12 labākie mākslinieku vietņu veidotāji: lielāks attēls

Labākais mākslinieku vietņu veidotājs


Tā’Nav noslēpums, ka tādu modernu lietu izpēte kā vietņu veidotāji var justies kā skatoties, kā krāsa ir sausa. Bet mēs’esam veikuši pētījumu un atraduši labākās platformas māksliniekiem, lai jūs varētu pāriet uz lielāko daļu – izlemjot par savam darbam labāko vietņu veidotāju.

Vai neesat pilnīgi pārliecināts, kas ir vietņu veidotāji? Neuztraucieties – mēs’Es izdarīšu ātru skici. Šīs platformas palīdz jums izveidot vietnes tikai dažu stundu laikā, neizmantojot nevienu kodu.

Vietņu veidotāji ir ideāli piemēroti māksliniekiem, jo ​​viņi’Rūpēsimies par tehniskajām lietām, kamēr jūs pievērsīsit uzmanību tam, lai jūsu darbs būtu tā uzmanības centrā. Ne tikai tas, bet arī vairums vietņu veidotāju var palīdzēt pārvērst jūsu dizainu dolāros.

Izpētījuši labākos mākslinieku vietņu veidotājus, mēs’Es nolēmu viņus iedalīt divās atsevišķās kategorijās – tajās, kurām vislabāk patīk demonstrēšana savu mākslu un tās, kas ir vislabākās pārdošana jūsu māksla.

Šis klasifikācija atšķiras no vispārējā vietņu veidotāju klasifikācijas, jo mēs’esam piešķīruši papildu nozīmi faktoriem, kas māksliniekiem ir vissvarīgākie. Mēs’mēs runājām ar īstiem māksliniekiem, kuri ir nokļuvuši tiešsaistē, un mēs visi kopā’Es nonācu pie secinājuma, ka pieeja ir pieejamība, dizains un SEO’s galvenās prioritātes.

Labākie vietņu veidotāji mākslas demonstrēšanai ir:

 1. Kvadrāts – labākais mākslinieku vispasaules vietņu veidotājs
 2. Weebly – Vislabākais cenu ziņā
 3. Wix – Vislabākais SEO atbalstam
 4. Duda – vislabāk veidotās veidnes
 5. Ej tēti – Ātrākais veids, kā izveidot vietni
 6. Pārsteidzoši – Vislabākā palīdzība un atbalsts
 7. WordPress.com – Vislabākais radošai brīvībai un pielāgošanai

Labākie vietņu veidotāji mākslas pārdošanai ir:

 1. Shopify – labākā vispārējā e-komercijas platforma
 2. Wix e-komercija – labākais vietņu veidotājs ar e-komercijas funkcionalitāti
 3. BigCommerce – labākās iebūvētās funkcijas
 4. Kvadrāta e-komercija – labākais dizains
 5. Weebly e-komercija – Visizdevīgākā cena

Saraksts, kas jums ir svarīgāks, būs atkarīgs no tā, ko jūs vairāk vērtējat: vietne, kas vizuāli akcentē jūsu smago darbu, vai vietne, kas atvieglo pirkšanas procesu. Abi ir cienīgi mērķi – lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā tos sasniegt!

Bet vispirms uz augšu, ja jūs’atkal domājat, ka kvadrāts varētu būt jums piemērota platforma, nākamais solis ir pareizā plāna atrašana. Izmantojiet mūsu Laukuma laukuma plāna atlasītājs zemāk, lai redzētu, kurš no jums būs vispiemērotākais:

Labākie vietņu veidotāji māksliniekiem: lai parādītu savu mākslu

# 1 kvadrāts

Labākais vietņu veidotājs māksliniekiem

Laukuma laukuma ProsSquarespace Cons
 • Laukuma laukuma veidnes tiek plaši uzskatītas par labākajām un labākajām dizaina jomā, kas jo īpaši ir noderīgas mākslas vietnēm
 • Squarespace veidņu vilkšanas un nomešanas raksturs padara tās neticami viegli formatējamas
 • Negatīvie laukumi’Izmantojot vilkšanas un nomešanas raksturu, ir ierobežota jūsu vietnes kontrole’dizains – tas būs satriecošs, bet uzvarēja’t būt personīgam
 • Squarespace ir bezmaksas izmēģinājuma versija, lai jūs varētu pārbaudīt interfeisu, taču tam nav bezmaksas plāna. Jūs’Pēc divām nedēļām būs jājaunina uz apmaksātu plānu, lai izmantotu visas šīs platformas priekšrocības

