5 labākās vietne Resume Builder 2020. gads: izveidojiet tiešsaistes slepkavas atsākšanu

labāko tiešsaistes atsāk celtnieku piedāvātais attēlsŠis raksts parādīs labākos vietņu veidotājus jūsu tiešsaistes atsākšanai, palīdzot jums izvēlēties labāko platformu, lai sāktu karjeru.


Mēs’ve visi tur ir bijuši – darba meklēšana, 50 CV izdrukāšana un uzņēmējdarbības uzsākšana ar pieklājīgu smaidu un klusu lūgšanu. Bet šīs dienas strauji atpaliek.

Izmantojot tiešsaistes vietņu veidotājus, jūs tagad varat pārveidot savu CV par profesionālu vietni, kurā jūsu prasmes un sasniegumi tiek parādīti daudz radošākā veidā nekā vienā A4 pusē. Darba devēji var vienkārši meklēt jūsu vārdu vai prasmju kopu un atrast jūsu tiešsaistes atsākšanu. Viņi nāk pie jums, tāpēc jūs don’t. Tas ietaupa jūsu laiku, pūles un stresu!

5 no labākajām vietnēm, kurās ir atsākts celtnieks

Mēs’esam veikuši pētījumu, un mēs varam jums pateikt piecas labākās vietnes, kurās ir atsākta celtnieku vietne:

 1. Kvadrāts
 2. Wix
 3. Weebly
 4. Ej tēti
 5. Pārsteidzoši

Šie pieci uzņēmumi izvirzījās mūsu testu augšgalā sešās dažādās kategorijās – lietošanas ērtums, piedāvātās funkcijas, izmaksu saistība ar sniegto vērtību, piedāvāto tīmekļa vietņu dizaina kvalitāte, iekļautā atbalsta komanda un klientu atsauksmes. Pēc tam mēs saskaitījām visus sešus rādītājus katram vietnes veidotājam, lai noskaidrotu, kurš ir labākais. Squarespace pārspēj visas citas vietnes, bet Wix, Weebly, GoDaddy un Strikingly visi darbojās labi, šādā secībā:

Ir daudz atsākt celtnieku vietnēm, kas tur, no kuriem izvēlēties. Bet šie pieci ir labākie no labākajiem, neatkarīgi no tā, vai jūs’fotogrāfs, uzņēmuma īpašnieks, absolvents vai karjeras mainītājs.

Tālāk varat uzzināt vairāk par šīm piecām lielākajām vietnēm, kas atsāk darbu veidotāju. Mēs’Iedziļināsimies viņu veidnēs, funkcijās, cenās un citur.

Kā mēs veicam mūsu vietņu veidotāju izpēti – lai iegūtu sīkāku pārskatu par to, kā mēs izveidojām šo sarakstu.

Labākās Resume Builder vietnes

Profesionāļiem savulaik bija nepieciešams tīmekļa izstrādātājs, lai izveidotu savu klātbūtni tiešsaistē. Tagad vienīgais tiešsaistes rīks – vietņu veidotājs – ir viss, kas viņiem vajadzīgs.

Vietņu veidotāji atceļ visas sarežģītās vietnes izveides tehniskās prasības, piemēram, kodēšanu, tīmekļa mitināšanas organizēšanu un drošības sertifikātu iegādi, ļaujot ikvienam piekļūt tiešsaistē. Jūs’Jums vienkārši jāpiesakās, jāizvēlas veidne un jāpielāgo tā, izmantojot vienkāršu vilkšanas un nomešanas saskarni. Īsāk sakot, ātra pusstunda’strādājam ar vietņu veidotāju, un ikviens var izveidot nepieciešamo, tiešsaistes atsākumu!

Labākie vietņu veidotāji, kas atsāk darbu, ir:

 1. Kvadrāts Labākais vietņu veidotājs
 2. Wix – labākais vispusīgais vietņu veidotājs
 3. Weebly – vislabāk portfeļiem
 4. Ej tēti – visātrāk būvējams
 5. Pārsteidzoši – vislabākā cenas un kvalitātes attiecība

Vietnes veidotāja izmantošana jūsu atsākšanai patiešām varētu palīdzēt jūsu CV izcelties no pūļa.

Ne tikai tas, ka vietņu veidotāji ir ļoti ērti lietojami, lai jūs varētu personalizēt, atjaunināt vai pilnībā pārrakstīt savu CV bez liekām grūtībām, kad vien vēlaties..

Dons’neaizmirstiet katru vietnes veidotāju vai nu piedāvāt bezmaksas plānu, vai bezmaksas izmēģinājumu, lai jūs varētu izmēģināt katru platformu pirms dolāra iztērēšanas.

