10 labākās emuāru veidošanas platformas

Contents

Atrodiet labāko emuāru vietņu veidotāju, lai sāktu jūsu emuāru veidošanas panākumus

labākās emuāru veidošanas platformas


Lai būtu rakstnieks, nepieciešama pildspalva un papīrs, deva drosmes un vārdu nojauta. Bet, ja vēlaties būt rakstnieks tiešsaistē, sarakstam varat pievienot lielisku emuāru veidošanas platformu.

Emuāru veidošanas rīku kaudzes pastāv, lai palīdzētu jums rakstīt tiešsaistē un piesaistītu auditoriju. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties dalīties ar aizraušanos ar modi, pasniegt mājās gatavotu ēdienu receptes vai izveidot sava uzņēmuma korporatīvo emuāru.

Izaicinājums ir izsijāt miskasti, lai atrastu rīku, kas varētu apmierināt jūsu emuāru veidošanas vajadzības.

Tas’s kāpēc šajā rokasgrāmatā mēs’atkārtoti koncentrējoties uz deviņām labākajām emuāru veidošanas platformām. Mūsu saraksts ir balstīts uz plašu lietotāju pārbaudi un personīgo pieredzi, izmantojot emuāru veidošanas rīkus.

Ļaujiet’Atrodiet savu labāko emuāru vietņu veidotāju. Mūsu galvenie ieteikumi ir:

Varat izmēģināt jebkuru no tiem, noklikšķinot uz nosaukuma zemāk esošajā sarakstā.

 1. WordPress darbina Bluehost – lieliski piemērots jaudīgiem, pilnībā pielāgojamiem emuāriem.
 2. Wix – lieliski piemērots emuāra apvienošanai ar vietni.
 3. Kvadrāts – satriecoši emuāru dizaini un attēli.
 4. Weebly – numur viens, lai ātri un ērti izveidotu emuāru.
 5. WordPress.com – jaudīgi iebūvētie emuāru veidošanas rīki.
 6. Emuāru autors – laba izvēle ļoti pamata emuāram.
 7. Tumblr – ideāli piemērots īsas formas, noklikšķināma satura kopīgošanai.
 8. Pārsteidzoši – vislabāk vienkāršiem, stilīgiem, vienas lappuses emuāriem.
 9. SITE123 – lieliski, ja jums nepieciešama palīdzīga roka emuāra veidošanā.
 10. Ej tēti – ātra uzstādīšana, bet tai trūkst īstas kvalitātes.

WordPress.org (nodrošina Bluehost) iznāca augšā: tas’s bezmaksas, atvērtā koda platforma’s burtiski būvēts purvāšanai, bet tas nav’t iesācējiem ir viegli iestatīt un pielāgot. Ja vēlaties emuāru un vietne, Wix ir ideāla platforma. Ja savā blogā vēlaties parādīt satriecošus attēlus, lieliska iespēja ir Squarespace.

Tātad tagad jūs zināt deviņas labākās emuāru veidošanas platformas, kāpēc jūs lasītu pārējo ceļvedi?

Jo mēs’Palīdzēsim uzzināt, kurš emuāru veidošanas rīks jums ir vispiemērotākais.

Pētījumos mēs ne tikai paši pārbaudījām platformas un analizējām to funkcijas, cenas un daudz ko citu – mēs piesaistījām citus, ikdienas cilvēkus, lai tos pārbaudītu arī. Uzklausot viņu atsauksmes, mēs’jūs varēsit sniegt jums iekšēju informāciju par katru emuāru veidošanas platformu.

Kad ir jāatrod pareizā emuāru veidošanas platforma’s nav viena veida, kas der visiem. Dažiem cilvēkiem ir pieredze kodēšanā. Citi vēlas nopelnīt naudu no sava emuāra.

Lai kādi būtu jūsu emuāru veidošanas sapņi, mēs’Pavērsiet pildspalvu pareizajā virzienā. Mēs izmantojam katru no labākajām emuāru veidošanas platformām’ plusi un mīnusi, cik tie maksā un kā tie palīdz jums atrast lasītājus.

Izklausās labi?

Ļaujiet’s sākas.

Papildu informācija:

10 labākie vietņu veidotāji – 10 labāko vietņu veidotāju atsauksmes, saskaņā ar mūsu pētījumu

Tīmekļa vietņu veidotāju salīdzināšanas diagramma – blakus, īsumā, mūsu labāko ierakstu salīdzinājums

Labākie emuāru mitināšanas pakalpojumu sniedzēji – uzziniet, kurš mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir vispiemērotākais jūsu emuāram

Labākie lēto vietņu veidotāji – vai jums ir nepieciešams emuārs par budžetu? Atrodiet lētu vietņu veidotāju’s līdz uzdevumam.

Rakstīšana tīmeklim – emuāru autori, tekstu rakstītāji un tiešsaistes cilvēki – iepazīstieties ar mūsu galveno ceļvedi tīmeklim rakstīšanai visās tā formās

WordPress 101 – padziļināts apskats populārajā CMS sistēmā un kāpēc mēs to neizmantojam’t iesakiet to iesācējiem

Kā izveidot vietni – astoņi vienkārši soļi uz skaistu, funkcionālu vietni

Kādas ir labākās emuāru platformas?

Tātad, ko šīs blogošanas platformas faktiski var darīt? Tā’Tas ir diezgan vienkārši – tie ļauj jums izveidot pats savu emuāru, publicēt ziņas un kopīgot savu saturu sociālajos medijos. Jūs varat izmantot attēlus vai videoklipus savos ierakstos un integrēt sociālās plūsmas tieši savā vietnē.

Šādas platformas ļauj izsekot progresam, izmantojot analītikas rīkus, un palielināt emuāru’seko, izmantojot tādus mārketinga rīkus kā biļeteni un e-pasta kampaņas. Daži no viņiem pat ļāva jums to visu izdarīt bez maksas!

Tātad, kā jūs izvēlaties emuāru veidošanas platformu? Padomājiet par to, kāda veida saturu vēlaties publicēt un kāds ir jūsu emuāra izskats. Vai jums ir daudz augstas kvalitātes attēlu, ar kuriem dalīties? Cik prasmīgs tu esi? Vai vēlaties pilnībā kontrolēt sava emuāra dizainu, vai jūs drīzāk pielāgotu iepriekš sagatavotu veidni??

Šīs ir lietas, kas jāpatur prātā, jo sīkāk aplūkojam katru platformu. Līdz šī raksta beigām jūs’Es uzzināšu, kura no šīm deviņām labākajām emuāru veidošanas platformām jums ir vispiemērotākā!

