7 labākie lētā hostinga pakalpojumu sniedzēji 2020. gadā

Vietnes, kurās tiek lēsts budžets, ir pagātne – un tāpēc arī maksājam prēmiju par kvalitatīvu tīmekļa mitināšanu. Mūsdienās ikviens var mitināt savu vietni, nepārkāpjot banku – un mēs’re šeit, lai parādītu kā.


Tātad, jūs’man izdevās izveidot vietni – labs darbs! Tagad Tu’atkal vajadzēs to mitināt. Jūs don’t ir tonna naudas – kurš dara? – bet tāpat jūs don’nevēlaties, lai tiktu mainītas un iestrēdzis apakšpakalpojumu sniedzējs.

Nu, bailes nav.

labākie lēto tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Koplietojamais mitināšana ir lielisks veids, kā nosūtīt savu vietni tiešsaistes pasaulē. Tā’Tas ir lēts, viegli uzstādāms un darbojas gandrīz ikvienā personīgā vai pieticīga lieluma vietnē.

Mēs’re uzminēt savu nākamo jautājumu ‘kā es varu atrast pareizo sniedzēju??’ Galu galā ir šķietami bezgalīgas iespējas, un katrs piedāvājums ir mulsinošāks nekā pēdējais.

Tas’s kur mēs ienākam.

Vietnes veidotāju ekspertā mēs zinām kaut ko vai divas par piekļuvi tiešsaistē. Vienalga’Mēs izveidojam vietni, mitinām to vai padomus, kā gūt panākumus tiešsaistē’es tevi aizklāju. Mūsu ekspertu pētniecības komanda ir smagi strādājusi, pārbaudot un pārskatot veselu virkni… labi, saimnieki!

Mēs’Jūs tagad atrodaties lieliskā stāvoklī, lai savienotu jūs pārī ar perfektu pakalpojumu sniedzēju. Tātad, ļaujiet’Īsi apskatiet, kuri koplietojamo mitināšanas pakalpojumi ir vislabākie biznesā.

Contents

Labākie lētā hostinga pakalpojumu sniedzēji

 1. DreamHost – Sākuma cena: USD 4,95 mēnesī
 2. HostGator – Sākuma cena: USD 5,95 mēnesī
 3. Kustībā – Sākuma cena: USD 7,99 mēnesī
 4. A2 mitināšana – Sākuma cena: USD 7,99 mēnesī
 5. Bluehost – Sākuma cena: USD 7,99 mēnesī
 6. Hostinger – Sākuma cena: USD 7,99 mēnesī
 7. iPage – Sākuma cena: USD 9,99 mēnesī

Lētākais dalītā hostinga plāns sākas no USD 4,95 mēnesī ar Dreamhost, kas ieņem pirmo vietu. HostGator ir karsts uz papēžiem ar sākuma cenu USD 5,95 mēnesī. InMotion, A2 Hostings, Bluehost un Hostinger visi maksā 7,99 USD mēnesī, un pat iPage, audzējot aizmuguri, par dalīto hostingu maksā mazāk nekā 10 USD..

Tā’Svarīgi zināt, ka šīs visas ir sākuma cenas bez diskonta. Ir iespējams ietaupīt vēl vairāk naudas, ja jūs parakstīsit ilgtermiņa darījumu, kuru mēs’Par to diskutēsim vēlāk.

Šajā rakstā mēs’Pārskatīsim katru no iepriekš minētajiem pakalpojumu sniedzējiem, pastāstīsim par viņu kopīgajām mitināšanas priekšrocībām un trūkumiem un salīdzināsim tos visus kopā..

Dalīts hostings ir ideāli piemērots personīgām vietnēm vai maziem uzņēmumiem. Ja jūs’ja jūs interesē cita veida tīmekļa mitināšana, iepazīstieties ar dažiem citiem mūsu rakstiem zemāk:

Kas ir labākie lētā hostinga pakalpojumu sniedzēji?

DreamHost ir lielisks mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā dažus no lētākajiem visiem hostinga pakalpojumiem (USD 4,95 mēnesī). Ja jūs’esat gatavs maksāt nedaudz papildus, tomēr visaugstākā kvalitāte nāk no InMotion (7,99 USD / mēnesī) vai HostGator (6,95 USD / mēnesī).

