5 labākās uzņēmumu e-komercijas platformas: pārdod un mērogo tiešsaistē

Contents

Uzņēmumu e-komercijas platformas: piemērots risinājums jums?

Jauks darbs! Jūsu bizness ir sasniedzis uzņēmuma līmeni. Vai jums’atkārtoti apstrādājot 5000 pārdošanas minūtē vai izmantojot vairākus zīmolus, tu’Jums būs nepieciešama e-komercijas platforma, kas var tikt galā ar tik lielu pieprasījumu, nodrošinot jaudīgus, mērogojamus risinājumus, kas uzvarēja’t sprādze zem jūsu milzīgās slodzes darījumu pieprasījumu.


Kāpēc uztraukties par uzņēmuma e-komercijas platformas izmantošanu? Nu, izmantojot ‘regulāri’ e-komercijas platforma būtu kā Super Bowl mitināšana jūsu aizmugures dārzā – jūs uzvarējāt’t nav gandrīz pietiekami daudz vietas vai aprīkojuma, lai darbotos nevainojami. Tīmekļa vietnes izteiksmē jūsu tiešsaistes veikals drīz sabruks, un tas būtu postoši jūsu zīmolam.

Mēs zinām savu ceļu uz e-komercijas vietņu veidotāju, tāpēc jūs varat mums uzticēties, lai sniegtu jums precīzu, godīgu un noderīgu informāciju. Izmantojot mūsu ekspertu zināšanas, mēs’Mēs šodien atlasījām piecas no labākajām uzņēmumu e-komercijas platformām. Iepazīstieties ar mūsu galīgo sarakstu zemāk…

Labākās uzņēmumu e-komercijas platformas ir:

 1. Shopify Plus: Labākā vispārējā uzņēmumu e-komercijas platforma
 2. BigCommerce Enterprise: Vislabākais borta ātrumam
 3. Magento komercija: Vislabākais Pro tīmekļa izstrādātājiem
 4. WooCommerce for Enterprise: Labākais zemo izmaksu risinājums
 5. Tirdzniecības mākonis: Labākais starptautiskajam biznesam

No mūsu pētījumiem mēs atklājām, ka Shopify Plus ir labākais visaptverošais risinājums uzņēmumiem, un BigCommerce Enterprise ir noslēdzis ciešo vietu ar savu lielisko iebūvēto funkciju klāstu. Sīkāka informācija par katru platformu’cenas, funkcijas, plusi un mīnusi, lasiet tālāk.

1

Shopify Plus

Labākā vispārējā uzņēmuma e-komercijas platforma

Īsumā

 • Cenas: Vismaz 2000 USD mēnesī
 • Uzņēmuma prasības: n / a
 • Pašreiz pilnvaras: GymShark, NY Times, The Economist
 • Īss fakts: Izmanto vairāk nekā 7000 zīmolu 175 valstīs

Shopify Plus plusi

Shopify Plus iemesla dēļ ieņem mūsu galveno vietu. Iepazīstieties ar Shopify’s plus zemāk, lai redzētu, kāpēc:

 • Ātra un ērta darba sākšana: Shopify ir pilnībā mitināta e-komercijas platforma, tāpēc jūs to nedarāt’nav jāuztraucas par vietnes kodēšanu’s aizmugure vai joslas platuma pārvaldīšana.
 • Plašs spraudņu klāsts: Izvēlieties no vairāk nekā 1500 lietotnēm, kuras integrējat savā tiešsaistes veikalā, tādējādi palīdzot uzlabot savas vietnes veiktspēju visās e-komercijas jomās..
 • Rentabla: Shopify Plus joprojām ir daudz lētāka iespēja nekā tīmekļa attīstības aģentūras īre, un jums ir pieejams izcils, visu diennakti strādājošs klientu atbalsts..
 • Apstrādājiet 10 000 darījumus minūtē: Shopify Plus pārdošanas laikā palielinās jūsu veikala darbību bez aizķeršanās.

