6 labākie WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

WooCommerce mitināšana, lai jūsu veikals būtu veiksmīgs

labākie tīmekļa komercijas mitināšanas pakalpojumu sniedzējiCWooCommerce mitināšana jūsu tiešsaistes veikalā ir nopietns darbs – izvēlieties nepareizu pakalpojumu sniedzēju, un jūsu pārdošanas apjomi ilgtermiņā var ciest.


Par laimi tev’Jūs esat nokļuvis mūsu pārskatā, kur jūs’Tagad atradīsit labākos WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzējus. WooCommerce ir e-komercijas platforma, kas īpaši izstrādāta WordPress – it’s tika lejupielādēts vairāk nekā 80 miljonus reižu!

WooCommerce mitināšana ir paredzēta ikvienam, kurš veido tiešsaistes veikalu, izmantojot WordPress. Bet pirms varat sākt savu veikalu, jums ir nepieciešams mitināšana – un tas arī’Mēs esam veikuši pētījumu, lai atrastu labākos pakalpojumu sniedzējus, kas piedāvā labākos WooCommerce mitināšanas plānus.

Un šeit ir rezultāti…

Labākie WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: parādīti 6 labākie

 1. Bluehost – labākais WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.
 2. Kustībā – vislabāk par palīdzību un atbalstu.
 3. A2 mitināšana – vislabāk drošībai.
 4. Vietne – labākais jaunajiem WooCommerce veikaliem.
 5. Hostinger – labākais budžeta risinājums.
 6. DreamHost – vislabāk lieliem uzņēmumiem.

Bluehost piedāvā vieglu WordPress integrāciju un bezgalīgas e-komercijas funkcijas, lai apmeklētājiem sniegtu lielisku iepirkšanās pieredzi. InMotion izceļas ar kvalitatīva klientu atbalsta nodrošināšanu, un A2 hostings pārsniedz un pārsniedz savus drošības pasākumus, lai nodrošinātu jūsu vietnes drošību un stabilitāti..

Mūsu pētījumā tika izpētīts viss, sākot no funkcijām līdz darbspējas laikam, līdz glabāšanai un atbalstam, kā arī ārpus tā. Mēs pavadījām stundas, salīdzinot labākos mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, iedziļinoties viņu plānu detaļās un novērtējot tos, ko atradām. Mēs pat veicām aptauju, lai atklātu to, ko jūs visvairāk novērtējat, lai mēs varētu pielāgot savu pētījumu, lai sniegtu jums informāciju, kas ir vissvarīgākā.

Mēs’Mēs iepazīstināsim jūs ar katru pakalpojumu sniedzēju, lai palīdzētu jums atrast vispiemērotāko. Ļaujiet’s ienirt taisni iekšā!

Uzzināt vairāk

 • Vai neesat pārliecināts, vai jums vajadzētu izmantot WooCommerce? Apskatiet mūsu WooCommerce vs Shopify salīdzinājums pirms darba sākšanas.
 • Ja jūs don’Mēs nevēlamies problēmu atrast mitināšanu, un mēs to iegūstam. Dodieties pie mūsu Tiešsaistes veikala veidotāju salīdzināšanas diagramma lai salīdzinātu labākos e-komercijas veidotājus.

1

Bluehost

Labākais kopējais WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

Sākuma cena: Mēnesī 6,95 USD

Laiks: 99,98%

Naudas atdošanas garantija? Jā: 30 dienas

Glabāšanas telpa: 100 GB – nemērīts (SSD)

Joslas platums: nemērīts

Papildu priekšrocības: bezmaksas domēns, bezmaksas tiešsaistes veikala iestatīšanas zvans, automātiska WooCommerce instalēšana

labākais WordPress īpašs woocommerce hostingsBluehost ir oficiāli ieteikts WordPress resursdators, kas nodrošina arī WooCommerce plānus.

Uzņēmumam Bluehost ir liela pretenzija uz WordPress slavu mitināšanas pasaulē, jo tas ir bijis oficiāli ieteikts WordPress kopš 2005. gada. Kopš tā laika Bluehost ir ieguvis vēl vienu oficiālu ieteikumu – šoreiz no WooCommerce, kas minēja Bluehost kā vienu no pakalpojumu sniedzējiem, kam uzticas jauniem veikaliem..

