5 labākie vietņu veidotāji SEO

Labākie vietņu veidotāji SEO


Ievietojiet augsto vietu un palieliniet šo celtnieku satiksmi

Kāpēc meklētājprogrammu optimizācija (SEO) ir svarīga??

Attēls – jūs un jūsu draugs izveidojat līdzīgas vietnes, bet jūsu draugs ir izvēlējies citu vietņu veidotāju ar labākiem SEO rīkiem. Jūsu celtnieks ir ierobežotāks, bet jūs’re diezgan pārliecināts, ka uzvarēja’vienalga, kamēr jūs ievietojat labu saturu.

Drīz tavs draugs’s vietne sākas ierindojas augstajā Google vietā’meklēšanas rezultāti. Tikmēr jūsu vietne tiek appludināta ap šo pašu rezultātu piekto lapu. Jūsu draugs saņem tonnu pārvadājumu uz viņu vietni. Kad jūs pārbaudāt savu vietni’Analītika, viss, ko redzat, ir digitālais drudzis.

Par laimi tas nenotiek’t ir jābūt jūsu nākotnei!

Tas’Tāpēc jums jāizvēlas vietnes veidotājs, kas ne tikai atvieglo vietnes izveidi – tam ir arī jāatbalsta jūsu uzkāpšana meklēšanas rezultātos. Mēs to ļoti nopietni uztveram šeit, vietnē Builder Expert, tāpēc mēs veica pētījumu, lai atrastu labākos vietņu veidotājus SEO.

Tagad ļaujiet’s sagriezti pakaļ.

Pieci labākie SEO veidotāji ir:

 1. Wix – ideāls absolūti SEO iesācējiem.
 2. Weebly – tajā ir desmitiem augstas kvalitātes, noderīgu SEO lietotņu.
 3. Kvadrāts – lieliska izvēle tiem, kas vairāk pārliecināti par SEO.
 4. Ej tēti – lieliski piemērots tiem, kas vēlas saņemt palīdzību no SEO.
 5. WordPress.com – lieliski piemērots tiem, kas vēlas praktisku SEO pieredzi.

Mums ir patvērums’t noplūca šos trīs no gaisa. WBE pēta visus populārākos vietņu veidotājus, salīdzinot funkcijas un veicot lietotāju pārbaudes, lai iegūtu putnu’nozares tiešais skats. Saskaņā ar mūsu pētījumu šie trīs apsteidz jomu, kas attiecas uz SEO.

Šis gabals izpētīs katru celtnieku’SEO akreditācijas dati, kā arī funkcijas, kurām jāpievērš uzmanība, izvēloties vietnes veidotāju. Beigās jums vajadzētu būt skaidram priekšstatam par to, kurš celtnieks jums ir vispiemērotākais.

Ļaujiet’s nokļūt tajā.

Kas ir labākais vietņu veidotājs SEO?

Ja jūs’lasot šo rakstu, iespējams, ka jums ir vismaz kāds priekšstats par to, kas ir SEO, bet tas tā ir’Ir vērts īsumā atkārtot. Tādā veidā mēs precīzi zinām, ko var gaidīt no mūsu visaugstāk novērtētajiem vietņu veidotājiem, lai iegūtu SEO.

SEO ir veids, kā tīmekļa saturs uzlabo tā iespējas parādīties tādu vietņu meklēšanas rezultātos kā Google, Bing, un DuckDuckGo. Meklētājprogrammas vēlas savienot lietotājus ar atbilstošu, augstas kvalitātes informāciju. SEO ir process, kurā tiek atzīmēti šie lodziņi un tiek nodrošināta meklētājprogrammu zināšana, kā jūs atrast.

Tikai dažas lietas, kas ietekmē SEO, ir šādas:

 • Meta nosaukumi & meta apraksti – jūsu vietnes nosaukums un kopsavilkums, kas tiek parādīts Google meklēšanas rezultātos
 • URL struktūra – ideālā gadījumā īsas lapas URL ar atbilstošu formulējumu
 • Attēla alt teksts – paskaidrojošais teksts, kas tiek parādīts attēla vietā jūsu vietnē, ja attēlu neizdodas ielādēt
 • Atpakaļsaites – ārējās saites uz jūsu vietni, kas jūsu saturam palielina ticamību
 • Vietnes ātrums & mobilā lietojamība – faktori, kas nosaka, vai lietotāja pieredze jūsu vietnē būs pozitīva vai negatīva
 • Strukturētie dati – standartizēts koda formatēšanas veids, kas meklētājprogrammu robotiem ir viegli saprotams

Tīmekļa vietnei jāspēj risināt visas šīs un vēl citas lietas. Vietņu veidotājs bez spēcīga SEO nav jūsu laika vai naudas vērts.