Shopify Plus mīnusi

Diemžēl neviena e-komercijas platforma nav perfekta. Lasiet Shopify Plus negatīvus šeit:

 • Ierobežota radošums: Lai gan jūs varat pielāgot savu kodu, izmantojot lietotnes, jūs varat’t neradiet pielāgotus dizainus no nulles, kā jūs varat Magento vai WooCommerce. Tomēr tas attiecas uz visām mitinātajām platformām, ne tikai uz Shopify.
 • Spraudņa izmaksas var saskaitīt: Neskatoties uz Shopify’salīdzinoši zemās abonēšanas izmaksas, jums, iespējams, vajadzēs tērēt vairāk trešo pušu spraudņiem nekā BigCommerce, kas piedāvā daudz vairāk iebūvētu rīku.

Shopify Plus: galvenās funkcijas

10 bezmaksas un 59 maksas tēmas

Nodrošiniet, lai veikalu fasādes dizains precīzi atspoguļotu jaudīgo biznesu, izmantojot 69 profesionāli izstrādātas veidnes.

Veikals maksā

Izmantojiet Shopify’Lietotne, iepriekš Shopify Pay, lai ļautu klientiem saglabāt nosūtīšanas un norēķinu informāciju, lai paātrinātu norēķinu procesu un uzlabotu jūsu reklāmguvumu līmeni par 18%.

Pārvaldiet ne vairāk kā 10 veikalus vienlaikus

Izmantojiet Shopify’izcili rīki, no kuriem vienā vietā audzēt dažādus tiešsaistes veikalus, kas ietver jūsu uzņēmuma biznesu.

Shopify Plus akadēmija

Nodrošiniet sava biznesa nevainojamu darbību, izmantojot izcilu klientu atbalstu, kā arī piekļuvi Shopify Plus akadēmijai, kurā ir pašpārvaldes apmācība, kas veltīta jūsu biznesa izaugsmei.

veikals un labākās uzņēmumu e-komercijas platformasShopify Plus nodrošina īpaši spēcīgu platformu jūsu uzņēmuma biznesam, vienlaikus paliekot ļoti vienkārši lietojams

Papildu informācija:

 • Shopify pārskats: izlasiet mūsu padziļināto pārskatu
 • Shopify vs WooCommerce vs BigCommerce: kura platforma uzvar trīskāršo draudu cīņā?
 • Shopify vs Shopify Plus: Kādas ir galvenās atšķirības??
 • Shopify vs WooCommerce: kurš no tiem ir piemērots jūsu biznesam?

2

BigCommerce Enterprise

Vislabākais ātrumam uz borta

Īsumā

 • Cenu noteikšana: Citāti parasti ir no 500 līdz 15 000 USD mēnesī
 • Uzņēmējdarbības prasības: Gada ieņēmumi pārsniedz USD 1 miljonu
 • Pašreiz pilnvaras: Skullcandy, Ben & Džerijs’s, Motorola
 • Ātrs fakts: Dibināta 2009. gadā un atrodas Ostinā, Teksasā

BigCommerce uzņēmums: plusi

Kā norāda nosaukums, BigCommerce ir viens no lielākajiem uzņēmumu spēles cienītājiem. Šeit’s kāpēc:

 • Ātra iekāpšana: 95% BigCommerce Enterprise tirgotāju ir izveidoti četru mēnešu laikā vai mazāk, lieloties par 50% ātrāku uzstādīšanas laiku nekā lielākajai daļai konkurentu.
 • Diennakts klientu atbalsts: Jūs’Visu diennakti atbalstu saņemsiet, izmantojot e-pastu, tiešraides tērzēšanu un tālruni. Jūs’Jūs arī varēsit piekļūt prioritārajam atbalstam, izmantojot vecāko tehniskā atbalsta aģentu, kurš 30 sekunžu laikā var atbildēt uz jūsu zvanu
 • Iebūvētās funkcijas: Atšķirībā no Shopify Plus un tā paļaušanās uz lietotnēm, BigCommerce Enterprise piedāvā visu nepieciešamo iebūvētā uzņēmuma mērogošanai, ietaupot aptuveni 5800–30 000 USD+ gadā lietotņu abonēšanas izmaksās, salīdzinot ar Shopify Plus.
 • 99,98% uptime: Uzvarēja BigCommerce’t neļautu jūsu vietnei avarēt pat visnoslogotākajā laikā. Platforma arī atbildīs par visiem jauninājumiem un problēmu novēršanas jautājumiem jūsu vietā, jums nevajadzēs pacelt pirkstu.

