7 labākie emuāru mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

labākie emuāru mitināšanas pakalpojumu sniedzējiAtklāti labākie 2020. gada emuāru mitinātāji

Emuāru mitināšana ir svarīgs, bet bieži aizmirsts veiksmīga emuāra uzturēšanas aspekts. Ja jūs’Šeit tas nozīmē, ka jūs zināt, ka jūsu emuārs ir pelnījis vislabāko emuāru mitināšanu – bet jums, iespējams, ir vajadzīga roka, lai atrastu pareizo.


Tiek publicēts jauns emuāra ieraksts ik pēc 0,5 sekundēm, tas var būt grūti izcelties. Un gūt panākumus var būt vēl grūtāk, ja jūs’atkārtoti izmantojot mazvērtīgā emuāra resursdatoru – jums, iespējams, būs jārisina lēns ielādes ātrums, avārijas un pat slikta drošība. Slikta tīmekļa mitinātāja dēļ jūsu emuārs var ciest vai pat pilnībā izgāzties.

Par laimi, mēs’re šeit, lai palīdzētu.

Mēs veicam padziļinātu izpēti, lai sniegtu jums labākos mitināšanas pakalpojumu sniedzējus atbilstoši jūsu vajadzībām, novērtējot tādus faktorus kā uptime un salīdzinot svarīgas funkcijas, piemēram, joslas platumu un krātuvi. Mūsu stingrais pētījumu process ļauj mums salīdzināt, novērtēt un ranžēt labākos hostinga pakalpojumu sniedzējus tirgū.

Lai atrastu jums labākos emuāru mitinātājus, mēs apskatījām koplietoti, VPS un mākoņa mitināšanas plāni.

Dalīta mitināšana vislabāk piemērota maziem emuāriem, VPS nodrošina pietiekami daudz resursu, lai apstrādātu daudz lielākas un plašsaziņas līdzekļos izmantojamas vietnes, savukārt mākoņa mitināšana ir lieliski piemērota emuāriem, kuru mitināšanas plānā nepieciešama liela elastība.

Bez turpmākas piebildes šeit’s tas, ko mēs atklājām mūsu pētījumos…

Labākie emuāru mitinātāji – atklāti 7 labākie pakalpojumu sniedzēji

 1. HostGator – labākais kopējais blogošanas vietņu nodrošinātājs.
 2. Bluehost – vislabāk hostinga iespējām.
 3. Kustībā – vislabākā cenas un kvalitātes attiecība.
 4. Ej tēti – labākais papildu funkcijām.
 5. Vietne – labākā palīdzība un atbalsts.
 6. A2 mitināšana – vislabāk tiem, kas sāk.
 7. DreamHost – Vislabākā pieejamu cenu noteikšana visiem hostinga veidiem.

Iespējams, esam atklājuši septiņus labākos emuāru mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, bet mēs’es tur negrasīšos apstāties. Tagad, kad jūs zināt galvenās izvēles, mēs’es došos izpētīt katru no tām un atrast jums labāko emuāru mitinātāju!

1

HostGator

Labākais kopējais emuāru veidošanas vietņu nodrošinātājs

Galvenās iezīmes

Sākumcena: 2,75 USD mēnesī

Naudas atdošanas garantija? Jā: 45 dienas

Laiks: 99,99%

Bezmaksas dublējumi?

Vienu klikšķi WordPress instalēšana?

Bezmaksas domēns?

Diska vieta: Neierobežots

hostgator labākais emuāru mitināšanas pakalpojumu sniedzējsĒdot jebkura lieluma vietnes, HostGator ir vērts pārbaudīt neatkarīgi no tā, vai jūs’jūs tikko sākat darbu vai vēlaties pārvietot esošu emuāru.

