6 labākie videi draudzīgi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Ja jūs’esat nokļuvis šajā lapā, iespējams, ka jūs esat’jūs jau zināt, cik slikti tīmekļa mitināšanas nozare ietekmē vidi, un jūs’jūs vēlētos mitināt jūsu vietni uzņēmumā, kas rūpējas par šo tiesību izmantošanu. Kudos!


Ja šī jums ir jauna informācija, ļaujiet mums apkopot problēmu. Mēs’jūs bieži aprakstījāt tīmekļa mitināšanu kā ‘interneta zemes virtuāla zemes gabala noma’, un don’t nekļūdieties, bet tā ir katra vietne’s dati tiek glabāti arī fiziskā vietā (t.i., datu centrā).

Tur’Šajos datu centros notiek daudz, kā jūs varat iedomāties, un aparatūra kļūst ļoti karsta – līdzīgi kā vecs klēpjdators ar atvērtu pārāk daudz cilņu. Ja jūs’Jūs kādreiz esat atstājis savu iPhone saules starā’Nebūs svešs fakts, ka siltums un tehnoloģijas ir slikts sajaukums.

Nu ko?’s risinājums? Aircon, un daudz to. Tas ir neticami energoietilpīgs, un tas ir iemesls, kāpēc web hostings uzskaita 2% no pasaules’s oglekļa emisijas – tāds pats daudzums kā aviosabiedrībām. Domājams, ka vietnes mitināšana rada apmēram tādu pašu oglekļa pēdu uz 10 000 apmeklētāju, kā 5000 km braucot ar jaunu automašīnu. Yikes!

Par laimi, daudzi lieli hostinga uzņēmumi sēž, pievērš uzmanību un – pats svarīgākais – laiž savu naudu tur, kur ir viņu mute, kad jāmazina viņu ietekme uz vidi. Daudzi iegulda oglekļa izmešu samazināšanas shēmās, kur iegulda atjaunojamos energoresursos, lai efektīvi neitralizētu enerģiju’es sevi izmantoju; daži izmanto tikai atjaunojamo enerģiju, savukārt daudzi ir veikuši pasākumus, lai kopumā kļūtu efektīvāki.

Bet tā’Nav jēgas izmantot ekoloģiski apzinātu, tomēr galu galā bezjēdzīgu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju – jums jāatrod līdzsvars. Mēs’ve veica plašu pētījumu, lai pārliecinātos, ka pakalpojumu sniedzēji mēs’Mēs šeit iesakām piedāvāt produktus, kas paši par sevi ir lieliski, kā arī zaļi. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kurš iznāca virsū.

Labākie zaļās tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

 1. GreenGeeks
 2. HostGator
 3. Kustībā
 4. A2 mitināšana
 5. iPage
 6. DreamHost

Kas ir labākie videi draudzīgi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji?

Šeit’Īsumā palūkojieties, kā salīdzina mūsu labākie videi draudzīgi hostinga pakalpojumu sniedzēji:

Hostinga pakalpojumu sniedzējsIeteicams Sākumcena *Foršas iespējasGreenGeeksHostGatorKustībāA2 mitināšanaiPageDreamHost
Vides zinošākā hostinga pakalpojumu sniedzēja2,95 USDPar 300% kompensē oglekļa izmešu daudzumu
Bezmaksas ikdienas dublējumi
Labākais videi draudzīgs hostings lielām vietnēm2,75 USDVislabākā veltītā mitināšana
Lielisks 99,9% uptime
Labākais videi draudzīgs hostings mazām vietnēm6,39 USDVislabākais koplietotais un VPS hostings
Bezmaksas dublējumi
Vislabākais klientu apkalpošanai3,92 USDJebkura naudas atdošanas garantija
Lieliska palīdzība un atbalsts
Labākais lēts zaļais hostings1,99 USDLētas cenas visā pasaulē
Par 200% kompensē oglekļa izmešu daudzumu
Vislabāk glabāšanai2,59 USDPieejamas kravas

* Dažas no šīm cenām ir reklāmas cenas, kuras ir spēkā tikai pirmo termiņu.