BigCommerce Enterprise: mīnusi

Tāpat kā visas platformas, arī BigCommerce Enterprise ir dažas nelielas negatīvās puses, kuras varat redzēt zemāk:

 • PayPal maksa: Pārdodot produktus, izmantojot PayPal, transakcijas maksa netiek samazināta’Maksājumu vārteja BigCommerce Enterprise plānā, kas nozīmē jūs’Jūs maksāsit tādu pašu PayPal darījumu maksu summu, kādu jūs maksātu BigCommerce’s ‘Pamata’ plāns.
 • Tikai iebūvētām funkcijām: Kaut arī iebūvētās funkcijas ir ārkārtīgi spēcīgas, jūs’jūs vairs nespējat personalizēt un pielāgot savu veikalu, cik vien iespējams, izmantojot Shopify un tā plašo lietotņu tirgu.

BigCommerce Enterprise: galvenās funkcijas

Liels iebūvēto funkciju ventilators? Tad tu’jums patiks BigCommerce’piedāvājumi:

Produktu meklēšanas funkcija

Izveidojiet produktu meklēšanas filtrus un personalizējiet lietotāja pieredzi ar ieteikumiem (pamatojoties uz lietotāju’valodu, atrašanās vietu un pirkšanas vēsturi), lai uzlabotu pārdošanas iespēju.

400 API zvani sekundē

BigCommerce Enterprise atbalsta 400 API zvanus sekundē (salīdzinājumā ar Shopify Plus)’ 10), kas nozīmē, ka lielos produktu katalogus var sinhronizēt dažu minūšu, nevis stundu laikā.

Vairāk nekā 250 vietējās norēķinu metodes

Izmantojot BigCommerce Enterprise, jūs varat pārdot savus produktus uz katru pasaules malu, izmantojot platformu’Spēja pieņemt vairāk nekā 250 maksājumu veidus vairāk nekā 100 valstīs.

Daudzslāņu drošība

Uzturiet savu tiešsaistes veikalu drošu, izmantojot daudzslāņu drošību un aizsardzību pret izplatītu pakalpojumu liegšanu (DDoS), palīdzot novērst hakeru traucējumus jūsu mitināšanas pakalpojumos, lai apturētu lietotājus izmantot jūsu vietni.

Vietējie inscenējumi

Pirms atjauninājumu publicēšanas, neatkarīgi no tā, apskatiet visas tīmekļa dizaina izmaiņas reālā laikā’atkārtoti atjaunināt darbvirsmas vai mobilo vietni.

lieltirdzniecības uzņēmuma e-komercijas platformasBigCommerce Enterprise sola zemākas cenas nekā Magento un Shopify Plus

Papildu informācija:

 • BigCommerce vs Magento: Kurš uzvar lielajā cīņā??
 • BigCommerce vs WooCommerce: kā viņi salīdzina?
 • BigCommerce vs Shopify: kurš titāns uzvar sadursmi?

3

Magento komercija

Vislabākais Pro tīmekļa izstrādātājiem

Īsumā

 • Cenu noteikšana: Licencēšanas maksa no USD 1,988 mēnesī, papildus hostinga, domēna vārda un vietnes izstrādes izmaksām, kas atkarībā no projekta var maksāt no 100 000 līdz 1 miljonam USD.
 • Uzņēmējdarbības prasības: Individuālie piedāvājumi, pamatojoties uz jūsu gada apgrozījumu
 • Pašreiz pilnvaras: Paul Smith, Barbour, HP
 • Ātrs fakts: Adobe iegādājies 2018. gadā par 1,68 miljardiem dolāru

Magento komercija: plusi

Magento Commerce ir pašu mitināta platforma, kas nozīmē, ka jums ir pilnīga radoša brīvība – ja vien jums ir kodēšanas zinātība!

 • Integrācijas: Magento Commerce var lepoties ar nepārspējamu integrāciju izvēli, piedāvājot plašu radošo vadību.
 • Papildfunkcijas: Magento Commerce tika izveidots lietotājiem ar tīmekļa attīstības pieredzi, nodrošinot ļoti elastīgas un sarežģītas e-komercijas funkcijas.
 • Liela izstrādātāju kopiena: Tā kā pašpietiekama platforma nav izveidota Magento atbalsta komanda. Tā vietā tajā ir lielākā e-komercijas izstrādātāju kopiena, kas piedāvā atbalstu jūsu problēmām un atbildes uz jūsu jautājumiem.

