5 labākie tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzēji 2020. gadā

piedāvāto attēlu labāko tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzējiJūs varat iegādāties tīmekļa mitināšanu gandrīz jebkam – sākot no personīgajiem WordPress emuāriem, mazo un vidējo uzņēmumu veikaliem, līdz pat vietnēm uzņēmumiem. Jūs pat varat iegādāties pietiekami daudz servera jaudas, lai vadītu pats savu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu.


To sauc par tālākpārdevēju mitināšana. Tā’Tas nav kaut kas, ko visi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā – un pat tad, ja atrodat tādu, kas to dara, kā jūs to zināt’s jebkura laba?

Lai atbildētu uz šo jautājumu, mēs’Mēs piedāvājām visiem galvenajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā tālākpārdevēju mitināšanu, izmantojot mūsu vietni plašs pētījumu process. Mēs’Mēs jau daudzus gadus rakstām par piekļuvi tiešsaistē, un mēs’esi bijis vācot mūsu lietotāju ieskatu par to’viņiem ir svarīgi. Šis raksts ir šo divu procesu rezultāts: plaši pētījumi un lietotāju atsauksmes.

Tāpēc tagad mēs ar pilnīgu pārliecību varam teikt šie ir pieci labākie tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzēji tirgū. Līdz šī raksta beigām jūs’Es savukārt būšu pilnīgi pārliecināts par to, kurš no jums ir vislabākais.

Bet vispirms tas, kas ir tālākpārdevēju mitināšana?

Tālākpārdevēja mitināšana ļauj pārdot mitināšanu citiem, lai jūs faktiski varētu sākt savu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu! Jūs maksājat par mitināšanas plānu un pārdodiet šo mitināšanu kādam citam, kam tas ir nepieciešams. Vislabāk tiem, kas’Pārvaldot vismaz 10 vietnes, tālākpārdevēju mitināšanu bieži izmanto tīmekļa dizaineri vai uzņēmumi, kuriem ir jānodrošina mitināšana klientiem.

5 labākie tālākpārdevēju hostinga pakalpojumi

Saskaņā ar mūsu plašajiem pētījumiem, tie ir pieci labākie tālākpārdevēju saimnieki:

 1. Kustībā – vislabākā cenas un kvalitātes attiecība
 2. HostGator – vislabāk funkcijām
 3. Ej tēti – labākais neierobežotam resursam
 4. A2 mitināšana – vislabāk atbalstam
 5. HostPapa – vislabāk iesācējiem, kas pārdod tālākpārdevējus

Labākie tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ir InMotion, HostGator, GoDaddy, A2 Hostings un HostPapa, pamatojoties uz tādiem faktoriem kā darbspējas laiks, funkcijas, palīdzība un atbalsts, cenu veidošana un daudz kas cits:

Visi pakalpojumu sniedzēji mēs’piedāvāti:

 • Izmantojiet cPanel informācijas paneli – tas ir nozares standarts (ļaujot ērti nokļūt un pāriet pie cita pakalpojumu sniedzēja, ja nepieciešams)
 • Ļauj jums izveidot klienta paneli ar firmas zīmi – lai klienti redzētu jūsu logotipu un firmas zīmi, nevis jūsu pakalpojumu sniedzēju’s
 • Piešķiriet jums neierobežotu domēnu skaitu – lai jūs bez papildu maksas varētu iestatīt klientus, izmantojot savu domēnu

Bet katram no tiem ir savas stiprās un vājās puses, kuras mēs’Detalizēti apskatīsim zemāk.

Īss vārds par cenu noteikšanu

Ja mēs’Esam iemācījušies vienu lietu mūsu (daudzos) gados, analizējot mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, to’s, ka viņu cenas mainās ātrāk, nekā jūs varat teikt ‘Plāni sākas no plkst…’. Tās var būt arī nedaudz neķītras, piedāvājot zemas ievadcenas (ar lielākām atjaunošanas izmaksām) un atlaides ilgākam brīdim, kad reģistrējaties. Mēs’mēs esam darījuši visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka šīs cenas ir precīzas un tiešs salīdzinājums, bet tas tā ir’Vienmēr ir vērts vēlreiz pārbaudīt tieši pie pakalpojumu sniedzēja’cenu lapa (kuru mēs’būs saite uz cenām).

