Pārskats par kvadrātveida SEO

Cik labi ir kvadrātveida SEO, un vai tas palīdzēs jūsu vietnei atrast meklētājprogrammas?

Kvadrāta SEO
Vai jūs mēdzat izmantot laukumu Squarespace, taču jūs aizkavējāt runas par tā šokējoši slikto SEO? Domājot, ka jūs varētu to spēlēt droši, izmantojot WordPress, kaut arī Squarespace ir ideāls visos citos veidos?


Dons’t lēkt pistoli! Baumas par to, ka vietņu veidotāji ir bezjēdzīgi SEO (meklētājprogrammu optimizēšana), kādu laiku ir bijušas tikai tādas – baumas.

Patiesība ir tīmekļa vietņu veidotāja kvalitāte’SEO ir vienkārši atkarīgs no tā, kurš vietnes veidotājs jūs esat’atkārtoti izmanto. Mēs’ve ir izpētījis visus populārākos vietņu veidotājus, koncentrējoties uz visatbilstošākajām funkcijām, un secinājuši, ka Squarespace’S SEO iespējas faktiski var būt nepietiekami novērtētas.

Lielāko daļu lietotāju, ieskaitot mūs, kvadrātu atzīst par izcilu vietņu veidotāju veidnēm un dizainu. Tomēr tā’Mazāk pazīstama ar savu plašo SEO rīku klāstu, kas var palīdzēt uzlabot jūsu vietni, lai meklētājprogrammu klasifikācijā tā būtu augstāka. Vietas kvadrātā bieži pat sasniedz šo kāroto pirmo vietu Google’rezultātu lapa!

Squarespace SEO ir lieliska iespēja, ja jūs’jūs jau esat iepazinušies ar SEO labāko praksi. Mēs paši pārbaudījām tā SEO funkcijas, un jūs varat pārbaudīt zvaigžņu novērtējumu, kuru mēs aprēķinājām zemāk. Šajā rakstā jūs’Jūs atradīsit Squarespace kontrolsarakstu’SEO funkcijas, padomi, kā tos vislabāk izmantot, un papildu padomi, kā uzlabot vietni Squarespace’s SEO pats.

Papildu informācija:

Pārskats par kvadrātu – mūsu visaptverošais skats uz kvadrātu

Pārskats par kvadrātveida cenu noteikšanu – atrodiet sīkāku informāciju par kvadrātu’plāni un cenas

Pārskats “Squarespace e-komercija” – mēs pārbaudām Squarespace’s e-komercijas rīki

Ekskluzīvs kvadrātu laukuma piedāvājuma kods – kad jūs’Ja esat gatavs reģistrēties, ietaupiet 10% ar mūsu īpašo atlaižu kodu!

Īsumā: Squarespace SEO plusi un mīnusi

Laukuma laukums nenotiek’SEO reputācija ir nevis rīku trūkuma dēļ, bet tāpēc, ka interfeisa ērtībai ir nepieciešams laika ieguldījums. Bet ja tu’ja esat apmierināts ar to, tad Squarespace ir labi aprīkots, lai uzlabotu jūsu vietni’meklētājprogrammu klasifikācija.

Plusi

  • Tīrs, strukturēts interfeiss. Katrai lapai un ziņai ir sava “konfigurācijas lodziņi,” kur var ievadīt meta nosaukumus un aprakstus. Tā’Tā ir vienkārša funkcija, bet vienkāršība ir tas, kas padara Squarespace’s pamata SEO funkcijas veicamas. Neviena no galvenajām funkcijām neprasa kodēšanas zināšanas.
  • Sociālo mediju integrācija. Sociālo mediju integrācija vietnē Squarespace ir vienmērīga un stilīga. Tas palīdz meklētājprogrammām ņemt vērā akcijas un iesaistīšanos, kas viņu acīs palielina jūsu likumību. Plus, tas’s ir lielisks veids, kā apvienot savu zīmolu.
  • Lietotāja kontrole. Kvadrāts ļauj jums pašam pievienot kodu, kas dažreiz ir vienīgais veids, kā pielietot uzlabotas tehnikas. Tas nav’tas ir profesionālis visiem, taču SEO hiperkonkurējošajā pasaulē tā var būt atšķirība starp Google labāko vietu un otro lapu.

