10 labākie bezmaksas SSL mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: aizsardzība bez cenu zīmes

labāko bezmaksas SSL mitināšanas pakalpojumu sniedzēju piedāvātais attēlsŠis raksts ir pilnvarots jūsu vietni pasargāt no hakeriem. Zemāk mēs’Iepazīstināsim jūs ar labākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kuru hostinga plānos ir iekļauta bezmaksas SSL drošība.


SSL (Secure Sockets Layer) šifrē informāciju, kas tiek nodota caur jūsu vietni. Tas uztur jūsu apmeklētāju’droša un droša privātā informācija, piemēram, maksājuma informācija. SSL sertifikāti atšķiras pēc drošības līmeņa un cenas, sākot no 19,99 USD līdz 269,99 USD gadā.

Bet jūs don’par SSL sertifikātu vienmēr jāmaksā. Jo viņi’tas ir tik svarīgi, ka vairums mitināšanas pakalpojumu sniedzēju tos bez maksas iemet plānos! Bet, tā kā daudzi piedāvā bezmaksas SSL drošības bonusu, kā jūs domājat izvēlēties??

Ne visi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji tika padarīti vienlīdzīgi, tāpēc mēs uzvilkt zeķes, uzvilkt cimdus un izvilkt lupas, lai atrastu labākos pakalpojumu sniedzējus. Pēc stundu ilgas izpētes mēs izveidojām šo galveno bezmaksas SSL mitināšanas pakalpojumu sniedzēju sarakstu.

Contents

10 labākie bezmaksas SSL mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

 1. Bluehost Labākais kopējais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.
 2. HostGator – Vislabākais izmantojamībai.
 3. Kustībā – Vislabākais dalītam un VPS mitināšanai.
 4. A2 mitināšana – Vislabākais mākoņu mitināšanai.
 5. Vietne – Vislabākais uzticamībai.
 6. GoDaddy mitināšana – Vislabākais papildu funkcijām.
 7. iPage – Vislabāk lētiem plāniem, bet uz ātruma rēķina.
 8. DreamHost – Vislabākais uzglabāšanas vietai.
 9. WPEngine – Vislabākā palīdzība un atbalsts.
 10. HostPapa – Vislabākais, lai jūs pievilinātu ar dārgām atjaunošanas izmaksām.

Šis raksts parādīs uzmanību katram no šiem pakalpojumu sniedzējiem, sniegs jums sīkāku informāciju par viņu plāniem un cenām un, protams, sniegs dažus sulīgus padomus par viņu piedāvāto SSL drošību.’ve ieguva piedāvājumu. Līdz šī raksta beigām jūs uzvarējāt’nav šaubu ēnas par to, kurš no tiem ir vislabākais jūsu mitināšanas un drošības vajadzībām.

Tā’ir liela plaša pasaule, un tur’briesmas ik uz soļa. Tur’nav laika tērēt – ļaujiet’Atrodiet perfektu bezmaksas SSL mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, lai jūsu vietne būtu droša!

Labākie bezmaksas SSL mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

SSL sertifikāti ir absolūti nepieciešami veiksmīgas vietnes darbībai. Jūs to jau zināt – bet ko tieši viņi dara, tas viņus padara tik nozīmīgus?

SSL drošība izveido drošu saiti starp jūsu vietni’serveri un tā pārlūkprogrammas, šifrējot visus datus, kas tiek pārsūtīti starp diviem. Tas’s, kā pieteikšanās, darījumi un datu pārsūtīšana tiek pasargāti no hakeru un pārkāpumu veikšanas.

Apmeklētāji un meklētājprogrammas paliks prom no jūsu vietnes, ja viņi to nedarīs’t redzēt “HTTPS”, vai mazā piekaramā atslēga, kas parādās meklēšanas joslas stūrī, kad vietne ir nodrošināta ar SSL drošību.

vietnes adrese sslApmeklētāji var skaidri redzēt, kad vietne tiek šifrēta ar SSL drošību, izmantojot slēdzenes simbolu un “HTTPS” URL adreses daļa.

Jūs’Bez tā jums būs grūtības klasificēt vai iegūt uzticību – tāpēc mitināšanas pakalpojumu sniedzēji pastiprina un savā hostinga plānos bez maksas iekļauj SSL sertifikātus.