HostGator ir labākais kopējais emuāru saimnieks – tai ir iespaidīgs funkciju klāsts, kas savienots pārī ar īpaši pieņemamām cenām. Tas nodrošina plašu piedāvājumu koplietošanā, VPS un mākoņa mitināšanā, padarot to par labu izvēli, ja jūs’nezināt, kurš emuāra mitinātājs ir piemērots jūsu vajadzībām.

Pirms uzzināt nedaudz vairāk par HostGator piedāvāto, iepazīstieties ar tā rezultātiem zemāk.

Plānu pārskats

Palīdzība un atbalsts

Vai jūs bieži kavējaties rakstīt emuāra ziņas vai atbildēt uz lietotāju komentāriem? Ja plkst. 4:00 pamanāt problēmu ar savu vietni, HostGator ir nodrošinājis jūs. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā 24/7 atbalsts, ieskaitot:

 • Tiešraides Čats
 • Tālr
 • Zināšanu centrs
 • Biļetes

Uzzināt vairāk

 • Vai jūs interesē HostGator? Uzziniet vairāk par šo jaudīgo pakalpojumu sniedzēju HostGator pārskats
 • Ja vēlaties iegūt sīkāku informāciju par HostGator’Cenu plāni, neskatieties tālāk kā padziļināti HostGator cenu pārskats
 • Uzziniet, kā HostGator salīdzina ar mūsu labākajiem konkurentiem Tīmekļa mitināšanas salīdzināšanas tabula

2

Bluehost

Vislabāk WordPress emuāriem

Galvenās iezīmes

Sākumcena: 2,95 USD mēnesī

Naudas atdošanas garantija? Jā: 30 dienas

Laiks: 99,98%

Bezmaksas dublējumi?

Vienu klikšķi WordPress instalēšana?

Bezmaksas domēns?

Diska vieta: 50 GB – neierobežots

bluehost labākais WordPress emuāra resursdatorsBluehost ir iesaiņots ar iespaidīgām funkcijām – īpaši emuāru autoriem, kuri izmanto WordPress.

Bluehost ir labākais emuāru mitinātājs WordPress un mitināšanas funkcijām (vienkārši ielādējiet galveno lodziņu iepriekš!). Ja jūs’ja meklējat jaudu un lielu instrumentu klāstu, kas atrodas pa rokai, šo saimnieku ir vērts pārbaudīt.

Bluehost ir visvairāk pazīstams ar to, ka ir WordPress saimniekdators numur viens, tāpēc tas ir’s ir arī spēcīgs sāncensis WordPress emuāru autoriem.

Sīkāk apskatiet, kā Bluehost ieguva vērtējumu mūsu pētījumā zemāk, pēc tam lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par sava emuāra mitināšanu:

Plānu pārskats

Palīdzība un atbalsts

Bluehost ir pazīstams kā ļoti uzticams pakalpojumu sniedzējs, tāpēc jums to nevajadzētu’t atrast sevi nagging atbalsta aģenti dienā, dienā.

Bet tajos laikos, kad notiek kaut kas negaidīts, Bluehost ir saņēmis jūsu atbalstu ar diennakts atbalstu, kas pieejams tiešajā tērzēšanā, tālrunī un noderīgā zināšanu centrā.

Uzzināt vairāk

 • Kāpēc WordPress tik ļoti mīl Bluehost? Uzziniet, kāpēc ar mūsu plašo Pārskats par Bluehost
 • Vai vēlaties uzzināt vairāk par Bluehost’cenas, ieskaitot detalizētu informāciju par plānu un slēptajām izmaksām? Mēs to visu atklājam pilnībā Bluehost cenu pārskats
 • Uzziniet, kā to izdarīt Instalējiet WordPress ar Bluehost mūsu soli pa solim
 • Atklājiet Labākie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji un uzziniet, kāpēc Bluehost top klasifikācija!

3

Kustībā

Visizdevīgākā cena

Galvenās iezīmes

Sākumcena: 2,95 USD mēnesī

Naudas atdošanas garantija? Jā: 90 dienas

Laiks: 99,97%

Bezmaksas dublējumi?