Tagad ļaujiet’s apskatiet katru no tiem tuvāk.

1. GreenGeeks

Vides zinošākā hostinga pakalpojumu sniedzēja

Izmantojot GreenGeeks, jūs’efektīvi kompensējot oglekļa pēdas ar trīskāršu koeficientu.

PlusiMīnusi
 • Par 300% kompensē oglekļa izmešu daudzumu
 • Klienti slavē atsaucīgu palīdzību un atbalsta komandu
 • Kopīgs hostinga plāns piedāvā lielu vērtību (ja apņematies trīs gadus)
 • Bezmaksas ikdienas dublējumi
 • Garantēts 99,9% darbspējas laiks (augstākais iespējamais līmenis)
 • Piedāvājumā ir ierobežots skaits plānu
 • Lai izbaudītu reklamētās cenas, jums jāpierakstās uz trim gadiem

Cik zaļš ir GreenGeeks?

Runājot par tīmekļa mitināšanu, tas tā nenotiek’t nekļūst zaļāks nekā GreenGeeks. Papildus optimizācijai procesos, lai panāktu maksimālu efektivitāti (frāze, kuru, protams, saista daudz dažādi pakalpojumu sniedzēji), uzņēmums iet arī vēl vienu soli tālāk – pēc saviem vārdiem, “par katru strāvas stiprumu, ko tas izvelk no tīkla, tas trīs reizes iegulda atjaunojamās enerģijas veidā caur Bonneville Environmental Fund.” Tas nozīmē, ka ar GreenGeeks jūs’efektīvi kompensējot oglekļa pēdas ar trīskāršu koeficientu. Jauks darbs, GreenGeeks!

Cik labi ir GreenGeeks mitināšanas plāni?

Tās hostinga plāni tomēr nav vismodernākie. Ir tikai trīs plāni, no kuriem izvēlēties; Ecosite Starter, Ecosite Pro un Ecosite Premium, kas piedāvā attiecīgi dalītu, VPS un speciālu mitināšanu.

Visi plāni ir ‘WordPress optimizēta’, bet mēs domājam, ka sākuma plāns ir vislielākais perforators. Ar sākuma cenu tikai 2,95 USD / mēnesī (ja jūs apņematies trīs gadus), jūs daudz saņemat par savu naudu – neierobežotus domēnus, neierobežotu e-pasta kontu un neierobežotu joslas platumu un krātuvi, lai nosauktu dažas galvenās funkcijas.

GreenGeeks piedāvā arī lielisku atbalstu visu diennakti, izmantojot tālruni, e-pastu un tiešraides tērzēšanu. Tā’Reti, ja pakalpojumu sniedzējs piedāvā tik daudz palīdzības un atbalsta iespēju ar tik zemu izmaksu plānu, un tas ir GreenGeeks pierādījums’ apņemšanās būt vairāk nekā tikai ‘zaļš’. Uzņēmums piedāvā arī bezmaksas ikdienas rezerves kopijas ar visiem plāniem – milzīgs bonuss – un garantē 99,9% (augstākais iespējamais līmenis) darbspēju.

GreenGeeks piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantija, plus bezmaksas vietņu migrācija, ja jūs’jūs jau esat mitinājies kaut kur citur, tāpēc jūs varat viegli izmantot viņu pakalpojumus bezriska testa braucienā.

