10 labākie fotogrāfiju vietņu veidotāji | Ievietojiet savu fotogrāfiju šodien fokusā!

labākie fotogrāfiju vietņu veidotāji


Ja jūs’re nopietni par fotografēšanu, tad tā’Ir ļoti svarīgi, lai jums būtu tiešsaistes portfelis, kurā dalīties ar savu darbu – šādā veidā potenciālie klienti var jūs atrast, apskatīt jūsu darbu un pat iegādāties dažas jūsu lietas. Labā ziņa ir tā, ka vietņu veidotāji, velkot un nometot, tiešsaistē ir kļuvuši vienkāršāki un lētāki nekā jebkad.

Mēs paši veicam rūpīgu izpēti un pārbaudām simtiem platformu, lai jūs to nedarītu’t. Lai parādītu jūs labākos fotogrāfiju vietņu veidotājus, mēs īpašu uzmanību pievērsām šīm būtiskajām jomām: dizains, SEO, emuāru veidošanas funkcionalitāte un lietošanas ērtums.

Papildus šīm galvenajām pētījumu jomām mēs analizējām arī naudas vērtību, palīdzību un atbalstu, funkcijas un klientu apmierinātību. Neatkarīgi no atradumiem mēs’ve atlasījām mūsu labākos ieteikumus:

Contents

Labākie fotogrāfiju vietņu veidotāji ir:

 1. Kvadrāts – labākais fotogrāfiju vietnes veidotājs.
 2. Wix – visvienkāršāk lietojams fotogrāfiju vietnes veidotājs.
 3. SmugMug – vislabākais fotoattēlu drošībai.
 4. Weebly – lētākais fotogrāfiju vietņu veidotājs.
 5. Duda – vislabāk veidņu dizains.
 6. SITE123 – labākais backend atbalstam.
 7. WordPress.com – vislabāk blogošanai.
 8. Ej tēti – ideāli piemērots laika spiediena radošām reklāmām.
 9. Pārsteidzoši – ideāli piemērots nelielu fotogrāfiju portfeļiem.
 10. Džimdo – vislabākais lietotāja pieredzei.

Squarespace ieņem pirmo vietu, jo tā ir satriecoša, uz attēlu orientēta veidne, kas nodrošina līdzsvaru starp māksliniecisko un profesionālo.

Wix’Lietotājam draudzīgs interfeiss padara to par spēcīgu sekundi, un SmugMug’Tā kā specializēts fotogrāfu veidotājs ir īpaši prasmīgs, lai aizsargātu jūsu attēlus.

Tiem, kas steidzas, apskatiet mūsu trīs labākos celtniekus šajā ātrā skata salīdzināšanas tabulā:

Lai iegūtu pilnīgu sadalījumu blakus, iepazīstieties ar mūsu fotogrāfiju veidotāju salīdzināšanas tabulu. Vai arī dodieties uz mūsu rakstu par labākajām mūsdienu vietņu veidošanas platformām.

Kas attiecas uz pārējo, ļaujiet’s sāciet darbu, lai jūs varētu atrast ideālu fotogrāfiju vietnes veidotāju savām vajadzībām.

Labākie fotogrāfiju vietņu veidotāji

Ļaujiet’Īsi apskatiet mūsu top 10 fotogrāfiju vietņu veidotājus un uzziniet nedaudz vairāk par viņiem:

Builder, kuram ir visizdevīgākā cena (mēnesī jāmaksā par gadu) Bezmaksas izmēģinājuma versija vai Bezmaksas plāns? Kvadrāts

Wix

SmugMug

Weebly

Duda

SITE123

WordPress.com

Ej tēti

Pārsteidzoši

Džimdo

Labākais vispārējās fotogrāfijas vietnes veidotājs 12 USD – 40 USD 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
Vieglāk lietojams fotogrāfiju vietņu veidotājs 13 USD – 49 USD Bezmaksas plāns
Vislabākais fotoattēlu drošībai 4 USD – 30 USD 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
Lētākais fotogrāfiju vietnes veidotājs 8 USD – 38 USD Bezmaksas plāns
Vislabāk veidņu noformēšanai 14 USD – 74 USD 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
Vislabākais backend atbalstam USD 12,80 – USD 34,80 Bezmaksas plāns
Vislabāk emuāru veidošanai 5 USD – 45 USD Bezmaksas plāns
Lieliski piemērots laika spiediena radošām reklāmām 10 USD – 25 USD 1 mēneša bezmaksas izmēģinājums
Ideāli piemērots nelielu fotogrāfiju portfeļiem 8 USD – 49 USD Bezmaksas plāns
Vislabākais lietotāja pieredzei 10 USD – 40 USD Bezmaksas plāns

# 1. Kvadrāts

Labākais vispārējās fotogrāfijas vietnes veidotājs

Kvadrāts ir vietņu veidotājs, kas pazīstams kā satriecošu, uz mobilajām ierīcēm reaģējošu vietņu izveidošana. Tas mūsu pētījumos ir bijis konsekventi labs, un tam ir patiesi pievilcīgi dizaini.

Squarespace ir labākā platforma, kuru izvēlēties, ja vēlaties vietni, kas izskatās profesionāla un kurai ir pieslīpēta un augstas klases sajūta..

Šis celtnieks ir iecienīta fotogrāfu izvēle, jo tā premium plāni ir lēti un platformu ir samērā viegli izmantot. Pat pēc lētākā mēneša plāna (mēnesī 12 USD) ‘Personīgais plāns’), jūs iegūstat neierobežotu joslas platumu un krātuvi. Tas nekavējoties novērš visas bažas, kas jums varētu rasties par daudz augstas izšķirtspējas fotoattēlu augšupielādi un glabāšanu ar lielu failu izmēru – nav slikti tikai par USD 12 mēnesī!

Plusi mīnusi
Squarespace veidnes ir absolūti krāšņas un īpaši piemērotas reklāmām. Stilīgam fotografēšanas fonam neviens celtnieks nav labāks Laukums kvadrātā ir nedaudz dārgāks nekā dažiem citiem vietņu veidotājiem, taču tas standarta veidā sniedz jums vairāk funkciju. Tas ilgtermiņā padara to par izdevīgāku
Squarespace visas tās funkcijas izstrādā iekšēji. Tā kā trešo pušu spraudņi pūst karstu un aukstu, ar Squarespace jūs zināt visu, kas jums patīk’atkārtota lietošana ir visaugstākajā līmenī Mācīšanās līkne ir straujāka ar laukumu Squarespace. Tā’s ir sarežģītāks celtnieks nekā vairums, bet tas arī apgrūtina nokļūšanu tirgū

Kvadrāts’s cenu noteikšana

Kvadrāts’četri cenu plāni svārstās no Mēnesī no 12 līdz 40 USD – trīs no šiem plāniem ļauj pārdot vietnē, un tas ir lieliski piemērots jūsu vietnei’jūs vēlētos nopelnīt naudu, pārdodot izdrukas no jūsu fotogrāfijas.

Kvadrāta telpai nav bezmaksas plāna – tā vietā jūs saņemat divu nedēļu izmēģinājumu.

Premium plāni ļauj savienot savu pielāgoto domēnu (personalizētu vietnes adresi), kas jūsu vietni padara profesionālāku un neaizmirstamu. Ar papildu vietu, funkcijām un personalizācijas iespējām, Squarespace izvēle ir pareizs veids, kā nodrošināt, lai jūsu vietnei nākotnē būtu iespēja augt.

Lielākajai daļai fotogrāfu personīgais plāns (12 USD / mēnesī) būs piemērots, taču aizpildiet mūsu īso viktorīnu, lai pārbaudītu, kurš plāns vislabāk atbilst jūsu vajadzībām:

Kvadrātveida piedāvājuma kodsIzmantojiet piedāvājuma kodu "WBE" Norēķinoties par 10% atlaidi

Saņemiet 10% atlaidi no jebkura kvadrātu plāna
Visiem, kas noklusina, tacu
Vai esat gatavs dot laukumu Squarespace? Mūsu lasītājiem ir ekskluzīvs piedāvājuma kods ietaupīt 10% par jebkura Squarespace plāna izmaksām! Lai izmantotu šo atlaidi, vienkārši ievadiet:
Piedāvājuma kods: “WBE”
pie kases.

Lietošanas ērtums

Squarespace veidotājs ir izsmalcināts, padarot to nedaudz izaicinošāku nekā citi celtnieki, piemēram, Wix un SmugMug. Tādēļ tas nedaudz pazeminājās mūsu lietojumprogrammu testēšanā, novērtējot tikai 3,4 no 5 zvaigznēm.

Tomēr, kamēr jums ir mazliet laika un pacietības, jums pēc īsa izpētes jums jāapzinās Squarespace. Piekļūstiet tam ar nelielu pārliecību un entuziasmu, un jūs’Es būšu profesionālis īsā laikā!

Kvadrāts’s veidnes

Viens no laukuma’Labākie ieguvumi ir piedāvāto tēmu izvēle – tie tiešām ir vieni no skaistākajiem fotografēšanas veidņiem. Mūsu pētījumā, Squarespace saņēma visaugstākos vērtējumus par dizaina elastīgumu, šajā jomā vērtējot 4,8 zvaigznes no 5.

Kāpēc tas tik augstu novērtēja dizainu? Turklāt ne tikai to veidnes ir profesionāli izstrādātas, bet katra tēma ir arī mobilajām vajadzībām piemērota, kas nodrošina, ka jūsu fotoattēli izskatās lieliski visās ierīcēs. Squarespace pat ļauj viegli mainīt veidnes, ja vēlaties atsvaidzināt savu vietni’dizains jebkurā vietā.

kvadrātveida kosmosa fotogrāfijas veidnes piemērsKvadrāts ir labi pazīstams ar skaistu un profesionālu veidņu dizainu

Veidņu dizains ir ass, profesionāls un vērsts uz lāzeru, lai jūsu fotoattēli izskatās neticami – neatkarīgi no tā, vai tas ir ar krāšņu pilnekrāna fonu vai kolāžas stila fotoattēlu sienu, ir desmitiem uzkrītoša dizaina stilu, lai caurspīdētu.

kvadrātveida kosmosa labāko fotogrāfiju veidotāju veidnesKvadrāts’s veidnes ir izteiksmīgas, tīras un minimālistiskas. Viņi padara jūsu fotogrāfijas vietni par profesionālismu

Squarespace ir lieliska izvēle personīgo fotogrāfiju portfeļiem, kā arī profesionāļiem, kuri vēlas pārvērst savu aizraušanos ar biznesu. Tam ir dizainparaugi, kas demonstrē jūsu darbu, kā arī rīki vietnes darbināšanai’izaugsme ilgtermiņā.

