13 labākie lētie WordPress mitināšanas pakalpojumi: sākot no USD 2,95 mēnesī

WordPress pārskata logotips


Vai meklējat labākos lēto WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju? Jūs’re pareizajā vietā. Mēs’Jūs esat ieguvis 13 labākās iespējas tieši šeit.

Pirms sākam, mēs’Iemēršos dažās detaļās. Ir divi WordPress mitināšanas veidi, kurus mēs’Paskaidrošu zemāk…

Dalīta WordPress mitināšana nozīmē koplietot serveri ar citām vietnēm. Lai gan kopīgošana ir rūpīga, tas nozīmē arī to, ka jūsu mitināšanas resursi ir ierobežoti’s nav daudz izaugsmes iespēju. Tā’s mazām vienas lapas vietnēm, piemēram, emuāriem.

Pārvaldītā WordPress mitināšana ir nedaudz savādāka. Šajā vietā mitināšanas pakalpojumu sniedzējs rūpējas par visām tehniskajām lietām – domājiet, ka SSL drošību, dublēšanu un programmatūras atjaunināšanu. Tā’s lielākām vietnēm, kas sagaida lielāku trafiku.

WordPress ir populāra CMS (satura pārvaldības sistēma), un tāpēc nav pārsteidzoši, ka ir daudz WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Ar tik lielu konkurenci, tur’s tiešām nav nepieciešams maksāt vairāk par koeficientiem.

Mēs’ve veica plašus pētījumus, lai palīdzētu jums atrast ne tikai lētāko, bet arī labākā mitināšanas iespēja jums..

Ļaujiet’s sniedz jums ātru labāko lēto WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju priekšskatījumu:

Contents

6 labākie lēti koplietotie WordPress mitināšanas plāni:

 1. Bluehost – USD 2,95 mēnesī.
 2. Sapnis – USD 4,95 mēnesī.
 3. iPage – USD 7,49 mēnesī.
 4. A2 mitināšana – USD 7,99 mēnesī.
 5. HostPapa – USD 8,99 mēnesī.
 6. HostGator – USD 14,95 mēnesī.

7 labākie lēti pārvaldītie WordPress mitināšanas plāni:

 1. Kustībā – USD 8,99 mēnesī.
 2. GoDaddy mitināšana – USD 9,99 mēnesī.
 3. Vietne – USD 11,95 mēnesī.
 4. Sapnis – USD 19,95 mēnesī.
 5. A2 mitināšana – USD 24,46 mēnesī.
 6. Bluehost – USD 29,99 mēnesī.
 7. WPEngine – USD 35,00 mēnesī.

Tagad jūs zināt, ko’s nāk klajā, tas’Ir laiks iespiest…

6 labākie lēti koplietotie WordPress mitināšanas līdzekļi

Izmantojot kopīgu WordPress mitināšanu, jūs koplietojat serveri ar citām WordPress vietnēm. Tā’s ir vislētākais mitināšanas veids, taču darbosies tikai mazākās vietnēs.

Šie ir lētākie dalītie WordPress mitināšanas plāni tirgū:

# 1 Bluehost – USD 2,95 mēnesī

Vislabākā WordPress saimniece

Par tādu pašu cenu kā jūsu ikmēneša kafejnīcas mocha Bluehost’s Shared Basic plāns piedāvā dažas lieliskas iespējas. Vislabākais ir tas, ka Bluehost iesaka pats WordPress, kurš to visu saka patiesībā.

Jaunie klienti var saņemt kopīgu WordPress mitināšanu, sākot no USD 2,95 mēnesī, izmantojot Bluehost (parasti USD 7,99).

Tātad, ko jūs iegūstat par 2,95 USD / mēnesī Bluehost plānu?

 • Vienu klikšķi WordPress instalēšana
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Bezmaksas vietnes domēns
 • 50 GB krātuve
 • Diennakts atbalsts pa tālruni & tiešraides Čats

Viss no Bluehost’s WordPress mitināšanas plāni nāk ar 30 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc, ja jūs’jūs neesat pilnībā apmierināts ar saņemto pakalpojumu, jūs’Jūs saņemsiet pilnu naudas atmaksu.

Izmantojot viszemāko plānu, jūs saņemat 50 GB krātuvi, atbalstu pa tālruni 24 stundas diennaktī, lai novērstu problēmas visu diennakti, bezmaksas domēnu un iespaidīgu darbības laiku – 99,98%. Tā’S iemesls numur viens!

