6 labākie restorānu vietņu veidotāji

restorāna vietnes veidotāja demonstrētais attēlsLasiet tālāk, kad mēs piedāvājam Michelin zvaigžņu sarakstu ar labākajiem restorānu vietņu veidotājiem tirgū.


Restorāns bez vietnes ir recepte katastrofai: ja jūs’re nav tiešsaistē, klienti uzvarēja’t pusdienot. Vai mēs pārspīlējam? Varbūt – kaut arī nesenajā aptaujā tas tika atklāts 80% cilvēku meklē internetā, pirms izlemj, kur paēst.

Un, kamēr 70% viedtālruņu lietotāju izlasa savās ierīcēs ēdienreizes izvēlnes, tikai 5% neatkarīgām ēstuvēm pieder vietne mobilajām ierīcēm. Kā restorāna īpašniekam tas’Laiks ķerties pie spēles sākuma.

Tomēr plkst Vietņu veidotāju eksperts, mēs saprotam, ka restorāna vadīšana maksā laiku, naudu un enerģiju. Tātad, kad un kā jūs varat izveidot restorāna vietni?’s ideāls jums?

Tas’kur ierodas vietņu veidotāji’bez problēmām, un dažreiz pat bez maksas. Salikšana prasa ne vairāk kā trīs ēdienu maltītes ēšanu, un mēnesī tas maksā mazāk nekā sānu salāti.

Labākie restorānu vietņu veidotāji ir tādi paši kā paši uzņēmumi: pievilcīga ārpuse, bet pilnveidota aizmugure. Izvēlieties pareizo celtnieku un jūs’Jūs īsā laikā gatavojat satriecošu vietni.

Labi, protams. Ir daudz vietņu veidotāju, no kuriem izvēlēties. Bet don’t neuztraucieties: mēs’ve veica dažus garšīgus pētījumus un atrada sešus labākos jums.

Labākie restorānu vietņu veidotāji ir:

 • Wix – labākais vietņu veidotājs restorāniem
 • Weebly – milzīgs skaits noderīgu restorānu lietotņu
 • Kvadrāts – numur viens dizains
 • Ej tēti – lieliska izvēle restorāniem ar ierobežotu laiku
 • Aromāta šķīvis – ideāli piemērots iesācējiem
 • Ļaujiet’s Ēd! – izdevīgs budžets

Līdzīgi kā bezmaksas degustācijas paraugi, daudzām šīm platformām ir bezmaksas izmēģinājumi un plāni, kas ļauj jums ‘izmēģiniet pirms pērkat’. Mēs’Mēs apskatīsim visu to un sīkāk zemāk.

1

Wix

Labākais vietņu veidotājs restorāniem

Wix plusiWix mīnusi
 • Viegli izmantot
 • Lieliska vilkšanas un nomešanas funkcija
 • Simtiem veidņu
 • Var’t pārslēgt veidnes
 • Potenciāli pārliecinoša dizaina izvēle

Novērtējis mūsu visaugstāk novērtēto restorānu vietņu veidotāju (skat. Mūsu salīdzināšanas tabulu), Wix piedāvā vairāk nekā 50 ēdienu veidnes. Ar šādu elastību tas’Piemērots jebkura veida restorāniem. Un ar vairāk nekā 100 miljoniem lietotāju tas ir’s ir populāra izvēle.

Tātad, cik vienkāršs ir Wix? Nu, mūsu testēšanas laikā viens lietotājs teica: Tā’Tas ir patiešām ērti lietojams, pat tiem, kuriem nav projektēšanas iemaņu.” Tas tiešām ir visiem.

Un kāpēc tieši Wix jūsu restorānam? Klientu piesaiste ir galvenais, un tas’s, kur tiešām spīd adaptīvās veidnes un pielāgojamās izvēlnes. Savietojams ar jebkuru ierīci, Wix restorāna izvēlnes var ērti pievienot, kad vien vēlaties.

Rezervēšana ir brīze ar Wix rezervēšanu. Vienkārša un pielāgojama funkcija, jūs varat pieņemt tiešsaistes rezervācijas (100% bez maksas!) Un bez traucējumiem dalīties ar savu izvēlni, izmantojot sociālo mediju integrāciju. Viksam tas viss ir.