Mīnusi

  • Veidnes izturēšanās. Dažām Squarespace veidnēm ir nepāra ieradums vietnē parādīt SEO informāciju. Tam ir risinājumi, bet tas tā ir’Tas ir savāds ķīlis, lai pārvaldītu un novērš uzmanību no tā, kas jūs esat’atkal daru.
  • Nav paredzēts SEO iesācējiem. Ja jūs’Lai arī jūs būtu apmierināts ar kodu un modernu SEO, Squarespace var darīt tikai jebko, ko vēlaties. Ja jūs’Re, nē, tādi pakalpojumu sniedzēji kā Wix vai pat WordPress ir piemērotāki.
  • Nespēja pievienot SEO spraudņus. Jūs varat’instalējiet tādas lietotnes kā Yoast, lai iegūtu papildu palīdzību SEO rīku pārvaldībā. WordPress ir plaši pazīstams ar saviem spraudņiem, taču Squarespace ir viss iebūvēts, kas nozīmē, ka varat’t pievienot trešo pušu lietotnes.

Papildu informācija:

Vietņu veidotāju SEO salīdzinājumā ar WordPress SEO – mēs apspriežam, kurš ir labāks

Squarespace SEO Features kontrolsaraksts

Pat tikai trīs burti “S-E-O” ir pietiekami, lai vairums no mums atgūtu priekšlaicīgu vilšanos. Tā vietā, lai mētātos ap tādiem terminiem kā “SSL” vai “alt teksts,” ļaujiet’s sāk lietas, sadalot katru funkciju: kas tas ir, kā tas darbojas ar Squarespace (vai’t) un kad jums tas jāpievieno savai vietnei.
SEO laukuma kvadrāta iespējas: galīgais saraksts

  • Mājas lapas nosaukums
  • Google indekss
  • Bing tīmekļa pārziņa rīki
  • Lasāmi failu nosaukumi
  • Meta nosaukums
  • Meta apraksts
  • Pielāgoti vietrāži URL
  • Virsraksti
  • Attēla alt teksts
  • Ātrums un darbspējas laiks
  • Mobils draudzīgs
  • 301 novirzīšana
  • SSL šifrēšana (HTTPS)
  • Vietnes karte
  • Google Analytics
  • Google meklēšanas konsole
  • Sociālo mediju integrācija
  • Meklētājprogrammas instrukcijas
  • Kanoniskās birkas
  • Strukturētie dati

1. Vietnes nosaukums

Vietnes nosaukums ir vienkārši nosaukuma teksts, kas parādās katras vietnes lapas augšdaļā. Pat ja jums ir lielisks logotips, tas ir’Vislabāk ir izmantot arī vienu no šiem – vispirms nosaukums norāda meklētājprogrammām, kas ir jūsu vietne. Lai panāktu maksimālu ietekmi, saglabājiet vietnes nosaukumu īsu un koncentrējieties uz atslēgvārdiem.

Vai tas ir iekļauts? Jā, jūs varat pievienot savu vietnes nosaukumu.

Kad man tas jāpievieno? Pirms palaišanas.

2. Google indekss

Google uztur visu to Web lapu indeksu, kuras tas atpazīst. Lai to izdarītu, Google’Pēc tam roboti pārmeklē un pārskata jūsu vietni ‘lasīt’ un klasificējiet jaunu saturu un atjauniniet savu vietni’pozīcija meklēšanas rezultātos.

Vai tas ir iekļauts? Jā, jūs varat pieprasīt, lai Google indeksē jūsu vietni, izmantojot Google Search Console. Laukuma laukums nenotiek’to dariet nevis jūs, bet Google būs automātiski indeksē visas tīmekļa lapas, neveicot nekādas darbības no jūsu puses. Tas vienkārši prasa mazliet vairāk laika, ja jūs to nevēlaties’t to aktīvi nepieprasa.

Kad man to vajadzētu pieprasīt? Pie palaišanas.

3. Bing tīmekļa pārziņa rīki

Šis ir bezmaksas pakalpojums vietnes pārvaldīšanai’klātbūtne Bingā’meklēšanas rezultāti, kuriem ir līdzīgi kritēriji kā Google indeksam.

Vai tas ir iekļauts? Jā. Jūs varat pārbaudīt savu Squarespace vietni ar Bing un Yahoo, taču atkal tas jādara pašam – tas uzvarēja’t nenotiek automātiski.

Kad man tas jāpievieno? Pie palaišanas.

4. Lasāmi failu nosaukumi

Meklētājprogrammas indeksē visu, ieskaitot attēlu failu nosaukumus. Nosaucot attēlu, kuru plānojat augšupielādēt savā vietnē, paturiet prātā atbilstošos atslēgvārdus. Mērķtiecīgs faila nosaukums palīdzēs jūsu attēliem ierindoties attēlu meklēšanā.

Vai tas ir iekļauts? Jā. Jūs varat dot saviem attēlu failiem nosaukumus, kas dubultosies kā attēla alt teksts (sk. 9. punktu), un var sekot kvadrātā’Labākās prakses rokasgrāmata, lai nodrošinātu precizitāti.