# 1. WordPress.org (nodrošina Bluehost)

Lieliski piemērots tehnoloģiski pieredzējušiem emuāru autoriem, kuri vēlas pilnīgu radošo brīvību

Plusi un mīnusi

WordPress.org ProsWordPress.org Cons
 • Ļoti jaudīgi emuāru veidošanas rīki – vairāk nekā 54 000 spraudņu, no kuriem izvēlēties, ieskaitot dizaina rīkus un biļetenu sistēmas
 • Pilna pielāgošana, izmantojot kodēšanu
 • Stāva mācīšanās līkne – nav iesācējiem draudzīga, jo ir nepieciešama kodēšana
 • Hostings, domēni un spraudņi ir jāpārvalda pašiem

WordPress.org ir bezmaksas un atvērtā koda programmatūra, kas miljoniem cilvēku ir palīdzējusi tiešsaistē atvērt emuārus.

Faktiski WordPress.org ir tik populārs, ka tas pārvalda 24% no visām vietnēm. Tas’Viens no sociālajiem ieteikumiem!

WordPress.org emuāri labi darbojas meklētājprogrammu optimizācijā (īsi – SEO). SEO ir prakse padarīt jūsu emuāru par augstu meklētājprogrammās, piemēram, Google. Jo augstāks vērtējums, jo vairāk lasītāju.

Atklātais avots nozīmē, ka varat spēlēt ar kodu. Rezultāts ir tas, ka jūs pilnībā kontrolējat sava emuāra izskatu un izskatu. Tas būtu tāpat kā būt atbildīgam par fontu, krāsu un attēlu uz jūsu fiziskā grāmatas vāka. Brīdinājums ir tas, ka jūs’Lai pilnībā izmantotu šo elastīgumu, jums būs nepieciešama kāda tehniska iemaņa (vai nauda, ​​lai nolīgtu izstrādātāju).

Šī elastība ļauj pievienot savam emuāram tādas funkcijas kā:

 • Forums
 • Interneta veikals
 • Dalība

Tā’tāpēc WordPress.org ir viena no populārākajām emuāru veidošanas platformām tirgū. WordPress.org ir īpaši laba iespēja tehniskākiem emuāru autoriem, kuri ilgtermiņā vēlas izveidot sarežģītāku emuāru.

Viens negatīvie punkti WordPress’Jauda ir tāda, ka mazāk tehnisku lietotāju mācību līkne atradīsies stāvāka nekā emuāra palaišana vietņu veidotājā, piemēram, Wix vai Squarespace..

Turklāt, kamēr platformu var brīvi izmantot, tādas izmaksas kā domēna vārda mitināšana un nodrošināšana var sasummēt.

Jo tas’Atklātā pirmkoda gadījumā jums būs arī jāizšķiro mitināšana un drošība. Hostings nozīmē sava emuāra ievietošanu kaut kur dzīvot tiešsaistē. Tas var sagādāt galvassegu blogeriem, kuri nestrādā’t kā datoru prasmīga.

Labās ziņas ir mitināšanas risinājums Bluehost nodrošina viena klikšķa integrāciju ar WordPress.org. Ja vēlaties sākt savu emuāru vietnē WordPress.org, noklikšķiniet uz pogas, kas atrodas zemāk, lai sāktu.

Mūsu spriedums: WordPress.org ir spēcīgs rīks, kas ir piemērots jauniem rakstniekiem līdz pat pieredzējušiem emuāru autoriem. Jo vairāk esat kvalificēts, jo vairāk izkļūsit no platformas. Ir labāki varianti pilniem iesācējiem emuāru autoriem vai tiem, kuri vēlas mazāk praktiskas un laikietilpīgas pieredzes. Mēs’Iepazīstināsim jūs ar vienu nākamo.

wordpress.org emuāru piemēri Volta Disneja uzņēmumsWordPress.org ir viena no labākajām emuāru veidošanas platformām, un to izmanto daži no pasaules’lielākie uzņēmumi, piemēram, Volts Disnejs!

# 2. Wix

Lieliski piemērots emuāra apvienošanai ar vietni

Wix plusi un mīnusi

Wix ProsWix mīnusi
 • Lieliski piemērots ilgtermiņa izaugsmei un integrācijai vietnē
 • Iesācējiem draudzīgi, ātri un viegli uzbūvējami
 • Mazāk emuāru veidošanas funkciju nekā citās platformās, piemēram, Weebly un WordPress.com
 • Trūkst uzglabāšanas vietas, īpaši zemākiem plāniem

Wix ir intuitīvs vietņu veidotājs, kas ļauj ar peles klikšķi integrēt emuāru.

Vienkārši sakot, Wix ir viens no visaugstāk novērtētajiem emuāru vietņu veidotājiem. Tā’Nav grūti saprast, kāpēc Izraēlā bāzētais uzņēmums var lepoties ar vairāk nekā 100 miljoniem lietotāju.

Jūs varat sākt emuāru ar savu Wix vietni, izmantojot jebkuru plānu, sākot no bezmaksas plāna uz augšu. Tomēr, lai izveidotu savienojumu ar savu domēna vārdu, jūs’Jums būs jāpierakstās uz Combo plānu USD 13 mēnesī. Tas arī ļaus jums atbrīvoties no Wix reklāmām. Mēs’d ieteiktu jaunināt uz apmaksātu Wix plānu. Tā’Maza cena, kas jāmaksā, lai jūsu emuārs izskatās profesionāls.

Jo profesionālāks būs jūsu emuārs, jo vairāk lasītāju jums uzticēsies. Padomā par to. Kad jūs ieejat grāmatu veikalā, vai jūs uzņemtu grāmatu, kuras sludinājumi būtu iestrēdzis pa visu priekšējo vāku un dažādiem autoriem’ vārdi uz tā?

Runājot par veidnēm, Wix piedāvā plašu satriecošu un atjauninātu veidņu izvēli, no kuras jūs varat izvēlēties.

Wix nesen ir modernizējis satura redaktoru. Kopā ar visām esošajām funkcijām jūs tagad varat:

 • Personalizējiet attēlu galerijas
 • Pievienojiet parakstus un saites uz attēliem
 • Ievietojiet videoklipus no YouTube vai Vimeo

Bagātīgais Wix redaktors liek justies kā jūs’jauna emuāra veidošana, izmantojot labākos materiālus. Spēcīga pielāgošana ir padarīta vienkārša.

Wix ir spēcīgs arī mobilajā ierīcē. Emuāra atjaunināšana mobilajā telefonā ir nesāpīga pieredze. Padomājiet par šo, ja jūs’re kāds, kurš daudz ceļo un plāno emuārus kustībā.

