4 labākie nekustamo īpašumu vietņu veidotāji Kas palīdzēs audzēt jūsu zīmolu?

labākie nekustamo īpašumu vietņu veidotājiŠajā rakstā tiks atklāti un salīdzināti četri labākie nekustamo īpašumu vietņu veidotāji, kas palīdzēs jums izvēlēties pareizo platformu.


Īpašumu pārdošanai nepieciešami klienti….

Bet, lai iegūtu klientus, jums ir nepieciešams redzams un uzticams zīmols….

Bet, lai izveidotu zīmolu, jums jāpārdod īpašumi…

Tā’tas ir grūts, vai ne’t tas?

Kāds ir labākais veids, kā izveidot klātbūtni tiešsaistē, kurā potenciālie klienti iepērkas un kuriem uzticas?

Viens no galvenajiem izaicinājumiem jebkuram brokerim, kurš uzspiež patstāvīgi, vai kādam, kurš mēģina izveidot izveidotu aģentūru, ir sevi izcelt.

Vietnes izveidošana sava nekustamā īpašuma starpniecībai ir lielisks veids, kā audzēt savu zīmolu, demonstrēt īpašumus un radīt jaunus potenciālos pirkumus..

Vietņu veidotāji šo procesu padara daudz vieglāku. Šīs platformas ļauj ietaupīt ne tikai laiku, tērējot vietnes dizainu no jauna ar kodu, bet arī ļauj ietaupīt naudu tīmekļa dizainerim. Kopumā vietņu veidotāji var palīdzēt jūsu tiešsaistes zīmolu ātri izveidot un palaist.

Bet kā jūs zināt, kurš vietņu veidotājs jums ir vislabākais? Lai ietaupītu problēmu, mēs’esat veikuši mūsu pētījumu un precīzi zināt, kāda ir katra platformas vislabākā pieeja, tāpēc jūs’Pēc šī raksta lasīšanas varēsiet pieņemt apzinātu lēmumu.

4 labākie nekustamo īpašumu vietņu veidotāji ir:

 1. Kvadrāts
 2. Wix
 3. Weebly
 4. Vietters

Bet, tā kā tik daudz nekustamo īpašumu vietņu veidotāju var šķirties, tas var būt īsts izaicinājums, norādot, kur sākt.

Tātad, kā jūs nodrošināt’izvēloties pareizo platformu, kurā izveidot savu digitālo nekustamo īpašumu?

Šajā diskusijā tiks apskatītas svarīgākās lietas, kurām jāpievērš uzmanība, iepērkoties nekustamā īpašuma vietnes veidotājam, un pēc tam atlasiet mūsu galvenos ieteikumus, kas jāņem vērā, ja vēlaties patiesi satriecošu vietni..

Lai jums palīdzētu, mēs’esam pārskatījuši, ko mēs uzskatām par labākajiem nekustamo īpašumu vietņu veidotājiem apkārt, pārbaudiet tos šajā kopsavilkuma tabulā zemāk:

LABĀKIE NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA TĪMEKĻA VIETNIEKI

Vietņu veidotāja izmantošana ir gudrs veids, kā iegūt starpniecību tiešsaistē un paplašināt uzņēmējdarbību – ļaujiet savai vietnei veikt smagu darbu, lai jūs varētu koncentrēties uz lietām, kas ir vissvarīgākās, piemēram, slēgt darījumus!

Izlemt, vai jums ir sava nekustamā īpašuma biznesa vietne, ir diezgan viegli pieņemt lēmumu – es’Es esmu pārliecināts, ka mēs visi par to varam vienoties.

Tirgū ir desmitiem lielisku vietņu veidotāju, tāpēc mēģināt izdomāt, kur sākt, var būt diezgan satraucoši..

Viens no galvenajiem apsvērumiem jūs’Jums būs jāizlemj, vai izvēlaties visaptverošu vietņu veidotāju daudzpusību vai ļoti specializētu, bet ierobežotāku platformu, kas veido tikai nekustamo īpašumu vietnes?

Vietņu veidotājiem ir visi nepieciešamie rīki, lai vienā vietā izveidotu nekustamā īpašuma vietni. Wix un Weebly ir ļoti ērti lietojami, nodrošinot intuitīvu vilkšanas un nomešanas dizainu, ļaujot pielāgot katru lapu, nepieskaroties koda rindiņai. Arī laukumu ar kvadrātu ir vienkārši spēlēt, taču tas nodrošina sarežģītākas radošās iespējas nekā Wix vai Weebly, ļaujot jūsu nekustamā īpašuma vietnei patiešām izcelties.