Zemāk jūs varat uzzināt, kā mēs novērtējām Bluehost mūsu testēšanā, pirms precīzi noskaidrot, kāpēc Bluehost ir tik ļoti iemīļots WordPress lietotājiem…

Iespējas

Bluehost zina, kā izturēties pret saviem WordPress lietotājiem. Neatkarīgi no tā, kuru WooCommerce hostinga plānu jūs izvēlaties, jūs iegūstat:

 • 1 bezmaksas domēns – ietaupiet naudu, reģistrējot bezmaksas pielāgoto domēnu vietnē Bluehost
 • Nemēra joslas platums – nav jāuztraucas par satiksmes intensitāti, kas izraisa avārijas
 • WooCommerce automātiskā instalēšana – Bluehost ietaupa jūsu laiku un pūles, instalējot jums WooCommerce
 • Īpaša IP adrese – reta iespēja lētākos plānos, baudiet īpašas IP adreses priekšrocības, ieskaitot drošākus maksājumus
 • Bezmaksas SSL – būtiska iezīme tiešsaistes veikaliem; šifrējiet savu klientu’Maksājumu informācija ar SSL drošākiem darījumiem
 • Mārketinga kredīti 100 USD vērtībā – noteikti izlasiet noteikumus un nosacījumus
 • Bezmaksas iestatīšanas zvans – katrs WooCommerce mitināšanas klients saņem bezmaksas iestatīšanas zvanu, lai palīdzētu viņiem sākt
 • Domēna privātums un aizsardzība – izvairieties un samaziniet surogātpastu un drošības riskus, slēpjot savu kontaktinformāciju ar domēna privātumu
 • Veikala tēma ir instalēta – cits laika taupītājs! Bluehost instalē jūsu veikala tēmu jums

Galvenais no šīm funkcijām ir tas, ka Bluehost vēlas, lai katrs veikals gūtu panākumus – pat ja tu’re tikai sāk. Automātiskās instalēšanas ļauj ietaupīt laiku un radīt tehniskas galvassāpes, savukārt veltītā IP adrese un domēna konfidencialitāte ir uzlabotas funkcijas, kuras parasti atrodamas dārgākos plānos..

Bluehost ir nepārprotami gatavs nopietni uztvert jūsu jauno veikalu un sniedz jums rīkus, lai palielinātu jūsu veiksmes iespējas no pirmās dienas.

Drošība

Visiem WooCommerce mitināšanas klientiem Bluehost nodrošina bezmaksas SSL un bezmaksas īpašu IP adresi – tas savukārt ļauj jums pieņemt drošus maksājumus, izmantojot savu veikalu.

Jūsu veikala ziņā’Drošība, Bluehost ietver CodeGuard Backup Basic (izņemot lētāko plānu). Ja izvēlaties Sākuma plānu, kasē varat pievienot drošības papildinājumus, tai skaitā:

 • CodeGuard Basic par USD 2,99 mēnesī
 • SiteLock drošība (būtiska) par USD 2,08 mēnesī

Neatkarīgi no tā, kuru plānu izvēlaties, vietnes SiteLock drošība pievienošana parasti ir laba ideja, kaut arī tā palielina jūsu kopējo summu izrakstīšanās laikā.

Cenu noteikšana

Bluehost ir trīs WooCommerce mitināšanas plāni, sākot no USD 6,95 līdz USD 12,95 mēnesī:

 • Starteris: Mēnesī 6,95 USD
 • Plus: Mēnesī 8,95 USD
 • Pro: Mēnesī 12,95 USD

Šīs ir atlaižu cenas jūsu pirmajam termiņam, kad izvēlaties abonementu uz trim gadiem. Ja jūs’Ja neesat gatavs šāda veida saistībām, varat arī izvēlēties abonementu uz vienu un diviem gadiem.

Tur’s nav ikmēneša izvēles, tāpēc jums jābūt gatavam reģistrēties vismaz 12 mēneši.

Tas teica, viss Bluehost’WooCommerce mitināšanas plānos ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, lai jūs varētu to izmēģināt bez riska un saņemt atmaksu, ja’re neesmu pilnībā apmierināts.

Mēs iesakām USD 8,95 mēnesī Plus plāns, jo tajā bez maksas ir iekļauts CodeGuard Backup Basic, kā arī tiek piedāvāta neierobežota SSD krātuve, nevis 100 GB, ko iegūstat lētākajā plānā.

Vislabākā komerciālā tīmekļa mitināšanas vietne bluehostBluehost ir trīs WooCommerce mitināšanas plāni, tāpēc tas ir’Ir vērts atrast savām vajadzībām piemērotāko.