Kvadrāts

Labākais kopējais vietņu veidotājs un radošums

Kvadrāts: Kas mums patīk# 1

# 2

# 3

Plašs kvalitātes iespēju klāsts
Milzīgs dizaineru veidņu klāsts
Augsts radošās vadības līmenis
Kvadrāts: ko mēs don’t patīk# 1

# 2

Dažas veidnes nonāk stila slazdos pār lietošanas ērtumu
Sākumā grūti tikt galā

Ja jūs’Ja meklējat augstas kvalitātes dizainu un profesionālas veidnes, Squarespace ir galvenā izvēle. Mūsu pētījumā tam ir vislabākās kvalitātes funkcijas, piemēram, videoklipu, galeriju un audio kolekciju pievienošana. Varat arī sinhronizēt ar Dropbox un integrēt sociālo mediju kontus, piemēram, LinkedIn.

Squarespace ir elastīgākās, labi izstrādātas jebkura veidotāja veidnes. Jebkuru no tiem varat pielāgot savām vajadzībām. Bet, ja vēlaties ātrāku procesu, tad Squarespace ir jūs aptvēris.

Jau ir izveidotas veidnes, kas ir lieliski piemērotas atsākšanai. Mēs iesakām ‘Personīga & CV’ kategorijā, kurai ir 8 augstas kvalitātes veidnes, kuras jūs varat izveidot tiešsaistes atsākšanai ar.

Bet, ja jūs publicējat savu vietni un pēc tam pārdomājat, don’t jāuztraucas! Tiklīdz jūsu vietne ir aktivizēta, varat pārslēgties starp veidnēm. Ja vēlaties mainīt tiešsaistes atsākuma dizainu, sazinieties ar citiem vietņu veidotājiem’Bieži vien tas būs jāveido no jauna, un tas var prasīt daudz laika.

kvadrātveida kosmosa atsākt veidnesSquarespace ir plašs augstas kvalitātes veidņu klāsts dažādos stilos, kurus varat izmantot, lai izveidotu, atjauninātu un pielāgotu tiešsaistes atsākumu, kad tas attīstās.

Ja jūs’esat iesācējs vai vēlaties ātri atsākt atsākšanu tiešsaistē, tomēr laukums Squarespace vēl nav pieejams’t labākā izvēle jums. Kaut arī lietotājiem patīk radošās vadības apjoms, ko piedāvā šī vietņu veidotājs, cilvēkiem ar mazākām tehniskām prasmēm ir grūti to saprast. Tas ir labi, ja jūs’Atkal priecājaties uzzināt savu ceļu, bet, lai iegūtu īpaši ātru un ērti lietojamu tiešsaistes atsākšanas veidotāju, apskatiet Wix vai GoDaddy..

Kvadrāts ir ideāls, ja jūs’jūs tomēr vēlaties elastīgi izmantot savus radošos muskuļus. Viens no tiešsaistes atsākšanas priekiem ir tas, cik viegli jūs varat viņos iepludināt savu personību.

Izmantojot Squarespace, varat parādīt savu emuāru vai fotogrāfiju tieši blakus savam CV. Varat pievienot lieliskas emuāru veidošanas funkcijas, piemēram, kopīgošanu sociālajā tīklā, elastīgas pasta parādīšanas iespējas un aplādes.

Vai arī izmantojiet laukumu Squarespace’video fonus, interaktīvos grafikus un diagrammas, fontu bibliotēku, audio un attēlu elementus un daudz ko citu!

Cik maksā Squarespace? Atšķirībā no daudziem citiem vietņu veidotājiem tas nenotiek’t nepiedāvā bezmaksas plānu. Kvadrāts’Lētākais personīgais plāns sākas tikai ar USD 12 mēnesī, jāmaksā katru gadu. Tas dod jums vienkāršu, stilīgu tiešsaistes atsākt vietni ar tādām funkcijām kā neierobežots joslas platums, mobilajām ierīcēm draudzīgas lapas un bezmaksas pielāgots domēns (personalizēta vietnes adrese, kas jūsu CV var padarīt daudz neaizmirstamu).

kvadrātveida cenu plāniKvadrāts’Lētākais plāns ir personīgais plāns 12 USD mēnesī, un tam ir visas funkcijas, kas jums varētu būt vajadzīgas, veidojot tiešsaistes atsākšanu.

Jebkuru plānu varat pilnībā izmēģināt vietnē 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, un mūsu lasītājiem ir ekskluzīvs Squarespace kupona kods ietaupīt 10% par jebkura plāna izmaksām. Jums tikai jāievada kods WBE pie kases.

Kamēr laukums nav’t lētākais vietņu veidotājs, lai izveidotu jūsu tiešsaistes atsākšanu, ja jūs’jūs meklējat gludus dizainus un radošās vadības paketes’tas ir patiešām cienīgs ieguldījums. Ar nozares vadošajām un elastīgajām veidnēm, nevainojamām funkcijām un augstu radošās vadības līmeni’s labākais risinājums ikvienam, kurš vēlas izveidot pievilcīgu un profesionālu tiešsaistes atsākšanu.

Wix

Labākais vispusīgais vietņu veidotājs

Wix: Kas mums patīk# 1

# 2

# 3

# 4

19 dizaineru atsākt veidnes, no kurām izvēlēties
Ļoti ērti lietojams
Lieliska naudas attiecība
Wix ADI ātri un ērti izveido personalizētu vietni
Wix: Ko mēs don’t patīk# 1

# 2

Var’Pāriet veidnes, kad vietne ir aktivizēta
Sākumā izvēles iespējas var būt milzīgas

Wix ir populārs vietņu veidotājs, kas izmanto vienkāršu vilkšanas un nomešanas dizainu.