Jūs arī varēsit piekļūt piemaksu atbalstam pa tālruni un e-pastu – tas ir greznums, ko jūs nezināt’Piemēram, nevar nokļūt ar WordPress.org. Tas ir liels iemesls, kāpēc mazāk pieredzējušiem emuāru autoriem vajadzētu pāriet uz Wix, izmantojot WordPress.org.

Tomēr mūsu pētījumi rāda, ka Wix trūkst dažas galvenās iezīmes. Piemēram, jūs varat’t izveidot arhīvu Wix’emuāru veidošanas rīks. Un jūs varat’t pievienot RSS plūsmu, padarot to grūtāk atjaunināmu.

Mūsu spriedums: Wix ir lieliska iespēja emuāru autoriem, kuri vēlas nemanāmi piekļūt tiešsaistē. Tam trūkst dažas emuāru veidošanas pamatfunkcijas, bet Wix’Infrastruktūra un slāpes pēc attīstības padara to par vienu no labākajām emuāru veidošanas platformām, ja vēlaties nokļūt tiešsaistē, bet turpiniet augt.

Wix emuāra piemērsVarat izmantot Wix, lai izveidotu satriecošu un spēcīgu emuāru. Paskatieties tikai uz šo piemēru no makaronus mīlošās mīcīšanas!

# 3. Kvadrāts

Satriecoši emuāru dizaini un attēli

Laukuma laukuma plusi un mīnusi

Laukuma laukuma ProsSquarespace Cons
 • Augstas kvalitātes veidņu dizains un funkcijas
 • Ļauj daudz radošas brīvības
 • Ierobežots skaits cenu plānu, no kuriem izvēlēties
 • Grūtāk lietojams nekā citi vietņu veidotāji, piemēram, Wix un Weebly

Squarespace ir viena no labākajām emuāru veidošanas platformām māksliniekiem un dizaineriem, jo ​​tā ir saudzīga un veidota.

Tur’s nav brīva kvadrātu plāna; Lai izveidotu emuāru, jums ir jāatstāj personīgais plāns vismaz USD 12 mēnesī. Lai pelnītu savu emuāru, jūs’Jums būs jājaunina uz biznesa plānu USD 18 mēnesī.

Kvadrātveida piedāvājuma kodsIzmantojiet piedāvājuma kodu "WBE" Norēķinoties par 10% atlaidi

Saņemiet 10% atlaidi no jebkura kvadrātu plāna
Visiem, kas noklusina, tacu
Vai esat gatavs dot laukumu Squarespace? Mūsu lasītājiem ir ekskluzīvs piedāvājuma kods ietaupīt 10% par jebkura Squarespace plāna izmaksām! Lai izmantotu šo atlaidi, vienkārši ievadiet: Piedāvājuma kods: “WBE” pie kases.

Tas izklausās dārgi, tāpēc vai tas ir tā vērts? Pēdējos gados Squarespace ir ievērojami uzlabojis savas blogošanas funkcijas. Bija tā, ka viņu lētākajā apmaksātajā plānā jums bija tikai 20 lappuses. Tagad šis vāciņš ir pilnībā atcelts.

Bet naudas patiesā vērtība slēpjas estētikā. Ņujorkā bāzētais uzņēmums ir labi pazīstams ar savu veidņu vizuālo kvalitāti. Viņi’kas padara Squarespace par vienu no labākajām emuāru platformām tirgū.

Pēc nozares varat pārlūkot bezmaksas un apmaksātu veidnes un izvēlēties savu emuāru’s vajadzībām; ir 6 izvēles veidnes, kas ir īpaši izstrādātas emuāriem. Squarespace ir ļoti uzmanīgi izturējies pret to, kā jūsu saturs tiek veidots veidnēs. Dizains ir vismodernākais, un tādas funkcijas kā režģa izkārtojums un 3D ritināšana var jūsu emuāram piešķirt unikālu izskatu un izjūtu..

Reizēm šķiet, ka nākotnē tiek veidots emuārs!

Lietotāju pārbaudē Squarespace ieguva ievērojamu punktu skaitu par funkcijām. Jūs varat:

 • Rādīt emuāru veidošanas kategorijas
 • Atļaut komentārus
 • Pievienojiet RSS plūsmu (atšķirībā no Wix)

Pielāgošana tomēr ir daudz muļķīgāka nekā Weebly vai Wix. Mācīšanās līkne Squarespace ir stāvāka nekā citiem vietņu veidotājiem. Turklāt, lai atvērtu vairāk rediģēšanas iespēju, jums būs jājaunina uz Squarespace biznesa plānu.

Runājot par SEO, Squarespace nav tik draudzīgs iesācējiem kā dažas citas emuāru veidošanas platformas. Piemēram, dažas veidnes parāda SEO informāciju vietnē. Tas ir nepāra dīvainis raksts, kas varētu satraukt mazāk pieredzējušus emuāru autorus. Ja jūs’jūs esat ieguvis mazliet SEO zināšanas, jūs’Lai gan jūs to varēsit uzņemt pietiekami vienkārši. Tomēr ir ļoti daudz noderīgu padziļinātu SEO ceļvežu, lai sniegtu iesācējiem palīdzīgu roku.

Mūsu spriedums: Kvadrāts ir ļoti orientēts uz dizainu. Tā’Tas ir lieliski piemērots dizaineriem, māksliniekiem vai fotogrāfiem. To var nebūt tik vienkārši lietot kā Wix vai Weebly, bet, ja jūsu emuārs ir vērsts galvenokārt uz vizuālo, Squarespace ir paredzēts jums.

laukuma emuāra piemērsKvadrāts’Satriecošās veidnes padara to par visaugstāk novērtēto emuāru veidošanas platformu māksliniekiem un ceļojumu fotogrāfiem

# 4. Weebly

Emuāra veidošanas pirmais un ātrākais numurs

Weebly plusi un mīnusi

Weebly ProsWeebly mīnusi
 • Ātri, viegli un draudzīgi iesācējiem
 • Plašs emuāru veidošanas funkciju klāsts, piemēram, komentāru pārvaldība un plānota kopīgošana
 • Mazāka pielāgošana nekā citām platformām
 • Ilgtermiņa izaugsme var būt ierobežota

Atšķirībā no WordPress.org, Weebly ir vietņu veidotājs, kas velk un nomet. Tā’s ir viens no labākajiem emuāru vietņu veidotājiem, jo ​​to ir tik vienkārši izmantot. Lai savai tīmekļa vietnei pievienotu emuāru un aizpildītu to ar lielisku saturu, viss, kas jums jādara, ir jānorāda un jānoklikšķina.

