Pārskats par laukumu 2020. gadā | 10 jautājumi, kas jums jāuzdod


Vislabāk

Sapnis radošumam


Kopējais reitings

4 no 5 zvaigznēm

Kvadrāts ir ideāli piemērots profesionālu vietņu izveidošanai. Tam ir vislabākās kvalitātes dizains un funkcijas tirgū, un, lai arī tas var nedaudz pierast, tomēr gala rezultāti ir jūsu pacietības vērti. Satriecošas veidnes, skaista pielāgošana un kvalitātes iespējas ir jūsu rokai.

Kādi ir kvadrātu plusi un mīnusi?

Plusi

 • Vislabākās kvalitātes veidnes dizaina un elastības ziņā
 • Visu tirgū esošo celtnieku augstākās kvalitātes īpašības
 • Labāka cenas un kvalitātes attiecība nekā citiem vietņu veidotājiem, piemēram, Wix

Mīnusi

 • Neviens lietotņu veikals nenozīmē jūs’paļaujas uz iebūvētajām funkcijām
 • Var aizņemt kādu laiku, lai pierastu
 • Daži lietotāji uzskata, ka terminoloģija ir mulsinoša

Pārskats par kvadrātuIedvesmojieties no pārsteidzošajām vietnēm, kuras izveidojuši Squarespace lietotāji

Pārskats par kvadrātu

Squarespace ir vietņu veidotājs, kas paredzēts, lai palīdzētu reklāmdevējiem izveidot savas vietnes un parādīt viņu darbu neatkarīgi no viņu tehniskajām iespējām.

Bez zināšanām par kodēšanu dažu stundu laikā varat izveidot savu skaisto vietni. Viss, kas jums jādara, ir izveidot kontu, izvēlēties veidni un pēc tam rediģēt to, lai izveidotu pilnīgi unikālu un profesionāla izskata vietni.

Kvadrāts ir lieliski piemērots fotogrāfiem, māksliniekiem, dizaineriem – ikvienam, kurš mīl dizainu un vēlas, lai viņu vietne izskatās tikpat laba kā saturs’re parādīt tiešsaistē. Šajā vietā spīd Squarespace, un, ja jūs to nedarīsit’t ir augstas kvalitātes attēli – vai arī tiem ir ļoti sarežģīta vietne – jūs varat cīnīties, lai pēc iespējas labāk izmantotu Squarespace’Vizuālie noformējumi.

Tomēr lielākoties tur’s ir kaut kas visiem: vairāk nekā 2 miljoni cilvēku maksā, lai turpinātu izmantot Squarespace pēc tā 14 dienu izmēģinājuma, un tas’Tas ir labs apliecinājums tā sniegto rezultātu kvalitātei.

Starp šiem lietotājiem ir tādas vietnes kā Keanu Reeves’ biznesa vietne www.archmotorcycle.com un modes dizainere Sadija Viljamsa’ vietne www.sadiewilliams.co.uk. No tiem jūs varat redzēt, kā kvadrāts’s veidnēs tiek parādīti produkti, attēli un idejas.

“Kad mēs meklējām izveidot mūsu vietni, Squarespace bija perfekti piemērota. Tāpat kā braucot ar motociklu, tur’tas ir kaut kas par Squarespace’Tas ir patiešām pieejams, bet izsmalcināts.” Keanu Reeves

Mums ir patvērums’t tikai paskatījās uz Squarespace’Veiksmes stāsti, lai uzrakstītu šo pārskatu. Mēs katru stundu veicam padziļinātu izpēti par katru celtnieku, par kuru mēs rakstām, un Squarespace nebija izņēmums. Mēs pat saņēmām citus cilvēkus to izmantot un pastāstīt, ko viņi domā, lai pārliecinātos’atkārtoti sniedzot jums faktus, kurus patiesībā vēlaties uzzināt.

Šis pārskats sadalīs patiesos jautājumus: cik vienkāršu ir izmantot Squarespace? Cik labi ir tās veidnes? Kādi rīki ir Squarespace? Un ko tas jums maksās?

Pirms mēs sākam izskatīt patiesības, lūk’ātrs pārskats par to, kā Squarespace ieguva vārtus:

Ja jūs’atkārtoti jau ir pārdots vietnē Squarespace kā platforma, bet nav’pārliecinieties, kurš plāns doties, nospiediet ‘Sākt tagad’ pogu zemāk. Mēs’Mēs ātri salīdzināsim jūsu vajadzības ar katra plāna funkcijām, lai sniegtu jums mūsu ieteikumu:

Laukuma laukuma pārskata video

Spēlē

Lietošanas ērtums

Lietošanas ērtums ir viena no vissvarīgākajām lietām, par kuru vajadzētu padomāt’atkārtoti izvēloties vietņu veidotāju. Tomēr tā’Tas ir arī kaut kas viegli aizmirstams, aizraujoties ar visām spīdīgajām iespējām un veidnēm, kas jūs gaida.

Ja jūs’jūs pērkat jaunu mikroviļņu krāsni’nevēlaties, lai jūs pievilinātu ar daudzām iespaidīgām funkcijām un pogām, lai atrastu tikai to, ko varat’t neizdomājiet, kā sildīt vakariņas. Tas pats attiecas uz vietņu veidotājiem – kā Squarespace darbojas?

