2020. gada 10 labākie vietņu veidotāji


Contents

Mēs’Līdz šim esat pārbaudījis 53 vietņu veidotājus. Šeit’s mūsu top 10

labākie vietņu veidotājiVietņu veidotāji ir tiešsaistes rīki, kas ļauj ātri, viegli un bez grūtībām izveidot jūsu vietni. Viņi piedāvā budžeta ziņā draudzīgāku iespēju nekā tīmekļa dizainera pieņemšana darbā, un pats labākais – jūs to nedrīkstat izmantot’t pat jāzina, kā kodēt!


Mēs uzskatām, ka ikvienam vajadzētu būt iespējai izveidot vietni un palielināt savu klātbūtni tiešsaistē neatkarīgi no tā, vai jūs’esat jauns iesācējs vai uzņēmējs, kura darbība ir ierobežota. Tas’Tāpēc mēs izvēlējāmies savu misiju – piedāvāt jums labākos vietņu veidotājus tirgū.

Pēc vairāk nekā 50 vietņu veidotāju pārbaudes ir iegūti rezultāti…

10 labākie 2020. gada vietņu veidotāji

1. Wix
2. Kvadrāts
3. Weebly
4. SITE123
5. Pārsteidzoši

6. Duda
7. Ej tēti
8. WordPress.com
9. Jimdo veidotājs
10. 1&1 IONOS

Wix ir labākais kopējais vietņu veidotājs – tas apvieno lietošanas vienkāršību ar pilnīgu radošo brīvību, padarot iesācējiem viegli izveidot profesionāla izskata vietnes. Squarespace ir labākie modeļi tirgū, to saprotot’ideāli piemērots reklāmām, savukārt Weebly’Funkcijas padara to ideāli piemērotu maziem uzņēmumiem un portfeļiem.

Pārbaudiet, kā top trīs rezultāti mūsu pētījumos zemāk:

Mēs’Sekundē iegremdēsimies sīkāk par visiem labākajiem vietņu veidotājiem – šis raksts sadalīs katru no tiem un palīdzēs jums izvēlēties labāko. Jūs varat noklikšķināt uz zemāk esošās rūtiņas, lai uzzinātu vairāk par mūsu pētījumu procesu, vai arī sākt salīdzināt būvniekus mūsu kopsavilkuma tabulā.

Kādi ir labākie vietņu veidotāji? Sānu salīdzinājums

Tīmekļa vietņu veidotāji ir dažādās formās un izmēros – daži jums būs lieliski piemēroti, bet citi uzvarēja’t. Tā’s ne vienmēr meklē labāko vai populārāko vietņu veidotāju; tā vietā’s par atrast to, kas’s vislabāk jums.

Pirms mēs sākam pārskatu par katru no tām, ieskatieties zemāk esošo kopsavilkuma tabulu, lai iegūtu priekšstatu par to, kurš celtnieks varētu būt jūsu ideāls.

Bezmaksas plāns / bezmaksas izmēģinājuma versija? Cenu diapazons, kas vislabāk piemērots mūsu vērtējumam no 5 Wix

Kvadrāts

Weebly

SITE123

Pārsteidzoši

Duda

Ej tēti

WordPress.com

Džimdo

1&1 IONOS

Bezmaksas plāns 13 USD – 500 USD Labākais vietņu veidotājs 4.7
14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija 12 USD – 40 USD Radošās industrijas 4.3
Bezmaksas plāns 6 USD – 26 USD Mazie uzņēmumi 4.1
Bezmaksas plāns 12,80 USD – 17,40 USD Palīdzība un atbalsts, izmantojot tiešraidi 4
Bezmaksas plāns 8 USD – 49 USD Cenas / vērtības attiecība 4
14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija 14 USD – 55,50 USD Vairāku radošo vietņu izveidošana 4
1 mēneša bezmaksas izmēģinājums 10 USD – 25 USD Ātri izveidojiet vietni 3.8
Bezmaksas plāns 4 USD – 45 USD Emuāri 3.7
Bezmaksas plāns 9 USD – 40 USD Sludinājumu noņemšana par lētu cenu 3.6
1 USD – 45 USD Daudzvalodu vietnes un balto apkaklīšu bizness 3.6

Kā redzat, katram celtniekam ir savas stiprās puses, un viņš rūpējas par dažādām vajadzībām (un budžetiem). Salīdzinot tos līdzīgi, jums vajadzētu labāk izprast, kurš vietņu veidotājs jums ir piemērots. Uzziniet par to, izlasot kopsavilkuma pārskatus par jūsu izlasēm – mēs’Būs vāka funkcijas, cenas, dizains un daudz kas cits.