Kvadrāts ir vislabāk pazīstams ar apdullināšanas veidnēm, gludu dizainu un ērtu lietošanu. Citiem vārdiem sakot, visas galvenās prioritātes māksliniekam, kurš vēlas uzsvērt savu darbu.

Squarespace ir vietņu veidotājs, kas velk un nomet, kas ļauj ērti noformēt. Bet atšķirībā no dažiem citiem celtniekiem jūs varat’t vienkārši kaut ko velciet jebkur. Laukuma kvadrāta veidnes ir vairāk balstītas uz sadaļām, un, lai to ērti lietotu, nepieciešams nedaudz ilgāks laiks.

Vilkšanas un nomešanas modelis nozīmē, ka jūs nedrīkstat’t ir tikpat liela kontrole pār gala rezultātiem, kā jūs varētu izmantot sarežģītākas platformas. Bet mēs don’Neskaitiet to kvadrātā, jo tā piedāvātās veidnes ir dažas no labākajām. Jūs varat’Tiešām nav slikta izvēle, jo katrs oriģinālais veidnis ir satriecošs, taču mēs ticam, ka jūsu mākslinieciskā acs to zina!

Laukuma laukums nenotiek’Jums nav bezmaksas plāna, taču tas piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai jūs varētu precīzi izlemt, kuru plānu jūs plānojat’Vajadzēs. Ja vēlaties mūsu divus centus, Personīgais plāns (USD 12 mēnesī) ir lielisks risinājums mazākām personīgām vietnēm un tam ir pielāgots domēns un diennakts atbalsts. Tas’Viss nepieciešamais, lai jūs vienmēr varētu atjaunināt!

kvadrātveida laukums, kas vislabāk piemērots māksliniekiemKvadrātā ir vislabāk izstrādātas veidnes, kas patiešām var palīdzēt jūsu mākslas darbam izcelties no pūļa

# 2 Weebly

Vislabākais cenu ziņā

Weebly ProsWeebly mīnusi
 • Weebly ir vietņu veidotājs par pieņemamu cenu, kas padara to par lielisku vietu, lai sāktu darbu tīmeklī
 • Weebly ir ļoti ērti lietojams – atkal ideāls iesācējiem
 • Weebly ir spēcīgas SEO funkcijas, kas palīdzēs jūsu vietnei ierindoties meklētājprogrammās un galu galā piesaistīs jums vairāk apmeklētāju
 • Weebly’Vietnes dizains nav’t tikpat iespaidīgi kā konkurenti’ veidnes. Tas noteikti var’t turiet sveci uz Squarespace’dizaina iespējas
 • Weebly ir bezmaksas plāns, bet jums’Lai varētu daudz paveikt ar jūsu vietni, jums būs jājaunina uz apmaksātu plānu

Weebly otrajā vietā ir mākslas demonstrēšana, pateicoties spēcīgajām meklētājprogrammu optimizācijas (SEO) funkcijām. Šie rīki ļauj vairāk cilvēku atrast jūsu vietni, palīdzot jūsu vietnei pakāpties augstāk tādās meklētājprogrammās kā Google. Tas nozīmē vairāk apbrīnot acis uz jūsu darbu!

Lai piekļūtu jaudīgākiem rīkiem, piemēram, ar paroli aizsargātām lapām un neierobežotai krātuvei, mēs iesakām jaunināt uz profesionālo plānu tikai par USD 12 mēnesī.

Kaut arī Weebly’Lētākais apmaksāts plāns maksā 6 USD / mēnesī, mēs iesakām pāriet uz profesionālo plānu 12 USD / mēnesī, jo šis ir lētākais plāns sludinājumu noņemšanai no jūsu vietnes. Tas ir ārkārtīgi svarīgi, lai nopietni uztvertu tiešsaistē – īpaši, ja jūs’atkārtota darba demonstrēšana potenciālajiem klientiem!