Jūs varat izvēlēties no vairāk nekā 500 veidnēm, bet ir 19 izvēlētai veidnei piemērotas veidnes, un kopā Wix – 43 veidnes’s kategorija “Portfelis & CV”. Katrs no tiem ir kvalitatīvs un pilnībā pielāgojams’s iemesls visā pasaulē Wix lieto vairāk nekā 132 miljoni cilvēku! Pārliecinieties, ka tomēr izvēlējāties uzmanīgi, kā jau reiz’es nolēmu, ka vari’t nomainiet veidni, ja vien nevēlaties sākt no nulles.

Wix’Vienkāršais tiešsaistes redaktors ļauj atlasīt elementus, piemēram, tekstlodziņus, attēlus, veidlapas un kartes, velciet tos uz lapu, kur vēlaties, un nometiet tur. Vienreiz tu’Ja tos esat ievietojis savā lapā, joprojām varat tos pārvietot uz vietu, kur vēlaties, mainīt to izmērus vai pilnībā izdzēst.

atsākt vietņu veidotāju veidnesWix’s veidnes sniedz jums iepriekš izveidotu izkārtojumu, kas jums jāievēro neatkarīgi no tā, vai jūs’atkārtoti modeli vai zinātnieku, padarot to viegli izveidot profesionālu tiešsaistes atsākt ātri.

Ja jūs’meklējot kaut ko vēl vieglāku, apskatiet Wix ADI. Tas nozīmē mākslīgā dizaina intelektu. Tas uzdod jums jautājumus par vietni, kuru vēlaties izveidot. Pēc tam tas izveido pilnībā personalizētu un iepriekš izveidotu vietni jūsu acu priekšā.

Wix ir daudz funkciju, kas atšķir jūsu CV, ieskaitot:

 • vairāk nekā 500 profesionāli izstrādātas, mobilam draudzīgas veidnes
 • vairāk nekā 100 fontu, no kuriem izvēlēties
 • kontaktformas un liecību ailes
 • tādus vizuālus materiālus kā attēlu un video fonus, galerijas un dažādus ritināšanas efektus
 • lietotnes, lai integrētu attiecīgos sociālos saziņas līdzekļus, piemēram, LinkedIn

Kā arī šie, Wix ļauj ērti integrēt jūsu emuāru vai portfeli tiešsaistes atsākšanā. Jūs varat viegli pievienot galerijas, reklāmkarogus un slaidrādes, kā arī plašu emuāru veidošanas iespēju klāstu no kategorijām līdz sociālajai kopīgošanai..

Tātad, ko tas viss maksā?? Wix ir bezmaksas plāns, tāpēc atbilde ir nekas! Bet, ja vēlaties noņemt Wix reklāmas un jums ir pielāgots domēns, lai atsākšana izskatās profesionāla, tad tā’Ir noteikti vērts pāriet uz apmaksātu plānu.

Lētākais plāns, kā veikt abas šīs lietas, ir Combo plāns tikai par 13 USD mēnesī, rēķins katru gadu. Tas dod jums neierobežotu skaitu lapu, lai parādītu savas prasmes, 3 GB krātuves, bezmaksas domēnu, bez Wix reklāmām un vēl vairāk.

Ir dārgāki plāni, kas piedāvā vairāk funkciju, piemēram, e-pasta kampaņas, un izmanto sarežģītāku lietotni Form Builder. Visi plāni piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija lai jūs varētu to pārbaudīt pirms apņemšanās. Izlasiet mūsu Wix cenu pārskats par pilnīgu Wix sadalījumu’Cenu plāni un kas ir visizdevīgākā cenas ziņā.

Kopumā Wix piedāvā visaptverošus risinājumus jūsu tiešsaistes atsākuma izveidošanai. Tā’Tas ir ērti lietojams, tam ir augsts radošās vadības līmenis, un tas ir ļoti izdevīgs. Jūs saņemat daudz noderīgu iespēju, no kurām izvēlēties, kā arī stilīgas veidnes ar pielāgotiem atsākšanas dizainiem.

Weebly

Vislabāk portfeļiem

Weebly: Kas mums patīk# 1

# 2

# 3

Lēti noņemt sludinājumus un savienot pielāgotu domēnu
Lieliska naudas attiecība
Plašs funkciju klāsts, un tai ir elastīgas veidnes
Weebly: Ko mēs don’t patīk# 1

# 2

# 3

Var’Lai neatjaunotu vietni pats, ja tā noiet greizi – paļaujieties uz palīdzību un atbalstu
Piemaksu plāni kļūst dārgāki, jo vairāk jūs virzāties uz priekšu
Var būt sarežģīti izmantot sākumā

Weebly ir vēl viens ārkārtīgi populārs vietņu veidotājs, izmantojot vietni vairāk nekā 45 miljoni cilvēku to izmanto visā pasaulē.

