Pārskats par kvadrātveida veidnēm – kā to dizains var jums palīdzēt


Pārskats par kvadrātu kosmosa veidnēm

Pārskats par kvadrātu kosmosa veidnēm


Vērtējums

5 no 5 zvaigznēm

Izmēģiniet kvadrātveida telpas veidnes

Squarespace tīmekļa vietņu veidotājiem piedāvā vislabākās dizaina veidnes. Viņi’atkārtoti noslīpēts, profesionāla izskata un rada iespaidu, ka tu’esat nolīgis dizaineri, kas palīdzēs izveidot jūsu vietni. Viņi’Reaģējat uz mobilajām ierīcēm, un tam ir labas lietotāju rokasgrāmatas.

Pārskats Džeremijs

Pēdējo reizi atjaunināts 2019. gada 3. aprīlī

Mēs don’Jums nav jāmēģina pārliecināt, ka Squarespace veidnes ir daži no visiecienītākajiem dizainparaugiem vietņu veidotāju vidū. Jums vienkārši jāskatās uz dažām viņu veidnēm, un jūs piekritīsit mūsu secinājumam.

Jūs varat pateikt, ka viņi ir veltījuši un daudz laika ieguldījuši veidņu izstrādē (lai palīdzētu jums izskatīties labi), arī veidnes ir atsaucīgas – tas nozīmē, ka tie automātiski pielāgosies skatīšanas ierīcei (galddatoriem vai mobilajām ierīcēm), nodrošinot apmeklētājiem vislabāko vietņu pieredzi.

Kas vēl ir iespaidīgs par Squarespace veidnēm? Šeit’s saraksts:

 1. Priekšskatījums mobilajām ierīcēm
 2. Dzīvie piemēri
 3. Kategorijas jums
 4. Īpašas veidņu lietotāja rokasgrāmatas (lai jūs iemācītos’un kā izmantot izvēlēto veidni)
 5. Video semināri

Visi iepriekš minētie vienumi ir izstrādāti, lai atvieglotu jūsu dzīvi, lietojot Squarespace, it īpaši, ja nepieciešams izvēlēties veidni un uzzināt, kā to vislabāk izmantot..

Viena lieta, kas jāpiemin pirms darba sākšanas zemāk, Squarespace tiek nodrošināta ne tikai ar ikdienas vidējo Džo / Džeinu, viņu klientu vidū ir arī daži ļoti labi pazīstami uzņēmumi.!

1) kvadrātveida kosmosa veidnes – priekšskatījums mobilajām ierīcēm (un mūsu mazais triks)

Tā kā mobilais tālrunis kļūst par tik nozīmīgu vietņu sērfošanas pieredzes daļu, un ka Squarespace veidnes ir īpaši izstrādātas un izveidotas, lai nodrošinātu vislabāko pieredzi, Squarespace ir iebūvēta mobilās priekšskatīšanas funkcija, kas ļauj precīzi redzēt, kā viņu veidnes tiek apskatītas mobilajā ierīcē.

Laukuma kvadrāta veidnes - mobilaisNoklikšķiniet uz attēla, lai redzētu šo dizainu.

Varat spēlēt apkārt ar viņu mobilo skatu un pats redzēt, kā jūsu apmeklētāji pieredzēs veidni. Katram Squarespace veidnes mobilajam skatam varat piekļūt šeit, noklikšķinot uz mobilās ierīces:

Laukuma kvadrāta veidnes - mobilais priekšskatījumsNoklikšķiniet uz mobilās ierīces, lai priekšskatītu veidni mobilajā režīmā.

Lai gan mobilā skatīšanās funkcija no Squarespace ir noderīga, šeit’s tas, par ko jūs varētu arī domāt, – kā ar mobilajiem tālruņiem vai planšetdatoriem, kuriem ir atšķirīgs ekrāna izmērs?

Šajā vietā mūsu mazais triks var jums palīdzēt ērti nokļūt Neatkarīgi no tā, kāda izmēra darbvirsmu vai mobilo ekrānu apmeklētāji izmanto, Squarespace veidnes attiecīgi pielāgosies, lai apmeklētājiem būtu lieliska pieredze.:

Kā mēs pieminējām mūsu pilnajā Squarespace pārskatā, tas, ka Squarespace veidnes ir reaģējošas, ir viens no lielākajiem ieguvumiem, izmantojot tos.

2) kvadrātveida telpas veidnes – Live piemēri

Daudz vietņu veidotāju sniegs jums garu veidņu sarakstu, no kuriem izvēlēties. Ko viņi don’Tas ir, parāda, kā citi reālie lietotāji izmanto veidnes, lai izveidotu savas vietnes.