Galvenie SEO veidotāji seko jaunākajām tendencēm un atvieglo ieviešanu. Atkarībā no mērķa klientu prasmju līmeņa viņi arī māca. Ja jūs’Ja joprojām apgūstat SEO un tās trūkumus, neuztraucieties – ir arī celtnieki, kas var jūs atbalstīt, izmantojot šo procesu.

Lai iegūtu visaptverošāku pārskatu par to, ko katrs vietnes veidotājs piedāvā SEO jomā, ieskatieties mūsu tabulā zemāk.

SEO FeaturesWixWeeblySquarespaceGoDaddyWordPressPielāgojami meta nosaukumi

Attēla Alt atribūti

Sociālo mediju integrācija

SEO specifiska lietotne

SEO piedāvā, pievienojot produktus

Atslēgvārdu atbalsts

Jā (nav uz konkrētiem produktu attēliem)
Jā (bet tikai sociālās pogas)

# 1: Wix

Lieliski piemērots absolūtiem SEO iesācējiem

Sākot no USD 13,00 mēnesī

WIX PROS# 1

# 2

Kodēšana nav nepieciešama: jūs don’Lai izmantotu Wix SEO, nav vajadzīgas nekādas zināšanas par kodēšanu. Tā vietā Wix saglabā savas SEO funkcijas tikpat vienkāršas un intuitīvas kā tās vilkšanas un nomešanas vietnes redaktors
Iebūvēts SEO: tur’Nav nepieciešams tērēt laiku, lai noskaidrotu, kuras mulsinošās lietotnes un logrīkus lejupielādēt. SEO iespējas ir iebūvētas Wix informācijas panelī, lai jūs varētu vienkārši ķerties pie pakaļdzīšanās
WIX CONS# 1

# 2

Uzlabots SEO ir grūts: Wix ir vairāk nekā aprakstīti pamati, taču sarežģītāki materiāli, piemēram, strukturēti dati, nav’t iebūvēts platformā (lai gan jūs to varat pievienot)
Ierobežota kontrole: Tā kā Wix SEO ir tik vienkārši lietojams, tas to var’t nepiedāvā praktisku rediģēšanas vadību, ko nodrošina tādas platformas kā Squarespace

Sūdzība, kas dažkārt tiek celta pret vietņu veidotājiem, ir tāda, ka viņi’tas ir lieliski piemērots vietņu veidošanai, bet ne SEO. Tam agrāk bija zināma patiesība, bet ne vairs. Wix pēdējos gados ir uzlabojis savu SEO spēli līdz vietai, kur tas ir’s faktiski ir tirgus līderis.

SEO ir ilgtermiņa spēle, un jums ir vajadzīgas platformas, kas var palīdzēt jums sekot līdzi. Wix ir viens no labākajiem SEO vietņu veidotājiem tiem, kas joprojām mācās virves. Tā SEO Wiz soli pa solim iepazīstina lietotājus ar būtiskām lietām, ierosina uzlabojumus un pat izvirza mērķus jums.

Wix SEO Wiz rīka piemērsWix SEO Wiz izstrādās jums efektīvu SEO plānu, pamatojoties uz dažiem jautājumiem par jūsu vietni.

Izmantojot Wix, kodēšana nav nepieciešama. Sākot ar meta nosaukumiem līdz 301 novirzīšanai, SEO ir iebūvēts tieši Wix informācijas panelī. Katrā lappusē ir īpaši SEO iestatījumi, un katram augšupielādētam attēlam ir ievads alt tekstam – šādi meklētājprogrammas saprot attēlus.