# 1. Wix

Labākais vispusīgais vietņu veidotājs

Cenu diapazons: bez maksas – 500 USD mēnesī

Wix Pros Wix Cons
Labākais vispusīgais vietņu veidotājs Var’t mainīt veidni, tiklīdz vietne ir aktivizēta
Visticamāk, to ieteiks lietotāji Paļaušanās uz lietotnēm mērogojamībai
Ērti lietojams un draudzīgs iesācējiem Funkciju skaits var būt milzīgs

Wix pārskats

Wix ir ļoti iesācējiem draudzīgs vietņu veidotājs, kas sniedz jums pilnīgu radošu kontroli pār jūsu vietni. Atšķirībā no dažiem citiem celtniekiem tas tā nav’t upurēt jaudu vai pielāgojamību ērtībai – tā vietā tas apvieno vienkāršus vilkšanas un nomešanas rediģēšanas rīkus ar milzīgu funkciju klāstu.

Tam ir bezmaksas plāns un astoņi piemaksu plāni, sākot no USD 13 mēnesī. Jūs saņemat vairāk nekā 500 veidņu, no kurām izvēlēties, bet uzmanīgi izvēlieties – varat’Kad jūsu vietne ir aktivizēta, nepārvietojiet veidni.

Mūsu pārbaudē, Viks saņēma augstāko balvu “visdrīzāk ieteiks” rezultāts no mūsu lietotājiem – tāpēc mūsu padoms ir, ja jūs’neesat pārliecināts par to, kuru vietņu veidotāju izmantot, dodiet Wix bezmaksas griešanos un redziet, kā jūs nokļūsit.

Wix labākais vietņu veidotājs Wix ir mūsu visaugstāk novērtētais vietņu veidotājs, jo tas visiem iesācējiem sniedz rīkus, lai izveidotu patiesi skaistu vietni.

Uzzināt vairāk

 • Izlasiet mūsu padziļināto informāciju Wix apskats par pilnu Wix apskatu’funkcijas, lietošanas ērtums un daudz kas cits
 • Kas tieši padara Wix par vislabāko cenas / veiktspējas attiecību? Izlasiet mūsu Wix cenu pārskats par cenu plānu sadalījumu un to, ko jūs iegūstat no katras prēmiju paketes
 • Vai vēlaties pārdot tiešsaistē? Mūsu Wix e-komercijas apskats stāsta jums visu, kas jums jāzina, izveidojot tiešsaistes veikalu ar Wix

# 2. Kvadrāts

Vislabākais reklāmām un kvalitatīviem dizainparaugiem

Cenu diapazons: 12 USD – 40 USD mēnesī

Squarespace Pluss Squarespace Cons
Jebkura celtnieka augstākās kvalitātes īpašības Var būt grūti tikt galā ar
Labākie veidņu modeļi tirgū Nav ātrākais veidotājs, kurš izveido vietni ar
Ideāli piemērots radošajām industrijām Ierobežots var justies ierobežots skaits cenu plānu

Pārskats par kvadrātu

Kvadrāts ir sarežģīts vietņu veidotājs, kam ir daudz ko piedāvāt gan reklāmām, gan uzņēmumiem. Tā’Nav vienkāršākais tirgū izmantotais celtnieks, taču tas tomēr uzvarēja’t pietrūkst ilgi, lai pierastu – tam ir nepieciešams nedaudz vairāk laika un pacietības nekā Wix.

Kur Squarespace patiešām spīd, ir tās veidņu dizains – tās’tie ir labākie tirgū un ir lieliski piemēroti reklāmdevējiem, kuri vēlas vizuāli iespaidīgu vietni. Tā’tas nav stila gadījums, bet būtība – Kvadrātveida telpai ir arī milzīgs funkciju klāsts lai jūsu vietnei piešķirtu nepieciešamo jaudu.

Squarespace ir arī 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija. Ja jums patīk izmēģinājums un vēlaties reģistrēties, ir četri premium plāni, no kuriem izvēlēties, sākot no USD 12 mēnesī.

kvadrātveida kosmosa labākais vietņu veidotājs reklāmāmSquarespace ir labākais vietņu veidotājs reklāmām – tas’Spēcīgs, stilīgs un prasmīgi veidots.