Emuāra izveidošana ir iespējama jebkurā no Weebly vietnēm’Cenu plāni, kas sākas ar bezmaksas plānu un pārsniedz USD 26 mēnesī snieguma plānu tiešsaistes veikaliem.

Ja jūs’izveidojot personīgu vai hobija emuāru, mēs iesakām izvēlēties personisko plānu 6 USD / mēnesī. Tam ir tādas pašas funkcijas kā bezmaksas plānam, kā arī papildu piemaksa, kas ļauj savienot savu pielāgoto domēnu, lai jūsu vietnei būtu profesionāls attēls.

Tomēr, lai noņemtu Weebly reklāmas no sava emuāra, jūs’Jums būs jājaunina uz profesionālo plānu USD 12 mēnesī.

Šis ir plāns, kuru mēs iesakām lielākajai daļai Weebly lietotāju, jo tas piedāvā satriecošas funkcijas un lielisku naudas vērtību. Par USD 12 mēnesī jūs varat pateikt sveiki tādām funkcijām kā neierobežota krātuve, bezmaksas domēns un ar paroli aizsargātas lapas – lieliski piemērots ekskluzīva satura izplatīšanai abonentiem!

Profesionālais plāns ir labākā izvēle emuāru autoriem, kuri vēlas izveidot emuāru’To lasītāji uztvers nopietni – nevis uzskatīs par “prieka pēc” vai īstermiņa projekts.

Kopumā mēs iesakām emuāru autoriem izvairīties gan no bezmaksas plāna, gan no dārgākā Performance plāna, jo neviens no tiem nav pielāgots emuāru autoriem’ vajadzībām.

Neatkarīgi no tā, kuru plānu izvēlaties, varat izveidot vietni un pievienot emuāra lapu, nepieskaroties nevienam kodam. Weebly parūpēsies par visu tehnisko smago celšanu fonā. Tas nodrošinās, ka jūsu emuārs tiek ātri ielādēts un ir pieejams lasītājiem.

Ir pieejamas bezmaksas Weebly tēmas, un, kamēr tas ir’s nav tik spēcīgs kā WordPress.org, un tur’Mazāks pielāgošanas potenciāls, tomēr Weebly ļauj jums pievienot iespaidīgu skaitu emuāru veidošanas funkciju. Tas ir liels iemesls, kāpēc tas mūsu pārbaudījumos ieguva tik augstu novērtējumu.

Šīs funkcijas ietver:

 • Detalizēta analīze jūsu emuārā’izrāde
 • Viegli pieejams arhīvs
 • Komentāru sadaļa
 • Grāmatzīmes sociālajā tīklā, lai palīdzētu jūsu emuāram kļūt vīrusu vīrusu

Plānotā publicēšana Veeblijā ir ļoti vienkārša. Jūs varat iestatīt emuāra darbību noteiktā laikā. Tātad, ja dienas laikā rakstāt savu emuāru, bet Weebly analytics norāda, ka jūsu lasītāji iesaistās vakarā, varat atlikt publicēšanu.

Runājot par SEO, Weebly nav’t iespaidīgs, bet tas rūpējas par SEO pamatiem. Jūs izveidojat pielāgotus URL, virsrakstu tagus un meta aprakstus.

Mūsu spriedums: Weebly ir viens no visaugstāk novērtētajiem emuāru vietņu veidotājiem. Tā’s ideāls, ja jūs’jūs meklējat ātru un ērtu veidu, kā iegūt vietni un emuāru tiešsaistē. Bet, ja jūs cerat izveidot ilglaicīgāku, pilnvērtīgu emuāru, Weebly var justies ierobežojošs. Lai gan, jauninot uz progresīvu plānu, tiek atrasta lielāka funkcionalitāte.

weebly emuāra piemērsIzmantojot Weebly, jūs varat izveidot reāla rakstura emuāru, ko papildina RSS plūsma, kategorijas un arhīvi.

# 5. WordPress.com

Spēcīgi iebūvētie emuāru veidošanas rīki

Plusi un mīnusi WordPress.com

WordPress.com ProsWordPress.com mīnusi
 • Spēcīgi emuāru veidošanas rīki, ieskaitot sociālo grāmatzīmju izveidošanu un RSS plūsmu
 • Vieglāk izmantot nekā WordPress.org, progresīvāks nekā celtniekiem, piemēram, Wix un Weebly
 • Ne pārāk draudzīgi iesācējiem – prasa kodēšanas zināšanas
 • Mazāk pielāgošanas un rīku nekā WordPress.org

WordPress.com ir emuāru mitināšanas pakalpojums no tā paša uzņēmuma Automattic’s aiz WordPress.org.

Tā’Jūs varat brīvi palaist savu emuāru vietnē WordPress.com, taču jums ir jāmaksā par papildu funkcijām, piemēram, krātuvi un savu domēna vārdu. Tāpat kā Wix un Weebly, lai noņemtu WordPress.com logotipu, jums jājaunina uz apmaksātu plānu, kura sākums ir no 4 USD mēnesī. WordPress.com darbojas tāpat kā velkošie celtnieki. Jūs izveidojat savu emuāru, atlasot un pārvietojot elementus ekrānā

SEO ir viens no WordPress.com’Lielas stiprās puses – vietnes ātri ielādējas un tiek nodrošinātas ar jaudīgu infrastruktūru.

Iestatīšana notiek ātri, un platformu var viegli izmantot. Negatīvā puse ir tāda, ka pielāgošanas iespējas ir ierobežotas – it īpaši salīdzinājumā ar WordPress.org. Jūs varat’t rediģēt kodu, un jūs to nevarat’t nevar pilnībā kontrolēt jūsu emuāru.

Šeit’ir momentuzņēmums galvenajām WordPress.com funkcijām, kas padara to par vienu no labākajām emuāru veidošanas platformām:

 • Tēmas, kas optimizētas mobilajām ierīcēm, padara jūsu emuāru lielisku visās ierīcēs.
 • Pārvaldītā tehniskā uzturēšana, ieskaitot programmatūras atjauninājumus, mitināšanu un domēna reģistrāciju.
 • Mūsdienīgs vietnes dizains.
 • Uzlabotā analītika, lai palīdzētu jums uzzināt, kas patīk jūsu lasītājiem.

Dons’nemulsina nosaukuma līdzība ar WordPress.org, tās ir dažādas platformas.

Labi, nu kas’s atšķirība starp WordPress.org un WordPress.com?

