7 labākie cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: šodien pārvaldiet savu hostingu

labāko cpanel hostinga pakalpojumu sniedzēju piedāvātais attēlsŠis raksts jūs aizvedīs savvaļas ceļojumā caur labākajiem cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem un palīdzēs jums izvēlēties sev piemērotāko.


Lielākā daļa hostinga pakalpojumu sniedzēju saviem lietotājiem piešķir vadības paneli. Domājiet par savu vadības paneli, piemēram, uz paneļa – tas’s saskarne, kuru izmantojat mitināšanas pakalpojumu, konta un servera funkciju pārvaldīšanai vienuviet. Tas ļauj ērti pārvaldīt domēna vārdus, e-pasta adreses, dublējumus un daudz ko citu.

cPanel ir viena no populārākajām vadības paneļa izvēlēm, jo tas padara jūsu vietnes pārvaldīšanu vienkāršu. Tas nāk ar ļoti daudziem instrumentiem, un, kas vissvarīgākais jūsu prātam – tas’ir ārkārtīgi uzticama.

Jo tas’Tas ir tik plaši pieejams no hostinga pakalpojumu sniedzēju klāsta, un jums var būt grūti izvēlēties labāko cPanel. Mēs veica paši savus speciālistu pētījumus un nāca klajā ar septiņiem labākajiem cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties numuru 1 vai 7, varat būt pārliecināts, ka tas ir cPanel pasaules ražas krēms.

Contents

7 labākie cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

 1. Bluehost – labākais kopējais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.
 2. HostGator – Vislabākais izmantojamībai.
 3. Kustībā – Vislabākais dalītam un VPS mitināšanai.
 4. A2 mitināšana – Vislabākais mākoņu mitināšanai.
 5. Vietne – Vislabākais uzticamībai.
 6. GoDaddy mitināšana – Vislabākais papildu funkcijām.
 7. HostPapa – Vislabākais, lai jūs pievilinātu ar dārgām atjaunošanas izmaksām.

Bluehost ir jūsu labākā izvēle – tā’s ir labākais resursdators kopumā un piedāvā īpaši jaudīgu WordPress mitināšanu. HostGator ir vēl viens spēcīgs sāncensis ar iespaidīgu 99,99% uptime. Kustībā’s cPanel ir optimizēts VPS mitināšanai, savukārt A2 hostings ir galvenais mākonis hostinga pakalpojumu sniedzējs. SiteGround piedāvā drošu mitināšanu bez stresa, un GoDaddy nodrošina ļoti daudz papildu funkciju. HostPapa ir pēdējais ar dārgajām atjaunošanas cenām.

Tā kā ir tik daudz pakalpojumu sniedzēju, tas ir’Mēģinot atrast labākos, ir viegli samierināties. Tas’s kāpēc mēs’re šeit!

Mēs’Salīdzināsit šos labākos pakalpojumu sniedzējus un sadaliet katru no tiem, lai jūs varētu pieņemt iespējami apzinātu un pārliecinātu lēmumu. Līdz šī raksta beigām jūs’Es uzzināšu labāko un labāko no cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, tu’Es uzzināšu, kura no tām ir ideāli piemērota jums.

Papildu informācija

 • Vai vēl neesat lietojis tīmekļa mitināšanu? Iepazīstieties ar mūsu ievadu: Tīmekļa mitināšanas pakalpojumi: kas ir tīmekļa mitināšana?
 • Salīdziniet mūsu labākos pakalpojumu sniedzējus Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu salīdzināšanas tabula
 • Iegūstiet pilnīgu zemāko līmeni Labākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji mūsu detalizētajā pārskatā
 • pīrāgs ar pamatiem mūsu ceļvedī: Kā mitināt vietni

Labākie cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Tā vietā, lai jums būtu jāpārmeklē internets, meklējot sīkāku informāciju par katru pakalpojumu sniedzēju’s vadības paneļi, mēs nolēmām pastiprināt. Mēs’Esam izmēģinājuši, pārbaudījuši, salīdzinājuši un savstarpēji norādījuši katru mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, lai sniegtu jums vislabāko no kopuma.

Side-by-Side cPanel hostinga salīdzinājums

ProviderSupportDisk SpaceUptimeMontrolēta naudas atmaksa * Lētākā cenaBluehostHostGatorKustībāA2 mitināšanaVietneEj tētiHostPapa
24/750 GB – neierobežots99,98%30 dienas2,75 USD
24/7Neierobežots99,99%45 dienas2,75 USD
24/7

Neierobežots

99,97%

90 dienas6,39 USD
24/7Neierobežots99,95%Jebkurā laikā3,92 USD
24/710 GB – 960 GB99,98%30 dienas3,95 USD
24/7100 GB – neierobežots99,97%4,99 USD
Tiešraides tērzēšana un tālrunis100 GB – neierobežots99,97%48 stundas3,95 USD

* Tas parāda minimālo laika periodu – tas var mainīties atkarībā no jūsu izvēlētā mitināšanas veida.