Vēl viens liels plus ir tā stiprā puse Google integrācija. Tīmekļa analīzes rīki ir nepieciešami, lai izprastu jūsu vietni’satiksme, un Google ir zelta standarts. Google Analytics un Google Search Console savienošana ar Wix vietnēm ir vienkārši izsekošanas ID ievadīšana.

SEO patiesībā ir daudz vienkāršāks, nekā šķiet dažreiz. Wix padara jūsu vietni’S SEO uzturēšana ir vienkārša, un tas jums paziņos, kad jūs’atkal pietrūkst.

Wix pēdējos gados ir ieviesis virkni SEO funkciju, un palīdzības centrs ir tikpat visaptverošs kā jūs’jūs varētu atrast jebkur. Pat ja jūs don’nelietojiet Wix, tā SEO rokasgrāmatu ir vērts pārlūkot.

Wix SEO ceļvedisWix’SEO informācija ir skaidra, rūpīga un viegli orientējama. Tā’s ir vērtīgs resurss, pat ja jūs to nezināt’t, izmantojot Wix vietnes veidotāju

Kompromiss ar Wix’Lietošanas ērtums un iekšējā funkcionalitāte traucē, kad runa ir par modernākām SEO metodēm. Strukturēti dati (kas meklētājprogrammām sniedz papildu, ļoti būtisku informāciju par jūsu vietni) kļūst arvien nozīmīgāki SEO. Lai Wix pievienotu jebkuru, šobrīd tas jādara manuāli – ar kodu.

Tas ir mazsvarīgs satraukums, taču tas ir vērts par to skaidri saprast. Starp jums iemācījušies SEO studenti pēc kāda laika var atrast Wix. Tas’Tomēr spēle ar vietņu veidotājiem: ērtības cena ir kontrole.

Tomēr lielākoties Wix saprot, ka tā lietotāji nav’t tehniķi. Tas lieliski līdzsvaro lietojamību ar kontroli. Tās veidotājs ne tikai padara SEO vienkāršu, bet arī māca pamatus vienmēr’nezināt, ko kaut kas nozīmē. Ja vēlaties visaptverošu un atbalstošu SEO pieredzi, Wix ir galvenā iespēja.

# 2: Weebly

Ir desmitiem augstas kvalitātes, noderīgu SEO lietotņu

Sākot no USD 5,00 mēnesī

WEEBLY PROS# 1

# 2

SEO lietotne: Weebly piedāvā SEO izsekošanu, izmantojot integrētas lietotnes
Pielāgoti URL: Varat pielāgot katras vietnes lapas vietrāžus URL, lai labāk pievilinātu meklētājprogrammas
WEEBLY CONS# 1

Var’t rediģēt produkta attēlu alt tags: jūs varat pievienot alt tagus parastajiem attēliem, bet e-komercijas produktu fotoattēliem nav veiksmes

Weebly lepojas ar ērtu lietošanu, un SEO tam ir liela sastāvdaļa. Viss, sākot no meta aprakstiem un beidzot ar tīmekļa analītiku, tiek ievietots platformā. Tāpat kā Wix un Squarespace, arī Weebly glabā visu nepieciešamo.

weebly SEO ceļvedis

Meta nosaukumi un apraksti, pielāgoti vietrāži URL un viss teksts ir visi lapas redaktora elementi. Google Analytics un Search Console integrācija ir tikpat vienkārša kā izsekošanas ID ievadīšana. Tā mobilais redaktors nodrošina jūsu vietnes labu izskatu un labu darbību visās ierīcēs – kaut kas arvien svarīgāks SEO.

Weebly’s spraudņu bibliotēka ir ļoti spēcīga. Tā App Center ir desmitiem uz SEO orientētu spraudņu. Piemēram, vietnes Booster (kas cita starpā palīdz jūsu vietnei parādīties Google Maps), piemēram, to pierāda’ir vērts pārlūkot. Kopumā Weebly’SEO ir pamatīgs un ērti lietojams.

Nepāra izlaiduma gadījumā Veeblijs to nedara’t pašlaik ļauj pielāgot produkta attēlu alt tekstu. Parasts attēls? Ej riekstus – bet tu’re no veiksmes, ja jūs’mēģina pārdot lietas. Mēs’d esiet pārsteigts, ja tas tā bija daudz ilgāk, bet tā’Tas ir jāpatur prātā, ja jūsu plānos galvenā loma ir pārdošanai tiešsaistē.