Labākie bezmaksas SSL mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: viens pret otru salīdzinājums

ProviderSupportDisk SpaceUptimeMontrolēta naudas atmaksa * Lētākā cenaBluehostHostGatorKustībāA2 mitināšanaVietneEj tētiiPageDreamHostWPEngineHostPapa
24/750 GB – neierobežots99,98%30 dienas2,75 USD
24/7

Neierobežots

99,99%

45 dienas2,75 USD
24/7Neierobežots99,97%90 dienas6,39 USD
24/7Neierobežots99,95%Jebkurā laikā3,92 USD
24/710 GB – 960 GB99,98%30 dienas3,95 USD
24/7100 GB – neierobežots99,97%4,99 USD
24/7Neierobežots99,94%30 dienas1,99 USD
Palīdzības centrs un biļetes50 GB – neierobežots99,95%97 dienas2,59 USD
24/710 GB – 1 TB99,95%60 dienas35 USD
Tiešraides tērzēšana un tālrunis100 GB – neierobežots99,97%30 dienas3,95 USD

* Šis ir parastais laika periods – tas var mainīties atkarībā no jūsu izvēlētā mitināšanas veida.

# 1. Bluehost

Labākais kopējais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

Bluehost plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Gada plānos iekļauts bezmaksas domēns
 • Pirmais WordPress piedāvātais pakalpojumu sniedzējs
 • Papildinājumi pie kases var palielināt cenu, ja jūs to nevēlaties’t noņemiet to atlasi

Bluehost pilnvaras vairāk nekā 2 miljoni vietņu visā pasaulē, un nodrošina vislabāko vispusīgo pakalpojumu. Īpaši tas spīd WordPress mitināšanā. Patiesībā, tā’ir pats WordPress ieteiktais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs!

WordPress plāns vai nē, Bluehost izceļas ar lielisku klientu atbalstu, uptime un naudas vērtību.

Viens no vissvarīgākajiem jebkura hostinga veida aspektiem ir drošība, tātad’Nav pārsteigums, ka Bluehost šajā jomā izvēršas daudz laika. Viens no veidiem, kā to izdarīt, ir bezmaksas SSL sertifikāta nodrošināšana visos hostinga plānos.

Jūsu bezmaksas SSL sertifikātu nodrošina Let’s Šifrēt, automatizēta sertifikātu iestāde. Ļaujiet’s Šifrēšanai jūsu vārdā vajadzētu instalēt un aktivizēt sertifikātu, tāpēc jūs to nedrīkstat darīt’Nav nepieciešams svīst pār visām modernajām lietām. Vairāk par to vēlāk!

WordPress vietnēs jūs vienkārši piesakāties vadības panelī un noklikšķiniet uz “sāc” sadaļā WordPress bezmaksas SSL noklikšķiniet uz instalēt, lai sāktu darbu. Detalizētas instrukcijas atradīsit vietnē Bluehost’s Palīdzības centrs.

Jaunie klienti var saņemt dalītu mitināšanu, sākot no USD 2,95 mēnesī, izmantojot Bluehost (parasti USD 7,99).

Ko jūs iegūstat ar pamatplānu 2,95 USD / mēnesī?

 • Bezmaksas vietnes domēns & SSL sertifikāts
 • Nemēra joslas platums & 50 GB krātuve
 • Diennakts atbalsts pa tālruni & tiešraides Čats

Viss no Bluehost’hostinga plāni nāk ar 30 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc, ja jūs’jūs neesat pilnībā apmierināts ar saņemto pakalpojumu, jūs’Jūs saņemsiet pilnu naudas atmaksu.

Maziem un augošiem uzņēmumiem mēs’d ieteiktu Plus vai Choice Plus WordPress plānus sākot no USD 5.45 mēnesī jauniem klientiem. Šajos plānos ietilpst neierobežota krātuve, bezmaksas domēns un automātiski WordPress atjauninājumi līdztekus jūsu bezmaksas SSL drošībai.

bluehost ssl tīmekļa mitināšanaBluehost nodrošina SSL drošību visiem saviem hostinga plāniem, un tas ir labākais WordPress nodrošinātājs.

# 2. HostGator

Vislabākais Uptime

HostGator plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Labākais veltītais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs
 • Augstākais darbspējas laiks tirgū – 99,99%
 • Nav lētākais pakalpojumu sniedzējs tirgū

HostGator ir populārs un spēcīgs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas mūsu pētījumos ieguva augstākās atzīmes par veltītu mitināšanu. Tas arī raksturo labāko darbības laiku tirgū – 99,99%!

