7 labākie Node.js mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Viss, kas jums jāzina par labāko Node.js servera mitināšanu

Node.js ir atvērtā koda servera vide kas darbojas daudzās dažādās platformās, sākot no Windows līdz Linux. Node.js pievilcība ir tāda, ka tas ļauj izstrādātājiem izmantot JavaScript servera puses skriptu veidošanai vai servera puses skriptu darbināšanai, lai izveidotu dinamisku tīmekļa lapas saturu pirms lapas nosūtīšanas lietotājam’Web pārlūks. Tā kā Node.js mitināšana novērš ļoti daudz gaidīšanas laika, tas notiek’ir populārs komerciālās, uz uzņēmējdarbību orientētās vietnēs.


Ja jūs’ja meklējat ātru, pielāgojamu hostinga iespēju savam biznesam (vai jebkura veida vietnei), tad jūs’re tiesības interesēties par Node.js! Tagad jautājums ir: kuru Node.js mitināšanas pakalpojumu sniedzēju izvēlēties?

Mēs’ve veica plašus pētījumus par labākajiem Node.js pakalpojumu sniedzējiem un attiecīgi sarindoja labākās platformas. Mēs’Padziļināti apskatīsim katru pakalpojumu sniedzēju un pārrunāsim arī dažas alternatīvas’t maksa, kā arī mūsu pētījumā. Bet ļaujiet’sāciet ar ražas krējumu:

7 labākie Node.js mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

 1. Bluehost – vislabākais Node.js mitināšanai.
 2. HostGator – labākais, lai viegli iestatītu Node.js.
 3. Kustībā – labākais Node.js palīdzībai un atbalstam.
 4. A2 mitināšana – labākais lētam Node.js mitināšanai.
 5. Hostinger – vislabāk elastība.
 6. DreamHost – labākais VPS Node.js mitināšanai.
 7. HostPapa – vislabāk dalītam Node.js mitināšanai.

Tagad ļaujiet’s apskatiet katru no tiem tuvāk!

1

Bluehost

Vislabākais īpašam Node.js mitināšanai

Galvenās iezīmes

Node.js sākumcena: Mēnesī 18,99 USD
Naudas atdošanas garantija? Jā: 30 dienas
Laiks: 99,98%
Bezmaksas dublējumi?
Bezmaksas domēns?
Diska vieta: 30 GB – neierobežots

bluehost mājas lapa

Tā kā Node.js mitināšana ietver pielāgotu kodēšanu, jūs’Lai to atbalstītu, būs nepieciešams mitināšanas plāns ar piekļuvi saknes serverim. Šī iemesla dēļ vairums pakalpojumu sniedzēju mēs’atkārtoti tiek apspriests tikai Node.js hostinga piedāvājums viņu tīklā VPS un īpaši plāni, Bluehost iekļauts. Pirms mēs iedziļināmies katra plāna specifikā, apskatiet mūsu Bluehost momentuzņēmuma kopsavilkumu zemāk:

Plāni un cenas

VPS hostings

Bluehost’s VPS plāni svārstās no USD 18,99 līdz 59,99 / mēnesī, un piedāvā glabāšanas iespējas no 30 līdz 120 GB. Joslas platums svārstās no 1–3 TB. Jūs saņemat arī vienu IP adresi standarta VPS plānā un divas IP adreses gan uzlabotajā, gan galīgajā VPS plānā. Bluehost’s VPS piedāvājums ir liels, un tie piedāvā arī pieejamu cenu sākšanas vietu, ja jūs pazīstat’d galu galā vēlētos izvērsties pie īpaša plāna.

Dedicated hostings

Bluehost’s īpaši plāni svārstās no USD 79,99-119,99 / mēnesī. Īpaši plāni ir dārgāki, jo viss ir paredzēts serverim’Resursi ir labi veltīti jūsu vietnei. Krātuve uz Bluehost’Īpašie plāni svārstās no 500 GB līdz 1 TB, bet joslas platums ir no 5-15 TB. Ja vēlaties, lai Node.js atbalstītu lielāku biznesa vietni vai e-komercijas veikalu, mēs domājam, ka Bluehost’Īpašie plāni ir naudas vērti!

