6 labākie baznīcas vietņu veidotāji

piedāvātais attēls - labākie baznīcas vietņu veidotājiNevajadzētu izveidot draudzes vietni’neaizņem 40 dienas un 40 naktis – jūs to nedarāt’Lai idejas īstenotu, nav vajadzīgs daudz laika, bezgalīgs budžets vai dievišķās tehnikas prasmes. Tā vietā jums vienkārši nepieciešams viens no šiem sešiem labākajiem draudzes vietņu veidotājiem.


Jūsu baznīcas mājas lapas izveidošanai ir daudz iemeslu. Saziņa ar kopienu un draudzi, aicinājums jaunākiem biedriem, informācijas pieejamības atvieglošana – saraksts turpinās un turpinās.

Papildus pašreizējo biedru iesaistīšanai vietne varētu būt īpaši noderīga jūsu draudzes audzēšanai’s seko. Vai jūs zinājāt, ka 80% jauno apmeklētāju apskatīt baznīcu’vietne pirms vēl kāpšanas iekšā ēkā? Pirmie iespaidi tiek skaitīti, un šodien pirmie iespaidi rodas no vietnēm.

Jums, iespējams, nav laika vai budžeta, lai visu savu nomoda laiku veltītu vietnes izveidošanai. Un tas’labi! Vietņu veidotāji piedāvā ātru un lētu risinājumu – tās ir tiešsaistes platformas, kas palīdz jums izveidot savu vietni, neprasot nekādas tehniskās iemaņas.

Tur ir daudz vietņu veidotāju, bet kā no pūļa izvēlēties labāko? Ir baznīcai specifiski celtnieki, vispārīgi celtnieki ar baznīcu veidnēm un citi celtnieki, kas vienkārši nestrādā’t vispār.

Mēs vēlējāmies atdalīt labo no sliktā un pavisam nederīgi atmest. Tas’s kāpēc mēs rūpīgi veikta padziļināta izpēte, pārbaudot, analizējot un salīdzinot mūsu rezultātus, līdz mēs varētu droši apgalvot, ka tie ir tie labākie baznīcas vietņu veidotāji tirgū.

6 labākie baznīcas vietņu veidotāji

 1. Wix – labākais baznīcas mājas lapu veidotājs
 2. Kvadrāts – vislabāk piemērots skaistiem dizainiem
 3. Weebly – vislabāk veidot budžetu
 4. Akciju ticība – labākais draudzes vietņu veidotājs
 5. Ministrijas modeļi – labākais pieredzējušu klientu apkalpošanai
 6. Kodols – vislabākais ērtībai “viss vienā”

Šajā rakstā tiks salīdzināti šie baznīcas vietņu veidotāji, precīzi noteikti, kas katram no viņiem ir vislabākais, izpētītas to iespējas un cenas un daudz ko citu. Īsāk sakot, mēs’Palīdzēšu jums vienreiz un uz visiem laikiem izlemt, kurš celtnieks ir labākā izvēle jūsu baznīcai.

Labākie baznīcas vietņu veidotāji: salīdzinājums galvām

Lai atrastu labākos baznīcas mājas lapu veidotājus, mēs novērtējām katru celtnieku’s funkcijas, aprēķinātā cenas un vērtības attiecība, kā arī lieciet savus dizainus pa solim. Zemāk esošajā tabulā ir parādītas galvenās funkcijas, tāpēc jūs varat izvēlēties celtnieku, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Bezmaksas PlanStarter cena * Bezmaksas DomainFree SSLWix

Kvadrāts

Weebly

Akciju ticība

Ministrijas modeļi

Kodols

&# 10004;&# 65039;11 USD&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10060;12 USD&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039;5 USD&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10060;45 USD&# 10060;&# 10060;
&# 10060;20 USD&# 10004;&# 65039;&# 10060;
&# 10060;79 USD&# 10060;&# 10004;&# 65039;

* Šīs cenas atspoguļo lētāko plānu, kas ietver vietņu veidotāja funkciju. Dažas platformas piedāvā arī citus pakalpojumus par lētākām cenām, taču šeit norādītā cena ir lētākā jums’Maksāšu, lai faktiski izveidotu vietni.