Uzzināt vairāk

 • Izlasiet mūsu Pārskats par Bluehost lai uzzinātu vairāk par to, kāpēc tā’s tik ļoti ieteicama tīmekļa mitinātāja
 • Apskatiet mūsu Bluehost cenu pārskats lai iegūtu sīkāku informāciju par saviem WooCommerce cenu plāniem

2

Kustībā

Vislabāk… Palīdzība un atbalsts

Sākuma cena: Mēnesī 4,99 USD

Laiks: 99,97%

Naudas atdošanas garantija? Jā: 90 dienas

Glabāšanas telpa: 40 GB – 120 GB

Joslas platums: Neierobežots

Papildu priekšrocības: bezmaksas domēns, bezmaksas vietņu migrācija, automātiski WordPress atjauninājumi

labākais woocommerce mitināšanas motīvsInMotion ir galvenā WooCommerce saimniece, un tajā ir iekļautas daudzas funkcijas, lai atbalstītu jūsu veikalu.

InMotion ir lieliskas kvalitātes mitināšanas pakalpojumu sniedzējs – tas mūs pamudināja ar savu bezgalīgo funkciju sarakstu WooCommerce mitināšanai. Tā’Tas ir spēcīgs visā pasaulē, tāpēc pārbaudiet tā rezultātus zemāk, lai redzētu, kā tas darbojās mūsu pētījumā…

Iespējas

InMotion noteikti to nedara’t taupīt tās īpašības – tur’Pārāk daudz, lai tos visus šeit uzskaitītu, tāpēc mēs’es izvēlējos dažus no svarīgākajiem punktiem.

Sākumā jūs varat iegūt dažas funkcijas bez maksas:

 • Bezmaksas SSL drošība
 • Bezmaksas domēns
 • Bezmaksas neierobežots e-pasta konts
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Bezmaksas reklāmas kredīti (USD 150 vērtībā)
 • Bezmaksas SSD krātuve
 • Vairāk nekā 200 bezmaksas motīvu
 • Bezmaksas inscenēšanas vide

Tas’s ir diezgan pievilcīgs funkciju saraksts, ņemot vērā, ka jūs nevēlaties’t par viņiem nav jāmaksā papildus!

Papildus šiem, InMotion’s Komplektā ir WordPress optimizēta platforma automātiskie WordPress atjauninājumi un automātiskie spraudņu un motīvu atjauninājumi (abi nav obligāti). Tas ir svarīgi, jo tas nozīmē, ka jūs don’nav jāuztraucas par to, ka jūsu vietne noveco un kļūst neaizsargāta pret kļūdām un hakeriem.

Pakāpju vide nozīmē, ka varat izmēģinājuma brauciena izmaiņas pirms to ievietošanas jūsu vietnē, lai gan WordPress ir iepriekš instalēts jūsu plānā, tas nozīmē, ka jūs varat sākt darbu veikalā ātrāk, ietaupot laiku un pūles.

Tā’Skaidrs, ka InMotion mērķis ir padarīt jūsu dzīvi pēc iespējas vieglāku, veidojot un vadot savu veikalu.

Drošība

InMotion ļoti nopietni uztver drošību, kas ir labas ziņas jūsu veikalam. Tā vietā, lai ļautu jums sevi atvairīt, InMotion veic lielāko daļu smagā darba jūsu labā, ieskaitot:

 • Automātiskas rezerves kopijas ārpus vietnes
 • Bezmaksas SSL
 • Aizsardzība pret hakeru un ļaunprātīgu programmatūru
 • Tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūri
 • Drošs surogātpasts ar IMAP
 • DDoS aizsardzība
 • Dienas datu dublējumi pieejami par USD 2 mēnesī

Drošība ir īpaši svarīga WordPress vietnēm – vēl jo vairāk tiešsaistes veikaliem – tāpēc šo pasākumu ieviešana ir apsveicams papildinājums InMotion’s WooCommere mitināšanas plāni.

Automātiskie WordPress atjauninājumi arī palīdzēs jūsu veikalu aizsargāt, tāpēc mēs ļoti iesakām tos ieslēgt.

Cenu noteikšana

InMotion ir trīs WooCommerce mitināšanas plāni:

 • WP-1000S: Mēnesī 4,99 USD
 • WP-2000S: Mēnesī 7,99 USD
 • WP-3000S: Mēnesī – 10,99 USD

Šīs ir katra plāna sākumcenas (kad jūs pierakstāties uz trim gadiem). Ietaupot visvairāk naudas, izvēloties ilgāku līgumu, jūs varat izvēlēties viena, divu vai trīs gadu plānu.