Labākie nekustamo īpašumu vietņu veidotāji ir:

 1. Kvadrāts – vislabāk dizains
 2. Wix – labākais vispusīgais vietņu veidotājs
 3. Weebly – vislabāk maziem uzņēmumiem
 4. Vietters – lēti pamata vietnēm

Ja jūs’atkal uztraucoties par izmaksām, jums to nevajadzētu’t būt. Wix, Weebly un Placester piedāvā bezmaksas plānus, savukārt Squarespace piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai pirms jaunināšanas bez maksas varētu izmēģināt tās apburošos dizaina rīkus..

PĀRSKATA PĀRSKATS

Noklikšķiniet uz šīm saitēm, lai izlasītu īpašās sadaļas:

 1. Kā izvēlēties labāko nekustamo īpašumu vietņu veidotāju
 2. 4 labākie nekustamo īpašumu vietņu veidotāji
  • Kvadrāts
  • Wix
  • Weebly
  • Vietters
 3. Mūsu apsvērumi jums

KĀ IZVĒLĒTIES LABĀKO NEKUSTAMO ĪPAŠUMU TĪMEKĻA VIETNĒ

1. Palīdziet izveidot savu zīmolu

Ja jums ir sava nekustamā īpašuma vietne, tas ir lielisks veids, kā palielināt savu starpniecību un izveidot cienījamu zīmolu.

Vienīgais mīnuss ir tas, ka katram brokerim un aģentam no Ņujorkas līdz L.A. ir bijusi viena un tā pati ideja – kā jūs izceraties?

Labākie nekustamo īpašumu vietņu veidotāji jums piedāvās profesionāli izstrādātu veidņu izvēli, kuras jūs varat izmantot vai nu kā izejas punktu, lai izveidotu savu vietni, vai arī kā iedvesmu, lai palīdzētu jūsu radošajām sulām plūst.

Jebkurā gadījumā vietņu veidotājs būs milzīga palīdzība, kas palīdzēs izveidot skaidru zīmolu visā jūsu vietnē. To nevarēja’nav vienkāršāk mainīt fonu, apmalu, izvēlņu krāsu vai teksta fontu, lielumu un krāsu.

Izmantojiet mūsu noderīgo ceļvedi, lai noteiktu labākās krāsas jūsu vietnei, un pēc tam noskatieties, cik ātri varat izveidot savu biznesu’ zīmolu veidošana visā jūsu vietnē.

2. Palīdziet jums atrast tiešsaistē īstie klienti

Vietnes izveidošana jūsu nekustamā īpašuma biznesam nav’t būs daudz izmantojams, ja jūs varat’t nevar atrast…

Labākie nekustamo īpašumu vietņu veidotāji var palīdzēt jums tikt uzklausītam tiešsaistes statikā!

Pastāv daudz nepareizu priekšstatu par to, kas ir SEO (Search Engine Optimization) un kā tas darbojas. Par laimi tā’Tas nav tik sarežģīti saprotams, cik daudziem cilvēkiem jūs ticētu.

Īsāk sakot, jums galvenā uzmanība jāpievērš tāda satura izveidošanai, kuru auditorija vēlas lasīt. Atslēgvārdi joprojām ir svarīgi, bet tie vairāk ir orientējoši, nevis SEO visiem, kā tas bija agrāk, SEO.

Mūsdienās saturs ir karalis – tāpēc jūsu nekustamā īpašuma vietnei ir svarīgi izveidot emuāru, kurā jūs regulāri varētu izlikt ziņas. Jūs varat ne tikai parādīt jaunākos īpašumus, bet arī dalīties ar jūsu nozares idejām un kompetenci.

Tas palīdz parādīt Google, ka jūsu vietne tiek regulāri atjaunināta ar svaigu saturu (svarīga SEO sastāvdaļa!), Ka tas ir atbilstošs saturam jūsu nišā, kā arī ir pievienots bonuss, veidojot jūsu zīmolu un izveidojot jūs par ekspertu.

Labākie vietņu veidotāji ļauj ērti pievienot emuāru savai vietnei. Lielākā daļa piedāvās arī SEO optimizācijas funkcijas, kas palīdzēs pielāgot jūsu vietni mērķa tirgum.

3. Iespējot piekļuvi IDX sarakstiem + MLS

Ja jūs’re nekustamo īpašumu spēlē, tad jūs jau zināt, cik svarīgi ir piekļūt IDX, kā arī spēt slēgt darījumus, izmantojot MLS.

Ja jūsu vietnē nav IDX ierakstu, tas būtu tāpat kā doties uz maizes ceptuvi tikai tāpēc, lai uzzinātu, ka viņi to nedara’t krājuma maize!

Paturot to prātā, ir ļoti svarīgi, lai jūsu vietne varētu piekļūt IDX, lai palīdzētu jūsu biznesam augt.

Par laimi arvien vairāk nekustamo īpašumu vietņu veidotāju, kas savas platformas aprīko ar iespējām piesaistīt sarakstus no IDX – kaut arī dažādās pakāpēs..