2. HostGator

Labākais zaļo mitināšanas pakalpojumu sniedzējs lielām vietnēm

Ja jums ir vietne ar intensīvu satiksmi, HostGator piedāvā lielisku īpašu hostingu. Paskatieties, cik labi tas tika veikts mūsu neatkarīgajā pētījumā:

PlusiMīnusi
 • Par 130% kompensē oglekļa izmešu daudzumu
 • Labākais kopējais veltīto mitināšanas pakalpojumu sniedzējs
 • Lētākais dalītais hostings (izņemot veicināšanas cenu pirmajam termiņam)
 • Lieliska palīdzība un atbalsts
 • Garantēts 99,9% darbspējas laiks (augstākais iespējamais līmenis)
 • Nav bezmaksas dublējumu

Cik zaļš ir HostGator?

Mūsu padziļinātajā pētījumā tika atzīts, ka Hostgator ir labākais kopējais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, taču uzņēmums ir apņēmies mazināt arī tā ietekmi uz vidi. Iesācējiem HostGator izmanto serverus, kas ir par 36% efektīvāki nekā vidēji. Pēc tam tas kompensē patērētās enerģijas ietekmi, pērkot atjaunojamās enerģijas kredītus, barojot savus serverus ar vēja enerģiju Teksasā, kur atrodas uzņēmums. Faktiski HostGator pērk par 130% vairāk kredītu nekā patērētā enerģija. Tas nozīmē, ka – tāpat kā GreenGeeks, bet mazākā mērā – HostGator’Ietekme uz vidi ir oglekļa samazināšana, nevis tikai oglekļa neitralizēšana.

Cik labi ir HostGator mitināšanas plāni?

Tāpat kā GreenGeeks, arī HostGator garantē 99,9% uptime, kas nozīmē, ka jūsu vietne tiks izveidota un ‘tiešraide’ maksimāli iespējamo laika periodu. Šī ir labākā jebkura pakalpojumu sniedzēja garantija darbam – lielisks sākums.

Īpašas hostinga iespējas ir arī lieliskas. Patiesībā viņi’re nepārspējams – HostGator izcēlās ar izcilāko hostingu mūsu pētījumos. Plāni piedāvā lielisku enerģijas un cenas līdzsvaru, cenām sākot no 189 USD / mēnesī līdz 289 USD / mēnesī.

Kad jūs atceļat reklāmas cenas, ko piedāvā visi saimnieki, pirmo termiņu, Hostgator’Kopīgotie hostinga plāni ir vieni no lētākajiem, sākot no tikai USD 6,95 mēnesī. Plāni ir ne tikai lēti, bet arī tie’Arī šī vērtība ir laba, ar neierobežotu vietu diskā, neierobežotu e-pasta kontu un neierobežotu apakšdomēnu. Izmantojot zīdaiņu un biznesa kopīgos plānus, jūs pat varat mitināt neierobežotas vietnes, padarot tās par lielisku iespēju tīmekļa dizaineriem. Tā’nav labākais koplietojamo mitināšanas pakalpojumu sniedzējs – tas būtu InMotion, tieši zemāk -, bet tas ir tas’Tas ir otrs sekundes laiks, un tā vietņu veidotāja bezmaksas izmantošana ir lieliska atveseļošanās, ja jūs’vēl neesat izveidojis savu vietni.

HostGator negatīvie punkti? Nav bezmaksas dublējumu! Bet palīdzība un atbalsts ir lielisks (tiešraides tērzēšana, tālrunis un e-pasts ir pieejams ar visiem mitināšanas veidiem), un tas ir pieejams’Ja pārdomājat, vienmēr ir pieejama naudas atdošanas garantija. Tomēr ņemiet vērā, ka šī garantija paliek spēkā tikai 48 stundas veltītai mitināšanai, ja vien tu’esat apņēmies gadu vai vairāk.

Ja jūs’Pēc īpašas mitināšanas HostGator piedāvā nepārspējamu ētikas un kvalitātes kombināciju. Tomēr, ja jūs’jūs meklējat kopīgu vai VPS, tas’Ir vērts pārbaudīt InMotion.