Kad man tas jāpievieno? Pašreizējā paraugprakse.

5. Meta nosaukums

Meta nosaukums ir HTML elements, kas meklētājprogrammām (un apmeklētājiem!) Precīzi norāda, kas ir jūsu vietnes lapa. Meta nosaukums parādīsies daudzās galvenajās vietās, it īpaši kā virsraksta saite meklēšanas rezultātos.

Vai tas ir iekļauts? Jā – katrā lappusē un ierakstā ir konfigurācijas sadaļa, kurā varat rakstīt meta virsrakstu.

Kad man tas jāraksta? Pirms palaišanas.

6. Meta apraksts

Meta apraksts ir jūsu iespēja izvērst sava nosaukuma saturu. Labs meta apraksts apkopos saturu, ko lietotāji var sagaidīt no jūsu lapas (ar mazāk nekā 155 rakstzīmēm), un pārliecinās viņus noklikšķināt uz tās.

Vai tas ir iekļauts? Jā – jūs varat rakstīt meta aprakstus lapas konfigurācijā.

Kad man tas jāraksta? Pirms palaišanas.

7. Pielāgoti vietrāži URL

Šī funkcija piedāvā URL, kas atspoguļo jūsu saturu, nevis nejaušu skaitļu un burtu sajaukšanos. Lieliski ir pielāgoti vietrāži URL’t example.com/article/squarespace-seo-guide tik daudz informatīvāka nekā example.com/hds73tgha?

Vai tas ir iekļauts? Jā. Squarespace ģenerē vietrāžus URL, pamatojoties uz lapas virsrakstu. Ja vēlaties to mainīt, varat to izdarīt lapas konfigurācijas sadaļā.

Kad man tas jāpievieno? Pirms palaišanas.

8. Virsraksti

Virsraksti (un mazākas apakšsadaļu apakšpozīcijas) palīdz strukturēt jūsu saturu. Viņi meklētājprogrammām un lasītājiem norāda, kāda informācija jūs esat’jūs iekļauts, un kur.

Vai tas ir iekļauts? It kā… Kvadrāts ir patstāvīgs, jo tajā ir tikai H1, H2 un H3 (visi dažādie pozīciju un apakšpozīciju izmēri). Turpretī lielākajai daļai celtnieku ir līdz H6. Jūs joprojām varat strukturēt savu saturu sagremojamā formātā meklētājprogrammām, kaut arī ne tuvu tik rūpīgi kā jūs’d spēt ar sešiem virsrakstu formātiem.

Kad man tas jāpievieno? Pirms palaišanas.

9. Attēla alt teksts

Google ir gudra, bet tā ir’S (vēl) nav pietiekami gudrs, lai droši zinātu, ko attēls rāda vai kāpēc’s atbilstošs. Alternatīvs teksts ir tas, ko jūs manuāli rakstāt, lai aprakstītu katru vietnes attēlu, un tas tiek parādīts attēla vietā, ja attēlu neizdodas ielādēt.

Vai tas ir iekļauts? Jā. Katram attēlam var dot tekstu.

Kad man tas jāpievieno? Pirms palaišanas un kā pastāvīgu labāko praksi.

10. Ātrums un darbspējas laiks

Vietnes ar labu vietņu ātrumu un ātru ielādi ātri un uzticami “tiešraide” vairāk nekā 99% laika.

Vai tas ir iekļauts? Jā. Kvadrāts’s infrastruktūrai ir lielisks pamats labai vietnes ātrumam un darbspējai. Neviena platforma nevar garantēt 100% uptime, bet Squarespace ir pieejams tik tuvu, cik vien iespējams.

Kad man tas jāpievieno? Šis laukums ir pārklāts.

11. Mobils draudzīgs

Šīs vietnes ir ērti lietojamas mobilajās ierīcēs, un meklētājprogrammas tās joprojām viegli pārmeklē (t.i., saprot).

Vai tas ir iekļauts? Jā – katrai Squarespace veidnei ir mobilā versija, kas piemērota ekrānam un ir pieskāriena navigācija.

Kad man tas jāpievieno? Arī tas attiecas uz kvadrātu.

12. 301 novirzīšana

301 novirzīšana nozīmē, ka, mainot lapu’URL no X līdz Y, lietotāji joprojām tiks novirzīti uz jauno lapu, pat ja viņi izmantos veco adresi.

Vai tas ir iekļauts? Jā. Vienkārši izmantojiet “URL kartēšana” vietnes iestatījumu sadaļā Papildu.