Mēs šeit intervējām vecāko video redaktoru Aleksu Grīnu’s tas, kas viņam bija jāsaka par Squarespace:

“Pirms pievienošanās pašreizējam darbam es biju brīvmākslinieks, un tāpēc man bija vietne kā veids, kā vislabāk sevi reklamēt visiem nākamajiem klientiem. Es izmantoju Squarespace, kas bija diezgan labs. Kad es mācījos universitātē, viņi ļoti labi uzsvēra, cik labi būtu tiešsaistes klātbūtnes veids, izmantojot vietni, lai parādītu mūsu darbu un portfeli. Mani vienaudži un universitātes pasniedzēji ieteica laukumu Squarespace, jo tas ir labs galeriju, video un citu materiālu demonstrēšanai. Un viņi nevarēja’t ir bijis vairāk taisnības!”

SEO

Squarespace piedāvā noderīgas vadlīnijas, kā noturēt jūsu roku, optimizējot vietni SEO (meklētājprogrammu optimizācija), kā arī atvieglo aprakstu un alternatīvo tagu pievienošanu attēliem, tiklīdz esat’es tos augšupielādēju.

Jūs varat arī savā vietnē iekļaut papildu elementus, piemēram, izveidot emuāru, lai piesaistītu apmeklētājus un reklamēt savu darbu, vai pievienot kontaktinformācijas veidlapas, lai pieņemtu pieprasījumus..

Papildu informācija

 • Pārskats “Squarespace” – lai uzzinātu vairāk par Squarespace’kopējo piedāvājumu, skatiet mūsu detalizēto galveno pārskatu.
 • Pārskats par kvadrātveida cenu noteikšanu – par padziļinātu kvadrātu sadalījumu’cenu noteikšanas plāni
 • Piedāvājuma kods kvadrātā – pieprasiet 10% atlaidi no sava pirmā pirkuma, izmantojot mūsu ekskluzīvo atlaižu kodu
 • Wix vs Squarespace – uzziniet, kurš uzvarēja cīņā, kad šie divi vietņu veidotāji aizslēdza ragus.
 • Kā izveidot tīmekļa vietni fotogrāfijai – soli pa solim satriecošas vietnes izveidošana.

# 2. Wix

Vieglāk lietojams fotogrāfiju vietņu veidotājs

Wix ir lietotājam draudzīgs un daudzpusīgs vietņu veidotājs. Tā’Tas ir viegli paņemams, nodrošina milzīgu masīvu veidņu klāstu, no kurām izvēlēties, un ir pārsteidzoši labs, lai augšupielādētu un saglabātu augstas kvalitātes fotoattēlus..

Wix ir vēl viens spēcīgs universāls dalībnieks, taču mūsu pētījumos tas izcēlās ar popularitāti mūsu lietotāju vidū. Tas saņēma augstāko pircēju novērtējumu no visiem celtniekiem – mūsu lietotāji to piešķīra ne mazāk kā 5 no 5 zvaigznēm pēc tam, kad pats to pārbaudījis!

Wix’Otra stiprā puse ir tā’s vienkāršākais fotogrāfiju vietnes veidotājs, vienlaikus iesaiņojot jaudīgu perforatoru tā dizaina un īpašību ziņā. Tas padara to par lielisku izvēli iesācējiem – atšķirībā no citām platformām Wix to nedara’t neliecina iesācējiem upurēt kvalitāti lietošanas ērtībai.

Tā vietā Wix izmanto rediģēšanas rīkus, kas velk un nomet, lai profesionālas vietnes izveidošana būtu ērta ikvienam un visiem. Tas’tāpēc tas ieguva iespaidīgu 4,3 no 5 zvaigznēm, lai mūsu pētījumos to būtu ērti izmantot!

Plusi mīnusi
Wix piedāvā šausmīgi daudz radošas vadības. Vilkšanas un nomešanas redaktors nozīmē, ka, ja varat to iedomāties, varat to izdarīt. Ļoti pielāgojamam fotografēšanas platformai Wix ir lielisks Jūs varat’t Vietne netiek mainīta. Tas var sagādāt galvassāpes, ja vēlaties mainīt savu fotogrāfiju portfeļa dizainu
Vietnes, kas izveidotas uz Wix, tiek automātiski optimizētas darbam uz dažādām platformām. Jūsu fotoattēli mobilajos ekrānos izskatīsies tikpat slideni kā darbvirsmā Lai arī radošās kontroles apjoms daudziem ir pluss, citiem tas var būt milzīgs. Ja personalizācija nav’t prioritārais Wix var nebūt jums vispiemērotākais

Wix’s cenu noteikšana

Wix nāk ar diezgan dāsnu bezmaksas plānu, kas nozīmē, ka jūs varat izveidot savu vietni – un jūsu uzticēšanās, ja jūs’esat iesācējs – pirms ieguldāt grūti nopelnīto naudu. Bezmaksas plāns to nedara’Tomēr tas izskatās ļoti profesionāli, tāpēc mēs to nedarām’neiesakām turēties pie tā pārāk ilgi – kā arī joprojām rādīt Wix reklāmas, iespējams, diezgan ātri beigsies krātuve.

Kopumā tas’Ir noteikti vērts padomāt par kādu no Wix’s prēmiju plāni par nelielu mēneša ieguldījumu. Par 13 ASV dolāriem mēnesī (par rēķinu ik gadu) varat pievienot savu pielāgoto domēnu un URL (piemēram, www.lucysphotos.com), noņemt visu Wix’reklamēt un piekļūt plašākam veidņu un rīku klāstam.

Jūs’Arī ieguvums no palielinātas krātuves, ļaujot augšupielādēt vairāk augstas kvalitātes fotoattēlu un palīdzot vietnei augt.

Ikvienam, kas vēlas pārdot savu fotogrāfiju savā tīmekļa vietnē, arī Wix piedāvā kaut ko jums – tā e-komercijas plāni sākas ar USD 23 mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu) un sniedz jums pilnu pārdošanas rīku klāstu..

Izvēlēties prēmijas plānu ir labākais lēmums, lai jūsu vietne izceltos un nodrošinātu lielisku pirmo iespaidu.

Jūsu Wix vietnes veidošana

Wix’Izmantojot vilkšanas un nomešanas redaktoru, vietnes izveidošana ir ļoti vienkārša, kā arī sniedz jums daudz radošas brīvības. Tas darbojas, atlasot elementus, piemēram, tekstu un attēlus, un nometot tos visur, kur vēlaties. Tādā veidā jūs precīzi zināt, kā jūsu vietne izskatīsies, kad tā būs aktivizēta, un jūs varat izveidot savu vietni, lai parādītu savu darbu visefektīvākajā veidā.

Wix ir arī cits redaktors, saukts par Wix ADI. Tas nozīmē mākslīgā dizaina inteliģenci, kas faktiski jums izveido vietni. Vienkārši atbildiet uz dažiem vienkāršiem jautājumiem, piemēram, par to, kāda ir jūsu vietne, un jūs’Jums dažu minūšu laikā būs automātiski izveidota vietne.

Varat veikt izmaiņas un rediģēt vietni’saturu, bet, izmantojot Wix ADI, lielākā daļa smago celšanas darbu ir izdarīta jūsu labā – atstājot jums iespēju pievienot jautru lietu!

Fotoattēlu augšupielāde, rediģēšana un pārvaldīšana ir neticami vienkārša – augšupielāde prasa tikai dažus klikšķus, un Wix var veikt pamata rediģēšanu.’s foto redaktors.

labākie fotogrāfiju vietņu veidotājiWix piedāvā ļoti vienkāršu attēlu augšupielādi un pārvaldību. Tas ļauj jums viegli pārvaldīt kolekcijas un var ietaupīt daudz laika.

Fotoattēlu augšupielādes ātrums ir iespaidīgs, kas ietaupa daudz laika, kad tiek uzņemti lielapjoma augšupielādes faili, un jūs varat turpināt rediģēšanu, kamēr augšupielāde notiek fonā.

Kad fotogrāfijas ir augšupielādētas, varat pievienot ‘alt tagi’ katram attēlam, palīdzot Google ‘lasīt’ tos, un uzlabojot savu vietnes SEO. Wix pat palīdz optimizēt SEO vietnes mērogā – ideāli piemērots, lai paaugstinātu jūsu pozīcijas.

Bet kā mēs’Mēs jau iepriekš runājām – atrast ir tikai puse no cīņas. Vajag satvert savus lasītājus’ pievērsiet uzmanību un turiet tos lapā!

Wix’s Fotogrāfijas veidnes

Tātad fakts, ko Wix nodrošina vairāk nekā 500 profesionāli izstrādātas veidnes lai jūs varētu izmantot to kā palēninātu punktu, ir milzīgs plus punkts ikvienam topošajam fotogrāfam, kuram nepieciešama vietne. Tas ietver arī vairāk nekā 30 veidnes, kas īpaši paredzētas fotogrāfiem!

Wix fotogrāfijas veidnesWix piedāvā milzīgu klāstu satriecošu dizainu, no kuriem izvēlēties – katrs no tiem ir mobilajām ierīcēm optimizēts un pilnībā pielāgojams.

Tas ir ideāls laika ietaupītājs, jo jūs varat vienkārši mainīt tekstu un atjaunināt attēlus iepriekš esošajās galerijās, pirms to sauc par dienu un publicē tīmeklī..

Alternatīvi, jūs varat izlemt pilnībā mainīt savu veidni’s dizains. Tā uzvarēja’t nav tik ātri vai viegli, bet Wix dod jums radošu brīvību veikt tik daudz izmaiņu, cik vēlaties.

labākais fotogrāfu vietņu veidotājsNesteidzieties, izvēloties Wix veidni – jūs to nevarat mainīt’esat izvēlējies vienu, tāpēc atrodiet tādu, kas atspoguļo jūsu stilu, piemēram ‘Pilsētas fotogrāfija’ virs!