Lietošanas ērtums

Squarespace ir vietņu veidotājs, kas velk un nomet, bet atšķirībā no citiem celtniekiem (piemēram, Wix) jūs to varat’t vienkārši kaut ko velciet jebkur. Tā’s vairāk sadaļu bāzes, kas prasa mazliet ilgāku laiku, lai ar to sazinātos, bet kļūst vienkāršāks, jo vairāk to izmantojat.

Squarespace nodrošina tīru un modernu interfeisu, ar kuru var strādāt. Tā’nepārblīvēts un viegli orientējams, kas ļauj ātri un ērti rediģēt, tiklīdz zināt, kas jūs esat’atkal daru. Sākumā tas var justies pārāk tīrs, padarot mazāk saprotamu, kur atrast noteiktas funkcijas – lai nokļūtu, ir nepieciešami daži klikšķi, bet pēc tam tai jābūt vienmērīgai burāšanai..

Kvadrāts ir tas, ko redzat, tas, ko jūs saņemat (WYSIWYG). Izmantojot dažas platformas, piemēram, WordPress, jūs veicat izmaiņas un rediģēšanu aizmugures versijā, un, apskatot priekšskatījumu, redzat tikai to, kas tas izskatīsies tiešraidē..

Kvadrāts ir daudz tiešāks. Jūs pievienojat tekstu un attēlus, un tas, kā jūsu vietne parādās ekrānā, ir tikai tas, kā tā izskatīsies pēc tam’s publicēts. Tas ir daudz vienkāršāks un vienkāršāks vietnes izveidošanas veids, jo jūs precīzi zināt, kas jūs maina’re padarīt, kā jūs padarīt tos.

Labākā daļa ir tas, ka jūs don’Nav jāzina viena koda rinda. Jūs varat izmantot kodu, ja vēlaties, bet vienu no laukuma Squarespace’Lielākās stiprās puses ir tas, ka ikviens to var izmantot, lai izveidotu profesionālu vietni, nekad neuztraucoties par savām kodēšanas prasmēm.

Ar kvadrātu’Lietotni, jūs pat varat rediģēt savu vietni no sava tālruņa. Publicējiet emuāra ziņas, atjauniniet darba laiku vai pievienojiet sludinājumu joslu, atrodoties ārpus mājas. Un don’neuztraucieties, ja pazaudējat internetu – ja negaidīti pieslēdzaties bezsaistē, visi nepabeigtie darbi jūs joprojām gaidīs, kad atgriezīsities.

Tomēr kā mēs’ve teica, Laukums nav 100% draudzīgs iesācējiem. Tā’Izmantošana nav tik vienkārša kā Wix vai Weebly, un pierašana prasa ilgāku laiku. Tā kā, izmantojot Wix, jūs varat vienkārši ieiet taisnā virzienā un ķerties pie Squarespace, vispirms iesakām izlasīt dažus palīdzības rakstus. Mēs’Jūs esat apkopojis ērtu soli pa solim, lai sāktu darbu. Tā’Ir laba ideja izpētīt redaktoru, lai arī jūs to iepazītos.

Laukums kvadrātā vislabāk ir cilvēkiem ar pacietību vai tiem, kuriem ir zināma tehniskā pārliecība.

Klientu apmierinātība

Mūsu pētījumi to nedara’Tas nozīmē tikai datu analīzi un cenu salīdzināšanu. Ikdienas cilvēki mūs izmēģināja, lai pārbaudītu Squarespace un pastāstītu mums tieši to, ko viņi domā.

Kopumā “Squarespace” uzrādīja izaicinājumu mūsu dalībniekiem, bet tomēr nopelnīja iespaidīgus rezultātus. Cilvēki atbildēja pozitīvi, kad mēs lūdzām viņiem atsauksmes, izmantojot Squarespace’Spēcīgas veidnes un intuitīvs dizains, īpaši slavējot.

Kad lietotājiem tika jautāts, cik iespējams, viņi ieteiks Squarespace, celtnieks ieguva pilnas atzīmes.

Šeit ir dažas lietas, kas lietotājiem bija jāpasaka par Squarespace:

“Tas faktiski daudz apvieno vienā jums, kas ir lieliski. Arī tas izskatās neticami.”

“Es iebilstu, ka pirms iekāpšanas ir obligāti vajadzīgs laiks, lai kāds saprastu, kā šis produkts darbojas. Es negribētu’Ieteikt nevienam, ka viņi varētu izveidot vietni ar Squarespace, ja viņi vēlas, lai vietne tiktu izveidota pāris stundu laikā. Reāli tas ir, cik ilgi jums būs jāsaprot aizmugures sistēma un interfeiss, lai pēc tam to nedaudz atvieglotu.”

Cilvēki lielākoties vienojās, ka būs vajadzīgs kāds laiks, lai uzzinātu jūsu ceļu apkārt Squarespace. Tomēr viņi arī vienojās, ka celtnieks patiešām spīdēja, kad tika izstrādāts dizains, kā arī veidnēs piedāvātās iespējas.

Cits jautājums, ko izvirzīja mūsu lietotāji, bija tāds, ka tā piedāvāto veidņu dēļ Squarespace būtu īpaši laba izvēle, ja jums būtu skaidrs priekšstats par to, ko vēlaties no savas vietnes, vai arī jums būtu produkti vai attēli, ko parādīt.

Augšējais padoms! Vai nezināt, kur sākt? Dodiet kvadrātu’Gudrs mākslīgā intelekta (AI) vietņu veidotājs. AI vietņu veidotāji ir lieliska iespēja, ja jūs’Jums trūkst laika, prasmju darbā ar datoru vai radošas nojautas. Viņi burtiski izveido jums vietni, pamatojoties uz informāciju, kuru jūs viņiem sniedzat, piemēram, jūsu vietnes mērķi un jūsu dizaina preferences.