Lai gan WP-1000S plāns ir lētākais variants, mēs iesakām WP-2000S plāns jo tas nāk ar automātiskām dublējumkopijām ārpus vietnes un var apkalpot līdz 50 000 apmeklētāju mēnesī. Tā’s InMotion’populārākais WooCommerce mitināšanas plāns, tāpēc tas’Ir vērts to pārbaudīt.

inmotion cenu noteikšana vislabākais vietņu komercijas hostingsInMotion ir trīs WooCommerce hostinga plāni, sākot no 4,99 USD līdz 10,99 USD mēnesī. Vispopulārākais plāns ir USD 7,99 mēnesī WP-2000S plāns.

Uzzināt vairāk

 • Lasiet visu mūsu InMotion mitināšanas pārskats lai iegūtu sīkāku informāciju par to, ko piedāvā InMotion.

3

A2 mitināšana

Vislabāk… drošība

Sākuma cena: Mēnesī 3,92 USD

Laiks: 99,95%

Naudas atdošanas garantija? Jā: jebkurā laikā!

Glabāšanas telpa: neierobežots

Joslas platums: neierobežots

Papildu priekšrocības: bezmaksas vietņu migrācija, bezmaksas automātiskās dublējumkopijas (atlasītie plāni), optimizēta WordPress iestatīšana ar vienu klikšķi

Vislabākais drošais e-komercijas hostings a2 hostingsA2 hostings nodrošina ātrumu, servisu un drošību, lai jūs varētu koncentrēties uz pārdošanu.

A2 Hostings koncentrējas uz ātrumu, atbalstu un drošību saviem hostinga klientiem – kas ir lielisks jaunums jūsu tiešsaistes veikalam! Pārbaudiet, kā tas tika vērtēts mūsu pētījumos, pirms iegremdēties sīkāk par tā WooCommerce mitināšanu.

Iespējas

Paplašinot A2 hostingu’s WooCommerce plāno apskatiet pilnu funkciju sarakstu piedāvājumā, tas’s diezgan satriecoši. Tur’Pārāk daudz, lai tos visus šeit uzskaitītu, tāpēc mēs izvēlējāmies dažus no vissvarīgākajiem:

 • Neierobežota krātuve un joslas platums
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Bezmaksas automātiskās dublējumkopijas (nav pieejams lētākajā plānā)
 • Vienu klikšķi WooCommerce iestatīšana

Lai gan A2 Hostings to nedara’t nav iekļauts tāds bezmaksas domēns kā InMotion un Bluehost do, tas to kompensē ar plašo pieejamo ekstras. Piemēram, ja izvēlaties Turbo plānu, jūs atbloķējat visu rīku komplektu, kas paredzēts, lai jūsu vietne tiktu ielādēta ātrāk un darbotos labāk – ideāli, lai apsteigtu konkurenci!

Drošība

A2 mitināšana pārsniedz un pārsniedz drošību. Šeit’ir tikai daži pasākumi, ko A2 mitināšana ir ieviesusi, lai aizsargātu jūsu vietni:

 • Pastiprināta DDoS aizsardzība
 • Vīrusu skeneris
 • Divkāršs ugunsmūris
 • Brutālu spēku aizstāvēšana
 • Divfaktoru autentifikācija

Jūs arī saņemat Perpetual Security komplektu, kas ietver bezmaksas HackScan aizsardzību, lai atklātu un aizsargātu pret hakeriem, kā arī katru dienu, automātiskus atjauninājumus un 24/7 drošības uzraudzību.

Cenu noteikšana

Jūs, iespējams, domājat jūs’Par visām šīm izdomātajām funkcijām būs jāmaksā augsta cena, taču patiesībā A2 Hostingam ir daži diezgan pieņemami plāni:

 • Lite: Mēnesī 3,93 dolāri
 • Swift: Mēnesī 4,90 USD
 • Turbo: Mēnesī 9,31 USD
 • Pārvaldīts WordPress: Mēnesī 11,99 USD

Šīs ir pārdošanas cenas, parakstot trīs gadu plānu. Atkarībā no vēlmēm varat arī izvēlēties mēneša, viena vai divu gadu plānu.

Izrakstīšanās laikā jums ir jāpielāgo savs plāns, piemēram, izvēloties, kuru servera atrašanās vietu vēlaties, un pievienojiet visām vēlamajām apmaksātajām ekstrām, piemēram, īpašu IP adresi vai rezerves vietas rezerves kopijām..