Ir neskaitāmas galeriju iespējas, lai parādītu kolekcijas, sākot ar blīvi sagrupētiem sīktēliem ‘Pilsētas fotogrāfija’ uz minimālisma ietvariem ‘Mākslas fotogrāfija’. Tur’s pat dažādu galeriju stilu izpēte; no interaktīviem slaidrādes līdz gaismas kastēm, lai attēli būtu pop. Tā’noteikti ir vērts pameklēt, lai atrastu funkcijas, kas vislabāk atspoguļo jūsu darbu.

Wix ne tikai piedāvā dažādus veidus, kā padarīt fotogrāfiju izceļamu un piesaistīt apmeklētāju uzmanību, bet arī padara to ļoti vienkāršu, lai savām lapām pievienotu kontaktu formas un sociālo mediju savienojumus..

Papildu informācija

 • Wix apskats – vai vēlaties uzzināt vairāk par Wix? Iepazīstieties ar mūsu pilnu ekspertu un detalizētu pārskatu šeit.
 • Wix redaktors vs Wix ADI – noklikšķiniet šeit, lai iegūtu atšķirību sadalījumu starp Wix’s divas vietņu veidošanas iespējas

# 3. SmugMug

Vislabākais fotoattēlu drošībai

SmugMug ir fotogrāfiju vietnes veidotājs, kas nodrošina vienkāršu veidu, kā parādīt un pārdot savas fotogrāfijas. Kā specializēts celtnieks SmugMug lieliski izturas pret paveikto, taču var justies ierobežots, salīdzinot ar daudzpusīgākiem celtniekiem, piemēram, Wix vai Squarespace.

Tāpat kā Squarespace, arī SmugMug nepiedāvā bezmaksas plānu. Jūs saņemat 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, un pēc tam jums jāabonē viens no SmugMug’s četri prēmiju plāni, kas svārstās no 4 USD mēnesī pamatplānam līdz USD 30 mēnesī Pro plānam. Par plāniem tiek iekasēta maksa gadā, tāpēc lētākais plāns maksā 48 USD gadā.

Plusi mīnusi
Nodrošina lieliskas fotografēšanai specifiskas funkcijas, ieskaitot plašas drošības iespējas visiem attēliem, kurus publicējat savā vietnē Tā portfeļa specializācija var likt to justies mazliet ierobežotam, salīdzinot ar universālu vietņu veidotājiem. Par portfeļa funkcionalitāti SmugMug nedarbojas’t diezgan turas
SmugMug ir lielisks, lai gūtu peļņu no jūsu fotoattēliem, sākot no aiziet. Tā’esat gatavs palīdzēt pārdot produktus un izdrukas, tiklīdz jūs reģistrējaties Pilns portfeļa plāns maksā 15 USD mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu). Tas ir labi, ja jūs’jūs varat pelnīt naudu no sava darba, bet tas ir nedaudz stingri tiem, kas tikai sāk darbu

Tā kā SmugMug ir specializēts fotogrāfiju veidotājs, tam ir noteiktas priekšrocības un funkcijas, kuras citiem mūsu sarakstā iekļautajiem celtniekiem nav’t. Patiesībā, tā par savām īpašībām ieguva 5 zvaigznes, pārspējot visus pārējos celtniekus!

Viena no mūsu izlasēm ir spēja aizsargāt jūsu fotoattēlus no lejupielādēm no trešajām personām.

Jo vairāk jūs maksājat par savu plānu, jo vairāk iespēju jūs iegūsit no fotoattēlu drošības:

 • Iespējojiet labo peles klikšķa aizsardzību, kas parāda personalizētu paziņojumu par autortiesībām, kad apmeklētāji ar peles labo pogu noklikšķina uz jūsu vietnes
 • Pievienojiet attēliem pielāgotas ūdenszīmes
 • Lapas, mapes, galerijas vai pat visu jūsu vietni aizsargā ar paroli

Jūs varat redzēt, kāpēc mēs’ve atzīmēja SmugMug kā labāko fotoattēlu drošībai!

Kādas citas funkcijas SmugMug piedāvā, lai to atšķirtu no daudzpusīgākām platformām? Šeit’Īss ieskats tikai dažos no mūsu izlasēm:

 • Neierobežota fotoattēlu un video augšupielāde
 • Fotoattēlu bibliotēkas sinhronizēšana ar Lightroom
 • Sadarbība ar profesionāliem printeriem, lai apmeklētāji varētu pasūtīt izdrukas / produktus tieši no jūsu vietnes, bez vajadzības veikt papildu integrāciju
 • Plaša sociālo mediju integrācija, lai jūs varētu uzturēt sakarus ar savu auditoriju
 • Pieskarieties kustībā un augšupielādējiet attēlu tieši no tālruņa uz savu vietni, atrodoties kustībā
 • Augšupielādējiet attēlu albumus no vairākām vietām, no Dropbox uz Apple

Tas tikai skrāpē virsmu, tāpēc tā’Ir vērts rūpīgi salīdzināt plānus, lai redzētu, ko saņemat par ikmēneša maksu.

Galvenais SmugMug trūkums’iezīmes ir tas, ka tur’s nav iebūvēta emuāru veidošanas opcija – tikai kaut kas jāzina, veidojot savu fotografēšanas vietni.

Jūs arī varat’neizmantojiet savu domēnu lētākajā plānā – jums jāpakāpjas līdz otrajam līmenim ‘Jauda’ plānot šo iespēju. Tas ir nedaudz nomākti, jo apmaksāti plāni to parasti piedāvā kā parastu pārdošanas punktu. No otras puses, tur’lapā netiek reklamēta, kas ir liels plus un nodrošina jūsu vietni bez traucējumiem. Īpaši svarīgi fotografēšanas vietnē.

Pārdošana ar SmugMug

SmugMug reālās priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem ir tas, ka tā ir gatava palīdzēt jums pārdot tieši ārpus kastes! Jūs varat iekasēt maksu par katra fotoattēla lejupielādi, izveidot pielāgotus cenu sarakstus klientiem un tieši pārdot izdrukas un dāvanas, bez vajadzības veikt papildu integrāciju.

Šī piedāvā fantastisku iespēju veidot savu zīmolu un atpazīstamību apmeklētāju vidū, ko var vēl uzlabot, pievienojot arī saviem kadriem pielāgotas ūdenszīmes. Pievienojiet tam faktu, ka iegūstat 85% no peļņas, un SmugMug ir ļoti pievilcīga platforma, lai nopelnītu savas fotografēšanas prasmes.

SmugMug veidnes

Kamēr SmugMug spīdēja ar fotogrāfijām raksturīgajām funkcijām, tā par dizainparaugiem saņēma daudz vairāk vidējo punktu skaitu. Tā piedāvājums ir diezgan ierobežots, it īpaši, ja jūs’re – par lētu plānu – un pat dārgākos plānos jūs varat izvēlēties tikai no ne vairāk kā 21 veidnēm.

smugmug fotografēšanas veidneSmugMug piedāvā pieticīgu vienkāršu dizainu kolekciju, kas visi ir veidoti tā, lai parādītu savu fotogrāfiju, taču ir ierobežoti.

Tā’s nav tikai daudzums’vai nu ierobežots. SmugMug’Projektēšana pilnībā koncentrējas uz jūsu attēliem, kas ir lieliski, taču tas nozīmē, ka jūs zaudējat papildu funkcijas, piemēram, kontaktu formas un kartes. Šie nav’T ir būtiska, taču tie jūsu vietnei piešķir papildu profesionalitātes piepūli.

Jūs’Redzēsiet, ka pielāgošana ir diezgan vienkārša un dažreiz pat neelastīga – piemēram, pielāgojot attēlu kastu augstumu un platumu. Tas nav’t celtnieks izvēlas, vai vēlaties daudz radošas vadības, tā vietā, tā’Vislabāk ir ļaut fotoattēliem runāt par sevi.

SEO

Uzņēmējdarbības izaugsmi atbalsta SEO funkcijas, kas ļauj marķēt savus attēlus ar aprakstiem un atslēgvārdiem, grozīt atsevišķu lapu meta datus (tādas tīmekļa lapas apraksts, kas līdzīga aizmugurē grāmatas aizmugurē) un izveidot vietņu kartes, kuras jāiesniedz uzņēmumam Google darbojas kā jūsu vietnes direktorijs.

Papildu informācija

 • SmugMug apskats – vai vēlaties uzzināt vairāk par SmugMug? izlasiet mūsu pilnu pārskatu un redziet, ko jūs domājat.
 • Vietņu veidotāju salīdzināšanas diagramma – kā alternatīvu dodieties uz mūsu salīdzināšanas diagrammu un apskatiet citas platformas tirgū.

# 4. Weebly

Lētākais fotogrāfiju vietnes veidotājs

Weebly ir lētākais vietņu veidotājs, ar kuru varat izvēlēties izveidot profesionālu fotografēšanas vietni.

Ir trīs apmaksāti plāni, sākot no vienkārši Mēnesī no 6 līdz 26 dolāriem (jāmaksā katru gadu). Tur’Tas ir arī bezmaksas plāns, lai gan kā vienmēr mēs to nedarām’Neiesakiet to, ja vēlaties profesionālu vietni.

Šeit’Pirms Weebly izpētes ātri apskatiet katru plānu’funkcijas un dizains:

 • Bezmaksas plāns: 0 USD – 500 MB krātuve, tiek parādītas Weebly reklāmas
 • Personīgais plāns: 6 USD / mēnesī – 500 MB krātuves, pievienojiet pielāgotu domēnu, parāda Weebly reklāmas, pamata e-komerciju
 • Profesionālais plāns: 12 USD mēnesī – neierobežota krātuve, 1 gada bezmaksas domēns, bez Weebly reklāmām, uzlabota e-komercija
 • Biznesa plāns: USD 26 mēnesī – neierobežota krātuve, 1 gada bezmaksas domēns, bez Weebly reklāmām, pilna e-komercija, uzlaboti mārketinga rīki

No visiem šiem plāniem, iesakām sākt profesionālo plānu jo tas piedāvā izdevīgāku cenu nekā personīgais plāns. Neierobežota krātuve un nekādi sludinājumi nav obligāti jebkurai profesionālai fotografēšanas vietnei!