Īsumā WordPress.com ir pilnībā mitināta versija, kas rūpējas par jūsu emuāra tehnisko pusi. Darbības veids ir vairāk līdzīgs Wix vai Weebly nekā WordPress.org. Izmantojot WordPress.org, jūs upurējat lietošanas vienkāršību, lai piekļūtu kodam un iegūtu lielākas pielāgošanas iespējas. Lai uzzinātu vairāk par atšķirību starp WordPress.org un WordPress.com, apmeklējiet mūsu WordPress pārskatu.

WordPress.com ir viena no labākajām emuāru veidošanas platformām. Tā’tiek pārpildītas ar funkcijām, kas vajadzīgas jaudīga emuāra izveidošanai. Bet Wix vai Weebly paliek labāka izvēle pirmo reizi emuāru autori, ņemot vērā, cik intuitīvi viņi izmanto. Turklāt jūs pa tālruni varat piekļūt atbalsta komandām.

Tomēr ir daudz iespēju plašākai jūsu emuāra pielāgošanai, izmantojot WordPress.com. Tas notiek tāpēc, ka Premium emuāros ir iekļauta pielāgota CSS (Cascading Style Sheets). Rakstīšanas laikā Wix tas nav iespējams. CSS ir kodēšanas valoda, un, ja to var mainīt, tas nozīmē, ka jūs varat savā emuārā veikt patiešām visaptverošas izmaiņas. Ņemiet to vērā, ja jūsu emuāram ir ilgtermiņa ambīcijas.

Mūsu spriedums: Neviens populārāko emuāru veidošanas platformu saraksts nebūtu pilnīgs WordPress.com. Lielais pielāgošanas potenciāls, kā arī mitināšana un tehniskā uzturēšana padara WordPress.com par lielisku vidusceļu starp WordPress.org un vietņu veidotājiem. Tā’tas ir ideāls jums, ja jūs don’nevēlaties, lai jūsu rokas netīrās no emuāra darbības mehāniskās puses, taču uztraucas, ka tāds celtnieks kā Wix ilgtermiņā var justies ierobežojošs.

# 6. Emuāru autors

Laba izvēle ļoti vienkāršiem emuāriem

Emuāru autora plusi un mīnusi

Emuāru autora ProsBlogger mīnusi
 • Viegli un ļoti ātri kopīgot saturu
 • Lieliska iespēja lietotājiem, kas nav tehniski
 • Ļoti pamata rīki ierobežo izaugsmi un pielāgošanu
 • Rakstzīmju skaits un ierobežoto emuāru skaits

Iepazīšanās veids, ceļš atpakaļ uz 1999. gadu, Blogger ir platforma, kas dara to, ko saka par alvu.

Šis blogošanas vecais taimeris ir bezmaksas, ērti lietojams un, tā kā Google to nopirka 2003. gadā, ir ļoti uzticams. Tāpat kā dažas citas emuāru platformas, Blogger rūpējas par jebkuru ātrumu un mitināšanas prasībām. Jūs pat saņemat bez maksas izmestu SSL drošības sertifikātu (parasti par USD 70).

Emuārus mitina Google (mazliet tāpat kā ar pasauli’jaudīgākais saimnieks), ja vien jūs nemaksājat par pielāgotu domēnu. Jūsu Blogger konts ir apvienots ar jūsu Google kontu – tas ir ļoti vienkārši, jo viss, kas jums jādara, ir pieteikties, izmantojot savu Google informāciju.

Sadarbība ar Google rada priekšrocības. Monetizējiet savu Blogger lapu ar Google AdSense palīdzību, kas jūsu emuāram pievienos atbilstošas ​​reklāmas. Šis ir tiešāks ceļš uz ieņēmumiem nekā ar vietņu veidotāju.

Diemžēl, izmantojot Blogger, jūs izmantojat tikai pamata rīkus. Tas ir emuāru bloķēšana bez plikiem kauliem, kas atgriezti pie pamatiem. Jūs varat’Pievienojiet jaunas funkcijas, un dizaina iespējas ir ierobežotas ar nedaudzām veidnēm. Tā vienkāršība var padarīt to par vienu no labākajām emuāru veidošanas platformām, taču tā’tas ir arī iemesls tam’s nav pats labākais.

Var justies kā blogošana analogā veidā, kad citas platformas ir digitālās. Piemēram, lai veiktu Blogger mājas lapu, jums ir jāveic neveikli novirzījumi.

Arī jūsu rakstzīmju skaits un emuāru skaits ir ierobežots. Tā’Tā nav nejaušība, ka Blogger dibinātājs sāka atvērt galīgā sagremojamā satura platformu – Twitter. Ja iestrēdzat Blogger, tur’Mazs vai vispār nav pieejams atbalsts, izņemot forumu un palīdzības centru.

Emuārs netiek regulāri atjaunināts, un jūs, protams, esat neaizsargāts pret to, kā Google platformu ietekmē. Tā’s ieguva panākumus produktu nonāvēšanā. Atcerieties Google lasītāju?

Mūsu spriedums: Blogger ir Spartan rīks, kas ir labs risinājums lietotājiem, kas nav tehniski lietotāji vai tiem, kuriem ir ierobežots laiks viņu rokās. Jūs varat ļoti ātri kopīgot savu saturu ar pasauli. Tā’s ir ļoti īss ceļš no sava satura rakstīšanas līdz publikācijai. Tomēr, tā’Ir grūti izskatīt ierobežojumus, un jums būs labāk ar Blogger’tieša konkurence: ērti lietojami vietņu veidotāji, kas var augt kopā ar jums.

emuāru autora emuāra piemērsEmuāru autors var bloķēt emuārus tikai līdz pamatjautājumiem, taču jūs joprojām varat vadīt uzkrītošā emuāru!

# 7. Tumblr

Ideāli piemērots īsas formas, noklikšķināma satura kopīgošanai

Tumblr plusi un mīnusi

Tumblr ProsTumblr Cons
 • Ļoti ātri un viegli publicēt emuāru ierakstus
 • Rotaļīga, populāra un ļoti koplietojama platforma
 • Nav piemērots ilgāka emuāra satura publicēšanai
 • Ierobežota izaugsmes iespēja

Tumblr ir tīri spēlējošs emuāru veidošanas rīks’s USP ir noklikšķināms, koplietojams un saīsinātas formas saturs.

Ņujorkā bāzētā mikroblogošanas vietne tika dibināta 2007. gadā, un tajā mitināti vairāk nekā 400 miljoni emuāru.

Augšupielādēt saturu no attēliem līdz kodolīgiem rakstiem ir ļoti ātri un viegli…nemaz nerunājot par brīvu! Lai gan ir pieejama virkne maksas veidņu.