Magento komercija: mīnusi

Pašā pusē pašas mitinātās platformas sniedz nelielu atbalstu un var pārsteigt ar slēptām izmaksām:

 • Slēptās izmaksas: Atšķirībā no Shopify vai BigCommerce, jūs’jums ir nepieciešams iegādāties savu hostingu, domēna vārdu un drošības sertifikātus. Turklāt Magento iekasēs maksu no jūsu uzņēmuma no USD 1000 līdz USD 5000, ja drošības pārbaudēs jūsu kodā tiks atrasta ievainojamība.
 • Dārgas migrācijas: Reizi pāris gados jūsu tiešsaistes veikalā notiks dārgas un laikietilpīgas migrācijas. Piemēram, Magento nesen migrēja uz Magento 2 Commerce.
 • Palēnina ar mērogu: Daudzi uzņēmumi, kas apstrādā daudz darījumu un klientu datus, ir sūdzējušies par kļūdām un lēnu iekraušanas ātrumu, kad tiek palielināta mērogošana.

Magento komercijas galvenās iezīmes

Tūlītējs pirkums

Jūsu klienti var izmantot iepriekš saglabātu norēķinu un piegādes informāciju, lai izlaistu norēķinu darbības, izveidojot ātrāku un vieglāku procesu – īpaši mobilajiem lietotājiem.

Produktu ieteikumi

Iestatiet automatizētās kārtulas, lai noteiktu, kurš no jūsu produktiem tiks ieteikts noteiktiem klientiem, neatkarīgi no tā, vai vēlaties ieteikt saistītus produktus vai dārgākas iespējas, lai palīdzētu palielināt pārdošanas apjomus.

Lapu veidotājs

Magento nesen ieviesa vilkšanas un nomešanas dizaina funkcionalitāti (kā jūs’d atrast vietnē Shopify vai BigCommerce)’s front-end, kas nozīmē, ka varat viegli pārveidot savu vizuālo saturu. Tomēr jūs’Jums joprojām būs jākodē jūsu aizmugures kods.

Magento uzņēmuma e-komercijas risinājumiMagento Commerce piedāvā nepārspējamu dizaina brīvību, bet tikai tad, ja jums ir Web izstrādes prasmes 4

WooCommerce for Enterprise

Labākais zemo izmaksu risinājums

Īsumā

 • Cenu noteikšana: Kā atvērtā koda spraudnis’s bez maksas instalēt, bet jūs’Tas būs jāpievieno esošai WordPress vietnei, kurai ir savas uzstādīšanas izmaksas.
 • Uzņēmējdarbības prasības: n / a
 • Pašreiz pilnvaras: Weber NZ, CoolBlueWeb, OutPut
 • Ātrs fakts: WordPress pārvalda 28% vietņu visā pasaulē

WooCommerce for Enterprise: Pros

Izmantojot WooCommerce, jūs’atkal strādājat ar uzticamu zīmolu WordPress. Šeit ir dažas no lielākajām ērcēm, kas WooCommerce liek ķeksītei:

 • Elastība: Kā WordPress spraudni (līdzīgu lietotnei) WooCommerce var instalēt un izmantot, lai atbalstītu jebkuru jūsu tiešsaistes veikala daļu neatkarīgi no tā,’s viss mugurkauls vai vienkārši galvenā jūsu satura struktūras sastāvdaļa.
 • Lētas tēmas: WooCommerce ir 18 iekšējas tēmas, kuru cena sākas tikai no 39 USD, ko jūs varat pielāgot savai sirdij’s saturs (ja jūs zināt, kā kodēt).
 • Drošs kods: WooCommerce revidē nozares vadošie kodēšanas eksperti, lai pārliecinātos, ka tā ievēro labāko praksi un uztur augstus kodēšanas standartus, saglabājot jūsu uzņēmuma veikalu drošās rokās.