Plusi mīnusi
Weebly’s App Center ir nepārspējams. Lielais lietotņu klāsts nozīmē, ka vienīgais vietnes funkcionalitātes ierobežojums ir jūsu iztēle Kvadrāts nesen nopirka Weebly. Šīs ir brīnišķīgas ziņas e-komercijai, taču tās var nozīmēt atrašanos no radošākām vietnēm – piemēram, fotogrāfiju portfeļiem
Ēkas saskarne rada labu līdzsvaru starp pielāgojamību un struktūru. Ja vēlaties parādīt savu fotogrāfiju ārpus kastes, varat. Ja vēlaties pievienot funkcijas un spēlēties ar veidnēm, to var izdarīt arī jūs Nav personiskas atjaunošanas iespējas – ja jūsu vietne samazinās, jums jāgaida Weebly atbalsts, lai jūsu vietne tiktu atjaunota jūsu vietā

Weebly’Motīvi ir pievilcīgi, bet vienkārši – jūs uzvarējāt’t neatradīsiet nevienu novatorisku vai žokli nometošu dizainu, bet pieticīgu izvēli – ap 50 tīru, stilīgu izkārtojumu. Pēdējos gados tie noteikti ir uzlabojušies, taču viņu tēmas joprojām netiek izmantotas’t atbilst Wix vai Squarespace uzkrītošā kvalitātei. Dizaini ir vienkāršāki un pamata – ideāli, ja jūs cīnāties tehniski, bet ja jūs’jūs meklējat kaut ko nedaudz izcilāku nekā jūs’Būs jāskatās tālāk.

Mēs iesakām meklēt zem ‘Portfelis’ un ‘Personīga’ kategorijas radošākiem un vizuālākiem dizainparaugiem.

weebly fotogrāfiju veidnesWeebly’s veidnes ir vienkāršākas, bet ar tām vieglāk strādāt – lielisks laika ietaupītājs, ja ātri nepieciešama fotografēšanas vietne

Weebly nav’t vienkāršākais celtnieks tirgū – mūsu pārbaudē tas ieguva diezgan vidēju 3,5 no 5 zvaigznēm, taču ērtums, ar kuru jūs varat augšupielādēt un pievienot fotoattēlus savai vietnei, palīdz attēlus novietot priekšā un centrā.

Lai pievienotu galeriju un sāktu attēlu augšupielādi, nepieciešami tikai divi klikšķi, kas vienkāršo lietas un ietaupa daudz laika. Varat arī turpināt rediģēt savu vietni, kamēr augšupielāde turpinās fonā. Tas var ietaupīt vēl vairāk laika, ja vienlaikus augšupielādējat daudz kadru..

Weebly arī to nedara’t augšupielādētajiem fotoattēliem nevar noteikt izmēru ierobežojumus, tāpēc tas ir’Nav jāuztraucas par 4000 pikseļu platā attēla izmēriem. Weebly vietējās rokasgrāmatās iesaka labāko praksi un optimālos izmērus, taču neizpilda šos ieteikumus, atstājot izvēli jūsu ziņā..

Tomēr jāpatur prātā, ka Weebly augšupielādējot attēlus tīmeklim automātiski optimizē. Tas var mazliet izmazgāt jūsu krāsu paleti, tāpēc tā’Ir svarīgi, lai pēc rediģēšanas Lightroom, jūs eksportētu attēlus sRGB formātā un, iespējams, attēlā iegultu krāsu profilu, lai neļautu samazināt attēlu dinamiskumu.

weebly labākais fotogrāfiju vietnes veidotājsWeebly turpina augšupielādēt fotoattēlus fonā, lai jūs varētu turpināt strādāt, negaidot, kamēr augšupielāde tiks pabeigta.

Weebly diezgan spēcīgi novērtēja tās funkcijas mūsu pētījumos, aiz SmugMug atpaliekot ar 4,4 zvaigznītēm no 5. Daļa no tā ir Weebly kvalitāte’emuāru veidošanas rīki, kas ir iebūvēti, lai glīti sēdētu blakus jūsu darbam.

Runājot par SEO, Weebly App Center ir pieejams daudz noderīgu lietotņu. Tie lielākoties ir pieejami tikai premium plāna abonentiem, kas atkarībā no jūsu ambīcijām var padarīt loģisku soli vēl vairāk par apmaksātu plānu. Tā’Ir arī vienkārši pievienot augšupielādētajiem fotoattēliem tekstu un pielāgot vietnes iestatījumus, lai turpinātu vietnes optimizēšanu’S SEO un palīdz tam ierindoties augstāk meklētājprogrammās.

Weebly ir pamatīga izvēle ar dažām lieliskām priekšrocībām – iespējams, ka tirgū nav visaizraujošāko dizainu, bet fotogrāfiem, kuru budžets ir’tā ir gudra izvēle.

Papildu informācija

 • Weebly pārskats – ja jums pieder fotografēšanas bizness, jūs’Vēlos lasīt sīkāk vietnē Weebly.
 • Weebly e-komercijas apskats – ja tu’meklējot vietu savu attēlu pārdošanai, skatiet mūsu pārskatu par Weebly kā tiešsaistes veikalu.

# 5. Duda

Vislabāk veidņu noformēšanai

Duda ir vietņu veidotājs, kas tika izveidots, lai veidotu tīmekļa dizainerus’ dzīvo vieglāk. Paturot to prātā, tā’Nav pārsteigums, ka tas nāk ar stilīgākajiem dizainparaugiem tirgū.

Mūsu pētījumā, Duda bija visaugstākais punktu skaits par dizaina elastīgumu, pārspējot konkurentus ar iespaidīgām 4,8 zvaigznēm no 5 – tas ir’s rezultāts atbilst tikai laukumam Squarespace!

Plusi mīnusi
Labākie modeļi tirgū padara to par stilīgu izvēli, lai parādītu savu darbu Dārgi cenu plāni nozīmēja, ka mūsu pētījumā Duda saņēma viszemāko naudas cenas un vērtības attiecību
Nodrošina virkni funkciju un logrīku portfeļa pielāgošanai Mazāka radošā brīvība nekā citiem fotogrāfiju veidotājiem, kas nozīmē, ka jums jāpaļaujas uz savu veidni’s dizains

Tu iegūsti vairāk nekā 90 veidnes izvēlēties no Dūdas’bibliotēka – un katrs ir gan profesionāli izveidots, gan mobils.

Atšķirībā no Wix, jūs varat’t nav pilnībā jāpārveido jūsu veidne’s dizains. Tā vietā jūsu dizains lielā mērā ir atkarīgs no izvēlētās veidnes, tātad – tā’Ir vērts izvēlēties vienu, kas jums patīk.

Jūs varat pielāgot savu dizainu, bet jūs to nevarat’t iegūt pilnīgu radošo brīvību. Tviņa paļaušanās uz jūsu veidni var ietaupīt laiku un pūles – vienkārši augšupielādējiet savus attēlus, pievienojiet tekstu, veiciet dažus labojumus šeit un tur, un Duda’Pārējie darbi jūsu dizainu tiek veikti jūsu labā. Vienkārši!

Ja izvēlaties veidni un vēlāk pārdomājat, Duda ļauj mainīt dizainu, nezaudējot visu saturu – tas nozīmē, ka jūs jebkurā laikā varat viegli pārveidot savu portfeli.

duda fotografijas veidotāju veidnesDuda nāk ar vairāk nekā 90 profesionāli izstrādātām veidnēm, kas palīdzēs jums izveidot savu fotogrāfiju vietni.

Viens no labākajiem veidiem, kā Duda ļauj jums pielāgot savu portfeli, ir, izmantojot logrīkus. Tās ir kā lietotnes, kas vietnei pievieno papildu funkcijas – piemēram, uznirstošie logi, kontaktu veidlapas un lejupielādējami faili ir pieejami visiem, kas jums jāinstalē..

Citas funkcijas ietver:

 • Emuāri
 • Bezmaksas attēlu bibliotēka
 • Foto redaktors
 • Mobilais redaktors (lai jūs varētu pārvaldīt savu portfeli, atrodoties ceļā)

Tātad, cik viegli Duda ir izmantot? Atbilde ir: diezgan vienkārša. Tā’Tas nav vieglākais, taču to nevajadzētu darīt’t arī nerada jums galvassāpes – tas atrodas kaut kur starp Squarespace un Wix, cik draudzīgs ir iesācējs.

Duda’s cenu noteikšana

Kur Duda kritās mūsu pētījumā, tā bija naudas vērtība. Faktiski tas bija šīs zonas kaudzes apakšā, novērtējot tikai 1,2 zvaigznes no 5. Duda ir viens no dārgākajiem celtniekiem mūsu sarakstā, cenas sākas no Mēnesī – 14 USD (jāmaksā katru gadu).

Jūs saņemat 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju par komandas plānu 22 USD mēnesī, pēc kura jūs to darāt’Jums vajadzēs izvēlēties no Duda’s trīs cenu plānos turpināt celtniecību. Ja jūs’Pārvaldot klientus vai sadarbojoties ar komandu jūsu portfeļa vietnē, jūs’Jums būs nepieciešams vai nu komandas plāns USD 22 mēnesī, vai aģentūras plāns USD 74 mēnesī.

Tur’nav šaubu, ka Duda’Stiprās puses ir tās dizainā. Ja vēlaties stilīgu fotogrāfiju portfeli’Vienkārši salikt – un jūs to nevarat’Ja jūs par to maksājat papildus – Duda ir laba izvēle. Tas dod labu līdzsvaru starp izskatu un jaudu, bet tas nav’t piemērota fotogrāfiem ar lielu budžetu!

# 6. SITE123

Vislabākais backend atbalstam

SITE123 ir diezgan vienkāršs celtnieks, kas izceļas ar klientu atbalstu. Ja jums liekas, ka, veidojot darbu, jums ir nepieciešami daži norādījumi, SITE123 ir lieliska izvēle.

Plusi mīnusi
Neticami noderīgs aizmugures atbalsts, kas palīdzēs iestatīt fotografēšanas vietni Radošā brīvība ir diezgan ierobežota, un jūs to varat’Pārvietojiet veidnes, tiklīdz jūsu vietne ir aktivizēta
Mūsu pētījumā ieguva augstu klientu novērtējumu, to parādot’Tas ir patīkams, kā arī ērti lietojams Funkcijas ir diezgan vienkāršas, kas to nozīmē’s nav ļoti mērogojama izvēle – īpaši ar krātuves maksimālo ietilpību 270 GB

Lai sāktu, viss, kas jums jādara, ir izvēlēties, par ko ir jūsu vietne – mēs izvēlējāmies ‘Fotogrāfija’ – pēc tam ievadiet vietnes nosaukumu kopā ar e-pastu un paroli.

