Kvadrāta cenu noteikšana 3 galvenie naudas taupīšanas veidi


Pārskats par kvadrātveida cenu noteikšanu

Pārskats par kvadrātveida cenu noteikšanu


Vērtējums

4,5 no 5 zvaigznēm

Skatiet laukuma Cenu noteikšana

Dons’t garām mūsu ekskluzīvs Squarespace piedāvājuma kods.

Ievadiet piedāvājuma kodu “WBE” pie kases uz ietaupiet 10% no jebkura plāna.

Kvadrāts’Cenu plāni piedāvā labu cenu, jo tā platforma piedāvā vienkāršu un bez koda izveidošanas veidu vietnei. Squarespace pārvalda visus jūsu vietnes tehniskos aspektus, un tā diennakts atbalsta komanda ir pieejama visu diennakti.

Pārskats: Lūsija Kernija

Pēdējo reizi atjaunināts 2020. gada 16. aprīlī

Šajā rakstā tiks izpētīts un izskaidrots laukums’cenu plānus, lai jūs varētu izvēlēties sev labāko plānu.

Squarespace ir vietņu veidotājs, kas ļauj jums pašiem izveidot savu, profesionāla izskata vietni, neprasot nekādas kodēšanas vai tehniskās prasmes.

Jūs’jūs, iespējams, redzējāt laukumu’s reklāmas televizorā, bet vai tā var dzīvot pēc savas hipe? Mēs gribējām uzzināt, tāpēc mēs cieši apskatījāmies. Mūsu pētījumā Squarespace darbojās ārkārtīgi labi.

Kvadrāts ir lieliski piemērots reklāmām – tai ir vislabākās kvalitātes funkcijas un vislabākie veidņu modeļi tirgū.

Ja vēlaties vietni, kas izskatās kā izstrādātājs, tad Kvadrāts ir jūsu galvenā izvēle. Bet vai ir nozveja? Vai jums ir jāmaksā caur degunu par Squarespace’s augstas kvalitātes pakalpojumus? Cik daudz cenu plānu tam ir – un kurš jums ir vislabākais?

Šie ir bieži sastopami jautājumi, un mēs’es atbildēšu uz viņiem visiem šajā pārskatā. Ļaujiet’Vispirms atbildiet uz vissvarīgāko jautājumu, ātri apskatot Squarespace’četri cenu plāni.

Kvadrāta cenu plāni

Squarespace ir četri cenu plāni, no kuriem izvēlēties – divi vietņu veidotāju plāni un divi tiešsaistes veikalu plāni. Tas, kuru izvēlaties, ir atkarīgs no jūsu vajadzībām.

 • Personīgais plāns: USD 12 mēnesī
 • Biznesa plāns: 18 USD mēnesī
 • Pamata: 26 USD / mēnesī
 • Advanced: 40 USD mēnesī

Laukuma laukuma cenu sadalījums

Cenu noteikšana kvadrātā ir diezgan vienkārša. Personīgais plāns ir paredzēts individuālai lietošanai ar lielu pamata funkciju klāstu. Biznesa plāns ietver profesionālu e-pastu un pamata pārdošanas rīkus. Pamata plāns ir paredzēts tiešsaistes veikaliem, savukārt uzlabotais plāns ir paredzēts e-komercijas biznesa izaugsmei.

Var būt grūti izvēlēties labāko cenu plānu, vai zināt, vai jūs’jūs saņemat labu naudas vērtību.

Mēs varam palīdzēt – izmantojot mūsu padziļinātos pētījumus, mēs varam dot jums viszemāko cenu no cenu sadalījuma līdz papildu izmaksām, salīdzinot konkurentu cenas un ārpus tā..