Gadījumā, ja jūs’neesam pārliecināti par dažām no šīm funkcijām, mēs’Pirms pāriet uz sīkāku informāciju par katru celtnieku, ātri apskatīsit to nozīmi.

 • Domēni: jūsu vietne’s domēna nosaukums ir vietnes adrese, kas parādās meklēšanas joslā – piemēram, mūsu domēns ir “www.websitebuilderexpert.com.” Šādi cilvēki jūs atrod un darbojas kā jūsu vietnes daļa’identitāte.
 • SSL (drošs ligzdu slānis): tas izklausās veikli, bet tas tā’Ir ļoti svarīgi, lai jūsu vietnei būtu SSL drošība. Tas šifrē informāciju, kas pārvietojas starp jūsu lietotāju un jūsu vietni (piemēram, paroles un kartes informāciju), aizsargājot slepenu informāciju no noplūdēm vai hakeriem. Tā’Tas ir arī ļoti svarīgi, lai veidotu uzticēšanos un labi klasificētu meklēšanas rezultātus.

# 1. Wix

Labākais baznīcas mājas lapu veidotājs

Wix mūsu pētījumā ierindojās klases topā, apvienojot lietošanas ērtumu ar profesionālām īpašībām un satriecošu dizainu – un pats galvenais, ka tas’Tas ir ļoti ērti lietojams. Zemāk skatiet tās zvaigžņu vērtējumus!

Wix plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Ļoti ērti lietojams
 • Satriecoši veidņu dizaini
 • Var’t mainīt veidnes, tiklīdz vietne ir aktivizēta
 • Mazāk uzglabāšanas vietas nekā dažiem konkurentiem

Wix ir populārs vietņu veidotājs, kurā darbojas amatieri, uzņēmumi un pat slavenības – jūs’es, iespējams, redzēju sludinājumus televizorā. Tā’s a velciet un nometiet vietņu veidotāju, nozīmē to nevarēja’t nebūs vieglāk lietojams – jūs vienkārši velciet elementus, piemēram, attēlus, tekstlodziņus un videoklipus, visur, kur vēlaties. Šeit’s ir nedaudz vairāk informācijas par Wix’s velciet un nometiet redaktoru.

Wix nav’t ir specializēts baznīcas vietņu veidotājs, bet tam tā ir konkrēta baznīca un bezpeļņas organizācija veidnes lai jūs varētu izvēlēties. Jūs varat pievienot ziedojumu, kontaktinformācijas un notikumu lapas, kopīgot emuāra ziņas un pat sūtīt sprediķus savā vietnē.

Wix ir bezmaksas plāns, bet, lai izmantotu savu domēna vārdu, jūs’Jums būs jājaunina uz vienu no Wix’s septiņi apmaksāti plāni. Lētākais ir Mēnesī 11 USD Combo plāns, bet, lai iegūtu labākus resursus, mēs iesakām Mēnesī – 14 USD. Neierobežots plāns – tas joprojām ir draudzīgs budžetam, taču ļaus palielināt datplūsmu uz jūsu vietni.

Wix baznīcas mājas lapas veidnesWix ir dažādas dažādas baznīcas vietnes veidnes, lai jūs varētu izvēlēties formu. Tajos ietilpst iebūvētās funkcijas un ziedojumu lapas, sprediķu ieraksti, notikumi un daudz kas cits.

# 2. Kvadrāts

Vislabākais skaistu dizainu izveidošanai

Kvadrāts var’t nedrīkst pārspēt par tās apdullināšanas dizainu. Bet tā’Tā nav tikai skaista seja – ieskatieties zemāk, lai redzētu, kā tā ieguva mūsu pārbaudījumus.