Weebly īpašu uzmanību pievērš arī tiešsaistes atsākšanas veidošanai. Jūs’atradīsi “Kā” raksti un ceļveži par to, ko iekļaut tiešsaistes portfelī. Ir arī ieteikumi tādām lietotnēm kā Accordion, kas lietotājiem ļauj ātrāk izveidot navigējamu izvēlni, uz kuras var noklikšķināt.

Weebly ir patiešām spēcīga izvēle tiešsaistes atsākšanas izveidošanai, it īpaši, ja jums ir darba katalogs, kuru vēlaties parādīt (piemēram, fotogrāfija, video).

Weebly ir rokasgrāmatas un raksti, lai padarītu jūsu dzīvi pēc iespējas vieglāku. Bet tā’Ir vērts atzīmēt, ka, neskatoties uz vilkšanas un nomešanas redaktoru, Weebly nav tik vienkārši lietojams kā Wix. Tas tikai prasa nedaudz vairāk laika, lai pierastu. Tātad, ja vēlaties, lai jūsu atsākšana tiešsaistē notiek tiešām ātri, tas ir’s nav jūsu labākais risinājums.

Weebly atbalsta ne tikai jūsu tiešsaistes atsākšanu, bet arī funkcijas un veidnes, lai palielinātu jūsu emuāru vai tiešsaistes portfeli, ja tas ir kaut kas, ko vēlaties reklamēt līdztekus vai integrēt savā CV.

Lai gan Weebly ir mazāks atsākšanas veidņu klāsts nekā Wix, tie joprojām aptver virkni nozaru un stilu.

Jūs varat redzēt dažus no Weebly’Stilīgs mobilajām ierīcēm draudzīgs portfelis un vietņu atsākšana, izmantojot šādus piemērus:

weebly atsākt vietņu veidnesWeebly’Šajās atsāknēšanas, portfeļu un personīgo zīmolu veidnēs var redzēt koncentrēšanos uz uzņēmējiem.

Tāpat kā Squarespace, varat mainīt savu vietni’Veidnes veidne jebkurā laikā, nesākot no nulles. Šī ir lieliska iespēja jūsu CV vietnes ilgtermiņa panākumiem. Ja jums ir mainījusies karjera vai nolemjat ievērot citu stilu, to’Ir svarīgi, lai būtu šī elastība.

Viens Weebly trūkums ir tāds, ka nav atjaunošanas iespēju gadījumā, ja jūsu vietne avarē. Lai gan tas, visticamāk, nenotiks, tas varētu radīt reālas galvassāpes, ja kaut kas notiks nepareizi. Weebly’Palīdzība un atbalsts ir diezgan pamatīgs, bet vairāk paredzēts vispārīgām problēmām, tāpēc pareiza atbalsta atrašana svarīgākiem jautājumiem var būt nepatīkama.

Tomēr kopumā Weebly ir pamatīga izvēle, lai izveidotu jūsu tiešsaistes atsākšanu, un tas visu padarīs patīkamu. Weebly ir bezmaksas plāns, bet tas parāda Weebly reklāmas jūsu vietnē un to nedara’t ļautu jums izveidot savu domēnu.

Ja jūs’Vai esat gatavs maksāt, reģistrējieties lētākajā sākuma plāns par USD 8 mēnesī (jāmaksā katru gadu), lai sāktu. Tas dod jums bezmaksas domēnu, noņem šīs neprofesionālās Weebly reklāmas, atslēdz neierobežotu krātuvi un izseko jūsu vietni’panākumi, izmantojot uzlaboto vietņu statistiku.

Ja jūs’Es priecājos ieguldīt mazliet laika un pūļu, Weebly ir lielisks daudzpusējs. Tā’Ir lēti noņemt reklāmas no tiešsaistes atsākšanas, un tajā ir daudz noderīgu funkciju, kas atbalsta jūsu vietni, piemēram, HD video un audio, un vietnes meklēšanas funkcija.

Weebly’Plašais pielāgojamo atsāknēšanas veidņu klāsts un plašais lietotņu veikals nozīmē, ka jūsu tiešsaistes atsākšanas vietne būs unikāla un tai būs visas funkcijas, kuras jūs varētu vēlēties. Turklāt noderīgi norādījumi, padomi un triki ir noderīgs veids, kā sākt!

Ej tēti

Ātrāk būvējams

GoDaddy: Kas mums patīk# 1

# 2

# 3

ADI padara jūsu CV tiešsaistē ļoti ātru un ērtu
Tiešām vienkārši lietojams
Ļoti lēti noņemiet tiešsaistes sludinājumus no sava CV
GoDaddy: Ko mēs don’t patīk# 1

# 2

Neliels tēmu klāsts
Radošas kontroles trūkums

GoDaddy izmanto ADI (vai mākslīgā dizaina izlūkdatus), lai jūsu tiešsaistes atsākšanas vietni izveidotu un darbinātu dažu minūšu laikā. Atliek tikai uzdot dažus jautājumus par to, kāda veida vietni vēlaties izveidot un kuru dizainu vēlaties, un pēc tam izveidot jums pilnībā personalizētu un funkcionējošu vietni..