Izmantojot Squarespace AI, pēc tam, kad esat nokļuvis ‘Sāc’, tā’Lūgšu jums ‘jūsu vietnes mērķis’ (piemēram,. “Reklamēt manu biznesu”). Jūs’Tad jums būs iespēja izvēlēties no ieteikto veidņu atlases, vai arī laukums Squarespace jums kaut ko izgatavos, pamatojoties uz jūsu fonta / izkārtojuma / attēlu izvēli. Izvēle ir jūsu pašu ziņā.

Kurš kvadrāts vislabāk der?

Emuāri

Squarespace ir ļoti daudz iebūvētu rīku, kas atbalsta emuāru veidošanu. Tā’Īpaši efektīva, ja jūsu emuārā ir daudz attēlu vai tas ir pievienots portfelim. Kvadrāts’Vizuālais noformējums ļaus jums izveidot profesionālu un stilīgu platformu, kurā dalīties ar savu balsi un darbu.

blogošana kvadrātāSquarespace ir augstas kvalitātes emuāru veidošanas rīki, kas atbalsta jūsu emuāra izaugsmi. Izmantojot veidotāju, varat izveidot vizuāli satriecošu emuāru’s veidnes.

Jūs varat atbalstīt vairākus līdzdalībniekus, sinhronizēt un kopīgot saturu ar sociālajiem medijiem, kā arī izmantot emuāra lietotni, lai pārvaldītu emuāru no sava mobilā tālruņa. Ir veidnes, kas īpaši izveidotas emuāru veidošanai, ļaujot ērti izveidot vietni, kurā var uzplaukt jūsu emuārs!

Bizness

Ir daudz mazu uzņēmumu vietņu, kas izmanto laukumu Squarespace – jūs varat redzēt atlasi vietnē Squarespace’s “Mūsu klients” lappuse. Tie aptver dažādas nozares, sākot no individuālajiem motocikliem un beidzot ar hip hop jogas nodarbībām, un izceļ daudzveidību, kas nāk ar Squarespace’s dizainparaugi.

kvadrātveida biznesa klientiSquarespace izmanto ļoti daudz dažādu uzņēmumu, lai reklamētu, vadītu un audzētu savus zīmolus

Nekļūdieties – noteikti varat izveidot unikālu un veiksmīgu zīmolu sev, izmantojot Squarespace.

Squarespace sniedz jums visu, kas nepieciešams jūsu biznesa panākumiem, jau no pirmās dienas. Ne tikai tas, bet jums ir rīki, lai padarītu jūsu dzīvi pēc iespējas vieglāku, tostarp e-pasta kampaņas, iebūvēta analītika, e-komercijas funkcijas, SEO rīki un integrācija ar tiešsaistes rīkiem, piemēram, G Suite un PayPal.

e-komercija

Vai jums’Tikko sākāt pārdot dažus priekšmetus vai vēlaties paplašināt savu e-komercijas biznesu, Squarespace uzvarēja’t jūs nenolaist. Ir divi plāni, kas veltīti e-komercijai un kuru komplektācijā ietilpst automātiski iekļauti noderīgu rīku krājumi, sākot ar krājumu pārvaldību un beidzot ar pamestu groza atkopšanu.

Īpaši apskatījām, kā Squarespace darbojas e-komercijas vietnēs, un mēs atradām, ka tajā ir apvienotas dažas patiešām jaudīgas funkcijas – piemēram, inventarizācijas sistēma – ar satriecošiem dizainparaugiem.. Rezultāts ir celtnieks, kas patiešām var padarīt jūsu produktus spīdīgus, un dodiet klientiem labu priekšstatu par to, ko viņi’veic pirkumu, pirms viņi noklikšķina uz pirkšanas pogas.

Ja vēlaties labāko veikaliņu pilsētā, Squarespace ir jūsu izvēles iespēja. Bet tā’tā nav tikai skaista seja – jūs varat pārdot neierobežotu daudzumu produktu, pielāgot savu veikalu un augšupielādēt produktu videoklipus, lai piesaistītu klientus un palielinātu pārdošanas apjomus..

Jūs pat varat pārdot bezsaistē un sinhronizēt visu vienā vietā. Tas ir pateicoties Squarespace’Nesenā sadarbība ar Square. Tikai ar lietotni Squarespace Commerce un nelielu kvadrātveida karšu lasītāju (49 USD), jūs viegli varat veikt karšu maksājumus, atrodoties ceļā, un visi pārdošanas apjomi tiks sinhronizēti ar jūsu tiešsaistes inventāru. Varat arī piedāvāt vienreizējas atlaides un savākt klientu e-pasta adreses, lai izveidotu ilgstošas ​​attiecības.

Šo funkciju pašlaik atbalsta tikai Square Commerce iPhone lietotne, taču drīzumā parādīsies iPad un Android versijas. Noskatieties šo īso video, lai uzzinātu vairāk par to, kā Squarespace un Square darbojas kopā:

Spēlē Vēlaties pārdot tiešsaistē, izmantojot Squarespace? Lai uzzinātu vairāk par šī celtnieka darbību, iepazīstieties ar mūsu Squarespace e-komercijas pārskatu.