Tomēr Weebly šobrīd virzās uz e-komerciju. Tā’Tas jau ir kļuvis par spēcīgu vispārējas nozīmes vietņu veidotāju un īpašas mazumtirdzniecības platformas hibrīdu. Tas pats attiecas uz tā SEO, kuram ir kāja abās nometnēs. Sākot ar lapu nosaukumiem un beidzot ar pielāgotu produktu URL, Weebly sasniedz īpaši labu SEO līdzsvaru mazu uzņēmumu vajadzībām.

# 3: kvadrāts

Lieliska izvēle tiem, kam ir vairāk pārliecības par SEO

Sākot no USD 12,00 mēnesī

SQUARESPACE PROS# 1

# 2

Daudz lietotāju kontroles: jums ir izvēle pievienot savu kodu, kas paver pilnīgi jaunu modernu paņēmienu pasauli
Tīrs, strukturēts interfeiss: ja jūs don’nevēlaties strādāt ar kodu, kvadrātu’Visvienkāršākās SEO funkcijas ir skaidri formatētas un viegli rediģējamas
SQUARESPACE CONS# 1

# 2

Nav paredzēts iesācējiem: ir labākas platformas tiem, kas vēlas vairāk SEO norādījumu
Neviena SEO lietotne: Squarespace atpaliek no Wix un Weebly, nepiedāvājot SEO funkcijas specializētā lietotnē

Kvadrāts ir garš, tumšs un glīts mājas lapu veidotāju pasaules mīkla – vai jebkurā gadījumā patīk to domāt. Tās SEO funkcijas ir izsmalcinātas un labi integrētas, taču tām nav nozīmes’Nav gaidāms, ka jūsu roka tiks turēta tāpat kā jūs ar Wix un Weebly. Ja jūs’pārzinot SEO pamatus un vēlaties mazliet vairāk aizmugures kontroles, Squarespace, iespējams, būs jūsu veidotājs.

kvadrātveida telpas funkcijas

Squarespace ir labi organizēts, gandrīz CMS līdzīgs aizmugures elements. Tas ļauj ērti uzturēties SEO papildinājumā, ja vien jūs to darāt’jūs jau esat iepazinušies ar labāko praksi. Informācijas panelis joprojām piedāvā nepāra uzvedni vai skaidrojumu, tikai ne gluži tādā pašā veidā kā ekskursijas vadīšana kā vienaudžiem. Ja jums tomēr ir nepieciešama palīdzība, Squarespace ir izveidojis SEO kontrolsarakstu un ceļvedi savas vietnes uzlabošanai’meklētājprogrammas redzamība. Kopumā tas’s ir vairāk gadījuma rakstura, kontrolējama pieredze.

Meta nosaukumi un alt teksts nav’t ir vienīgās lietas, kas jādomā par SEO (lai arī tās ir svarīgas). Arī jūsu vietnei ir vajadzīgas saites! Kvadrāts’Sociālo mediju integrācija ir nepārspējama, un aktīva, daudzkanālu klātbūtne tiešsaistē var radīt brīnumus SEO. Galu galā meklētājprogrammas uzticas vietnēm, kurām uzticas citas vietnes.

Squarespace trūkums ir tāds, ka tas var būt nedaudz nepatīkams atkarībā no veidnes’atkārtoti izmanto. Nedaudzas no tām vietnē attēlo tekstu, kas nav tas pats’s vajadzēja strādāt. To var iespraust pumpurē, pārlūkojot Squarespace veidnes ceļvedi, bet tas tas ir’s ir nepāra šķērslis, lai nāktos lēkt.

Un atkal, jāapzinās, ka mīļotāju SEO metodes prasa ‘koda injekcijas,’ kas nozīmē koda pievienošanu pašam. Ja pēdējie pāris gadi ir bijuši kādi rādītāji, visi lielākie celtnieki pārāk ilgi ieviesīs vienmērīgus iekšējos risinājumus strukturētiem datiem, taču jūs zināt, ko viņi saka par pieņēmumu…

Tomēr kopumā Squarespace ir lielisks SEO risinājums. Ja vēlaties celtnieku, kurš iemācīs jums SEO pamatus, Wix un Weebly rēķins būs labāks nekā Squarespace. Bet Squarespace vienmēr ir iedomājies sevi kā sarežģītāku vietņu veidotāju klasi. Ja tas izklausās pēc jūsu skaņas, dodiet viņu bezmaksas izmēģinājumam griešanos, lai redzētu’s domāts.