Tas piedāvā bezmaksas SSL sertifikātus visos hostinga plānos, tāpēc neatkarīgi no tā, kuru hostinga veidu jūs izvēlaties’Es joprojām gūstu labumu. SSL sertifikāts automātiski atjaunojas, tāpēc jūsu vietnei nekad nevajadzētu būt bez drošības.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties lētāko dalīto hostingu vai vismodernāko veltīto hostingu, jūs’Jūs saņemsit tāda paša līmeņa SSL drošības līmeni, kas iekļauts jūsu plānā. Tas piedāvā neierobežotu domēnu un apakšdomēnu aizsardzību, un to atzīst visas galvenās pārlūkprogrammas.

Ja vēlaties papildu funkcijas vai jaudīgāku drošību, jums ir iespēja iegādāties modernāku SSL sertifikātu. Varat jaunināt uz jebkuru no šiem:

 • Pozitīvs SSL gadā par 19,99 USD
 • Vairāku domēnu SSL gadā par 79,99 USD
 • Paplašinātas validācijas (EV) SSL gadā par 269,99 USD

Lai gan lielākajai daļai vietņu tām ir uzlabotas funkcijas, piemēram, TrustLogo vietnes zīmogs vai zaļā adreses josla, bezmaksas SSL sertifikātam vajadzētu būt vairāk nekā smalkam.

HostGator ir labākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas nodrošina īpašu hostingu – kā arī bezmaksas SSL sertifikāts, jūs saņemat 8 GB operatīvo atmiņu, neapmēram joslas platumu, 1 TB HDD krātuvi, pilnu saknes piekļuvi un daudz ko citu. Kas’s vairāk, ka’s tikai par lētāko 119 ASV dolāru mēnesī Value Server plānu. Tātad, lai arī tas, iespējams, nav lētākais plāns, jūs patiešām iegūstat to, par ko maksājat!

hostgator SSL drošībaHostGator visiem saviem lietotājiem nodrošina bezmaksas SSL sertifikātu neatkarīgi no jūsu izvēlētā plāna.

# 3. Kustībā

Vislabākais koplietojamo un VPS mitināšanai

InMotion plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Labākais koplietojamo un VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējs
 • 90 dienu naudas atdošanas garantija
 • Lētāki hostinga plāni nekā dažiem konkurentiem

InMotion pārspēj konkurentus mūsu pētījumos, kad runa bija par dalītu mitināšanu un VPS mitināšanu – tur nav’t labāks pakalpojumu sniedzējs šo hostinga veidu tirgū!

Kas patiesībā uzlika InMotion apledojumu’kūka bija fakts, ka tā piedāvā bezmaksas SSL sertifikātus gandrīz visos hostinga plānos. Visizcilākais ir nepārvaldīts mākoņu VPS mitināšana, kas patiešām ir paredzēta IT komandām un kodētājiem.

Visu citu plānu gadījumā jums vienkārši jādodas uz iestatījumiem un jāieslēdz SSL sertifikāts. Hei presto – jūsu vietne ir šifrēta!

Atkarībā no tā, kuru plānu plānojat, ir nedaudz atšķirīgi SSL drošības noteikumi’vēlreiz – piemēram, kopīgotajā plānā jūs vienkārši iegūstat privātu SSL, kas iekļauts bez maksas. Pārvaldītajā VPS plānā jūs iegūstat kaut ko nedaudz līdzjutēju – vadības panelī varat bez maksas instalēt AutoSSL.

AutoSSL ļauj ērti pārvaldīt jūsu vietni’drošība, automātiski atjaunojot bezmaksas SSL sertifikātu. Tas arī skenē visas jūsu servera vietnes un instalē SSL sertifikātus visiem neaizsargātiem aktīviem domēniem.

Tas’tas ir diezgan parocīgi!

Kopā ar šo bezmaksas SSL, InMotion’s VPS plānos ir arī ietilpība līdz 260 GB, bezmaksas dublējumi un līdz 6 TB joslas platums. Cenas svārstās no Mēnesī no 27,99 USD līdz 64,99 USD visos trīs VPS plānos.

inmotion kopīgi plāni bezmaksas ssl InMotion ir labākais dalītā hostinga pakalpojumu sniedzējs tirgū, un tajā ir iekļauti bezmaksas SSL sertifikāti pat vislētākajos mitināšanas plānos.