1

Kustībā

Visizdevīgākā cena

Cenu noteikšana

Klientu konti

Diska vietas

Joslas platums

Uzstāšanās laikā

Bezmaksas dublējumi

Naudas atdošanas garantija

Mūsu rezultāts

29,99 USD – 94,99 USD mēnesī
25 – neierobežots, atkarībā no plāna
80 GB – 260 GB
800 GB – 6 TB
99,7%
Piedāvā 90 dienas
4,6 / 5

Kas’Ir labi par InMotion’Tālākpārdevēja mitināšana?

Kad mēs paši veica aptauju par cilvēkiem, kas meklē mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, 55% sacīja, ka cena ir vissvarīgākais faktors viņu lēmumā – tātad, iespējams, tas pats attieksies uz klientiem, kuri pie jums vērsīsies pēc viņu hostinga plāniem.

Tas’Tas ir liels iemesls, kāpēc InMotion iznāca virsū – tas tā’t nepiedāvā lētāko plānu, bet tas tomēr piedāvā vislabāko cenas / veiktspējas attiecību ar visaugstāko diska vietu un ļoti augstu joslas platuma līmeni. Šī vērtība pārvērtīs lētākus un klientiem pievilcīgākus plānus.

InMotion piedāvā arī: bezmaksas domēna tālākpārdevēja konts ar visiem tālākpārdevēju mitināšanas plāniem, tātad tu’tur esat ieguvis papildu ienākumu iespēju, ja jums tas ir nepieciešams. Tai ir vislielākais plānu skaits, padarot to par vispieejamākā opcija – jūs varat viegli sākt darbu pie lētākā plāna un pēc vajadzības viegli jaunināt.

InMotion piedāvā patiešām spēcīgs klientu atbalsts ar 24/7 tiešraides tērzēšanu un atbalstu pa tālruni, kā arī ar e-pasta un biļešu sistēmu. Kvalitatīvas palīdzības un atbalsta vērtībai nevajadzētu būt’Nevar aizmirst – kā mitināšanas pārdevējam, ja rodas problēmas ar kontu, iespējams, visiem klientiem būs problēmas ar viņu, un jūs’Es gribu saņemt kādu lietu ASAP. InMotion piedāvā arī ilgāko naudas atdošanas garantijas periodu – 90 dienas, kas jums to atvieglo ‘ārā’ ja jūs don’t neko nedarīt.

Ko varētu uzlabot?

Kaut arī InMotion piedāvā lielu vērtību (vēlreiz apskatiet piedāvāto diska vietu un joslas platumu), tas tomēr piedāvā salīdzinoši maz klientu kontu par lētākiem plāniem. Sākuma līmeņa plāns RS000S maksā USD 29,99 mēnesī un dod jums līdz 25 klientu kontiem. Salīdziniet to ar HostGator, kas piedāvā neierobežotus klientu kontus par USD 5 mēnesī mazāk, un jūs varat redzēt, ka tas ir nedaudz kompromiss.

Kustībā’s uptime garantija arī nav’t augstākais šajā sarakstā, atnākot otrajā vietā aiz HostGator. Paredzams, ka plānotais dīkstāves ilgums ir tikai vairākas stundas, taču vēlreiz pielieciet to visiem saviem klientiem, un jūs varat sākt redzēt papildu 0.01% uptime vērtību.

2

HostGator

Vislabāk funkcijām

Cenu noteikšana

Klientu konti

Diska vietas

Joslas platums

Uzstāšanās laikā

Bezmaksas dublējumi

Naudas atdošanas garantija

Mūsu rezultāts

USD 24,95 – USD 99,99 mēnesī
Neierobežots
60 GB – 250 GB
600 GB – 2500 GB
99,98%
Nē, maksā papildus
Piedāvā 45 dienas
4,1 / 5

Kas’Labi par HostGator’Tālākpārdevēja mitināšana?

