11 labākie PHP mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Contents

Kā savai vietnei izvēlēties labāko PHP tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju

PHP ir populāra servera puses skriptu valoda, kas nozīmē, ka PHP kods tiek palaists serverī, nevis pārlūkprogrammā. PHP mitināšana ir pielāgojama, pielāgojama un lieliski piemērota dinamisku lapu, piemēram, iepirkumu grozu vai pierakstīšanās ekrānu, izveidošanai.


PHP skriptus var interpretēt tikai serverī, kurā ir instalēts PHP, tāpēc, ja vēlaties izbaudīt PHP mitināšanas priekšrocības, jums’Jums būs jāizvēlas tīmekļa resursdators, kas to atbalsta.

Galvenie 11 PHP mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

 1. Bluehost Labākais PHP hostinga pakalpojumu sniedzējs.
 2. HostGator – vislabāk darbam.
 3. Kustībā Vislabāk drošu PHP hostingu.
 4. A2 mitināšana Labākais PHP hostinga atbalstam.
 5. Vietne Vislabāk PHP funkcijas.
 6. Ej tēti – vislabāk pašpietiekamajiem.
 7. Hostinger – vislabākais cenu ziņā.
 8. iPage Vislabāk PHP atjauninājumus.
 9. DreamHost – vislabāk piemērota uzglabāšanas vietai.
 10. WP dzinējs – vislabāk pielāgojamībai.
 11. HostPapa – labākais tiešsaistes norādījumiem.

Mēs’ve veica plašus pētījumus par labākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, kas atbalsta PHP, un ir ierindojuši katru pakalpojumu sniedzēju’Veiktspēja daudzās jomās, sākot no darbības laika līdz klientu apkalpošanai. Vai esat gatavs tuvāk apskatīt, kas izceļ katru pakalpojumu sniedzēju? Ļaujiet’s sāciet!

1

Bluehost

Labākais kopējais PHP mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

Galvenās iezīmes

PHP sākumcena: 2,95 USD / mēnesī
Naudas atdošanas garantija? Jā: 30 dienas
Laiks: 99,98%
Bezmaksas dublējumi?

bluehost mājas lapa

Bluehost atbalsta PHP versijas no 7.0 līdz 7.3. Jūs varat pielāgot savu versiju ar PHP apstrādātājiem un konfigurēt vidi, izmantojot php.ini. Bluehost piedāvā arī dažādas ar PHP nesaistītas funkcijas. Iepazīstieties ar mūsu vispārējo pārskatu par Bluehost zemāk:

Plāni un cenas

PHP mitināšana vietnē Bluehost’s kopīgi plāni sākas no 2,95 USD / mēnesī, un ir četri dažādi plāni, no kuriem izvēlēties. Lētākais ir Basic plāns, kurā ir neierobežots joslas platums un 50 GB SSD atmiņas. Pro plāns ir visdārgākais un ietver neierobežotu joslas platumu, neierobežotu SSD krātuvi un īpašu IP adresi.

Bluehost atbalsts

Bluehost’Zināšanu bāzē ir daudz noderīgu rakstu par PHP mitināšanu. Tās vispārējie palīdzības un atbalsta pakalpojumi ir arī spēcīgi – jūs varat sazināties ar komandu visu diennakti, izmantojot tālruni un tiešraides tērzēšanu.

Bluehost drošība

Bluehost ar saviem plāniem ietver arī plašus drošības pasākumus, piemēram, bezmaksas SSL, piekļuvi Secure Shell un aizsardzību pret surogātpastu slepkavām. Protams, ir arī uzlabotas drošības funkcijas, par kurām jūs varat papildus maksāt – bet šajā rokasgrāmatā mēs’Aplūkosim tikai drošības elementus, kas iekļauti katra pakalpojumu sniedzēja komplektācijā’s plāni.