# 4. A2 mitināšana

Vislabāk mākoņu mitināšanai

A2 hostinga plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Jebkura naudas atdošanas garantija
 • Lieliska klientu apkalpošana
 • Nav bezmaksas domēna
 • Vidējais darbspējas laiks 99,95%

A2 Hostings ir sadarbojies arī ar Let’s Šifrējiet, lai lietotājiem nodrošinātu bezmaksas, automatizētus SSL sertifikātus. Tas padara jūsu dzīvi vieglāku, jo tas nozīmē, ka jūs don’pats nav jāinstalē vai jākonfigurē sertifikāts.

Un, ja jūs mazliet iestrēdzat, pārvaldot savu SSL drošību, jūs’būšu labās rokās – A2 Hostings mūsu klientu pētījumā guva iespaidīgus vērtējumus. Tātad, ja kādreiz rodas problēmas, varat paļauties uz ātru un noderīgu atbildi.

Ja vēlaties pievienot papildu funkcijas, papildus bezmaksas vēstulei varat iegādāties arī vienu no četriem A2 Hosting piedāvātajiem risinājumiem’s Šifrēt sertifikātu. Jūs varat izvēlēties:

 • Vienas vietnes SSL no USD 49,95 gadā – pamata aizsardzība
 • Premium SSL no USD 99,95 gadā – iespējas biznesa vietnēm
 • Aizstājējzīmju SSL no USD 149,95 gadā – viens sertifikāts aizsargā neierobežotus apakšdomēnus
 • Izvērstā SSL no 199 USD gadā – iespējas e-komercijas vietnēm

Jūs tos pērkat, izmantojot A2 hostingu, lai lietas būtu vienkāršas un drošas, taču tas ir pilnīgi neobligāti. Jūs varat pieturēties pie plānā iekļautā bezmaksas sertifikāta – jūsu izvēle būs atkarīga no jūsu īpašajām vajadzībām.

A2 Hostings sola ātrumu un uzticamību, pat izmantojot visvienkāršāko dalītā hostinga plānu. No plkst Mēnesī 3,92 USD, jūs saņemat neierobežotu krātuvi, bezmaksas pārsūtīšanu uz vietni, garantiju par naudas atmaksu jebkurā laikā un daudz ko citu!

a2 hostings bezmaksas un premium sslA2 Hostings piedāvā vairākas SSL drošības iespējas, sākot no bezmaksas sertifikātiem līdz augstākās kvalitātes opcijām.

# 5. Vietne

Vislabākais uzticamībai

Vietnes zemes plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Ieteica WordPress
 • Nav lētākais hostings tirgū

Varat paļauties uz SiteGround – tas iznāca kā visuzticamākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs mūsu pētījumos.

Vietne nodrošina zemi Let’s Bezmaksas šifrējiet SSL sertifikātus ar visiem tā plāniem, kā arī apmaksātas papildu iespējas piedāvā arī Premium aizstājējzīmju un Premium SSL sertifikātus. Jūsu bezmaksas sertifikāts tiks automātiski piemērots jūsu domēniem un automātiski atjaunots, ietaupot jūsu laiku.

Premium aizstājējzīmes sertifikāts ir paredzēts vidēja lieluma vietnēm, ar bezmaksas instalēšanu un izmaksām 90 USD gadā caur vietni SiteGround. Ja jūs’Tā ir liela biznesa vietne, iespējams, vēlēsities Premium SSL, kas nāk ar paplašinātu validāciju un izmaksām Gadā 499 USD.

vietņu ssl sertifikātu iespējasVietnē SiteGround automātiski ietilpst bezmaksas SSL sertifikāts, taču, ja jums ir vajadzīgas papildu funkcijas, varat izvēlēties pievienot apmaksātu SSL.

Jūs varat izdot tik daudz bezmaksas Let’s Šifrējiet sertifikātus pēc nepieciešamības neatkarīgi no tā, kurš plāns jūs plānojat’atkārtoti ieslēgts – kamēr jums ir SiteGround konts, jūs’re visu komplektu!

Mūsu pētījumā vietne SiteGround guva visaugstāko novērtējumu par tās īpašo mitināšanu. Tam ir trīs veltīti hostinga plāni, sākot no 269 līdz 729 USD mēnesī. Tie tiek pilnībā pārvaldīti, un tiem ir virkne funkciju, ieskaitot 10 TB joslas platumu.