Tā’Tā ir arī viena no lētākajām iespējām, ja vēlaties noņemt sludinājumus no savas CV vietnes – galvenais, lai tā izskatās profesionāla. Ej tēti’Lētākais plāns sākas no plkst tikai 5,99 USD mēnesī, ik gadu tiek iekasēts rēķins, kas ietver attēlu galerijas un videoklipu un audio pievienošanu jūsu CV. Katrā plānā ir viena mēneša bezmaksas izmēģinājums lai jūs varētu to izmēģināt, kā arī ātru lapas ielādes veiktspēju, lai jūsu apmeklētāji uzvarētu’t jāgaida, kad jūsu CV tiks ielādēts.

GoDaddy to nedarīja’Tomēr, lai nonāktu līdz radošai kontrolei, tā ir diezgan iespaidīga. GoDaddy neizmantoja tikai 13 izvēlētās tēmas un ierobežoto radošo brīvību’t pagatavojiet to iepakojuma priekšpusē. Bet, ja vēlaties vienkāršu un ātru atsākšanu, GoDaddy ir jums piemērots.

Pārsteidzoši

Visizdevīgākā cena

Pārsteidzoši: kas mums patīk# 1

# 2

# 3

Ļoti vienkārši, padara to iesācēju draudzīgu
Elastīgas veidnes, kuras var mainīt jebkurā laikā
Var izveidot tiešsaistes atsākšanu 15 minūtēs
Pārsteidzoši: ko mēs don’t patīk# 1

# 2

# 3

Dārgi, lai noņemtu sludinājumus
Ļoti pamatfunkcijas un ierobežota radošā vadība
Var izveidot tikai vienas lapas atsākšanas vietnes

Pārsteidzoši ir vēl viena vietne, kurā ir atsākts celtnieks, un tā ir pelnījusi pieminēšanu. Ja jūs’esat iesācējs vai vēlaties iekļaut emuāru ar savu tiešsaistes atsākšanu, Pārsteidzoši ir tas, kas jums nepieciešams. Super vienkārši un ar bezmaksas versiju, pārsteidzoši mērķis ir iegūt jūsu CV tiešsaistē, tehnoloģiju prasmes vai nē.

Jūs varat izvēlēties veidnes, kuras varat mainīt jebkurā laikā. Dizaini nav izstrādāti’t līdz tādam pašam standartam kā Squarespace, taču šī elastība joprojām ir lielisks līdzeklis tiešsaistes atsākuma izveidošanai, jo jūs varat atjaunināt savu vietni’stils jebkurā laikā. Izmantojot pārsteidzoši, varat atsākt tiešsaistes darbību mazāk nekā dienas laikā’s vienkāršs redaktors.

Šī vienkāršība padara to lielisku iesācējiem, kuri vēlas stilīgas atsākt veidnes, lai ātri rediģētu un publicētu. Negatīvie ir tas, ka, ja jūs vēlaties būt vairāk piedzīvojumiem un patiešām pielāgot dizainu, tam ir trūkumi. Bezmaksas versijai ir virkne funkciju, kuras varat pievienot savai vietnei, piemēram, galerijas, kontaktinformācijas veidlapu un pogu pievienošana, kuras apmeklētāji var izmantot, lai lejupielādētu saturu no jūsu atsāktās vietnes.

Bet, lai arī pārsteidzoši’Bezmaksas plāns piedāvā ļoti izdevīgu cenu’Ir dārgi atbrīvoties no sludinājumiem un pieslēgt pielāgotu domēnu, termins, kas attiecas uz jūsu personalizēto vietnes adresi – www.websitebuilderexpert.com ir mūsu pielāgotais domēns.

Tā’Ir svarīgi, lai tāds būtu, jo tas piešķir jūsu CV uzticamai, profesionālai un skaidrai identitātei (un tā arī tā)’s vieglāk atcerēties)! Lai gan jūs varat savienot pielāgotu domēnu ar’Ierobežotais plāns – USD 8 mēnesī, jums ir jājaunina uz $ 16 mēnesī paredzēto plānu, lai faktiski no sava CV noņemtu pārsteidzoši zīmolu un sludinājumus.

Pārsteidzoši ir ļoti pamatfunkcijas, kas var nebūt problēma, ja vēlaties vienkārši tiešsaistes atsākšanu, taču var būt ierobežojoša, ja vēlaties radošāku kontroli.

Citi tiešsaistes atsākšanas veidotāji

Mēs mīlam vietņu veidotājus un ticam, ka viņi patiešām ir lieliska izvēle, lai izveidotu jūsu tiešsaistes atsākšanu, taču viņi’re nav vienīgā iespēja. Ja jūs’meklējot kaut ko mazliet vienkāršāku, ir daži īpaši tiešsaistes atsākšanas veidotāji, piemēram, Resume Build un Zety.

Tātad, kā viņi atšķiras??