Laukuma laukuma plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Labākās kvalitātes modeļi tirgū
 • Jebkura celtnieka augstākās kvalitātes īpašības
 • Salīdzinoši dārgi cenu plāni
 • Ne tik iesācējs draudzīgs kā Wix

Squarespace savus lietotājus apņem ar augstas kvalitātes, izsmalcināti veidņu dizaini. Ja jums ir lieli attēli vai vēlaties vietni, kas izskatās profesionāli, Squarespace ir jūsu galvenā izvēle.

Tā’Jūs neesat tik iesācējs draudzīgs kā Wix, taču jūs joprojām nezināt’Lai to izmantotu, nav vajadzīgas nekādas kodēšanas vai tehniskās prasmes – tikai nedaudz vairāk brīva laika. Tā’s ir arī dārgāka, ar cenām sākot no Mēnesī 12 USD. Mēs iesakām izvēlēties Mēnesī – 18 USD Biznesa plāns, jo tas ļauj jums pieņemt ziedojumus caur jūsu vietni.

Dizaina ziņā Squarespace to nedara’t nav īpašu baznīcas veidņu. Tā vietā pārlūkojiet “Kopiena un bezpeļņas organizācija” veidnes, lai atrastu sev piemērotāko – mēs īpaši iesakām Clarkson veidni!

Kvadrātam ir pārsteidzoši augstas kvalitātes funkcijas, kuras visas jau ir iebūvētas. Piemēram, ar Clarkson tēmu, jūs’Automātiski tiks atrastas ziedojumu, misijas un brīvprātīgā darba lapas.

Neatkarīgi no tā, kuru motīvu izvēlaties, jūs varat būt pārliecināts’jūs galu galā ar profesionāla, gluds un spēcīgs vietne lai piesaistītu savus apmeklētājus.

kvadrātveida baznīcas vietnes piemērsŠī baznīcas vietne tika izveidota, izmantojot laukumu Squarespace, un ir pielāgojusi izvēlēto veidni, lai izveidotu unikālu un mūsdienīgu izskatu.

# 3. Weebly

Vislabākais budžeta veidošanai

Weebly ir velciet un nometiet celtnieks ar lieliskām funkcijām, lielu lietotņu veikalu un cenu diapazonu. Tā’Uz Squarespace papēžiem ir karsts – pārbaudiet zemāk tā vērtējumus, lai redzētu, kur ir tā stiprās puses.

Weebly plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Ļoti budžetam draudzīgas sākuma cenas
 • Ir vislabākās iespējas jūsu vietnes mērogošanai
 • Nav baznīcai paredzētu veidņu
 • Ierobežota radošā brīvība salīdzinājumā ar Wix

Weebly ir ideāls, ja vēlaties vienkāršs, stilīgs dizains, un radošākas norādes nekā jūs’d nokļūt ar Wix un Squarespace. Tās veidnes ir diezgan strukturētas – jūs varat’Vienkārši velciet jebko ar Wix kaut kur citur. Tas būtu neapmierinoši radošajiem sapņotājiem starp jums, bet, ja dizains ir vissliktākais murgs, tad tas tā ir’Tas ir kaut kāds atvieglojums!

Ideālas veidnes atrašana varētu būt sarežģīta’Nav meklēšanas funkciju un nav kopienas vai bezpeļņas kategorijas, lai sašaurinātu savas iespējas. Bet ar diezgan nelielu diapazonu, no kura izvēlēties, nevajadzētu’t nav vajadzīgs laiks, lai atrastu savu iecienīto dizainu.

Tā kā nav pielāgotu veidņu, jūs arī nedrīkstat’t neiegūstiet pielāgotas funkcijas – jūs’Jums būs rūpīgi jāizvēlas sava tēma, lai, piemēram, iegūtu iebūvētas ziedojumu lapas. Par laimi, jūs varat priekšskatiet savu motīvu un pirms apņemšanās to izjust, un mainiet savu tēmu pat pēc vietnes publicēšanas.