# 2 Dreamhost – USD 4,95 mēnesī

Vislabākais uzglabāšanas vietai

Ar 97 dienu naudas atdošanas garantiju jūs uzvarējāt’t nav murgi par saistībām ar Dreamhost. Tas faktiski bija mūsu WordPress mitināšanas naudas cenas ziņā visaugstākais, un otrs kopīgais plāns maksā tikai 10,95 USD / mēnesī.

Tātad, ko jūs iegūstat ar Dreamhost plānu 4,95 USD / mēnesī?

 • Bezmaksas domēna vārds
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Neierobežots joslas platums
 • WordPress ir iepriekš instalēts

Abos plānos jūs iegūstat neierobežotu krātuvi, bezmaksas dublējumus un 99,95% uptime. Tomēr tā klientu atbalsts ir tālu no sapņa. Nav atbalsta pa tālruni, un tiešraides tērzēšanas iespēja ir ierobežota.

Protams, tā’Tā ir lieliska cenas un vērtības attiecība, taču, ja jums ir nepieciešams klientu atbalsta drošības tīkls, jums vajadzētu doties citur.

# 3 iPage – 7,49 USD / mēnesī

Vislabāk lētiem plāniem, bet par ātruma cenu

Kā redzat, iPage ir lēts. Bet vai tas ir jautrs? Citiem vārdiem sakot, vai ir vērts zemas cenas??

Ko jūs iegūstat ar iPage’s plāns 7,49 USD mēnesī?

 • Neierobežota krātuve
 • Neierobežots joslas platums
 • Bezmaksas domēns gadu

Bet ko iPage varētu uzlabot? Pirmkārt, mēs domājam, ka tas varētu uzlabot tā darbības laiku par 99,94%. Tas var šķist augsts, taču salīdzinājumā ar HostGator un Bluehost’Ir vairāk stundu dīkstāves gadā. Turklāt vienlaikus varat mitināt tikai vienu vietni.

Pārvēršot lapu par nepilnībām, iPage faktiski piedāvā dažas pienācīgas funkcijas zemākajā plānā, piemēram, bezmaksas domēnu, automātiskus spraudņu atjauninājumus, 24 stundas diennaktī pieejamu tiešsaistes tērzēšanas atbalstu un neierobežotu krātuvi. Jūs varētu darīt daudz sliktāk!

# 4 A2 hostings – 7,99 USD / mēnesī

Vislabākais klientu apkalpošanai

Ar četriem kopīgiem WordPress hostinga cenu plāniem, no kuriem izvēlēties, A2 Hostings ir vislielākā izvēle. Tomēr tajā trūkst dažu galveno funkciju, piemēram, bezmaksas domēnu un spraudņu atjauninājumu, visos plānos, un tai ir otrā zemākā darbības laika garantija – 99,95%.

Ko jūs iegūstat ar A2 hostingu’s plāns 7,99 USD mēnesī?

 • Jebkura naudas atdošanas garantija
 • Eksperts brīvi un viegli migrē vietni
 • 25 e-pasta konti
 • Bezmaksas SSL sertifikāts

A2 mitināšanai ir dažas no labākajām klientu atbalsta iespējām, lai jūs bez aizķeršanās nokļūtu no A līdz B. Kā arī bezmaksas dublējumkopijas visiem plāniem, tam ir zināšanu centrs, diennakts tālrunis un tiešsaistes tērzēšanas atbalsts, kā arī biļešu izsniegšana.

# 5 HostPapa – USD 8,99 mēnesī

Vislabākais divu vietņu mitināšanai

HostPapa, iespējams, ir pēdējais mūsu kopējā klasifikācijā, taču tam ir dažas izpirkšanas iespējas, tostarp bezmaksas domēns un programmatūras atjauninājumi visos dalītajos mitināšanas plānos.

Ko jūs iegūstat ar HostPapa’s plāns USD 8,99 mēnesī?

 • Saimnieko divas vietnes
 • Bezmaksas domēna reģistrācija
 • 100 e-pasta konti
 • Nemēra joslas platums

Bet lielākās HostPapa priekšrocības ir iespēja savā sākuma plānā mitināt divas vietnes (visi citi šī saraksta pakalpojumu sniedzēji ierobežo jūs tikai ar vienu vietni).