Personīga

Kā tu’Jūs droši vien jau esat izdomājis, ka Squarespace ir ideāls, ja jūs’portfeļa vai fotogrāfijas vietnes izveidošana. Visas tās veidnes ir izstrādājuši iekšējie dizaineri, un jūs varat tos pielāgot savai sirdij’saturu, lai tie būtu tikpat unikāli kā jūsu darbs.

kvadrātveida klientiSquarespace apkalpo daudzus dažādus klientus, sākot no restorāniem un beidzot ar modes dizaineriem.

Aizstājiet attēlus, mainiet fontus un krāsas, koplietojiet tos sociālajos saziņas līdzekļos, integrējieties ar trešajām pusēm, piemēram, Adobe Creative Suite un Google Drive, un vēl vairāk, lai izveidotu unikālu personīgo zīmolu un izveidotu tiešsaistes klātbūtni.

Squarespace ir veidnes, kas atbalsta visu veidu vietnes, sākot no mūzikas un beidzot ar fotogrāfiju. Katrā no tiem ir iekļauti daudzi pielāgošanas rīki un iebūvētas papildu funkcijas, lai viss nepieciešamais būtu tieši pa rokai..

Mērogojamība

Jūs don’nevēlaties izveidot vietni, lai izzustu vietas un būtu jāpārvietojas uz citu platformu. Jūs don’nevēlaties, lai jūsu panākumu upuris būtu jums satraukts par savu vietni’izaugsmi, nervozi to nervozi vērojot, jo tā’s kļūst pārāk daudz trafika.

Squarespace piedāvā neierobežotu krātuvi un joslas platumu tūlīt pēc tā lētākā plāna, tāpēc jūs to nedarāt’nav jāuztraucas par vietas izbeigšanos. Tās plāni piedāvā veselīgu daudzumu funkciju, kas nozīmē, ka jums to nevajadzētu’Pārāk bieži nav jāveic jaunināšana.

Tiešsaistes veikalos varat pārdot neierobežotu daudzumu produktu, par kuriem nav jāmaksā par darījumu, tāpēc jūs uzvarējāt’t nav sasniegts produktu ierobežojums, tāpat kā jūs ar dažiem vietņu veidotājiem. Bet ja tu’Pārdomājot uzsākt e-komercijas impēriju, iespējams, vēlēsities pāriet uz īpašu e-komercijas platformu, piemēram, Shopify vai BigCommerce, lai palīdzētu saglabāt ilgtermiņa izaugsmi.

Kopumā laukumam Squarespace ir funkcijas, kas atbalsta jūsu vietni’izaugsme – īpaši, ja jūs’portfeļa vai mazā biznesa vietnes pārvaldīšana.

Cik labi ir kvadrātā’s veidnes?

Mēs’es jau murgoju par Squarespace’dizainu, bet tikai to’s tik labi par viņiem? Un ko tas jums nozīmē, kad jūs’atjauno savu vietni?

Laukuma laukums nenotiek’t ir simtiem veidņu – tam ir nedaudz vairāk par 60. Tas, šķiet, ir ļoti mazs skaits, salīdzinot ar Wix’s 500+ veidnes, bet Squarespace kvalitātes ziņā pārsniedz kvantitāti – un tas izdodas skaisti.

Mūsu lietotāji nebija’tikai slavēju Squarespace’veidnes, lai tās būtu glītas – tās pārsteidza gan ar īpašību kvalitāti, gan arī ar dizainu:

“Veidne ne tikai nodrošināja mani ar neticami izskatīgu vietni, bet arī visas manis piedāvātās funkcijas’d ir jābūt veiksmīgam.”

Squarespace ir aprīkots ar gludu, stilīgu un modernu dizainu’s veidnes ir izveidotas, lai atbilstu tās standartiem “lielisks dizains, lietojamība un veiktspēja”. Visas veidnes var bez maksas priekšskatīt un rediģēt, jo tas ir iekļauts ikmēneša abonementā.

Kad visas veidnes izskatās tik labi, kā jūs domājat izvēlēties? Par laimi, meklēšanas joslu var izmantot, lai atrastu idejai atbilstošu veidni, vai arī pārlūkot pēc kategorijas. Tur’Tas aptver plašu nozaru klāstu, ieskaitot fotografēšanu, sabiedrisko un bezpeļņas organizāciju, mūziku, kā arī veselību un fitnesu.

kvadrātveida telpas veidnesSquarespace lepojas ar satriecošiem veidņu dizainiem, kas papildināti ar jaudīgām funkcijām. Jūs varat meklēt savu ideālo veidni vai pārlūkot piedāvātās kategorijas.

Veidnes ir aprīkotas ar funkcijām un izkārtojumiem, kas īpaši izstrādāti un iekļauti, lai piemērotos nozarei, kurai tie tika izstrādāti. Lai gan jūsu vietne radoši kontrolē savu vietni, jūs joprojām ļoti paļaujaties uz savu veidni, tāpēc tā ir pieejama’Ir laba ideja izvēlēties tādu, kas atbilst jūsu vietnei’mērķis, kā arī tā estētika.

Ja jūs pārdomājat, tas’s labi! Jebkurā brīdī varat mainīt veidnes, pat pēc tam, kad jūsu vietne ir aktivizēta. Jūs pat varat instalēt vairākus dizainus, lai strādātu un priekšskatītu, padarot lēmumu pieņemšanas procesu daudz vieglāku.