VietneGround ir arī oficiāli ieteicis WordPress pateicoties tā instalēšanai ar vienu klikšķi un pārvaldītajiem atjauninājumiem, kas pieejami WordPress lietotājiem.

vietnes koplietošanas hostinga iespējasVietne’Kopīgotajos hostinga plānos kā galvenā to sastāvdaļa ir bezmaksas SSL.

# 6. GoDaddy mitināšana

Vislabākais papildu funkcijām

GoDaddy plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Viegli iegādāties SSL kā papildu funkciju
 • Bezmaksas dublējumi lielākajai daļai plānu
 • Visos plānos SSL sertifikāti nav nodrošināti bez maksas
 • Nav naudas atdošanas garantiju lielākajai daļai plānu

GoDaddy nav’t visprogresīvākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, taču tam ir priekšrocība, ka līdztekus tā mitināšanai tiek piedāvātas arī tonnas papildu pakalpojumu. Izmantojot vienuvietdas ērtības, varat pārvaldīt savus domēnus, mārketingu, drošību, e-pastu un daudz ko citu!

GoDaddy piedāvā SSL sertifikātus, bet tas tomēr’s nav tik dāsna kā konkurenti.

Kopīgajos hostinga plānos – divi lētākie plāni nenodrošiniet bezmaksas SSL drošību. Galīgais plāns jums nodrošina bezmaksas SSL sertifikātu pirmajam gadam, pēc kura tas tiks atjaunots plkst Gadā 79,99 USD.

Tikai visdārgākajā Maximum plānā ir iekļauts bezmaksas SSL sertifikāts uz visu jūsu plāna termiņu.

WordPress mitināšanas plāni darbojas tāpat: divi lētākie plāni nepiedāvā SSL drošību, Ultimate plāns nodrošina vienu jūsu pirmajam gadam, bet visdārgākais Pro 5+ plāns to nodrošina jums tik ilgi, kamēr jūs uzturaties pie šī plāna..

Uz visiem GoDaddy’Īpašos un VPS mitināšanas plānos jūs saņemat bezmaksas SSL sertifikātu pirmo gadu. Pēc tam jūs’Jūs papildus hostinga plānam maksāsit pilnu sertifikāta cenu.

godaddy ssl pirkšanaGoDaddy to nedara’t nesniedz bezmaksas SSL drošību visos hostinga plānos, taču tas padara to viegli iegādājamu kā papildu funkciju.

# 7. iPage

Vislabāk par lētām cenām, bet par ātruma izdevumiem

iPage plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Lētas cenas
 • Lieliska naudas attiecība
 • Zems darbspējas laiks – 99,94%
 • Lēns servera ātrums

iPage var lepoties ar dažām lētākajām cenām tirgū. Ar to “viss vienā” dalīta hostinga plāna izmaksas tikai 1,99 USD mēnesī, tā’s ir ļoti kabatai draudzīgs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs!

Šajā dalītajā mitināšanas plānā ir iekļauts bezmaksas SSL sertifikāts. Tas ir diezgan pamata, un uzvarēja’t aizsargātu vairākus apakšdomēnus tāpat kā citi pakalpojumu sniedzēji, taču tas joprojām tiks darīts. Jums arī ir trīs premium SSL sertifikāti izvēlēties, ja vēlaties augstāku drošības līmeni.

ipage ssl plāniiPage visiem saviem plāniem nodrošina bezmaksas SSL sertifikātu, bet piedāvā arī trīs premium sertifikātus ar papildu funkcijām.

Visos iPage mitināšanas plānos ir iekļauts šis pamata bezmaksas SSL sertifikāts, tāpēc tas’ir atkarīgs no jums, ja vēlaties maksāt papildus par šīm modernākajām funkcijām – jebkurā gadījumā varat mierīgi gulēt, zinot, ka jūsu vietne ir droša.

ipage dalītā hostinga SSLiPage’All-in-one hostinga plāns apvieno lētas cenas ar daudzām funkcijām, ieskaitot bezmaksas SSL sertifikātu.