Šīs ir katra pakalpojuma sniedzēja galvenās funkcijas, lai jūs varētu salīdzināt’s piedāvājums blakus. Tas var būt vienkāršāk, nekā lasīt par tiem visiem atsevišķi, it īpaši, ja runa ir par tādām modernām funkcijām kā darbības laiks un diska vieta.

Ja jūs’Esat gatavs ielēkt kājām vispirms ar katru pakalpojumu sniedzēju, pēc tam dodieties tālāk. Alternatīva, ja jums ir nepieciešams nedaudz atsvaidzināt šīs galvenās funkcijas, šeit’s ātrs sadalījums.

Funkcijas izskaidrotas

Vietas diskā: Diska vietas vai krātuves vietas ir tas, cik daudz vietas jums ir nepieciešams vietnes glabāšanai’s saturs. Padomājiet par failiem, attēliem, lapām un visām jaukām lietām, kas veido jūsu vietni – viņiem visiem ir kaut kur jāiet! Ja jūsu krātuve ir par mazu, tā ir’Ir viegli iedomāties, kas jūs satrauc’Jums radīsies iespēja, turpinot pievienot vietnei saturu…

Uptime: Uptime ir laika procents, kurā serveris darbojas, kas nozīmē, ka arī tās atbalstītās vietnes ir izveidotas un darbojas. Ja jūsu serveris vienmēr nedarbojas, kā kāds kādreiz apmeklēs jūsu vietni? Uptime ir būtiska, lai neatpaliktu no sacensībām, tāpēc pārliecinieties par to’s pēc iespējas tuvāk 100%. Piemēram, HostGator ir iespaidīgs darbspējas laiks: 99,99%!

Piezīme par cenu noteikšanu: Iepriekš tabulā norādītās cenas atspoguļo cenu samazinājumu, ko šie pakalpojumu sniedzēji piedāvā jauniem klientiem. Ja vēlaties parakstīties uz visvienkāršāko dalītā hostinga plānu, tas’s ir viszemākā cena, ko varat cerēt maksāt.

Gan cena, gan vieta diskā atšķirsies atkarībā no jūsu izvēlētā mitināšanas veida un tā, kuru plānu reģistrējaties.

# 1. Bluehost

Labākais kopējais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

Bluehost plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Vislabāk WordPress vietņu mitināšanai
 • Piedāvā vienmērīgu, uzticamu mitināšanu
 • Papildinājumi pie kases var palielināt cenu, ja jūs to nevēlaties’t noņemiet to atlasi

Vai meklējat savas WordPress vietnes mitināšanu? Vairs nemeklē! Bluehost var’t sists – ne tikai iznāca kā labākais kopējais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs mūsu pētījumos, tā’Tas ir arī WordPress ieteiktais pakalpojumu sniedzējs numur viens.

Mēs to domājam’Par kaut ko ir vērts kliegt, it īpaši tāpēc, ka mūsu pētījums atbalstīja Bluehost’apgalvo par WordPress slavu. Tas paredzēts visu veidu un izmēru vietnēm ar koplietojamu, VPS un īpašiem plāniem, kā arī ar īpaši pielāgotu dalītu WordPress mitināšanu, WooCommerce mitināšanu un pārvaldītu WordPress mitināšanu..

Bluehost pārsniedz un pārsniedz tā lietotājiem. Piemēram, Bluehost’Pārvaldītajos WordPress plānos ietilpst:

 • Bezmaksas domēns, lai jūsu vietnei būtu spēcīgāka identitāte
 • Automātiski programmatūras atjauninājumi lai jūsu vietne būtu atjaunināta un droša
 • Bezmaksas dublējumi lai gūtu pieredzi bez stresa
 • Neierobežota krātuve lai jūsu vietne varētu brīvi augt
 • Nemēra joslas platums lai jūs varētu izbaudīt lielu satiksmes intensitāti

Bluehost ir savas spēles augšgalā, kad runa ir par WordPress, bet jūs to nevarat’nav jāizvēlas WordPress īpašais plāns. Mūsu pētījumā Bluehost pierādīja sevi arī VPS mitināšanā un speciālajā mitināšanā, pateicoties tā uzticamo funkciju klāstam un respektablajam darbspējas rezultātam – 99,98%..