Weebly’S dizaini nav’t tikpat iespaidīgi kā Squarespace vai Duda (ko mēs’Drīzumā ieradīsimies), taču to ir ļoti ērti izmantot, un tas piedāvā bezmaksas plānu.

Lai vienkārši demonstrētu savu mākslu, varat izmantot bezmaksas Weebly plānu, bet kopumā mēs to nedarām’Ieteikt palikt pie tā pārāk ilgi, ņemot vērā tā ierobežotās iespējas.

weebly tēmasWeebly ir bezmaksas un ērti lietojams, padarot to par ideālu māksliniekiem ar ierobežotu budžetu un laika grafiku

# 3 Wix

Vislabākais SEO atbalstam

Wix ProsWix mīnusi
 • Wix piedāvā tādu pašu lietošanas vilkšanas un nomešanas iespēju kā Squarespace un Weebly
 • Wix mākslas veikals ir izvēles papildinājums jūsu vietnei, kas jūsu darbam nodrošina skaistu izkārtojumu un vienkāršas pārdošanas funkcijas
 • Wix piedāvā diezgan stabilus bezmaksas plānus
 • Jūs varat’Pārslēdziet Wix veidnes, tāpēc tur, kad esat izlēmis par dizainu’s neatgriežas
 • Wix jums piedāvā daudz izvēles un funkciju jūsu vietnei, un, lai nokļūtu tiešsaistē, var būt nepieciešams ilgāks laiks nekā ar dažiem vienkāršākiem vietņu veidotājiem, piemēram, GoDaddy

Trešajā vietā ir vēl viens viegli lietojams, velciet un nometiet vietņu veidotājs. Šoreiz tā’s… Wix!

Wix’Lietošanas ērtums padara to par piemērotu lielākajai daļai vietņu, taču tā ir’Tas ir lieliski piemērots māksliniekiem, jo ​​īpaši Wix Art Store. Wix mākslas veikals ir papildinājums, kas ļauj pārdot savus mākslas darbus jūsu Wix vietnē bez liekām grūtībām uzņēmējdarbībā..

Jums varētu rasties jautājums, kāpēc mēs’re, to nesaglabājot “pārdošana” saraksts vēlāk. Tas’tāpēc, ka Wix mākslas veikals uzsver jūsu mākslas darbu tikpat daudz, cik tas uzsver pārdošanas apjomus. Tas nozīmē, ka jūs saņemat visaugstāko attēla kvalitāti, mobilajām ierīcēm draudzīgu skatīšanos un mākslinieciskas veidnes – vai citiem vārdiem sakot, vietni no sirds.

Wix piedāvā bezmaksas plānus, lai jūs bez maksas varētu izveidot satriecošu mākslas galeriju. Tomēr Wix ir trīs apmaksāti plāni, kas piedāvā vairāk krātuves un neierobežotu lapu skaitu. Mēs iesakām sākt Combo plāns, kas maksā tikai USD 13 mēnesī – vēlāk varat ērti jaunināt, ja vēlaties sākt pārdot.

Wix labākais mākslinieku vietņu veidotājsWix ir labākais vietņu veidotājs, kas demonstrē jūsu mākslu; tā’Tas ir ērti lietojams un nodrošina satriecošas veidnes

# 4 Duda

Vislabāk veidotās veidnes

Duda ProsDuda Cons
 • Duda tika veidota kā radoša platforma, un tā parāda tās skaistās veidnes
 • Nodrošina vairākas lietotnes un logrīkus, lai jūsu vietne būtu svaiga un saistoša
 • Duda’Projektēšanas process ir ļoti draudzīgs lietotājam
 • Duda ir dārga. Pēc 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma perioda jūs’Jums būs jāsamierinās ar plānu vismaz USD 14 mēnesī
 • Duda to nedara’t nepiedāvā daudz SEO norādījumu

Cīnās ar mākslinieciskiem blokiem? Duda palīdzēs jums izlauzties cauri sienai. Šī ir platforma, kas paredzēta tiem, kam piemīt māksliniecisks talants, bet trūkst iedvesmas. Ja jūs’Tā kā idejas ir iestrēgušas, Duda nāk ar iebūvētām lietotnēm un logrīkiem, lai rosinātu alternatīvus risinājumus.