Kad pārslēgsities, jūsu saturs tiks automātiski pārsūtīts uz jauno veidni, ietaupot laiku un pūles. Jūs’Jums, iespējams, būs jāpielāgo dažas lietas, lai pārliecinātos, ka tā joprojām izskatās vislabākā. Kas’s, visi Squarespace veidnes ir reaģējošas uz mobilajām ierīcēm, tāpēc nelietojiet’Neuztraucieties par šo mobilo apmeklētāju izlaišanu.

Dizaina pielāgošana

Kamēr Squarespace nodrošina jūsu vietnes pamatelementus, tas’visdrīzāk jūs’esat ieguvis savu stilu, kuru vēlaties reklamēt. Pielāgošana ir būtiska – galu galā, tā arī ir’tas padara jūsu vietni unikālu.

Jūsu veidnes nepielāgošana būtu tāda pati kā tērpšanās valkājot ballīti kā citam. Jazz to uz augšu – vismaz pievienojiet šalli!

Kvadrāts dod jums iespēju to izdarīt. Jūs varat pielāgot savas lapas un padarīt vietni pilnīgi unikālu.

Kvadrāts’s veidnes ir ļoti elastīgas, kas nozīmē, ka jūs tos varat viegli izveidot pats – varat aizstāt attēlus, pievienot un izdzēst sadaļas, ievadīt tekstu un pārvaldīt vairākas lapas vienlaikus.

Kamēr tas’s nav a “tīrs” velkot un nometot veidotāju, jūs varat vilkt noteiktus elementus un pārveidot attēla izkārtojumu, mainot dizaina iestatījumus – piemēram, izveidojot kolāžu vai padarot attēlus pārklājošus. Ja vēlaties patiešām atšķirīgu dizainu, vienkārši mainiet veidni un turpiniet pielāgošanu!

kvadrātveida telpas veidnesSquarespace lepojas ar satriecošiem veidņu dizainiem, kas papildināti ar jaudīgām funkcijām. Jūs varat meklēt savu ideālo veidni vai pārlūkot piedāvātās kategorijas.

Viena lieta, kas jāņem vērā attiecībā uz Squarespace, ir tā, ka tiek pieņemts, ka jums ir augstas izšķirtspējas fotoattēli, lai aizpildītu lielos attēlu blokus, kas dominē lielākajā daļā tā veidņu. Tas padara šos dizainparaugus tik vizuāli iespaidīgus, ja jūs tos nevēlaties’Ja veidņu aizpildīšanai nav augstas kvalitātes attēlu, jūs, iespējams, centīsities.

Ja jūs don’Lai jums būtu savi fotoattēli, Squarespace sadarbojas ar Getty attēliem, tāpēc varat meklēt krājumos esošos attēlus, lai tos izmantotu. Daži no tiem ir bez maksas, bet citi (parasti profesionālāki snaps) maksā apmēram 10 USD.

Tiem no jums, kuriem ir zināmas kodēšanas zināšanas, varat novirzīt papildu jūdzi un izmantot šīs prasmes, lai pielāgotu fontus, krāsas un fonu patiesi unikālam stilam. Squarespace iesaka izmantot tikai pielāgotu kodu vairākām kosmētiskām izmaiņām, piemēram, šīm, jo, mēģinot rediģēt vietnes izkārtojumu, var būt kaitīga ietekme.

Pat bez koda var pielāgot fontus, krāsas, fonu, attēlus, tekstu un virsrakstus. Jūs varat pievienot lapas, pārvaldīt savas izvēlnes struktūru un daudz ko citu. Kvadrāts’Mērķis ir palīdzēt radošām idejām gūt panākumus – tāpēc jums ir jēga brīvi izteikt savu stilu veidnēs.

Papildu informācija

 • Uzziniet vairāk par laukumu’S zīmējumi ir atrodami mūsu pilnajā kvadrātu kosmosa veidņu pārskatā
 • Vajadzīga palīdzīga roka? Uzziniet, kā pielāgot veidni, mūsu ceļvedī sadaļā Kā izmantot laukumu

Kvadrāts’s Rīki

Palīdzība & Atbalsts

Mēs visi šad un tad varam mazliet iestrēgt, bet, ja jums ir nepieciešams atbalsts, varat to panākt ar nelielu Squarespace palīdzību!

Būvētājs piedāvā nelielu, bet augstas kvalitātes atbalsta iespēju klāstu:

 • Tiešraides tērzēšana no pirmdienas līdz piektdienai
 • Sociālo mediju diennakts atbalsts caur Twitter
 • 24/7 e-pasta atbalsts
 • Padziļināta zināšanu bāze
 • Kopienas forums
 • Video pamācības

Tur’s kaut kas visiem šeit, kaut arī jūs’Es pamanīšu Laukuma laukums nenotiek’piedāvā tālruņa atbalstu. Neskatoties uz to, mēs joprojām vērtējam Squarespace par tās klientu aprūpi – it īpaši tās neticami padziļināto zināšanu bāzi.

kvadrātveida atbalstsZināšanu laukums Squarespace sniedz jums daudz atbalsta iespēju, sākot no palīdzības ceļvežiem līdz tīmekļa semināriem un semināriem.

Squarespace zināšanu bāze ir komplektēta ar rakstiem, ceļvežiem un video pamācībām. Jūs pat varat reģistrēties tīmekļa semināros vai piedalīties diskusijās par kopienas forumu.

Tas tiešām ir viens no vispusīgākajiem un uzticamākajiem palīdzības centriem apkārt. Mēs noteikti iesakām vispirms pārbaudīt tur, tāpat kā jūs’Ļoti iespējams, ka atradīsit atbildi, nemaz nevajag tiešsaistes tērzēšanu vai e-pasta atbalstu.