Uzzināt vairāk

 • Izlasiet mūsu Pārskats par Bluehost lai iegūtu vairāk informācijas
 • Uzziniet vairāk par izmaksām mūsu vietnē Bluehost cenu pārskats

2

HostGator

Vislabāk izmantojams

Galvenās iezīmes

PHP sākumcena: USD 2,75 mēnesī
Naudas atdošanas garantija? Jā: 45 dienas
Laiks: 99,99%
Bezmaksas dublējumi? Jā, katru nedēļu

hostgator mājas lapas skats

HostGator piedāvā PHP mitināšanu savos kopīgajos plānos, un tā serveri jau ir konfigurēti ar standarta PHP iestatījumiem, kurus HostGator administratori ir izvēlējušies par optimālākajiem. Tomēr jūs vienmēr varat ignorēt šos noklusējuma iestatījumus, izveidojot savu PHP.ini failu.

Plāni un cenas

HostGator’s kopīgi plāni ir optimizēti PHP mitināšanai, ar cenām sākot no USD 2,75 mēnesī.

Hatchling plānā ir iekļauts viens domēns, neizmērojams joslas platums un bezmaksas domēns. Biznesa plānā ir neierobežoti domēni, neapmēram joslas platumu, bezmaksas īpaša IP adrese, bezmaksas SEO rīki un bezmaksas domēns.

HostGator atbalsts

HostGator piedāvā plašu meklējamo zināšanu bāzi, kas, tāpat kā Bluehost, satur daudz informācijas par PHP mitināšanu. Turklāt HostGator piedāvā 24 stundas diennaktī dzīvu tērzēšanu un atbalstu pa tālruni.

HostGator drošība

Tātad, kas par HostGator’drošības pasākumi? Katrs plāns piedāvā bezmaksas SSL sertifikātu, bet vēl labāk – HostGator’s datu centri nodrošina aizsardzību pret plūdiem, lai novērstu DDoS uzbrukumus.

Uzzināt vairāk

 • Uzziniet vairāk par šo pakalpojumu sniedzēju mūsu vietnē HostGator pārskats
 • Saņemiet padziļinātu izmaksu sadalījumu no mūsu HostGator cenu pārskats

3

Kustībā

Vislabākais drošai PHP mitināšanai

Galvenās iezīmes

PHP sākumcena: 6,39 USD / mēnesī
Naudas atdošanas garantija? Jā: 90 dienas
Laiks: 99,97%
Bezmaksas dublējumi?

inmotion php mājās

Kustībā’s PHP plānus pastiprina suPHP rīks, kas izpilda PHP skriptus ar to īpašnieku atļaujām. Citiem vārdiem sakot, suPHP funkcijas padara jūsu tīmekļa mitināšanu drošāku.

InMotion nodrošina arī daudzas citas, ar PHP nesaistītas funkcijas, kuras mēs’Paskaidrošu zem “Plāni un cenas.” Vispirms apskatiet mūsu InMotion momentuzņēmuma kopsavilkumu:

Plāni un cenas

Kustībā’s kopīgi plāni sākums no USD 6,39 mēnesī. Papildus PHP mitināšanas atbalstam katrs plāns ietver bezmaksas vietņu pārsūtīšanu, plānotas datu dublējumkopijas un bezmaksas cietvielu (SSD) diskus.

InMotion atbalsts

InMotion piedāvā atbalstu pa tālruni un tiešsaistes tērzēšanu visu diennakti, kā arī atbalsta centra zināšanu bāzi ar vairāk nekā 5000 rakstu meklēšanu.

InMotion drošība

Ciktāl tas attiecas uz drošību, InMotion ietver bezmaksas SSL, drošas čaulas piekļuvi un DDoS uzbrukuma aizsardzību. Šajā pakalpojumu sniedzējā ir iekļauta arī HotLink aizsardzība, lai novērstu nozagtu joslas platumu.