Un ja tāda nav’t vietējais risinājums ir pieejams tūlīt, tad – vēlreiz – tā’ir vērts aplūkot pieejamās trešo personu izstrādātāju lietotnes un spraudņus, kas to iespējos jūsu vietnē. Esiet informēts par jums’Vairāk nekā iespējams, būs jāmaksā par šīm IDX / MLS lietotnēm, taču, tiklīdz sāksit slēgt darījumus, viņi to arī veiks’Maksāsiet paši.

4. Parādiet īpašumus pircējiem

Pircēji nav’t interesē lietas, kuras viņi var’Neredziet, tāpēc tas, ka jūsu īpašumi izskatās pēc iespējas lieliski, kad tie tiek ievietoti tiešsaistē, ir būtiska lieta, kurai jāpievērš uzmanība, iepērkoties apkārt nekustamo īpašumu vietņu veidotājiem..

Wix nekustamā īpašuma vietnes celtnieksWix piedāvā plašu nekustamo īpašumu veidņu izvēli – piemēram, iepriekšminēto -, kas nodrošina ātru un ērtu veidu, kā izveidot profesionāla izskata vietni.!

Labākie no tiem piedāvās plašu metožu klāstu, lai reklamētu savus ierakstus, sākot no attēlu slaidrādes līdz automatizētiem karuseļiem (piemēram, attēlu kopas, kas automātiski mainās), no uznirstošajām gaismas kastēm līdz videoklipiem – jūs vēlaties pēc iespējas vairāk iespēju.

Jūs, iespējams, neizmantojat visu piedāvāto, bet gan to’s noteikti labāk, ja tas ir nekā bez tā.

Paņemiet viedtālruni kabatā – jūs droši vien to nedarāt’Vai katru dienu nelietojat katru lietotni? Bet viņi’jums joprojām ir noderīgi, kad tie jums nepieciešami!

Tā’Tā ir jūsu uzņēmējdarbība tiešsaistē, tāpēc ņemiet vērā katru lēmumu un veltiet laiku bezmaksas izmēģinājuma periodu izmēģināšanai nekustamo īpašumu vietņu veidotājos.. Atklājiet, kādas dizaina iespējas viņi piedāvā, izmēģiniet tos un pēc tam izlemiet, vai tie ir domāti jums.

5. Izveidojiet jaunus potenciālos pirkumus

Jūsu vietne ir svarīgs jūsu biznesa rīks, tāpēc spēja labi pamanāmi parādīt savu kontaktinformāciju vai pat iegult veidlapu, kuru ieinteresētās puses var aizpildīt un iesniegt, var būt nenovērtējama.

Labākie vietņu veidotāji ļaus jums vai nu pievienot veidlapas un tekstlodziņus (lai jūsu kontaktinformācija tiktu ievietota!) Tieši jūsu tīmekļa lapās – vienkārši velciet to apkārt, līdz tas izskatās labi, un pēc tam nometiet to, vienkārši.

Ievadot potenciālos klientus, izmantojot jūsu vietni, ir lielisks veids, kā sildīt potenciālo klientu un no jauna uzmundrināt īpašumu!

Lai iesildītu klientus, jūs varētu izmantot iebūvētus mārketinga rīkus, piemēram, Viks kliedz, kas ļauj jums izveidot un nosūtīt e-pasta kampaņas abonentu sarakstam – ideāli piemērots izsoļu reklamēšanai.

Piedzīvojumu cienītājiem dodieties uz savu izvēlēto vietņu veidotāju lietotņu veikalu / tirgu un dodieties visapkārt.

Labākās platformas jums piedāvās daudz noderīgu lietotņu un funkciju spraudņu, kurus varat pievienot savai vietnei, lai palīdzētu radīt jaunus potenciālos klientus un biznesa iespējas.

6. Palīdziet efektīvāk vadīt savu biznesu

Lielākajiem un labākajiem vietņu veidotājiem ir lietotņu veikals vai tirgus, līdzīgi kā viedtālrunī, kur var atrast visu veidu trešo pušu funkcijas un funkcijas, kas daudz efektīvāk palīdz vadīt jūsu biznesu..

Cik daudz vienkāršāka būtu jūsu dzīve, ja jūs varētu organizējiet skatījumus tieši caur jūsu vietni un pēc tam tiek automātiski atjaunināta, kad laika niša ir rezervēta?

Kā būtu ar dinamiskā karte lai potenciālie lietotāji varētu noformēt maršrutus uz īpašumiem?

Par ko pievienojot emuāru, lai dalītos pieredzē, veidotu uzticību un, iespējams, uzlabotu savu google klasifikāciju, kas palielina vietņu trafiku un pēc tam vairāk jaunu potenciālo pircēju?

Es don’t par jums nezina, bet man tas izklausās neticami efektīvi – un viss, kas būtu nepieciešams, lai sasniegtu, ir ātra pārlūkošana vietņu veidotāju lietotņu veikalā, lai atrastu darbam piemērotās lietotnes!