# 4: GoDaddy

Lieliski tiem, kas vēlas saņemt palīdzību no ārpuses ar SEO

Sākot no USD 10,00 mēnesī

GODADDY PROS# 1

# 2

SEO vednis: thir iebūvēts rīks, uzdodot dažus vienkāršus jautājumus, pēc tam iesaka labākos jūsu vietnes atslēgvārdus
SEO pakalpojumu komanda: iJa pierakstāties par šo maksas pakalpojumu, ekspertu grupa izpētīs jūsu mērķa tirgus un optimizēs jūsu vietni, jums nevajadzēs pacelt pirkstu
GODADDY CONS# 1

# 2

Ierobežotas SEO funkcijas lētākajā plānā: lai pēc iespējas labāk izmantotu GoDaddy’SEO rīki, jūs’Jums būs jājaunina no pamatplāna
Atbilstība cenai: GoDaddy’SEO pakalpojumi ir noderīgi, taču tie’tas nav lētākais tirgū – un vairums funkciju ir ierobežotas ar dārgākiem plāniem

Mēs’Es būšu godīgs: izmantojot savu lētāko plānu (pamata cena USD 10,00 mēnesī), GoDaddy’SEO funkcijas praktiski neeksistē. Tomēr, ja paaugstināt uz nākamo līmeni (standarta cena ir USD 15,00 mēnesī), jūs’Redzēsim milzīgu SEO iespēju palielināšanos, tostarp mērķtiecīgus atslēgvārdu ieteikumus no GoDaddy’s komanda.

Pēc tam jūs varat izsekot meklēšanas ranžēšanai laika gaitā, lai redzētu, kā darbojas GoDaddy’atslēgvārdu ieteikumi (vai jūsu pašu SEO spožums) ir uzlabojuši jūsu klasifikāciju SERP (meklētājprogrammu rezultātu lapās). Jūs varat apskatīt savu vietni’Jebkurā laikā varat progresēt, izmantojot sava konta informācijas paneli.

Ej tēti’S standout iezīme ir tā “SEO vednis” rīks, kas tiek piegādāts kopā ar tā Premium plānu (USD 20,00 mēnesī). SEO vednis uzdod dažus jautājumus par jūsu vietni un pēc tam sniedz jums mērķtiecīgus atslēgvārdu ieteikumus, lai palīdzētu optimizēt jūsu lapas.

GoDaddy apskats – Visaptverošais GoDaddy apskats’Vietnes veidošanas platformaGodaddy SEO pakalpojumu lapa

Ja vēlaties veikt optimizācijas centienus soli tālāk, dodieties uz GoDaddy’SEO pakalpojumu komanda sniedz bezmaksas konsultācijas pa tālruni, kur tās atrodas’Jautāšu par jūsu biznesa / emuāru veidošanas mērķiem un budžetu. Ej tēti’S SEO Services opcija maksā 6,99 USD mēnesī, un jūs’jūs faktiski maksājat par SEO komandu, lai veiktu vietnes auditu un izpētītu jūsu mērķa tirgu. Balstoties uz šo informāciju, komanda to darīs “regulāri atjauniniet SEO, lai uzlabotu jūsu vietni meklēšanas rezultātos.” Lielākais pluss šeit ir tas, ka tur’No jūsu puses ir jāveic ļoti mazs darbs – GoDaddy komanda pilnībā uzņemsies vadības grožus.

Mēs’Es būšu godīgs – USD 6,99 mēnesī nav’t ir lēti tāda veida darbam, kādu GoDaddy’SEO komanda veic. Bet ja tu darīt nolemj sākt izmantot šo pakalpojumu, tas sniegs ļoti daudz SEO priekšrocību – pēc ieteiktā plāna izvēles un optimizācijas uz vietas 80% GoDaddy klientu sešu mēnešu laikā ieraudzīja mērķa atslēgvārdu pirmās lapas rezultātus..