Jaunie klienti var saņemt kopīgu WordPress mitināšanu, sākot no USD 2,95 mēnesī, izmantojot Bluehost (parasti USD 7,99)..

Viss no Bluehost’hostinga plāni nāk ar 30 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc, ja jūs’jūs neesat pilnībā apmierināts ar saņemto pakalpojumu, jūs’Jūs saņemsiet pilnu naudas atmaksu.

Par pārvaldītu WordPress mitināšanu jūs’Mēs vēlreiz aplūkojam sākuma cenu USD 19,95 mēnesī līdz USD 49,95 mēnesī ar Bluehost’s reklāmas cenas.

Bluehost’s cPanel atbilst pārējam zīmolam – tīrs, vienkāršs un uzticams.

bluehost cpanelBluehost cPanel ir tīrs, skaidrs un viegli atrodams. No sava paneļa varat pārvaldīt domēnus, e-pasta kontus, spraudņus un citu.

Papildu informācija

 • Uzziniet vairāk par Bluehost mūsu rakstā Pārskats par Bluehost
 • Pārliecinieties, vai Bluehost atbilst jūsu budžetam ar mūsu Bluehost cenu pārskats
 • Kāpēc Bluehost ir tik labs WordPress? Uzziniet mūsu pārskatā par labākais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējss
 • Atrodiet perfektu pakalpojumu sniedzēju savai WordPress vietnei, izmantojot Vislabāk pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

# 2. HostGator

Vislabākais Uptime

HostGator plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • 99,99% uptime
 • Ērti lietojams vadības panelis
 • Tur ir lētāki pakalpojumu sniedzēji
 • Atbalsta portāls var būt satriecošs

HostGator ne tikai saņem balvu par labāko uptime rezultātu, bet arī nozog uzvaru labākais veltīts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Tātad, kas to padara tik labu? Iesācējiem tas uz skatuves plūst ar iespaidīgs 99,99% uptime. Tas’s ir visaugstākais darbspējas laiks, ko reāli varat sagaidīt no jebkura pakalpojumu sniedzēja, jo ir nelieli atjauninājumi un nepareizas darbības, kas ietekmēs serveri.

HostGator ir tuvu otrajai vietnei Bluehost, apvienojot tās augsto izmantojamības līmeni ar pilnu atbalsta iespēju klāstu, daudziem hostinga veidiem un pilnu funkciju klāstu (piemēram, CodeGuard)..

Kas’s vairāk, HostGator ir pielāgojis savu cPanel, lai padarītu to vēl ērtāku lietošanu – tā’S ir ļoti vienkārši orientēties un atrast visu nepieciešamo. HostGator atbalsta portālā ir daudz videoklipu, rakstu un rokasgrāmatu, ja jūs iestrēdzat!

hostgator cpanelHostGator izmanto cPanel, lai lietotājiem sniegtu skaidru un ērtu saskarni, no kuras palaist savas vietnes. Izmantojot vadības paneli, varat pārvaldīt domēnus, uzraudzīt trafiku un darīt daudz ko citu.

HostGator darbojās īpaši labi, kad bija runa par speciālu mitināšanu. Jūs saņemat plašu funkciju klāstu, tostarp:

 • Iebūvēta SSL drošība lai apmeklētāji būtu drošībā un Google priecīgi
 • 1 TB diska vietas glabāt tonnas satura
 • Izvēle Linux vai Windows mitināšana lai atbilstu jūsu vajadzībām
 • Nemēra joslas platums rīkoties ar lielu satiksmi
 • 8 GB RAM lai viss ritētu nevainojami

… un tas’s tikai pēc lētākā īpašā plāna!

HostGator’Lētākais veltītais plāns ir tā precīzi nosauktais Value Server plāns, kas maksā Mēnesī – 119 USD jauniem lietotājiem. Ja jūs’Ja vēl neesat gatavs speciālai mitināšanai, varat HostGator uzņemt to tikpat maz Mēnesī 2,75 USD uz tā lētākā kopīgā plāna.

hostgator labākais cpanel sniedzējsJūs varat sākt mitināšanu HostGator tikai par 2,75 USD mēnesī, izmantojot vislētāko dalītā hostinga plānu.