Uzzināt vairāk

 • Uzziniet vairāk ar mūsu InMotion apskats
 • Uzziniet, kā mūsu vietne kopumā maksā # 1 un 3 PHP resursdatorus InMotion vs Bluehost vispārējs salīdzinājums

4

A2 mitināšana

Vislabākais PHP mitināšanas atbalstam

Galvenās iezīmes

PHP sākumcena: 3,92 USD / mēnesī
Naudas atdošanas garantija? Jā: jebkurā laikā
Laiks: 99,95%
Bezmaksas dublējumi?

a2 php mājās

A2 mitināšana ļauj izvēlēties starp daudzajām piedāvātajām PHP versijām, no kurām jaunākā ir PHP 7.4. Citas A2 Hosting piedāvātās versijas ietver no 7.0 līdz 7.3. Noskatieties, ko vēl var sniegt šis pakalpojumu sniedzējs:

Plāni un cenas

A2 Hostings piedāvā PHP tīmekļa mitināšanu visos trīs kopīgi plāni: Lite, Swift un Turbo. Kopīgo plānu sākums ir USD 3,92 mēnesī. Lētākajā šī spektra galā Lite plāns ir lielisks tiem, kas tikko sāk darbu, savukārt Turbo plāns darbojas ļoti ātri un ir lieliski piemērots vietnēm, kurās ir daudz failu un satura.

Viss no A2’Kopīgotie plāni piedāvā neierobežotu SSD glabāšanu un pārsūtīšanu, bezmaksas vietņu migrāciju un populāro cPanel vadības paneli.

A2 mitināšanas atbalsts

A2 mitināšana’Klientu atbalsta komanda – citādi zināma kā Guru apkalpe – ir pieejama visu diennakti, izmantojot tālruni un tiešraides tērzēšanu. Varat arī iesniegt biļetes pa e-pastu ar palīdzības pieprasījumiem. A2 mitināšana’meklējamais zināšanu centrs ir tikpat spēcīgs kā konkurentu, un tur var atrast daudz rakstu par PHP saistītām tēmām..

A2 mitināšanas drošība

A2 Hostings ir ieviesis arī iekšējo pastāvīgās drošības iniciatīvu, lai nodrošinātu savu vietņu drošību, kas ietver:

 • HackScan aizsardzība
 • Divkāršs mitināšanas ugunsmūris
 • Serveru sacietēšana
 • Pastiprināta DDoS uzbrukuma aizsardzība

Uzzināt vairāk

 • Izlasiet mūsu A2 mitināšanas pārskats lai uzzinātu vairāk
 • Cik tas maksā mājas lapas uzturēšanas izmaksas? Mēs’ve sadalīja vispārējo budžetu

5

Vietne

Vispiemērotākās PHP funkcijām

Galvenās iezīmes

PHP sākumcena: 0,33 USD / mēnesī
Naudas atdošanas garantija? Jā: 30 dienas
Laiks: 99,98%
Bezmaksas dublējumi?

vietne php mājas lapa

Vietne’s PHP hostings sākas ar satriecošiem 33 centiem mēnesī, un par šo cenu jūs maksājat’Jums būs pieeja versijām no 7.0 līdz 7.4. Vietne Ground lepojas ar ļoti drošu PHP izpildi un automātiskiem PHP atjauninājumiem, un jūs varat justies labi arī par šo pakalpojumu sniedzēju, ja’mēģina kļūt zaļš: SiteGround piedāvā 100% atjaunojamās enerģijas maču savos PHP kopīgajos plānos.

Plāni un cenas

SiteGround piedāvā PHP hostingu visā tā tīklā kopīgi plāni. StartUp plāns ir (acīmredzami) lētākais USD 0,33 mēnesī, seko GrowBig plāns USD 5,95 mēnesī un visbeidzot GoGeek plāns USD 11,95 mēnesī.

Galvaspēks par ievada cenām: tā’Nav nekāds noslēpums mitināšanas nozarē, ka vairumam pakalpojumu sniedzēju patīk pirmajā gadā piedāvāt daudz zemākas cenas. Bet mēs izdomājām’d atgādināt jums par pagaidu ievada cenām, jo ​​tas 0,33 USD mēnesī izskatās tik labs darījums. Tas ir labs darījums – atcerieties, ka StartUp plāns atjaunošanas laikā palielinās līdz USD 11,95 mēnesī! Līdzīgi GoGeek plāns lec no USD 11,95 mēnesī līdz USD 34,95 mēnesī.