# 8. DreamHost

Vislabākais uzglabāšanas vietai

Plusi un mīnusi DreamHost

Plusi mīnusi
 • Oficiāli iesaka WordPress
 • Liels funkciju klāsts
 • Dārgi hostinga plāni
 • Mazāks palīdzības un atbalsta klāsts nekā konkurentiem

DreamHost ir pakalpojumu sniedzējs, kas savā dūšīgajā rīklodziņā iekļauj bezmaksas SSL sertifikātus. Tā’s arī oficiāli ieteicis WordPress, tāpēc ir īpaša interese par visiem WordPress lietotājiem.

Viss no DreamHost’Hostinga plāni nāk ar bezmaksas Let’s Šifrējiet SSL sertifikātu, un ir divu veidu SSL, ko varat pievienot savam domēnam – bezmaksas Let’s Šifrēt SSL vai 15 ASV dolāru gadā, ko Sectigo verificēja SSL.

Galvenā atšķirība starp tām ir tā, ka apmaksātajā opcijā tiek parādīts uzticības sertifikāta sertifikāts, padarot apmeklētājiem pēc iespējas saprotamāku, ka jūsu vietne ir droša. Šī dēļ, maksas SSL lielākoties ieteicams tiešsaistes veikaliem.

DreamHost nav’t atbalsta WildCard SSL tāpat kā daži citi pakalpojumu sniedzēji, tāpēc jums ir jāinstalē atsevišķi SSL sertifikāti katram domēnam un apakšdomēnam, lai tie tiktu aizsargāti.

Ko vēl piedāvā DreamHost? Iesācējiem tas nodrošina visus galvenos mitināšanas veidus:

 • Dalīta mitināšana
 • VPS
 • Veltīts
 • Mākonis
 • Koplietots WordPress
 • Pārvalda WordPress

Ikvienam, kurš tikai sāk darbu, tā kopīgotie hostinga plāni ir lētākie, sākot no plkst Mēnesī 2,95 USD. Šis plāns dod jums bezmaksas SSL sertifikātu, kā arī neierobežotu trafiku, bezmaksas domēnu un iepriekš instalētu WordPress.

Ja jūs izmantojat WordPress, tas’ir vērts aplūkot Mēnesī 16,95 USD DreamPress plāns – tas ne tikai nodrošina ikdienas dublējumus un WordPress atbalstu visu diennakti, bet arī iepriekš instalē jūsu bezmaksas SSL sertifikātu!

sapņu plāns bezmaksas sslNeatkarīgi no tā, vai izvēlaties koplietotu, WordPress vai VPS mitināšanu, jūs savā plānā saņemsit bezmaksas SSL sertifikātu.

# 9. WPEngine

Vislabāk palīdzībai un atbalstam

WPEngine plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Liela palīdzība un atbalsts
 • Daudz iespēju, kā arī bezmaksas SSL
 • Neviena akcija nenozīmē dārgas sākotnējās izmaksas

WPEngine nodrošina bezmaksas Let’s Šifrējiet SSL sertifikātus visos tā plānos!

Tas tiešām ir tik vienkārši – katrs no četriem cenu plāniem ietver automatizētus SSL sertifikātus un varat viegli pievienot vairāk, ja jums jāaptver vairāki domēni.

WPEngine’hostinga plāni ir izstrādāti WordPress lietotāji, un sāciet ar starta plānu 35 ASV dolāriem mēnesī. Nākamais līmenis ir USD 15 mēnesī palielināšanas plāns, un USD 290 mēnesī plāns ir visaugstākā cena.

Šie trīs plāni dod jums no 10 līdz 30 GB lielu krātuvi un no 50 līdz 400 GB joslas platumu mēnesī

Ir arī a Pielāgots cenu plāns kas paredzēts vietnēm ar paaugstinātu izmēru.

WPEngine sniedz jums plašu palīdzības un atbalsta iespēju klāstu, tāpēc, ja kādreiz iestrēdzat savu SSL, jūs’re labās rokās.

wpengine ssl palīdzībaWPEngine ir padziļināti palīdzības ceļveži, lai padarītu jūsu SSL dzīvi pēc iespējas vieglāku

# 10. HostPapa

Vislabākais, lai jūs pievilinātu ar dārgām atjaunošanas izmaksām

HostPapa plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Neierobežots joslas platums lētākajos plānos
 • Pieejama bezmaksas domēna reģistrācija
 • Dārgas atjaunošanas izmaksas
 • Nav bezmaksas dublējumu

HostPapa nodrošina bezmaksas Let’s Šifrējiet visu savu domēnu un apakšdomēnu sertifikātus. Jūsu sertifikātam var izmantot jebkuru SSL pakalpojumu sniedzēju, bet pati HostPapa nodrošina Let’s Šifrēt un GlobalSign.