HostGator ir vislabākā uptime garantija jebkura tālākpārdevēja mitināšanas pakalpojumu sniedzēja šajā sarakstā. Atkal tas papildu 0,01% varētu nešķist daudz, bet pat stunda dīkstāves jūsu klientiem radīs jums daudz stresa, tāpēc tas ir milzīgs.

HostGator arī piedāvā neierobežots klientu konts, kaut gan, protams, jūs’galu galā ierobežo diska vietas un joslas platuma ierobežojumi. Tas teica, tu’Ja jūs, no HostGator konta iegūsit milzīgu vērtību’būvējot daudz mazu, lielākoties statisku vietu – vai pārdodot kontus tiem, kas ir. Tā kā ir daudz vietņu ar zemu pieprasījumu, šie resursi var aiziet tālu.

Tāpat kā InMotion, HostGator piedāvā: bezmaksas domēna tālākpārdevēja konts ar katru tālākpārdevēja mitināšanas plānu – jauks, dabisks papildinājums jūsu mitināšanas ienākumiem. HostGator ir arī spēcīgs klientu atbalsts, ar palīdzību, kas tiek piedāvāta visu diennakti pa tālruni vai tiešraidē.

HostGator ir viens no zaļākie mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, kompensējot oglekļa emisijas par 130%.

Ko varētu uzlabot?

HostGator izsit to no parka, kad runa ir par iespējām un darbības laiku, bet tas’s joprojām atrodas otrajā vietā. Kas dod?

Galvenais iemesls ir tas mazāk nekā vienkārša dublēšanas politika. Trīs no pieciem šī saraksta pakalpojumu sniedzējiem piedāvā bezmaksas dublējumus, bet ar HostGator to nodrošina’s nav tik vienkārši; tas rada ‘iknedēļas dublējumi kontiem, kas ir mazāki par 20 GB un 100 000 inodes’, vai varat to darīt pēc jūsu pieprasījuma, par USD 25 vienā reizē. Tā’tas nav pasaules gals, bet, iespējams, varētu pievienot diezgan ātri.

3

GoDaddy mitināšana

Vislabākais resurss neierobežotam resursam

Cenu noteikšana

Klientu konti

Diska vietas

Joslas platums

Uzstāšanās laikā

Bezmaksas dublējumi

Naudas atdošanas garantija

Mūsu rezultāts

39,99 USD – 89,99 USD mēnesī
Līdz 250
90 GB – 240 GB
Nemērīts
99,97%
Piedāvā 30 dienas (ja vien jūs nemaksājat katru mēnesi; tādā gadījumā tas jāmaksā)’s 48 stundas)
4/5

Kas’Labi par GoDaddy’Tālākpārdevēja mitināšana?

Kad mēs aptaujājām lasītājus, izmantojot mūsu vietni, lai atrastu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, GoDaddy bija zīmols, par kuru viņi, visticamāk, bija dzirdējuši. Tā’Tas ir tiešsaistes pasaulē plaši pazīstams vārds, un tas ir jauki, pārdodot GoDaddy hostingu jūs varat arī pārdot tās galvenos produktus, ieskaitot domēna vārdus, SSL sertifikātus un GoDaddy’vietnes veidotājs.

Bet, runājot par tā tālākpārdevēju mitināšanu, GoDaddy ir galvenā pārdošanas vieta; neizmēra joslas platums. Tas padara to par lielisku paketi, ja jūs’hostinga nodrošināšana vietnēm ar mainīgu trafika pieprasījumu – padomājiet par e-komercijas veikaliem, kas veic digitālā mārketinga kampaņas, veic zibatmiņas pārdošanu vai kuriem ir sezonāls pieprasījums. Nemērīts joslas platums samazina iespēju šīm vietnēm avarēt periodos.

Uptime garantija ir piesaistīta otrajā vietā ar InMotion pie saprātīgiem 99,97%.

Ko varētu uzlabot?

Bet, lai gan GoDaddy, iespējams, bija top zīmolu atpazīstamības sarakstā, mūsu pētījumi to ierindoja trešajā vietā tālākpārdevēju mitināšanai, novērtējot to kopumā ar 4/5 zvaigznēm. Bija dažas vietas, kur tas krita punktus.