Papildu informācija

 • Lasiet visu mūsu HostGator pārskats lai iegūtu sīkāku informāciju par šo populāro pakalpojumu sniedzēju
 • Lasīt vairāk par Labākie specializēto hostinga pakalpojumu sniedzēji
 • Salīdziniet HostGator ar konkurentiem:
  • HostGator vs GoDaddy
  • VietneGround vs HostGator
  • Bluehost vs HostGator

# 3. Kustībā

Vislabākais koplietojamo un VPS mitināšanai

InMotion plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Labākais dalītā mitināšanas pakalpojumu sniedzējs
 • Labākais VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ar optimizētu VPS cPanel
 • Nav lētākais pakalpojumu sniedzējs tirgū

InMotion var’t nedrīkst pārspēt, kad runa ir par dalītu mitināšanu un VPS mitināšanu. Tas bija līgas augšgalā par abiem hostinga veidiem, iespaidīgi vērtējot pēc iespējām, vietas diskā, kā arī palīdzības un atbalsta.

Lielākā daļa cilvēku sāk dalītu hostingu’tā ir visvienkāršākā opcija, un InMotion iekļauj virkni funkciju, lai pārliecinātos, ka jūsu vietne vislabāk sāk savu dzīvi. Par 6,39 USD mēnesī, jūs varat sagaidīt bezmaksas dublējumus, bezmaksas domēnu, neierobežotu e-pasta kontu, neierobežotu vietu diskā un daudz ko citu.

Un, kad tas’ir laiks dot savai vietnei drošāku mitināšanas plānu, varat paļauties uz InMotion, lai nodrošinātu arī zvaigžņu VPS mitināšanu. Plāni sākas ar USD 29,19 mēnesī, un tie ietver tādas funkcijas kā root pieeja (galīgai kontrolei un pielāgošanai jūsu serverī), bezmaksas dublējumi (mierīgumam) un līdz 260 GB krātuve, lai jūsu vietne varētu augt.

Kustībā’s cPanel ir nepiesārņots un skaidrs, viss ir izkārtots vienā lappusē.

inmotion cpanelInMotion izmanto cPanel, lai sniegtu jums visaptverošu visu-vienā-centru savas vietnes pārvaldīšanai.

Tas ļauj ērti pārvaldīt dažādas vietnes sadaļas, kā arī izsekot statistikai, piemēram, joslas platuma izmantošanai. Varat ritināt vai izmantot izvēlnes saites augšpusē, lai pārietu tieši uz vēlamo sadaļu, vai arī varat izmantot meklēšanas joslu, lai sašaurinātu rezultātus.

inmotion cpanel meklēšanaMeklēšanas josla ļauj ērti nokļūt tieši apgabalos, kurus vēlaties pārvaldīt.

Viens no papildu bonusiem, ko piešķir InMotion, izmantojot cPanel, ir tas, ka jūs saņemat patiešām pielāgotu pakalpojumu, kopš cPanel var īpaši optimizēt VPS mitināšanai. cPanel VPS Optimized nodrošina, ka resursi tiek izmantoti minimāli, uzlabojot veiktspēju un ātrumu.

Šī cPanel versija ir iekļauta visā InMotion’s VPS plāni – apvienojiet šo īpaši optimizēto pakalpojumu ar InMotion’Galvenās iezīmes un jūs’ve ieguva uzvarošu kombināciju!

inmotion labākais cpanel vps nodrošinātājsInMotion ir labākais VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, un tajā ietilpst cPanel, lai lietotājiem nodrošinātu vislabāko iespējamo veiktspēju viņu vietnēs.

Papildu informācija

 • Lasiet visu mūsu InMotion mitināšanas pārskats lai iegūtu padziļinātu ieskatu šajā iespaidīgajā pakalpojumu sniedzējā
 • Uzziniet vairāk par Labākie hostinga pakalpojumu sniedzēji mūsu pārskatā
 • Salīdziniet Labākie VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji mūsu pilnajā pārskatā
 • Pārskatot vietni, izvēlieties savai vietnei un savam budžetam labāko pakalpojumu sniedzēju labākie lēto VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji
 • Vai neesat pārliecināts, kāda veida mitināšana jums nepieciešama? Mūsu Dalīts hostings vs VPS hostings salīdzinājums noteiks jūs uz pareizā ceļa!

# 4. A2 mitināšana

Vislabāk mākoņu mitināšanai

A2 hostinga plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Vislabākais mākoņu mitināšanai
 • Lieliska klientu apkalpošana
 • Diezgan zems darbspējas laiks – 99,95%

Slikta klientu apkalpošana ir viena no visneraudzīgākajām lietām apkārt’nevēlaties būt pēdējā persona, kas uzzina, kad ar jūsu vietni kaut kas noiet greizi! Tas’s kaut ko jūs don’nav jāuztraucas par A2 hostingu. Zibens ātri un priecīgi palīdzēt, jūs varat paļauties uz A2 hostingu klientu apkalpošanā!

Mūsu pētījumā, A2 Hostings izcēlās arī ar lielisko mākoņu mitināšanu, kas ļauj pielāgot plāna resursus atkarībā no jūsu vajadzībām.