Jums ir tik dabiski uzdot jautājumu, “kā citi cilvēki izmanto šo veidni?”

Un jums ir vērts uzdot šo jautājumu dažu labu iemeslu dēļ:

 • Ziņkārība
 • Lai būtu ērtāk, ka jūs izvēlaties pareizo veidni
 • Lai gūtu pārliecību, ka Squarespace darbojas
 • Lai iegūtu dizaina iedvesmu no citiem

Kvadrāta telpas veidņu piemēriNoklikšķiniet uz attēla, pēc tam ritiniet lapu uz leju, lai redzētu šos aktīvās vietnes piemērus

Tātad Squarespace zem katras veidnes pārdomāti ievietoja daudz vietņu vietņu, lai parādītu, kā citi lietotāji izmanto veidni, ne tikai lai jūs varētu redzēt, ka tas darbojas, bet arī parādīt, ka varat izveidot arī kaut ko līdzīgu.

Šeit ir arī Squarespace klientu vietņu kolekcija, lai jūs varētu pārbaudīt – dažas no tām ir arī ļoti labi pazīstamas kompānijas!

3) kvadrātveida telpas veidnes – klasificētas jums

Viens no izaicinošajiem vietņu veidotāju aspektiem ir labākās veidnes atlase jūsu vietnei. Vietnes veidotājs var piedāvāt jums pulētas, profesionālas veidnes, piemēram, ko Squarespace ir paveicis, bet ļaujiet’s sejas tā, ja vari’Neizvēlieties labāko, vispiemērotāko veidni savai vietnei, tā vienkārši uzvarēja’t pārāk labi trenējas.

Ko Squarespace ir paveicis, to veidnes var iedalīt 5 kategorijās, lai jūs varētu koncentrēt uzmanību un sašaurināt meklēšanu (ietaupot laiku):

 1. Uzņēmumi
 2. Portfeļi
 3. Emuāri
 4. Mūziķi
 5. Restorāni
 6. Kāzas
 7. Personīga

Kvadrātu telpas veidņu kategorijas

Mēs uzskatījām, ka tas ir patīkami pieskarties’vienmēr ir vieglāk, ja “plusi” sniegt dažus ieteikumus. Tur jūs varat sašaurināt savu galīgo kvadrātu izvēli. Tikai atceraties, ka vēlāk vienmēr varat nomainīt veidni uz citu, ja tas ir nepieciešams.

Tas nav’t ir prātoša, taču tomēr pārdomāta īpašība. Tā vietā, lai apskatītu visas Squarespace veidnes, jūs varat ietaupīt laiku, apsverot tikai ieteiktos.

4) kvadrātveida telpas veidnes – lietotāja rokasgrāmatas

Runājot par pārdomāšanu, šeit’s cits “vairāk nekā piegāde” no laukuma Squarespace. Viņi ir paveikuši lietotāju rokasgrāmatu izveidi, lai palīdzētu jums izmantot dažas no viņu populārākajām veidnēm.

Rokasgrāmatas ir izveidotas, lai palīdzētu pārvietoties, pielāgojot un izmantojot Squarespace veidnes, un tajās iekļautas tādas tēmas kā:

 • Struktūra un stils (vietnes nosaukums, izvēlne, sānjosla, kājene, sociālās ikonas)
 • Lapas un saturs
 • Traucējummeklēšana
 • Stila redaktors tweaks

Lietotāja rokasgrāmata kvadrātveida kosmosa veidnēsNoklikšķiniet šeit, lai redzētu veidņu ceļvežus. Katru veidni var redzēt kreisās puses kolonnā.

Laukuma kvadrāta veidnes ir jaudīgas un elegantas, tāpēc šie ceļveži ir lieliski piemēroti, lai jūs un jūsu vietne darbotos.

5) laukumi kvadrātā – video ceļveži

Squarespace piedāvā arī visaptverošus video ceļvežus, lai sāktu darbu ar jūsu vietni. Šie videoklipi aptver tādas jomas kā:

 • Attēli & Video
 • Lapas & Saturs
 • SEO & Metrika
 • Veidnes & Dizains
 • Sociālais

Kaut arī šie video ceļveži neveidos jūsu vietni jums, viņi ļaus jums sākt darbu pareizajā virzienā, turot roku un izstiepjot dažus pamatus. Mēs varam tikai cerēt, ka viņi nākotnē turpinās ražot vēl vairāk video ceļvežu.

Pārskats par kvadrātu kosmosa veidnēm – secinājums

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me