Līdz šī raksta beigām jūs’Es uzzināšu, kurš Squarespace plāns ir piemērots jums. Ja jūs’d drīzāk uzzinātu tūlīt, piespiediet ‘Sākt tagad’ pogu zemāk, un mēs’Mēs nekavējoties salīdzināsim jūsu vajadzības ar katru Squarespace plānu, lai sniegtu jums personīgu ieteikumu:

Papildu informācija

 • Pārskats par kvadrātu – Pilnīgāk apskatiet Squarespace ar mūsu platformas pārskatu.
 • Labākie vietņu veidotāji – Skatiet, kā laukums “Squarespace” atrodas pret labāko no labākajiem.
 • Vietņu veidotāju salīdzināšanas diagramma – Salīdziniet visaugstāk novērtētos vietņu veidotājus.
 • Lētākie vietņu veidotāji – Medības par darījumu? Apskatiet labākos piedāvājumus šeit.

1

Cik maksā kvadrāts?

Kvadrāts’Četri cenu plāni svārstās no 12 līdz 40 USD mēnesī (maksā katru gadu), un tajā ir iekļauti divi vietņu plāni un divi tiešsaistes veikalu plāni. Jo vairāk jūs maksājat, jo modernākas funkcijas jūs atbloķējat.

kvadrātveida cenu noteikšanaSquarespace piedāvā četrus cenu plānus, katrs no tiem ir paredzēts atšķirīgām vajadzībām.

Zvana visiem studentiem!

Ja jūs’esi students un viņam ir derīga skolas e-pasta adrese, jūs varat saņemt 50% atlaidi savam pirmajam Squarespace gadam.

Yep, jūs lasījāt, ka labi! Pārbaudiet šo īpašo studentu atlaidi, lai uzzinātu vairāk par Squarespace’s satriecoši ietaupījumi.

Galvas augšā, lai gan – jūs varat’neizmantojiet šo atlaidi kopā ar citiem piedāvājuma kodiem. Bet jūs varat to piemērot līdz trim vietnēm zem vienas skolas e-pasta adreses, kas ir diezgan noderīga.

Ja vēlaties ietaupīt 50% no sava plāna, dodieties uz Squarespace šodien un meklējiet savu skolu, lai sāktu!

Kam paredzēts katrs kvadrātu plāns?

Kvadrāts’lētākais plāns ir Personīgais plāns (USD 12 mēnesī) kas nepārsteidzoši ir paredzēts personīgām vietnēm. Jūs varat’t nepārdod tiešsaistē, taču jums ir jāizmanto vairums citu Squarespace funkciju. Jūs’Izmantošu to pašu redaktoru, iegūsit tādu pašu veidņu izvēli un joprojām saņemsit bezmaksas pielāgotu domēnu, SSL drošību un diennakts atbalstu.

Jauniniet uz Biznesa plāns (USD 18 mēnesī) un jūs varat sākt pārdot tiešsaistē. Tas ir vairāk piemērots uzņēmumiem, kuriem ir tikai nepāra produkts, kuri vēlas pārdot, un kuri vēlas e-komercijas funkcionalitāti. Tomēr par visu pārdošanu tiek iekasēta maksa par 3% no darījumiem, tātad’s nav ieteicams vietnei’s, kuru vienīgais mērķis ir pārdot produktus.

Pamatplāns (USD 26 mēnesī) ir paredzēts pilnvērtīgiem tiešsaistes veikaliem. Jūs’Jūs iegūsit īpašus rīkus, kas palīdzēs pārvaldīt veikalu, piemēram, mobilajām ierīcēm optimizētus norēķinus, integrētu grāmatvedību un klientu kontus, kā arī varēsit pārdot tieši Instagram..

Advanced plāns’s (USD 40 mēnesī) Galvenais uzsvars ir uz pārdošanas pieaugumu. Pamesta groza atjaunošana, dāvanu kartes un elastīgas atlaides ir visas funkcijas, kas paredzētas, lai vairāk klientu piesaistītu, lai viņi iegādātos jūs. Tie kopā ar uzlabotajiem kuģošanas rīkiem palīdz veidot laukumu Squarespace’vispilnīgākais iepakojums.