# 5: WordPress.com

Lieliski tiem, kas vēlas praktisku pieredzi

Sākot no USD 4,00 mēnesī

WORDPRESS.COM PROS# 1

# 2

Optimizētas tēmas: visu WordPress.com’Vietņu motīvi ir izstrādāti, ņemot vērā SEO klasifikāciju
Pielāgošana: WordPress.com ir pilns ar iespēju rediģēt savus meta aprakstus un nosaukumus
WORDPRESS.COM CONS# 1

# 2

Ierobežota piekļuve: Kamēr par katru WordPress plānu tiek rūpējies pats, jūs’Lai piekļūtu lielākajai daļai SEO rīku, jums būs jājaunina biznesa plāns
Uzlabotā saskarne: WordPress.com nav tik intuitīvs kā citi vietņu veidotāji, kad runa ir par jūsu vietnes rediģēšanu

Ļaujiet’Sāciet ar lieliskajām ziņām: WordPress.com rūpējas par 80–90% no pamata SEO mehānikas priekš tu. WordPress motīvi ir izstrādāti, lai pievilinātu meklētājprogrammas – patiesībā liela daļa HTML ir formatēta, paturot prātā meklētājprogrammu robotus. Bet, ja vēlaties vairāk iesaistīties savā vietnē’SEO, tad jums ir dažas iespējas.

WordPress piedāvā četrus dažādus cenu plānus, kā arī SEO funkciju daudzumu’Saņemsiet atkarīgs no izvēlētā plāna. Bezmaksas un personīgie plāni attiecīgi USD 0,00 un USD 4,00 mēnesī piedāvā tikai pamatus attiecībā uz SEO. Tas’s pietiek personiskām vietnēm, bet ja jūs’jūs meklējat mērogu, jūs’Vēlos vai nu prēmiju (USD 8,00 mēnesī), vai biznesu (USD 25,00 mēnesī).

WordPress com cenu plāni

Jūs’Jūs iegūsit Google Analytics integrāciju Premium plānā, bet uzlabotos SEO rīkus nevajag’t ienāciet sajaukumā, līdz jaunināt uz biznesa plānu. Ja jūs izvēlaties jaunināt, jūs’Jums būs pieeja jūsu vietnei’s:

 • Sākumlapas meta apraksts: rediģējiet vietnes vispārīgo kopsavilkumu, ko skatītāji redzēs Google rezultātos
 • Pielāgots ziņas meta apraksts: rediģēt atsevišķu lapu meta aprakstu
 • Pielāgoti nosaukuma formāti: pielāgojiet savas vietnes veidus’SERP parādās satura nosaukumi
 • Meklēšana un sociālie priekšskatījumi: pirms publicējat, skatiet, kā jūsu vietne izskatīsies meklētājprogrammās un sociālajos saziņas līdzekļos

WordPress.com pārskats – Pilns WordPress.com platformas pārskats

Ja jūs zināt savu SEO un vēlaties ļoti iesaistīties šajā procesā, tad WordPress.com ir lieliska izvēle. To sakot, jūs upurēsit dažas lietošanas vienkāršības, lai iegūtu praktiskas iespējas – WordPress nav’t tikpat intuitīvi kā celtnieki, piemēram, Wix vai Weebly.

Labākie vietņu veidotāji SEO: nobeiguma domas

Meklētājprogrammu optimizācija ir vitāli svarīga vietņu panākumiem. Izvēloties vietņu veidotāju, SEO funkcionalitāte ir viena no vissvarīgākajām lietām, kas jums vajadzētu apskatīt. Vislabāk novērtētajiem vietņu veidotājiem SEO ir visaptverošs un viegli lietojams.

Jāatgādina, ka pieci labākie SEO veidotāji ir:

 1. Wix – ideāls absolūti SEO iesācējiem.
 2. Weebly – desmitiem augstas kvalitātes, noderīgu SEO lietotņu.
 3. Kvadrāts – lieliska izvēle tiem, kas vairāk pārliecināti par SEO.
 4. Ej tēti – lieliski piemērots tiem, kas vēlas saņemt palīdzību no SEO.
 5. WordPress.com – lieliski piemērots tiem, kas vēlas praktisku SEO pieredzi.