Vienu klikšķi WordPress instalēšana?

Bezmaksas domēns?

Diska vieta: Neierobežots

inmotion hostinga plāni vislabākās cenas emuāra mitinātājāKustībā’Cenas kopā ar tās dāsnajām funkcijām padara to par visizdevīgāko emuāru mitinātāju tirgū.

InMotion ir spēcīgs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas mūsu pētījumos spīdēja par kopīgu un īpaši VPS mitināšanu. Bet tas, kur tas mūs patiesi pārsteidza, bija tā naudas vērtība!

Šeit’Īss ieskats InMotion sniegtajā testēšanā:

Plānu pārskats

Palīdzība un atbalsts

InMotion saņēma augstākās atzīmes par atbalsta kanālu klāstu, ko tā nodrošina saviem lietotājiem. Tāpat kā Bluehost un HostGator, arī InMotion nodrošina jums 24 stundu atbalstu septiņas dienas nedēļā, izmantojot:

 • Tālr
 • Tiešraides Čats
 • Biļetes
 • Zināšanu centrs

Uzzināt vairāk

 • Nosveriet InMotion plusus un mīnusus mūsu detalizētajā sadaļā InMotion mitināšanas pārskats
 • InMotion piedāvā labāko dalīto mitināšanu – uzziniet, kā tas tiek salīdzināts ar citiem labākajiem mitinātājiem mūsu pārskatā Labākie hostinga pakalpojumu sniedzēji

4

Ej tēti

Vislabākais papildu funkcijām

Galvenās iezīmes

Sākumcena: 5,99 USD mēnesī

Naudas atdošanas garantija?

Laiks: 99,97%

Bezmaksas dublējumi?

Vienu klikšķi WordPress instalēšana?

Bezmaksas domēns?

Diska vieta: 100 GB – neierobežots

godaddy labākais emuāra mitinātājs papildu funkcijāmGoDaddy ir labi pazīstams ar to, ka ir pasaule’lielākais domēnu reģistrators, bet tas piedāvā arī diezgan pieklājīgu mitināšanas vietu emuāru autoriem.

GoDaddy galvenokārt ir pazīstams ar to, ka ir pasaule’lielākais domēna reģistrators, un jūs’jūs, iespējams, redzējāt sava tīmekļa vietnes veidotāja sludinājumus televizorā. Tomēr tas arī nodrošina tīmekļa mitināšanu, kurai ir daudz ko piedāvāt emuāru autoriem – proti, tās milzīgais papildu funkciju klāsts!

Pirms uzzināt vairāk, apskatiet, kā GoDaddy darbojās mūsu pētījumā:

Plānu pārskats

Palīdzība un atbalsts

Atšķirībā no trim galvenajiem emuāru mitinātājiem, GoDaddy to nedara’t nodrošina pilnu atbalsta kanālu klāstu. Jūs saņemat piekļuvi tā zināšanu centram un atbalstu pa tālruni 24 stundas diennaktī. Tur’Tā ir arī ērta tiešraides tērzēšanas funkcija, taču tā ir’s nav pieejams visu diennakti un tur’s arī nav biļešu atbalsta.

Uzzināt vairāk

 • Ja jūs’re brīnos par GoDaddy’plusus un mīnusus, lasiet mūsu GoDaddy mitināšanas pārskats

5

Vietne

Vislabāk par palīdzību un atbalstu

Galvenās iezīmes

Sākumcena: 3,95 USD mēnesī

Naudas atdošanas garantija? Jā: 30 dienas

Laiks: 99,98%

Bezmaksas dublējumi?

Vienu klikšķi WordPress instalēšana?

Bezmaksas domēns?

Diska vieta: 10 GB – 30 GB

labākā emuāra vietne klientu atbalstamSiteGround ir lieliski piemērots ikvienam, kam nepieciešama palīdzīga roka, kas mitina viņu emuāru.