Kvadrāta salīdzinājums: Mēneša un gada plāni

Kvadrāta cenu noteikšanas plāniMēneša plāns ($ / mēnesī) Gada plāns ($ / mēnesī) Ietaupījumi (%)Personīga

Bizness

Pamata

Advanced

16 USD12 USD25%
26 USD18 USD31%
30 USD26 USD13%
46 USD40 USD13%

Izmantojot Squarespace, varat reģistrēties mēneša vai gada plāniem. Mēneša plāni var būt pievilcīgi to elastības dēļ, Jūs ietaupāt daudz vairāk naudas, parakstoties uz gada plānu.

Jūs varat ne tikai ietaupīt līdz 31%, izvēloties ilgāku abonementu, bet arī iegūt bezmaksas domēnu uz vienu gadu ar visiem gada plāniem – tā ietaupot vēl vairāk naudas!

Katrs Squarespace plāns sākas ar 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai jūs varētu pilnībā izmēģināt, pirms saņemat kredītkarti.

Ekskluzīvais kvadrātu laukuma piedāvājuma kods

Kad jūsu 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma laiks būs beidzies, jūs varat izvēlēties atstāt Squarespace vai jaunināt uz apmaksātu plānu, lai turpinātu izmantot tā pakalpojumus un turpināt publicēt savu vietni. Ja šī ir jūsu pirmā reize, reģistrējoties laukumā Squarespace, tad varat izmantojiet mūsu ekskluzīvo piedāvājuma kodu!

Šis piedāvājuma kods ļaus ietaupīt 10% no jebkura Squarespace plāna.

Tas nozīmē, ka jūs varētu ietaupiet līdz 48 USD visu gadu – kad paskatās uz to tādā veidā, tas’s grūti pretoties. Vienkārši reģistrējieties bezmaksas izmēģinājumam un pēc tam ievadiet mūsu piedāvājuma kodu’ir laiks jaunināšanai – ko jūs gaidāt?

2

Kurš cenu plāns ir piemērots jums?

Vietņu kvadrātu cenu noteikšana

Ja vēlaties izveidot vietni (nevis, piemēram, tiešsaistes veikalu), tad Squarespace ir divi plāni, kas paredzēti tieši jums: personīgais plāns un biznesa plāns.

kvadrātveida cenu noteikšanas vietņu veidotāju plāniSquarespace ir divi vietņu veidotāju plāni – personīgais un biznesa plāns

Personīga (USD 12 mēnesī)

Šis plāns ir lieliski piemērots vienkāršu, stilīgu vietņu izveidošanai, un tas sniedz jums visus pamatus, kas varētu būt nepieciešami labi noapaļotai vietnei. Šī plāna funkcijas ir šādas:

 • Neierobežots joslas platums un krātuve
 • Bezmaksas pielāgots domēns
 • SSL drošība
 • Divi ieguldītāji
 • Vietnes metrika
 • Vietnes, kas optimizētas mobilajām ierīcēm
 • 24/7 atbalsts

Personīgais plāns ir vislabākais tiem, kas tikko sāk darbu, kuri vēlas nelielu, bet skaisti izveidotu vietni.

Bizness (18 USD mēnesī)

Biznesa plānā ir vairāk uzlaboto iespēju nekā personīgajā plānā, ieskaitot:

 • Neierobežoti ziedotāji
 • Izvērstā vietnes metrika
 • Profesionāls e-pasts no Google
 • Google Ads kredīts USD 100 vērtībā
 • Reklāmas uznirstošie logi
 • E-komercija
 • Pilnīga pielāgošana
 • Sludinājumu josla
 • Augstākās kvalitātes bloki un integrācija

Lai gan tas nav’t ir pilnīgs tiešsaistes veikala plāns, jūs varat pārdot biznesa plānā. Jūs varat pieņemt ziedojumus un pārdot neierobežotu produkciju, taču par visu pārdošanu jāmaksā 3% no darījuma maksas.

Tā’Nav pārsteigums, ka biznesa plāns ir vislabākais mazajiem uzņēmumiem. Tam ir profesionālas iespējas, un tas ir saistīts ar iespēju pārdot jūsu vietnē.