Drošība

Ja jūs’izmantojot Node.js, jūs’jūs, iespējams, satraukti pielāgojat savu kodu un netīrās rokas, kad runa ir par jūsu vietni. Tas’s kāpēc mēs’atkārtoti ievietojot katru mitināšanas pakalpojumu sniedzēju’Drošības funkcijas šeit uzmanības centrā – lai jūs varētu pārliecināties, ka smagais darbs tiek drošībā!

Bluehost’Drošības funkcijas ietver:

 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Droša piekļuve Shell
 • Aizsardzība pret surogātpastu

Tāpat kā jebkurš mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, arī Bluehost piedāvā uzlabotas drošības iespējas, par kurām jūs varat maksāt papildus, taču, ja tā’Tā nav jūsu lieta, mēs domājam, ka jūs’Par Bluehost tiks labi parūpēts’arī bezmaksas drošības pasākumi.

Uzzināt vairāk

 • Uzziniet vairāk par šo labāko pakalpojumu sniedzēju vietnē Pārskats par Bluehost
 • Ja vēlaties iegūt sīkāku informāciju par Bluehost’Cenu plāni, iepazīstieties ar mūsu padziļināto informāciju Bluehost cenu pārskats

2

HostGator

Vislabākais Node.js iestatīšanai

Galvenās iezīmes

Node.js sākumcena: Mēnesī 29,95 USD
Naudas atdošanas garantija? Jā: 45 dienas
Laiks: 99,99%
Bezmaksas dublējumi? Jā, katru nedēļu
Bezmaksas domēns?
Diska vieta: 120 GB – neierobežots

hostgator labākais emuāru mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

Kad jūs reģistrējaties VPS vai īpašam plānam, HostGator jūsu vārdā var instalēt Node.js moduļus. To var pieprasīt, izmantojot tālruni vai tiešraides tērzēšanu, kā arī HostGator’Atbalsta komanda to ņems no turienes.

Plāni un cenas

VPS hostings

HostGator’s VPS plāni svārstās no USD 29,95-49,95 mēnesī. Iekļautās funkcijas svārstās no:

 • 120–240 GB diska vietas
 • 1,5-3 TB joslas platums
 • 2–8 GB operatīvā atmiņa

HostGator izmanto arī vairākus joslas platuma nodrošinātājus, lai nodrošinātu maksimālu servera uzticamību.

Dedicated hostings

HostGator’s īpaši plāni svārstās no 89,98-139,99 USD mēnesī. Lētākais speciālais plāns dod jums 8 GB RAM un neizmērojamu joslas platumu, kas ir ideāli piemērots vietnēm, kas rada lielu trafiku.

Galvas augšā! HostGator ir viens no retajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā īpašu mitināšanu gan Linux, gan Windows serveriem. Bet ja tu’meklējot īpašu plānu ar Node.js mitināšanu, paturiet prātā, ka jūs’Jums būs jāizvēlas a Linux veltīts plāns. Sākotnēji lielākā daļa hostinga plānu darbojas uz Linux serveriem, tāpēc nevajag’t svied to!

Drošība

Tāpat kā vairumam pakalpojumu sniedzēju, HostGator iekļauj bezmaksas SSL sertifikātu ar katru plānu. Vēl labāk, HostGator’Datu centri nodrošina aizsardzību pret plūdiem, lai aizsargātu jūsu serveri no DDoS uzbrukumiem.

Ja vēlaties nobraukt papildu jūdzi, varat arī samaksāt par HostGator’s Vietnes drošības papildinājums, kas sākas ar USD 1,99 mēnesī. Vietnes drošības funkcija skenē jūsu vietni, lai noteiktu kaitīgu kodu (vai jebko citu, kas to nedara)’t pieder) un piedāvā automātisku ļaunprātīgas programmatūras noņemšanu, reaģējot uz to.