SQUARESPACE

Vislabākais dizains

Laukuma laukuma ProsSquarespace Cons
 • Vislabāk veidotās veidnes
 • Vislabākā īpašību kvalitāte no jebkura celtnieka
 • Ierobežots cenu plānu skaits var ierobežot vietņu izaugsmi
 • Grūti tikt galā ar

Squarespace ir vietņu veidotājs, kas pazīstams kā satriecošu, uz mobilajām ierīcēm reaģējošu vietņu izveidošana. Pateicoties skaistajām veidnēm un augstākās klases izjūtām, Squarespace ir lieliska platformas izvēle, ar kuras palīdzību var attīstīt savu zīmolu, un tā ir arī spējīga integrēt MLS meklēšanu, lai jūs’t nepalaidīsit garām nevienu pārdošanu.

Spēcīga pirmā iespaida radīšana ir būtiska biznesa pasaulē un vēl jo vairāk nekustamo īpašumu jomā, kur jums ir nepieciešami pircēji un pārdevēji, lai jūs uzticētos jums..

Kvadrāts’Šablonu izvēle nekādā ziņā nav lielākā, taču tā piedāvā vairākas skaistas, profesionāla izskata nekustamā īpašuma veidnes, ieskaitot ‘Pieci’ un ‘Braiens’ – abi no tiem ir ideāli piemēroti, lai jūs izceltos no konkurentiem un izveidotu savu zīmolu kā uzticamu.

Veidnes izmantošana ir lielisks veids, kā ietaupīt laiku un pūles, jo tas būtībā tiek darīts jūsu labā! Viss, kas jums jādara, ir atjaunināt attēlus un tekstu, un jūs’re labi iet.

Jūs’Es arī secināšu, ka Squarespace veidnēs lielu uzsvaru liek uz attēliem, kas padara to par ideālu platformu, lai parādītu rekvizītus un pievērstu potenciālo pircēju uzmanību..

kvadrātveida kosmosa labākais nekustamo īpašumu vietņu veidotājsVeidnes patīk ‘Braiens’ (iepriekš) lieliski demonstrē rekvizītus + var palīdzēt noturēt apmeklētājus jūsu vietnē!

Tā’Tomēr tas nav tikai pirmais iespaids’s par to, kā saglabāt vecos novadus arī dzīvos!

Par laimi, Squarespace var palīdzēt jums iesildīt klientus bez nepieciešamības pēc viena aukstā zvana – jo mēs visi zinām, cik ļoti cilvēki ienīst aukstu zvanu saņemšanu!

Squarespace piedāvā vairākas mārketinga integrācijas, kas darbojas kā viedtālruņa lietotnes un vietnei pievieno papildu funkcijas.

Integrācija ar tādām platformām kā MailChimp var palīdzēt izveidot abonentu sarakstus un izveidot īpašas mārketinga kampaņas, kas var sasildīt aukstos pirkumus un pat radīt jaunus.

Ir pat integrācijas, kas palīdz jums reklamēt savu zīmolu sociālajos kanālos – tas ir lieliski piemērots augošajam tūkstošgadu tirgum.

Viena no galvenajām bažām, kas saistīta ar jebkuru nekustamā īpašuma vietni, faktiski tiek atrasta tiešsaistē. Squarespace sniedz padziļinātus palīdzības rakstus, kas sniedz norādījumus par SEO (Search Engine Optimization) paraugpraksi, lai jūs varētu sev dot pēc iespējas spēcīgāku rangu veidošanas iespēju..

Ja jūs’Ja esat gatavs mazliet sevi uzmundrināt, varat izmantot neoficiālas Squarespace integrācijas, lai attīstītu savu biznesu, pievienojot SEO pārvaldnieku vai pat emuāru, kas, kā mēs jau minējām iepriekš, var būt nenovērtējams, lai palīdzētu jūsu SEO centienos un zīmola veidošanā..

Jūs pat varat pievienot trešo pušu funkcijas, savām tīmekļa lapām pievienojot nelielus HTML koda gabalus, kas ir lieliski piemērots, lai savai vietnei pievienotu MLS (vairāku sarakstu pakalpojumu) īpašuma meklēšanu..

Tagad es zinu, ka HTML izklausās drausmīgi, bet es to apsolu’s nē.

Squarespace ir sagatavojuši izcilu, padziļinātu ceļvedi, kurā sīki aprakstīts katrs solis. Tā’Tas ir diezgan vienkāršs un ietver pievienošanu ‘koda bloks’, kas ir tipa tekstlodziņš, kas ļauj savām lapām pievienot pielāgotu HTML. Kods jums’Jums to nodrošinās jūsu izvēlētais IDX pakalpojums.