Viss vietnēGround’Kopīgotajos plānos ietilpst neierobežota datu pārsūtīšana un neierobežoti sub un noparkotie domēni. Turklāt SSD krātuves sadalījums pa plāniem ir 10 GB StartUp, 20 GB Grow Big un 30 GB GoGeek..

Vietnes zemes atbalsts

Papildus 24/7 atbalstam pa tālruni un tiešsaistes tērzēšanai, kā arī savai zināšanu bāzei, SiteGround piedāvā arī īpašas apmācības dažādiem uzdevumiem un rīkiem, lai palīdzētu jūsu vietni pārcelt nākamajā līmenī.

Vietnes zemes drošība

Vietne’Drošības pasākumi ietver bezmaksas SSL un 24/7 servera uzraudzību. Vietnē SiteGround darbojas arī ielaušanās novēršanas sistēma, kas var identificēt visus lietotājus, kuri mēģina brutāli izmantot jūsu paroles, un pēc tam ātri atspējot piekļuvi uzbrucējam.’s IP adrese.

Uzzināt vairāk

 • Mūsu Vietnes zemes pārskats sniegs visu informāciju par šo pakalpojumu sniedzēju
 • Sāciet plānot savu budžetu, izmantojot mūsu pilnu Vietnes zemes cenu pārskats

6

Ej tēti

Vislabākais pašpietiekamajiem

Galvenās iezīmes

PHP sākumcena: 3,99 USD / mēnesī
Naudas atdošanas garantija?
Laiks: 99,97%
Bezmaksas dublējumi?

Godaddy hostinga mājas lapas skats

GoDaddy piedāvā PHP mitināšanu – bet ja jūs’ja meklējat īpašu palīdzību un atbalstu, iespējams, tas jums nebūs sniedzējs. Meklēšana “PHP” GoDaddy zināšanu centrā tiek atgriezti 102 rezultāti, bet tiešo norādījumu nav maz. Tas teica, ja jūs’ja esat pašpietiekams kodētājs, jums, iespējams, neiebilst!

Plāni un cenas

Ej tēti’s Linux kopīgi plāni sākums no USD 3,99 mēnesī. Visos plānos ietilpst viena klikšķa lietotņu instalēšana, 1 GB MySQL datu bāzes glabāšana un neapmēramā joslas platums. Galīgais plāns ir GoDaddy’Priciest koplietojamais plāns, un tajā ietilpst arī 2X apstrādes jauda un atmiņa, bezmaksas premium DNS un neierobežotas datu bāzes.

GoDaddy atbalsts

GoDaddy piedāvā meklējamu zināšanu centru un diennakts atbalstu pa tālruni, tāpēc komandas loceklis vienmēr ir pieejams, lai palīdzētu. Ej tēti’Tiešsaistes tērzēšanas funkcija ir pieejama arī no pirmdienas līdz piektdienai no pulksten 5 līdz 18 pēc MST.

GoDaddy drošība

Visos GoDaddy plānos ietilpst arī diennakts drošības uzraudzība un DDoS aizsardzība, lai novērstu uzbrukumus.

Uzzināt vairāk

 • Izlasiet mūsu GoDaddy mitināšanas pārskats lai iegūtu vairāk informācijas
 • Uzziniet vairāk ar mūsu GoDaddy mitināšanas cenu pārskats

7

Hostinger

Vislabākais cenu ziņā

Galvenās iezīmes

PHP sākumcena: 0,99 USD / mēnesī
Naudas atdošanas garantija? Jā: 30 dienas
Laiks: 99,90%
Bezmaksas dublējumi? Jā: katru nedēļu

hostinger php mājās

Hostinger’s PHP plāni piedāvā Git integrāciju lietojumprogrammu izvietošanai, versiju kontroli, lai ļautu pārslēgties starp PHP versijām no 5.2 līdz 7.4, un servera puses kešatmiņu, lai palielinātu lapas ātrumu. Noskaidrojiet, kā Hostingers izturējās mūsu pētījumu kategorijās:

Plāni un cenas

Hostinger piedāvā PHP hostingu visā tā tīklā kopīgi plāni, kas sākas ar USD 0,99 mēnesī. Lētākais plāns ir vienotais PHP plāns, kas ietver 100 GB joslas platumu un 1X apstrādes jaudu un atmiņu. Spektra otrā galā Business PHP plānā ir neierobežots joslas platums, 4X apstrādes jauda un atmiņa, kā arī ikdienas dublējumi.