Atšķirībā no daudziem rakstiem jūs’atradīsit tiešsaistē, tas nav’t tikai mūsu viedoklis – tas’s atbalsta detalizēti, ekspertu pētījumi. Ļaujiet’Sīkāk izpētiet, kā labākie lētā hostinga pakalpojumu sniedzēji salīdzina funkciju par funkciju.

Lēti koplietojamo hostinga pakalpojumu sniedzēji: salīdzinājums galvām

Hostinga pakalpojumu sniedzējsCena (mēnesī) Apmeklētāju limits (mēnesī)Iekļauto vietņu skaitsGlabāšanas telpaBezmaksas dublējumi / domēniSSL drošībaLaiksDreamHost

HostGator

Kustībā

4,95 USDNeierobežots150 GB&# 10004;&# 10004;99,95%
5,95 USD240 0001NeierobežotsX&# 10004;99,99%
7,99 USD360 0002Neierobežots&# 10004;&# 10004;99,97%

Ja jūs’netika galā ar tehniskajiem hostinga noteikumiem, don’t jāuztraucas. Šeit’Īss skaidrojums par šīm funkcijām:

 • Apmeklētāju limits – Cik reizes mēnesī jūsu vietnei var piekļūt un pārlūkot.
 • Iekļautās vietnes – Cik daudz vietņu jūs varat mitināt par norādīto cenu.
 • Glabāšanas telpa – Cik daudz vietas jūsu vietnē ir saturam un multividei.
 • Dublējumi / domēni – Iespēja atgūt iepriekšējo savas vietnes versiju / vietnes URL, piem. vietnebuilderexpert.com
 • SSL drošība – Sertifikāts, kas aizsargā jūsu apmeklētājus’ dati un informācija. Simbolizēts nelielas piekaramās atslēgas veidā blakus vietrādim URL.
 • Laiks, kas pavadīts saitā – Cik regulāri jūsu vietne darbojas tiešsaistē. Piemēram, 99,97% uptime ir līdzvērtīgi tam, ka jūsu vietne katru gadu tiek pārtraukta tikai divarpus stundas.

Zemāk mēs’Sīkāk apskatīsim šos pakalpojumu sniedzējus individuāli. Mēs’Pārskatīsim arī vēl dažus – septiņus kopā -, lai sniegtu jums visaptverošu priekšstatu par to, kuri pakalpojumu sniedzēji patiešām piedāvā vislabāko lēto koplietojamo hostingu.

# 1 DreamHost

Vislabāk lētam hostingam

Iepazīstieties ar galvenajiem noņemtajiem piedāvājumiem, kas iegūti mūsu pētījumā zemāk, un piešķiriet zvaigznīšu vērtējumus katrai atsevišķai dalītā mitināšanas jomai:

Plusi un mīnusi DreamHost

PlusiMīnusi
 • Lētāka dalīta hostings nekā jebkurš pakalpojumu sniedzējs
 • Neierobežots apmeklētāju limits
 • Nav diennakts vai personīga atbalsta
 • Nav nozares standarta cPanel

DreamHost dalītā hostinga cenu sadalījums

Ja cena ir galvenā problēma, tad DreamHost ir jums. Tās dalītā sākuma plāns sākas tikai ar USD 2,59 mēnesī, lai gan jums būs jāapņemas trīs gadu termiņš, lai iegūtu šo cenu.

Gada cenas maksā USD 3,95 mēnesī, bet cenas mēnesī – 4,95 USD. Varat arī jaunināt uz tā koplietojamo neierobežoto plānu, kura cena ir USD 10,95 mēnesī.

DreamHost koplietotā hostinga iespējas

Iespējams, ka visvairāk vilinošā iezīme ir tā, ka DreamHost to nedara’t neierobežo to, cik cilvēku katru mēnesi var apmeklēt jūsu vietni. Lai gan uzvarēja vairums mazo vietņu’Tas nepiesaista simtiem tūkstošu apmeklētāju’ir patīkami zināt, ka jūs don’abos gadījumos nav jāuztraucas.

Negatīvie ir tā nelielais darbības laiks un diennakts atbalsta trūkums. Tomēr klienti joprojām var piekļūt DreamHost’palīdzības centrā un iesniedziet atbalsta biļetes.

Bezmaksas dublējumi un domēni ir vēl divi lieli pārdošanas punkti, savukārt SSL sertifikāts un vietņu veidotājs ir patīkami pieskārieni. Galvenā atšķirība starp DreamHost un tās konkurentiem ir tāda, ka DreamHost to nedara’neizmantojiet cPanel – nozares standarta paneli. Tam tomēr ir savs speciālais informācijas panelis, ar kuru ir diezgan viegli iepazīties.