Uzzināt vairāk

 • Izlasiet mūsu Pārskats par kvadrātu lai detalizēti apskatītu šo augstākās kvalitātes celtnieku un uzzinātu, vai tas tā ir’s ir pareizā izvēle jums
 • Vai jums ir produkti, kurus vēlaties demonstrēt? Squarespace apvieno satriecošus vizuālos attēlus ar uzlabotiem pārdošanas rīkiem: lasiet visu par to mūsu vietnē Pārskats par kvadrātveida e-komerciju
 • Kas’Squarespace ir tik labs’Vai dizainparaugi ir tik un tā? Apskatiet mūsu Pārskats par kvadrātveida veidņu dizainu lai uzzinātu!
 • Vai tā ir naudas vērta? Mūsu Pārskats par kvadrātveida cenu noteikšanu iedziļinās Squarespace’cenu plānus un to, vai tie piedāvā izdevīgu cenu
 • Vai meklējat atlaidi? Apskatiet mūsu ekskluzīvo Kvadrātveida piedāvājuma kods, kas ļaus ietaupīt 10% no jebkura Squarespace plāna izmaksām
 • Vai neesat pārliecināts? Mūsu Wix vs Squarespace salīdzinājums izdala katra celtnieka stiprās un vājās puses’funkcijas, veidnes un daudz ko citu, lai atrastu jums labāko variantu

# 3. Weebly

Vislabākais maziem uzņēmumiem un portfeļiem

Cenu diapazons: bez maksas – 26 USD mēnesī

Weebly plusi Weebly mīnusi
Vietnes mērogošanas labākās iespējas Veidņu struktūra ierobežo radošo brīvību
Liels lietotņu veikals Personiskas atjaunošanas opcija nenozīmē jūs’paļaujieties uz Weebly, lai atjaunotu jūsu vietni
Iebūvēti SEO ceļveži Augstāku cenu plāni ir diezgan dārgi

Weebly pārskats

Weebly ir vienkāršs vietņu veidotājs, kurš tomēr iesaiņo jaudīgu perforators, runājot par funkcijām – īpaši e-komerciju un emuāru veidošanu. Tā’Tas ir diezgan ērti lietojams, taču dizaina un pielāgojamības ziņā ir arī ierobežotāks nekā konkurenti.

Tam ir bezmaksas plāns un trīs apmaksāti plāni, sākot no tikai USD 6 līdz USD 26 mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu). Šie lētie sākuma plāni padara Weebly viens no pieejamākajiem vietņu veidotājiem tirgū.

weebly labākais celtnieks maziem uzņēmumiemWeebly ir jauki un vienkārši lietojams, un lieliska izvēle, ja jūs’uzņēmējdarbības vietnes vai tiešsaistes portfeļa veidošana.

Uzzināt vairāk

 • Izlasiet mūsu Weebly pārskats par šī celtnieka sīku sadalījumu’Plusi, mīnusi, funkcijas un ērta lietošana
 • Apskatiet mūsu Weebly cenu pārskats lai uzzinātu, kurš plāns ir piemērots jums
 • Vai iestatāt tiešsaistes veikalu? Izlasiet mūsu Weebly e-komercijas apskats lai iegūtu vairāk informācijas par Weebly’pārdošanas rīkus, cenu noteikšanu un citu
 • Plīsis starp Viksu un Vebliju? Mēs’ve ieguva tikai lietu! Mūsu Wix vs Weebly salīdzinājums liek šiem tirgus līderiem galvu uz galvas, palīdzot jums atrast labāko

# 4. SITE123

Vislabākā palīdzība un atbalsts tiešraidē

Cenu diapazons: bez maksas – 12,80 USD mēnesī

SITE123 Plusi SITE123 mīnusi
Lielisks tiešsaistes tērzēšanas atbalsts Radošas kontroles trūkums
Viegli izveidot pamata vietni Funkcijām trūkst kvalitātes un mērogojamības
Iesācējs draudzīgs Var’t mainīt veidni, tiklīdz vietne ir aktivizēta

Vietnes SITE123 pārskats

Vietne SITE123 atgriežas pie pamatiem, lai sniegtu jums ļoti vienkāršu un iesācējiem draudzīgu vietņu veidotāju. Tā’Vislabākais tiem, kam nav tehnoloģiju pieredzes, jo tas var ātri kļūt ierobežojošs, ja jūs no tā prasāt pārāk daudz.