Tiešsaistes atsākšanas veidotāji, piemēram, Resume Build, ir vienkārši projektēšanas rīki, kas izmanto pamata veidnes, lai veidotu atsākšanu A4 formātā, kuru pēc tam lejupielādējat, lai nosūtītu darba devējiem. Tātad viņi don’t neļaus jums izveidot pielāgotu vietnes atsākšanas vietni.

Šie celtnieki ir vislabākie cilvēkiem, kuri vēlas izveidot tradicionālu atsākšanu. Tātad, ja vēlaties papīra vai PDF atsākšanu, pats to neizstrādājot, lai kaut ko ātri un ērti iegūtu, tiešsaistes atsākšanas veidotāji ir noderīgs rīks.

Pieci populāri tiešsaistes atsākšanas veidotāji ir:

 • Atsākt veidot
 • Resume.com
 • Zety
 • Atsākt ģēnijs
 • Mans ideālais turpinājums

Tā kā šie tiešsaistes atsākšanas veidotāji jau ir pieejami, kāpēc mēs iesakām jums izmantot vietņu veidotāju, lai izveidotu tiešsaistes atsākšanu? Tā kā, izmantojot tādu vietņu veidotāju kā Wix vai Squarespace, jūs varat parādīt savu individualitāti daudz vairāk nekā tradicionālajā atsākumā.

Tas padara tos ideālus cilvēkiem no noteiktām nozarēm, piemēram, fotogrāfiem, māksliniekiem, rakstniekiem utt. Augsts radošās vadības līmenis un vairāku tīmekļa lapu izvēle nozīmē, ka radošie darbinieki var patiešām parādīt savas prasmes, kā arī faktiski tos atrast tiešsaistē darba devēji un klientiem.

Izmantojot tādu tiešsaistes atsākšanas veidotāju kā iepriekš uzskaitītie, jums ir ļoti maza radoša kontrole. Jūs varat pielāgot veidni, lai tā atbilstu jūsu informācijai, taču, iespējams, pat nemēģināsit izvēlēties savu fontu.

Salīdziniet to ar radošās brīvības līmeni, kāds jums ir ar vietņu veidotājiem, un iespēju līdztekus atsākšanai pārvaldīt tiešsaistes portfeli. Tā’Ir skaidrs, kas jūs izvirzīs virs pūļa. Jums var būt vairākas lapas, parādīt savu darbu un izveidot saiti uz jūsu tiešsaistes profiliem, piemēram, LinkedIn. Lai arī šis informācijas daudzums būtu pārblīvēts un pārspīlēts tradicionālajā atsākumā, tīmekļa vietnē tas ir saistošs un būtisks.

Jums pat var būt lapa, kurā parādīts jūsu tradicionālais atsākums. Daži cilvēki izveido saiti uz PDF kopiju, kuru darba devējs var izdrukāt vai saglabāt, lai pārskatītu vēlāk. Tātad jūs’Izmantojot vietni, jūs neuzņematies risku, jo varat tos apvienot, lai iegūtu vislabāko pārklājumu.

Vietņu veidotājiem ir arī iebūvēti SEO (Search Engine Optimization) rīki. Tas palīdz jūsu vietnei ierindoties Google. Potenciālais darba devējs var vienkārši ievadīt jūsu vārdu Google un hey presto’s jūsu tiešsaistes atsākt vietni.

Kā jūs izvēlaties Resume Website Builder?

Tas, kā jūs parādāt sevi nākamajiem darba devējiem, ir svarīgs lēmums. Tātad, tikai par ko jums vajadzētu padomāt, izvēloties atsākt celtnieka vietni? Mēs’Aplūkosim šādus galvenos apsvērumus:

Cik maksā, lai tiešsaistes atsākšana būtu pēc iespējas profesionālāka?

Tas var būt mazliet kumoss, bet tas ir patiešām svarīgs jautājums. Jūs vēlaties, lai darba devēji apskatītu jūsu tiešsaistes atsākšanas vietni un būtu pārsteigti. Tam jābūt skaidram, uzticamam un profesionālam. Un tas vienkārši nav’t iespējams, izmantojot uznirstošās reklāmas vai firmas zīmola domēna vārdu, piemēram, www.jūsu vārds.wixsite.com.

Jūsu CV vietnē noteikti ir vērts ieguldīt, lai tā būtu pēc iespējas veiksmīgāka. Bet tā nevajadzētu’t jums maksā zeme! Tāpēc apskatiet, kurš plāns jums ir nepieciešams, lai noņemtu reklāmas un pievienotu pielāgotu domēnu, un izlemiet, cik daudz jūs maksājat’esi gatavs tērēt. Tādā veidā jūs’Jums būs tīra, stilīga vietne, katru mēnesi neiztukšojot kabatas.

Kādas ir veidnes?

Dons’t vienkārši izvēlieties pašu pirmo atsākšanas veidni, uz kuru vēlaties. Izklaidējieties – pārlūkojiet piedāvāto veidnes un motīvus, lai atrastu kaut ko sev tīkamu, kas ļauj jums pēc iespējas labāk parādīt savu darba pieredzi.