Vietne SITE123 izveido vietni, kuru jūs varat rediģēt, un tūlīt dod jums piekļuvi tiešsaistes tērzēšanas atbalstam visu diennakti. Tas arī parāda noderīgu ceļvedi, lai jūs viegli varētu nokļūt, sazinoties ar redaktoru.

site123 fotogrāfiju veidotāju atbalstsVietne SITE123 nodrošina jums tiešsaistes tērzēšanas atbalstu, ekskursiju uz klāja, palīdzības videoklipus un uznirstošos uzvedinājumus, kas palīdzēs jums izveidot procesu..

Ar jautājuma zīmju pogām visur – uz kurām varat novietot kursoru, lai uzzinātu vairāk par dažādiem elementiem, un noderīgām norādēm, kas jums palīdzēs, SITE123’Būvētājs ir tāds pats kā draudzīgs mentors, turot roku, vienlaikus vēloties gūt panākumus.

Šis aizmugures atbalsts ir viens no iemesliem, kāpēc mūsu lietotāji tik labi novērtēja vietni SITE123, piešķirot tai vidēji 4,6 zvaigznes no 5. Šo veidotāju ir arī ļoti viegli izmantot, un tam ir pilns palīdzības un atbalsta iespēju klāsts – mēs jau pieminējām tā 24/7 tiešraide, bet tai ir arī palīdzības centrs un e-pasta atbalsts.

SITE123 dizains

SITE123’Projekti ir pietiekami jauki, un tos ir viegli uzstādīt. Vietne SITE123 faktiski izmanto ADI, lai izveidotu vietni jums, pamatojoties uz jūsu izvēlēto kategoriju. Pēc tam jūs varat mainīt savu tēmu, bet tā’Nav tik viegli radikāli pārveidot jūsu vietni.

Tā’Ir arī vērts atzīmēt, ka varat’Pārvietojiet veidnes, tiklīdz jūsu vietne ir publicēta.

vietnes123 fotografēšanas buidler iestatīšanaVietne SITE123 izmanto ADI, lai pēc iespējas vienkāršāk izveidotu jūsu vietni – vienkārši atlasiet pareizo kategoriju, un vietne SITE123 apkopo jums pamatus!

Lieliski, ka SITE123 automātiski piešķīra mums visus fotografēšanas vietnes pamatus. Mums tika iedalītas lielas attēlu sadaļas, iebūvēts portfelis un galerija, sociālo mediju integrācija un kontakta forma – tas viss mums bez pirksta pacelšanas.

Šīs funkcijas ir labi, taču, pārbaudot, mēs noskaidrojām, ka tās nav piemērotas’t mega spēcīgi – viņiem trūkst zināma dziļuma, tāpēc, ja jums ir nepieciešams sarežģīts fotogrāfiju portfelis vai veidojat biznesu, vietne SITE123 nav’t lielisks ilgtermiņa risinājums.

SITE123 cenu noteikšana

No pirmā acu uzmetiena šķiet, ka vietnei SITE123 ir tikai divi cenu plāni – bezmaksas plāns un USD 12,80 mēnesī – Premium plāns. Tomēr, parakstoties uz bezmaksas plānu, jūs faktiski piekļūstat četriem apmaksātiem plāniem, sākot no USD 12,80 līdz USD 34,80 mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu)..

Kamēr SmugMug un Squarespace nodrošina neierobežotu krātuvi no get-go, izmantojot SITE123, jūs iegūstat tikai līdz 270 GB krātuve pēc tā dārgākā plāna. Mūsu pētījumā varat uzzināt, kāpēc SITE123 ieguva tikai 2,7 no 5 zvaigznēm!

Kopumā SITE123 ir vienkāršs un draudzīgs veidotājs, kas sniedz jums rīkus, lai viegli izveidotu pamata veiksmīgu fotografēšanas vietni. Tā’Tā vienkārši nav vispieejamākā opcija tirgū.

Papildu informācija

 • Vietne SITE123 piedāvā lielisku aizmugures atbalsta atbalstu – uzziniet, ko vēl tas piedāvā mūsu ekspertu vietnē SITE123

# 7. WordPress.com

Vislabāk emuāru veidošanai

Nejaukt ar milzu WordPress.org, WordPress.com ir slavenā emuāru veidošanas CMS vieglāk lietojama versija. Tas apvieno WordPress.org jaudu un emuāru veidošanas veiklību ar pilnveidotāku un lietotājam draudzīgāku vietņu veidotāja redaktoru..

Rezultāts ir spēcīgs, bet diezgan izaicinošs celtnieks, kurš to spēj’t nevar pārspēt par tā emuāru veidošanas rīkiem un piedāvā arī ļoti labu naudas vērtību.

Plusi mīnusi
Labākais emuāru veidošanas veidotājs, nodrošinot pilnu iebūvēto rīku klāstu Ļoti grūti izmantot, padarot to par mazāk nekā ideālu izvēli iesācējiem
Piedāvā lielisku naudas vērtību, ņemot vērā to funkciju skaitu, kuras jūs saņemat tā plānos Galvenā daļa ir paredzēta emuāru veidošanai, kas nozīmē to fotoattēlu īpašās iezīmes un noformējumu’t tikpat labi kā konkurenti, piemēram, Squarespace vai SmugMug

Kaut arī WordPress.com noteikti ir vieglāk izmantot nekā WordPress.org, tas’Tas joprojām ir daudz grūtāk nekā vairums citu celtnieku – patiesībā, mūsu pētījumā tas ieguva viszemāko atzīmi gan par lietošanas ērtumu, gan klientu vērtējumu.

Tas teica, ja jūs’labprāt pārvaldītu emuāru blakus savai fotografēšanas vietnei, jūs uzvarējāt’t atrast labāku emuāru veidošanas funkciju veidotāju.

wordpress.com fotogrāfiju blogošanas veidotājsWordPress.com ir WordPress.org vienkāršākā versija, un tas ir īpaši lieliski piemērots emuāru veidošanai.

WordPress.com piedāvā pilnu emuāru veidošanas rīku klāstu, no sociālajām grāmatzīmēm līdz lietotāju komentāriem. Tomēr tā nav’Lai palielinātu fotoattēlam raksturīgās funkcijas, salīdziniet to, piemēram, ar SmugMug’tas ir diezgan standarta. Ja jūs’jūs negrasāties apvienot savu portfeli ar emuāru, tas nav’t ir tava labākā likme.

Tomēr tas, kur WordPress.com patiešām izcēlās, bija tā naudas vērtību. Lai gan Weebly ir lētākais fotogrāfiju vietņu veidotājs, WordPress.com mūs novērtēja ar savu vērtību, novērtējot 4,5 no 5 zvaigznēm.

Tam ir bezmaksas plāns un četri maksas plāni, sākot no Mēnesī no 5 līdz 45 USD (jāmaksā katru gadu). Lai noņemtu WordPress.com zīmolu, atbloķējiet maksimālo 200 GB krātuvi un piekļūstiet SEO rīkiem’Vajadzēs 25 USD mēnesī biznesa plānu.

Ja jūs don’Šīs funkcijas nav vajadzīgas, un USD 8 piemaksu plāns ir piemērots tikai mazām fotografēšanas vietnēm ar 13 GB lielu krātuvi un iespēju pelnīt no savas vietnes.

WordPress.com dizains

Vietnē WordPress.com ir 339 motīvi izvēlēties no visiem stiliem un nozarēm. Jūs varat meklēt sava veida vietni’izveidojot vai vienkārši filtrējot pēc nozares, ieskaitot portfeli, žurnālus, emuārus un uzņēmējdarbību.

wordpress.com fotogrāfiju veidnesWordPress.com ir simtiem tēmu – šeit varat apskatīt tā portfeļa dizaina izvēli.

Ne visas motīvi ir bezmaksas – ir arī pieejamas premium motīvi, kurus jūs maksājat, lai instalētu. Ja jūs’Ja jums ir personīgais plāns USD 5 mēnesī, jūs piekļūstat tikai bezmaksas tēmām. Ja vēlaties izmantot premium tēmu, jums ir nepieciešams vismaz USD 8 mēnesī Premium plāns. Ir 109 bezmaksas motīvi un 183 premium motīvi.

Mūsu pētījumā WordPress.com ieguva diezgan sliktu novērtējumu par dizaina elastīgumu – 2,8 zvaigznes no 5 liek to iesaiņojuma apakšā. Galvenais iemesls tam ir WordPress.com’ierobežota pielāgojamība, jo trūkst vilkšanas un nomešanas rīku.

Jūs atsevišķi rediģējat savu saturu un noformējumu, kas, iespējams, jutīsies sarežģīts un radoši ierobežojošs’mēģināt veikt būtiskas izmaiņas jūsu izvēlētajā veidnē.

Apgrieztais ir tas, ka jūs varat mainīt tēmas jebkurā laikā, un viss jūsu saturs un multivide tiks automātiski pārslēgta uz jauno dizainu.

Kopumā, WordPress.com ir ideāls, ja jūs’e-pasta uzturēšana, lai reklamētu savu fotogrāfiju, un aren’t ir izaicinājums. Tā’s ir visgrūtākais mūsu sarakstā izmantotais celtnieks, tāpēc mēs to nedarām’t to neiesaka visiem iesācējiem.

Papildu informācija

 • Ja jums ir jautājumi par WordPress.com, izlasiet mūsu WordPress.com pārskatā visu šīs jaudīgās platformas sadalījumu
 • Ja jūs’neesat pārliecināts par atšķirībām starp WordPress.com un .org, apskatiet mūsu WordPress.com un WordPress.org salīdzinājumu

# 8. Ej tēti

Lieliski piemērots laika spiediena radošām reklāmām

Jūs, iespējams, zināt GoDaddy par to, ka esat pasaule’lielākais domēna reģistrators, bet tas’s neviens triks ponijs. Tam ir arī populārs vietņu veidotājs’gadu gaitā ir nepārtraukti uzlabojusies.