WooCommerce for Enterprise: mīnusi

Norādiet sevi uz WooCommerce for Enterprise negatīvajām pusēm. Iesācējiem tas var’t atbilstu Magento Commerce radošai brīvībai vai Shopify Plus ērtai lietošanai:

 • Atbalsta trūkums: Atšķirībā no Shopify vai BigCommerce, nav īpašas atbalsta komandas, uz kuru paļauties, lai palīdzētu jūsu problēmu risināšanā. Tā vietā jūs’Jums būs jākonsultējas ar citiem tīmekļa izstrādātājiem, kas prasa daudz laika un ir dārgi.
 • Lietošanas ērtums: Tāpat kā visas pats mitinātās platformas, arī WooCommerce ir grūti izmantot, ja jūs to nevēlaties’t ir tehniskās iespējas. Ja jūs don’Mums nav nekādas kodēšanas pieredzes, tad mēs’d iesakām izmantot mitinātu programmatūru, piemēram, Shopify vai BigCommerce.
 • Slēptās izmaksas: Kamēr spraudni WooCommerce var brīvi instalēt, jūs’Jums būs jāmaksā par mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, domēna vārdu, SSL drošību, tēmām, lietotnēm un citiem resursiem, piemēram, tīmekļa izstrādātāju atbalstu.

WooCommerce for Enterprise: galvenās funkcijas

WooCommerce ir e-komercijas spraudnis, kas var pārvērst jūsu vietni par jaudīgu tiešsaistes veikalu. Tomēr tā nav’t nav tik daudz iebūvētu funkciju kā jums’d atrast uz pilnībā mitināta, ‘gatavs-out-the-box’ piemēram, BigCommerce. Zemāk ir atrodamas labākās vietnes WooCommerce for Enterprise funkcijas:

Kompensācijas par vienu klikšķi

Piedāvājot klientiem iespēju atgūt naudu uzreiz, tiks uzlabota vispārējā lietotāju pieredze un jāveicina atkārtota pārdošana.

Neierobežota pielāgošana

Tas, kas WooCommerce nav raksturīgs, to kompensē ar savām neierobežotajām kodēšanas iespējām. Lai nodrošinātu, ka tiešsaistes veikals precīzi atspoguļo jūsu unikālo zīmolu, varat pielāgot visu, sākot no jūsu mājas lapas līdz pat izrakstīšanās lapai.

e-komercijas uzņēmuma e-komercijas risinājumiWooCommerce ir grūtāk izmantot nekā Shopify Plus, bet mazāk sarežģīts nekā Magento Commerce Labākais WooCommerce hostings: Kurš resursdators visvairāk izmanto WooCommerce?

WooCommerce alternatīvas: kas vēl tur ir?

5

Tirdzniecības mākonis

Vislabākais starptautiskajam biznesam

Īsumā

 • Cenu noteikšana: Jūs maksājat 1-2% no sava pārdošanas apjoma
 • Uzņēmējdarbības prasības: Pieder vairāk nekā 5 tiešsaistes veikaliem
 • Pašreiz pilnvaras: Adidas, GoPro, L’Oreāls
 • Ātrs fakts: Agrāk pazīstams kā Demandware

Salesforce komercijas mākonis: plusi

Atrodoties mākonī (t.i., pilnībā balstoties uz internetu bez jebkādas aparatūras), Salesforce Commerce Cloud ir bezgalīgi pielāgojams. Ja jums patīk šīs platformas skaņa’Lielākie plusi, tad Salesforce var būt kopā ar jums:

 • Salesforce programmatūra: Jūs varat viegli integrēt savu e-komercijas veikalu ar Salesforce’citu CRM (klientu attiecību pārvaldības) programmatūru, kas balstīta uz mākoņiem, lai izveidotu konsekvenci visā jūsu biznesā.
 • Lieliski piemērots starptautiskiem zīmoliem: Pārvaldiet vairākus veikalus no viena fona, vienlaikus pieņemot dažādu valūtu veidus un efektīvi izmantojot dažādas valodas katrā veikalā.
 • Klientu atbalsts: Atšķirībā no Magento vai WooCommerce, jūs varat gūt labumu no visaptveroša atbalsta visu diennakti, savukārt Salesforce Commerce Cloud atbalsta komanda ar jums nodarbosies ar visiem pamata sistēmas jauninājumiem..