Kvadrāta e-komercijas cenu noteikšana

Ja galvenā uzmanība tiek pievērsta pārdošanai tiešsaistē, tad jūs’atkal labāk ar vienu no Squarespace’e-komercijas plāni – vai nu pamatplāns, vai uzlabotais plāns. Viņi’re dārgāk, bet tas’tāpēc, ka tie ir aprīkoti ar tonnām vairāk izdomātu īpašību!

kvadrātveida e-komercijas cenu plānošanas plāniSquarespace ir divi e-komercijas cenu plāni – pamata un uzlabotais.

Pamata (26 USD / mēnesī)

Pamatplāna izmaksas Mēnesī 26 USD, un sniedz jums visus nepieciešamos e-komercijas rīkus, lai izveidotu vienkāršu, bet veiksmīgu tiešsaistes veikalu. Tas nāk ar visu, kas ietverts biznesa plānā, kā arī ar daudzām ekstrām:

 • Pārdod neierobežotu produkciju
 • Nav darījumu maksas
 • Spēcīga tirdzniecības metrika
 • Inventārs, pasūtījumi, nodokļi un kuponi
 • Etiķešu druka
 • Checkout jūsu domēnā
 • Klientu konti
 • Uzskaitiet produktus vietnē Instagram
 • Integrēta grāmatvedība
 • Mobilajām ierīcēm optimizēta izrakstīšanās

Šis pamatplāns sola visu, kas jums nepieciešams, lai jūsu bizness būtu reāls, un tas to padarīs lieliski piemērots pirmo reizi atvērtiem tiešsaistes veikaliem.

Advanced (USD 40 mēnesī)

Papildu plānā ietilpst viss, kas iekļauts Pamatplānā, taču tas piedāvā īpašas funkcijas, lai jūsu tiešsaistes veikalu paceltu nākamajā līmenī:

 • Abonēšana
 • Pamesta groza automātiskā atjaunošana
 • Uzlabota piegāde
 • Elastīgas atlaides
 • Dāvanu kartes
 • Pasūtījumu API

Šīs uzlabotās funkcijas ir paredzētas, lai veicinātu izaugsmi jūsu biznesā. Pamesta groza automātiskā atkopšana sūta automātiskus e-pastus klientiem, kuri preču atstāšanas laikā ratiņos atstāj produktus, un atlaides un dāvanu kartes ir lielisks ieguvums pastāvīgajiem klientiem. Uzlabotā nosūtīšana ļauj aprēķināt reālā laika nosūtīšanas likmes.

Advanced plāns ir vislabākais tiešsaistes veikaliem, kas meklē izaugsmi.

3

Papildu izmaksas kvadrātā

Squarespace ir fiksētas ikmēneša izmaksas bez slēptiem pārsteigumiem, taču ir dažas lietas, par kurām jūs varētu vēlēties maksāt nedaudz papildus, veidojot savu vietni. Kamēr jūs don’t, mēs ļoti iesakām ieguldīt dažās pamatfunkcijās, lai jūsu vietne būtu veiksmīga. Tie ietver:

 • Domēna vārds
 • E-pasta mārketings
 • E-komercija

Mēs’Tālāk izpētīsim citas iespējas.

Domēna vārdi

Svarīgi ir domēna vārdi – šī ir jūsu vietne’adrese, un tā’s, kā cilvēki atrod un atceras jūsu vietni. Mūsu domēns ir www.websitebuilderexpert.com – katrs domēna vārds ir unikāls, tāpat kā pirksta nospiedums vai tālruņa numurs.

Jūsu vietnei ir nepieciešams savs pielāgotais domēna nosaukums, jo tas dod jums a uzticams, atpazīstams un profesionāls tēls ar saviem apmeklētājiem. Kad jūs pirmo reizi izveidojat savu Squarespace vietni, jūsu domēns izskatīsies šādi: www.yoursite.squarespace.com – bet tas nav’t neaizmirstamu vai profesionālu!

kvadrātveida cenu noteikšanas domēna pakalpojumiJūs varat izvēlēties savu personalizēto domēnu un bez problēmām iegādāties to caur Squarespace.