Tā vietā, lai izvēlētos lētāko Lite plānu, mēs iesakām aplūkot A2 hostingu’s populārākais Ātrs plāns. Tas’jo tas ietver bezmaksas automātiskās dublējumkopijas un “Izaugsme” funkcijas vietnes uzlabošanai’izrāde.

labākie woocommerce hostinga a2 hostinga plāniA2 mitināšanai ir labs cenu diapazons – mēs iesakām sākt ar Swift plānu 4,90 USD mēnesī.

Uzzināt vairāk

 • Lasiet visu mūsu A2 mitināšanas pārskats lai uzzinātu, vai tas varētu būt jūsu ideālais pakalpojumu sniedzējs

4

Vietne

Vislabāk… jauni WooCommerce veikali

Sākuma cena: Mēnesī 3,95 USD

Laiks: 99,98%

Naudas atdošanas garantija? Jā: 30 dienas

Glabāšanas telpa: 10 GB – 30 GB

Joslas platums: nemērīts

Papildu priekšrocības: bezmaksas WordPress migrācija un instalēšana, bezmaksas ikdienas dublējumi, automātiski WordPress atjauninājumi

labākais vietņu vietņu izvietojumsVietnes vietne nodrošina pārvaldītu WooCommerce mitināšanu, lai palīdzētu augt un atbalstītu jūsu tiešsaistes veikalu.

SiteGround ir ideāli piemērots jauniem WooCommerce veikaliem – tam, iespējams, nav bezgalīgas atmiņas, taču tas nāk ar paša WooCommerce oficiālu ieteikumu. Tas’Pa labi – SiteGround atrodas blakus Bluehost kā uzticams WooCommerce nodrošinātājs!

Iespējas

Tā’Ir viegli saprast, kāpēc vietni Ground iesaka WooCommerce – tās funkcijas noteikti satur jaudīgu perforatoru, ieskaitot:

 • Bezmaksas SSL
 • Bezmaksas WordPress instalēšana
 • WordPress automātiskie atjauninājumi
 • Bezmaksas, automatizētas ikdienas rezerves kopijas
 • Ir pieejama WordPress speciālā kešatmiņa (pēc noteiktiem plāniem)
 • Pieejama bezmaksas, profesionāla vietnes nodošana (pēc noteiktiem plāniem)

Vietne’Funkcijas ir izstrādātas, lai padarītu jūsu dzīvi pēc iespējas vieglāku, kā arī nodrošinātu vislabāko jūsu veikala pakalpojumu. Piemēram, WordPress speciālā kešatmiņa paātrina jūsu vietnes darbību’veiktspēja, lai sasniegtu ātrāku iekraušanas ātrumu.

Iemesls, kāpēc mēs iesakām SiteGround mazākiem veikaliem, ir tāds, ka tā krātuves platība sasniedz tikai 30 GB pēc visdārgākā plāna. Kad jūs uzskatāt, ka A2 Hostings nodrošina neierobežotu krātuvi visos plānos, SiteGround pēkšņi šķiet mazliet mazs.

Tomēr tā’Joprojām ir jaudīga un saprātīga izvēle jauniem tiešsaistes veikaliem.

Drošība

SiteGround ir WordPress ieteiktais pakalpojumu sniedzējs, tāpēc tas zina WordPress drošības nozīmi.

Jūs varat sagaidīt automatizētas ikdienas rezerves kopijas, aizsardzību pret surogātpastu, atjauninājumus un ielāpus, anti-hack sistēmas un daudz ko citu – neatkarīgi no tā, kuru WooCommerce mitināšanas plānu izvēlaties.

Cenu noteikšana

Vietnes vietne padara to vienkāršu ar trim WooCommerce cenu plānošanas plāniem:

 • Uzsākt: Mēnesī 3,95 USD
 • GrowBig: Mēnesī 5,95 USD
 • GoGeek: Mēnesī 11,95 USD

Jūs varat izvēlēties mēneša abonementu vai ietaupīt naudu, izvēloties viena, divu vai trīs gadu līgumu – visi gada plāni maksā vienādi neatkarīgi no tā, vai izvēlaties 12, 24 vai 36 mēnešus.

Ja jūs’re tikai sākot no lētākā Starta plāns vajadzētu darīt to triku – tomēr 10 GB krātuves nav’Tas ir daudz, un šis plāns var atbalstīt tikai aptuveni 10 000 ikmēneša apmeklējumu. Tātad, tiklīdz sākat mērogošanu, pārliecinieties, vai jaunināt uz USD 5,95 mēnesī GrowBig plānu vairākām funkcijām.