Arī klientu atbalsts ir visaptverošs, piedāvājot 24 stundas diennaktī dzīvu tērzēšanu un palīdzību pa tālruni, kā arī noderīgu zināšanu centru.

# 6 HostGator – USD 14,95 mēnesī

Labākais kopējais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

Mēs zinām, ko jūs’re domāšana; kāpēc nav’t ir labākais hostinga pakalpojumu sniedzējs mūsu saraksta augšgalā? HostGator varētu būt vispārīgais čempions, bet tas tā’WordPress mitināšanai tas nav lētākais. Faktiski tai ir visdārgākais iebraukšanas plāns.

Vienkārši sakot, HostGator ir satriecošs visos pārējos departamentos. Tam ir vislabākais darbspējas laiks (99,99%), un tas piedāvā bezmaksas dublējumus, neapmēram joslas platumu un bezmaksas domēnus visos cenu plānos. Kas’Turklāt tas nodrošina lielisku klientu atbalstu visu diennakti, izmantojot tālruni un tiešraides tērzēšanu. Kopumā mēs’d noteikti apgalvoju, ka tā’ir vērts papildu naudu.

Ko jūs saņemat ar HostGator’s plāns USD 14,95 mēnesī?

 • Pietiekams joslas platums, lai atbalstītu līdz 100,00 apmeklējumiem mēnesī
 • 1 GB dublējumi
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Bezmaksas domēna vārds

7 labākie lēti pārvaldītie WordPress mitināšanas līdzekļi

Pārvaldīts WordPress mitināšana ir vislabākais vietnēm ar lielu trafiku. Par visām tehniskajām lietām, piemēram, drošību un atjauninājumiem, parūpēsimies jūs.

Ir daudz pārvaldītu WordPress mitināšanas iespēju, taču šeit ir lētākās iespējas tirgū:

# 1 InMotion – USD 8,99 mēnesī

Vislabāk funkcijām

InMotion ir pirmais mūsu sarakstā, un tas ir lielisks mūsu pārvaldīto WordPress funkciju testēšanā. Tai ir iespaidīgi seši plāni, no kuriem izvēlēties, tāpēc tā’s ļoti elastīga.

Ko jūs iegūstat ar USD 8,99 mēnesī InMotion plānu?

 • Bezmaksas domēns
 • Neierobežots e-pasta kontu skaits
 • Bezmaksas dublējumi
 • Automātiski programmatūras un spraudņu atjauninājumi
 • SSL sertifikāts

Lai gan tai ir relatīvi slikts darbspējas laiks (99,97%), InMotion ir ļoti izdevīga. Tā WP-2000S plāns maksā tikai 19,99 USD / mēnesī, atbalstot 50 000 ikmēneša mājas lapas apmeklētāju un 80 GB krātuvi.

Tam ir arī dažas no vispilnīgākajām klientu atbalsta iespējām, izmantojot tiešsaistes diennakts tērzēšanu un palīdzību pa tālruni.

# 2 GoDaddy hostings – USD 9,99 mēnesī

Vislabākais papildu funkcijām

GoDaddy faktiski bija pēdējais mūsu pārvaldītajā WordPress mitināšanas analīzē, bet par mazāk nekā 10 USD / mēnesī’s kopumā nav slikta iespēja. Arī jūs ar 99,97% uptime un patiešām labu klientu atbalstu’esat ieguvis drošu hostinga roku pāri GoDaddy.

Ko jūs iegūstat ar USD 9,99 mēnesī GoDaddy mitināšanas plānu?

 • 10 GB krātuve
 • Viena vietne
 • Bezmaksas domēns
 • Programmatūras atjauninājumi
 • Bezmaksas dublējumi

Ir četri pārvaldīti mitināšanas plāni, no kuriem izvēlēties, un GoDaddy ir viens no lielākajiem vārdiem vietņu pasaulē, tāpēc jūs’re garantēja labu apkalpošanas līmeni.

# 3 SiteGround – USD 11,95 mēnesī

Vislabākais uzticamībai

Ieteikusi WordPress un pazīstama ar savu uzticamību, SiteGround ir droša likme un ļaus jums justies jaukai un pamatotai. Jūs precīzi zināt, ko jūs’Saņemsit ar SiteGround – 99,98% darbspējas, bezmaksas ikdienas dublējumi, automātiski programmatūras atjauninājumi un bezmaksas SSL.