E-pasta mārketings

Ja vēlaties, lai jūsu vietne tiktu atrasta, apmeklēta un atkal un atkal atjaunota, jums ir nepieciešams e-pasta mārketings. E-pasta ziņojumu nosūtīšana ir lielisks veids, kā piesaistīt apmeklētājus un palielināt jūsu vietni’auditoriju, neatkarīgi no tā, vai jūs’reklamējiet pārdošanu, izlaidiet jaunus produktus vai kopīgojiet emuāra ziņas.

Squarespace jūsu mārketinga kampaņām ir vairākas iespējas. Kad jūs pierakstāties par biznesa plānu 18 USD mēnesī, jūs saņemat viens profesionāls Gmail un G Suite konts vienu gadu ir bezmaksas.

Squarespace piedāvā arī all-in-one e-pasta mārketinga platforma, kuras nosaukums ir Squarespace e-pasta kampaņas. Tas ļauj jums izveidot pielāgotus e-pastus tieši no savas vietnes, tas nozīmē, ka mārketings nemanāmi integrējas jūsu vietnē’firmas zīme.

kvadrātveida cenu noteikšanas e-pasta kampaņasSquarespace piedāvā universālu e-pasta mārketinga platformu ar nosaukumu E-pasta kampaņas, kas ļauj jums izveidot skaisti veidotus e-pastus.

Maksas par kvadrātu apmaksu

Ikvienam, kurš vada e-komercijas veikalu, tas’Ir svarīgi padomāt par visām papildu maksām, kas rodas, pārdodot preces tiešsaistē. Laukuma laukums nenotiek’t neiekasē nekādu maksu par darījumu no saviem diviem tiešsaistes veikala plāniem, bet tas tomēr iekasē a Maksa par darījumu 3% ja tu’atkārtoti pārdod par biznesa plānu mēnesī 18 USD.

Maksa par darījumu ir procentos no pasūtījuma kopsummas, ieskaitot nosūtīšanas maksu, tāpēc Squarespace aizņems 3% no katra jūsu veiktā pārdošanas.

Biznesa plāns ir paredzēts tikai maziem veikaliem, tāpēc Squarespace iekasē šo maksu, lai segtu šo darījumu apstrādes izmaksas. E-komercijas plāni maksā vairāk, tas nozīmē, ka Squarespace atceļ visas transakcijas maksas.

kvadrātveida cenu noteikšanas e-komercijas izrakstīšanāsSquarespace ir e-komercijas plāni, kas ļaus jums pārdot, izmantojot savu vietni. Tiem ir virkne funkciju, ieskaitot drošu izrakstīšanos.

Nesen Squarespace sadarbojās ar Square, maksājumu apstrādes gigantu, kas ir milzīgs jaunums ikvienam, kurš domā izveidot veikalu pie šī celtnieka. Integrācija ar Square ļauj veikt karšu maksājumus gan bezsaistē, gan tiešsaistē – viss, kas jums nepieciešams, ir Square Commerce lietotne, viena no Square’mazie karšu lasītāji (49 USD), un jūs’re labi iet. Noskatieties šo videoklipu, lai uzzinātu vairāk par to, kā tas varētu darboties jūsu veikalā:

Spēlē

Maksas ziņā bezsaistes maksājumi tiks pakļauti kvadrātam’paša darījuma un apstrādes maksa. Tas mainās atkarībā no vairākiem faktoriem (ieskaitot atrašanās vietu), bet ASV jūs varat gaidīt, ka maksāsit:

 • 2,6% darījuma maksa + 0,10 USD apstrādes maksa par pārsvītrotiem / tuviem / piesātinātiem darījumiem
 • Maksa par 3,5% darījumu + 0,15 USD apstrādes maksa par ievadītajiem darījumiem

Kaut arī tā’Vienmēr ir vērts to pārbaudīt tieši laukumā’vietne. Tu uzvarēji’Squarespace neņem vērā nekādas papildu maksas par pārdošanu bezsaistē.

4

Cenu noteikšana kvadrātā un konkurentu cenu noteikšana

Squarespace ir viens no labākajiem vietņu veidotājiem tirgū, bet tāpat kā jūs’ve jau redzēts, tas’Tā nav lētākā izvēle. Populārie celtnieki, piemēram, Wix un Weebly, piedāvā plašāku cenu diapazonu – nemaz nerunājot par bezmaksas plāniem!

