Kvadrāts zem mikroskopa

Squarespace ir sapņu vietņu veidotājs radošajiem veidiem. Tā kā tas ir uzlikts uz plāna dizaina un mērogojamības, tas izdodas apmierināt gan ikdienišķus cilvēkus, gan profesionāļus. Vai tas jūs apmierinās? Lasiet tālāk, lai uzzinātu. Šī lapa sniedz pārskatu par laukumu Squarespace un, ja vēlaties, norāda uz turpmāku lasīšanu’atkal interesē uzzināt vairāk.


Kas ir kvadrāts?

Kvadrāts ir nekas, ja ne izsmalcināts. Tā’s ir viens no stilīgākajiem vilkšanas un nomešanas celtniekiem tirgū, kas veidots uz skaistu, pielāgojamu veidņu pamata. Tas nesen ir palielinājis savu e-komercijas funkcionalitāti, padarot to par īpaši glītu piemērotu mākslas pārdošanai tiešsaistē.

Stilīgs un funkcionāls – ja dažiem tas ir nedaudz uzlabots – Kvadrāts ir izmantots, lai izveidotu miljoniem vietņu. Jūs’Droši vien dažus no viņiem esat apmeklējis pats. Refinery29 un Lyft ir tikai daži ievērojami lietotāji.

Kvadrāta vēsture

Squarespace, kas dibināts 2003. gadā universitātes kopmītņu telpā, ir stabili izaudzis par vienu no vietņu top vietniekiem. Tā atrodas Ņujorkā un ar vēl diviem birojiem Portlendā un Dublinā, tagad tā lepojas ar vairāk nekā 800 darbiniekiem un miljoniem vietņu. Viņu pievilcīgā, strukturētā pieeja ir izkopusi kaislīgu globālo lietotāju bāzi.

Kā darbojas laukums?

Kvadrāts ir veidots ap tā veidnēm, kuras ir ērti stilīgākās tirgū. Lietotāji izvēlas no plaša sava rajona veidņu atlases un pēc tam pielāgo tos savām vēlmēm. Tā kā lielie tic iekšējām funkcijām, Squarespace ir dažas no labākajām kvalitātes funkcijām.

Tā sociālo mediju integrācija ir nepārspējama, un tā plašā aizmugures funkcionalitāte vietņu uzturēšanu padara vieglu. Tur’ir daudz mazāk roku, tāpēc var paiet nedaudz laika, lai pierastu, bet, kad lietotāji noklikšķina ar Squarespace, viņi reti redz, ka ir piemēroti atstāt.

Kam domāts kvadrāts?

Galvenie vietņu veidotāji var izmantot dažādus mērķus, un Squarespace nav izņēmums. Ja mums to vajadzētu sašaurināt, mēs’d saka, ka kvadrāts ir īpaši labs:

 • Visu svītru radošie cilvēki – mūziķi, grafiskie dizaineri, fotogrāfi utt.
 • Mazi, raksturīgi interneta veikali
 • Restorāni

Kad tas vēl nav’Uzliesmojot tādus slavenus lietotājus kā Keanu Reevesu un Jāni Malkoviču, Squarespace mēdz atrast visvairāk vilces radošajās sfērās. Stilīgais pamats padara to par ideāli piemērotu visam, sākot no portfeļiem līdz pilnvērtīgām publikācijām.

Vai mēs iesakām Squarespace??

Vārdu sakot, jā. Vismaz tā’Ir vērts izmēģināt. Mūsu pētījumā kvadrātveida rezultāts ir 4,1 zvaigzne, kas lieliski izceļas ar dizainu un aizmugures organizāciju. Tā meklētājprogrammu optimizācija ir arī visaptveroša un viegli lietojama, ja vien jūs izvēlaties pareizo veidni.

BUJ

Vai Squarespace ir ērti lietojams?

Squarespace ir mācīšanās līkne. Tā’tas nav tik intuitīvi izmantojams kā konkurentiem, piemēram, Wix vai Weebly, taču, kad ar to tiksit galā,’s ir viens no labākajiem celtniekiem vietņu ikdienas pārvaldībai.

Vai man ir nepieciešams kods?

Uzlabotai pielāgošanai ir nepieciešama zināma kodēšanas prasme, taču tā noteikti nav’t nepieciešamība. Varat izveidot pilnībā funkcionējošu kvadrātu, pat nezinot, ko nozīmē HTML (hiperteksta iezīmēšanas valoda, ja jums bija interese).

Cik tas maksā?

Squarespace ir viens no pricier vietņu veidotājiem tirgū, bet jūs saņemat to, par ko maksājat. Lētākais plāns “Personal” maksā 12 USD mēnesī. Uzlabotā e-komercijas plāna ienākumi mēnesī ir 40 USD. Pilnu plānu sadalījumu lasiet mūsu rakstā par Squarespace cenām vai apskatiet mūsu Squarespace piedāvājuma kodu, kas ļaus ietaupīt 10% no jebkura plāna izmaksām.

Kas mēs esam?

Vietņu veidotāju eksperts ir vadošais resurss vietnes izveidošanai un jūsu klātbūtnes palielināšanai tiešsaistē. Neatkarīgi no tā, vai jums ir emuāru veidošanas vai e-komercijas vēlmes, mūsu komanda cenšas sniegt visu nepieciešamo informāciju, lai to izdarītu pareizi. Atsauksmes, ceļveži un salīdzinājumi ir mūsu kompetences daļa.

Lai gan mums ir plaša personiskās pieredzes veidošanas vietne, mēs papildinām savas zināšanas ar pētījumiem un lietotāju pārbaudēm. Par izskatu, mēs konsultējamies ar dizaina speciālistiem, lai redzētu, kuri celtnieki ir līderi. Mēs vēlamies norādīt lietotājus no visām dzīves jomām pareizajā virzienā, un tam ir nepieciešams tirgus skats no putna lidojuma.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map