Arī Dudai ir dažas jaukas veidnes, un tā’Tas ir patiešām ērti lietojams. Tas bija mūsu labākais punktu guvējs dizaina elastības ziņā, gūstot iespaidīgu 4,9 / 5. Tomēr tas viss izmaksā diezgan dārgi – Duda ir gandrīz divreiz dārgāka nekā Wix vidēji ar cenu plāni svārstās no 14 līdz 74 USD mēnesī. Dudai ir 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma periods, bet pēc tam jūs’atkal nāksies izstumt.

duda mājas lapaDuda ir daudz iebūvētu uzvedņu, kas palīdzēs jums pārvarēt radošos blokus, veidojot vietni

# 5 GoDaddy

Ātrākais veids, kā izveidot vietni

GoDaddy ProsGoDaddy mīnusi
 • GoDaddy ir ārkārtīgi viegli lietojams, kas ne tikai ietaupa galvassāpes, bet arī ļauj ātri nokļūt tiešsaistē
 • Nodrošina diennakts klientu atbalstu – tātad jūs’re divreiz droši no galvassāpēm!
 • Nevar konkurēt ar tādiem kā Squarespace vai Duda, kad runa ir par dizainu
 • Ej tēti’Funkcijas ļauj paveikt darbu, bet tās’tas nav tik spīdošs un jauns kā lietotnes un logrīki, ko var nodrošināt konkurenti

Lielākā daļa no mums vēršas pie vietņu veidotājiem, jo ​​ideja pavadīt stundas (vai, ļaut’s esiet godīgi – dienas) pašiem strādāt tehnisko lietu dēļ nav nekādas iespējas. Ja laika taupīšana ir jūsu prioritāte numur viens, tad GoDaddy ir tikpat laba, cik tā izpaužas. Tā’Tas ir ļoti ērti lietojams, tāpēc ir’Nav laika ieguldīšanai, lai to izdomātu, un jūs varat tiešsaistē nokļūt dažu minūšu laikā.

GoDaddy ir arī salīdzinoši lēts, bet tas, ko jūs iegūstat laikā un naudu, jūs zaudējat radošumā. Tā kā vietnes izveidošana, izmantojot GoDaddy, ir tik ātrs un ērts process, jums tas nav jādara’t ir tik daudz teikts dizainā. Tas nozīmē, ka jūs uzvarējāt’nepielāgojiet savu vietni, lai tā atbilstu jūsu mākslas darbiem, un jūs riskējat nonākt vietnē, kas izskatās “vienkāršs” salīdzinājumā ar citiem.

GoDaddy to nedara’Mēs nepiedāvājam nevienu bezmaksas vietņu veidotāju plānu, taču tam ir viena mēneša bezmaksas izmēģinājuma versija. Ja jums patīk tas, kas jums’Ja esat redzējis pēc mēneša, mēs iesakām sākt ar GoDaddy’s Standarta plāns ir USD 15 mēnesī. Tā’tas nav lētākais (tas būtu Pamata plāns 10 USD mēnesī), taču tajā ir iekļautas SEO funkcijas, kuras Pamata plānā nav – tas nozīmē, ka jūsu mākslas darbu ir daudz labākas iespējas atrast tiešsaistē!

godaddy labākais mākslinieku lapas piemērsGoDaddy veidnes ļauj ātri un ērti izveidot pievilcīgu vietni

# 6 Pārsteidzoši

Vislabāk par palīdzību un atbalstu

Pārsteidzoši ProsStrikingly Cons
 • Lieliska palīdzība un atbalsts
 • Iebūvēta emuāru veidošanas platforma, kas ir lielisks veids, kā piesaistīt jūsu vietnes apmeklētājus un turēt tos vērā
 • Ļoti ierobežota dizaina elastība
 • Nav tik mērogojams kā lielāki vietņu veidotāji, piemēram, Squarespace un Wix. Ja jūs’ja vēlaties palielināt savu vietni nākotnē, pārsteidzoši tas nav jums

Pārsteidzoši ir vēl viena platforma, kas prioritāti piešķir ātrumam, nevis padziļinātai rediģēšanai, tāpēc jūs uzvarējāt’t nevar daudz kontrolēt gala rezultātu, un veidne var justies nedaudz mīlīga. Bet hey, vismaz jūsu mākslas darbs nozags izrādi.