Ko jūs iegūstat ar vietnes SiteGround plānu USD 11,95 mēnesī?

 • 10 GB krātuve
 • Viena vietne
 • SSL sertifikāts
 • Piemērots līdz 10 000 ikmēneša apmeklējumiem
 • Bezmaksas ikdienas dublējumi

Ja rodas kādas mitināšanas problēmas, visu diennakti varat saņemt palīdzību, izmantojot tiešraides tērzēšanu, tālruni, zināšanu centru un biļetes.

# 4 Dreamhost – 19,95 USD / mēnesī

Vislabāk, ja lietas ir vienkāršas

WordPress arī piešķir sapņus Dreamhost. Tāpat kā SiteGround un Bluehost, tā’CMS giganta oficiāli ieteiktais, tāpēc jūs zināt, ka mitināšanas iespējas palīdzēs jūsu vietnei darboties kā sapnim.

Neskatoties uz relatīvi zemo darbības laiku (99,95%), Dreamhost ir patiešām iespaidīgs rīku klāsts ar viszemāko cenu plānu.

Ko jūs iegūstat ar Dreamhost plānu 19,95 USD / mēnesī?

 • Bezmaksas domēns
 • Automātiski programmatūras atjauninājumi
 • 30 GB krātuve
 • SSL sertifikāts
 • Viena vietne

Protams, tā’Nav labākais hostinga pakalpojumu sniedzējs, bet tas’s ieteikusi WordPress iemesla dēļ. Tās WordPress specifiskās funkcijas palīdzēs jūsu WordPress vietnei darboties nevainojami, bet citām vietnēm vajadzētu meklēt citur.

# 5 A2 mitināšana – USD 24,46 mēnesī

Vislabākais klientu apkalpošanai

Otrajā vietā tikai ar Bluehost mūsu testēšanā, A2 Hostings ir viens no labākajiem jūsu WordPress vietnes nodrošinātājiem. Vienīgais zaudē punktus par slikto darbības laiku 99,95%.

Ko jūs iegūstat ar A2 hostinga plānu USD 24,46 mēnesī?

 • Bezmaksas dublējumi
 • Bezmaksas vietnes pārsūtīšana
 • 10 GB krātuve
 • SSL sertifikāts
 • Vietņu plānošana (testēšana)
 • Automātiski atjauninājumi

Jūsu sirdsmieram – A2 mitināšana’Plāni nāk ar garantiju par naudas atdošanu jebkurā laikā, tāpēc nevajag’t neuztraucieties par domas maiņu.

# 6 Bluehost – USD 29,99 mēnesī

Vislabākā WordPress saimniece

Jūs’d esiet grūti noskaņots, lai atrastu labāku savas WordPress vietnes resursdatoru. Bluehost ir iepakojuma līderis, taču tas nāk par augstāku cenu. Vai ir vērts papildus naudu? Ļaujiet’s uzzināt…

Ko jūs iegūstat ar Bluehost plānu 29,99 USD / mēnesī?

 • Neierobežota krātuve
 • Neierobežots domēnu un apakšdomēnu skaits
 • SSL sertifikāts
 • Bezmaksas dublējumi
 • Tūlītēja WordPress instalēšana
 • Satiksmes ierobežojumu nav
 • Automātiski WordPress atjauninājumi

Izmantojot visas šīs iespējas zemākajā cenu plānā, jūs uzvarējāt’jūsu WordPress vietne nedrīkst justies zila. Kas’Vēl vairāk, jūs saņemat 100 bezmaksas WordPress vietnes motīvus, no kuriem jūs varat izvēlēties, un jūs saņemat tiešsaistes tērzēšanu 24 stundas diennaktī un atbalstu pa tālruni.

Jaunie klienti var iegūt pārvaldītu WordPress mitināšanu, sākot no USD 19,95 mēnesī, izmantojot Bluehost (parasti USD 29,99)..

Viss no Bluehost’hostinga plāni nāk ar 30 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc, ja jūs’jūs neesat pilnībā apmierināts ar saņemto pakalpojumu, jūs’Jūs saņemsiet pilnu naudas atmaksu.

