразок Kraken, ви можете зменшити розмір файлу зображення і таким чином зменшити обсяг дискового простору, який він використовує. Кінцевий результат? Більш швидкі швидкості завантаження!

Побудувати зворотні посилання

Зворотна посилання – це посилання, яке ваш сайт отримує з іншого веб-сайту, і показує, що пошукові системи до вашого сайту сприймаються серйозно. Головне, що потрібно знати про зворотні посилання – це вони повинні бути природні та відповідні. Google дізнається, якщо ви платите за зворотні посилання, і ваш рейтинг буде страждати за це!

Найкращий спосіб створення зворотних посилань – це створення вміст високої якості до якого люди захочуть зв’язатись. Діліться своїми сторінками на своїх каналах соціальних медіа та пишіть дописи гостей для інших сайтів з дозволом на посилання на ваш власний веб-сайт. Просто переконайтеся, що вони’повторно цінні посилання а не нерелевантні або спам-файли.

Архітектура сайту

Це звучить вишукано, але чудова архітектура сайту насправді досить проста. Це’Про все про надання відвідувачам – і тим ботам пошукової системи – просте і легке подорож по вашому веб-сайту.

Дон’t змушуйте своїх користувачів замислюватися про те, куди потрібно натиснути – зробіть це очевидним! Будьте впевнені, що немає порушених посилань, і намагайтеся завести користувачів там, де вони’Ви збираєтесь якомога менше кліків. Ось тут вам корисні унікальні URL-адреси, оскільки вони показують пошуковим системам, де саме знаходяться на вашому сайті.

Оптимізація тексту якоря

Текст якоря – це підкреслений синім кольором текст, який ви бачите на сторінці, коли є’s до нього додається посилання. Найголовніше, що потрібно пам’ятати з якорним текстом, – це зберігати його як відповідні якомога. Наприклад, якщо текст прив’язки був ‘Огляд квадратного простору’ але посилання перенесло вас на сторінку про собачу їжу, це не було б оптимізовано.

Існують різні типи анкерного тексту – від загальних якорів ‘натисніть тут,’ до фірмових якорів, як ‘Експерт із створення веб-сайтів,’ і існують різні способи їх використання. Загальне правило – змішувати їх, і переконайтеся, що ви’завжди посилання на надійні сайти.

Хочете більше порад щодо SEO? Не дивіться далі…

Текстовий посібник з якоря – відмінний спосіб поліпшити вашу SEO

Посібник із зворотними посиланнями – що таке посилання та як ними користуватися

Посібник з архітектури веб-сайтів – ще один чудовий спосіб збільшити SEO на вашому сайті

Squarespace SEO проти конкурента SEO

Проведений проти своїх колег-розробників веб-сайтів, Squarespace SEO виділяється для налаштування. Якщо ви відчуваєте себе досить комфортно з базовим SEO, то Squarespace надає чудову можливість повністю контролювати деякі більш технічні аспекти вашого сайту..

Однак, якщо ти’Ви готові пожертвувати цим практичним елементом для більш плавного досвіду, то Wix’s Особливості SEO можуть підійти вам краще. Або, якщо основним напрямком вашого веб-сайту є електронна комерція, то розробник веб-сайтів типу Weebly або Shopify може бути краще обладнаний для оптимізації вашого сайту. Ми’Ви вже порівняли трійку кращих веб-розробників веб-сайтів для SEO, так що ви можете зважити плюси та мінуси для себе.

Трохи відмінними від розробників веб-сайтів є системи управління контентом (CMS), які, як правило, дозволяють вам набагато більше контролювати позакулісні елементи вашого сайту. WordPress – одна з таких CMS, і вона має величезний запас плагінів SEO, які допоможуть збільшити ваш сайт’s рейтинги з мінімальними зусиллями з вашого боку.

Хоча WordPress SEO простіший у використанні, ніж SEO Squarespace SEO, майте на увазі, що такі CMS, як WordPress, вимагають більше знань з кодування, ніж будівельники веб-сайтів, тому енергію ви’Економити на функціях SEO буде потрібно і іншими способами.

Історії успіху у квадраті

Це’s правда, що подобається Кіану Ривз та Джон Малкович, які створили свої веб-сайти за допомогою Squarespace. Але знаменитості aren’t найкращі приклади для SEO, оскільки їхні загальнодоступні імена та персони є достатньою оптимізацією! Дозволяє’s погляньте на деякі “регулярні” сайти, що очолюють рейтинг за допомогою Squarespace:

Dieline. Ця молода компанія з цифрових ЗМІ утворилася в 2005 році і вже має мільйони органічних відвідувачів щомісяця. Зростання як би’t можливо, якщо Squarespace не міг’t обробляти SEO.

Dieline квадратний простір seoТам’s немає причини, чому бренд може’не виходжуйте глобально на Squarespace

Фріман’s Ресторан. Конкуренція між ресторанами в Нью-Йорку висока, але Freeman’s більше, ніж тримає своє. Він очолює рейтинг свого власного імені, що є гарним початком, але також з’являється для великих пошукових запитів “найкращий сніданок нижній східний бік” і “ресторани hipster nyc.” Це’сотні потенційних клієнтів на місяць саме там.

Результати пошуку seo freemans squarespace seoСкромний фронт і центр сайту Squarespace для конкурентоспроможної та цінної пошукової фрази в Google

Цікавитеся дізнатися більше про історії успіху Squarespace? Ви можете ознайомитись з деякими партнерами вищого профілю на їхній сторінці клієнтів. Візьміть декілька прикладів із зерном солі, звичайно – не кожен має перевагу бути домашньою назвою.

Вам потрібна допомога з налагодженням і запуском вашого сайту? Ознайомтеся з нашими посібниками нижче:

Як створити веб-сайт – для всього, що вам потрібно знати про Інтернет

Як побудувати Інтернет-магазин – щоб дізнатися, як почати продавати в Інтернеті

Найкращі будівельники веб-сайтів – щоб знайти потрібного для вас розробника веб-сайтів

Остаточний вердикт: це квадрат для вас?

Квадратний простір має обмеження, але більшість його функцій SEO чисті та прості у використанні. ви’Потрібно ознайомитися з кодуванням, щоб реалізувати передові методики. Якщо це’s проблема для вас, хоча, ви’найкраще з такою послугою, як Wix або Weebly.

Якщо ви’Вам зручно контролювати кодування та цінність вашого веб-сайту, тоді Squarespace – це чудова розетка для творчих починань, малого бізнесу та особистих портфелів. Для великих веб-сайтів електронної комерції, можливо, варто звернутися до Shopify для масштабування.

Ще цікавитесь? Squarespace пропонує безкоштовну 2-тижневу пробну версію, що є більш ніж достатньо часу, щоб перевірити свою SEO-гру та побачити, чи є вона’з тобою. Найгірший сценарій, ти’Я отримаю кілька красивих дизайнерських ідей.

Найкраще сценарій випадку, ти’Я закінчую приголомшливим професійним веб-сайтом, який займає перше місце в Google’s результати пошуку!

Якщо ви’Ви все ще раді, як тільки ваша безкоштовна пробна версія закінчилася, тоді ми’Ви отримали хороші новини: у нас є ексклюзивний код знижок для наших читачів, який знищить 10% від вартості будь-якого плану Squarespace. Все, що вам потрібно зробити – це ввести код WBE на касі.

SEO квадратичного простору: FAQ

Знайшов цей посібник корисним?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map