Visi HostPapa plāni ir iepriekš instalēti ar bezmaksas Let’s Šifrēt SSL, un Business Pro plāns faktiski ļauj jums izmantot GlobalSign SSL, nodrošinot papildu drošību. Ja vēlaties GlobalSign SSL, bet ne’Biznesa plāna ietvaros jūs to vienkārši varat iegādāties un pats to iespējot!

Varat vai nu iegādāties vienu GlobalSign SSL Gadā – 19,99 USD, vai aizstājējzīmi 69,99 USD ja jums nepieciešama aizsardzība neierobežotiem apakšdomēniem.

Tas nozīmē jums’jūs esat diezgan labi pārklāts, kad runa ir par jūsu drošību, bet cik labs ir HostPapa’hostings?

Godīgi sakot, tā’Tas nav labākais pakalpojumu sniedzējs tirgū, bet tas’s joprojām ir viens no labākajiem. Galvenais, kas jāzina HostPapa, ir tas, ka, lai arī tas pievienojas konkurentiem, piedāvājot izdevīgus piedāvājumus jauniem klientiem, tā atjaunošanas cenas var nākt ar dūrienu asti.

Kamēr jūs reģistrējaties HostPapa, pilnībā apzinoties tā ilgtermiņa izmaksas, jums tas jāatrod pienācīgam un apmierinošam pakalpojumam. Tā dalītā hostinga plāni sākas ar USD 3,95 mēnesī, un iekļaujiet bezmaksas vietņu pārsūtīšanu un bezmaksas apmācības viens pret vienu kopā ar bezmaksas SSL sertifikātu.

hostpapa ssl sertifikātiHostPapa nodrošina divu veidu SSL drošību, kas ir iekļauti jūsu plānā vai ir pieejami iegādei.

Kas par let’s Šifrēt?

Mēs’ve minēja Let’s Visā šajā pārskatā šifrējiet vairākas reizes, tāpēc ļaujiet’s ātri padomājiet par to, kas šo iniciatīvu padara ķeksīti.

Kas ir let’s Šifrēt?

Ļaujiet’s Šifrēt ir bezmaksas, automatizēta sertifikātu autoritāte, kuras mērķis ir padarīt tīmekli drošāku. Tas’Tāpēc tas dod cilvēkiem bezmaksas SSL sertifikātus, lai lietotājam draudzīgā veidā šifrētu viņu vietnes.

SSL sertifikātu var iegūt no vietnes Let’s Šifrējiet sevi, lai jūs to nedarītu’nav jāpaļaujas uz savu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Pastāv vairāki SSL veidi, taču trīs galvenie ir šādi:

 • Domēna pārbaude (DV) – standarta drošības līmenis
 • Organizācijas apstiprināšana (OV) – vidēja līmeņa drošība
 • Paplašināta validācija (EV) – paaugstināts drošības līmenis

Ļaujiet’s Encrypt nodrošina tikai jums ar DV sertifikātiem. Tās ir drošas, drošas un pamata, taču ne sliktā veidā! Viņi aizsargās jūsu vietni un šifrēs visus apstrādātos datus.

Tomēr, ja jums nepieciešama sarežģītāka drošība, tad ļaujiet’s Šifrēšana nav jums labākais risinājums.

Ir Ļaut’s Šifrēt tieši man?

Ja jūs’Ja darbojas tiešsaistes veikals vai apstrādā ļoti sensitīvu informāciju, jums būs nepieciešama privāta SSL, kas ļauj’s Šifrēt jūs nevar nodrošināt.

Kā tu’Esat redzējis, ka parasti šos uzlabotos SSL sertifikātus varat iegādāties tieši no sava mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, padarot dzīvi daudz vienkāršāku!

Ļaujiet’s Šifrēt nodrošina standarta drošības līmeni, kas nepieciešams jūsu vietnei. Daudzi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji nodrošina bezmaksas Let’s Šifrējiet SSL kā daļu no viņu mitināšanas plāniem, tāpēc jūs to nedarāt’nav jāuztraucas par tā iegūšanu pašam.