Ja jūs’piemēram, mākslinieks, tā nav akadēmiskā stila lapa’t, lai parādītu savu radošumu. Atsākt celtnieku vietnēs, piemēram, Squarespace, Wix un Weebly, visās ir dizaineru veidnes. Tātad, jūs vienkārši varat izvēlēties sev piemērotāko, neuztraucoties par kvalitāti.

Kādi papildu materiāli varētu palīdzēt atsākt darbu?

Tiešsaistes atsākumā var viegli iekļaut multivides iespējas, sākot ar saitēm uz jūsu tiešsaistes darbu, sociālajiem medijiem vai emuāru, līdz video un foto galerijām, kas var parādīt jūsu spējas darbībā. Apsveriet, kādi multivides materiāli vai lejupielādes uzlabos jūsu atsākšanu, un pārliecinieties, vai tiešsaistes izvēlētais atjaunināšanas veidotājs tos atbalsta. Tomēr, don’Pāriet pāri bortam: Vienkāršs bieži ir labāks.

Cik liels ir tiešsaistes atsākšanas garums?

Tāpat kā ar fizisku atsākšanu’Nav stingru un ātru noteikumu, kas nosaka tiešsaistes atsākšanas ilgumu. Dons’nemēģiniet to padarīt garāku tikai tāpēc, ka jūsu vietnes veidotājs to atļauj! Jūs’Es gribētu, lai jūsu CV būtu līdzvērtīgs vienai lappusei, ja jūs tikai sākat savu karjeru, un tas var pieaugt līdz ar jūsu pieredzi: Divu lappušu atsākšana desmit gadu garumā ir jēga. Ja tas’sešas lappuses, jūs’es pārāk tālu aizgāju!

Cik viegli ir atsākt celtnieku vietņu izmantošanu?

Tas ir atkarīgs no jūsu tehnisko zināšanu līmeņa un pārliecības. Bet vai jūs’Ja esat jauns iesācējs vai lietpratējs tehnoloģiju guru, jums joprojām jāizvēlas vietņu veidotājs, kurš darbojas atbilstoši jūsu spējām.

Piemēram, ja vēlaties kaut ko izveidot ātri, izmantojot minimālu ievadi, Wix’s ADI sistēma ir lieliska iespēja, izveidojot personalizētu vietnes atsākšanas vietni no dažiem vienkāršiem jautājumiem.

Ja jūs’Iesācējs, bet vēlaties radošāku vadību, Wix ir labākais risinājums ar savu intuitīvo redaktoru. Weebly ir labs arī iesācējiem, taču, ja vēlaties, ir iespēja kodēt. Jūs don’Mēs nevēlamies pavadīt stundas, lai izdomātu, kā pārvietot tekstlodziņu – mēs veicam lietošanas ērtuma testus visiem mūsu pārskatītajiem vietņu veidotājiem. kāpēc gan nepaskatīties pirms pieņemat lēmumu?

Labākās Resume Builder vietnes: kopsavilkums

Noteikti ir daudz pozitīvu, ja izmantojat tiešsaistes atsākšanas veidotāju, un tas’Tā noteikti ir laba ideja, lai jūsu CV vietnē apvienotu izdrukājamu aprakstu.

Bet tas, ka jums ir individuāla, viegli pielāgojama un ļoti pielāgota vietne, ne tikai atšķir jūs no pārējiem pūļiem, bet arī to’tas ir lielisks veids, kā parādīt savas prasmes.

Vai jums’Vai esat radošs vai nē, tas, ka esat tiešsaistē un pieslēdzaties savai vietnei, ir pievilcīgs solis daudziem darba devējiem. Turklāt tas visu darba medību pieredzi padara daudz jautrāku!

5 labākie vietņu veidotāji

Piecas labākās vietnes, kurās tiek atsākta celtnieku darbība, ir:

 1. Laukums – labākais radošai atsākšanai
 2. Wix – vislabāk iesācējiem
 3. Weebly – labākais portfeļiem
 4. Ej tēti – vislabāk tiešsaistē ātri
 5. Pārsteidzoši – visizdevīgākā cena

Protams, ir arī citi veidi, kā izveidot atsākšanu tiešsaistē, piemēram, atsākt veidņu vietnes, piemēram, Zety un Resume Build. Šīs vietnes uzvarēja’t tomēr rīkojiet atsākšanu tiešsaistē; viņi’Ļaujiet tikai jums izveidot standarta A4 atsākumu, kuru jūs arī izveidojat’Lai nosūtītu potenciālajiem darba devējiem, jums pašam tas būs jālejupielādē kā PDF. Ar vienu no augstāk uzskaitītajiem atsākšanas celtniekiem, jūs’Es pārliecināšos, ka jūsu CV ir ‘Google lietojams’ un var parādīt papildu video un fotoattēlus sāknēšanai.

Mēs’d iesaku izmēģināt labāko pakalpojumu – Squarespace, izmantojot tā plānu USD 12 mēnesī, bet ne’Neuzmanieties no tā: izmantojiet 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma perioda priekšrocības, lai to pārbaudītu.