Salesforce komercijas mākonis: mīnusi

Salesforce Commerce Cloud ir dažas ne tik sudrabotas oderes, proti, tās augstās īpašumtiesību izmaksas un intuitīvu dizaina rīku trūkums:

 • Neelastīgs: Tā’Tā nav intuitīvākā izmantojamā platforma, tāpēc, ja nevēlaties, jums būs grūti izveidot efektīvu, profesionāla izskata veikalu’t ir tīmekļa attīstības pieredze.
 • Dārgi: Tāpēc, ka jūs’Ja samaksājat procentus no sava pārdošanas apjoma, lai izmantotu Salesforce komercijas mākoni, jūs arvien dziļāk izmantosit savu peļņas normu, jo vairāk naudas jūsu uzņēmums nopelnīs katru gadu. Tātad, ja jūsu bizness katru gadu nopelna USD 20–500 miljonus, jūs, iespējams, iztērējat USD 200 000 + gadā par Salesforce!

Salesforce komercijas mākonis: galvenās funkcijas

Universālā kanāla pārdošana

Izmantojot Salesforce Commerce Cloud, varat pārvaldīt (un pārdot produktus no) tiešsaistes veikalā, sociālo mediju kanālos, mobilajā vietnē un ķieģeļu un javas veikalā vienuviet..

Klientu datu pārskati

Šī platforma apkopos datus un ieskatu jūsu klientu iepirkšanās paradumos, izmantojot savu personalizācijas motoru, sauktu Einšteins, un izmantojiet šos datus lietotāja personalizēšanai’iepirkšanās pieredze – palīdzot uzlabot reklāmguvumus un palielināt pārdošanas apjomus.

salesforce komercija mākonis uzņēmuma e-komercijas platformasSalesforce Commerce Cloud piedāvā vieglu integrāciju ar citu izcilu Salesforce CRM programmatūru

Kā izvēlēties uzņēmuma e-komercijas platformu

Jūs’Veicot uzņēmuma attīstību, esat to paveicis tik tālu, tāpēc jums jāpārliecinās, ka esat izvēlējies e-komercijas platformu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un ambīcijām. Zemāk ir norādītas dažas vissvarīgākās funkcijas, fakti un smalkās izdrukas, uz kurām jums vajadzētu pievērst uzmanību, izvēloties uzņēmuma e-komercijas platformu…

Iekāpšanas laiks

Kā uzņēmuma e-komercijas īpašnieks vēlaties pēc iespējas ātrāk izveidot un palaist tiešsaistes biznesu. Ir pilnībā mitinātas platformas, piemēram, Shopify Plus un BigCommerce Enterprise ‘gatavs doties’ pakotnes, nodrošinot visu nepieciešamo sava uzņēmuma augšanai vienuviet. Izmantojot šīs platformas, jūs don’nav jādomā par kodēšanu, mitināšanu, joslas platumu vai jebkuru citu tīmekļa attīstības taktiku.

Vai jūs pārdodat uzņēmumiem vai patērētājiem?

Dažās platformās ir rīki, kas ir labāk piemēroti I.T. plaša mēroga programmatūru uzņēmumiem visā pasaulē, savukārt citās e-komercijas platformās būs funkcijas, kas īpaši paredzētas atsevišķu mazumtirdzniecības preču, piemēram, sporta apģērba vai smaržu, pārdošanai. Shopify Plus un BigCommerce Enterprise atzīmējiet abas klientu izvēles rūtiņas, piedāvājot visus jums nepieciešamos rīkus’d jāpārdod B2B un B2C (bizness biznesam un bizness patērētājam).

Kopējās izmaksas

Lai iegūtu visprecīzāko informāciju par cenām, jūs’Jums būs jāpieprasa cenas no katras platformas, un tas ir patiešām vienkārši izdarāms. Tomēr vienreiz jūs’Jūs esat salīdzinājis izvēlēto uzņēmuma e-komercijas platformu individuālos piedāvājumus’Jums būs jāmeklē plašāk nekā abonēšanas izmaksas. Vai jūsu izvēlētajai platformai būs papildu izmaksas par tādām lietām kā tīmekļa mitināšana, IT atbalsts, domēna vārdi un spraudņi?