# 7 WPEngine – USD 35,00 mēnesī

Vislabākais lieliem uzņēmumiem

Mēs augstu vērtējam WPEngine arī par palīdzību un atbalstu. Tas labi darbojās mūsu pētījumā kopumā, bet tas’ir pēdējie sarakstā, jo tā ir slikta naudas attiecība.

Piedāvājot četrus pārvaldītus hostinga cenu plānus, augstākā līmeņa cena ir USD 290 mēnesī. Tomēr šis plāns ir paredzēts lielākiem uzņēmumiem, kas sagaida līdz 400 000 apmeklējumu mēnesī.

Ko jūs iegūstat ar WPEngine plānu 35,00 USD / mēnesī?

 • 10 GB krātuve
 • 50 GB joslas platums
 • SSL sertifikāts
 • 35+ StudioPress veidnes
 • Pamata programmatūras atjauninājumi

Beidzot lietas augstā līmenī, WPEngine nodrošina labāko no apkārtējiem. Tam ir Resursu centrs visiem jūsu jautājumiem, Risinājumu centrs ar noderīgiem rakstiem, kā arī 24 stundas diennaktī notiekošā tiešraides tērzēšana un atbalsts pa tālruni.

Labākais lēts WordPress mitināšana: secinājums

Šis raksts parādīja jums 13 labākās lētās WordPress mitināšanas iespējas. Pateicoties mūsu padziļinātajam pētījumam, jums tagad vajadzētu būt labai idejai par to, kuru pakalpojumu sniedzēju izvēlēties. Bet tagad ir laiks ātrai atkāpei…

6 labākie lēti koplietotie WordPress mitināšanas plāni: Atgādinājums

 1. Bluehost – USD 2,95 mēnesī.
 2. Sapnis – USD 4,95 mēnesī.
 3. iPage – USD 7,49 mēnesī.
 4. A2 mitināšana – USD 7,99 mēnesī.
 5. HostPapa – USD 8,99 mēnesī.
 6. HostGator – USD 14,95 mēnesī.

7 labākie lēti pārvaldītie WordPress mitināšanas plāni: Atgādinājums

 1. Kustībā – USD 8,99 mēnesī.
 2. GoDaddy mitināšana – USD 9,99 mēnesī.
 3. Vietne – USD 11,95 mēnesī.
 4. Sapnis – USD 19,95 mēnesī.
 5. A2 mitināšana – USD 24,46 mēnesī.
 6. Bluehost – USD 29,99 mēnesī.
 7. WPEngine – USD 35,00 mēnesī.

Tomēr, tāpat kā lielākajā daļā dzīves gadījumu, lētākais tas nenotiek’t obligāti nozīmē labāko. Zemas cenas varētu šķist pievilcīgas, taču parasti tās ir kaut kas cits.

Apskatiet Bluehost – it’tā ir otra dārgākā pārvaldītā WordPress mitināšanas opcija, taču tā’s viegli top izvēle. Viņi saka, ka jūs saņemat to, par ko jūs maksājat, un jūs, piemēram, Bluehost, A2 Hostings un InMotion’atkal maksā par labāko.

BUJ

Kurš ir labākais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs?

WordPress iesaka trīs mitināšanas pakalpojumu sniedzējus:

 1. Bluehost
 2. Sapnis
 3. Vietne

Tie ir aprīkoti ar WordPress īpašajām funkcijām, tāpēc ir lieliski piemēroti WordPress vietņu mitināšanai. Tomēr HostGator ir labākais kopējais hostinga pakalpojumu sniedzējs tirgū, tāpēc tas ir’Ir vērts arī izmēģināt.

Vai man vajadzētu izmantot dalītu mitināšanu??

Tas ir atkarīgs no jūsu vietnes lieluma. Dalīts hostings nozīmē jūs’atkārtoti koplietojot serveri ar vairākām vietnēm, tāpēc jūsu resursi ir ierobežoti. Tas nozīmē to’Mēs neesam piemēroti vairāk kā vienas lapas vietnei’d stingri iesakām VPS, Pārvaldītu vai Mākonis mitināšanu.

Vai WordPress ietver mitināšanu?

Web mitināšana nāk kā daļa no WordPress.com paketes, tāpēc viss jums ir sakārtots, piemēram, vietnes drošība un domēna nosaukums. Tomēr, izmantojot WordPress.org, jums ir jāiegūst sava tīmekļa mitināšana, un vietne ir jākodē pašam.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map