Labākie bezmaksas SSL mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: kopsavilkums

Šis raksts ir iepazīstinājis jūs ar labākajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā bezmaksas SSL sertifikātus, un iepazīstināja ar tīmekļa drošības tumšajiem stūriem..

SSL sertifikāti ir nepieciešami visām vietnēm – bez viņiem, jūsu apmeklētāji’ informācija uzvarēja’t šifrēta, jūsu vietne nebūs droša, un visi dati, kas tiek apstrādāti caur jūsu vietni, būs neaizsargāti pret hakeriem. Nemaz nerunājot par to, ka jūs cīnīsities ar rangu Google.

10 labākie bezmaksas SSL mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

 1. Bluehost Labākais kopējais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.
 2. HostGator – Vislabākais izmantojamībai.
 3. Kustībā – Vislabākais dalītam un VPS mitināšanai.
 4. A2 mitināšana – Vislabākais mākoņu mitināšanai.
 5. Vietne – Vislabākais uzticamībai.
 6. GoDaddy mitināšana – Vislabākais papildu funkcijām.
 7. iPage – Vislabāk lētiem plāniem, bet uz ātruma rēķina.
 8. DreamHost – Vislabākais uzglabāšanas vietai.
 9. WPEngine – Vislabākā palīdzība un atbalsts.
 10. HostPapa – Vislabākais, lai jūs pievilinātu ar dārgām atjaunošanas izmaksām.

Labākais veids, kā izvēlēties pakalpojumu sniedzēju, ir izpētīt savu budžetu, izlemt, kuras funkcijas jums ir vissvarīgākās, un apskatīt, kuri pakalpojumu sniedzēji ir vispiemērotākie šāda veida mitināšanai. Ja jūs’Pēc VPS mitināšanas, piemēram, sāciet ar InMotion.

Mūsu galvenais padoms būtu neaizmirst par atjaunošanas cenām, jo tie palielināsies, tiklīdz būs beidzies jūsu reklāmas periods!

Pārbaudiet arī to, kāda veida SSL tiek piedāvāts – daudzi pakalpojumu sniedzēji iekļauj arī Let’s Šifrējiet SSL, kas ir labs standarta drošības līmenis. Bet, ja jums ir nepieciešama vēl labāka drošība, jūs’Vai nu jums būs nepieciešams sarežģītāks hostinga plāns, vai arī, ja jums tas nav nepieciešams, jāizvēlas cits pakalpojumu sniedzējs’nevēlaties maksāt pats.

Dons’Neatstājiet savu vietni aukstā, neaizsargātā un vienatnē – izvēlieties vienu no šiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem un šodien piešķiriet savai vietnei siltu svaiga SSL sertifikāta mirdzumu.!

Labākie bezmaksas SSL mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: FAQ

Vai bezmaksas SSL sertifikāti tiešām ir pietiekami droši?

Tur ir neuzticami un neoficiāli SSL sertifikātu sniedzēji, kas jums nevajadzētu’neuzticamies sniegt jums drošu SSL. Tomēr, ja vien jūs izvēlaties atzītu un uzticamu pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Let’s Šifrēt, Cloudflare vai kādu no mūsu saraksta mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem – lai jūsu vietne būtu droša, var uzticēties bezmaksas SSL..

Kāda veida SSL manai vietnei ir vispiemērotākais?

Ir trīs galvenie SSL veidi, kas nodrošina atšķirīgu drošības līmeni. Domēna validācijas (DV) sertifikāti ir visvienkāršākais veids, un tas ir tas, ko jūs saņemat par brīvu. Tas ir labi lielākajai daļai vietņu, bet tā’s nav ieteicams uzņēmējdarbībai vai e-komercijas vietnēm. Par to jūs’Jums būs nepieciešama organizācijas validācija (OV) vai vēl uzlabotas drošības gadījumā – paplašinātas validācijas (EV) sertifikāts.

Cik ilgi SSL sertifikāti ir derīgi?

Tas būs atkarīgs no jūsu izvēlētā pakalpojumu sniedzēja. Lielākā daļa SSL sertifikātu tiek iekasēti katru gadu, bet citi, piemēram, SiteGround, atjaunojas ik pēc trim mēnešiem. Automātiska atjaunošana ir lieliska iespēja, lai pārliecinātos, ka vietne vienmēr tiek aizsargāta, tāpēc jūs to nevēlaties’nav jāuztraucas par to, ka to darāt manuāli.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map