Un, ja jūs iestrēdzat, Squarespace piedāvā iespaidīgi padziļinātas palīdzības rokasgrāmatas gandrīz jebkuram iedomājamam jautājumam, kā arī lietotāju forumus un uznirstošos logus redaktoros, kas var vienkāršot un vadīt jūs projektēšanas procesā..

Varat arī sazināties ar Squarespace’atbalsta komanda pa e-pastu (24/7) vai tiešraidē (4:00 līdz 8:00 EST).

WIX

Labākais vispusīgais vietņu veidotājs

Wix ProsWix mīnusi
 • Labākais vispusīgais vietņu veidotājs
 • Ļoti ērti lietojams
 • Pēc publicēšanas nevar pārslēgt motīvus
 • Brīvība var justies milzīga

Wix ir vienkārši lietojams un daudzpusīgs vietņu veidotājs. Tas piedāvā milzīgu profesionāli izstrādātu veidņu izvēli, no kurām varat izvēlēties strādāt, plašu lietotņu tirgu papildu funkciju un funkciju pievienošanai savai vietnei un vienu no vienkāršākajiem tirgū izmantojamiem redaktoriem – reālā laika taupītāju. netehniskiem cilvēkiem pēc manas pieredzes!

Wix piedāvā vairāk nekā 500 profesionāli izstrādātas veidnes, no kurām aptuveni 10 ir pilnībā veltītas nekustamo īpašumu vietnēm. Šajās veidnēs ir iekļautas dažas lieliskas iespējas, piemēram, kontaktformas, dinamiskas kartes un pat tiešsaistes rezervācijas veidlapas, kuras klienti var izmantot, lai organizētu apskates – ērts un laika ziņā taupošs abām pusēm!

Kāpēc tērēt tūkstošiem dolāru īpašai nekustamā īpašuma vietnei, kad Wix vietnē jūs varat to izveidot par bagela cenu?

Kam ir pievilcīga vietne, kas arī palīdz piesaistīt potenciālos klientus’ Dzīve vienkāršāka ir lielisks veids, kā padarīt sevi pamanāmu pārpildītā tirgū. Patiesībā tur’tiešām nav nepieciešams rediģēt veidnes – tās’esi gatavs lietošanai ārpus kastes! Vislabākais ir tas, ka jūs don’Nav obligāti jāzina pat HTML – lieliskas ziņas!

Viss, kas jums jādara, ir atjaunināt attēlus ar jūsu zīmolu un rekvizītiem, pielāgot tekstu un jūs’re labi iet – to nevarēja’Lai jūsu vietne būtu gatava publicēšanai tiešsaistē, nav ātrāk vai vieglāk.

Wix labākais nekustamo īpašumu vietņu veidotājsIzmantojot Wix’Izmantojot intuitīvo redaktoru, ir ļoti viegli izveidot nekustamā īpašuma vietni un to nekavējoties publicēt tīmeklī!

Tā’s nav tikai Wix’veidnes, kas ir lieliski piemērotas, lai jūsu zīmols izceltos. Wix App Market ir mājvieta simtiem noderīgu lietotņu, kuras jūs varētu izmantot, lai patiešām paplašinātu savu sasniedzamību un piesaistītu jaunus klientus.

Vienalga’dinamisku formu pievienošana rezervāciju pieņemšanai ceļā, integrēts emuārs (vērtīga SEO satura uzlabojoša satura publicēšanai) vai pat tāda lietderība kā ‘Atsauksmju veidotājs’ kas klientiem ļauj sniegt atsauksmes, kuras varat parādīt jūsu vietnē – lielisks veids, kā radīt uzticību – tā’Ir noteikti vērts pačurāt, lai redzētu, kas jums šķiet!

Wix piedāvā arī iespaidīgi lielu rakstu izvēli, lai palīdzētu jums optimizēt jūsu vietni SEO un iegūt to rangu meklētājprogrammās.

Tie svārstās no padomiem par labāko praksi (piemēram, lapu virsrakstu personalizēšana) līdz to populārākajām SEO uzlabošanas lietotnēm, kas ietver tādas lietotnes kā ‘Vietnes pastiprinātājs’ kas var palīdzēt paaugstināt jūsu klasifikāciju – ideāls rīks, kas palīdz pamanīt jūsu zīmolu un augt biznesam.

Ir arī plaša mārketinga un sociālo lietotņu izvēle, kas var palīdzēt izveidot kontaktu sarakstus, izveidot pielāgotas e-pasta mārketinga kampaņas un pat palīdzēt veidot klātbūtni sociālajos saziņas līdzekļos..

Wix lietotņu izmantošana ir gudrs (un laiku taupošs) veids, kā sazināties ar potenciālajiem pircējiem katrā tirgus nišā, lai jūs’t nepalaidīsit garām nevienu pārdošanu.