# 2 HostGator

Vislabākais Uptime

Ienākot ar rezultātu 4,5 no 5 par dalītu mitināšanu, tikai daži var konkurēt ar HostGator galvenajās jomās:

HostGator plusi un mīnusi

PlusiMīnusi
 • Lielisks 99,99% uptime
 • Izvēles vietņu veidotājs
 • Nav bezmaksas dublējumu vai domēnu
 • Var lētāk plānot tikai vienu vietni

HostGator dalītā hostinga cenu sadalījums

HostGator vairākus gadus rīkojas konkursā, un tagad tiek uzskatīts par labāko tīmekļa mitināšanas pārtikas ķēdes augšgalā. Tā kopējais mitināšanas pakalpojums jums var maksāt tikai USD 2,75 mēnesī par trīs gadu darījumu, bet gada cenas sākas no USD 5,95 mēnesī.

Kopumā ir trīs kopīgi hostinga plāni, katrs no tiem piedāvā līdz 60% atlaidi ilgtermiņa reģistrēšanās gadījumiem. HostGator parasti ir slavens ar īpašu hostingu, taču tā dalītā mitināšanas pakalpojums joprojām ir viens no labākajiem tirgū.

HostGator koplietotās hostinga iespējas

Raugoties uz acīmredzamo trūkumu, ka nav bezmaksas dublējumu vai domēnu, norāda HostGator’s piedāvājumi konkurē gandrīz ikviens’s. Neierobežota e-pasta kontu iegūšana ir liels plus, tāpat kā tas ir arī ar speciālu atbalstu visu diennakti. Patiesībā izloze ir HostGator’s uptime – 99,99%, tas’s labākais tur.

Iespējams, HostGator var uzņemt tikai vienu vietni’Hatchling plāns, bet jauniniet uz Baby vai Business dalīta hostinga paketēm, un pasaule ir jūsu austere ar neierobežotu vietņu mitināšanu. Tur’Piedāvā arī ļoti dāsnu 45 dienu naudas atdošanas garantiju, tāpēc tu’Veiksmīgi izmēģinot HostGator, jūs neko nezaudējāt.

# 3 InMotion

Visizdevīgākā cena

InMotion iznāca no mūsu pētījuma ar pēriena 4,7 kopīgo hostinga pakalpojumu – labākais rādītājs jebkuram pakalpojumu sniedzējam:

InMotion plusi un mīnusi

PlusiMīnusi
 • Visplašākais funkciju klāsts, ko piedāvā jebkurš pakalpojumu sniedzējs
 • Var uzņemt divas vietnes pēc tā lētākā plāna
 • Tikai lētākajā plānā atļauti tikai 25 apakšdomēni
 • Var’Uzņēmējdarbības veikali tiešsaistē pēc vislētākā plāna

InMotion dalītā hostinga cenu sadalījums

InMotion sāk darbu ar USD 3,99 mēnesī divu gadu termiņā. Tas palielinās līdz USD 4,99 par ikgadēju pierakstīšanos, savukārt mēneša cena atkal palielinās līdz USD 7,99 mēnesī.

Ir trīs izvēlētie hostinga plāni – Launch, Power un Pro – no kuriem visdārgākais ir mazāks par USD 17,99 mēnesī. Neskatoties uz to, ka DreamHost un HostGator ir nedaudz pieaudzis, InMotion patiešām ir tikpat labs, cik tas ir koplietojamai tīmekļa mitināšanai.

InMotion dalītā hostinga iespējas

Pirmkārt, InMotion ir tikai viens no nedaudziem pakalpojumu sniedzējiem, kas ļauj jums mitināt vairākas vietnes, izmantojot visvienkāršāko dalītā hostinga plānu. Ne tikai tas, ka tas diezgan daudz aptver visus pamatus arī attiecībā uz funkcijām.

Bezmaksas rezerves kopijas, domēni un SSL drošība tiek nodrošināti kā standarta, tāpat kā neierobežoti e-pasta konti, vietņu veidotāju pakalpojums un diennakts diennakts atbalsts. Mēneša apmeklētāju skaits ir ierobežots (360 000), lai gan tas ir’s ļoti maz ticams, ka tu’pārsniegs ierobežojumu. Īsumā, InMotion ir labākais privātā hostinga pakalpojumu sniedzējs, un ir vērts papildu buki vai divi mēnesī, ja jūs varat izstiepties.