3. InMotion

Labākais zaļo mitināšanas pakalpojumu sniedzējs mazām vietnēm

Ja jums ir mazāka vietne, InMotion ir veiksmīgākā iespēja. Tam ir labākie kopīgotie un VPS hostinga plāni jebkuram pakalpojumu sniedzējam’esmu pārbaudījis:

PlusiMīnusi
 • Labākais kopīgais un VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējs jebkuram, ko esam pārbaudījuši
 • Bezmaksas dublējumi
 • Zaļie centieni nav’t tikpat kvantitatīvi vai nozīmīgi kā citi pakalpojumu sniedzēji

Cik zaļš ir InMotion?

Lai gan GreenGeeks un HostGator savu zaļo uzmanību pievērš kompensēšanai, InMotion redz lielāku vērtību sākotnējā enerģijas patēriņa samazināšanā. Tās zaļajā datu centrā LA tiek izmantota gaisa dzesēšanas tehnika, kas cirkulē ārpus gaisa, nevis paļaujas tikai uz gaisa kondicionēšanu. Tas ir palīdzējis InMotion samazināt oglekļa izmešu daudzumu par vairāk nekā 2000 tonnām gadā. Iespaidīgi sīkumi, jā – bet tā nav ‘liekot naudu tur, kur ir mute’ diezgan tādā pašā mērā kā GreenGeeks un HostGator.

Cik labi ir InMotion mitināšanas plāni?

InMotion piedāvā virkni dažādu hostinga veidu, bet mēs’Mēs koncentrēsimies tikai uz savu VPS un šeit kopīgajiem plāniem, jo ​​tie ir tā spēcīgākie produkti – patiešām, InMotion ir kļuvusi par labāko abos mūsu neatkarīgajos pētījumos!

Ļaujiet’sāciet ar kopīgotajiem hostinga plāniem. InMotion piedāvā trīs no tiem, sākot no Mēnesī no 7,99 USD līdz 15,99 USD (neskaitot reklāmas piedāvājumus). Palaišanas plāns ir lētākais, bet mēs’d iesakām tērēt nedaudz vairāk, lai iegūtu enerģijas plānu par USD 9,99 mēnesī. Tādā veidā jūs’Jūs iegūsit visas tās pašas lieliskās iespējas – neierobežotu joslas platumu, neierobežotu vietu diskā, bezmaksas SSL sertifikātu, bezmaksas dublējumus, bezmaksas domēna vārdu – kā arī divkāršu jaudu (t.i., vairāk CPU kodolu), lai jūsu apmeklētāji nekad netiktu gaidīti..

InMotion izceļas arī ar VPS mitināšanu. Pateicoties neierobežotiem CPU kodoliem, bezmaksas dublējumiem, piekļuvei saknei un vienai no lielākajām jebkura VPS plāna uzglabāšanas iespējām un joslas platumu, tas ieguva 95% no funkcijām mūsu testēšanā. Vienkārši sakot, mēs uzskatām, ka tas ir vislabāk pārvaldītais VPS plāns tirgū. Plāni svārstās no No 39,99 USD / mēnesī līdz 144,99 USD / mēnesī, bet InMotion vienmēr piedāvā dažus ļoti dāsnus piedāvājumus jauniem klientiem, kur jūs par šo cenu varētu ietaupīt vairāk nekā 55%.

Tāpat kā iepriekš minētie pakalpojumu sniedzēji, InMotion’Palīdzība un atbalsts ir lielisks. Joma, kurā tā nokrīt, ir uptime, garantējot tikai 99,97%. Tā’Ir vērts atcerēties, ka tā tomēr ir tikai minimālā garantija, un tā darbojas tikai dažas stundas gadā. Jebkurā gadījumā vislabāk ir izmēģināt InMotion, pēc tam izmantojiet dāsno naudas atdošanas garantiju (30 dienas VPS mitināšanai, 90 dienas dalītajai mitināšanai), ja rodas kādas problēmas ar darbības laiku..