Pārsteidzoši izceļas ar ērtu lietošanu un klientu atbalstu, kas vienlaikus ir vērtīgs īpašums. Dizaina un mērogojamības ziņā to var’t sacensties ar lielākiem nosaukumiem, piemēram, Squarespace un Wix, bet, ja jūs’meklējat ātru, pieejamu un vienkāršu veidu, kā nokļūt tiešsaistē, tad tas ir’s laba izvēle.

Pārsteidzoši ir bezmaksas plāns, tāpēc jūs varat pārbaudīt ūdeņus ar tādām funkcijām kā emuāru veidošana, kontaktu lapa un sociālā plūsma. Ja jūs pāraugsit bezmaksas plānu, mēs iesakām jaunināt uz ierobežoto plānu tikai par USD 8 mēnesī, kas ietver domēna vārdu, kas jūsu vietnei piešķirs daudz profesionālu izjūtu.

pārsteidzoši labāko mākslinieku lapas piemērsPārsteidzoši klientu atbalsta komanda palīdzēs jums izveidot vietni, kurā … jūs to uzminējāt, pārsteidzoši!

# 7 WordPress.com

Vislabāk radošai brīvībai un pielāgošanai

WordPress.com ProsWordPress.com mīnusi
 • Piedāvā neticami praktisku dizaina pielāgošanas līmeni
 • Jums ir bezmaksas plāns, lai jūs sāktu
 • Jūs varat’t nesaņem WordPress.com priekšrocības’dizaina pielāgošana, ja vien jūs nezināt, kā to kodēt’Tā ir progresīvāka platforma nekā pārējās mūsu labākās izvēles
 • WordPress.com nav ātrākais veids, kā nokļūt tiešsaistē. Ja jūs’jūs meklējat ātrumu un ērtu lietošanu, jūs’re labāk ar Strikingly vai GoDaddy

Kā vietņu veidošanas platforma WordPress.com izceļas ar pielāgošanu, kas ir būtisks plus māksliniekiem, kas domā par dizainu. Tomēr tā’Tas ir tieši pretējs Strikingly un GoDaddy tajā’Tas ir lieliski piemērots dizainam, bet vājš ātrumam un ērtai lietošanai.

Lielākā WordPress daļa’ dizaina pielāgošanai ir nepieciešamas zināmas koda zināšanas, kas labākajā gadījumā ir laikietilpīgas un sliktākajā gadījumā – sarežģītas. Tomēr, ja jūs ir vēloties ienirt tehniskajā pusē, iegūtā dizaina personalizācija ir lielisks atalgojums!

Ja jūs’Atbildot uz izaicinājumu, WordPress ir bezmaksas sākšanas plāns. Ja pēc bezmaksas plāna izmantošanas jūtaties ērti WordPress, mēs iesakām jaunināt uz personisko plānu par USD 4 mēnesī, par kuru rēķins jāmaksā katru gadu. Tas nāk ar pielāgotu domēnu un piekļuvi diennakts atbalstam – kas lieti noderēs, izmantojot tik modernu platformu!

WordPress com labāko mākslinieku lapas piemērsJa jūs gaida WordPress lietošanas izaicinājums, tad jūs gaida neticamas dizaina iespējas

Labākie mākslinieku vietņu veidotāji: lai pārdotu savu mākslu

Tagad Tu’Ja esat ieguvis tiešsaistes galeriju savam darbam, kāpēc gan nenopelnīt papildu naudu no asinīm, sviedriem un asarām? Labi, ka tas varbūt ir nedaudz dramatiski, bet tur ir’Nav nekā kaitējuma, maksājot par to, kas jums patīk.