Weebly ir bezmaksas plāns un trīs apmaksāti plāni, sākot no 6 USD līdz 26 USD mēnesī. Mēs don’Neiesakiet pārāk ilgi turēties pie brīvā plāna – tam ir ierobežotas iespējas’t neļauj jums savienot pielāgotu domēnu, un jūsu vietnē tiek rādīti sludinājumi.

Jūsu draudzes profesionālai vietnei jums ir nepieciešams apmaksāts plāns.

Mēs iesakām Mēnesī – 12 USD. Profesionāls plāns jo tas’lētākais plāns reklāmas noņemšanai no savas vietnes, kas ir ļoti svarīgi, lai nopietni uztvertu tiešsaistē. Jūs atbloķējat arī tādas funkcijas kā bezmaksas domēns un neierobežota krātuve, kas ir ideāli piemērota tādu multivides failu augšupielādei kā sprediķu ieraksti vai kopienas videoklipi..

Iemesls, kāpēc mēs to nedarām’personīgais plāns nav ieteicams, jo mēnesī tiek rādīti sludinājumi jūsu vietnē un tam ir ierobežota krātuves vieta, piemēram, bezmaksas plāns. Profesionālais plāns dod jums daudz lielākas iespējas izveidot uzticamu un neaizmirstamu jūsu draudzes vietni.

weebly baznīcas vietnes piemērsŠī baznīcas vietne tika veidota, izmantojot Weebly, izmantojot vienkāršu un nepiesārņotu dizainu. Jūs varat redzēt Weebly sludinājumu, kas tiek parādīts vietnē – tas’s nav uzmācīgs, bet to var noņemt, jauninot.

# 4. Akciju ticība

Labākais draudzes vietņu veidotājs

Sharefaith ir platforma, kas paredzēta Dieva vārda izplatīšanai, izmantojot progresīvas tehnoloģijas. Starp daudzajiem citiem pakalpojumiem, Sharefaith lepojas ar savu draudzes vietņu veidotāju, kurš ir palīdzējis vairāk nekā 8000 ministriju izveidot savas mājas lapas – tas’s diezgan iespaidīgi!

Jums ir priekšrocība, ja zināt visu Sharefaith’S tēmas būs piemērotas draudzes vietnei – tai’Tas ir tikai jūsu baznīcai un draudzei piemērotāka izvēlēšanās gadījums. Dizaini ir patīkami un pietiekami stilīgi, bet var’t izaicina kvadrātu telpu dizaina ziņā.

Tāpat kā Wix, jūs saņemat daudz iebūvētu funkciju, piemēram, sadaļas, lai augšupielādētu un apmainītos ar sprediķiem, un vilkšanas un nomešanas redaktors.

Sharefaith negatīvie ir cenu noteikšana. Lai izveidotu vietni jums’Jums tas būs vajadzīgs “Web + multivide” pakete, kas maksā Mēnesī 45 USD (jāmaksā katru gadu). Tas ietver bezmaksas mitināšanu, veidņu maiņu un dāvināšanas un ziedojumu platformu – to visu jūs varat iegūt, izmantojot Squarespace vai Weebly par nelielu daļu cenas..

Sharefaith plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Veidņu klāsts, kas fasēts ar pielāgotām funkcijām
 • Piedāvā dažādus citus pakalpojumus
 • Nav tik vienkārši lietojams kā citi celtnieki
 • Salīdzinoši dārgi prēmiju plāni

sharefaith draudzes vietnes funkcijasSharefaith ir aprīkots ar funkcijām, kas pielāgotas, lai palīdzētu jūsu draudzes vietnei gūt panākumus.

# 5. Ministrijas modeļi

Vislabākais pieredzējušu klientu apkalpošanai

Katram ministrijas Designs komandas loceklim ir: fons draudzes kalpošanā, tas nozīmē, ka jūs saņemat ļoti pielāgotu pakalpojumu, kas pielāgots jūsu īpašajām vajadzībām. Bet kā ir ar tā produkta tehnisko pusi?