Hostinger atbalsts

Ļaujiet’Vispirms noskaidrojiet vienu lietu: Hostinger to nedara’t šobrīd piedāvā atbalstu pa tālruni. Dažiem tas var būt nepatīkami, taču Hostingeram’E-pasta atbalsts, biļetes un 24/7 tiešraides tērzēšana ir pietiekami, lai to kompensētu, un tad dažus. Hostinger nodrošina arī zināšanu bāzi un konsultāciju bibliotēku par visa veida tēmām, lai jūs varētu mācīties sev ērtā laikā.

Hostinger drošība

Hostinger savā biznesa PHP plānā piedāvā bezmaksas SSL sertifikātu, bet tiem, kas darbojas vienotajā un Premium plānā, SSL sertifikāts būs jāiegādājas atsevišķi. To sakot, Hostinger’Lai garantētu augstu drošības līmeni, serveri izmanto arī uzlabotus drošības moduļus, piemēram, Suhosin PHP sacietēšanu un PHP open_basedir aizsardzību..

Uzzināt vairāk

 • Izlasiet mūsu Hostinger pārskats lai iegūtu vairāk informācijas
 • Iepazīstieties ar mūsu kopējo sarakstu Labākie lētie tīmekļa mitinātāji

8

iPage

Vispiemērotākie PHP atjauninājumiem

Galvenās iezīmes

PHP sākumcena: USD 1,99 mēnesī
Naudas atdošanas garantija? Jā: 30 dienas
Laiks: 99,98%
Bezmaksas dublējumi?

iPage

iPage ļauj viegli pārslēgties starp PHP versijām, kas palīdz, pārvietojoties ar pastāvīgu jauno izlaidumu pasauli. Ērtības labad iPage arī automātiski veic PHP atjauninājumus. Varat arī modificēt php.ini failu, lai vairāk kontrolētu, kā PHP kods darbojas jūsu iPage kontā.

Plāni un cenas

iPage ir unikāls ar to, ka piedāvā: “viens izmērs der visiem” dalīta mitināšana plāns USD 1,99 mēnesī. Kamēr jūs don’t nav daudz izvēles šajā jautājumā, tiek ietverti visi koplietojama mitināšanas plāna pamati, ieskaitot neierobežotu vietu diskā, mērogojamu joslas platumu un bezmaksas domēnu pirmajam gadam.

iPage atbalsts

IPage komanda vienmēr ir klāt, lai palīdzētu, izmantojot diennakts tālruni un tiešraides tērzēšanu, kā arī biļešu pārdošanas sistēmu un plašu meklējamo zināšanu bāzi. IPage zināšanu bāzē ir tikai 39 rezultāti PHP mitināšanas vaicājumiem, bet, ja jūsu jautājums nav’Ja tur atbildējāt, varat būt drošs, ka zināt, ka komanda ir pieejama, lai jums palīdzētu.

iPage drošība

iPage plānos ir 24/7 tīkla uzraudzība, kā arī uzlabots drošības komplekts 100 USD vērtībā bez maksas.

Uzzināt vairāk

 • Izlasiet mūsu iPage apskats lai iegūtu vairāk informācijas
 • Skatiet, kā iPage tarifi atrodas mūsu klasifikācijā 8 labākie hostinga pakalpojumi

9

DreamHost

Vislabāk glabāšanai

Galvenās iezīmes

PHP sākumcena: 2,59 USD / mēnesī
Naudas atdošanas garantija? Jā: 97 dienas
Laiks: 99,95%
Bezmaksas dublējumi?

sapņu mājas lapas skats

DreamHost atbalsta PHP versijas 7.2, 7.3 un 7.4. Pašlaik, pievienojot jaunu domēnu savam DreamHost panelim, PHP 7.3 tiek izvēlēts pēc noklusējuma. Savos kopīgajos plānos DreamHost piedāvā PHP mitināšanu.