Jūs’droši vien esam dzirdējuši par tādām tiešsaistes tirdzniecības vietām kā Etsy. Tie ir lieliski piemēroti, lai jūs varētu izvietot savus mākslas darbus, taču jūs konkurēsit ar tik daudziem citiem māksliniekiem’ darbs. Turklāt, izmantojot tiešsaistes tirgus, māksliniekus, kuri savu karjeru sāk, var šokēt par augstajām komisijas maksām, kas var sasniegt pat 40% no pārdošanas.

Tomēr ar vietņu veidotāju, katrs acu pāris ir saistīts tikai ar jūsu darbu. Runājot par izmaksām, jūs varat maksāt transakcijas maksu, taču tās parasti ir tikai aptuveni 2% – tas nekas’Jūsu budžetā būs par daudz jānodefinē.

Tāpēc šeit nonāk e-komercijas vietņu veidotāji. Viņi ir īpaši tur, lai palīdzētu jums pārdot preces tiešsaistē un padarītu visu procesu vienkāršu, nodrošinot visus nepieciešamos rīkus vienuviet..

Tādas platformas kā Shopify un BigCommerce ir piemēroti ambicioziem uzņēmumu īpašniekiem, kuri vēlas ātri mērogot. Tikmēr, Wix un Squarespace ir labāk piemēroti maziem veikaliem, kas pārdod dažus mākslas darbus, jo viņi vairāk koncentrējas uz to, lai jūsu vietne izskatās labi, nevis palīdz jūsu biznesam augt.

Tagad ļaujiet’sīkāk par katru e-komercijas veidotāju…

# 1 Shopify

Labākā vispārējā e-komercijas platforma

Shopify ProsShopify mīnusi
 • Daudzkanālu pārdošana Facebook un Instagram
 • Lieliska uzskaites sistēma
 • Ierobežots pārbaudes laiks
 • Tiek piemērotas darījumu maksas par alternatīviem maksājumu vārtejiem

Shopify ir paredzēts nopietniem pārdevējiem. Tā’Tā ir lieliska izvēle, ja jums ir daudz dažādu preču, ko pārdot, un jūs vēlaties, lai viss pārdošanas process būtu pēc iespējas vienmērīgāks. Īsāk sakot, tā’Spēcīgs un ērti lietojams.

Jums ir arī pieeja izciliem Diennakts klientu atbalsts, tāpēc, ja jums kādreiz ir jāveic kādas izmaiņas – vai jūtaties nonācis grūtībās -, varat lietas viegli novērst.

Ar Shopify’Izmantojot mobilo lietotni, jūs varat pieņemt maksājumus un pārvaldīt tiešsaistes galeriju’atkal ceļā – ideāli piemērots mūsdienu māksliniekam.

Pārdot savu darbu veikalā Shopify ir patiešām viegli, un tā zemākās cenas plāns – maksā Mēnesī 29,99 USD – atbilstu lielākajai daļai māksliniecisko ambīciju.

iepērkas mākslinieku labāko e-komercijas vietņu veidotājuShopify ir labākā e-komercijas platforma, jo tā’Tas ir ērti lietojams, un tam ir lieliski pārdošanas rīki

# 2 Wix e-komercija

Labākais vietņu veidotājs ar e-komercijas funkcionalitāti

Wix e-komercijas ProsWix e-komercijas mīnusi
 • Ļoti ērti lietojams
 • Pievienojiet produktu videoklipus
 • Nav pamestu grozu atkopšanas funkciju
 • Nav daudzkanālu pārdošanas

Mēs mīlam Wix, jo tā’Tas ir tik elastīgs un ērti lietojams, un Wix e-komercijas funkcijas neatšķiras. Tam ir arī lieliskas kravas ‘radošā māksla’ veidnes, no kurām izvēlēties, kuras var palīdzēt jūsu mākslas darbus parādīt vislabākajā iespējamajā apgaismojumā.

Kā mēs jau minējām iepriekš, Wix mākslas veikals ir “viss vienā” komplekts savas mākslas parādīšanai un pārdošanai. Tas nāk ar sociālo mediju integrāciju, kas klientiem ļauj redzēt jūsu vienumus tādos kanālos kā Facebook un Pinterest, kā arī sūta paziņojumus pa e-pastu, lai jūs varētu palikt klāt pie saviem pasūtījumiem, lai kur jūs atrastos..