Wix piedāvā arī plašu atbalsta klāstu, lai nodrošinātu, ka jūs don’t iestrēgt. Ja rīka padomi redaktorā nav nepieciešami’Neizskaidrojiet lietas, pēc tam dodieties uz milzīgo Wix palīdzības centru, kur ir simtiem noderīgu rakstu, kas atrisina visbiežāk sastopamās problēmas.

Jūs pat varat noorganizēt tālruņa zvanu no Wix jums ērtā laikā – ļoti noderīgi, ja jums jau ir aizņemts skatu rīts.

Vienīgais trūkums ir tas, ka var būt nedaudz grūti IDX / ML sarakstus pievienot tieši savai vietnei, jo šobrīd nav oficiāla spraudņa. Tomēr, apskatot vairākas IDX brokeru vietnes, šķiet, ka ir iespējams izveidot logrīku (piemēram, pielāgotu funkciju lietotni) un pievienot to savai Wix vietnei, kas būtu ļoti ērts risinājums..

WEEBLY

Vislabākais maziem uzņēmumiem

Weebly ProsWeebly mīnusi
 • Vislabākais maziem uzņēmumiem
 • Ļoti ērti lietojams
 • Vietnes pats nevar atjaunot
 • Relatīvi mulsinošs interfeiss

Weebly ir viens no vienkāršākajiem vietņu veidotājiem, un tas ir lieliski, ja meklējat tiešu vietņu veidošanas pieredzi.. Tas nodrošina vienkāršu un efektīvu redaktoru, lielu veidņu izvēli, kuras var viegli rediģēt, un tas spēj integrēt IDX ierakstus tieši jūsu vietnē.

Kamēr tur nav’t tikpat daudz veidņu kā Wix, Weebly ir plašs profesionāla izskata tēmu dizainu klāsts, lai jūs varētu strādāt tieši no kastes. Weebly to nedara’t nesniedz īpašas tēmas par nekustamo īpašumu, taču piedāvā arī dažas lieliskas iespējas, ar kurām jūs varētu strādāt.

Motīvi patīk ‘Avēnija’ un ‘Bayside Inn’ ir lielisks sākumpunkts jūsu vietnei, jo to tīrais un vienkāršais dizains ļauj tos labāk saskaņot ar jūsu zīmolu. Abas piedāvā lieliskus veidus, kā parādīt jūsu īpašuma fotogrāfiju dažādos slaidrādēs, galerijās un rāmjos, kas var palīdzēt jums parādīt īpašumus un piesaistīt potenciālo pircēju uzmanību..

weebly labākais nekustamo īpašumu vietnes veidotājsIzmantojot veidni, jūs varat ietaupīt daudz laika – viss, kas jums jādara, ir pievienot savu zīmolu un atjaunināt tekstu + attēlus! Vienkārši!

Rediģēt vienu no Weebly’s veidnes ir lielisks veids, kā dot priekšroku projektēšanas procesam, un var izrādīties reāls laika taupītājs, jo jums, iespējams, nevajadzēs mainīt pārāk daudz citu, izņemot tekstu un attēlus. Tā’Tas ir patiešām ērts darba veids un atbrīvo jūs no koncentrēšanās uz potenciālo pirkumu radīšanu un īpašumu pārdošanu – jūsu uzņēmuma īsto gaļu un kauliem.

Par laimi, Weebly’Redaktoru ir ārkārtīgi viegli izmantot, jūs vienkārši velciet elementu (teksts / attēls / slaidrāde / utt.) un nometiet to, kur vēlaties. Tas padara to par lielisku iespēju netehniskiem aģentiem un brokeriem, kuri vēlas ātri un ērti noformēt vietni, publicēt to tīmeklī un pēc iespējas ātrāk sākt ranžēšanu..

Weebly ir ļoti stabila platforma sava zīmola veidošanai un reputācijas uzlabošanai, jo to atbalsta kāds lielisks SEO atbalsts. Personāla emuāri sniedz jums informāciju par SEO labākās prakses principiem Weebly redaktoram, ieskaitot virsrakstu, virsrakstu, lapu aprakstu un daudz ko citu..

Tā’Ir arī viegli pievienot emuāru, lai jūs varētu turpināt pievienot svaigu saturu savai vietnei un uzlabot savu ranga potenciālu.

Un, ja jums ir nepieciešams papildu stimuls, varat parakstīties uz piemaksu plānu un izmantot daudzo uz SEO vērsto lietotņu priekšrocības, kas ir paredzētas, lai vēl vairāk uzlabotu meklētājprogrammu klasifikāciju – kā vienmēr, izlasiet pārskatus un atrodiet risināšanai vispiemērotāko lietotni. jūsu vajadzības.

Weebly ir trīs premium plāni, sākot no Mēnesī no 6 līdz 36 USD (jāmaksā katru gadu). Tā’Ir vērts atzīmēt, ka jūs varat pārdot, izmantojot Weebly’bezmaksas plāns, taču tā ierobežotās iespējas padara to par nepiemērotu ilgstošai lietošanai.