Sociālo mediju integrācija

Pasaulē, kurā patīk, tweets, seko un izlases tiek uzskatītas par gandrīz tikpat vērtīgām kā faktiskā valūta, jūsu vietnes integrēšana ar sociālajiem medijiem ir ārkārtīgi svarīga.

Squarespace ļauj viegli dalīties priekā, saistot kontus no vairāk nekā 20 sociālajām platformām, ieskaitot Facebook, Twitter, Instagram un YouTube. Sinhronizējiet ar Dropbox, lai vienkārši piekļūtu fotoattēlu kolekcijām vai importētu saturu tieši uz jūsu vietni no Instagram, Twitter un daudz ko citu.

Papildus tam savā vietnē varat ievietot sociālās plūsmas, padarot apmeklētājus ērtāk sekot līdzi jūsu atjauninājumiem vienuviet..

SEO & Mārketings

SEO nozīmē meklētājprogrammu optimizāciju, un tas ir tas, kas paaugstina jūsu vietnes reitingu meklēšanas rezultātos. Kad pēdējo reizi noklikšķinājāt uz Google rezultātu otro lapu? Jūs vēlaties atrasties šajā pirmajā lapā, un SEO sniedz jūsu vietnei vislabākās iespējas tur nokļūt.

Kvadrātam ir labs SEO, un visās tā lapās ir ievērota SEO paraugprakse. Tas dod jums rīkus, kā maksimāli izmantot’piemēram, pārvaldīt savus nosaukumus un pievienot atslēgvārdus un tekstu.

Ir rokasgrāmatas, kas jums palīdzēs Squarespace’atbalsta lapas, kurās ir ļoti detalizēts ievads SEO. Iesācējiem tas varētu šķist nedaudz satraucoši, tāpēc noteikti paņemiet kādu laiku, lai to visu izlasītu.

Runājot par mārketingu, jūs varat vai nu integrēt MailChimp, vai arī izmantot Squarespace’All-in-one platformas palaišanas e-pasta kampaņas – jūs uzminējāt – e-pasta kampaņas.

kvadrātveida mārketinga rīkiKvadrāts’Mārketinga rīki ļauj sasniegt vairāk cilvēku un attīstīt jūsu vietni’s auditorija

Šī iekšējā sistēma ir lielisks veids, kā apvienot savu zīmolu visos jūsu vietnes aspektos, sākot no mājas lapas un beidzot ar mārketinga ziņojumiem..

Apvieno to ar SEO rīkiem un sociālo mediju integrāciju, un internetam tiešām būs jāsēž un jāpievērš uzmanība.

Domēni

Jūsu domēna vārds ir vietnes adrese, kuru cilvēki izmanto, lai jūs atrastu – piemēram, mūsu vietne ir www.websitebuilderexpert.com. Jūs varat iegādāties domēnu no Squarespace vai arī pievienot savu domēnu, ja jums jau tas ir.

Jūs saņemat bezmaksas domēnu uz gadu, ja pierakstāties uz ikgadēju apmaksātu plānu. Tas ir bez maksas tikai pirmo gadu – pēc tam jūsu domēns tiks atjaunots pēc standarta likmes.

kvadrātveida telpas domēniJūsu domēna reģistrēšana, izmantojot Squarespace, ir ātra un ērta. Ievadiet savas vietnes nosaukumu un atrodiet pieejamo domēnu, pēc tam pārejiet pie izrakstīšanās.

Jūs varat viegli reģistrēt domēnu caur Squarespace. Viss, kas jums jādara, ir jāatrod pieejamais domēns, kas piemērots jūsu vietnei, pievienojiet to grozam un pēc tam veiciet dažas darbības, lai iegādātos un reģistrētu savu domēnu. Cenas svārstās no USD 20 līdz USD 70 gadā – specifiskāki domēni, piemēram, example.legal vai example.salon, ir dārgāki nekā pamata domēni, piemēram, example.com.

Drošība

Visiem Squarespace un trešo pušu domēniem ir bezmaksas SSL sertifikāti, kad tie ir savienoti ar jūsu Squarespace vietni.

SSL nozīmē Secure Sockets Layer un šifrē visu informāciju, kas ievadīta caur jūsu vietni. Tas padara ārkārtīgi svarīgu vietnēm, kas apstrādā maksājumus, piemēram, tiešsaistes veikaliem.

Squarespace ir iebūvēta drošība, lai apkarotu ļaunprātīgu programmatūru vai nevēlamas kļūdas, un DDoS aizsardzība palīdz aizsargāt jūsu vietni no ļaunprātīgas datplūsmas. (DDoS apzīmē izplatīto pakalpojumu atteikumu – uzbrukumu, kura laikā jūsu vietne tiek pārpludināta ar trafiku, lai tā nebūtu pieejama lietotājiem.)

Laukuma laukums nenotiek’neatstāsit sevi, lai atrastu sevi – tajā ir ieviesta kvalitātes aizsardzība, lai jūsu vietne būtu droša.

Dublējumi & Atjauno

Mēs’visi izdvesa šo atvieglojuma nopūtu pēc tam, kad tika izglābts ar automātisko glābšanu. Ja jūs’vienmēr aizmirstot nospiest saglabāt, varbūt uzrakstiet sev atgādinājumu, jo Squarespace to nedara’tā redaktorā nav iekļauta automātiskā saglabāšana.