# 4 A2 mitināšana

Vislabākais klientu apkalpošanai

Nākot ar dalītu mitināšanas punktu skaitu 4,4, A2 Hostings ir savs elitārā uzņēmuma vidū. Punktu sadalījumu skatiet šeit:

A2 plusi un mīnusi

PlusiMīnusi
 • Jebkura naudas atdošanas garantija
 • 24/7 personīga palīdzība un atbalsts
 • Lētākajā plānā nav bezmaksas dublējumu vai domēnu
 • Slikts darbspējas laiks – 99,95%

A2 dalīta hostinga cenu sadalījums

Tāpat kā vairumam hostinga pakalpojumu sniedzēju, A2 piedāvā trīs līmeņu plānus. Lētākais plāns ir Lite, kura maksa ir USD 7,99 mēnesī – tas nozīmē, ka jūs varat ietaupīt 10%, ja reģistrējaties katru gadu, un 20%, ja reģistrējaties divus gadus.

Tās dārgākais dalītā hostinga plāns ir Turbo, kas jums atmaksās USD 18,99 mēnesī. Tā’Svarīgi atzīmēt, ka šīs ir visas Linux servera mitināšanas cenas, kuras tiek izmantotas biežāk. Windows hostinga cenas ir nedaudz dārgākas.

A2 koplietošanas iespējas

Viena lieta, ko jūs uzreiz pamanāt, izmantojot A2, ir tā atbalsta personāla zināšanu līmenis. Pēc ilgstošas ​​apmācības, A2 ir labākā atbalsta komanda, kāda mēs esam’esat saskārušies. Ir bezmaksas dublējumi (tikai uz Turbo plānu), bet ir’s nav bezmaksas domēna.

Uptime isn’Tas nav fantastiski, taču jūs iegūstat neierobežotu krātuves vietu, 25 e-pasta kontus un SSL drošības sertifikātu. Un, ja jūs’Re2 nav pilnībā uzvarējis A2’Pēc pakalpojuma izmēģināšanas jūs jebkurā laikā varat saņemt naudas atdošanas garantiju.

# 5 Bluehost

Vislabākās kvalitātes īpašības

Neskatoties uz to, ka tā bija piektajā vietā, no mūsu dalītā mitināšanas pētījuma Bluehost joprojām ieguva 4,1 zvaigznīti un apbrīnojami uzstājās visās galvenajās jomās:

Bluehost plusi un mīnusi

PlusiMīnusi
 • Bezmaksas dublējumi un domēni
 • Lielisks 99.98% uptime
 • Tikai 50 GB krātuves vietas lētākajā plānā
 • Ierobežots 32 000 vietnes apmeklētāju mēnesī

Bluehost dalīta hostinga cenu sadalījums

Līdzīgi kā citi šī raksta sniedzēji, arī jūs varat izvēlēties koplietojamo mitināšanas plānu ar Bluehost tikai par 2,95 USD / mēnesī. Tomēr jūs tiksiet iesaistīts trīs gadu plānā.

Gada plāniem šī cena palielinās līdz USD 4,95 mēnesī vai USD 7,99 mēnesī, ja maksā katru mēnesi. Ir četri dalīta hostinga plāni, no kuriem izvēlēties, no kuriem dārgākais ir USD 23,99 mēnesī.

Bluehost koplietotā hostinga iespējas

Bluehost ir labāk pazīstams ar WordPress mitināšanu, un tur ir lētāki hostinga pakalpojumu sniedzēji. To sakot, uzņēmums tiešām liek maksāt par kvalitāti. Neatkarīgi no izciliem uptime un bezmaksas dublējumiem / domēniem, tur’Ir arī diennakts atbalsts, kā arī iekļauts SSL drošības sertifikāts.

Galvenais ierobežojums ir glabāšana. Jūs’atkārtoti ierobežots ar 50GB vietnē Bluehost’s Pamatplāns, tātad’s nav ieteicams plašsaziņas līdzekļiem paredzētām vietnēm. Tomēr jauniniet uz jebkuru citu koplietojamo mitināšanas plānu, un iegūstat neierobežotu vietu krātuvē. Neatkarīgi no tā, vai jūs esat, pilnīgs tīmekļa dizaina un mārketinga pakalpojums’Vispirms būs jārezervē konsultācija un jāsaņem citāts.