Plusi mīnusi
Ļoti ātrs un vienkāršs lietojums, ietaupot laiku – varat iegūt vietni tiešsaistē dažu minūšu laikā, ja vēlaties! Dizaini nav’t ir tik satriecoši kā galvenie fotogrāfiju veidotāji, un radošas vadības trūkums varētu kļūt neapmierinošs
GoDaddy nevajadzēja iesācējiem draudzīgu atbalstu ar diennakts atbalstu’t neatstāj jums nekādas galvassāpes Neskatoties uz plašu funkciju klāstu, kopumā tiem trūkst reāla dziļuma un jaudas

Ej tēti’Vietnes veidotājs ir vienkāršs, bet efektīvs. Pats labākais tajā ir ADI izmantošana – jūs atbildat uz dažiem vienkāršiem jautājumiem, piemēram, savas vietnes nosaukumu un mērķi, un GoDaddy, balstoties uz jūsu atbildēm, izveido jums personalizētu vietni..

Jūs varat izvēlēties dizainu, kas jums patīk vislabāk, un rediģēt to, līdz jums’Esiet priecīgs, taču veids, kā GoDaddy automātiski veic lielāko daļu jūsu darba, jūsu labā ietaupa daudz laika un pūļu. Tā’s ir ātrākais veids, kā izveidot fotografēšanas vietni, padarot to par perfektu izvēli, ja vēlaties tikai kaut ko tiešsaistes ASAP.

Tā’Tas nav visspožākais, skaistākais vai visspēcīgākais vietņu veidotājs, taču, ja jums ir nepieciešams ātrums, GoDaddy uzvarēja’t jūs nenolaist.

portāla godaddy fotogrāfiju veidotājsGoDaddy ir projektētājs, kas palīdz projektēt un kas padara jūsu fotografēšanas vietnes izveidi neticami ātru.

Tā’tas nav pārsteigums. GoDaddy ieguva pārliecinošas 3,8 zvaigznes no 5 lietošanas ērtībai – tur’diez vai ir kāda mācīšanās līkne, un lielākā daļa darba tiek veikts jūsu labā. Jo tas’būdams diezgan vienkāršs celtnieks, jūs varētu sākt cīnīties par uzlaboto pielāgošanu – GoDaddy ir visvieglāk izmantot, kad esat’es priecājos pieturēties pie saviem dizainparaugiem.

GoDaddy to nedara’t nav tāda paša līmeņa satriecošu dizainu kā dažiem konkurentiem, taču tas joprojām piedāvā lielu modernu, vizuālu veidņu izvēli, kas ir lieliski piemēroti jūsu fotogrāfijas demonstrēšanai..

godaddy fotografēšanas veidnesEj tēti’s veidnes ir modernas un tīras, un tajās parasti ir lielas attēlu sadaļas un nozares saistītās funkcijas.

Tā kā GoDaddy izveido jūsu vietni, pamatojoties uz jūsu atbildēm, jūs automātiski iebūvējat ar nozari saistītās funkcijas. Piemēram, zemāk izveidotā vietne GoDaddy ietvēra galeriju, kontaktu lapu, rezervācijas veidlapu un abonēšanas biļetenu reģistrēšanos. Viss bez mums būtu jāpaceļ pirksts!

godaddy photography celtnieka piemērsGoDaddy automātiski ģenerēja fotogrāfiju vietni ar atbilstošām funkcijām, piemēram, galeriju, kontaktu lapu un rezervācijas veidlapu.

Šīs funkcijas ir lieliska iekļaušana, taču tās tiek sasniegtas tik tālu. Jūs don’Neiegūstiet tāda paša līmeņa fotografēšanai paredzētus rīkus kā SmugMug, kā arī jaudu un kvalitāti, kas nāk ar Squarespace.. GoDaddy dara darbu, bet tas neveic’t iet pāri un ārpus tā īpašībām.

Tas teica, tas’Ir vērts pieminēt GoDaddy’SEO rīks, kas lieliski paveic optimizēšanu iesācējiem. Tās SEO vednis uzdod jums vienkāršus jautājumus, lai sniegtu noderīgus padomus, kā uzlabot vietni’s SEO.

GoDaddy cenu noteikšana

Tātad, cik maksā GoDaddy? Tā nav’t nav brīva plāna – tā vietā tas jums tiek sniegts dāsns viena mēneša bezmaksas izmēģinājums lai jūs varētu spēlēt apkārt. Pēc tam tai ir četri cenu plāni, sākot no No 10 līdz 25 USD mēnesī (jāmaksā katru gadu).

Godaddy cenu fotografēšanas vietneGoDaddy ir četri cenu plāni, sākot no USD 10 līdz USD 25 mēnesī, kad rēķins tiek izrakstīts katru gadu. Visiem plāniem ir viena mēneša bezmaksas izmēģinājuma versija, lai jūs varētu tos izmēģināt bez riska.

Lētākais pamatplāns dod jums rediģēšanu tiešsaistē, pogu PayPal, piecas sociālās ziņas un atbildes katru mēnesi un 100 e-pasta mārketinga sūtījumus mēnesī. Tu uzvarēji’t, tāpēc šī iemesla dēļ neiegūstat SEO rīkus, tā vietā mēs iesakām standarta plānu mēnesī 15 USD.

GoDaddy to nedarīja’Neizmantojiet naudas vērtību – tā ieguva 2,9 zvaigznes no 5. Tomēr bezmaksas izmēģinājuma versija ir visilgāk pieejamā mūsu sarakstā, tāpēc mēs iesakām to izmantot pēc iespējas labāk, lai redzētu, vai GoDaddy varētu būt piemērots tu!

Papildu informācija

 • Vai jūs ļoti vēlaties ienirt GoDaddy’s detaļas? Nemeklējiet vairāk par mūsu GoDaddy vietņu veidotāja pārskatu

# 9. Pārsteidzoši

Ideāli piemērots nelielu fotogrāfiju portfeļiem

Ja vēlaties, lai lietas paliek nelielas un vienkāršas, vienlaikus paliekot stilīgām, tad pārsteidzoši varētu būt fotogrāfu veidotājs jums. Pārsteidzoši galvenokārt ir paredzēts vienas lapas vietņu izveidošanai, tāpēc mēs to patiešām iesakām tikai nelielām darbu kolekcijām.

Pārsteidzoši ir celtnieks, kura mērķis ir ikvienam un ikvienam sniegt iespēju veidot savu klātbūtni tiešsaistē neatkarīgi no viņu tehniskās pieredzes. Tas tiek darīts, dodot jums pamata rīki un labi izstrādātas veidnes, tāpēc pat iesācēji var izveidot labi noapaļotu vietni.

Tā’Ideāli piemērots hobiju fotogrāfiem kuri vēlas viegli pārvaldītu vietni, kas visu savu darbu parāda vienā vietā. Tā uzvarēja’t neatbalsta lielu vai sarežģītu portfeli, taču tas lieliski parādīs nelielu fotoattēlu kolekciju.

Plusi mīnusi
Ļoti pārvaldāms, it īpaši iesācējiem un tiem, kas vēlas parādīt nelielu darbu kolekciju Vienas lapas vietnes dizains un pamatfunkcijas nozīmē, ka tas tā nav’t ir laba izvēle lieliem, sarežģītiem vai īpaši profesionāliem portfeļiem
Pamata emuāru veidošanas un pārdošanas rīki ļauj jums izveidot nelielu, labi noapaļotu fotogrāfiju portfeli Ierobežotus rīkus un dizaina iespējas var viegli pāraugt un kļūt neapmierinošas, ja vēlaties izvērst savas prasmes

Pārsteidzoši’s modeļi

Pārsteidzoši ir neliels veidņu klāsts, kuras varat pārlūkot vienreiz’esat izveidojis savu bezmaksas kontu. Zem ir septiņas veidnes ‘Radošs’ kategorijā, un 17 zem ‘Personīga’ kategorija.

pārsteidzoši fotogrāfiju veidnesŠeit’s neliels izcēlums’s veidnes zem ‘Radošs’ kategorija. Jūs varat redzēt, kā viņiem visiem ir lieli fona attēli – lieliski piemēroti, lai parādītu savus fotoattēlus!

Katru veidni var priekšskatīt pirms tās atlases un pat vienu reizi’Jūs esat publicējis savu fotografēšanas vietni, Jūs jebkurā laikā varat mainīt veidnes.

Tur’Tā ir jauka lielu galvenes attēlu, kā arī mazāku galeriju sadaļu kombinācija, lai jūs varētu izvēlēties labākos veidus, kā parādīt savu darbu. ‘Dzirksteles’ Zemāk esošā veidne ir lielisks piemērs.

pārsteidzoši fotogrāfisks dizains - liels piemērsŠeit jūs varat redzēt’Tā jau ir liela telpa, lai jūs varētu piepildīt ar savu tēlu un piesaistīt apmeklētājus’ pievērsiet uzmanību un izveidojiet labu pirmo iespaidu par savu vietni. pārsteidzoši fotogrāfisks dizains - mazs piemērsTurpmāk lapā, tur’Galerijas sadaļa, kas dod jums iespēju parādīt lielāku jūsu darbu izvēli. Noklikšķinot uz kāda no attēliem, tas tiek atvērts pilnekrāna slaidrādē.

Pārsteidzoši’S dizaini nav’t revolucionāri, bet viņi’jūs noteikti esat pietiekami labs, lai parādītu savu darbu draugiem, ģimenes locekļiem un citiem fotogrāfiem!

Pārsteidzoši’s funkcijas

Tas, kur mūsu pētījumā pārsteidzoši patiešām nokrita, bija tā pazīmes.

Ja jūs’esat pilnīgi jauns vietņu veidošanā, tad jūs’atradīsit pārsteidzoši’Funkcijas ir pārvaldāmas un jautri lietojamas, taču vienreiz’esat ieguvis zināmu pārliecību vai esat sācis mazliet vairāk sapņot par savu vietni, jūs’Ātri atradīšu tos ierobežojošus.

Tam ir diezgan labi emuāru veidošanas rīki (lai gan tas var’nekonkurē ar WordPress.com), un jūs pat varat pārdot vienu produktu bez maksas – ideāli, ja jums ir šī iecienītākā izdruka, kas, jūsuprāt, cilvēkiem patiks!