Visi plāni nāk ar 30 dienu naudas atdošanas garantija lai jūs varētu izmēģināt SiteGround bez riska.

labāko iesācēju vietņu komercijas mitināšanas vietņu plāniSiteGround nav’Tas nav īsti piemērots lieliem veikaliem, taču tā uzsākšanai ir labi pārvaldāmi plāni, kas lieliski piemēroti maza biznesa uzsākšanai.

Uzzināt vairāk

 • Izlasiet mūsu Vietnes zemes pārskats lai uzzinātu par šo saimnieku’stiprās un vājās puses

5

Hostinger

Labākais budžeta risinājums

Sākuma cena: Mēnesī – 0,80 USD

Laiks: 99,91%

Naudas atdošanas garantija? Jā: 30 dienas

Joslas platums: 100 GB – neierobežots

Papildu priekšrocības: bezmaksas domēns (atlasīti plāni), ikdienas dublējumi (atlasīti plāni), viena klikšķa WordPress instalēšana

labākais vietņu komerciālais mitinātājsHostinger piedāvā maza mēroga WooCommerce mitināšanu par īpaši pieņemamām cenām.

Hostinger ir lētākais WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzējs mūsu sarakstā – kaut arī tā’nav nejaušība, ka tas arī ieņem pēdējo vietu. Atcerieties, sakot, ka jūs saņemat to, ko maksājat par prēmiju.

Tomēr, tā’Viena no labākajām iespējām tur, it īpaši, ja jūs’hobiju pārdevējs, kas vēlas ievērot ierobežoto budžetu…

Iespējas

Hostingers nav’Īpaši gaidāms par funkcijām, kuras jūs iegūstat, izmantojot WooCommerce hostinga plānus, tāpēc pārliecinieties, ka vēlreiz pārbaudiet un neveiciet to’t neko neuzskata par pašsaprotamu.

Piemēram, jūs saņemat bezmaksas domēnu tikai Premium un Business plānos – un, ja vēlaties iekļaut bezmaksas SSL, tad jūs’Jums būs nepieciešams biznesa plāns.

Tomēr mazam interneta veikalam jūs saņemat dažas pievilcīgas funkcijas, piemēram:

 • 1 – neierobežots e-pasta konts (atkarībā no jūsu plāna)
 • Dienas vai nedēļas dublējumi (atkarībā no jūsu plāna)
 • Līdz 4x optimizēts WooCommerce ātrums
 • Ar vienu klikšķi WordPress instalēšana
 • Kešatmiņas palielinātājs

Salīdzinot ar citiem labākajiem WooCommerce pakalpojumu sniedzējiem, Hostinger’Funkcijas ir diezgan pamata – ja tā’s varu jums’re pēc, meklēt citur.

Drošība

Neskatoties uz to, ka lētākos plānos nav iekļauts bezmaksas SSL, Hostinger atzīmē lielāko daļu parasto drošības rūtiņu, ieskaitot WAF, globālo CDN un DDoS aizsardzību, lai jūsu vietne būtu droša..

Cenu noteikšana

Cenu noteikšana ir tā, kurā Hostinger patiešām izceļas no pūļa – vienkārši saņemiet kravas no šīm cenām!

 • Atsevišķs hostings: Mēnesī – 0,80 USD
 • Augstākās klases hostings: Mēnesī – 2,15 USD
 • Biznesa hostings: Mēnesī 3,45 USD

Kā redzat, zemo cenu iemesls ir tas, ka Hostinger saviem WooCommerce lietotājiem nodrošina dalītu mitināšanu. Nav koplietota hostinga’t parasti ieteicams e-komercijai, jo tas’s nav tik uzticami kā sarežģītāki hostinga veidi.

Šī iemesla dēļ mēs iesakām izvēlēties Biznesa dalīta hostinga plāns, pat ja tu’atkal darbojas ļoti mazs hobiju veikals, kurā ir maz apmeklētāju. Ja reģistrējaties vismaz 12 mēnešus, jūs saņemat bezmaksas domēnu un bezmaksas SSL sertifikātu, kā arī ikdienas dublējumus un neierobežotu joslas platumu..

Jūs varat reģistrēties mēneša plānam vai izvēlēties viena, divu vai četru gadu plānu. Mēneša plāns parasti ir daudz dārgāks nekā pārdošanas cena, tāpēc, izvēloties šo abonēšanas opciju, kases laikā piesardzieties, lai saņemtu kopējo summu..

budžeta e-komercijas hostinga vietņu hostinga plāniHostinger savos plānos var ietvert mazāk iespēju, taču tā sākuma cenas ir grūti pārspēt!