# 6 Hostinger

Vispiemērotākā dažādībai

Kamēr Bluehost uzņem kūku par vislabākajām kvalitātes īpašībām, Hostinger joprojām piedāvā iespaidīgu funkciju klāstu par vienlīdz pieņemamu cenu.

Hostinger plusi un mīnusi

PlusiMīnusi
 • Liela pieredze WordPress plānu ieviešanā
 • Daudzvalodu klientu atbalsts
 • Nav atbalsta pa tālruni
 • Zems uptime procents

Hostinger dalīta hostinga cenu sadalījums

Hostinger’s kopīgi plāni svārstās no USD 7,99 līdz USD 15,95 mēnesī, un tāpat kā vairums šajā sarakstā iekļauto pakalpojumu sniedzēju, Hostinger piedāvā izvēlēties trīs dažādus koplietotus plānus. Katrs plāns kļūst lētāks, jo tam veltāt vairāk laika. Faktiski Hostinger ir lētākais pakalpojumu sniedzējs, ja tiek ņemtas vērā atjaunošanas cenas – Vienotais kopīgais plāns ir tikai USD 0,80 mēnesī, ja jūs reģistrējaties uz četriem gadiem.

Tāpat kā vairums pakalpojumu sniedzēju, Hostinger piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju. Bet retāk ir Hostinger’studentu atlaide, kas varētu ietaupīt 15% no jūsu plāna, ja jūs’esat tiesīgs!

Hostinger koplietotās hostinga iespējas

Katram Hostinger kopīgajam plānam ir vismaz viens e-pasta konts un 100 GB joslas platuma. Lai iegūtu neierobežotu e-pasta kontu un joslas platumu, jūs’Jums būs jājaunina no vienotās koplietošanas plāna uz Premium vai biznesa plānu.

Izmantojot Premium un Business Shared plānus, jūs arī saņemat bezmaksas domēnu un drošās čaulas (SSH) piekļuvi. Tomēr Hostinger trūkst labu uptime procentu – 99,90%, Hostinger’Solījums ievērojami atpaliek no konkurentiem. Un, lai gan pašreizējie klientu pakalpojumi, sākot no tiešraides tērzēšanas līdz daudzvalodu iespējām, ir tikuši papildināti ar bagātīgām atsauksmēm, Hostinger atpaliek no laika, jo tas nav’t šobrīd piedāvā atbalstu pa tālruni.

# 7 iPage

Vislabāk diskā

iPage ir dažas acīmredzamas nepilnības, taču kopumā tā joprojām bija labi darbojusies kā dalīta mitināšanas pakalpojumu sniedzēja. Šeit’tuvāk izpētīt tā stiprās un vājās puses:

iPage plusi un mīnusi

PlusiMīnusi
 • 24/7 personīga palīdzība un atbalsts
 • Neierobežots e-pasta kontu un apakšdomēnu skaits
 • Tikai viens plāns, no kura izvēlēties
 • Slikts darbspējas laiks – 99,94%

iPage dalīta hostinga cenu sadalījums

Tā cena mēnesī 9,99 USD var būt visdārgākā šajā sarakstā, bet iPage kļūst ļoti lēts, parakstot trīs gadu plānu (USD 1,99 mēnesī).

iPage piedāvā tikai vienu plānu, tāpēc, lai jauninātu, jūs’d) ir jāmaina pakalpojumu sniedzējs vai izmantotais mitināšanas veids. Tomēr, tā kā gada plāni būs USD 2,99 mēnesī, iPage tas noteikti nebūs’t viens, kas jānovērš.

iPage koplietotā hostinga iespējas

iPage ir nedaudz augšup un lejup ar savu funkciju piedāvājumu. Uptime ir slikta, bet tur’s atbalsts 24/7. Jūs saņemat neierobežotu krātuves vietu, bet par dublēšanu ir jāmaksā 100 USD. Tomēr galu galā ir vairāk pozitīvu nekā negatīvu.

Tā 500 000 apmeklētāju ierobežojumam vajadzētu būt daudz, un kopā ar neierobežotu e-pasta kontu jūs saņemat arī SSL sertifikātu. Ja jums kādreiz ir jāorganizē viena vietne – un don’Ja to apmeklē vairāk nekā pusmiljons apmeklētāju mēnesī – iPage ir vairāk nekā piemērots.