Tomēr pēc tam Pārsteidzoši’Funkcijas cīnās, lai sacenstos ar lielākajiem konkurentiem. Piemēram, SEO nav par ko kliegt – jūs saņemat SEO kontrolsarakstu, taču nav daudz papildu iespēju, lai jūsu vietne tiktu izvirzīta meklēšanas rezultātu augšgalā..

Tā kā tā nav mērogojama, kā arī nav specifisku fotoattēlu rīku, mūsu veikto funkciju pētījums pārsteidzoši nonāca iepakojuma apakšā, novērtējot tikai 2,2 no 5 zvaigznēm..

Pārsteidzoši cenas

Pārsteidzoši ir brīvs plāns, un trīs apmaksāti plāni, sākot no USD 8 līdz USD 49 mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu).

pārsteidzoši fotogrāfiju veidotāju cenasPārsteidzoši ir četri plāni kopumā, lai gan mēs to nedarām’Ieteikt pārāk ilgi palikt brīvajā plānā.

Bezmaksas plāns ir ierobežojošs, tāpēc mēs iesakām ierobežotu plānu vismaz USD 8 mēnesī, kas ļauj jums pārdot ne vairāk kā piecus produktus un dod vairāk vietas apmeklētājiem ar 50 GB joslas platumu mēnesī. Tomēr tā’Ir vērts zināt, ka pārsteidzošās reklāmas varat noņemt tikai tad, kad jaunināt uz Pro plānu mēnesī 16 USD.

Kopumā pārsteidzoši vislabāk ir mazo vai hobiju fotogrāfiju vietnēs. Ja jūs’Jūs plānojat palielināt savu portfeli nākotnē vai pārvērst savu aizraušanos ar biznesu’t ir mērogojamākā izvēle, taču tā ir ideāli piemērota tiem, kas vēlas padarīt dzīvi vienkāršu.

Papildu informācija

 • Uzziniet, vai šis veidotājs jums ir piemērots, mūsu Pārsteidzošajā vietņu veidotāja pārskatā

# 10. Džimdo

Vislabākais lietotāja pieredzei

Jimdo ir celtnieks, kuram ir divi redaktori: Jimdo Creator un Jimdo Dolphin. Jimdo Creator ir galvenā platforma, un tā ir līdzīga Wix, Weebly un citiem šādiem celtniekiem. Tikmēr Jimdo Dolphin izmanto ADI, tāpat kā GoDaddy, SITE123 un Wix ADI.

Kad runa ir par savas fotogrāfijas vietnes izveidi, Jimdo Creator sniedz jums lielāku kontroli pār savu vietni, tāpēc mēs iesakām to izmantot, lai parādītu savu darbu. Jimdo Dolphin ir ātrs un ērts, taču rediģēšanas ziņā tas ir ierobežotāks.

jimdo photography mājas lapas veidotājsJimdo ir vietņu veidotājs, kas dod jums iespēju izvēlēties – manuāli izveidot vietni vai izmantot ADI, lai ātrāk iestatītu.

Viens no galvenajiem Jimdo ieguvumiem ir tas, ka tā veidnes ir veidotas, ņemot vērā UX (lietotāja pieredzi).

Spēcīgs UX ir svarīgs, jo tas cilvēkiem vairāk dod iespēju baudīt jūsu vietnes izmantošanu. Padomājiet par vietnēm, kuras jūs izveidojat’Jūs esat apmeklējis tos, kas ir bijuši neveikli, neērti vai kuriem ir grūti atrast ceļu – jūs, iespējams, to nedarījāt’t ļoti ilgi pieturēties šajā vietnē!

Plusi mīnusi
Lieliska lietotāja pieredze, kas iebūvēta Jimdo’s dizainparaugi Jimdo saņēma sliktāko dizaina elastības punktu skaitu no visiem mūsu pārbaudītajiem fotogrāfiem
Balstoties uz savām tehniskajām iespējām, jūs varat izvēlēties, vai izmantot Jimdo Creator vai Jimdo Dolphin Var justies neķītrs un ierobežo veidot

Džimdo’s modeļi

Mēs’Es būšu godīgs – Jimdo’s veidnes, iespējams, uzvarēja’t tevi pūtīs prom. Viņi noteikti to nedarīja’nepārmet mūsu zeķes – patiesībā Jimdo saņēma viszemāko novērtējumu par dizainu no visiem mūsu pārbaudītajiem fotogrāfiem.

Tomēr, neskatoties uz tā 2,5 zvaigznīšu novērtējumu no 5 zvaigznēm, mums Jimdo ir jādod vārdi par lielisko UX. Kā mēs jau minējām, ja vēlaties, lai jūsu vietnes apmeklētāji lieliski pavadītu laiku jūsu fotogrāfijas vietnē Jimdo’s veidnes ir lieliska opcija.

jimdo fotogrāfiju veidnesJimdo mūsu pētījumos saņēma sliktus vērtējumus par dizaina elastīgumu, taču tā veidnes nodrošina lielisku lietotāja pieredzi.

Galvenais iemesls, kāpēc Jimdo slikti novērtēja dizaina elastīgumu, bija tāpēc, ka tas’tas ir ļoti ierobežojošs, mēģinot rediģēt veidni. Varat pievienot un rediģēt elementus, piemēram, tekstlodziņus un attēlus, bet, ja vēlaties krasi pārslēgt sadaļas un padarīt tās par savām,’sākšu cīnīties.

Vēl viens trūkums bija fakts, ka pat kategorijā ‘Fotogrāfija un portfelis’, nopietni trūka fotogrāfijai raksturīgu īpašību. Turklāt dizainparaugiem trūka gludās malas, ko jūs varētu gaidīt no profesionāla portfeļa vietnes.

Citās jomās, kuras mēs pārbaudījām, piemēram, par funkcijām un vieglumu un lietošanu, Jimdo to nedarīja’t daudz izceļas labu vai sliktu iemeslu dēļ. Parasti jūs kaut kur paciņas vidū’Cīnīšos ar daudzu šī nesarežģītā celtnieka īpašību atrašanu.

Jimdo ir viegli izmantot, un vēl vienkāršāk, ja jūs nolemjat doties ar Jimdo Dolphin ADI opciju. Jimdo bija diezgan populārs mūsu lietotāju hīts, kura vērtējums palīdzēja Jimdo nopelnīt 4 zvaigznes no 5 par savu klientu rezultātu.

Bet šī vienkāršība ir arī Jimdo’s kritums – kamēr daži lietotāji mīlēja, cik tas bija viegli, citi to uzskatīja par neveiklu un ierobežotu izmantošanu. Pirms apņemšanās mēs iesakām izmēģināt Jimdo, lai pārliecinātos, ka tas atbilst jūsu vēlmēm.

Džimdo’s cenu noteikšana

Gan Jimdo Creator, gan Jimdo Dolphin nāk ar bezmaksas plānu. Ja izvēlaties Jimdo Creator, apmaksātie plāni svārstās no 10 USD līdz 40 USD mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu). Ja jūs izvēlaties Jimdo Dolphin, jūs’re no USD 9 līdz 39 mēnesī (jāmaksā katru gadu) – tātad’s tajā nav daudz!

Jimdo ir viens no lētākajiem celtniekiem reklāmas noņemšanai no jūsu vietnes – tomēr SEO funkcijām un neierobežotai glabāšanai jūs’Jums būs nepieciešami USD 20 mēnesī biznesa plāns. Ņemot vērā, ka ar Squarespace jūs varat iegūt abas šīs lietas par USD 12 mēnesī, tas šķiet diezgan strauji.

Kopumā Jimdo ir viens, uz kuru doties, ja vēlaties atstāt savu vietni’dizains un UX jūsu izvēlētajai veidnei, un don’prātā zaudēt radošo kontroli pretī.

Papildu informācija

 • Vai vēlaties uzzināt vairāk par Jimdo? Lai iegūtu sīkāku informāciju, izlasiet mūsu padziļināto Jimdo pārskatu

Citas fotogrāfijas vietņu veidotāju iespējas

Mēs’Esam pārliecināti par mūsu ieteikumu top 10 vietņu veidotājiem fotogrāfiem. Mēs’Es veltīju daudz laika un pētījumu, lai pārbaudītu un klasificētu šīs platformas. Tomēr daži fotografēšanai paredzētu vietņu veidotāji to nedarīja’t ir diezgan griezums, bet joprojām ir pieminēšanas vērts:

Formāts

Formāts noteikti tiek veidots, paturot prātā portfeļus. Tā kā plāni sākas tikai ar USD 9 mēnesī, tas’Tā noteikti ir pieejama cena, un, koncentrējoties uz autortiesībām un privātumu, tā ir populāra fotogrāfu vidū. Tā’s joprojām ir nedaudz buggy mūsu patika, bet tas’tas noteikti ir skatīties.

Pixpa

Pixpa ir paredzēts tikai fotogrāfiem, tam ir slidenas veidnes, un tā cena ir tikai USD 8 mēnesī. Mēs domājam, ka tam vēl ir jāiet, pirms tas izaicina Squarespace, Wix un SmugMug patīk, taču kopumā tam ir pozitīvas atsauksmes.

Zenfolio

Zenfolio ir vispiemērotākais notikumu fotogrāfiem, jo ​​tam ir iespēja pieteikties klientam un ir ļoti daudz krātuves. Ja jūs’mēģinot iegūt jaunu trafiku, Zenfolio tomēr nav’t līdz pašam līmenim – SEO funkcionalitāte ir vāja, un lietotāji arī sūdzas, ka dizains nav intuitīvs.

Kā izvēlēties labāko fotogrāfiju vietnes veidotāju

Atrodi savai fotogrāfiju vietnei pareizo vietņu veidotāju, un tas var būt īsts izaicinājums – izmantojot tik daudz iespēju, no kurām izvēlēties, kā jūs pat sākat?!

Lai mazinātu spiedienu, mēs’mēs esam identificējuši galvenās lietas, kurām jāpievērš uzmanība, iepērkoties apkārt.