A2 Hostings izmanto cPanel tā intuitīvā dizaina un viegli lietojamā interfeisa dēļ. Tas izmanto šo populāro vadības paneli, lai darbinātu savus koplietotos, VPS, īpašos un tālākpārdevēju serverus, un apvieno cPanel ar augstas veiktspējas SwiftServers, lai jūsu vietnei nodrošinātu nepieciešamo jaudu un ātrumu..

Un kā ir ar tā mitināšanu? A2 hostings ir pareiza izvēle – mūsu pētījumā tas ieguva ļoti cienījamas 4,3 zvaigznes no 5 kopumā. Tam ir pilns palīdzības un atbalsta iespēju klāsts, kā arī plašs dažādu hostinga veidu klāsts.

Tur, kur kritās A2 Hostings, bija tā diezgan zems uptime rādītājs – 99,95%. Neskatoties uz šo trūkumu, tas joprojām tika pabeigts trīs galvenie pakalpojumu sniedzēji par kopīgu mitināšanu, VPS mitināšanu, mākoņa mitināšanu un pārvaldītu WordPress mitināšanu.

A2 mitināšana’Cenas sākas no 3,92 USD par lētāko dalītā hostinga plānu, kā arī piedāvā dāsnu naudas atdošanas garantiju jebkurā laikā.

A2 mitināšanas atbalsta centrā ir daudz konsultāciju un rakstu, kas palīdzēs jums tikt galā ar cPanel, un tas’Ir viegli sazināties personīgi ar visiem iespējamiem jautājumiem.

a2 mitināšanas paneļa nodrošinātāja klientu apkalpošanaA2 hostings spīd, kad runa ir par klientu apkalpošanu, tāpēc jūs varat justies ērti, sazinoties ar visiem iespējamiem jautājumiem.

Papildu informācija

 • Lasiet visu mūsu A2 mitināšanas pārskats lai redzētu’s ir pareizā izvēle jums

# 5. Vietne

Vislabākais uzticamībai

Vietnes zemes plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Ieteica WordPress
 • Lieliska cenas un kvalitātes attiecība
 • Vietas diskā ir maz
 • Nav bezmaksas domēna

Ja jūsu galvenā uzmanība tiek pievērsta vienmērīga, bez stresa un uzticama mitināšana, tad SiteGround ir izvēle jums. Visiem vietnes pamatplāniem ir pievienots cPanel, lai jūsu konta pārvaldīšana būtu vienkārša. Pārvaldiet savus domēnus, izsekojiet rēķiniem un pat piekļūstiet atbalstam, izmantojot vadības paneli, izmantojot vietni SiteGround.

Vietnē SiteGround ir daudz mitināšanas iespēju. Tā nedarīja’t izceļas mūsu pētījumā labu vai sliktu iemeslu dēļ – tas ērti atrodas starp konkurentiem, ar Kopumā 4 no 5 zvaigznēm.

Vietne vietnē piedāvā septiņus mitināšanas veidus. No tiem tas’ir spēcīgākā tai paredzētajā mitināšanā un pārvaldītajā WordPress mitināšanā. Tā’Nav nevienā no pirmajām vietām, bet tā tas ir to ieteicis WordPress, ņemot vērā tai pielāgotās funkcijas.

Sākot no 3,95 USD mēnesī, jūs iegūstat būtiskas WordPress funkcijas, piemēram, bezmaksas instalēšanu un migrēšanu, ikdienas dublējumus, automātiskus atjauninājumus un speciālistu WordPress atbalstu. Tā’s nav gluži uz Bluehost’s līmenis, bet tas’tā ir droša un pārliecinoša izvēle.

vietņu uzticama cpanel mitināšanaViss vietnēGround’Hostinga plānos ir jaunākā cPanel versija, kas ir pielāgota, lai padarītu to vēl draudzīgāku iesācējiem

Papildu informācija

 • Lasiet visu mūsu Vietnes zemes pārskats lai iegūtu padziļinātu informāciju par tā funkcijām, cenām un citu
 • Saplēsts starp pakalpojumu sniedzējiem? Izlasiet mūsu ekspertu salīdzinājumus, lai atrastu labāko izvēli:
  • VietneGround vs GoDaddy
  • SiteGround vs InMotion
  • VietneGround vs Bluehost
  • VietneGround vs HostGator

# 6. GoDaddy mitināšana

Vislabākais papildu funkcijām

GoDaddy plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Nāk ar ļoti daudzām funkcijām, gan iebūvētām, gan izvēles ekstras
 • Viegli pārvaldīt vairākus pakalpojumus no viena paneļa
 • Nav naudas atdošanas garantiju lielākajai daļai hostinga plānu

GoDaddy piedāvā visaptverošus pakalpojumus, tostarp mitināšanu, domēna vārdus, e-pastu, mārketingu un daudz ko citu. Tā’Nav vismodernākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, taču tam ir viss papildu rīku komplekts, lai jūs apbruņotu.