Tā vietā mēs iesakām profesionālu plānu USD 12 mēnesī nekustamo īpašumu vietnēm. Tas’s tāpēc, ka tā’lētākais plāns, kā no jūsu vietnes noņemt Weebly sludinājumus, un tiek atbloķētas uzlabotas funkcijas, piemēram, neierobežota krātuve, bezmaksas domēns un aizsardzība ar paroli. Tajā ir arī pielāgotas svina uztveršanas formas, kuras varat izmantot savā vietnē.

Īsāk sakot, Professional plāns ir lieliski piemērots maziem uzņēmumiem un ārštata darbiniekiem, kuri vēlas izveidot zīmolu vietni, lai reklamētu savus pakalpojumus tiešsaistē.

Ja jūs’palaižot kaut ko nedaudz lielāku, un jums ir nepieciešams uzlabots e-komercijas komplekts vai prioritārs atbalsts sava biznesa izaugsmei, pēc tam iepazīstieties ar veiktspējas plānu, kas mēnesī maksā 26 USD..

Atbalsts, ko Weebly nodrošina jūsu klātbūtnes uzlabošanai, ir ļoti iespaidīgs un ārkārtīgi ērts, ja jūs’neesat pazīstams ar SEO un to, kas ar to saistīts – tas noteikti mums palīdzēja, kad mēs sākām darbu Weebly!

Labs vērtējums meklētājprogrammās, piemēram, Google, ir būtisks, ja vēlaties, lai jūsu nekustamā īpašuma vietne tiktu atrasta, bet tur’Nav jēgas atrast, ja varat’t reklamē jūsu rekvizītus’mēģina pārdot. Ja jūsu vietnē nebūtu demonstrētu īpašumu, kāpēc gan apmeklētāji, pat ja viņi jūsu vietni atrada Google 1. lappusē, rezervētu apskati vai veiktu izziņas?

Atbilde: Viņi negribētu’t!

Par laimi Weebly App Center satur lietotnes, kuras var integrēt IDX plūsmas tieši jūsu nekustamā īpašuma vietnē – būtiska konkurences priekšrocība!

Varat arī izmantot kādu no Weebly’Daudzi mārketinga rīki, kas mudina apmeklētājus parakstīties uz abonentu sarakstiem vai pat izveidot pielāgotas e-pasta mārketinga kampaņas, lai ģenerētu potenciālos klientus, iesildītu vecos klientus un pat demonstrētu īpašumus.. Tas ir ļoti ērts veids, kā uzturēt kontaktus ar klientiem, bez nepieciešamības pavadīt stundas pie tālruņa, kas zvana cilvēkiem.

PLACESTERS

Lēti pamata vietnēm

Vietas ProsPlacester mīnusi
 • Vizuāli patīkamas veidnes
 • Viegli izmantot
 • Slikta klientu apkalpošana
 • Nevar pievienot trešo personu spraudņus

Vietnieks ir vienīgais specializētais nekustamo īpašumu vietņu veidotājs mūsu sarakstā. Šī specializācija ir palīdzējusi noteikt Placeter kā vienu no vadošajām platformām nekustamo īpašumu nišā, pateicoties vairākām lieliskām funkcijām, kas patiešām var jūsu vietni izcelties ļoti pārpildītā tirgū.

Voterters saprot, kāpēc nekustamā īpašuma aģentiem un brokeriem ir vajadzīga sava klātbūtne tīmeklī..

Vietnes Placeter vietnes ir izstrādātas, lai palīdzētu jums pārdot vairāk māju, un tāpēc viņu veidnes ir izvēlētas tīras, kodolīgas un viegli reaģē uz mobilajām ierīcēm – ir svarīgas aģentiem, kuriem ir daudz jāceļo. Viņi to sasniedz ar jauninājumiem, piemēram, video foniem, lai iegūtu patiesi izceļas izskatu – tikai iedomājieties, cik ietekmīga varētu būt kāda no jūsu potenciālajiem klientiem videotēkas apskate pa jūsu nākotnes māju!

vietnieks nekustamo īpašumu celtnieksVietnes vietnieks specializējas biznesa veidošanā, kas ietekmē nekustamā īpašuma vietnes

Ir pieejamas vairākas ārkārtīgi noderīgas lietotnes, piemēram, dinamiska kartes meklēšana, lai izceltu maršrutus uz īpašumiem, emuāru veidošanas iespējas un mājas novērtēšanas rīki, tomēr tie ir pieejami tikai caur noteiktiem maksas prēmiju plāniem – tātad tu’Vajadzēs klepot, ja tiešām vēlaties maksimāli izmantot Vietnes iespējas’s platforma.