SITE123 ļauj ērti izveidot vienkāršas vietnes. Pateicoties tiešraides tērzēšanas atbalstam un tiešajam dizainam, jūs varat publicēt savu vietni, netērējot laiku.

Lielisks klientu atbalsts ir šīs vietnes veidotājs’s galvenais spēks. Tiešsaistes tērzēšanas funkcija nozīmē, ka varat viegli saņemt palīdzību, ja iestrēdzat savas vietnes veidošanas vai rediģēšanas laikā. Ja jūs’Vai esat iesācējs vai arī vēlaties ātri izveidot savu vietni, vietne SITE123 ir droša izvēle.

Tomēr tā’Nav spēcīgs celtnieks – tam trūkst uzlaboto funkciju, un tas tā arī nav’t mērogojama iespēja tīmekļa vietnes palielināšanai. Tomēr ar bezmaksas plānu un lielu atbalstu SITE123 ir lieliska izvēle pirmo reizi celtniekiem.

labākais vietņu tērzēšanas atbalstsSITE123 ir droša izvēle, īpaši nervoziem iesācējiem, kuri vēlas daudz atbalsta.

Uzzināt vairāk

 • Izlasiet mūsu Vietnes SITE123 pārskats lai iegūtu padziļinātu ieskatu šajā populārajā vietņu veidotājā
 • Skatiet SITE123 apkopojumu šajā rakstā par lētākie vietņu veidotāji tirgū

# 5. Pārsteidzoši

Vislabākais cenas / kvalitātes attiecība

Cenu diapazons: bez maksas – 49 USD mēnesī

Pārsteidzoši plusi Pārsteidzoši mīnusi
Visizdevīgākā cena Ierobežota radošā kontrole
Lieliski emuāru veidošanas rīki Var izveidot tikai vienas lapas vietnes
Iesācējs draudzīgs Mērogojamības īpašību trūkums

Pārsteidzošs pārskats

Pārsteidzoši ir vēl viens iesācējiem draudzīgs vietņu veidotājs, kas specializējas vienas lapas vietnēs. Tas arī nodrošina visizdevīgākā cena no visiem mūsu pārbaudītajiem vietņu veidotājiem!

Tā’tas nav ideāli piemērots sarežģītām vietnēm, taču pārsteidzoši’Bezmaksas plānā ir iekļautas dažas lieliskas pamata iespējas, padarot to populāru Emuāru autori un ārštata darbinieki. Tomēr, iespējams, ka vienas lapas dizains un pielāgošanas pamatlīmenis varētu būt ierobežojošs, ja jūsu vietnei ir grandiozi plāni.

Ja vēlaties izmantot personalizētu domēna vārdu, jūs’Jums būs nepieciešams viens no Pārsteidzoši’s trīs premium plāni, kuru diapazons ir no No 8 līdz 49 USD mēnesī (jāmaksā katru gadu).

pārsteidzoši vislabākās cenas vietņu veidotājsPārsteidzoši piedāvā lielisku cenas un vērtības attiecību, un tas ir labs blogošanas veidotājs iesācējiem.

Uzzināt vairāk

 • Izlasiet mūsu Pārsteidzoši pārskats vairāk par šo celtnieku’funkcijas, lietošanas ērtums un cenas

# 6. Duda

Vislabāk aizdot radošu roku

Cenu diapazons: 14 USD – 74 USD mēnesī

Duda Pros Duda Cons
Reklāmas vadību vada veidne’s dizains Dārgi cenu plāni
Piedāvā neticami uzņēmuma logrīkus un lietotnes Mazāka radošā brīvība nekā citiem celtniekiem
Vienkāršs, lietotājam draudzīgs dizains Pamata SEO rīki

Duda pārskats

Duda ir skaidrs ieguvējs ikvienam, kurš meklē vietnes dizainu’Tā ir tīra, pulēta un vienkārša.

Būvētājs ir ērti lietojams, nodrošinot vilkšanas un nomešanas funkciju apvienojumā ar strukturētām un stilīgām veidnēm. Tas padara to ideāli piemērotu ikvienam, kam rūp dizains, bet tas nav’t ir gatava pilnīgai radošai brīvībai viņu vietnē.