Cenu salīdzinājums

Cenu salīdzinājumsBasicPersonalStandardEcommerceAdvancedKvadrāts

Wix

Weebly

12 USD18 USD26 USD40 USD
0 USD13 USD17 USD23 USD56 USD
0 USD5 USD12 USD25 USD49 USD

Kā redzat, kvadrāts’Sākuma cena faktiski ir lētāka nekā vienam no lielākajiem konkurentiem Wix, un tai ir daudz plašāks funkciju klāsts.

Kvadrāts’s Personīgā plāna izmaksas Mēnesī 12 USD, un sniedz jums visu nepieciešamo, sākot no neierobežotas krātuves un joslas platuma līdz vietnei bez reklāmām. Salīdziniet to ar Wix un Weebly’lētākie plāni, un jūs varat redzēt, ko jūs’atkal maksā par!

Weebly’s USD 5 mēnesī mēnesī savienojuma plāns nodrošina tikai 500 MB krātuves un joprojām parāda Weebly sludinājumus jūsu vietnē. Wix’s 13 USD mēnesī Combo plāns sniedz jums vairāk funkciju, piemēram, video minūtes un reklāmas kuponus, bet nodrošina tikai 2 GB joslas platumu un 3 GB krātuvi.

Ņemot to visu vērā, Squarespace noteikti piedāvā labāka cenas / kvalitātes attiecība nekā tā konkurenti.

Squarespace piedāvā arī 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu visiem saviem plāniem, lai jūs varētu izmēģināt pirms pirkšanas! Jūs don’nav jāievada jebkāda informācija par karti, ja vien neizvēlaties reāli parakstīties uz apmaksātu plānu, kad izmēģinājuma laiks ir beidzies.

Papildu informācija

 • Izlasiet mūsu Wix cenu pārskats lai iegūtu pilnīgu informāciju par saviem cenu plāniem
 • Izlasiet mūsu Weebly cenu pārskats lai uzzinātu vairāk
 • Apskatiet mūsu salīdzinājumu Wix vs Weebly vs Squarespace lai redzētu, kurš jums ir vislabākais

Cenu noteikšana kvadrātā: kopsavilkums

Squarespace ir populārs un augstas kvalitātes vietņu veidotājs, un tā cenas atspoguļo pakalpojumu, ko saņemat, reģistrējoties.

Lai gan sākumā tās cenas var šķist nedaudz augstas, mēs’ve sadalīts kvadrāts, lai uzzinātu, cik daudz naudas jūs iegūstat. Mēs’mēs izpētījām, cik maksā tā plāni, ko jūs saņemat ar katru, un kā viņi salīdzina funkciju un cenas ziņā, lai jūs precīzi zināt, ko jūs’atkal maksā par.

Tagad jūs zināt, kurš plāns jums ir vispiemērotākais, un visas papildu izmaksas, piemēram, domēna vārds, kas varētu dot labumu jūsu vietnei. Mēs arī salīdzinājām Squarespace ar konkurentiem Wix un Weebly, tāpēc jums ir laba ideja, kurš vislabāk atbilstu jūsu budžetam..

Kvadrāta cenu plāni

 • Personīgais plāns: 12 USD mēnesī
 • Biznesa plāns: 18 USD mēnesī
 • Pamatplāns (e-komercija): 26 USD / mēnesī
 • Advanced plāns (e-komercija): 40 USD / mēnesī

Izvēlieties personisko plānu, ja jūs’jūs tikko sākat ar vienkāršu, stilīgu vietni, kas to nedara’Nav vajadzīgas tādas augstas kvalitātes funkcijas kā pārdošana tiešsaistē vai profesionāls e-pasts. Ja jums tie ir nepieciešami un jūs vadāt nelielu uzņēmumu, tad biznesa plāns ir labākā izvēle.