Labākie lētā hostinga pakalpojumu sniedzēji: kopsavilkums

Tur jums tas ir – padziļināts ieskats mūsu visaugstāk novērtētajos lētā hostinga pakalpojumu sniedzējos. Ir arī citi, kas piedāvā dalītu mitināšanu ar līdzīgām likmēm, taču viņi to nedarīja’t salieciet līdz šim ķekaram, kad to izlaižat.

Atgādināt šeit’s koplietojamo mitināšanas kultūru krēms.

Lēti hostinga pakalpojumu sniedzēji: Atgādinājums

 1. DreamHost – Sākuma cena: USD 4,95 mēnesī
 2. HostGator – Sākuma cena: USD 5,95 mēnesī
 3. Kustībā – Sākuma cena: USD 7,99 mēnesī
 4. A2 mitināšana – Sākuma cena: USD 7,99 mēnesī
 5. Bluehost – Sākuma cena: USD 7,99 mēnesī
 6. Hostinger – Sākuma cena: USD 7,99 mēnesī
 7. iPage – Sākuma cena: USD 9,99 mēnesī

Mums InMotion ir labākais koplietojamo mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. DreamHost ir acīmredzama izvēle, ja jums ir nepieciešams uzticams pakalpojums par izdevīgu cenu, savukārt HostGator izmaksu un kvalitātes skalā atrodas kaut kur pa vidu..

Tur’Tas ir tikai viens veids, kā droši zināt, vai jūsu vietnei vislabākais ir pakalpojumu sniedzējs’s, izmēģinot to. Visi šie septiņi pakalpojumu sniedzēji piedāvā vismaz 30 dienu naudas atdošanas garantiju, lai jūs vienmēr varētu dot vienu virpuli, lai redzētu, ko jūs no tā darāt.

Izejiet tur un atrodiet pareizo mitinātāju, lai kopīgotu savu vietni ar pasauli.

BUJ

Kurš piedāvā lētāko dalīto hostingu?

Lielākā daļa hostinga pakalpojumu sniedzēju reklamē diskontētās likmes – daži tikai par dolāru mēnesī -, taču, ciktāl cenas nav saistītas ar atlaidēm, DreamHost piedāvā viszemākās likmes salīdzinājumā ar mēnesi. Par visvienkāršāko dalītā hostinga plānu DreamHost maksā 4,95 USD / mēnesī.

Vai ir citi dalīta mitināšanas pakalpojumu sniedzēji??

Jā, daudzi! Šis raksts koncentrējas tikai uz labākajiem lētā hostinga pakalpojumu sniedzējiem, taču jūs varat atrast citus, piemēram, 1&1 IONOS, SiteGround un GoDaddy – tie visi piedāvā lētu koplietojamo mitināšanu. Ja jūs’Tieši pēc labākajiem saimniekiem dodieties uz mūsu salīdzināšanas tabulu.

Ir dalīta mitināšana, kas piemērota maziem uzņēmumiem?

Lielākā daļa mazo uzņēmumu vietņu uzskatīs, ka koplietojamais hostings tām ir piemērots. Citi var to pāraugt un izvēlēties VPS mitināšanu, ko parasti uzskata par nākamo soli uz augšu. Ja jūs’Ja vēlaties mitināt mazo uzņēmumu vietni, skatiet mūsu ceļvedi par labākajiem mazo uzņēmumu saimniekiem šeit.

Kas’atšķirība starp koplietojamo, VPS un speciālo mitināšanu?

Kopīgotā mitināšana ir vieta, kur jūsu vietne koplieto servera vietu un resursus ar citām vietnēm. Virtuālā privātā servera (VPS) mitināšana ir vieta, kur jūsu vietne tiek mitināta virtuālā koplietotā serverī, taču jums ir lielāka elastība attiecībā uz drošību un resursiem. Dedicated hosting ir tad, kad jums ir savs personīgais serveris.

Vai mākoņa mitināšana ir labāka nekā dalīta mitināšana?

Mākoņu mitināšana ir mūsdienīgāka lēta tīmekļa mitināšanas forma, kurai pēdējos gados ir pieaugusi popularitāte. Viens nav labāks par otru, taču atkarībā no jūsu vajadzībām var būt skaidrs uzvarētājs. Uzziniet vairāk par labākajiem mākoņa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem šeit.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me