GoDaddy nodrošina virkni iespēju, kuras jūs varat ērti pārvaldīt vienā vietā. Tas padara to par populāru, ja ne īpaši jaudīgu izvēli.

Mūsu pētījumā GoDaddy faktiski ieguva augstākās atzīmes par koplietošanas hostinga plānu iespējām. Tikai lētākajā ekonomikas plānā jūs varat gūt labumu no bezmaksas dublējumiem, bezmaksas domēna, bezmaksas biznesa e-pasta pirmo gadu un daudz ko citu..

Visu šo modes papildinājumu dēļ GoDaddy guva augstu novērtējumu par mūsu pētījuma funkcijām.

Tomēr GoDaddy strauji kritās rindās, kad sāka vērtēt naudu. GoDaddy uzvarēja bez naudas atdošanas garantijas lielākajai daļai hostinga plānu (ieskaitot dalīto mitināšanu) un diezgan sīvajām atjaunošanas izmaksām’t jums visvairāk sprādziena jūsu buks.

cPanel to nedara’t neatbalsta Windows mitināšanu, tāpēc cPanel ar GoDaddy saņemat tikai tad, ja reģistrējaties kādam no tā Linux mitināšanas plāniem. Parasti mēs iesakām Linux mitināšanu’s ir ātrāks un parasti lētāks, savukārt Windows ir specifiskāks un nav’t nepieciešams lielākajai daļai lietotāju.

godaddy cpanel dalījās ar linux hostinguGoDaddy savam vadības panelim izmanto cPanel, kas nozīmē, ka jums tiek garantēts uzticams, viegli orientējams interfeiss konta un vietnes pārvaldīšanai..

Papildu informācija

 • Izlasiet mūsu GoDaddy mitināšanas pārskats lai uzzinātu, kas tas ir’s iegāja veikalā

# 7. HostPapa

Vislabākais, lai jūs pievilinātu ar dārgām atjaunošanas cenām

HostPapa plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Neierobežots joslas platums lētākajos plānos
 • Pieejama bezmaksas domēna reģistrācija
 • Augstas atjaunošanas izmaksas
 • Nav bezmaksas dublējumu

HostPapa ir plašs funkciju klāsts, un tas faktiski bija personiski labākais mūsu pētījumā par kopīgotajiem WordPress mitināšanas plāniem. Jūs saņemat virkni funkciju, tostarp:

 • Bezmaksas domēns
 • Programmatūras atjauninājumi
 • SSL drošība
 • Neierobežots joslas platums

Mēs to domājam’Vislabāk ir būt godīgam sākotnēji, tāpēc jums jāzina, ka HostPapa atjaunošanas izmaksas ir diezgan dārgas. Kaut arī tai varētu būt pievilcīgas pārdošanas iespējas jauniem lietotājiem, HostPapa tā nav’t ir tik pievilcīgi, kad atjaunošanās laiks rit.

Kamēr jūs pierakstāties par ilgtermiņa izmaksām, HostPapa var būt lieliska izvēle.

Reklāmas cenas svārstās no USD 3,95 līdz USD 12,95 mēnesī par HostPapa’trīs kopīgi WordPress mitināšanas plāni. HostPapa ar 99.97% izmantojamo laiku, lielu diska vietas piedāvājumu un lietotājam draudzīgu cPanel, HostPapa ir paaugstinājumi, par kuriem vērts padomāt.

hostpapa cpanelHostPapa’s cPanel ir skaidrs, lietotājam draudzīgs un ērti pārvietojams.

Papildu informācija

 • Izlasiet mūsu HostPapa pārskats lai uzzinātu, vai tā’s tieši jums

Vai ir kādi citi cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēji??

cPanel ir viens no visplašāk izmantotajiem vadības paneļiem tirgū, galvenokārt tāpēc, ka tas’s ir tik viegli lietojams. Protams, ir jēga, ka tur ir vairāk pakalpojumu sniedzēju, kas izmanto cPanel, nekā septiņi mūsu sarakstā – bet šie ir labākie septiņi!