Ja pārdošana tiešsaistē ir jūsu mērķis, tad jūs pats’Jums būs nepieciešams e-komercijas plāns. Pamata plāns ir vispiemērotākais maziem tiešsaistes veikaliem – tas nāk ar specializētiem pārdošanas rīkiem, piemēram, etiķešu drukāšanu. Advanced plāns ir paredzēts lielu veikalu audzēšanai, nodrošinot tādas iespējas kā dāvanu kartes un elastīgas atlaides.

Ja jūs vērtējat dizainu, un don’Ja nedomājat par kvalitāti, tad Squarespace ir ideāls ieguldījums jūsu vietnē.

Jūs’Tiks apbalvoti ar satriecošiem dizainparaugiem, visaugstākajām funkcijām un profesionālajiem pakalpojumiem. Šādā veidā skatoties, Squarespace ir katra ievietotā dolāra vērts.

Cenu noteikšana kvadrātā: FAQ

Vai kvadrāts ir naudas vērts?

Kvadrāta telpa ir saistīta ar kvalitāti. Tu uzvarēji’t nekur tirgū nevar atrast labākus veidņu dizainus vai iekšējās funkcijas. Ja jūs’jūs joprojām meklējat lētu vai bezmaksas veidu, kā izveidot savu vietni, lai gan, Squarespace vēl nav’t jums. Bet, ja jūs’Esiet radošs un vēlaties gludu, profesionālu vietni, nemeklējiet vairāk.

Cik maksā vietņu mitināšana, izmantojot Squarespace?

Nekas! Tas’Pa labi, ar Squarespace mitināšana ir bezmaksas – jūs saņemat pilnībā pārvaldītu mākoņa mitināšanu, kas iekļauta katrā Squarespace plānā, bez papildu maksas. Jūs don’Jums nav jāatrod savs mitināšanas pakalpojums vai jāmaksā par papildu pakalpojumiem – vienkārši reģistrējieties, sēdiet atpakaļ un baudiet vietni bez stresa.

Kā jūs atceļat Squarespace abonementu?

Tā’Ir viegli atcelt savu Squarespace abonementu. Jūs varat izslēgt automātisko atjaunošanu, lai jūsu vietnes derīguma termiņš beigtos. Varat arī nekavējoties atcelt darbību, dodoties uz Norēķinu iestatījumiem un atlasot “Atcelt vietnes abonēšanu”. Squarespace palīdzības centrā ir norādījumi un video, kas jums palīdzēs.

Vai jūs varat mainīt plānus??

Jā! Jebkurā laikā varat uzlabot vai pazemināt savu plānu, dodoties uz Norēķinu iestatījumiem un atlasot “Izmaiņu plāns.” Tā’Ir viegli mainīt plānus, pamatojoties uz jūsu vietni’s vajadzībām – tu’Pazeminot pazemināšanas pakāpi, jūs zaudēsit visas premium funkcijas vai jaunināšanas laikā atbloķēsit citas funkcijas.

Kādas valūtas atbalsta kvadrātu telpa?

Squarespace pieņem četru dažādu valūtu veidus – jūs varat apmaksāt Squarespace abonementu kādā no šīm valūtām:

 • ASV dolārs
 • Eiro
 • Lielbritānijas sterliņu mārciņa
 • Austrālijas dolārs

Ja jūs’Pārdodot vietni Squarespace, jūs varat iekasēt maksu no jebkuras 20 valūtas, ko atbalsta Squarespace.

Vai kvadrāts ir bezmaksas?

Diemžēl nē, Squarespace nav brīva plāna (atšķirībā no citiem celtniekiem, piemēram, Wix un Weebly). Tomēr visi Squarespace plāni sākas ar 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai jūs varētu to izmēģināt, nemaksājot santīmu..

Vai Squarespace piedāvā atlaides studentiem?

Jā! Ja reģistrējaties, izmantojot savu akadēmisko e-pasta adresi, izmantojot Squarespace, jūs iegūstat milzīgu 50% atlaidi savam pirmajam gadam! Tas nozīmē, ka lētākais personīgais plāns izmaksātu tikai USD 72 gadā, nevis USD 144 – tā’tas ir diezgan liels darījums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me