Vai emuāru veidošana ir jūsu galvenā aizraušanās? Vai tehniskā puse ir nedaudz nogurdinošs uzdevums, kas vienkārši ir jāveic? Ja mitināšana nav’Ja jūs domājat par prieku, jūs varētu vēlēties tādu emuāru mitinātāju kā SiteGround, kas patiešām atbalsta savu atbalstu un atbalstu..

SiteGround ir stabils pakalpojumu sniedzējs, kā jūs varat redzēt no tā rādītājiem:

Plānu pārskats

Palīdzība un atbalsts

Vietne Vietne tiešām spīd un palīdz. Pat navigējot vietnē SiteGround’vietne, tā’s skaidrs, ka tur’Īpaša uzmanība tiek pievērsta draudzīgumam iesācējiem un atbalsta lietotājiem.

Papildus lietotājam draudzīgajai vietnei SiteGround nodrošina arī pilnu atbalsta iespēju klāstu, ieskaitot atbalstu pa tālruni un tiešraides tērzēšanu visu diennakti..

Uzzināt vairāk

 • Vai SiteGround ir pievērsis jūsu uzmanību? Izlasiet mūsu Vietnes zemes pārskats lai uzzinātu vairāk.

6

A2 mitināšana

Vislabākais tiem, kas sāk

Galvenās iezīmes

Sākumcena: 3,92 USD mēnesī

Naudas atdošanas garantija? Jā: jebkurā laikā

Laiks: 99,95%

Bezmaksas dublējumi? Jā – uz noteiktiem plāniem

Vienu klikšķi WordPress instalēšana?

Bezmaksas domēns?

Diska vieta: Neierobežots

labāko emuāru mitinātāji A2 mitināšanas plānusA2 mitināšana ir lieliski piemērota jauniem emuāru autoriem, kuri tikai sāk darbu tiešsaistē un kuriem nepieciešama ātra, droša emuāru saimniece.

A2 Hostings ir pazīstams ar savu lāzera fokusu uz ātrumu, drošību un atbalstu. Šī kombinācija padara to par ideālu jauniem emuāru autoriem, kuri meklē labāko emuāru mitinātāju, lai palīdzētu viņiem kļūt tiešsaistē. Vēl viena milzīga pievilcība ir A2 hostings’Neparasti dāsna naudas atdošanas garantija jebkurā laikā, kas riskē no pierakstīšanās!

Iepazīstieties ar A2 mitināšanu’Zvaigžņu vērtējums zemāk:

Plānu pārskats

Palīdzība un atbalsts

A2 Hostings lepojas ar savu 24/7/365 Guru Crew atbalsta komandu, ar kuru jūs varat sazināties pa tālruni, dzīvot tērzēšanā un pa e-pastu.

Uzzināt vairāk

 • Vai vēlaties uzzināt vairāk par A2 hostingu, lai izlemtu, vai tas tā ir’Vai jums tas ir piemērots? Apskatiet mūsu A2 mitināšanas pārskats lai iegūtu sīkāku informāciju.
 • Ja jūs’ja jūs tikko sākat darbu un jums ir nepieciešama palīdzīga roka, iepazīstieties ar mūsu ērto ceļvedi Kā izveidot emuāru daži ekspertu padomi!

7

DreamHost

Vislabākā pieejamu cenu noteikšana visiem hostinga veidiem

Galvenās iezīmes

Sākumcena: USD 2,59 mēnesī

Naudas atdošanas garantija? Jā: 97 dienas

Laiks: 99,95%

Bezmaksas dublējumi?

Vienu klikšķi WordPress instalēšana?

Bezmaksas domēns?

Diska vieta: 50 GB – neierobežots

dreamhost pieejamu emuāru mitinātājsDreamHost triumfs, pateicoties tā pieņemamām cenām – ideāli piemērots blogeriem par budžetu!