Ir arī citi pakalpojumu sniedzēji, kas izmanto savu cPanel versiju, kuru mēs’esmu izpētījis un varu ieteikt. Šie pakalpojumu sniedzēji ir vislabākie, ja vēlaties kaut ko mazliet savādāku, bet tikpat draudzīgu lietotājam.

iPage

Bez šaubām, iPage ir visspēcīgākais, ja runā par naudas vērtību. Izmantojot iPage, jūs varat uzņemt resursus, sākot no USD 1,99 mēnesī, tā kopīgajā mitināšanas plānā – tas ir’75% no parastās cenas, un tajā iekļauta bezmaksas domēna reģistrācija!

Galvenais, kas jums jāzina par iPage, ir tas, ka tas to nedara’nelietojiet cPanel – tam ir savs iPage vadības panelis. Šī pielāgotā vadības paneļa izmantošanas mērķis ir vienkāršot dizainu pat vairāk nekā cPanel, padarot to pēc iespējas draudzīgāku iesācējiem. Šis informācijas panelis arī nodrošina ātru un ērtu piekļuvi visiem jūsu pārvaldības rīkiem, un tā dizainu var pielāgot tā, lai tas atspoguļotu pašu iPage.

Kopumā iPage ir labs, budžetam draudzīgs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas ir ideāli piemērots, ja vēlaties vienkārši padarīt lietas vienkāršas. Tā “viens izmērs der visiem” dalīta hostinga plāns nozīmē, ka jūs nevēlaties’nav jāuztraucas par izmaksu pieaugumu, pieaugot jūsu vietnei.

DreamHost

DreamHost ir labākais uzglabāšanas vietas mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. CPanel vietā DreamHost ir pielāgots vadības panelis ar nosaukumu Sapņu panelis.

DreamHost panelis darbojas līdzīgi kā cPanel, dodot jums vadīklas, lai pārvaldītu visu, sākot no maksājumiem un serveriem līdz kontam, piekļuves atbalstu un daudz ko citu. Tam ir vienkāršas izvēlnes, noderīgas saites un vissvarīgākais meklēšanas josla ātrai labošanai.

DreamHost ir vēl viens pakalpojumu sniedzējs, kuru iesaka WordPress, un tam ir iespaidīgs funkciju klāsts.

WPEngine

WPEngine ir paredzēts WordPress lietotājiem, no kuriem izvēlēties četrus pārvaldītus WordPress mitināšanas plānus.

Tā’Nav pārsteigums, ka šī WordPress speciālistu pakete satur visaugstāko palīdzību un atbalstu. Jūs’Jums būs jāpiesakās USD 115 mēnesī. Izaugsmes plāns, lai atbloķētu atbalstu pa tālruni visu diennakti, vai arī esiet drosmīgs un dodieties uz Pielāgoto plānu, lai piekļūtu konsultatīvajam braucienam uz kuģa (ooh).

WPEngine izmanto savu cPanel versiju, kuru tā ir izveidojusi, lai lietotājiem sniegtu vislabāko iespējamo WPEngine pieredzi.. Šo vadības paneli sauc par lietotāja portālu, un ļauj piekļūt visām galvenajām funkcijām, piemēram, apmeklētāju statistikai, krātuves un joslas platuma izmantošanai un domēna pārvaldībai.

wpengine lietotāju portālsWPEngine’s Lietotāju portāls nodrošina tīru un vienkāršu interfeisu vietnes pārvaldīšanai.

cPanel vai pielāgots vadības panelis – kā tos salīdzināt?

Dienas beigās visi vadības paneļi veiks līdzīgu darbu – jūs’Jums būs centrālais viss vienā, lai pārvaldītu svarīgas vietnes funkcijas.

Lai gan dažādi pakalpojumu sniedzēji pielāgos savu cPanel, kopumā pamati paliek tie paši. Jums palīdz standarta cPanel rokasgrāmatas un rokasgrāmatas tiešsaistē, lai palīdzētu jums, un pārslēgties starp pakalpojumu sniedzējiem ir viegli.

Pielāgoti vadības paneļi nodrošina pielāgotāku un specifiskāku pakalpojumu, kuru pilda pakalpojumu sniedzējs’savus datus un noformējumu, lai sniegtu labumu jums un jūsu vietnei. Tomēr tur’s ir arī vairāk vietas riskam – jūs don’Nevar zināt, cik viegli vai sarežģīti to varētu izmantot, un piegādātāju maiņa vēlāk varētu būt grūtāka.

Daži pakalpojumu sniedzēji faktiski nodrošina sava vadības paneļa demonstrāciju, kas ir lielisks veids, kā noskaidrot, vai pirms reģistrēšanās tas rūtiņas rūtiņās.