Tomēr tāpat kā Blogger izaugsmes iespējas ir ierobežotas. Tur’Tā nav tā pati pieejamā infrastruktūra, lai izmantotu sociālo mediju mārketingu, spēlētu ar izkārtojumiem vai izveidotu uzlabotas emuāra lapas. Tumblr emuāra dublēšana ir arī sarežģīta.

Koncentrēšanās uz īsas formas saturu var ietekmēt arī SEO. Padarīt jūsu emuāru par SEO draudzīgu Tumblr ir daudz mazāk viegli vai izpildāms nekā velkot un nometot veidotājā, vai izmantojot tādu platformu kā WordPress.org.

Un, lai arī Tumblr izkliedētā pieeja varētu būt pievilcīga, ja jūs’ja esat ieguvis koncentrētu emuāra ideju (piemēram, modi), platforma var justies pārāk nejauši un ‘šeit šodien, aizgājis rīt’.

Mūsu spriedums: Tumblr ir vērts aplūkot, ja jūsu emuārs ir vērsts uz noklikšķināmu, koplietojamu saturu, nevis tekstu. GIF, attēli, mēmes, aptaujas un viktorīnas ir Tumblr’s maize un sviests. Apsveriet Tumblru, ja viņi’Re arī tas satura veids, kuru plānojat ievietot savā vietnē. Bet, ja vēlaties izveidot stilīgu un sarežģītu emuāru, izvēlieties citu opciju no mūsu labāko emuāru veidošanas platformu saraksta.

# 8. Pārsteidzoši

Vislabākais vienkāršām, stilīgām, vienas lapas emuāru veidošanas vietnēm

Pārsteidzoši plusi un mīnusi

Pārsteidzoši ProsStrikingly Cons
 • Visiem celtniekiem visizdevīgākā cena
 • Ļoti vienkārši un ērti lietojami
 • Tikai ļauj bez maksas izveidot vienas lapas vietnes
 • Ierobežota radošā brīvība

Pārsteidzoši ir bezmaksas un ļoti ērti lietojams vietņu veidotājs, kas apvieno vienkāršību ar lielu blogošanas rīku klāstu..

Ja vēlaties stilīgu, vienkāršu emuāru, neuztraucoties par jebkuru tehnoloģiju, tad pārsteidzoši ir lieliska izvēle. Tās mērķis ir padarīt internetu par vietu visiem, kur dalīties ar savām idejām, neatkarīgi no tā, cik gudrs (vai nē) jūs varētu būt!

Pārsteidzoši ir ārkārtīgi viegli lietojams, un tas ir labākais, lai izveidotu vienas lapas vietnes. Pievienojot savai vietnei funkciju Vienkāršs emuārs, jūs atbloķējat arī lielu skaitu emuāru veidošanas rīku, tostarp:

 • Analytics
 • RSS barotne
 • Sociālās grāmatzīmes
 • Abonēšana
 • Komentāru sadaļa
 • Kategorijas
 • Meklēšanas funkcija

Lai gan jūs varat izveidot tikai vienas lapas vietnes, izmantojot bezmaksas plānu, jūs to nedarāt’nav jāuztraucas par jūsu emuāra ziņām, kas aizkavē jūsu vietni. Jūsu emuāra ziņu virsraksti parādās jūsu vietnē, un, kad lasītājs noklikšķina uz tā, kuru viņi vēlas lasīt, ieraksts tiek atvērts savā lapā. Tas neļauj jūsu mājaslapai būt nepiesārņotai un viegli naviģējamai.

On Pārsteidzoši’Bezmaksas plāns. Jūs saņemat arī 5 GB lielu joslas platumu mēnesī, atbalstu 24 stundas diennaktī, iespēju pārdot vienu produktu vienā vietnē un neierobežotu bezmaksas vietņu izveidi. Jūsu domēna nosaukumā būs iebūvēts pārsteidzoši.com, tāpēc, ja vēlaties izveidot savienojumu ar savu domēnu’Jums būs jājaunina uz vienu no Pārsteidzoši’s trīs apmaksāti plāni.

Tā’Ir viegli integrēt sociālos medijus savā vietnē, un jūs varat izsekot savai vietnei’Panākumi ar iebūvētiem analītikas rīkiem. Pielāgošana ir vienkārša, taču diezgan vienkārša.

Pārsteidzoši nav’izliekas, ka konkurē ar tādām emuāru veidošanas leģendām kā WordPress.org, taču tā piedāvā mazāku, vienkāršāku alternatīvu tiem, kas vēlas sākt darbu vai saglabāt lietas pārvaldāmu.

Vienkāršībā var būt skaistums, un tas’s kaut kas pārsteidzoši demonstrē ārkārtīgi labi!

Mūsu spriedums: Pārsteidzoši ir ideāla emuāru veidošanas platforma iesācējiem, jo ​​tā’s ir tik viegli lietojams. Tur’s to nenoliedzu’s nav tik spēcīgs vai uzlabotas kā WordPress.org, un to var’t neatbalsta patiešām sarežģītas vietnes. Tā’s nav ļoti pielāgojama iespēja, bet, ja jūs’Pēc vienkārša un stilīga emuāra, pārsteidzoši ir pamatīga izvēle.

pārsteidzoši labākā vienkāršā emuāru platformaPārsteidzoši ir ātra, ērta un izdevīga platforma emuāra veidošanai.

# 9. SITE123

Lieliski, ja nepieciešama emuāra veidošana ar palīdzīgu roku

SITE123 plusi un mīnusi

Vietnes SITE123 ProsSITE123 mīnusi
 • Lielisks klientu atbalsts
 • Ērti lietojams ar palīdzību projektēšanā
 • Kvalitātes trūkums tā īpašībās
 • Ierobežojošas dizaina iespējas

Ja emuāra veidošanas laikā vēlaties izcilu palīdzību un atbalstu, tad SITE123 ir lieliska izvēle.

Tā’Tas ir ļoti vienkāršs veidotājs, tāpēc nav ideāli piemērots nopietnām vai sarežģītām emuāru veidošanas vietnēm, taču ir intuitīvs un viegli uztverams, kamēr jūs sākat. Jūs saņemat izcilu tiešraides tērzēšanas funkciju, padarot to lieliski piemērotu iesācējiem, kuri ir mazliet nervozi vai kuriem ir nepieciešams papildu atbalsta līmenis.