4. A2 mitināšana

Vislabākais klientu apkalpošanai

A2 mitināšana nedarbojas’tām nav vislabāko iespēju, taču tā piedāvā lielisku palīdzību un atbalstu:

PlusiMīnusi
 • Uzņēmums, kas neitralizē oglekli
 • Jebkura naudas atdošanas garantija
 • Lieliska palīdzība un atbalsts
 • Salīdzinoši zema darbības laika garantija – 99,95%

Cik zaļš ir A2 hostings?

A2 Hostings kopš 2007. gada ir izmantojis enerģijas kompensācijas shēmu, lai efektīvi saglabātu oglekļa neitrālu. Tas arī mudina darbinieku tālmācību samazināt satiksmes izmešus un atkārtoti izmanto veco aparatūru. Tā’Tas nav tik iespaidīgs kā shēmas no GreenGeeks, HostGator un iPage (skat. zemāk), taču tas’s ir vairāk nekā solis pareizajā virzienā.

Cik labi ir A2 hostinga plāni?

A2 mitināšana ir lielisks risinājums visiem. Tā nedarīja’t nav viens no galvenajiem mūsu pētījumiem attiecībā uz vienu noteiktu mitināšanas veidu, taču tas ir labi novērtēts visā pasaulē.

Cenas ziņā A2 hostings’Vietnes hostinga cenas svārstās no USD 7,99 mēnesī – līdz 18,99 USD mēnesī – saprātīgs, bet ne lētākais. Tā VPS hostings svārstās no USD 49,99 mēnesī – līdz 99,99 USD – atkal diezgan tuvu ceļa vidum – lai gan tai paredzētie mitināšanas plāni svārstās no USD169,99 mēnesī – līdz 349,99 USD mēnesī, novietojot tos spektra noteiktākajā galā. Uzturēšanās laika garantija ir 99,95%, un tā ir viena no zemākajām.

Tad kāpēc izvēlēties A2 hostingu? Tā’s uzņēmums, kas piedāvā ārkārtas palīdzību un atbalstu līdzās uzticamiem un samērā spēcīgiem plāniem. Kad pievienojaties, jūs saņemat bezmaksas vietņu migrāciju, piekļuvi draudzīgai palīdzībai un atbalstam visu diennakti, un, kas ir labākais, – naudas atdošanas garantiju jebkurā laikā.. Tas’Pa labi – A2 Hostings ir tik pārliecināts’Patiks saviem produktiem, ka tas jums jebkurā brīdī atmaksās’atkal nelaimīgs. Jūs’jums ir jāapbrīno uzņēmums ar pārliecību!

5. iPage

Labākais lēto zaļo hostinga pakalpojumu sniedzējs

iPage par 200% kompensē oglekļa izmešu daudzumu. Plāni ir pieejami par pieņemamu cenu, taču to īpašības nav stiprā puse:

PlusiMīnusi
 • Par 200% kompensē oglekļa izmešu daudzumu
 • Ļoti lēti hostinga plāni (īpaši reklāmas cenas)
 • Plāniem trūkst citu pakalpojumu sniedzēju jaudas un ātruma
 • Zemākā darbības laika garantija – 99,94%

Cik zaļš ir iPage?

Hostinga pakalpojumu sniedzējam, kas’s bieži marķē mazliet ‘lēti un jautri’, mūs patiešām pārsteidza pasākumi, kurus iPage ir veikusi, lai samazinātu tā ietekmi uz vidi un pēc tam neitralizētu to. Iesācējiem iPage pilnībā darbojas ar vēja enerģiju – ja mitināt savu vietni kopā ar viņiem, jūs pat varat iegūt nozīmīti savai vietnei, kurā teikts:’s ‘Saimniecībā darbojas 100% vēja enerģija’.

Bet iPage izvēlas lietas vēl tālāk, iegādājoties pietiekami daudz Atjaunojamās enerģijas sertifikātu (REC), lai ne tikai pierādītu, ka par enerģijas avotu izmanto tikai vēja enerģiju, bet arī par 200% kompensētu enerģijas patēriņu..