Ja vari’Lai izlemtu par veidni, Wix var arī izveidot jums vienu, izmantojot mākslīgo intelektu. Vienkārši aizpildiet dažas ziņas par savu restorānu, un Wix izveidos īpaši pielāgotu vietnes veidni tieši jums!

Tā’ir vērts izcelt Wix’s izdevīgs cenu plāns. Sākot no USD 11 līdz USD 25 par saviem premium plāniem, vietņu veidošana ar Wix notiek ātri un pieejamu. Kamēr jūs varat darbināt Wix bez maksas, apmaksātie plāni patiešām paver jūsu iespējas.

2

Weebly

Milzīgs skaits noderīgu restorānu lietotņu

Weebly plusiWeebly mīnusi
 • Plaša lietotņu izvēle
 • Lietotājam draudzīgs interfeiss
 • Elastīga veidņu rediģēšana
 • Premium plāni var kļūt dārgi
 • Slikta bezmaksas attēlu izvēle

Weebly ir vēl viena populāra restorānu izvēle. Tas piedāvā vairākas garšīgas restorānu lietotnes, un to ir ļoti viegli izmantot.

Atšķirībā no Wix, jūs varat mainīt veidnes un izveidot unikālu saturu, kad vien jums nepieciešams. Tas padara Weebly perfektu perfekcionistiem. Mēs zinām, ka (daži) restorāni var iekrist šajā grupā!

Izveidojis uzņēmums GloriaFood bez maksas Restorānu sistēmas papildinājums nodrošina satriecošas, pielāgojamas izvēlnes, neierobežotus tiešsaistes pasūtījumus un vienkāršas galda rezervācijas.

Izsalcis vairāk? Pastaigājieties dažu radošo lietotņu tiešsaistes tirgū (ir vairāk nekā 200). Tajos ietilpst daudz restorānu tēmu, un, lai gan vairums ir bez maksas, daži to piedāvā par nelielu cenu.

Weebly piedāvā bezmaksas plānu, bet mēs iesakām piemaksu plānus restorānu īpašniekiem. Sākot no tikai USD 8 – USD 38, jūs varat’t noiet greizi. Kāpēc tērēt nedaudz vairāk? Kredītkaršu maksājumi, pārdošanas vietnēm optimizētas vietnes un piedāvātie uzlaboti mārketinga rīki darīs vienu lietu: radīs vairāk ieņēmumu jums.

weebly restorāna piemērs 3

Kvadrāts

Izcilākais dizains

Lauki kvadrātāMīnusi kvadrātā
 • Vizuāli satriecoši dizaini
 • Fantastiskas rediģēšanas iespējas
 • Grūti navigēt redaktorā
 • Nav brīva plāna

Vai jūs radoši izmantojat gan tīmekļa veidnes, gan pusdienu šķīvjus? Tad kvadrāts ir paredzēts jums. Labākais restorānu vietnes veidotājs dizaina jomā. Tas lepojas ar vairāk nekā 70 unikālām, pielāgojamām veidnēm. Tas kalpo jebkuram restorānam, sākot no budžeta burgeru šuvēm un beidzot ar Marokas restorānu.

Tad kāpēc izvēlēties laukumu Squarespace? Pirmkārt, jūsu klienti mīlēs skaidrās izvēlnes. Un, tāpat kā citi, tas piedāvā ChowNow un OpenTable integrācijas.

Tas nozīmē, ka nevarēja veikt pasūtīšanu tiešsaistē un rezervēt galdus’t būt vieglāk. Mēs mīlam arī e-pasta mārketinga funkcijas, notikumu kalendārus un vispārējo e-komercijas funkcionalitāti.

Viens no mūsu testēšanas dalībniekiem pat teica: “Tas faktiski daudz apvieno vienā jums, kas, manuprāt, bija lieliski un izskatās neticami.”

Jā, tas prasa mazliet radošākas pūles nekā Wix vai Weebly, taču rezultāti ir satriecoši. Redaktora sadaļa pa vienam blokam ir patiešām ērta lietošanā.

Arī cenas ir saprātīgas: sākot no 12 USD līdz 40 USD, tas nenotiek’pasaules klases restorānu vietnes uzturēšana maksā zemi.