Uzzināt vairāk

 • Atrodiet pilnu HostGator sadalījumu’funkcijas un pakalpojumi mūsu HostGator pārskats
 • Ja vēlaties uzzināt vairāk par cenām, apskatiet mūsu padziļināto informāciju HostGator cenu pārskats

3

Kustībā

Vispiemērotākā Node.js palīdzība un atbalsts

Galvenās iezīmes

Sākumcena: Mēnesī 29,99 USD
Naudas atdošanas garantija? Jā: 90 dienas
Laiks: 99,97%
Bezmaksas dublējumi?
Bezmaksas domēns?
Diska vieta: Neierobežots

inmotion vps plāni

Var būt grūti atrast uzticamu informāciju par darba sākšanu ar Node.js mitināšanu, un, tā kā tas viss attiecas uz pielāgoto kodēšanu,’s nav galīgas playbook. Kaut arī neviens no pakalpojumu sniedzējiem mēs’izpētītajam ir īpaša zināšanu bāze tikai node.js mitināšanai, InMotion’Atbalsta komanda ir pārliecinājusies, ka uz visiem jautājumiem, kas viņiem rodas, atbildot uz noderīgu informāciju.

Plāni un cenas

VPS hostings

Kustībā’s VPS plāni svārstās no USD 22,59-54,99 mēnesī. Iekļautās funkcijas svārstās no:

 • 75–260 GB krātuve
 • 4-6 TB joslas platums
 • 4–8 GB operatīvā atmiņa

Kustībā’s VPS plānos ietilpst arī bezmaksas vietņu migrācija un droša piekļuve e-pastam no jebkuras ierīces.

Dedicated hostings

Kustībā’s īpaši hostinga plāni svārstās no USD 115,69-529,49 mēnesī. Tas’s ir plašāks klāsts nekā vairumam pakalpojumu sniedzēju, kurus mēs’Turšu segumu, un tas nozīmē, ka tur’ir daudz vietas palieliniet savu vietni ja vajag! Kustībā’Lētākais speciālais plāns ietver 500 GB SSD, 6 TB datu pārsūtīšanu un 5 bezmaksas IP adreses.

Drošība

Papildus bezmaksas SSL, InMotion piegādā jūsu vietnei drošu Shell piekļuvi un HotLink aizsardzību. Aizsardzība HotLink bloķē piekļuvi citām vietnēm, kas karsto saiti izveido jūsu saturam, neļaujot lietotājiem nozagt jūsu joslas platumu.

DDoS uzbrukumu aizsardzība tiek nodrošināta bez maksas arī caur tīkla drošības kompāniju Corero, savukārt InMotion atbalsta arī e-pastu ar reāllaika surogātpasta filtrēšanu..

Uzzināt vairāk

 • Mūsu InMotion mitināšanas pārskats pastāstīs vairāk par to, ko šis pakalpojumu sniedzējs var piedāvāt

4

A2 mitināšana

Vislabāk par lētu Node.js mitināšanu

Galvenās iezīmes

Node.js sākumcena: Mēnesī 3,70 USD
Naudas atdošanas garantija? Jā: jebkurā laikā
Laiks: 99,95%
Bezmaksas dublējumi?
Bezmaksas domēns?
Diska vieta: Neierobežots

a2 mezgla js mjas lapa

Tā kā vairums mitināšanas pakalpojumu sniedzēju var izmitināt tikai Node.js mitināšanu VPS un speciālajos serveros, sākuma cenas līdz šim ir bijušas raksturīgas šāda veida plāniem. Bet A2 Hostings piedāvā Node.js uz diviem saviem kopīgajiem plāniem, kas padara to par labāku cenu labojumu. Jāsaka, ka uzvarēja kopīgs serveris’t nedod jums tādu pašu kontroles līmeni, kādu var VPS vai speciālais serveris.

Plāni un cenas

Dalīta mitināšana

A2 Hostings piedāvā Node.js divos no trim kopīgi plāni: Swift un Turbo plāns. Swift plāns sākas ar USD 3,70 mēnesī un ietver neierobežotu SSD krātuvi, neierobežotu e-pasta kontu un neierobežotu vietņu.

Turbo plāns sākas ar USD 7,03 mēnesī un ietver visu iepriekš minēto, kā arī palielinātu ātrumu (tātad “turbo”) un mazāk lietotāju vienā serverī.