Tur ir vairāk nekā 90 veidnes izvēlēties no visām nozarēm, sākot no biznesa līdz dzīvesveidam. Jūs radoši kontrolējat pielāgošanu, taču veidnē’s robežas – tu’jūs joprojām lielā mērā vadāt pēc jūsu izvēlētā dizaina.

Šīs funkcijas padara Duda ideālu tīmekļa dizaineri, izveidojot vairākas vietnes klientiem – patiesībā tas’s, par ko Duda sākotnēji tika uzcelta!

Galvenais Duda trūkums ir tas, ka tas’s ir visdārgākais vietņu veidotājs mūsu sarakstā ar cenām sākot no Mēnesī – 14 USD. Joprojām tur’s jums ir 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, lai jūs varētu turpināt darbu.

Duda labākais celtnieks radošai vadībaiDuda ir ļoti uz dizainu vērsta vietņu veidotāja, kas palīdz jums izveidot stilīgu vietni.

# 7. Ej tēti

Vislabāk ātri izveidot un publicēt vietnes

Cenu diapazons: 10 USD – 25 USD mēnesī

GoDaddy plusi GoDaddy Cons
Ātrākais vietnes izveidošanas veidotājs Kvalitatīvu īpašību trūkums – piemērots tikai pamata vietu celtniecībai
Mainiet veidnes jebkurā laikā Ierobežota radošā brīvība
Ļoti draudzīgs lietotājam Lētākais plāns to nedara’t nesniedz SEO rīkus

GoDaddy pārskats

GoDaddy ir ļoti draudzīgs lietotājam, un ir ātrākais tiešais vietņu veidotājs vietnes izveidošanai. Tā dizaina palīdzība nozīmē, ka jums vienkārši jāievada sava informācija, pirms GoDaddy izveido pielāgotu vietni, lai jūs varētu pielāgot.

Vienkārši izkārtojumi un norādījumi par elementu pievienošanu vietnei padara ārkārtīgi vienkāršu un ātru būvniecības procesu.

Tomēr GoDaddy nav’t labākā izvēle jaudīgām vai sarežģītām vietnēm – tas var piedāvāt ātrumu un vienkāršību, bet tas arī to nozīmē’Tā nav labākā izvēle, lai izveidotu patiesi personalizētu vietni.

GoDaddy, iespējams, ir labākais vietņu veidotājs ātruma palielināšanai, taču tā cenas nav noteiktas’t ir tik iespaidīgs – plāni svārstās no 10 līdz 25 USD mēnesī. Par laimi GoDaddy ir ļoti dāsna viena mēneša bezmaksas izmēģinājuma versija, lai jūs varētu par to pārliecināties’s jums pirms reģistrēšanās.

godaddy ātrākais vietņu veidotājsGoDaddy ir labākais vietņu veidotājs ikvienam, kam pēc iespējas ātrāk nepieciešama vienkārša, stilīga vietne tiešsaistē.

Uzzināt vairāk

 • Izlasiet mūsu GoDaddy vietnes veidotāja pārskats lai iegūtu sīkāku informāciju par šo ātro veidotāju, sākot no lietošanas ērtuma un beidzot ar FAQ
 • Vai vēlaties pārdot tiešsaistē? Izlasiet mūsu GoDaddy e-komercijas apskats lai uzzinātu, vai tas ir labākais jūsu tiešsaistes veikala vietņu veidotājs

# 8. WordPress.com

Vislabāk emuāru veidošanai

Cenu diapazons: bez maksas – 25 USD mēnesī

WordPress.com plusi WordPress.com mīnusi
Ideāli emuāru veidošanai Neesi iesācējs draudzīgs
Liels funkciju klāsts Nepieciešama pamata kodēšana
Saprātīgas cenas Veidnes, kas paredzētas tikai emuāru veidošanai

WordPress.com pārskats

WordPress.com ir populārākās emuāru veidošanas platformas WordPress.org vienkāršākā versija.

WordPress.com ir labākais vietņu veidotājs emuāru veidošanai – tā’Tā ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas izveidot emuāru, bet nav’t ir diezgan gatavs uzņemties WordPress.org sarežģītību.

Tomēr WordPress.com joprojām nav’t ir visvienkāršākais izmantojamais vietņu veidotājs – lai jūs maksimāli izmantotu veidotāju un paplašinātu vietni’Vajadzēs ar dažiem tikt galā pamata kodēšana.

WordPress.com ir viens bezmaksas plāns un četri premium plāni, sākot no Mēnesī no 4 līdz 45 USD (jāmaksā katru gadu).