Kad man tas jāpievieno? Pēc palaišanas.

13. SSL šifrēšana (HTTPS)

SSL jeb Secure Sockets Layer ir droša, šifrēta saite starp tīmekļa serveri un pārlūku (piemēram, Safari vai Google Chrome). Meklētājprogrammas sāk sodīt vietnes bez SSL, tāpēc ir svarīgi nodrošināt SSL sertifikātu.

Vai tas ir iekļauts? Jā – visiem Squarespace domēniem tiek piedāvāti bezmaksas SSL sertifikāti.

Kad man tas jāpievieno? Pirms palaišanas.

14. Vietnes karte

Šis ir pilnīgs jūsu vietnes lapu saraksts, kuras meklētājprogrammas var izmantot, lai noteiktu jūsu vietnes struktūru. To var izdarīt arī – mēģiniet pievienot ‘/sitemap.xml’ jebkura URL beigās, lai redzētu pats!

Vai tas ir iekļauts? Jā, visām Squarespace vietnēm ir pievienota vietnes karte. Tas tiek automātiski atjaunināts, pievienojot un noņemot lapas.

Kad man tas jāpievieno? Nav nepieciešams – Squarespace par to parūpēsies automātiski!

15. Google Analytics

Freemium Google rīks, kas ļauj jums skatīt datus par jūsu vietni, sākot ar lapas specifisko trafiku un beidzot ar lietotāju demogrāfiskajiem datiem.

Vai tas ir iekļauts? Jā. Doties uz “Ārējie pakalpojumi” sadaļā Papildu iestatījumi ievadiet savu Google Analytics konta numuru un jūs’re labi iet.

Kad man tas jāpievieno? Pēc palaišanas.

16. Google Search Console

Bezmaksas Google rīks, kas ļauj jums redzēt, kā vietne darbojas meklēšanas rezultātos.

Vai tas ir iekļauts? Jā. Vienkārši izveidojiet Search Console kontu un izpildiet norādītās darbības, lai izveidotu savienojumu ar Google Analytics.

Kad man tas jāpievieno? Pēc palaišanas.

17. Sociālo mediju integrācija

Tas attiecas uz iebūvētām funkcijām, kas lietotājiem ļauj koplietot jūsu saturu dažādās sociālo mediju vietnēs. Sociālo mediju integrācija ļauj arī nosūtīt to pašu saturu savā vietnē un sociālajos profilos.

Vai tas ir iekļauts? Jā, vairāk nekā 30 sociālo mediju tīklu var savienot ar jūsu Squarespace vietni. Tās parādīsies kā saistītas ikonas.

Kad man tas jāpievieno? Pirms palaišanas.

18. Meklētājprogrammas instrukcijas

Dažreiz vietnei ir nepieciešams “runā” meklētājprogrammām, lūdzot tās neindeksēt noteiktas lapas. Tas būtu nepieciešams, ja jūsu vietnei būtu divas ļoti līdzīgas lapas, un jūs vēlētos, lai tikai viena tiktu parādīta meklēšanas rezultātos. Citiem vārdiem sakot, meklētājprogrammu instrukcijas ir veids, kā nodrošināt, ka līdzīgas lapas nekonkurē savā starpā.

Vai tas ir iekļauts? It kā… Tā’Ir iespējams izveidot pielāgotas instrukcijas meklētājprogrammām, taču tas prasa: “koda injekcija,” kas būtībā nozīmē “dari pats.”

Kad man tas jāpievieno? Pie palaišanas.

19. Kanoniskās birkas

Ja jums ir vairākas vienas lapas versijas (vai ja tai pašai lapai var piekļūt ar vairākiem URL), kanoniskie tagi ļauj jums izvēlēties, uz kurām meklētājprogrammām jākoncentrējas. Tas viņiem liedz konkurēt savā starpā.

Vai tas ir iekļauts? It kā… Laukums kvadrātā automātiski ievieto kanoniskus tagus lapās. Bet, ja jūs kādreiz vēlaties tos rediģēt, jūs’re no veiksmes.

Kad man tas jāpievieno? Pie palaišanas.

20. Strukturētie dati

Sniedz meklētājprogrammām precīzāku informāciju par jūsu lapām. Piemēram, zvaigznīšu vērtējumi, ko redzat meklēšanas rezultātos, ir strukturēti dati – un tas arī’s ir tikai viens piemērs. Meklētājprogrammām patīk strukturēti dati, jo tie palīdz lietotājiem iegūt super būtisku informāciju.