Vēl labāk, ja jūs varat to iemērkt, izmantojot parocīgo 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija! Ja jūs nolemjat jaunināt uz apmaksātu plānu, jūs varat saņemt 10% atlaidi no izmaksām, izmantojot mūsu ekskluzīvo Squarespace piedāvājuma kodu..

kvadrātveida restorāna vietnes piemērs 4

Ej tēti

Lieliska izvēle restorāniem ar ierobežotu laiku

GoDaddy plusiGoDaddy mīnusi
 • GoCentral ADI, kas jums izveido jūsu restorāna vietni
 • Apbalvots klientu serviss
 • Nav brīva plāna
 • Nav tukšu audekla veidņu

GoDaddy lepojas ar ātrāko veidu, kā padarīt jūsu vietni dzīvu, izmantojot GoCentral ADI (mākslīgā dizaina inteliģence), tāpēc restorāna vietnes atvēršana tiešām jūtas kā 1, 2, 3, iet -ideāli piemērots aizņemtiem restorānu īpašniekiem.

GoDaddy ir virkne vilinošu veidņu (piemērotas visām ierīcēm) ar virkni ērtu funkciju. Tajos ietilpst pielāgojamas izvēlnes, tiešsaistes pasūtījumi caur ChowNow un rezervācijas ar OpenTable integrāciju.

Kā restorāna īpašnieks jūsu ēdiens ir tas, kas uztur klientus. GoDaddy ļauj katram veidnei viegli pievienot augstas kvalitātes kulinārijas darbu attēlus, veidojot patiesus svētkus acīm.

Cenu plāni svārstās tikai no 5,99 USD līdz 19,99 USD, bet GoDaddy piedāvā 1 mēneša bezmaksas izmēģinājuma versiju, ja vēlaties izmēģināt pirms pirkšanas. Kādas problēmas? Viņu apbalvotā, visu diennakti strādājošā klientu apkalpošanas komanda labprāt palīdzēs.

godaddy restorāna piemērs 5

Aromāta šķīvis

Ideāli piemērots iesācējiem

Aromāta šķīvis PlusiAromāta šķīvis Mīnusi
 • Nepieciešamas minimālas pūles
 • Vairāku atrašanās vietu funkcija
 • Mazāk radoša kontrole
 • Nav brīva plāna

Garšas plate tiek pasniegta tikai restorāniem, un tā ir paredzēta tiem, kam patīk ēdiens, bet ne tehnoloģija. Ne tik slepena sastāvdaļa ir vienkāršība. Strukturētu izvēlņu izveidošana, dāvanu karšu pārdošana un trešo personu papildinājumu (piemēram, OpenTable rezervācijai) saistīšana ir vienkārša.

Kustībā? Visu garšu (tem) plākšņu redaktori ir optimizēti mobilajām ierīcēm, lai jūs varētu radoši darboties, atrodoties ceļā. Vairāki restorāni? Vienkārši izvēlieties vairāku atrašanās vietu veidni. Viņi pat automātiski sinhronizē izvēlnes ar jūsu sociālo mediju.

Kopumā Flavor Plate labi iederas ar drudžainu grafiku. Viss, kas jums jāpievieno, ir jūsu saturs, un viņi pārējo dara visu! (3-5 darba dienu laikā). Arī cenas ir elastīgas. Sāciet ar 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu, pēc tam izvēlieties abonementu mēnesī 15 USD vai 35 USD.

garšas šķīvja restorāna vietnes piemērs 6

Ēdīsim!

Budžetam draudzīga iespēja

Ļaujiet’s Ēd! PlusiĻaujiet’s Ēd! Mīnusi
 • Pieejamas abonementi
 • Plašs papildinājumu klāsts
 • Nepieciešami lietotņu pirkumi
 • Nav brīva plāna
 • Minimāla radošā vadība

Paredzēts arī restorānu vietnēm, Let’s ēst! ļauj jums koncentrēties uz savu ēdienu. Viņi rūpējas par mitināšanu un tīmekļa lapu noformēšanu, kamēr jūs izvēlaties no vairāk nekā 40 greznām veidnēm. Tad jūs pievienojat savu logotipu un dažas noderīgas lietotnes.

Tomēr Ļaujiet’s ēst! nodrošina tīri spēcīgas vietnes, un tas’s tas. Viss pārējais tiek novirzīts no viņu tirgus. Jūs’Jums būs nepieciešams pārlūkot tiešsaistes pasūtījumus, kuponu ģeneratorus, izvēlņu noformējumus un sociālo mediju integrāciju.