# 3 BigCommerce

Labākās iebūvētās funkcijas

BigCommerce ProsBigCommerce mīnusi
 • Fantastiskas SEO funkcijas
 • Daudzkanālu pārdošana Facebook, Instagram un Pinterest
 • Sākumā rediģēšanas saskarne ir sarežģīta

BigCommerce ir domāts super nopietni pārdevēji. Šī platforma ir vērsta uz palīdzot lielajiem uzņēmumiem vēl vairāk attīstīties, un var palīdzēt jums izveidot mākslas impēriju, pateicoties iespaidīgajam iebūvēto funkciju klāstam.

Dažas no labākajām mākslinieku funkcijām ir vairāku kanālu pārdošana, kas nozīmē, ka jūs varat nopelnīt naudu no tādiem kanāliem kā Facebook vai Pinterest. Piegādes procesu var pārvaldīt patiešām viegli, savukārt BigCommerce nesen ir uzlabojusi visas veidnes, lai padarītu dizainu vēl pievilcīgāku..

Izmantojot līdzīgus cenu noteikšanas plānus kā Shopify, mēs iesakām sākt ar viszemāko prēmiju plānu, kas maksā Mēnesī 27,95 USD.

lieltirdzniecības mājas lapaPateicoties iebūvētajām funkcijām, BigCommerce var palīdzēt jūsu galerijai kļūt par mākslas lielveikalu

# 4 kvadrātu e-komercija

Vislabākais dizains

Laukuma laukuma ProsSquarespace Cons
 • Augstas kvalitātes funkcijas
 • Vislabāk veidotās veidnes
 • Trūkst daudz maksājuma iespēju
 • Nav lietotņu veikala

Laukuma laukumam ir reāla kvalitāte. Tomēr, kā jau teicām iepriekš, tā’Vislabāk piemērots māksliniekiem, kuri vēlas pārdot dažus priekšmetus. Ja jūs’jūs vēlaties pārdot vairāk nekā jūs’atkal labāk ar Shopify vai BigCommerce.

Bez neviena lietotņu tirgus visi pārdošanas rīki, kas nepieciešami mākslas darbu pārdošanai, ir iebūvēti un gatavi lietošanai. Tas nozīmē, ka jūs don’jums nav jāmaina trešo personu spraudņu meklēšana un instalēšana, kas dažiem lietotājiem varētu patikt. Ja jūs’Ja vēlaties pārvaldīt tiešsaistes galeriju vienuviet, vienlaikus cīnoties ar intensīvu grafiku, Squarespace ir labs risinājums.

Viena no labākajām Squarespace funkcijām dod jums kontroli pār to produktu varianti. Tas nozīmē, ka varat pārdot dažādas krāsas vai dažādu izmēru priekšmetu variantus, nodrošinot jums daudz elastības.

# 5 Weebly e-komercija

Visizdevīgākā cena

Weebly ProsWeebly mīnusi
 • Viegli izmantot
 • Visizdevīgākā cena
 • Nevar atjaunināt krājumu līmeni
 • Nav daudzkanālu pārdošanas

Jūs zināt Weebly ir viens no vienkāršākajiem tīmekļa vietņu veidotājiem, bet kā tas darbojas e-komercijas pasaulē? Tā tas ir, ahem, Weebly labi. Weebly faktiski ļauj jums pārdot savu brīvo plānu, par kuru ir vērts kliegt – tas’s diezgan reti!

To sakot, mēs don’t neiesakieties pārāk ilgi turēties pie bezmaksas plāna (domājiet par to vairāk kā par ilgu izmēģinājumu, nevis par ilgtermiņa pārdošanas risinājumu). Jūs varat pārdot visu Weebly’s plāni, bet mēs iesakām sākt darbu ar profesionālo plānu USD 12 mēnesī, kas vislabāk der ļoti maziem veikaliem.