Plāni un cenas

DreamHost piedāvā divus kopīgi plāni: Dalītais iesācējs par USD 2,59 mēnesī un Shared Unlimited par USD 3,95 mēnesī. Abi plāni ietver bezmaksas domēnu, neierobežotu trafiku un SSD krātuvi. Nedaudz dārgākais plāns Shared Unlimited piedāvā arī neierobežotas e-pasta adreses, kas beidzas ar @ jūsu domēnu.

DreamHost atbalsts

DreamHost ļauj jums iesniegt digitālā atbalsta pieprasījumus un piedāvā atsaukumus. To sakot, jūs varat’Zvaniet DreamHost tieši pa tālruni, kas dažiem var uzbudināt. Tomēr, ja esat, jūs joprojām varat saņemt atbildi pa tālruni, izmantojot tālruni’man patīk viens. Turklāt DreamHost piedāvā tiešraidi no pulksten 5:30 līdz 9:30 PST, biļetes pa e-pastu 24 stundas diennaktī un meklējamu zināšanu bāzi.

DreamHost drošība

DreamHost’Drošības pasākumi ietver:

 • Bezmaksas SSL
 • Ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas līdzeklis
 • Domēna privātums
 • Tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūri

Īsāk sakot, katrs DreamHost plāns smagi strādā, lai aizsargātu jūsu vietni no uzbrukumiem.

Uzzināt vairāk

 • Izlasiet mūsu DreamHost apskats lai iegūtu vairāk informācijas
 • Saņemiet pilnu izmaksu sadalījumu mūsu vietnē DreamHost cenu pārskats

10

WP dzinējs

Vislabākais mērogojamībai

Galvenās iezīmes

PHP sākumcena: USD 25,00 mēnesī
Naudas atdošanas garantija? Jā: 30 dienas
Laiks: 99,98%
Bezmaksas dublējumi?

wp motors

WP Engine ir unikāls, jo tas īpaši paredzēts WordPress lietotājiem un piedāvā mērogojamību, kas nepieciešama vairāk komerciālām vietnēm. Nav īsta WP Engine plāna, kas būtu piemērots personīgām vietnēm vai ļoti mazu uzņēmumu vietnēm, taču lielākajai daļai biznesa un komerciālo vietņu WP Engine ir lielisks līdzeklis izaugsmes veicināšanai..

Plāni un cenas

WP Engine piedāvā trīs WordPress mitināšanas plāni: StartUp (25,00 USD / mēnesī), Izaugsme (95,83 USD / mēnesī) un Mērogs (241,67 USD / mēnesī). Izaugsmes un mēroga plāni ir ievērojami dārgāki, ja jūs’atkārtoti mitinot plašu vietni, viņi’re vērts padomāt.

Tomēr lielākā daļa no mums koncentrēsies uz lētāku StartUp plānu. Tas var uzņemt līdz 25 000 apmeklējumu mēnesī, un tas ietver:

 • 10 GB vietējās atmiņas
 • 50 GB mēnesī joslas platuma

WP dzinēja atbalsts

WP dzinējs’s Risinājumu centrs piedāvā izglītojošus padomus savas vietnes uzlabošanai. WP Engine piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot tālruni, e-pastu un tiešraides tērzēšanu, lai gan jums ir jāpierakstās savā kontā, lai tam piekļūtu..

WP dzinēja drošība

WP dzinējs’Drošības pasākumi ietver patentētu ugunsmūri, lai automātiski novirzītu labu vai sliktu vai ļaunprātīgu datplūsmu, kā arī aizsardzību pret diska rakstīšanu, lai ļaunprātīgais kods neiegulstos vietnē – gan padziļināti pasākumi, lai jūsu vietne būtu droša..