Konsultējieties ar citām komandām jūsu biznesā

Jūsu izvēlētais uzņēmuma e-komercijas risinājums ietekmēs visas jūsu biznesa jomas, tāpēc noteikti konsultējieties ar citiem departamentiem, lai izvēlētos risinājumu, kas nāk par labu visiem. Piemēram, jūsu mārketinga komandai būs viedoklis par platformu’personalizācijas funkcijas, savukārt jūsu IT nodaļa var jautāt, kā programmatūra tiks integrēta jūsu pašu datorsistēmās.

Labākās uzņēmumu e-komercijas platformas: kopsavilkums

Mēs’Mēs esam atlasījuši piecus no labākajiem uzņēmuma e-komercijas risinājumiem, lai ietaupītu stundas meklējot, ritinot, noklikšķinot un zvanot. Uzņēmuma vadīšana ir pietiekami laikietilpīga, pareizi?

Tagad, kad jūs’Kad esat sasniedzis mūsu jauko kopsavilkumu, jums vajadzētu būt idejai, kura platforma ir vislabākā jūsu uzņēmuma biznesam. Ļaujiet’Mēs ātri atjaunojam mūsu sarakstu….

Labākās uzņēmumu e-komercijas platformas ir:

 1. Shopify Plus: Labākā vispārējā uzņēmumu e-komercijas platforma
 2. BigCommerce Enterprise: Vislabākais borta ātrumam
 3. Magento komercija: Vislabākais Pro tīmekļa izstrādātājiem
 4. WooCommerce for Enterprise: Labākais zemo izmaksu risinājums
 5. Tirdzniecības mākonis: Labākais starptautiskajam biznesam

Kamēr viņi’re visas izcilās platformas, mēs’d ieteiktu Shopify Plus jebkura lieluma uzņēmumiem. Ar Shopify jūs’atkārtoti ieguldiet līdzekļus pasaules e-komercijas līdera instrumentos, drošībā un elastībā. Tā var’t arī nav saskaņots ērtākai lietošanai. Viss, kas to uzskatīja, tas’Nav brīnums, ka Shopify Plus šobrīd pārvalda vairāk nekā 7000 lielu uzņēmumu 175 valstīs.

BigCommerce Enterprise tomēr tuvojas sekundei, tomēr lepojas ar iespaidīgāku iebūvēto funkciju klāstu nekā pat Shopify Plus. Vēl viens mājsaimniecības e-komercijas nosaukums – BigCommerce nodrošina izcilu klientu atbalstu ar atbilstošiem uzņēmuma mēroga pārdošanas rīkiem.

Neatkarīgi no tā, kuru platformu jūs izvēlaties, jūs’Jūs strādāsit ar uzticamu zīmolu ar daudzu gadu pieredzi e-komercijas pasaulē.

Diemžēl tomēr tā’Tagad ir laiks atvadīties un veiksmi – mēs ļoti ceram redzēt, ka jūsu uzņēmums drīz to izveidos tiešsaistē!

Labākās uzņēmumu e-komercijas platformas: FAQ

Kas ir uzņēmuma e-komercija?

Uzņēmuma e-komercijas sistēma ir tiešsaistes platforma, kas’vai nu paši mitināti (piemēram, Magento Commerce), vai uz vietas (piemēram, Shopify Plus), kas var ļaut uzņēmuma mēroga e-komercijas uzņēmumiem veikt mērogu un pārdot tiešsaistē. Parasti uzņēmuma e-komercijas bizness apstrādā vairākus tūkstošus pasūtījumu minūtē, izmantojot vairākus tiešsaistes veikalus.

Kāda ir labākā uzņēmuma e-komercijas platforma?

Apvienojot lietošanas vienkāršību ar smalkākajiem pārdošanas rīkiem tirgū un iespēju apstrādāt vairāk nekā 10 000 pasūtījumu minūtē, Shopify Plus ir labākā uzņēmumu e-komercijas platforma tirgū, kas šobrīd atbalsta vairāk nekā 7000 lielu zīmolu 175 valstīs..

Kā izvēlēties uzņēmuma e-komercijas platformu?

Jums ne tikai jāapsver cenu noteikšana, bet arī jānovērtē, ka pašpietiekamām platformām, piemēram, Magento Commerce, ir nepieciešams augsts kodēšanas zināšanu līmenis. Tikmēr iespējot pilnībā mitinātas platformas, piemēram, Shopify Plus kāds ātri un viegli izveidot uzņēmuma veikalu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me