Pirmkārt, GoDaddy nav’Piedāvā palīdzību un atbalstu, izmantojot 24/7 tiešraides tērzēšanu. Tam joprojām ir diennakts atbalsts pa tālruni, tāpēc no mūsu puses tas var šķist niecīgs – bet tas ir kaut kas, ko piedāvā 3/5 pakalpojumu sniedzēji šajā sarakstā, tāpēc to atšķir atšķirīgu iemeslu dēļ.

Otrkārt, naudas atdošanas garantija ir nedaudz vairāk ‘picky’ nekā ar citiem pakalpojumu sniedzējiem. Ja jūs maksājat katru mēnesi, jums ir tikai divas dienas, lai pieprasītu savu naudu atpakaļ – nevis 30 dienu laikā, kas tiek labi reklamēta.

4

A2 mitināšana

Vislabākais atbalsts

Cenu noteikšana

Klientu konti

Diska vietas

Joslas platums

Uzstāšanās laikā

Bezmaksas dublējumi

Naudas atdošanas garantija

Mūsu rezultāts

19,99 USD – 61,99 USD mēnesī
40-100
30 GB – 200 GB
400 GB – 2000 GB
99,95%
Piedāvā 30 dienas
3,3 / 5

Kas’Labi par A2 mitināšanu’Tālākpārdevēja mitināšana?

A2 Hosing’s pārdevēju paketes ir pieejamas par pieņemamām cenām, ar cenām sākot no USD 19,99 atzīmes.

Tur’s lieliska palīdzība un atbalsts pa tālruni, tiešajā tērzēšanā un e-pastā ar 24/7 iespējām. Mēs’pārbaudīts A2 hostings’Tiešraides tērzēšana un varat apstiprināt, ka tā ir ātra un noderīga – tieši tas, kas jums nepieciešams no jūsu tīmekļa mitinātāja.

Ko varētu uzlabot?

A2 mitināšanai ir arī kopīgā sliktākās darbības laika garantija, tādējādi vismaz teorētiski mēs jums nodrošināsim vislielāko dīkstāvi no jebkura mūsu piedāvātā pakalpojuma sniedzēja’esat šeit parādījis (lai gan paturiet prātā, ka tas ir tikai ‘sliktāka scenārija gadījumā’).

A2 Hostings ir arī vismazāk mērogojams pakalpojumu sniedzējs šajā sarakstā, izmantojot mazākais joslas platums un diska vietas ietilpība. Ja jums ir vēlmes patiešām paplašināt savu biznesu, neatkarīgi no tā, vai jūs’Jūs esat dizainers vai mitināšanas pārdevējs’tur atradīsi’Tas ir ierobežojums tam, ko jūs varat sasniegt salīdzinājumā ar citiem pakalpojumu sniedzējiem.

5

HostPapa

Vislabākais mazo izplatītāju mitināšanai

Cenu noteikšana

Klientu konti

Diska vietas

Joslas platums

Uzstāšanās laikā

Bezmaksas dublējumi

Naudas atdošanas garantija

Mūsu rezultāts

29,99 USD – 119,99 USD mēnesī
20–60
50 GB – 250 GB
500 GB – 2,5 TB
99,95%
Ierobežotam domēnu skaitam
Piedāvā 30 dienas
3,2 / 5

Kas’Labi par HostPapa’Tālākpārdevēja mitināšana?

HostPapa ir iekļauts šajā sarakstā, jo mūsu pētījumi atklāja, ka tas ir piektais labākais tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Lai gan tas ir labi, salīdzinot ar pārējiem četriem pakalpojumu sniedzējiem, tur’s nav īsti daudz, tas dara labāk – un, protams, tas notiek sliktāk.

Ko varētu uzlabot?

Pirmkārt, tam ir locītava sliktākais uptime rādītājs (piesaistīts A2 mitināšanai). Mēs’mēs jau pietiekami runājām par to, kāpēc jums tiešām vajadzētu saīsināt uptime numurus, meklējot tālākpārdevēja kontu, tāpēc mēs uzvarējām’t atkal iedziļināties pārāk detalizētāk.