Jūs, iespējams, pamanījāt, ka funkcijas, kuras mēs’Šeit apskatītais izskats atšķiras no iespējām, ko piedāvā citi Node.js saimnieki – kur pieminēta operatīvā atmiņa un joslas platums? Nu, jo A2’s Node.js hostings tiek veikts uz tā koplietotajiem serveriem, jo ​​mazāk sakāt, cik tieši resurss tiek piešķirts jūsu vietnei. Diemžēl tas ir kopīgotā mitināšanas plāna cenas un vērtības attiecība.

Drošība

Ja drošība ir jūsu prioritāte numur viens, tad varat’t noiet greizi ar A2 hostingu. Tā ir iekšēja Mūžīgā drošības iniciatīva pārsniedz un pārsniedz, lai jūsu vietne būtu droša, un ietver:

 • HackScan aizsardzība
 • Divkāršs mitināšanas ugunsmūris
 • Serveru sacietēšana
 • Pastiprināta DDoS uzbrukuma aizsardzība

Un visam šim atbalstam ir bezmaksas A2 mitināšanas plāns!

Uzzināt vairāk

Tu to zini’Lēti, un jūs to zināt’droši. Mūsu A2 mitināšanas pārskats pateiks visu pārējo!

5

Hostinger

Vislabākais elastībai

Galvenās iezīmes

Sākumcena: Mēnesī 3,95 USD
Naudas atdošanas garantija? Jā: 30 dienas
Laiks: 99,90%
Bezmaksas dublējumi? Jā: katru nedēļu
Bezmaksas domēns?
Diska vieta: 20–160 GB

hostinger mājas lapas skats

Hostinger tikai atbalsta Node.js mitināšanu savos VPS plānos, un jūs varat izvēlēties no sešiem dažādiem VPS plāniem’Jūs varēsit pielāgot savu plānu jūsu īpašajām vietņu vajadzībām. Divu vai trīs iespēju vietā, runājot par funkcijām, jūs’Jūs varēsit izvēlēties starp sešām dažādām krātuves, atmiņas un joslas platuma summām, kā jums liekas. Vienīgais šīs pielāgošanas mīnuss ir tas Hostingers to nedara’t piedāvā īpašu hostingu, tāpēc, ja jūs paredzat lielu jūsu vietnes izaugsmi’s tuvākajā nākotnē, tad tas vēl nav’t visizplatītākā opcija.

Plāni un cenas

VPS hostings

Hostinger’s seši dažādi VPS plāni tiek apzīmētas ar centrālā procesora vienības (CPU) jaudu, kas piešķirta serverim, šādi:

 • 1 vCPU
 • 2 vCPU
 • 3 vCPU
 • 4 vCPU
 • 6 vCPU
 • 8 vCPU

Šajos sešos plānos ir dažādas iespējas:

 • 1-8 GB atmiņa
 • 20-160 GB krātuve
 • 1 000–8 000 GB joslas platums

Kā redzat, jūs uzvarējāt’t nav briesmu, ja nāksies samierināties ar plānu ar nedaudz vairāk vai mazāk resursiem, nekā jums nepieciešams!

Drošība

Hostinger atšķiras no konkurentiem ar to tā nav’piedāvāt bezmaksas SSL sertifikātu par VPS plāniem. Jūs’Par SSL drošību jums būs jāmaksā papildu izmaksas, kas var būt nepatīkami. Bet paturiet prātā, ka citur piedāvātā bezmaksas SSL ir ļoti vienkārša versija, un jūs’d vēl jāmaksā papildus, lai saņemtu uzlabotas SSL drošība no gandrīz jebkura nodrošinātāja.

Uzzināt vairāk

 • Izlasiet mūsu Hostinger pārskats lai iegūtu vairāk informācijas

6

DreamHost

Vislabāk VPS Node.js mitināšanai

Galvenās iezīmes

Sākumcena: Mēnesī 10,00 USD
Naudas atdošanas garantija? Jā: 97 dienas
Laiks: 99,95%
Bezmaksas dublējumi?
Bezmaksas domēns?
Diska vieta: 30 GB – neierobežots

sapņu mājas lapas skats

DreamHost piedāvā Node.js mitināšanu savā VPS un īpašos plānos. Tās VPS serveros iekļautās funkcijas ir spēcīgākas nekā vairumam konkurentu: katrs DreamHost VPS plāns to piedāvā neierobežota satiksme, kas nozīmē, ka DreamHost to nedara’t izsekot joslas platumu vai trafiku, tāpēc jūs uzvarējāt’t nav jāuztraucas par pārsniegtajām maksām.