Daudz iespēju, augstas kvalitātes emuāru veidošanas rīki un saprātīgas cenas padara WordPress.com par lielisku izvēli. WordPress.com ir vieglāk lietojams nekā WordPress.org, bet joprojām nav piemērots iesācējiem lieliski piemērots emuāru autoriem ar zināmu tehnisko pārliecību.

WordPress.com labākais emuāru veidošanas veidotājsWordPress.com ir populāra platforma, kas’Tas ir īpaši jaudīgi, kad runa ir par emuāru veidošanu.

Uzzināt vairāk

 • Lasiet visu mūsu WordPress.com pārskats lai apskatītu šo ideālo emuāru veidošanas platformu, ieskaitot tās cenu plānus, funkcijas, lietošanas vienkāršību un daudz ko citu!
 • Neesat pārliecināts par atšķirība starp WordPress.com un WordPress.org? Iepazīstieties ar mūsu padziļināto salīdzinājumu, lai uzzinātu mazāk par galvenajām līdzībām un atšķirībām.

# 9. Džimdo

Vislabāk lēti noņemt sludinājumus

Cenu diapazons: bez maksas – 40 USD mēnesī

Jimdo plusi Jimdo mīnusi
Vismazākā maksa par sludinājumu noņemšanu no jūsu vietnes (USD 9 mēnesī) Ļoti maza radoša kontrole
Viegli pievienot elementus savai lapai Ierobežots dizains un stingrs rediģēšanas process
Jūs varat pārdot pēc bezmaksas plāna Nav atjaunošanas iespēju

Jimdo pārskats

Jimdo ir pamata vietņu veidotājs’s vislabāk vienkāršu vietņu izveidošana, nevis kaut kas sarežģīts vai bezgaumīgs.

Jimdo faktiski ir divi dažādi redaktori – Jimdo Dolphin un Jimdo veidotājs. Jimdo Dolphin izmanto ADI, lai palīdzētu jums izveidot jūsu vietni, savukārt Jimdo Creator ļauj jums izveidot jūsu vietni pēc sava veida (līdzīgi Wix, Squarespace un Weebly).

Jimdo Creator ir visas pamatfunkcijas, kas jums ir nepieciešamas, lai izveidotu savu vietni. Bet, ja vēlaties, lai rediģētu, personalizētu vai izveidotu kaut ko modernāku, celtnieks ļoti ātri sāks justies stingrs.

Katram redaktoram ir savs cenu plānu komplekts, un abi nāk ar brīvu plānu lai jūs varētu veidot bezrisku. Jimdo Dolphin ir četri plāni, sākot no 9 USD līdz 39 USD mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu), savukārt Jimdo Creator ir četri cenu plāni no USD 10 līdz 40 USD mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu)..

jimdo labākais celtnieks reklāmas lētai noņemšanaiJimdo ir vidēja līmeņa būvētājs, kas rūpējas par maziem uzņēmumiem, kuri vēlas nokļūt tiešsaistē.

Uzzināt vairāk

 • Izlasiet mūsu Jimdo apskats lai uzzinātu, vai šis ir labākais vietņu veidotājs jums
 • Var’t izlemt? Mūsu Wix vs Weebly vs Squarespace vs Jimdo Salīdzinājums nosaka labāko vietņu veidotāju plusus un mīnusus, lai palīdzētu jums izvēlēties pareizo

# 10. 1&1 IONOS

Vispiemērotākā daudzvalodu vietnēm un biznesam

Cenu diapazons: 1 USD – 45 USD mēnesī

1&1 IONOS plusi 1&1 IONOS mīnusi
Daudz rīku sava uzņēmuma mērogošanai Dizaini ir pamata un datēti
Daudzvalodu iespējas Nav bezmaksas plāna vai bezmaksas izmēģinājuma versijas
Veidnes aptver dažādas nozares Mulsinošs rediģēšanas interfeiss

1&1 IONOS pārskats

1&1 IONOS ir viss nepieciešamais, lai izveidotu funkcionējošu, standarta vietni. Tā uzvarēja’Neizskatās pēc Squarespace vietnes vai neiegūst balvas par tā dizainu, taču tas tiks paveikts. Būvētājam ir visas nepieciešamās pamatfunkcijas, it īpaši tām mazie korporatīvie uzņēmumi.