Ministrijas modeļi’ funkcijas ir diezgan standarta. Tajos ietilpst emuāru veidošanas rīki, aplādes un video foni. Tās veidnes ir pievilcīgas, pat ja ne pilnīgi modernas dizaina ziņā. All-in-all, tur’nav par ko rakstīt mājās, bet daudz noderīgas funkcijas, lai jūs sāktu.

Pirms pierakstīšanās pārliecinieties, ka esat’esat priecīgs veikt ieguldījumus – Ministry Designs ir reāla iespēja tikai tad, ja jums tas ir Gatavs samaksāt USD 1020 avansa laikā. Jūs maksājat USD 1000 kā vienreizēja maksa, tad Mēnesī 20 USD par mitināšanu. Tas nozīmē jūs’atkal nav ieslēgts līgumā, taču šī cena ir diezgan strauja, salīdzinot ar citiem celtniekiem.

Ministrijas dizaina plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Augstas kvalitātes un pieredzējis serviss
 • Ļoti draudzīgs lietotājam
 • Dārgas sākotnējās un pastāvīgās izmaksas
 • Tās īpašības un dizains nav nekas īpašs

ministrija izstrādā baznīcas mājas lapu celtniekuMinistrijas Dizains izmanto savu komandu’Pieredze ar tehnoloģiju palīdzību savienot baznīcas ar vairāk cilvēku.

# 6. Kodols

Vislabākais ērtībai “viss vienā”

Vairāk nekā 1000 baznīcu mēs jau izmantojam Nucleus, bet vai jums vajadzētu pievienoties viņiem??

Kodols solās būt all-in-one centrālais centrs jūsu baznīcai, jūsu sekotāju iedvesmojoša rīcība. Tās misija griežas ap “Nākamie soļi” lai jaunie un esošie locekļi būtu aktīvi un aktīvi iesaistīti jūsu draudzē.

Lai gan centrālā mezgla izveide var šķist sarežģīta, Nucleus padara to ērti ikvienam velciet un nometiet dizaina rīkus un lietotņu integrācija.

Labākā daļa par Nucleus ir tā atbalstošs un iedrošinošs klientu palīdzība – sagaidot ziņojumus, videoklipus, ceļvežus un daudz mijiedarbības, kad izveidojat savu vietni.

Tomēr visas šīs ērtības maksā par cenu – jūs par visu paketi, Nucleus Complete’Vajadzēs rezerves Mēnesī USD 125. Vietnes veidotājs sedz pats Mēnesī 99 USD, tāpēc mēs noteikti iesakām izmantot kodolu’ Vispirms 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija!

Kodols var lepoties veiksmīgas gadījumu izpētes, un tās kodols ir dažas motivējošas vērtības, bet, ja vien jums nav dāsns budžets, piedāvātie rīki un modeļi nav izstrādāti’t tiešām ir cenas vērts.

Kodolu plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Iedrošinoša palīdzība un atbalsts
 • Ļoti iesācējiem draudzīgi
 • Dārgas cenas
 • Mazāka radošā brīvība nekā citiem celtniekiem

kodola baznīcas mājas lapas veidotājsNucleus sola jūsu baznīcai un draudzei “viss vienā” centru, lai uzlabotu saziņu un mudinātu vairāk “nākamie soļi.”

Labākie baznīcas vietņu veidotāji: kopsavilkums

Jūs varat izveidot baznīcas vietni bez laika spaiņiem, budžeta bez pamatiem vai neticamām tehnoloģiskām prasmēm. Viss, kas jums nepieciešams, ir viens no mūsu sešiem labākajiem draudzes vietņu veidotājiem!

Vai jums’Vai esat tikpat apmierināts ar tehnoloģijām kā svētdienas sprediķos, vai arī labāk dodieties izpakot Bībeles sarežģītību, nevis kodēšanas noslēpumus, mēs’ve atrada darbam labākos celtniekus.