Uzzināt vairāk

 • Apskatiet mūsu WP Engine pārskats lai uzzinātu vairāk
 • Sāciet budžeta veidošanu ar mūsu WP Dzinēja cenu apskats

11

HostPapa

Vislabākais tiešsaistes norādījumiem

Galvenās iezīmes

PHP sākumcena: 3,95 USD / mēnesī
Naudas atdošanas garantija? Jā: 30 dienas
Laiks: 99,98%
Bezmaksas dublējumi?

hostpapa php mājās

HostPapa piedāvā PHP optimizētus serverus ar plašu datu bāzes atbalstu. Vēl labāk, ka tās digitālajā zināšanu bāzē atrodas virkne noderīgu mācību materiālu par PHP mitināšanu. Tālāk apskatiet mūsu vispārīgo HostPapa pārskatu:

Plāni un cenas

HostPapa’s kopīga PHP mitināšana plānu sākums ir 3,95 USD / mēnesī, un tajos ietilpst bezmaksas domēna reģistrācija un neapmērīts joslas platums. Lētākais plāns ir Starter plāns, kas piedāvā 100 GB SSD krātuves, savukārt Business un Business Pro plāni piedāvā neierobežotu SSD krātuvi.

HostPapa atbalsts

HostPapa’Meklējamo zināšanu bāze satur vairākus rakstus par PHP tēmām – un praktiski par jebkuru citu tēmu. Zināšanu bāzē ietilpst arī sabiedrības forums, kur klienti var palīdzēt atbildēt viens otram’s jautājumi. HostPapa piedāvā arī 24 stundas diennaktī dzīvu tērzēšanu un atbalstu pa tālruni, lai jūs varētu saņemt atbildes tieši uz komandu.

HostPapa drošība

Drošības ziņā viss HostPapa’S plāni ir labi aprīkoti ar bezmaksas SSL, DDoS uzbrukumu novēršanu un tīmekļa lietojumprogrammu ModSecurity ugunsmūri.

Uzzināt vairāk

 • Izlasiet mūsu HostPapa pārskats lai iegūtu vairāk informācijas
 • Iepazīstieties ar mūsu vērtējumu Labākie Linux mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Labākie PHP mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: nobeiguma domas

Tur’Nepastāv iespēju, ja runa ir par spēcīgiem PHP tīmekļa mitinātājiem, taču lēmums galu galā ir atkarīgs no tā, ko pakalpojumu sniedzējā jūs vērtējat visaugstāk. Atgādinām, ka šie ir 11 labākie, kā arī to galvenie atribūti:

Labākie PHP mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

 1. Bluehost – labākais PHP mitināšanas pakalpojumu sniedzējs (USD 2,95 mēnesī).
 2. HostGator – vislabāk darbam (USD 2,75 mēnesī).
 3. Kustībā – labākais drošai PHP mitināšanai (USD 6,39 mēnesī).
 4. A2 mitināšana – labākais PHP mitināšanas atbalstam (USD 3,92 mēnesī).
 5. Vietne – labākais PHP funkcijām (0,33 USD / mēnesī).
 6. Ej tēti – vislabākais pašpietiekamajam (3,99 USD mēnesī).
 7. Hostinger – vislabākais cenu ziņā ($ 0.99 mēnesī).
 8. iPage – labākais PHP atjauninājumiem (USD 1,99 mēnesī).
 9. DreamHost – vislabākais glabāšanas vietai (USD 2,59 mēnesī).
 10. WP dzinējs – vislabākais mērogojamībai (USD 25,00 mēnesī).
 11. HostPapa – labākais tiešsaistes norādījumiem (USD 3,95 mēnesī).

Mēs’Mēs nonācām pie šāda secinājuma pēc nedēļām ilgi, kad pētījām labākos mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, un mēs zinām, ka jebkurš no šiem tīmekļa mitinātājiem var paveikt lielisku darbu. Bet ko tieši jūs meklējat?

Ja uptime ir jūsu galvenā prioritāte, tad mēs iesakām HostGator. Ja jūs vērtējat pieejamību, tad Hostinger’s cenas ir augstākā līmeņa. Un ja tu’Re joprojām nav izlemts, tad jūs varat’t noiet greizi Bluehost’s labi noapaļotas īpašības.

BUJ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me