Tomēr Squarespace ļauj atjaunot izdzēstās lapas un emuāru ierakstus 30 dienu laikā pēc tam’ve ir izdzēsts – tāpēc nevajag paniku! Squarespace izveido jūsu vietnes rezerves kopijas un saglabā tos primārajā un sekundārajā serverī, kā arī saglabā failus failos fiziskos un ārpus vietnes esošos diskos. Tas’s diezgan pamatīga!

Un ja tu’rediģējot, izmantojot tālruni, jūs uzvarējāt’t nezaudējiet darbu, ja pārtrūkst internets. Viņi tiešām ir visu pārdomājuši!

Kvadrāts’s Cenas un cenas / vērtības attiecība

Jūs tiešām saņemat to, par ko jūs maksājat ar šo celtnieku – lai gan tam ir dārgāki plāni nekā dažiem tā konkurentiem (piemēram, Weebly), jūs saņemat patiešām augstas kvalitātes pakalpojumus, pat par viszemāko plānu.

Squarespace ir četri cenu plāni, sākot no USD 12 līdz USD 40 (rēķins tiek izrakstīts katru gadu).

Visos gada plānos ir neierobežota krātuve un joslas platums, bezmaksas pielāgots domēns un SSL drošība. Jaunināšanas laikā jūs atbloķējat papildu funkcijas, tostarp e-komercijas funkcijas un reklāmas uznirstošos logus.

Lētākais kvadrātveida telpas plāns ir Personīgais plāns mēnesī 12 USD, kurai ir vietnes funkcijas, bet nav e-komercijas funkcionalitātes. Interneta veikalam ir zemākais plāns Mēnesī 26 USD, kas ietver neierobežotu produktu daudzumu, bez transakcijas maksām, etiķešu drukāšanu un daudz ko citu.

Pieejamie plāni

Cenu plāni Mēneša plāns ($ / mēnesī) Gada plāns ($ / mēnesī) Ietaupījumi (%)Personīgais plāns

Biznesa plāns

E-komercijas pamatplāns

E-komercijas uzlabotais plāns

16 USD 12 USD 25%
26 USD 18 USD 31%
30 USD 26 USD 13%
46 USD 40 USD 13%

Kvadrātveida piedāvājuma kodsIzmantojiet piedāvājuma kodu "WBE" Norēķinoties par 10% atlaidi

Saņemiet 10% atlaidi no jebkura kvadrātu plāna
Vai esat gatavs dot laukumu Squarespace? Mūsu lasītājiem ir ekskluzīvs piedāvājuma kods ietaupīt 10% par jebkura Squarespace plāna izmaksām! Lai izmantotu šo atlaidi, vienkārši ievadiet: Piedāvājuma kods: “WBE”
pie kases.

Vietņu veidotāju plāni

Squarespace ir divi plāni, kas veltīti tīmekļa vietņu veidošanai (nevis tiešsaistes veikala izveidošanai).

kvadrātveida cenu noteikšanas vietņu veidotāju plāniSquarespace ir divi vietņu veidotāju plāni – personīgais un biznesa plāns

Kvadrāts’s 12 USD mēnesī Personīgais plāns sniedz jums visu nepieciešamo, lai iestatītu vienkāršu, bet pilnvērtīgu vietni. Atšķirībā no citiem celtniekiem, kuri mēdz ierobežot sava sākuma plāna funkcijas, kvadrātu’s Personīgajam plānam ir neierobežota krātuve un joslas platums.

Ja jūs don’Pārdošana tiešsaistē nav nepieciešama vai ja jums ir nepieciešams profesionāls e-pasts no G Suite, personīgais plāns ir lieliska vieta, kur sākt.

Biznesa plāns ir par 6 USD vairāk nekā personīgais plāns vietnē Mēnesī 18 USD, bet komplektā ar vēl vairāk funkcijām. Tas joprojām ir paredzēts vietnes, nevis veikala izveidošanai, taču tam ir daudz e-komercijas funkcionalitātes – pārdodiet neierobežotu daudzumu produktu, iegūstiet reklāmas uznirstošos logus, pielāgojiet, izmantojot kodu, un daudz ko citu.

Kā norāda nosaukums, biznesa plāns ir vislabākais uzņēmumiem! Ja jūsu vietne pieaug un vēlaties vienlaikus sākt pārdot dažus priekšmetus, biznesa plānā ir viss nepieciešamais, lai gūtu panākumus.

E-komercijas plāni

Ja vēlaties patiešām ienirt pārdošanas apjomos tiešsaistē, jūs’Jums būs nepieciešams kāds no laukuma Squarespace’s e-komercijas plāni. Tie ir īpaši izstrādāti tiešsaistes veikalu veidošanai, un tie ir divi visaugstāko cenu plāni.

kvadrātveida e-komercijas cenu noteikšanaSquarespace ir divi e-komercijas cenu plāni – pamata un uzlabotais.

Pamatplāns 26 USD mēnesī ir lētākais variants tiešsaistes veikala izveidošanai. Tam ir visas biznesa plāna funkcijas, taču tas noņem darījuma maksas un pievieno papildu e-komercijas funkcijas, ieskaitot krājumu pārvaldību un etiķešu drukāšanu, izmantojot ShipStation.

Pamata plāns ir vislabākais, lai izveidotu tiešsaistes veikalu un sāktu attīstīt savu e-komercijas biznesu.