Vietne SITE123 ir piemērota tikai maziem, personīgiem emuāriem. Jūs saņemat daudz funkciju, bet tas tiecas uz kvantitāti, nevis kvalitāti. Tas teica, lūk’Dažas funkcijas, kuras varat sagaidīt no vietnes SITE123:

 • Emuāru veidnes
 • Komentāru sistēma
 • Emuāra ierakstu plānošana
 • RSS
 • Komentāru atbildes rīks
 • Komentāra automātiskais apstiprinājums
 • Sociālo mediju integrācija

SITE123’emuāru veidošanas veidnes ir optimizētas, lai tās izskatās lieliski gan mobilajā, gan galddatorā, un ir pilnībā reaģējošas. Viņi uzvarēja’t neizpūtiet zeķes, piemēram, Squarespace’motīvus vai dod jums daudz radošas vadības, piemēram, WordPress.org, taču tie’re vienkāršs un tīrs dizains.

Galvenais, kas jāzina vietnē SITE123’s veidnes ir jūs varat’t vienreiz mainiet savu dizainu’esat publicējis jūsu emuāru.

Papildus iebūvētajiem emuāru veidošanas rīkiem jūs varat arī piekļūt SITE123 lietotņu tirgum. Tas dod jums daudzas papildu iespējas, lai uzlabotu emuāru, sākot no Google Analytics un beidzot ar tiešsaistes tērzēšanas lietotnēm. Tur’s ir bezmaksas un premium lietotņu klāsts, no kuriem izvēlēties. Tāpat kā viss, kas pieejams vietnē SITE123, App Market ir ērti lietojams un izveidots, lai palīdzētu jums!

Izmantojot SITE123, varat izveidot savu emuāru bez maksas’bezmaksas plāns, kas jums dod 500 MB krātuve un 1 GB joslas platums. Varat arī jaunināt uz USD 10,80 mēnesī, lai sasniegtu uzlabotas funkcijas, ieskaitot bezmaksas domēnu, 10 GB krātuvi un e-komercijas funkcionalitāti..

Lai gan tas nav emuāru veidošanas rīks, tas tomēr’ir vērts izcelt vietni SITE123’s teicami 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts. Tas atvieglo jautājumu uzdošanu un ļauj ietaupīt laiku, ja trāpīsit uz sitiena’atjauno savu vietni.

Mūsu spriedums: SITE123 ir lieliska izvēle, ja jums nepieciešama palīdzīga palīdzība, emuāru veidošanas vai vietnes veidošanas laikā. Tā 24 stundas diennaktī pieejamais tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir lielisks’Tā ir viegli lietojama platforma, kas ļauj jums izveidot bez maksas. Tomēr tā’tie ir piemēroti tikai ļoti vienkāršiem emuāriem un ātri kļūs ierobežojoši, jūsu vietnei kļūstot modernākai.

vietņu123 blogošanaSITE123 ir droša izvēle iesācējiem, kuri vēlas izveidot pamata emuāru.

# 10. Ej tēti

Ātri uzstādāmi, taču tiem nav īstas kvalitātes

GoDaddy plusi un mīnusi

GoDaddy ProsGoDaddy mīnusi
 • Ātri aktivizējiet savu emuāru
 • Jūtieties atbalstīts visā jūsu emuāra veidošanas procesā
 • Emuāri izskatās nedaudz ‘vienkāršā Džeina’
 • Funkcijas uzlabojas, taču salīdzinājumā ar konkurentiem tās joprojām ir ierobežotas

Emuāru veidošana ar GoDaddy ir nogājusi garu ceļu. Iepriekš jūs sava biznesa vietnei nevarējāt pievienot emuāru. Un, ja jūs patiešām vēlējāties izveidot emuāru, jūs’d atrast funkcijas diezgan ierobežojošas. Kopumā, ja vēlaties izveidot emuāru, no GoDaddy vislabāk varēja izvairīties.

Kopš tā laika GoDaddy ir veicis dažus nopietnus uzlabojumus, nopelnot tam vietu mūsu top 10 skaitā. Tas nozīmē, ka tam vēl ir jāiet, lai varētu konkurēt ar labākajām emuāru veidošanas platformām – tā’Visbeidzot, pēdējā iemesla dēļ.

Tātad, kas’Vai jums patīk GoDaddy? Pirmkārt, tas’Emuāra izveidošana ir tiešām ātra un vienkārša. Patiešām, ļoti viegli – tas atbilst GoDaddy solījumiem ‘tik viegli jūsu vecmāmiņa to varēja izdarīt’.

GoDaddy patiešām vada jūs caur procesu, sadalot katru fāzi mazos soļos, piemēram, vienkārši izvēloties fontu. Jums tiešām liekas, ka jūsu roka tiek turēta līdz galam.

Galaprodukts ir pamata, taču tas atbilst visām galvenajām emuāra vajadzībām: jūs varat iespējot komentārus, izveidot saiti uz savām sociālajām platformām utt. Ar plāniem sākot no USD 5,99 mēnesī, tas’s noteikti pieejamu iespēju too.

Tātad, kur GoDaddy nokrīt? Pirmkārt, mēs varam’Palīdziet, bet jūtat, ka GoDaddy emuāri galu galā nedaudz izskatās ‘vienkāršā Džeina’. Noteikti ir arī citi celtnieki, kas papildina šo sarakstu un nodrošinās jūs ar labāka izskata vietni.

Otrkārt, SEO rīks ir ļoti ierobežots. To noteikti varētu uzlabot.

Mūsu spriedums: Kopumā, ja jūs’neraizējoties par to, ka jums ir daudz radošas brīvības, un vēlaties, lai jūsu emuārs tiktu aktivizēts ātri, GoDaddy varētu jums labi darboties. Bet vispārīgi runājot, lielākajai daļai cilvēku būs labāk ar vietņu veidotāju, kas šajā sarakstā ir augstāk.

Padomi emuāru veidošanas platformas izvēlei

Mēs’esat devis jums deviņas labākās emuāru veidošanas platformas tirgū – iespējams, viena tieši izlēma pie jums, bet kas būtu, ja jūs’vai jūs joprojām nesaskrāpējat galvu? Kā jūs domājat izvēlēties tikai vienu, lai izveidotu savu emuāru?

Šeit ir daži uzdotie jautājumi, kas palīdzēs jums atrast labāko emuāru veidošanas platformu.

Vai vēlaties pelnīt savu emuāru??

Ja jūsu plāns ir nopelnīt naudu no jūsu aizraušanās, tad jums ir nepieciešama platforma, kas jūs atbalstīs un veicinās izaugsmi. WordPress.org ir labākā izvēle, lai gūtu peļņu no jūsu emuāra, ar Blogger un Weebly tuvojas. Ja jūs’re tikai blogošana par mīlestību, tad jūs’Lielāka uzmanība tiks pievērsta citām jūsu platformas piedāvātajām funkcijām.