Vai tas ir iekļauts? It kā… Squarespace automātiski ievieš dažus strukturētu datu veidus. Iespējami papildu strukturēti dati, bet jūs’Tas būs jādara pats, izmantojot citu koda injekciju. Ja jūs’Jums nepatīk kods, par to ir labāki pakalpojumi nekā Squarespace.

Kad man tas jāpievieno? Pirms palaišanas.

Kā sākt darbu ar Squarespace SEO

Vietnē Squarespace ir daži iekšējie resursi, kas palīdzēs jums sākt darbu ar SEO. Viņi’mēs esam izveidojuši augstākā līmeņa kontrolsarakstu un pat ievietojuši savu ceļvedi jūsu vietnes palielināšanai’meklētājprogrammas redzamība. Ceļvedis ir diezgan detalizēts, ar video un garām rakstītām sadaļām, kurās apskatīts viss, sākot no atslēgvārdu izvēles līdz satura strukturēšanai.

Ceļvedis ir arī pilns ar atbilstošām saitēm uz koncentrētākiem SEO jautājumiem, uz kuriem Squarespace jau ir atbildējis plašāk. Tā’tas ir lielisks resurss, jo jūs’Jūs saņemsit atbildes, kas jau ir pielāgotas laukumam Squarespace’s instrumenti.

Tomēr Squarespace rokasgrāmatas sākumā atzīst, ka “SEO stratēģija neietilpst Squarespace atbalsta darbības jomā,” jo meklētājprogrammas pastāvīgi maina savus algoritmus un katru vietni’Mārketinga vajadzības ir unikālas. Tas’s kāpēc tā’ir prātīgi aizņemt laukumu Squarespace’S SEO resursi kā izejas punkts. Lielākā daļa padziļinātā SEO jums palīdz’Es gribu, būs ārējs.

Tā kā meklētājprogrammu algoritmi vienmēr mainās, arī vislabākajiem SEO ieteikumiem ir nepieciešama pastāvīga atjaunināšana’s nav īpašu noteikumu krājuma’s izturēja laika pārbaudi vai kaut ko tamlīdzīgu. Tā vietā mēs uzticamies tādiem avotiem kā Ahrefs SEO Blog un Neil Patel’SEO raksti, no kuriem abi regulāri atjaunina savu padomus un padomus. Noskaidrojiet, vai šīs vietnes runā jūsu valodā, un vai jūs to nedarīsit’Lai viņi viņiem patiktu, noteikti pavadiet dažas minūtes Google, lai atrastu detalizētu vai divus emuārus, kas atbilst jūsu kritērijiem. Tur’netrūkst zinošu iespēju!

kvadrātveida telpas atbalsta lapaSquarespace iekšējā SEO palīdzība ir lieliska vieta, kur sākt

Vai ir kvadrāta SEO spraudnis?

Squarespace vājākais aspekts’SEO atbalsts ir atbilstoša SEO spraudņa trūkums.

SEO spraudņi ir papildu programmatūra, kuru jums ļauj instalēt daži vietņu veidotāji. Tie dod kodēšanas iespējas mazāk pazīstamiem no mums vienkāršāku informācijas optimizācijas veidu, piemēram, virsrakstu tagus un meta aprakstus. Iegūtais vieglums padara šīs programmas ļoti populāras – patiešām, Yoast SEO spraudnis WordPress ir viens no visu laiku lejupielādētajiem WordPress spraudņiem.

Laukuma laukums, no otras puses, ne’t ir jebkura SEO spraudņi. Kvadrāts’Iemesls tam ir tas, ka iebūvētie SEO rīki paši par sevi ir pietiekami jaudīgi. Tomēr mēs nepalaidām garām ērtības, ko nodrošina SEO spraudņi – tie noteikti padara jūsu vietnes optimizēšanas procesu vienkāršāku.

7 padomi, kā pēc iespējas labāk izmantot laukumu

Squarespace SEO ir traks potenciāls uzlabot jūsu vietni – ja jūs zināt, kā to izmantot. Šie ir mūsu padomi, kā ierindoties virs jūsu konkurentiem ar Squarespace:

  1. Padariet savu alta tekstu skaita. Izskatu laukums ir liels, kas parasti nozīmē daudz attēlu. Alt teksts ir lielisks veids, kā pateikt meklētājprogrammām to, kas jūs esat’re viss par. To pievienošana Squarespace var radīt sāpes, bet tas ne’tas ir tā vērts.
  2. Izmantojiet sociālo mediju integrācijas priekšrocības. Sociālo mediju integrācija vietnē Squarespace notiek bez traucējumiem, un arī tā izskatās lieliski. Savienojiet savus kontus ar savu vietni un nodrošiniet lietotājiem plūsmu (un kopīgošanu).
  3. ‘Nav saistīts’ funkcija ir tavs draugs. Kvadrāta telpā ir ērts līdzeklis, kurā uzskaitītas visas neizveidotās lapas’t ir piesaistīti jebkurai vietnei jūsu vietnē. Parasti to izmanto, lai saglabātu nepabeigtas lapas, bet tas tā ir’tas ir arī lielisks veids, kā noķert jebkādu bāreņu saturu. Meklētājprogrammām, piemēram, vietnēm, kurās ir viegli pārvietoties, tāpēc ‘nav saistīts’ lapas ir lielas nē. Sekojiet līdzi savam nesaistīto lapu sarakstam, lai pārliecinātos, ka viss paliek pieejams.
  4. Izveidojiet savienojumu ar Google Analytics. Tas attiecas uz visiem vietņu veidotājiem, bet tā tas ir’Ir tik svarīgi, ka mēs to pieminam katram. Google Analytics sniedz fantastisku ieskatu par lietotāju trafiku un to, kur jūs varat uzlabot – un to’s bez maksas!
  5. Sekojiet jaunākajām iespējām. Vietņu veidotāji nepārtraukti attīstās, un Squarespace lepojas ar to, ka ir visprogresīvākais. Sekojiet līdzi jaunākajiem atjauninājumiem. Jūs varētu atrast kaut ko noderīgu.
  6. Atzīmēt un kategorizēt. Meklētājprogrammām patīk informācija. Jo vairāk viņi zina par jūsu vietni, jo labāk viņi var apkalpot savus lietotājus. Laukā Squarespace lapas, ziņas un pat produktus var marķēt un klasificēt.
  7. Atrodiet pareizo veidni. Ne visas Squarespace veidnes ir izveidotas vienādas. Vizuālās ekscentritātes nozīmē, ka daži izmanto labu SEO daudz labāk nekā citi. Nesteidzieties un atrodiet tādu, kas līdzsvaro jūsu dizaina vajadzības un vienmērīgu meklētājprogrammas darbību.

kvadrātveida palīdzības meklēšanas lodziņš

Citi veidi, kā uzlabot vietni kvadrātā’s SEO

Lai gan Squarespace zināmā mērā optimizē jūsu vietni, diemžēl tā var’t visu dariet jūsu labā. Ir daži svarīgi veidi, kā uzlabot savu vietni’rangu klasifikācija, pašiem dodoties līdz SEO plāksnei, piemēram:

Atslēgvārdu optimizācija

Lai jūsu vietnei novirzītu pareizo trafiku un apjomu, jums tas jādara optimizējiet mērķa atslēgvārdus. Sāciet ar nelielu pētījumu, lai jūs zināt, kādus atslēgvārdus cilvēki patiesībā meklē. Varat bez maksas izmantot Google Atslēgvārdu plānotāju, lai savai lapai atrastu labākos atslēgvārdus – tiem ir jābūt atbilstošs, populārs un jūsu konkurences diapazonā.

Vienreiz tu’Ja esat atradis visvērtīgākos jūsu vietnes atslēgvārdus, jums tie jāoptimizē! Iekļaujiet tos savos meta nosaukumos, meta aprakstos, alt tekstā, URL, saitēs un citur! Ievietojiet to, piemēram, pirmās rindkopas pirmajā teikumā, bet vienmēr saglabājiet to dabiski.

Jūs varat viegli redzēt, kuri atslēgvārdi jūs esat’pārvērtējot Google meklēšanas konsoli, lai jūs varētu izsekot, kuras lapas ir jāatjaunina vai kuras darbojas labi.

Satura kvalitāte

Dons’t iekrīt slazdā, lai jūsu atslēgvārdi tiktu ievietoti visās iespējamās vietās! Google jūs atrisinās ar atriebību, un šī vieta, kas ierindosies pirmajā vietā, būs blāva un tāla atmiņa. Google mīl satura kvalitāti.

Tas ir ārkārtīgi svarīgi – jums jāparāda līmenis autoritāte un uzticamība savā saturā, lai Google varētu smaidīt par jūsu vietni. Ir daudz faktoru, kas to ņem vērā, piemēram, faktu pārbaude, gramatikas un pareizrakstības standarti un sava satura oriģināla uzturēšana.

Varat arī pārliecināties, ka jūsu lapa dara to, ko no jūsu vietnes gaidīja apmeklētājs, saites uz citām saistītām vai noderīgām lapām, un tai ir laba lapas struktūra – jūsu galvenajam saturam vajadzētu būt redzamam uzreiz.