Viņi’Re bagātīgs un viegli lietojams. Wix un Weebly ir īpaši labi, lai izskaidrotu funkcijas un izvirzītu mērķus, integrējot savas zināšanu bāzes tieši celtniekā. Kurš no abiem jums ir labāks, galu galā tiek uzskatīts par personīgu izvēli. Ja jūs’jūs vairs neinteresē uzzināt par SEO, un drīzāk jūsu celtnieks to apstrādā tikai jums, pēc tam GoDaddy’s “mēs’Es parūpēšos, ja tas viss” pieeja ir vēl pievilcīgāka.

Squarespace un WordPress.com ir drausmīgas iespējas tiem, kas ir mazliet ērtāki ar SEO labāko praksi. Šie celtnieki uzvarēja’t procesa laikā turiet savu roku, bet tad ne visi vēlas, lai viņu turētu rokā.

Visi pieci celtnieki atzīmē svarīgākās SEO izvēles rūtiņas, un viņu attīstības komandas nodrošinās, ka viņi seko līdzi tendencēm. Galu galā tiek noteikts, kurš celtnieks vislabāk papildina jūsu vietnes vajadzības.

Wix, Weebly un WordPress.com ir bezmaksas plāni, lai jūs varētu tos izmantot tik ilgi, cik vēlaties, pirms izlemjat, vai tos izvēlēties’tev taisnība. Squarespace piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, savukārt GoDaddy’Bezmaksas izmēģinājuma periods ir viens mēnesis. Abām iespējām vajadzētu dot daudz laika, lai veidotu viedokli par platformām.

Izvēloties kādu no šiem pieciem celtniekiem, jūs varat pārliecināties, ka skumjš attēls, kuru mēs uzgleznojām šī raksta sākumā, nenotiek’t notiek ar tevi. Tā vietā izraidiet digitālo drudzi un planējiet, lai gūtu panākumus SEO!

BUJ

Kāpēc SEO ir svarīgs??

Meklētājprogrammu optimizācija ir viens no labākajiem veidiem, kā to atrast tiešsaistē. Tā’s raksturīgais bezmaksas mārketings. Augsts vērtējums par pareizajiem meklēšanas vienumiem dienā var piesaistīt tūkstošiem apmeklētāju. Un labākā daļa ir viņi’atkārtoti filtrēts tieši jūsu vietnei. Viņi’atkal tevi meklē! Nav SEO, nav organiskas trafika. Skumja diena jums.

Lai sāktu, iepazīstieties ar mūsu rakstiem par SEO padomiem

 • Enkura teksts
 • Atpakaļsaites
 • Vietnes arhitektūra

Kuru SEO vietņu veidotāju ir visvieglāk izmantot?

Tīrai lietošanas ērtībai, Weebly bija viens no galvenajiem mūsu pētījumiem. Weebly un Wix ir drošas derības, kad runa ir par lietošanas ērtumu. Tas teica, tas’tas nav melnbalts jautājums. Daži lietotāji atrod Kvadrāts vieglāk lietojams. Jūs noklikšķiniet ar to, ar kuru jūs noklikšķiniet. Bezmaksas izmēģinājumi ir lieliska iespēja to uzzināt pirms dalīšanās ar skaidru naudu.

Kas ir alt teksts?

Alt teksts ir tas, kā meklētājprogrammas saprot, kādi ir attēli. Padomājiet par tiem kā maziem privātiem parakstiem. Meklētājprogrammas ir gudras, taču tās’re vēl nav prātīgi zināt, kāds ir attēls, apskatot to. Viņi meklē alt tekstu. Alt text paziņo jūsu vietnes vizuālos elementus un piedāvā veidu, kā jūs atrast attēla meklēšanas rezultātos.

Kas ir strukturēti dati?

Strukturētie dati ir veids, kā meklētājprogrammām sniegt specializētu informāciju par jūsu lapām. Tā’s, kā meklēšanas rezultātos tiek veidoti piedāvātie fragmenti (zvaigžņu vērtējumi, receptes un tā tālāk). Google, Bing, Yandex un Yahoo! visi esam sadarbojušies ar to, tāpēc esiet droši’Tā nav garlaicīga tendence. Strukturēti dati tikai kļūs nozīmīgāki.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me