Papildu informācija

 • Vai vēlaties uzzināt vairāk par mākoņa mitināšanu? Lasīt par Labākie mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji mūsu padziļinātajā pārskatā
 • Izlasiet mūsu iPage apskats lai uzzinātu vairāk par šo budžetam draudzīgo pakalpojumu sniedzēju
 • Vai vēlaties redzēt vairāk zemu cenu? Skatiet, kā iPage salīdzina ar Labākie lēti tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji tirgū
 • Ja jums patika WPEngine izskats’s vadības paneli, izlasiet mūsu WPEngine pārskats un redzēt, ja tā’s tieši jums!

Labākie cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēji – kopsavilkums

Šajā rakstā ir apkopoti septiņi labākie pakalpojumu sniedzēji, kas izmanto cPanel, un jūs pat iepazīstināja ar dažiem, kas ir gājuši katrs savu ceļu, bet kurus joprojām var ļoti ieteikt.

cPanel ir vadības panelis, kas ļauj jums ērti pārvaldīt un palaist savu vietni, domēnus, servera iestatījumus, e-pasta kontus un daudz ko citu no vienas vietas. Tā’S ir populārs, iesācējiem draudzīgs vadības panelis, ko izmanto vairums hostinga pakalpojumu sniedzēju.

7 labākie cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: Atgādinājums

 1. Bluehost – labākais kopējais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.
 2. HostGator – Vislabākais izmantojamībai.
 3. Kustībā – Vislabākais dalītam un VPS mitināšanai.
 4. A2 mitināšana – Vislabākais mākoņu mitināšanai.
 5. Vietne – Vislabākais uzticamībai.
 6. GoDaddy mitināšana – Vislabākais papildu funkcijām.
 7. HostPapa – Vislabākais, lai jūs pievilinātu ar dārgām atjaunošanas izmaksām.

Kā būs ar pārējiem? Šie nav’t vienīgie augstākās kvalitātes pakalpojumu sniedzēji – mēs’esam izpētījuši citus, kas izmanto savus pielāgotos vadības paneļus, un DreamHost, iPage un WPEngine ir smagi strādājuši, lai jūs izveidotu vadības paneli konkurējošam cPanel.

Kopumā mēs’d ir jāiesaka Bluehost kā labākais pakalpojumu sniedzējs, kuru izvēlēties. Tā’s ieguva funkcijas, cenas un uzticamu vadības paneli sāknēšanai. Pretendējot uz labākā vispārējā hostinga pakalpojumu sniedzēja titulu, kā arī neapstrīdamo WordPress mitināšanas čempionu, Bluehost’t atstāj daudz vietas konkurencei.

Dons’Neļaujiet putekļiem nokārtoties pēc šī episkā demonstrācijas – izvēlieties uzvarētāju, pārvaldiet savu cPanel un izbaudiet laimīgu mitināšanu!

Labākie cPanel mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: FAQ

Vai cPanel nav pieejams?

CPanel pats par sevi nav bezmaksas produkts – tas sākas plkst Mēnesī 15 USD. Tomēr, vairums hostinga pakalpojumu sniedzēju to bez maksas iekļauj savā mitināšanas plānā, tāpēc jūs don’nav jāuztraucas par papildu samaksu! Daži to gadu jums piešķirs bez maksas, bet pēc tam iekasēs papildu maksu, tāpēc pirms reģistrēšanās vienmēr pārbaudiet plānu.

Vai mans vadības panelis ir privāts?

Jā! Jums jāpiesakās, lai piekļūtu vadības panelim neatkarīgi no tā’s cPanel vai pielāgots. Tā’Ir svarīgi saglabāt vadības paneli drošu, jo tajā ir visa jūsu vietnei svarīga informācija un iestatījumi. Jūs don’nevēlaties, lai kāds nejaušs svešinieks iekļūtu un sāktu domāt par jūsu domēniem vai e-pasta ziņojumiem!

Vai cPanel ir savietojams ar visiem mitināšanas veidiem?

cPanel var izmantot tikai Linux mitināšanai, nevis Windows mitināšana. Tam nevajadzētu’Tā nevar būt problēma lielākajai daļai cilvēku, jo Linux ir vispopulārākais un plaši ieteiktais mitināšanas veids. Tā’s ātrāk, lētāk un modernāk. Tomēr, ja jums nepieciešama Windows mitināšana, cPanel vietā varat izmantot programmatūru Plesk – daudzi pakalpojumu sniedzēji piedāvā abus, tāpēc neviens netiek atstāts ārpusē.

Vietnes veidotāja eksperta mērķis ir sniegt jums godīgus datus. Tas’Tāpēc mēs paši veicam izpēti un iegūstam tiešu, personīgu ieskatu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map