Plāni un cenas

VPS hostings

DreamHost piedāvā četrus dažādus VPS plāni, sākot no USD 10-80 mēnesī. Papildus neierobežotai trafikai lētākais VPS plāns ietver arī:

 • 30 GB SSD krātuve
 • 1 GB RAM
 • Neierobežots e-pasts

Ja jūs palielinātu uzņēmuma VPS plānu līdz USD 80 mēnesī, jūs’d saņemiet neierobežotu e-pastu, kā arī 240 GB SSD krātuvi un 8 GB RAM.

Dedicated hostings

DreamHost piedāvā divus īpašus plānus: Standarta un Uzlabots. Standarta plāns sākas ar USD 149 mēnesī un ietver:

 • 4 kodolu procesors
 • 4 GB RAM
 • 1 TB HDD

No otras puses, uzlabotais plāns sākas ar USD 279 mēnesī un ietver:

 • 12 kodolu procesors
 • 16 GB RAM
 • 2 TB HDD

Drošība

DreamHost plānos ietilpst bezmaksas SSL sertifikāts, ko mēs’es gaidīju, kā arī šādas bezmaksas funkcijas:

 • Ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas līdzeklis
 • Domēna privātums
 • mod_security tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūris apache
 • lua-resty-waf tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūris nginx

Tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūri filtrē, uzrauga un bloķē trafiku uz Web lietojumprogrammām un no tām, kā arī aizsargā serveri no uzbrukumiem.

Uzzināt vairāk

 • Apskatiet mūsu DreamHost apskats lai iegūtu vairāk informācijas
 • Izlasiet mūsu DreamHost cenu pārskats par šī pakalpojuma sniedzēja sadalījumu’s izmaksas

7

HostPapa

Vislabāk kopīgam Node.js mitināšanai

Galvenās iezīmes

Sākumcena: Mēnesī 3,95 USD
Naudas atdošanas garantija? Jā: 30 dienas
Laiks: 99,90%
Bezmaksas dublējumi? Jā: katru nedēļu
Bezmaksas domēns?
Diska vieta: 100 GB – neierobežots

hostpapa node js mjas lapa

HostPapa ir vēl viens no retajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā Node.js mitināšanu uz kopīgiem plāniem. HostPapa rada labu līdzsvaru starp pielāgošana ka jums ir jāraksta savs Node.js kods un lietošanas ērtums tas tu’d sagaidīt no kopīga servera.

Plāni un cenas

Dalīta mitināšana

HostPapa piedāvā trīs kopīgi plāni kuras ir optimizētas vietnei Node.js – Starter, Business un Business Pro -, kuru cena svārstās no 3,95 līdz 12,95 ASV dolāriem mēnesī. Plāna nosaukumi lieliski apkopo, kurš katrs plāns ir vislabākais: iesācējiem, mazajiem uzņēmumiem un vidējiem uzņēmumiem. Ja jūs’jūs mitināt vietni lielam biznesam vai e-komercijas veikalu, tomēr jūs’Labāk izvēlēties Node.js mitināšanas pakalpojumu sniedzēju ar VPS un īpašām opcijām.

Sākuma plāns ir vislētākais – USD 3,95 mēnesī, un tajā ir iekļauta bezmaksas domēna reģistrācija, 100 GB SSD krātuve un neizmērojams joslas platums.

Drošība

HostPapa piedāvā spēcīgu dalītu mitināšanu visos trīs plānos, taču tas arī ir’Tikai tad, kad jaunināt uz Business Pro, iegūsit naudu’ir vērts drošības ziņā. Lai gan visos trīs kopīgajos plānos ietilpst DDoS uzbrukumu novēršana, ModSecurity un SSL, Biznesa Pro plāns piedāvā arī:

 • Domēna privātuma aizsardzība
 • Premium WildCard SSL sertifikāts
 • Vietnes bloķēšanas noteikšana

Ja jūs’vēlaties izmantot šīs aizzīmju zīmes startera vai biznesa kopīgajos plānos’Jums būs jāmaksā papildu maksa.