Runājot par jūsu vietnes izveidi un pārvaldību, vietņu veidotāji ir lēti, ātri un, pats galvenais, viegli. Tas viņus padara perfektus, ja jūs’pietiekoši laika vai naudas dēļ, un web dizains ir jāiekļauj jau iesaiņotā grafikā.

Mēs’Jūs apskatījāt katra celtnieka funkcijas, dizainu, cenu noteikšanu un ērtu lietošanu, lai sniegtu vislabāko priekšstatu par to, kurš no tiem ir piemērots jūsu baznīcai. Gadījumā, ja jūs’šeit cieš no informācijas pārslodzes’ir ātra šo sešu celtnieku atsvaidzināšana, un kādi viņi’re vislabāk.

6 labākie baznīcas vietņu veidotāji: Atgādinājums

 1. Wix – labākais baznīcas vietņu veidotājs
 2. Laukums kvadrātā – vislabāk piemērots skaistiem dizainiem
 3. Weebly – vislabāk budžeta veidošanai
 4. Sharefaith – labākais draudzes vietņu veidotājs
 5. Ministrijas modeļi – labākais pieredzējušu klientu apkalpošanai
 6. Kodols – vislabākais ērtībai all-in-one

Tagad jums vajadzētu būt diezgan labai idejai, kurš no šiem sešiem celtniekiem ir klints, kuru jūs esat’Jūs izveidosit savu draudzes vietni vietnē. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties Wix vai Nucleus, ticiet savam vietnes veidotājam un izbaudiet priekšrocības, ko tas var dot jūsu draudzei un draudzei!

Labākie baznīcas vietņu veidotāji: FAQ

Kurš vietnes veidotājs ir visvieglāk lietojams?

Wix, rokas uz leju! Tas mūsu testēšanai ļāva viegli izmantot, pierādot sevi kā ārkārtīgi draudzīgu iesācējiem un pielāgojamu. Tas ir lieliski, jo tas nozīmē, ka jūs don’nav kompromisu attiecībā uz kvalitāti tikai tāpēc, ka varat’t kods!

Kurš vietnes veidotājs ir labākais mazu budžetu gadījumā?

Gan Wix, gan Weebly ir bezmaksas plāni, tāpēc jūs varat sākt veidot savu baznīcas vietni, neatdaloties no viena centa. Mēs vienmēr iesakām pāriet uz apmaksātu plānu profesionālākai vietnei – Wix ir lētākā sākuma cena, tikai bez reklāmām – tikai USD 11 mēnesī.

Kurš ir labāks – vispārējs celtnieks vai baznīcas īpašnieks?

Tas tiešām ir atkarīgs no jūsu vajadzībām – ja jūs, piemēram, vērtējat dizainu, Squarespace ir labāks nekā Sharefaith. Ja vēlaties ļoti specifisku palīdzību un atbalstu, tad ministriju modeļi vai kodols būs labāki nekā Wix vai Weebly.

Kā man izvēlēties labāko draudzes vietnes domēnu??

Tā’Vislabāk, ja jūsu domēna vārds ir īss, atbilstošs un viegli iegaumējams! Centieties, lai jūsu domēns būtu pēc iespējas tuvāks jūsu baznīcas faktiskajam nosaukumam – piemēram, Spiers baznīcai varētu būt vietne ar nosaukumu www.spireschurch.com.

Vai man vajadzēs atrast mitināšanu manai draudzes vietnei?

Nē! Hostings ir iekļauts visiem vietņu veidotājiem, kas iekļauti mūsu sarakstā, tāpēc jūs to nedarāt’Jums nav jāuztraucas par sava mitināšanas atrašanu vai papildu samaksu par to. Jūs varat vienkārši izveidot savu vietni, sēdēt un atpūsties, to apzinoties’s visi tiek apstrādāti jūsu labā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me