Cik labi ir iPage mitināšanas plāni?

iPage plāni ir par pieņemamu cenu. Uzņēmums piedāvā arī lielas reklāmas atlaides, kas nozīmē, ka jūs varētu izvēlēties kopīgs plāns tikai USD 1,99 mēnesī vai VPS plāns USD 19,99 mēnesī. Tur’Piedāvājumā ir arī īpaša hostings, bet tas vēl nav’t tik konkurētspējīgu cenu.

Bet kā mēs’Es norādīju iepriekš, iPage’Pieejamība ir saistīta ar izmaksām, un tās ir ātrums. Visu veidu mitināšanā iPage arī salīdzinājumā ar konkurentu plāniem ir konsekventi vāji novērtēts. Turklāt tas ir viszemākais visu mūsu pakalpojumu sniedzēju darbības laiks’pārbaudīts, garantējot tikai 99,94%.

iPage vienkārši trūkst jaudas un uzticamības, lai pilnībā atbalstītu ievērojamu vietni. Tomēr tā’s labs risinājums, ja jūs’Jūs esat ieguvis nelielu, personīgu vietni, kas jums ir jāorganizē lēti un videi draudzīgā veidā.

6. DreamHost

Vislabāk glabāšanai

Kā redzat, mēs bijām’t sapņojis DreamHost. Tomēr tā glabāšana ir ļoti dāsna:

PlusiMīnusi
 • Lētākais dalītā hostinga plāns, sākot no tikai USD 2,59 mēnesī (ja jūs apņematies trīs gadus)
 • Lieliska atmiņas ietilpība
 • Salīdzinoši zema darbības laika garantija – 99,95%
 • Neveiciet tik daudz soļu, lai būtu videi draudzīgs, kā citi šī saraksta pakalpojumu sniedzēji. Visi apgalvojumi ir diezgan neskaidri

Cik zaļš ir DreamHost?

DreamHost veic vairākus pasākumus, lai būtu videi draudzīgi, piemēram, sadarbojas ar enerģētikas uzņēmumu, kas izmanto daudzas atjaunojamās metodes, un savās dzesēšanas sistēmās izmanto reģenerētu ūdeni. Lieliskas lietas, jā – bet attiecībā uz kvantitatīvi vērtējamo pozitīvo ietekmi uz vidi DreamHost to nedara’t diezgan sader ar citiem saimniekiem šajā sarakstā.

Cik labi ir DreamHost mitināšanas plāni?

DreamHost’hostinga plānus, piemēram, A2 hostingu’s, ir diezgan ceļa vidū. Atšķirībā no A2 mitināšanas DreamHost to nedara’t ir ar tāda paša līmeņa īpašu atbalstu.

Tās plāni ir izdevīgi, un tā (pilna cena) lētākais kopīgais plāns faktiski darbojas kā viens no lētākajiem USD 2,59 mēnesī (ja jūs apņematies trīs gadus). VPS un īpaši plāni ir līdzīgi pieejami.

Bet kāpēc izvēlēties DreamHost salīdzinājumā ar citu pakalpojumu sniedzēju, kas atrodas augstāk šajā sarakstā? Atbilde slēpjas DreamHost piedāvāto krātuves vietu skaitā, jo īpaši tam paredzētajiem plāniem. Par ziņkārīgi un uzkrītoši nosaukts ‘Vasaras mēness SSD 64’ plānojot, jūs iegūstat piekļuvi masīvajai 64 GB RAM, 24 CPU pavedieniem un 12 CPU kodoliem – būtībā, daudz enerģijas un krātuves.

Tā kā DreamHost ir tik daudz īpašu plānu, no kuriem izvēlēties, tas ir tas’Ir tiešām viegli sākt ar zemāko plānu (169 USD / mēnesī), pēc tam pakāpeniski jauniniet, lai jūs’jūs nekad nemaksājat vairāk, nekā jums nepieciešams. Šī iemesla dēļ mēs’d iesakiet DreamHost videi draudzīgām, plašsaziņas līdzekļiem domātām vietnēm, kuras tikai vēlas spert savu pirmo soli uz veltītu mitināšanu.