Tātad vairs nevajag sajaukties ar tradicionālajiem atsākumiem vai mēģināt pārkopēt visu darba vēsturi, personību un sasniegumus vienā A4 pusē. Neatkarīgi no tā, vai jūs atbalstāt Wix, Weebly vai Squarespace, esiet gatavs ienākt brīnišķīgajā pasaulē, kur atsākt vietnes veidošanu. Tā’ir laiks sākt izbaudīt šo darba medības.

Labākās tiešsaistes Resume Builder vietnes: FAQ

Kas ir tiešsaistes atsākšana?

Tā’s ir personīga vietne, kas darba devējiem stāsta visu, kas viņiem jāzina par jums un jūsu nodarbinātības vēsturi, ieskaitot jūsu pieredzi, prasmes un intereses. Tā’Tas ir lielisks veids, kā reklamēt sevi un izcelties no tūkstošiem citu pretendentu, kuri visi piesakās uz to pašu sapņu darbu kā jūs.

Vai atsākt celtnieku vietnes ir bez maksas?

Wix un Weebly ir bezmaksas plāni, tomēr jūsu CV būs sludinājumi visā tajā, un jūs uzvarējāt’t nevar savienot pielāgotu domēnu. Tas var apšaubīt jūsu tiešsaistes atsākšanas profesionalitāti, tāpēc’s noteikti ir vērts jaunināšanu.

Kuri ir lētākie atsākt celtniecības cenu plāni?

Wix’s kombinētais plāns ir viens no lētākajiem, tikai mēnesī sasniedzot 10 USD, Weebly ir ieejas plāns, kas maksā tikai USD 8, savukārt Squarespace’t nav brīva plāna, bet tas nozīmē, ka jums tas nav jāveic’t nav jāuztraucas par to, ka jūsu CV ir kādi sludinājumi. Kvadrāts’Cenas sākas no 12 USD mēnesī.

Vai man ir vajadzīgas tehniskās iemaņas, lai izmantotu atsākšanas veidotāja vietni?

Lielākā daļa celtnieku vietņu, kas atsāk darbu, ir paredzētas cilvēkiem, kuri don’t neprot kodēt vai iegūt grādu tīmekļa dizainā. Kvadrātam ir neticami augstas kvalitātes dizains un tas sniedz jums daudz radošas brīvības. Wix un Weebly ir vilkšanas un nomešanas redaktori, kas ir draudzīgi iesācējiem, bet tomēr rada stilīgus atsākumus.

Kā padarīt vietni atsāktu, izmantojot vietņu veidotāju?

Pārlūkojiet tās veidnes un izvēlieties sev tīkamu dizainu. Pēc tam jūs varat pielāgot veidni, lai parādītu savas prasmes, pieredzi un intereses, kā arī pievienotu dažādas funkcijas, piemēram, sociālās saites. Pēc tam vienkārši noklikšķiniet uz publicēt, un vervētāji to būs gatavi atrast tīmeklī.

Vai man savā atsākšanas vietnē vajadzētu izmantot pielāgotu domēnu?

Jūs don’nav, bet mēs to ļoti iesakām. Bez pielāgota domēna jūsu URL būs garš un sarežģīts, apvienojumā ar vietnes veidotāju’adrese. Piemēram: www.jūsu vārds-šeit.wixvietne.com/jūsu vietne. Tas apgrūtina atcerēšanos, un darba devēji, iespējams, neuztver jūsu vietni nopietni.

Vai man tiešsaistes atsākšanai vajadzētu izmantot laukumu Squarespace vai Wix?

Kvadrāts ir labākā vispārējā izvēle jūsu tiešsaistes atsākšanai, jo tas sniedz jums visradošāko brīvību un tajā ir pieejamākās miega formas veidnes. Tomēr Wix ir daudz vieglāk izmantot nekā Squarespace, jo tas izmanto intuitīvāku vilkšanas un nomešanas funkciju, padarot to piemērotāku tehnoloģiju iesācējiem.

Par Lūciju Kerniju

Lūcija Kernija

Jūs’re ne viens vien! Vietnes izveidošana var būt biedējoša, it īpaši, ja jūs to darāt’re kā es bez iepriekšējas kodēšanas pieredzes. Ar mūsu ekspertu palīdzību es’Es šeit esmu kā draudzīga balss, kas palīdzēs jūs ievest aizraujošajā vietņu veidošanas pasaulē. Ja es varu to izdarīt, tad varat arī jūs!

Skatīt visus Lucy Carney ierakstus →

Saistītās ziņas

 • Wix cenu pārskats
 • MPK melodijas testa lapa
 • Wix Promo Code 2020
 • Wix vs Squarespace Wix vs Squarespace 2020 | 9 atšķirības, kas jums jāzina
 • smugmug vietnes pārskata logotips Smugmug Review 2020 – 10 jautājumi, kas jums jāuzdod

1 komentārs

Atcelt atbildiJūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti * Komentārs * Vārds: * E-pasta adrese: *

 • bhuvan pirms 2 gadiem laba darba lapa visiem darba meklētājiem, viņi var atrast informāciju šajā vietnē, thanku par šādas informācijas sniegšanu. Atbildi

Ielādēt vairāk Vietņu veidotāju viktorīna

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me