Uzzināt vairāk

 • Uzziniet vairāk, izmantojot mūsu visaptverošo HostPapa pārskats

Vai kāds cits atbalsta Node.js mitināšanu?

Pēc nedēļu ilgas izpētes mēs’Esam secinājuši, ka augstāk novērtētie pakalpojumu sniedzēji ir vislabākie Node.js servera mitināšanai. Bet Node.js mitināšanas pakalpojumu sniedzēju ir vairāk nekā tikai šeit uzskaitītie septiņi. Daži populāri pakalpojumu sniedzēji to nedarīja’t diezgan izgrieztu – un mēs’Paskaidrošu kāpēc.

AWS

aws mezgls js hostings

Amazon Web Services jeb AWS ir mākoņa platforma, kas mitinās virtuālā telpā, nevis fiziskā serverī. Daudziem cilvēkiem mākoņu mitināšana ir pievilcīga, jo jūs to nevēlaties’pirkuma laikā nav jāmaksā par fiksētām resursu summām – tā vietā jums jāmaksā tikai par krātuves vietu, kuru jūs faktiski izmantojat.

Tomēr AWS ir Amazon meitasuzņēmums, nevis dzimis un audzēts tīmekļa mitināšanas uzņēmums. Šī iemesla dēļ mēs domājam, ka lielākajai daļai vietņu īpašnieku būs labāk parūpēties ar reģistrētu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Debeszils

debeszils mezgls js hostings

Azure ir vēl viens mākoņdatošanas pakalpojums, šo ir izveidojis Microsoft. Pakalpojums ir optimizēts Node.js mitināšanai, izmantojot tādus rīkus kā Visual Studio Code, lai palīdzētu izvietot Node.js kodu Azure.

Debeszils to nedarīja’Neveido mūsu sarakstu ar 7 populārākajiem Node.js mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, jo ​​kamēr tas ir’ir piekrauts ar funkcijām, tā lietošanas ērtums nav līdzvērtīgs konkurentiem. Lai izmantotu Azure mitināšanai Node.js, jūs’Jums arī vajadzēs ērti nokļūt, izmantojot daudz citu Microsoft rīku, kas ātri var kļūt par lielāku uzdevumu, nekā jūs bijāt kaulējies.

Node.js nav tas, kas tu’atkal meklē?

Iepazīstieties ar mūsu vērtējumu Labākie PHP mitinātāji tā vietā.

Labākie Node.js mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: nobeiguma domas

Šajā brīdī jūs zināt, kuri Node.js resursdatori jāņem vērā un no kuriem jāizvairās. Jāatgādina, ka šis ir ranžējums, kuru mēs izstrādājām pētījumos:

7 labākie Node.js mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

 1. Bluehost – vislabākais Node.js mitināšanai.
 2. HostGator – labākais, lai viegli iestatītu Node.js.
 3. Kustībā – labākais Node.js palīdzībai un atbalstam.
 4. A2 mitināšana – labākais lētam Node.js mitināšanai.
 5. Hostinger – vislabāk elastība.
 6. DreamHost – labākais VPS Node.js mitināšanai.
 7. HostPapa – vislabāk dalītam Node.js mitināšanai.

Visi šie tīmekļa mitinātāji jūsu vietnē veiks labu darbu. Bet, lai izvēlētos saimnieku, kurš veiks lielisku darbu, apsveriet to, ko jūs visvairāk novērtējat. Ja jums ir lieli plāni savai vietnei un jūs zināt’Visbeidzot jums būs jāpalielina, tad jūs varat uzticēties Bluehost’s īpaši plāni. Ja jūs’tad jūs vēlaties ietaupīt pēc iespējas vairāk naudas A2 mitināšana uzvarēja’t salauzt banku. Tas viss ir atkarīgs no jūsu prioritātēm!

BUJ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me