Diemžēl tas nāk par piemaksu, jo Placester ir daudz dārgāka platforma nekā jebkura cita Wix, Squarespace vai Weebly. Vietnes Vietnes cena ir USD 99 mēnesī, ja vien jūs neesat NAR biedrs, un tādā gadījumā to var brīvi izmantot. Jūs’Jūs arī būsit atbildīgs par iestatīšanas maksu, kas svārstās no USD 99 līdz $ 199, kas jūtas nedaudz stāva.

Vietters to nedara’nepiedāvājiet bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai, apņemoties apmaksātu prēmiju plānu, tas justos kā liels solis nezināmajā.

Jāatzīst, ka jūs saņemat daudz atbalsta par Vietni, uz kuru jūs varētu cerēt, ņemot vērā cenu’atkal maksā. Iestatīšanas maksa nodrošina atbalstu IDX integrācijas iestatīšanai, kā arī pārējai jūsu vietnei, tāpēc tā ir noderīga, taču ar papildu ikmēneša izmaksām, kas saistītas ar tādām lietām kā papildu veidnes, jūs viegli varat redzēt izmaksu spirāli ar vietu Vietne – iedragājot vienu no galvenajiem tīmekļa vietnes veidotāja izvēles iemesli, tas’izmaksu samazināšanas priekšrocības!

Pievienojiet tam faktu, ka jums jāpiesakās un jāgaida, līdz tiks apstiprināts, lai izmantotu vietni Vietne, kā arī lietotājiem, kuri meklē ātru un ērtu veidu, kā izveidot savu klātbūtni tiešsaistē, tad Vietnes, iespējams, nemaz’t platforma jums. Tomēr, ja jūs’Lai ieguldītu vairāk laika un naudas, tad Vietters noteikti ir vērts padomāt!

KĀ PASTĀVĒT LABĀKO NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA TĪMEKĻA VIETNĒ

Kad jūs’kļūt par pieaugošās aģentūras daļu vai mēģināt to izveidot pats kā brokeris, un, lai piesaistītu uzkrītošu nekustamā īpašuma vietni, tas nav nekāds prāts – taisnība?

Galu galā skaista vietne ne tikai ļauj jums izcelties no pūļa, bet arī var palīdzēt pārvaldīt un attīstīt arī jūsu biznesu.

Jūs vēlaties vietni, kas piesaista potenciālo pircēju un pārdevēju uzmanību, palīdz veidot jūsu zīmolu un, pats galvenais, palīdz jums atrast starp visiem konkursiem tiešsaistē…

Tad kāpēc gan to pats neuzcelt?

Vietnes veidotāja izmantošana ir labākais veids, kā izveidot profesionāla izskata nekustamā īpašuma vietni, kas var palīdzēt jūsu biznesam sasniegt savu potenciālu, nesalaužot banku.

Kad jūs’atkārtoti izpētot vietņu veidošanas platformas, tā’Ir vērts atcerēties, ka paši labākie nekustamo īpašumu celtnieki:

 • Palīdziet izveidot savu zīmolu
 • Palīdziet klientiem atrast jūs tiešsaistē
 • Iespējot piekļuvi IDX ierakstiem
 • Demonstrējiet īpašumus pircējiem
 • Ģenerējiet jaunus potenciālos klientus
 • Palīdziet efektīvāk vadīt savu biznesu

Wix nekustamā īpašuma vietnes celtnieksNekustamā īpašuma vietnes izveidošana var būt spēcīgs un rentabls aktīvs jūsu biznesam.

Labākie nekustamo īpašumu vietņu veidotāji: kopsavilkums

Labākie nekustamā īpašuma vietņu veidotāji: FAQ

Cik maksā nekustamā īpašuma vietnes izveidošana?

Tas ir atkarīgs no tā, kā veidojat savu vietni. Vietņu veidotāji ļauj ietaupīt simtiem dolāru par web dizaineru, jo ar tādām platformām kā Wix vai Weebly jūs varat bez maksas izveidot profesionāla izskata nekustamā īpašuma vietni. Arī lielākajai daļai citu platformu ir pieejams bezmaksas izmēģinājuma periods.

Kurš vietnes veidotājs ir visvieglāk lietojams?

Wix ir kļuvis par vienu no mūsu ērtākās lietošanas pārbaudēm, pateicoties vilkšanas un nomešanas dizainam, kā arī visaptverošākajam jebkuras platformas klientu atbalstam. Arī Weebly ir ērti lietojams, taču tam ir sarežģītāka saskarne nekā Wix, savukārt Squarespace prasa visradošāko prasmi..

Kurš ir labākais nekustamo īpašumu vietņu veidotājs?

Kvadrāts ir labākā platforma, lai padarītu jūsu nekustamā īpašuma attēlus patiesi izcilus tirgū. Tam ir vismodernākās, gludākās veidnes, kuras ir viegli pielāgojamas (neizmantojot nevienu kodu). Tam ir 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma periods, tāpēc pirms dolāra iztērēšanas varat izmēģināt izcilos rīkus.

Šis raksts ir noderīgs?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me