Tā’s arī a lieliska iespēja tiem, kuriem ir budžets, jo kaut arī 1&1 IONOS to nedara’t nav bezmaksas plāna, tā cenas sākas tikai no USD 1 mēnesī!

Viens no galvenajiem trūkumiem 1&1 IONOS ir tas tā dizains izskatās diezgan datēts salīdzinot ar citiem labākajiem vietņu veidotājiem šajā sarakstā. 1&1 IONOS ir funkcionāls, nevis stilīgs vietņu veidotājs – tas uzvarēja’t neradīsit vislabākā izskata vietni internetā, taču tai ir iespējas, lai jūsu vietne vai bizness gūtu panākumus.

1&1 IONOS iekasē USD 1 par jūsu pirmo mēnesi, pēc tam iekasē maksu Mēnesī 5 USD pēc tam pēc tā lētākā plāna. Kopumā ir četri plāni, no kuriem trīs ir paredzēti tiešsaistes veikalu celtniecībai.

1 un 1 ionos labākais vietņu veidotājs daudzvalodu vietnēm1&1 IONOS ir lēts vietņu veidotājs, kas visos plānos iekļauj vairāku valodu rīkus.

Uzzināt vairāk

 • Izlasiet mūsu 1&1 IONOS vietņu veidotāja pārskats un uzziniet, vai tas tā ir’s ir perfekta spēle jums

Kā jūs izvēlaties labāko vietņu veidotāju?

Tagad jūs zināt 10 labākos vietņu veidotājus tirgū. Bet ko tad, ja jūs’jūs joprojām jūtaties mazliet paklupa? Kurus no šiem smalkajiem celtniekiem vajadzētu izvēlēties?

Diemžēl mēs to varam’t lasīt prātā caur ekrānu un pateikt tieši. Tikai jūs zināt par vietnes veidu, kuru vēlaties izveidot, par jūsu īpašajām vajadzībām, ja jūs’Pārdosiet produktus vai ja jūs’Emuāru veidošana vai radošo darbu demonstrēšana.

Tomēr mēs varam jums sniegt dažus noderīgus norādījumus, kā atrast savu ideālo vietņu veidotāju – lasiet trīs ātrus un noderīgus padomus…

# 1. Izmantojiet visas bezmaksas izmēģinājumus un bezmaksas plānus

Lielākā daļa vietņu veidotāju mūsu sarakstā piedāvā bezmaksas izmēģinājumu vai bezmaksas plānu, lai jūs varētu izmantot. Tas ir ideāls veids, kā spriest, vai tas tā ir’jums piemērotākais vietnes veidotājs – mēģiniet faktiski izveidot vietni un izstrādājiet:

 • Cik viegli tas ir
 • Cik ilgi tas prasa
 • Kas jums patīk un don’t patīk
 • Kas tu’d gribu būt savādāk
 • Ja jūs’esiet priecīgi par izveidotās vietnes piemēru

Pēc tam izmēģiniet vairāk vietņu veidotāju. Pat ja pirmais, kuru mēģināt, ir ideāls, tas tā’joprojām ir vērts kaut ko salīdzināt.

# 2. Padomājiet par to, ko vēlaties padarīt

Tas šķiet acīmredzami, taču tik daudzi cilvēki izvēlas vietņu veidotāju tieši tā dēļ’tiek reklamēti, vai vienkārši tiem bezmaksas reklāmdevējiem, kuri tiek ierauti. Droši teikt, tas nav’t ir saprātīgs veids, kā izvēlēties jums vislabāko vietņu veidotāju.

Jūs’Jūs jau esat spēris pirmo soli, izlasot šo rakstu – nākamais solis ir izlemt par jūsu vietnes mērķi un pēc tam, pamatojoties uz to, sašaurināt savu celtnieku sarakstu. Dons’t nevajadzētu apžilbināt no pārdošanas cenām vai jūsu piedāvātajām iespējām’t tiešām ir nepieciešams!

Piemēram, ja vēlaties izveidot portfeļa vietni, tad labākās iespējas būs Squarespace, Wix, Weebly un Duda. Izmēģiniet tos visus un noskaidrojiet, kurš jums patīk vislabāk.

Šajā piemērā labāk izvēlēties vietņu veidotāju būs daudz vieglāk, jo jūs varat ignorēt citus veidotājus (piemēram, 1&1 IONOS un WordPress.com), jo, neskatoties uz citām priekšrocībām, viņi to nedara’t atbilstu jūsu īpašajām vajadzībām.