Izvērstais plāns ir visdārgākais – 40 USD mēnesī, un tam ir vislielākais funkciju klāsts. Tas lepojas ar visām biznesa un pamata plānu funkcijām, kā arī ar vilinošām ekstrām, ieskaitot pamestu groza atkopšanu, modernu piegādi, elastīgas atlaides un dāvanu karšu izveidošanu.

Ja jūsu bizness aug un jums ir vajadzīgas uzlabotas funkcijas, lai atbalstītu šo izaugsmi, uzlabotais plāns ir pārsteigums, pārsteigums, jūsu perfekta spēle.

Zvana visiem studentiem!

Ja jūs’Tad esat students un jums ir derīga skolas e-pasta adrese jūs varat saņemt 50% atlaidi savam pirmajam Squarespace gadam. Tas’s jebkura jauna vietne vai tiešsaistes veikals!

Pārbaudiet šo īpašo studentu atlaidi, lai uzzinātu vairāk par Squarespace’s satriecoši ietaupījumi.

Galvas augšā, lai gan – jūs varat’neizmantojiet to kopā ar citiem piedāvājuma kodiem. Tas nozīmē, ka jūs’Jums būs jāizvēlas starp šo 50% atlaidi un 10% kuponu, kuru mēs minējām iepriekš. (Lai gan mēs domājam, ka zinām, kurš no jums’Jūs izvēlēsities…)

Jūs pat varat piemērot atlaidi līdz trim vietnēm zem vienas skolas e-pasta adreses. Dodieties šodien uz Squarespace un meklējiet savu skolu, lai sāktu!

Darba sākšana

Kvadrāts’s cenas aren’t briesmīga par saņemtā pakalpojuma kvalitāti. Faktiski kvadrāts’Sākuma cena ir lētāka nekā Wix, tā lielākajiem konkurentiem. Bet pirms atvadīšanās no grūti nopelnītās naudas jūs vēlaties būt pārliecināts, ka tas tiešām ir jums piemērotākais celtnieks. Un neatkarīgi no tā, cik atsauksmes jūs lasījāt, jūs uzvarējāt’Tiešām zināt, kamēr nemēģināt pats.

Kamēr laukums nedarbojas’t nav bezmaksas plāna, piemēram, dažiem vietņu veidotājiem, tas tomēr piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājums visiem saviem apmaksātajiem plāniem. Jūs don’nav jāievada jebkura maksājuma informācija – ja vien, protams, jūs neizlemjat reģistrēties izmēģinājuma beigās!

Kad esat apmaksājis plānu, jūs to nedarīsit’nav jāsveicina ar naudu. Squarespace ir 14 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc jūs’Jūs saņemsit atmaksu, ja atcelsit pirmo divu nedēļu laikā.

Pārskats par laukumu: Kopsavilkums

Mēs’ve izpētīja savus rīkus, ienirstās cenu noteikšanā un brāzās par tā dizainu – bet, visbeidzot, vai Squarespace parādās augšpusē??

Pēc šāda padziļināta pārskata mēs varam secināt, ka Squarespace ir vadošais vietņu veidotājs, un laba iemesla dēļ. Tā’s ieguva labākos dizainus tirgū un apvieno šīs intuitīvās veidnes ar jaudīgām iebūvētām funkcijām.

Squarespace sniedz jums visus nepieciešamos rīkus, lai izveidotu satriecošu vietni, un jums nav jāzina koda rindiņa.

Tā’s ir vistuvākais jums’Jūs nokļūsit dizainera izveidotā tīmekļa vietnē par nelielu cenu un piedāvājat savam biznesam, portfelim vai tiešsaistes veikalam unikālu un vizuālu veidu, kā izveidot pielāgojamu un skaistu zīmolu.

Bet tā’s ne visiem. Iesācējiem var būt grūti tikt galā ar to, tāpēc tā’Vislabākais tiem, kam ir pacietība vai neliela tehniskā pārliecība.

Kopumā mēs iesakām Squarespace ikvienam, kam ir pievērsta uzmanība dizainam, kurš vēlas unikālu un vizuāli iespaidīgu vietni un priecājas veltīt nedaudz laika savu lapu veidošanai.

Laukuma laukums nav’tā ir tikai skaista seja – tās funkcijas iespiež perforatoru, un tās atbalsta un drošības līdzekļi nav nepieciešami’t haoss apkārt. Izmēģiniet šo nokauto vietņu veidotāju sev un apskatiet, ko varat izveidot!

Bieži uzdotie jautājumi par laukumu

Vietnes veidotāja eksperta mērķis ir sniegt jums godīgus datus. Tas’Tāpēc mēs paši veicam izpēti un iegūstam tiešu, personīgu ieskatu. Šajā rakstā ietvertās analīzes un grafikas ir balstītas uz autentiskiem avotiem, ko mūsu iekšējie eksperti ir savstarpēji apstiprinājuši. Mēs ļoti rūpējamies, lai mūsu publicētā informācija būtu uzticama un precīza. Tomēr WBE neuzņemas atbildību par informācijas, ko mums, lietotājiem, pētījuma dalībniekiem vai citām organizācijām, piegādāto datu neprecizitātēm.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šajā rakstā sniegtais ieskats ir paredzēts tikai vispārīgai informācijai. Mēs’priecājos atbildēt uz visiem jautājumiem, kas jums varētu būt par šo rakstu un tā atbalstošajiem pētījumiem. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sazinieties ar vietņu veidotāju ekspertu tieši pa e-pastu

Šī rokasgrāmata ir noderīga?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me