Attēlu saspiešana

Ātrumam ir liela nozīme, runājot par vietnēm, un, lai arī attēli ir fantastiski, lai tos varētu atrast jūsu vietnē, tie tiešām var samazināt jūsu ielādes ātrumu. Lai atrisinātu šo problēmu, vispirms tie jāsaspiež. Izmantojot bezmaksas rīku, piemēram, Kraken, jūs varat samazināt attēla faila lielumu un tādējādi samazināt tā izlietotās vietas diskā. Gala rezultāts? Ātrāks iekraušanas ātrums!

Veidojiet atpakaļsaišu

Atgriezeniskā saite ir saite, kuru jūsu vietne iegūst no citas vietnes, un tā parāda meklētājprogrammas, kas jūsu vietni uztver nopietni. Galvenais, kas jāzina par atpakaļsaitēm, tām ir jābūt dabiski un atbilstoši. Google uzzinās, ja jūs maksājat par atpakaļsaitēm, un par to cietīs jūsu klasifikācija!

Labākais veids, kā izveidot atpakaļsaišu, ir izveidot augstas kvalitātes saturs ar kuriem cilvēki vēlēsies saistīties. Kopīgojiet savas lapas visos sociālo mediju kanālos un rakstiet viesu ziņas citām vietnēm ar atļauju izveidot saiti atpakaļ uz savu vietni. Tikai pārliecinieties, ka viņi’re vērtīgas saites nevis mazsvarīgi vai surogātpasti.

Vietnes arhitektūra

Tas izklausās izsmalcināti, taču lieliskā vietnes arhitektūra patiesībā ir diezgan vienkārša. Tā’Viss par to, kā saviem apmeklētājiem un tiem meklētājprogrammu robotiem dot ērtu un vienmērīgu ceļojumu caur jūsu vietni.

Dons’t nelieciet lietotājus domāt par to, kur noklikšķināt – padariet to acīmredzamu! Pārliecinieties, vai nav salauztu saišu, un mēģiniet nokļūt lietotājiem tur, kur viņi atrodas’dodieties pēc iespējas mazāk klikšķu. Šeit noder unikāli vietrāži URL, jo tie meklētājprogrammām rāda tieši to, kur atrodas jūsu vietne.

Enkura teksta optimizēšana

Enkura teksts ir zilā pasvītrojuma teksts, ko redzat lapā, kad tur atrodaties’s tai pievienotā saite. Vissvarīgākais, kas jāatceras ar enkura tekstu, ir saglabāt to tādu atbilstošs pēc iespējas. Piemēram, ja enkura teksts bija ‘Pārskats par kvadrātu’ bet saite aizveda jūs uz lapu par suņu barību, tas netiktu optimizēts.

Ir dažādi enkura tekstu veidi, sākot ar vispārīgiem enkuriem, piemēram ‘noklikšķiniet šeit,’ līdz firmas enkuriem, piemēram ‘Vietņu veidotāju eksperts,’ un ir dažādi veidi, kā tos izmantot. Vispārējs noteikums ir tos sajaukt, un pārliecinieties, ka jūs’vienmēr izveido saiti uz uzticamām vietnēm.

Vai vēlaties vairāk SEO padomu? Vairs nemeklē…

Anchor Text Guide – lielisks veids, kā uzlabot savu SEO

Atpakaļsaites ceļvedis – kas ir atpakaļsaišu saites un kā tās izmantot

Vietnes arhitektūras ceļvedis – vēl viens lielisks veids, kā uzlabot SEO jūsu vietnē

SEO kvadrātā vs konkurentu SEO

Squarespace SEO, kas izturēts pret citiem vietņu veidotājiem, izceļas ar pielāgošanu. Ja jūs jūtaties diezgan ērti ar pamata SEO, tad Squarespace sniedz lielisku iespēju pilnībā kontrolēt dažus no vietnes tehniskākajiem aspektiem..

Tomēr, ja jūs’vēloties upurēt šo praktisko elementu, lai panāktu vienmērīgāku pieredzi, pēc tam Wix’SEO iespējas jums varētu būt piemērotas labāk. Vai arī, ja jūsu vietnes galvenā uzmanība tiek pievērsta e-komercijai, tad tādu vietņu veidotājs kā Weebly vai Shopify varētu būt labāk aprīkots, lai optimizētu jūsu vietni. Mēs’Jūs jau esat salīdzinājis trīs labākos SEO veidotājus vietnēs, lai jūs varētu noskaidrot plusus un mīnusus sev.

Nedaudz no vietņu veidotājiem atšķirīgas ir satura pārvaldības sistēmas (CMS), kas parasti dod daudz lielāku kontroli pār jūsu vietnes aizkulišu elementiem. WordPress ir viena no šādām CMS, un tai ir milzīgs SEO spraudņu piedāvājums, lai palīdzētu palielināt jūsu vietni’klasifikācija ar minimālu piepūli no jūsu puses.