Ar šādām minimālām pieskaitāmām izmaksām’s ēst! var atļauties dažus pieņemamus cenu plānus. Tā’s vai nu 10 USD mēnesī, vai 99 USD gadā. Tā’s tik vienkārši.

Labākie restorānu vietņu veidotāji: nobeiguma domas

Mēs’mēs esam apkalpojuši sešus labākos restorānu vietņu veidotājus, tāpēc ļaujiet mums’Atgādinām, kāpēc mēs viņus izvēlējāmies…

 • Wix – labākais vietņu veidotājs restorāniem
 • Weebly – milzīgs skaits noderīgu restorānu lietotņu
 • Kvadrāts – numur viens dizains
 • Ej tēti – lieliska izvēle restorāniem ar ierobežotu laiku
 • Aromāta šķīvis – ideāli piemērots iesācējiem
 • Ļaujiet’s Ēd! – izdevīgs budžets

Un tur jums tas ir – mūsu labāko restorānu vietņu veidotāju ēdienkarte. Lai arī viņiem visiem ir savas stiprās puses, mēs iesakām tādu vietņu veidotāju kā Wix, Weebly vai Squarespace. Viņi’Tā ir elastīga, pielāgojama un jaudīga miljoniem vietņu visā pasaulē viena iemesla dēļ: tās darbojas.

Ar lielāku kontroli nāk lielāka piesardzība. Tāpat kā jūsu ēdiens, arī jūsu restorāna vietne ir jūsu radīšana. Restorāniem raksturīgi celtnieki, piemēram, Flavor Plate vai Let’Ēdiet! Var ietaupīt laiku un prāta spējas, taču viņi to vienkārši nelieto’t nav resursu, klientu atbalsta un rediģēšanas funkciju, lai konkurētu, piemēram, ar Wix.

Atcerieties: jūsu restorāna vietne ne tikai padara jūs redzamu potenciālajiem pusdienotājiem, bet arī ļauj veikt ienesīgus tiešsaistes pasūtījumus. Ievietojiet savā vietnē tādu pašu mīlestības daudzumu kā traukus un arī jūs’Jums būs zināma veiksmes recepte.

Dons’Tomēr mēs vienkārši par to vārdamies. Izvēlieties šodien bezmaksas plānu vai izmēģinājumu un sāciet veidot. Ja jums patīk piedāvātās sastāvdaļas, jūs vienmēr varat jaunināt uz crème de la crème plānu’esi gatavs.

Nākamais augšā…

Vienreiz tu’Ja esat izvēlējies ideālo restorānu vietņu veidotāju, jūs varētu vēlēties soli tālāk un sākt tiešsaistes piegādes. Atklājiet Kā izveidot restorānu pasūtīšanas sistēmu tiešsaistē mūsu viegli sekojošajā ceļvedī.

BUJ

Kuram restorāna vietnes veidotājam ir vislabākais SEO?

SEO (Search Engine Optimization) ir vietnes modificēšanas process, lai tas būtu labāks meklētājprogrammās, piemēram, Google vai Bing. Visiem Wix, Weebly un Squarespace ir lieliskas SEO iespējas, kas ietver iespēju rediģēt metadatus, mainīt URL slug un instalēt īpašas lietotnes, kas palīdz optimizēt.

Vai jūs varat pārdot produktus, izmantojot restorānu vietņu veidotāju?

Daži no viņiem, jā! Wix, Weebly, Squarespace un GoDaddy atbalsta e-komerciju. Tātad, ja jūs’Ja vēlaties reklamēt mājās gatavotu makaronu mērci vai reklamēt savu jaunāko pavārgrāmatu, varat pārdot saviem pusdienotājiem tieši savā vietnē.

Kādas ir galvenās lietas, kas jāņem vērā, veidojot restorāna vietni?

Pirmkārt, jūs vēlaties pārbaudīt, vai vietnes veidotājam ir restorānu īpašas veidnes. Tas jums nodrošina atbilstošu sākuma bāzi, lai strādātu. Otrkārt, un pats galvenais, ir piedāvātās funkcijas. Jūs vēlaties, lai platformā būtu iekļautas tādas lietas kā izvēlņu noformējums, e-pasta mārketings un rezervāciju sistēma.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me