Labākie videi draudzīgi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: pēdējās domas

Tātad jums tas ir: mūsu labāko zaļo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju saraksts, sarindots un pārskatīts. Mēs nevarējām’t nedod galveno vietu GreenGeeks; zaļā tīmekļa mitināšana ir ļoti skaidra ‘lieta’, un tā’s ieguva pienācīgu produktu, kas atbilst.

Labākie zaļie tīmekļa mitinātāji: Atgādinājums

Ļaujiet’Mēs sev atgādinām, kuri citi pakalpojumu sniedzēji lieliski rīkojas zaļās lietās tīmekļa mitināšanas pasaulē:

 1. GreenGeeks – Visefektīvākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.
 2. HostGator – Labākais videi draudzīgs hostings lielām vietnēm.
 3. Kustībā – Labākais videi draudzīgs hostings mazām vietnēm.
 4. A2 mitināšana – Vislabākais klientu apkalpošanai.
 5. iPage – Labākais lēts zaļais hostings.
 6. DreamHost – Vislabākais uzglabāšanai.

Dienas beigās visiem pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā kaut kādu naudas atdošanas garantiju, vislabāk ir dot vienu gājienu, tad vienkārši nomainiet, ja’t tikt galā ar to.

Un ja tu’Ja vēl neesat pārliecināts, kāda veida mitināšana jums nepieciešama, iepazīstieties ar mūsu ceļvedi par atšķirību starp koplietojamo un VPS mitināšanu vai mūsu ceļvedi par vislabāk paredzētajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Uzzināt vairāk

Tagad, kad jūs zināt labākos videi draudzīgos tīmekļa mitinātājus, iepazīstieties ar mūsu ceļvedi 3 veidi, kā padarīt jūsu vietni videi draudzīgāku un uzziniet, kā videi draudzīgākā veidā izveidot (un izmantot) vietni!

BUJ

Kas’s ir labākais zaļais hostings bezpeļņas organizācijām?

DreamHost! DreamHost ne tikai veic svarīgus pasākumus, lai neitralizētu tā ietekmi uz vidi, bet arī bezpeļņas organizācijām piedāvā bezmaksas tīmekļa mitināšanu. Tas’Pa labi, DreamHost rīkos jūsu labdarību’Vietne ir pilnīgi bez maksas. Jauki iet, DreamHost!

Iepazīstieties ar mūsu ceļvedi labākajiem bezpeļņas tīmekļa mitinātājiem, lai uzzinātu, kuri citi saimniekdatori ļoti daudz piedāvā bezpeļņas organizācijām.

Ko tas nozīmē, kad uzņēmums ‘kompensē tā radīto oglekļa pēdu’?

Vienkārši sakot, tas nozīmē, ka uzņēmums enerģiju izmanto kā parasto, bet pēc tam iegulda atjaunojamās enerģijas shēmās, lai apmaksātu ekvivalentu (vai vairāk) enerģijas, kas jāpiegādā no atjaunojamiem līdzekļiem. Iepazīstieties ar šo Atjaunojamās enerģijas sertifikātu rokasgrāmatu (sauktu arī par ‘Kredīti’) lai iegūtu vairāk informācijas.

Palīdziet! Kāda veida mitināšana man pat ir nepieciešama manai vietnei?

Hei, mēs tevi dzirdam! Hostinga nozare ir tikpat mulsinoša, cik piesārņojoša. Bet don’t neuztraucieties – mēs’Mēs apskatījām visus dažādos veidus mūsu tīmekļa mitināšanas rokasgrāmatā, tāpēc dodieties uz priekšu un pārbaudiet to, pirms izlemjat par plānu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map