Kaut arī WordPress SEO ir vieglāk izmantot nekā Squarespace SEO, paturiet prātā, ka tādām CMS kā WordPress ir vajadzīgas lielākas kodēšanas zināšanas nekā vietņu veidotājiem, tāpēc jūsu patērētā enerģija’Ietaupījumi SEO funkcijās būs nepieciešami citos veidos.

Veiksmes stāsti kvadrātā

Tā’Ir taisnība, ka Keanu Rīvesa un Jāņa Malkoviča simpātijas ir nodrošinājušas viņu vietnes ar Squarespace. Bet slavenības nav’labākie SEO gadījumu piemēri, jo viņu publiskie vārdi un personas ir pietiekami optimizētas! Ļaujiet’s apskatiet dažus “regulāri” vietnes, kas papildina klasifikāciju ar Squarespace:

Dieline. Šis jaunais digitālo plašsaziņas līdzekļu uzņēmums izveidojās 2005. gadā, un katru mēnesi tas apmeklē miljoniem organisko apmeklētāju. Izaugsme, kā tas nebūtu’t nebūtu iespējama, ja kvadrāts nevarētu’t rīkoties ar SEO.

dieline kvadrātveida telpas SEOTur’Nav iemesla, kāpēc zīmols to var’Pāriet uz Squarespace globāli

Freeman’s restorāns. Konkurence starp restorāniem Ņujorkā ir liela, bet Freeman’s vairāk nekā tur savu. Tas ir pats sava ranga klasifikācija, kas ir labs sākums, taču tas parādās arī tādos lielos meklējumos kā “labākais vēlās brokastis austrumu pusē” un “hipster restorāni nyc.” Tas’S simtiem potenciālo klientu mēnesī turpat.

freemans squarespace SEO meklēšanas rezultātiPazemīga Squarespace vietnes priekšpuse un centrs konkurētspējīgam un vērtīgam meklēšanas vienumam Google

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Squarespace veiksmes stāstiem? Varat pārbaudīt dažus no viņu augstāka profila partneriem viņu klientu lapā. Protams, ņemiet dažus piemērus ar sāls graudu – ne visiem ir tā priekšrocība, ka tie ir mājsaimniecības vārdi.

Vai nepieciešama palīdzība vietnes izveidē un darbībā? Iepazīstieties ar mūsu ērtākajiem ceļvežiem:

Kā izveidot vietni – visiem, kas jums jāzina par nokļūšanu tiešsaistē

Kā izveidot tiešsaistes veikalu – lai uzzinātu, kā sākt pārdošanu tiešsaistē

Galvenie vietņu veidotāji – lai atrastu jums piemērotāko vietņu veidotāju

Galīgais spriedums: Vai kvadrāts ir jums?

Kvadrāta telpai ir ierobežojumi, taču vairums tās SEO funkciju ir tīras un viegli lietojamas. Jūs’Lai ieviestu uzlabotas tehnikas, jums būs jāpārzina kodēšana. Ja tas’tomēr tā ir problēma jums’Vislabāk ir izmantot tādus pakalpojumus kā Wix vai Weebly.

Ja jūs’Ja esat apmierināts ar savas vietnes kodēšanu un vērtības kontroli, tad Squarespace ir lielisks noiets radošiem uzņēmumiem, maziem uzņēmumiem un personīgajiem portfeļiem. Lielākām e-komercijas vietnēm var būt vērts meklēt Shopify mērogojamību.

Vai joprojām interesē? Squarespace piedāvā bezmaksas 2 nedēļu izmēģinājumu, kas ir vairāk nekā pietiekams laiks, lai pārbaudītu savu SEO spēli un pārbaudītu, vai tā ir pieejama’s tieši jums. Sliktākais scenārijs, jūs’Jūs iegūsit dažas skaistas dizaina idejas.

Labākais lietas scenārijs, jūs’Jūs galu galā izveidosit satriecošu un profesionālu vietni, kas Google ieņem pirmo vietu’meklēšanas rezultāti!

Ja jūs’mēs joprojām priecājamies, kad jūsu bezmaksas izmēģinājums ir beidzies, tad mēs’saņēmām labas ziņas: mums ir ekskluzīvs atlaižu kods mūsu lasītājiem, kas ietaupīs 10% no visiem Squarespace plāna izdevumiem. Jums tikai jāievada kods WBE pie kases.

SEO laukums kosmosā: bieži uzdotie jautājumi

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me