Cik tehniski pārliecināts tu esi?

Vai vēlaties, lai jūsu vietne tiktu izveidota ātri, viegli un ar nelielu satraukumu? Vai vēlaties uzzināt, kā kodēt, vai veltīt laiku lapu pilnveidošanai? Tas masveidā ietekmēs to, kuru platformu jūs izvēlaties!

No mūsu trim lielākajām emuāru veidošanas platformām, WordPress.org ir spēcīgs, bet vajadzēs kādu laiku, lai pierastu. Wix un Weebly ir ļoti ērti lietojami, un ātri izveidojami, taču mazliet mazāk attīstīti viņu emuāru veidošanas rīkos.

Kā cilvēki jūs atradīs?

SEO (meklētājprogrammu optimizācija) ir būtiska ranžēšanai Google un atrašana meklēšanas rezultātos. Dons’t neizvēlas platformu ar satriecošiem SEO rīkiem, vai jūs pats’Tiks atstāts devītās rezultātu lapas ēnās.

Apskatiet arī sociālo mediju integrāciju un e-pasta mārketingu, lai jūs zināt, ka jūsu platforma var atbalstīt jūsu izaugsmi un palīdzēt izplatīt vārdu!

Kas’s ir jūsu emuāra uzmanības centrā?

Ja jūs’esat fotogrāfs, kurā ir daudz attēlu, vai arī divkāršojiet savu emuāru kā portfeli, tu’Jums būs nepieciešama platforma sava talanta demonstrēšanai! Izvēloties tādu platformu kā Squarespace, darbam tiks piešķirta nepieciešamā telpa un estētika, lai tā patiešām spīdētu.

PVO’s Jūsu mērķauditorija?

Ja jūsu emuārs ir ļoti nišs – piemēram, fanu bāzes daļa -, tad tādas platformas kā Tumblr izmantošana ir lielisks veids, kā sasniegt cilvēkus, kuriem ir vienādas intereses. Jūs varat izveidot šādu, pēc tam pārejiet uz sarežģītāku platformu, pieaugot jūsu emuāram!

Labākās emuāru veidošanas platformas: kopsavilkums

Šeit’Tas ir atgādinājums par mūsu deviņām labākajām emuāru veidošanas platformām un to, kas tās ir’re labākais priekš:

 1. WordPress darbina Bluehost – tiem, kas ir lietpratīgi un vēlas izveidot stilīgu emuāru.
 2. Wix – tiem, kas vēlas integrēt savu emuāru ar vietni (bez tehniskām zināšanām).
 3. Kvadrāts – tiem, kas vēlas piekļūt profesionāli izstrādātām veidnēm un augstas kvalitātes attēliem.
 4. Weebly – tiem, kas vēlas ātru un ērtu emuāra izveides veidu.
 5. WordPress.com – tiem, kas vēlas vairāk tehnisku un jaudīgu emuāru veidošanas rīku nekā Wix vai Weebly.
 6. Emuāru autors – tiem, kas vēlas ļoti vienkāršu emuāru.
 7. Tumblr – tiem, kuru emuārā ir īss un noklikšķināms saturs.
 8. Pārsteidzoši – tiem, kas vēlas vienkāršu, stilīgu, vienas lapas emuāru.
 9. SITE123 – tiem, kuriem nepieciešama palīdzīga roka, veidojot emuāru.
 10. Ej tēti – ātra uzstādīšana, bet tai trūkst īstas kvalitātes.

Ja vēlaties apmeklēt mūsu visaugstāk novērtēto emuāru platformu WordPress.org, pārliecinieties, vai esat gatavs izaicinājumam. Tā’Nav visvieglāk lietojamie, bet mēs’es to novērtēju kā pirmo, jo tā’Tas ir pilnībā pielāgojams un nodrošina tik daudz emuāru.

Ja jūs nolemjat sākt savu emuāru ar WordPress.org, mūsu padoms ir to mitināt kopā ar Bluehost. Paši WordPress.org tos iesaka, tāpēc tā’s nav prāts.

Priecīgu blogošanu!

Labākās emuāru veidošanas platformas: FAQ

Kas’s labākā emuāru veidošanas platforma, ko izmantot portfeļa vai fotogrāfijas emuāru veidošanai?

Visiem emuāru vietņu veidotājiem tirgū kvadrātu telpā ir vislabākās kvalitātes veidnes. Ja jums ir augstas kvalitātes attēli, Squarespace tos tiešām parādīs! Tam ir arī lieliskas iebūvētās funkcijas, piemēram, vairāku dalībnieku atļaušana un sinhronizācija ar sociālajiem medijiem – tāpēc jūsu emuārs uzvarēja’t tikai izskatās labi, tas’Atbalstīsim arī ilgtermiņa izaugsmi.

Izlasiet mūsu pārskatu par kvadrātu lai iegūtu papildinformāciju par šo uz dizainu orientēto vietņu veidotāju vai apskatiet mūsu Squarespace Templates pārskatu lai pareizi apskatītu piedāvātos dizainus.

Kuru emuāru platformu vajadzētu izmantot WordPress.org vietā?

WordPress.org ir galvenā emuāru veidošanas platforma, taču tā’s ne visiem. Ja jums ir dažas tehniskās prasmes, tad mēs iesakām WordPress.com, kā tas’s ir vieglāk izmantojamā platforma, vienlaikus saglabājot jaudīgos emuāru veidošanas rīkus, par kuriem WordPress.org ir zināms. Ja jūs don’vispār nevēlaties kodēt, mēģiniet Weebly. Tam ir lieliskas emuāru veidošanas iespējas, pievilcīgs dizains un labs SEO. Tā’S ir ļoti iesācējs, draudzīgs un pielāgojams.

Iepazīstieties ar mūsu ceļvedi par labākajām WordPress alternatīvām to vietņu veidotāju sarakstam, kurus varētu izmantot WordPress vietā.

Kura emuāru veidošanas platforma ir vispiemērotākā, lai nopelnītu naudu?

WordPress.org ir populārākā emuāru monetizācijas platforma – tā piedāvā daudz jaudīgu rīku, pielāgošanu un izaugsmes iespējas. Ja jūs don’Vēlaties izmantot WordPress, labās ziņas ir arī Wix, Weebly un Squarespace.!

Vēlaties nopelnīt naudu tiešsaistē? Iepazīstieties ar mūsu ceļvedi par to, kā nopelnīt naudu vietnē Instagram lai uzzinātu vairāk!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map