Uzzināt vairāk

 • Vai neesat pārliecināts, vai Hostinger ir piemērots tieši jums? Uzziniet vairāk mūsu pilnajā vietnē Hostinger pārskats!

6

DreamHost

Vislabāk… lieli uzņēmumi

Sākuma cena: Mēnesī 16,95 USD

Laiks: 99,95%

Naudas atdošanas garantija? Jā: 30 dienas

Glabāšanas telpa: 30 GB – 120 GB

Joslas platums: nemērīts

Papildu priekšrocības: bezmaksas domēns, automatizētas ikdienas rezerves kopijas, automātiski WordPress atjauninājumi

labākais komerciālais bizness, kas mitina lielu biznesuDreamHost ir WordPress ieteikts pakalpojumu sniedzējs, kuram ir arī specializēti WooCommerce plāni.

DreamHost ir viens no dārgākajiem WooCommerce pakalpojumu sniedzējiem mūsu sarakstā, bet vai tas ir to lielo dolāru vērts, ko tas prasa? Iepazīstieties ar tā rādītājiem un uzziniet, ko DreamHost var piedāvāt!

Iespējas

Pat vietnē DreamHost’Lētākais plāns, jūs piekļūstat visam funkciju sarakstam, kas izveidots, lai palīdzētu sākt un palielināt jūsu veikalu, ieskaitot:

 • WooCommerce ir iepriekš instalēts
 • Tēma veikalā ir iepriekš instalēta
 • Iepriekš instalēts SSL sertifikāts
 • Iepriekš instalēta bezmaksas Jetpack
 • Ikdienas dublējumi
 • Iestudējums ar vienu klikšķi
 • WP vietņu veidotājs
 • Automātiski atjauninājumi
 • Bezmaksas domēns

Šīs funkcijas ļauj sākt savu veikalu cik ātri un viegli – Izmantojot tik daudz iepriekš instalētu, jūs varat koncentrēties uz to, lai jūsu bizness faktiski notiktu!

Drošība

Automātiski atjauninājumi palīdz jūsu WordPress vietni saglabāt pēc iespējas drošāku, bet jūs pats’re arī aizsargā DreamHost’s WAF (tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūris) un ikdienas dublējumi gadījumam, ja kaut kas noiet greizi.

Visos plānos ir iekļauta bezmaksas domēna konfidencialitāte, un palīdz aizsargāt jūsu personīgo informāciju no ziņkārīgo acīm vai publiskām noplūdēm.

Turklāt kasē varat pievienot DreamShield Protection par USD 3 mēnesī. Tas regulāri skenē jūsu vietni, lai identificētu ļaunprātīgu kodu, novecojušu programmatūru un daudz ko citu.

Cenu noteikšana

Tur ir trīs DreamHost plāni WooCommerce mitināšanai – tā’Tā ir visdārgākā saimniece mūsu sarakstā ar cenām, sākot no USD 16,95 līdz USD 71,95 mēnesī:

 • DreamPress: Mēnesī 16,95 USD
 • DreamPress Plus: Mēnesī 24,95 USD
 • DreamPress Pro: 71,95 USD mēnesī

Šīs ir DreamHost cenas’gada plānus, bet jūs varat arī izvēlēties reģistrēties katru mēnesi. Liela atšķirība starp DreamHost un citiem pakalpojumu sniedzējiem ir tā, ka DreamHost to nedara’t nepiedāvājat pārdošanas cenas, kas nozīmē, ka jūs to nevēlaties’nav jāuztraucas par cenu atjaunošanu.

Visiem plāniem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija, un kasē varat savam plānam pievienot gan maksas, gan bezmaksas ekstras.

Ja vien jums nav milzīga WooCommerce veikala, lētākajam DreamPress plānam vajadzētu būt labam, sākot darbu.

labākie e-komercijas mitināšanas sapņu plāniDreamHost ir labākais lielākiem budžetiem, taču tā lētākajā plānā ir viss nepieciešamais veiksmīga tiešsaistes veikala izveidošanai un izaugsmei.

Uzzināt vairāk

 • Uzziniet vairāk par DreamHost vietnē DreamHost apskats
 • Vai DreamHost ir vērts naudu? Iepazīstieties ar mūsu detalizēto DreamHost cenu pārskats lai uzzinātu!