HostPapa nav’piedāvā 24 stundas diennaktī atbalstu pa tālruni vai tiešraidē. Tas ir milzīgs trieciens mūsu acīs; pēc mūsu pieredzes mitināšanas problēmas don’t ērti iederas darba laikā – tas ir tā’kāpēc mēs tur domājam’S reālā vērtība visu diennakti.

Četri labākie pakalpojumu sniedzēji šajā sarakstā piedāvā arī norēķinu programmatūru ar saviem plāniem, lai jūs varētu viegli iekasēt maksu no klientiem, izmantojot savu kontu. Kamēr HostPapa to piedāvā ar trim visdārgākajiem plāniem (zelts, platīns un titāns), tas to piedāvā nav’t ietilpst komplektā ar lētākiem diviem – reāls trieciens loģistikai, ja plānojat pārdot mitināšanu, nevis tikai to nodot klientiem.

Un visbeidzot, HostPapa piedāvā bezmaksas dublējumus tikai noteiktam skaitam domēna vārdu, kas to izceļ no trim no pieciem pakalpojumu sniedzējiem, kas standarta aprīkojumā piedāvā bezmaksas dublējumkopijas.

5 labākie tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: secinājums

Un tas’s iesaiņojums! Pēc mūsu pētījuma atkal ir 5 labākie tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzēji:

 1. Kustībā – vislabākā cenas un kvalitātes attiecība
 2. HostGator – vislabāk funkcijām
 3. Ej tēti – labākais neierobežotam resursam
 4. A2 mitināšana – vislabāk atbalstam
 5. HostPapa – vislabāk iesācējiem, kas pārdod tālākpārdevējus

Vai jums’Mēs ceram, ka jūs esat tīmekļa dizainers, kurš vēlas izveidot dažus klientu kontus, vai arī mitināšanas pārdevējs, kurš vēlas pārdot simtiem’esat atradis pakalpojumu sniedzēju, kas strādās jūsu labā. Un atcerieties, ka jūs visi piedāvājat naudas atdošanas garantiju’Večam nav ko zaudēt, dodot vienu metienu.

Ja vēlaties izmantot mūsu ieteikumu, jūs to nedrīkstat darīt’Nav jāskatās tālāk par HostGator. Kopumā tas’ir mūsu visaugstāk novērtētais hostinga uzņēmums, kā arī visaugstākais vērtējums par tālākpārdevēju mitināšanu.

BUJ

Vai visi tālākpārdevēju mitināšanas konti ir vienādi?

Nē, kā mēs’Šajā apskatot piecus piecus tālākpārdevējus, jūs varat izveidot ļoti dažāda veida kontus. Parastais modelis ir diska vietas un joslas platuma iegāde vairumā un pēc tam apgriezties un pārdot pēc jūsu izvēles. Tad ir tādi modeļi kā Siteground’s, kur jūs galvenokārt pārdodat uzņēmumu’s StartUp dalīta mitināšanas plāns.

Cik svarīgi ir domēna vai klienta ierobežojumi?

Ļoti. Ja plānojat tikai izmantot tīmekļa mitināšanu kā papildinājumu citiem pakalpojumiem, tad ierobežota skaita klientu kontu izmantošanai var nebūt nozīmes. Bet, ja jūsu plāns ir pēc iespējas vairāk augt, tad šīs robežas noteiktā brīdī kavēs jūsu izaugsmi.

Vai baltas etiķetes pakalpojums ir svarīgs?

Tā’profesionālāka, lai varētu pievienot savu zīmolu, lai gan tas nozīmē, ka jūs’Jums būs jāizveido savs pievilcīgais logotips. Tomēr, tā’Tas ir lielisks veids, kā palīdzēt iedrošināt klientus.

Vai ir svarīgi, lai operētājsistēmā Windows būtu opcijas tālākpārdevēju mitināšanai?

Visticamāk ne. Lielākā daļa tīmekļa serveru darbojas ar Linux, savukārt Windows ir vairāk kā īpaša specialitāte. Ja šeit’Tā kā vienam no jūsu klientiem ir nepārprotama nepieciešamība palaist Windows serverus, tas var būt vērts. Pretējā gadījumā pieturieties pie Linux.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me