# 3. Jūsu budžeta faktors

Jūs don’nevēlaties, lai jūsu vietnē tiktu tērēti lielāki līdzekļi – it’s tik vienkārši. Apskatiet katra celtnieka cenu plānus, izlemiet, cik daudz jūs varat atļauties tērēt, un nosakiet, vai vēlaties maksāt avansu par gadu vai mēnesi (mēneša cenas būs dārgākas, bet dod jums lielāku elastību).

Dons’Nepieļaujiet kļūdu, nepietiekami finansējot vietni, taču jums vienmēr jāmaksā par labāko celtnieku, kuru varat atļauties. Jā, ir ļoti daudz brīvu plānu, taču bezmaksas plāni ir uzvarēti’nesniedziet savai vietnei funkcijas, kas tai nepieciešamas, lai ilgtermiņā gūtu panākumus.

Labākie vietņu veidotāji: noapaļošana

Jūs’Tagad mēs redzējām mūsu labāko vietņu veidotāju tirgū novecošanos, un, cerams, ka jūs’esat ieguvis labāku priekšstatu par to, kuri celtnieki ir vispiemērotākie jūsu vajadzībām.

Visi mūsu ieteikumi ir balstīti uz padziļinātiem pētījumiem un atgriezenisko saiti no cilvēkiem, tāpat kā jūs – viņi’jūs ne tikai izraudzīts no gaisa, lai jūs varētu justies pārliecināti, ka informāciju, ko mēs’ja esat norādījis, ka šajā rakstā esat taisnīgs un precīzs.

Ļaujiet’Mums ir ātri jāpārskata mūsu top 10 vietņu veidotāji…

10 labākie 2020. gada vietņu veidotāji

 1. Wix – labākais vispusīgais vietņu veidotājs.
 2. Kvadrāts – vislabāk piemērots radošumam un dizainam.
 3. Weebly – vislabāk maziem uzņēmumiem un portfeļiem.
 4. SITE123 – labākā palīdzība un atbalsts.
 5. Pārsteidzoši – vislabākā cenas un kvalitātes attiecība.
 6. Duda – vislabāk aizdot radošu roku.
 7. Ej tēti – vislabākais ātrai celtniecībai.
 8. WordPress.com – vislabāk blogošanai.
 9. Jimdo veidotājs – vislabāk lēti noņemt reklāmas.
 10. 1&1 IONOS – vislabāk piemērots daudzvalodu vietnēm.

Kā jūs varat redzēt no mūsu saraksta, katram vietņu veidotājam ir savas stiprās puses. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties modernu, stilīgu vietni, lielisku cenas un vērtības attiecību vai pat palīdzīgu roku, jums atradīsies kāds celtnieks.

Tomēr kopumā labākais pētījumu veidotājs mūsu pētījumā bija Wix. Tās vienkāršais vilkšanas un nomešanas interfeiss padara to par ļoti ērtu lietošanu (pat tehnofobiem), un milzīgais veidņu un funkciju klāsts, piemēram, kontaktformas un multivides galerijas, nozīmē, ka jūs varat patiesi pielāgot savu vietni un padarīt to par savu.

Ja jūs’Pārliecinies, kur sākt, lecot uz Wix’Bezmaksas plāns ir lielisks veids, kā iegūt ēku un izdomāt, kas ir un kas nav’t tieši jums.

Izmēģiniet pēc iespējas vairāk vietņu veidotāju, izmantojot piedāvāto bezmaksas izmēģinājumu (vai plānus). Tas katram jums radīs patiesu izjūtu un nodrošinās, ka jūs savām vajadzībām izvēlēsities labāko.

Joprojām neesat pārliecināts, kurš vietņu veidotājs jums ir vislabākais?

 • Vietņu veidotāju salīdzināšanas diagramma – detalizēts mūsu visaugstāk novērtēto vietņu veidotāju salīdzinājums
 • Vietņu veidotāju viktorīna – saņemiet ieteikumu par to, kurš vietņu veidotājs jums ir vislabākais, ņemot vērā jūsu vajadzības

BUJ

Šie ir daži no populārākajiem jautājumiem’atkārtoti jautāja mūsu lasītāji par vietņu veidotājiem.

Atradāt jautājumu, uz kuru vēlaties uzzināt atbildi? Noklikšķiniet uz +, lai atklātu atbildi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me