Labākie WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: kopsavilkums

Tur’Tas ir daudz, kas nepieciešams tiešsaistes veikala veidošanā un vadīšanā. Cilvēki bieži aizmirst svarīgo lomu, kāda hostingam ir tiešsaistes biznesa panākumos – jūs varat apsteigt konkurenci, vienkārši izvēloties labāku mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Tagad jums vajadzētu būt idejai par to, kurš WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir vislabākais jūsu veikalam. Šeit’Tas ir ātrs atgādinājums gadījumā, ja jūs’re joprojām saplēsts…

6 labākie WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

 1. Bluehost – pilnībā aprīko jūsu veikalu ar lieliskām funkcijām jau no pirmās dienas.
 2. Kustībā – tai ir ātra, zinoša atbalsta komanda visu diennakti.
 3. A2 mitināšana – veic papildu jūdzi, kad runa ir par drošības pasākumiem.
 4. Vietne – uzticama, ērti lietojama WooCommerce opcija.
 5. Hostinger – piedāvā lieliskus plānus tiem, kas uzņem budžetu.
 6. DreamHost – spēcīgs risinājums lieliem uzņēmumiem.

Bluehost ir labākais WooCommerce resursdators – tas’Ieteicis pats WooCommerce, nodrošinot augstas kvalitātes, specializētu WordPress pakalpojumu. InMotion apvieno jaudīgas funkcijas ar pieņemamām cenām. A2 hostings ir vispiemērotākais drošiem pārdevējiem, izmantojot plašo drošības pasākumu klāstu.

Katram biznesam ir atšķirīgas vajadzības, tāpēc pārliecinieties, ka lēmumu pieņemat uz lietām, kas jums ir vissvarīgākās. Vienalga’Cenu, drošību vai jaudu, jūsu ideālais WooCommerce pakalpojumu sniedzējs gaida. Laiks ir nauda, ​​tāpēc don’t kavēšanās!

BUJ

Vai man ir nepieciešams WooCommerce mitināšana manam WooCommerce veikalam? Kas par parastu mitināšanu?

Jūs don’nav obligāti nepieciešama īpaša WooCommerce mitināšana, taču mēs to ļoti iesakām, jo ​​tā ir nepieciešama’Jūs atvieglosit savu dzīvi un palielināsit mūsu veikala veiksmes iespējas. Jūs’Arī jums patiks vairāk priekšrocību, piemēram, drošība, atjauninājumi un dažos gadījumos pat pielāgots atbalsts.

Ja jūs don’Jūs nevēlaties specializētu WooCommerce mitināšanu, meklējiet labas kvalitātes VPS, pārvaldītu WordPress vai pat īpašu hostingu.

Kas man būtu jāpievērš uzmanība, izvēloties WooCommerce mitināšanas pakalpojumu sniedzēju?

Lielā mērā tas ir atkarīgs no personīgajām vēlmēm un individuālajām biznesa vajadzībām. Tomēr ir dažas lietas, kuras jums vienmēr jāmeklē WooCommerce resursdatorā, tostarp:

 • Augstākā līmeņa drošības elementi – aizsargātu savu vietni, savu biznesu, ienākumus un klientus no uzlaušanas
 • Automātiski atjauninājumi lai WordPress būtu drošs, atjaunināts, bez traucējumiem un drošs
 • Veltījums ātrumam – pievērsiet uzmanību darbības laikam, servera atrašanās vietai, joslas platuma pielaidēm, kešatmiņas saglabāšanas opcijām un visam citam, kas ietekmēs jūsu vietni’s ātrums un spēja tikt galā ar spiedienu.

Cik svarīga ir bezmaksas SSL WooCommerce mitināšanā? Vai man tas tiešām ir vajadzīgs??

Jā! SSL ir ļoti svarīga jūsu tiešsaistes veikala panākumiem un klientu drošībai’ detaļas. Apmeklētāji tiks brīdināti, ka jūsu vietne nav’t nav droša, ja jūs to nedarīsit’t nav SSL drošības, kas ir liels izslēgšanas potenciālajiem pircējiem.

Tas nozīmē, ka jūs varētu vēlēties ieguldīt modernākā SSL nekā bezmaksas versijā, kuru saņemat ar lielāko daļu hostinga plānu. E-komercijas vietnēm tā bieži ir saprātīga ideja, jo tā palielina gan jūsu klientu skaitu’ un Google’uzticība jūsu biznesam. Pārbaudiet, kāda veida bezmaksas SSL nodrošina jūsu resursdators, un dodieties no turienes.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map