DreamHost ir vispieejamākais emuāru mitināšanas pakalpojumu sniedzējs visās tā pakās – tātad, ja jūs sākat dalīties, bet galu galā jaunināt uz VPS vai mākoņa mitināšanu, jūs uzvarējāt’t nejūt pēkšņu caurumu kabatā!

Šie cenu plāni padara DreamHost perfektu emuāru autoriem, kuri plāno budžetu ilgtermiņā, un don’nevēlaties pārsteigt ar pēkšņiem cenu kāpumiem, jo ​​viņu emuārs aug.

Plānu pārskats

Palīdzība un atbalsts

Palīdzība un atbalsts ir galvenā joma, kurā DreamHost iekrita mūsu pētījumos. Tas katru dienu nodrošina tiešraidi no pulksten 05:30 līdz 21:00 (PT), kā arī zināšanu centru un atbalstu biļetēm. Tur’s nav tieša 24/7 atbalsta kanāla, tāpēc, ja naktī kaut kas noiet greizi, jūs’Man būs jāgaida līdz rītam!

Uzzināt vairāk

 • Vai DreamHost ir jūsu sapņu emuārs? Atklājiet vairāk mūsu pilnā skaitā DreamHost apskats
 • Vai jūs meklējat daudz sava hostinga plāna? Salīdziniet vairāk nekā 50 plānus mūsu pārskatā par Labākie lēto hostinga pakalpojumu sniedzēji

Labākie emuāru mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: kopsavilkums

Tur’Nav šaubu, ka jūsu emuārs ir pelnījis absolūti labāko – un emuāru mitināšanas pakalpojumu sniedzēja atrašana neatšķiras. Mēs’ve izklāstīja septiņus labākos emuāru mitinātājus, pārbaudīja viņu plānus, pārbaudīja viņu palīdzību un atbalstu un atklāja, kas katram saimniekam ir vislabākais.

Cerams, ka jūs’Tagad es jūtos daudz pārliecinātāks par to, kura tīmekļa mitinātāja ir vispiemērotākā jūsu emuāram. Šeit’Īsi ieskatieties pakalpojuma sniedzējos pēdējo reizi…

7 labākie emuāru mitinātāji – Atgādinājums

 1. HostGator: labākais kopējais emuāru veidošanas vietņu nodrošinātājs – sākot no USD 2,75 mēnesī
 2. Bluehost: Vispiemērotākās mitināšanas iespējām – sākot no USD 2,95 mēnesī
 3. Kustībā: Visizdevīgākā cena – sākot no USD 2,95 mēnesī
 4. Ej tēti: labākais papildu funkcijām – sākot no USD 5,99 mēnesī
 5. Vietne: labākā palīdzība un atbalsts – sākot no USD 3,95 mēnesī
 6. A2 mitināšana: vislabāk tiem, kas sāk – sākot no USD 3,92 mēnesī
 7. DreamHost: vislabāk pieejamu cenu noteikšana visiem hostinga veidiem – sākot no USD 2,59 mēnesī

Ja jūs’Apskatot šo sarakstu un joprojām neesot pārliecināts, mēs ļoti iesakām vēlreiz apskatīt trīs galvenos emuāru veidotājus.

HostGator ir labākais kopumā, ar pieņemamām cenām, daudzām funkcijām un ievērojamām atbalsta iespējām – ja jūs’Ja rodas šaubas līdz šī kopsavilkuma beigām, dodieties uz HostGator, lai izpētītu tā plānus un noskaidrotu, vai tas varētu būt jūsu ideāls emuāra mitinātājs.

Bluehost noteikti ir vērts meklēt, ja jūs’re WordPress ventilatoru, savukārt InMotion piedāvā vislabāko cenas un vērtības attiecību.

Neatkarīgi no tā, kuru emuāru mitināšanas pakalpojumu sniedzēju izvēlaties, pārliecinieties, ka tas ir’Ieguvāt cenas, funkcijas un atbalstu, lai jūs un jūsu emuārs darbotos nevainojami, lai jūs varētu priecēt savus lasītājus!

BUJ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me