Ja jūs’Re nopietni domājat par pārdošanu un vēlaties palielināt savu veikalu, jums vajadzētu izvēlēties izpildes plānu 26 ASV dolāru mēnesī – tai ir vislabākās e-komercijas funkcijas, ieskaitot piegādes atlaides, vienumu pārskatus un iespēju pieņemt PayPal maksājumus.

Weebly ienāk kā ‘visizdevīgākā cena’ pamatojoties uz mūsu pētījumu, kas ir piemērots māksliniekiem, kuriem ir naudas grūtības!

Mēs’es jau pieminēju spēcīgi SEO rīki jūs saņemat ar Weebly, bet kā viņi palīdz jūsu tiešsaistes galerijā?

SEO labākā prakse ir laba jūsu vietnei, jo tā’patīk, ka jums ir patiešām pievilcīga, pārliecinoša un viegli lasāma zīme, kas atrodas uz ceļa no jūsu veikala. Tas satver cilvēkus’uzmanību, un aizrauj viņu zinātkāri – it īpaši, ja viņi’es meklēju mākslas galeriju.

Kā izvēlēties vietņu veidotāju

Izvēloties vietnes veidotāju, jāņem vērā dažas lietas. Par laimi jums, mēs’Tālāk ir sniegti daži noderīgi padomi…

 • Vai ir daudz dizaina elastības un vai ir viegli veikt izmaiņas??
 • Vai varat pievienot jaunus mākslas darbu gabalus??
 • Vai veidnes patiešām ļauj jūsu priekšmetiem spīdēt?
 • Vai cenu plāni atbilst jūsu budžetam?
 • Vai klientu atbalsts ir pietiekami visaptverošs?

Dons’neaizmirstiet, ka katra platforma piedāvā bezmaksas plānu vai bezmaksas izmēģinājumu, tāpēc tas ir pieejams’Nav jāuztraucas par kredītkaršu saistībām.

9 labākie mākslinieku vietņu veidotāji: secinājums

Skaidrs, ka vietņu veidotāji ir padarījuši mākslas darbu digitālu parādīšanu un pārdošanu vieglāk nekā jebkad agrāk. Bet neviens vietņu veidotājs nav visu amatu kopums, tāpēc jūs’Jums joprojām būs jāizvēlas viens, pamatojoties uz prioritātēm: platformas, piemēram, Wix un Squarespace, lieliski demonstrē savus mākslas darbus, savukārt tādas e-komercijas platformas kā Shopfiy un BigCommerce labāk pārdod. Atcerieties:

Labākie vietņu veidotāji mākslas demonstrēšanai ir:

 • Kvadrāts – labākais mākslinieku vispasaules vietņu veidotājs
 • Weebly – Vislabākais cenu ziņā
 • Wix – Vislabākais SEO atbalstam
 • Duda – vislabāk veidotās veidnes
 • Ej tēti – Ātrākais veids, kā izveidot vietni
 • Pārsteidzoši – Vislabākā palīdzība un atbalsts
 • WordPress.com – Vislabākais radošai brīvībai un pielāgošanai

Labākie vietņu veidotāji mākslas pārdošanai ir:

 • Shopify – labākā vispārējā e-komercijas platforma
 • Wix e-komercija – labākais vietņu veidotājs ar e-komercijas funkcionalitāti
 • BigCommerce – labākās iebūvētās funkcijas
 • Kvadrāta e-komercija – labākais dizains
 • Weebly e-komercija – Visizdevīgākā cena

Tur’Ir ļoti daudz, no kuriem izvēlēties, taču lielākajā daļā šo platformu tiek piedāvāti bezmaksas plāni (un visi no tiem piedāvā bezmaksas izmēģinājumus), tāpēc ir daudz iespēju izmēģināt pirmās reizes, nemaksājot ne centa. Jūs’esat jau dažus soļus tuvāk savas mākslas apmaiņai ar pasauli – ideālajā vietnē tu.

Nākamais augšā…

Vienreiz tu’Esat atradis perfektu vietņu veidotāju, lai demonstrētu un pat pārdotu jūsu mākslu, iepazīstieties ar mūsu 9 soļu ceļvedi Kā izveidot tiešsaistes portfeli dažiem ekspertu padomiem par profesionāla portfeļa vietnes izveidi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me