Tāpēc atcerieties, ka labākie fotogrāfiju veidotāji:

 • Palīdziet parādīt savu fotogrāfiju
 • Nodrošiniet jums pieejamu un pielāgojamu profesionālo vietni
 • Esiet viegli paņemams un lietojams
 • Spēja uzglabāt un parādīt augstas izšķirtspējas fotoattēlus
 • Palīdziet iegūt vairāk klientu un nopelnīt vairāk naudas

Pārliecinieties, ka celtnieks izceļ labāko no jūsu fotogrāfijām

Vietņu veidotāji ļauj ērti demonstrēt jūsu darbu un reklamēt jūsu vietni, lai citi varētu atrast to pārlūkošanai un baudīšanai.

Ikviens, kam ir kamera un Flickr konts, var sevi saukt par fotogrāfu, tāpēc tā’Ir tiešām svarīgi, lai jūsu darbs izceltos ļoti pārpildītā tirgū.

Mūsu ieteiktie celtnieki nodrošina laika taupīšanas veidnes, kas īpaši izstrādātas fotogrāfiem un kurām ir iepriekš ielādētas lieliskas iespējas, kuras varat uzreiz izmantot, piemēram, displeju galerijas vai kontaktinformācijas lapas, vai rediģēt pēc saviem ieskatiem.!

Domājiet par veidnēm kā par recepti. Jūs varat izmantot sastāvdaļas tieši tā, kā tas ieteikts, vai arī varat padarīt tās par savām, pievienojot maisījumam savus radošos papildinājumus.

Wix fotografēšanas vietnes veidneTāpat kā sienas sienas fotogalerija no Wix’s ‘Ģimenes fotogrāfs’ veidne (iepriekš), bet neesat pārliecināts par krāsām un fontiem? Nu, vienkārši izvēlieties veidni un pēc tam mainiet fontu un krāsas redaktorā – tas tiešām ir tik vienkārši!

Varat arī integrēt lietotnes, kas jūsu vietnei pievieno papildu funkcijas – tāpat kā viedtālrunī! Tie var ietvert papildu galeriju stilus HD fotoattēliem vai pat sociālo plūsmu integrāciju, lai jūsu attēlus reklamētu dažādās platformās.

Kā jūs zināt, ekspozīcija rada panākumus (atvainojiet pun!), Kas padara jūsu vietnes izveidi par lielisku veidu, kā reklamēt jūsu darbu. Tomēr, ja cilvēki nevar jūs atrast tiešsaistē, jūs centīsies radīt tik daudz trafika vai uzmanības, cik jums varētu patikt.

Labākie fotogrāfiju vietņu veidotāji var arī palīdzēt uzlabot jūsu vietnes SEO (meklētājprogrammu optimizāciju). Tas var būt ļoti ērts pievienošanai ‘meta dati’ uz jūsu tīmekļa lapām, kā arī ‘tagi’ un ‘alt teksts’ attēliem – tie abi ir svarīgi ranžēšanai Google tīklā un jūsu redzamības uzlabošanai meklētājprogrammu rezultātos.

Uzkrītošās veidnes izmantošana ir lielisks veids, kā īsā laikā izveidot profesionāla izskata vietni – apvienojiet to ar jaudīgām SEO uzlabojošām funkcijām un jūs’Jums būs vietne, kuru, visticamāk, atradīs lietotāji, un tā nodrošina, ka jūsu darbs piesaista uzmanību!

Pamatjēdzieni

Tagi – fotogrāfijām pievienotas etiķetes uz vietas, kas palīdz sakārtot jūsu attēlus un ir noderīgas apmeklētājiem, kurus interesē noteikta veida fotoattēli (piemēram, kalni, automašīnas vai zibens spērieni).

Alt teksts – etiķetes, kas attēlo attēlu meklētājprogrammām un ir parocīgas vietnes SEO indeksēšanai (noderīgas arī lietotājiem ar redzes traucējumiem, kuri ekrāna lasītāju izmanto, lai vietni skaļi dzirdētu).

Meta dati – Aprakstoša informācija par jūsu vietni, kas palīdz meklētājprogrammām to kārtot, klasificēt un indeksēt atbilstoši attiecīgajiem meklēšanas vienumiem.

Labākie fotogrāfiju vietņu veidotāji: spriedums

Tur jums tas ir ļaudīm. Jāatgādina: mēs izvēlējāmies fotogrāfiju veidotājam vissvarīgākās jomas un apskatījām katru no tām, izmantojot mūsu stingro pētījumu procesu. Jomas, kurām mēs pievērsām īpašu uzmanību, bija dizains, SEO, emuāru veidošana un lietošanas ērtums.

Papildus citām nozīmīgām jomām, piemēram, palīdzībai un atbalstam, naudas vērtībai un klientu vērtējumiem, mēs pārbaudījām katru celtnieku un sarindojām tos.

Mēs izvēlamies 10 labākās fotogrāfijas vietnes veidotāju iespējas:

 1. Kvadrāts – labākais fotogrāfiju vietnes veidotājs.
 2. Wix – visvienkāršāk lietojams fotogrāfiju vietnes veidotājs.
 3. SmugMug – vislabākais fotoattēlu drošībai.
 4. Weebly – lētākais fotogrāfiju vietņu veidotājs.
 5. Duda – vislabāk veidņu dizains.
 6. SITE123 – labākais backend atbalstam.
 7. WordPress.com – vislabāk blogošanai.
 8. Ej tēti– ideāli piemērots laika spiediena radošām reklāmām.
 9. Pārsteidzoši – ideāli piemērots nelielu fotogrāfiju portfeļiem.
 10. Džimdo – vislabākais lietotāja pieredzei.

Jūsu fotografēšanas vietnei ir jānovieto attēli priekšā un centrā, tos parādot, lai jūs izceltos tiešsaistē un varētu piesaistīt apmeklētājus un pat potenciālos klientus, lai apskatītu jūsu darbu.

Squarespace ir mūsu fotogrāfiju vietņu veidotājs numur viens jo tas apvieno satriecošus dizainus ar jaudīgām funkcijām, sākot no SEO līdz emuāru veidošanai un ārpus tā. Tā’Tas nav visvieglāk izmantotais celtnieks, bet tas’S diezgan ātri tieku galā ar.

Šis veidotājs dod jums milzīgu radošās brīvības rādīt savas fotogrāfijas, bet izveidot patiesi satriecošu vietni.

Izmantojot visus premium plānus, jūs iegūstat neierobežotu vietu un joslas platumu (kas ļauj vairāk cilvēku apmeklēt jūsu vietni!), Savukārt fotoattēlu augšupielādes ātrums ir viens no ātrākajiem, ko mēs’esi redzējis, kas uztur kvalitāti un to nedara’t nemaziniet savu darbu.

Ja izvēlaties sākt strādāt pie daudzām profesionāli izstrādātām fotogrāfiju veidnēm, tad jūs’Jūs ietaupīsiet ļoti daudz laika un joprojām izveidosit ļoti iespaidīgu tīmekļa vietni.

Wix un SmugMug var izmantot pievilcīgus galeriju un veidņu stilus. Wix ir ļoti ērti lietojams, vienlaikus piedāvājot daudz radošas brīvības, un SmugMug ir visas fotografēšanai nepieciešamās funkcijas, kas jums varētu būt vajadzīgas.

Lai noapaļotu lietas, Weebly ir lētākais fotogrāfiju vietņu veidotājs – tātad, ja jūs don’nav nepieciešami visi modējumi, ko piedāvā jaudīgāki celtnieki, tad Weebly ir piemērota izvēle, lai parādītu un reklamētu.

Dienas beigās atradīsit vislabāko fotografēšanas platformu savām vajadzībām, tā’Vienmēr ir vērts izmēģināt bezmaksas izmēģinājumus. Iepazīstieties ar to, ko varat un varat’t, pieejamos rīkus un veidnes, kā arī to, cik viegli ir potenciāli palielināt jūsu vietnes mērogu – pirms apņemšanās izveidot platformu un tajā ieguldīt;.

Ja jums šķiet, ka jums patīk kvadrāts’bezmaksas izmēģinājums, mēs’Esam saņēmuši īpašu atzinību mūsu lasītājiem. Tā vietā, lai reģistrējoties maksātu pilnu cenu, ievadiet kodu WBE pie kases un izbaudi ekskluzīvu 10% atlaidi savam plānam!

Nākamais augšā…

Vienreiz tu’Esat atradis ideālu fotogrāfiju vietnes veidotāju jūsu vajadzībām, iepazīstieties ar mūsu deviņu soļu ceļvedi Kā izveidot tiešsaistes portfeli sākt veidot profesionālu portfeļa vietni!

Labākie fotogrāfiju vietņu veidotāji: FAQ

Vai specializēti fotografēšanas vietņu veidotāji ir labāki nekā daudzpusēji vietņu veidotāji?

Tas ir atkarīgs no. Ja vēlaties pilnīgu radošu kontroli pār vietnes izskatu, visaptverošs celtnieks, piemēram, Wix vai Squarespace, to piedāvā. Ja vēlaties brīvroku, mana fotogrāfija runā pati par sevi kā tāda veida sajūta, visticamāk, labāk piemērotas būs tādas platformas kā SmugMug. Tā’kāpēc bezmaksas izmēģinājumu izmantošana ir tik svarīga. Tikai jūs patiešām varat zināt, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Var’t es tikai izmantoju Instagram?

Jūs varat, bet mēs to nedarītu’t to ieteikt. Vietne ir vienīgā platforma, kurai patiešām varat uzticēties, lai nepavilktu paklāju no citām kājām. Visur citur jūs esat viesis uz kāda cita’s platforma. Noteikti izmantojiet Instagram – to’Tas ir lielisks noieta tirgus māksliniekiem ar visām svītrām – bet don’Izmantojiet tikai Instagram.

Vai es varu bez maksas izveidot fotogrāfiju vietni??

Ja vien jums nepatīk netīri domēna vārdi un reklāmas, kas apmestas visā jūsu vietnē, jūs’nāksies tērēt dažus dolārus, lai jūsu fotografēšanas vietne būtu reāla. Slidenas fotogrāfijas vietnēs nav’t nāk bez maksas, bet tie ir lēti. Ja jūs’Pārdomājot savu kuģi, pāris dolāru mēnesī ir tā vērts.

Vietnes veidotāja eksperta mērķis ir sniegt jums godīgus datus. Tas’Tāpēc mēs paši veicam izpēti un iegūstam tiešu, personīgu ieskatu. Noklikšķiniet šeit, lai iegūtu papildinformāciju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me