8 labākie fotogrāfa vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Pilns mūsu fotogrāfiju vietņu mitināšanas salīdzinājums

Izvēloties tīmekļa mitinātāju, jūs varat justies stresa stāvoklī – galu galā mitināšana ir tā, kas nosaka tādus faktorus kā jūsu vietnes krātuves vieta un ātrums. Tas’s kāpēc mēs’ve veica plašus pētījumus par labākajiem fotogrāfiju vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, īpašu uzmanību pievēršot tādiem faktoriem kā glabāšana, dublējumi un cenu noteikšana – tas viss palīdz noteikt fotogrāfijas vietnes panākumus.


Šajā klasifikācijā mēs apspriežam, kā katrs sniedzējs’s dalīts un VPS plāni tiek veikti fotografēšanas mitināšanas ziņā. Piedāvā arī daudzi šeit minētie pakalpojumu sniedzēji mākonis un / vai veltīts mitināšana, kas ir divi dažādi, bet vienlīdz mērogojami hostinga veidi. Mēs’tomēr mēs nolēmām koncentrēties uz kopīgu un VPS mitināšanu, jo šie veidi ir ideāli piemēroti lielākajai daļai mazu un vidēja izmēra fotogrāfiju vietņu.

Vislabākais fotogrāfu hostings

 1. Bluehost – labākais vispasaules fotogrāfiju vietņu nodrošinātājs.
 2. HostGator – vislabāk piemērota uzglabāšanas vietai.
 3. Kustībā – visizdevīgākā cena.
 4. A2 mitināšana – vislabāk tiem, kas vēlas pārdot tiešsaistē.
 5. Vietne – vislabākais uzticamībai.
 6. DreamHost – vislabāk rezerves kopiju veidošanai un atjaunošanai.
 7. Hostinger – vislabāk piedāvā lētu mitināšanu.
 8. GoDaddy mitināšana – labākais papildu funkcijām.

Bez turpmākas piebildes šeit’s rūpīgāk apskatiet katru pakalpojumu sniedzēju.

1

Bluehost

Labākais vispusīgais fotogrāfiju vietņu nodrošinātājs.

Galvenās iezīmes

Sākumcena: 2,95 USD mēnesī

Naudas atdošanas garantija? Jā: 30 dienas

Laiks: 99,98%

Bezmaksas dublējumi?

Vienu klikšķi WordPress instalēšana?

Bezmaksas domēns?

Diska vieta: 50 GB – neierobežots

mājas lapas skats

Bluehost ir labākais kopējais fotogrāfiju mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, jo tas nodrošina visas svarīgās puses: Bluehost’Lielisks ir darbspējas laiks, klientu atbalsts un naudas atdeve. Tā’s arī numur viens ieteicamais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, tāpēc, ja jūsu vietne ir (vai tiks veidota) uz WordPress, Bluehost ir tikpat laba, cik tā kļūst. Apskatiet, kā tā darbojās mūsu pētījumā:

Plāni un cenas

Palīdzība un atbalsts

Bluehost novērtē nevainojami 5 no 5 mūsu pētījumos, lai saņemtu palīdzību un atbalstu, lielā mērā pateicoties tā 24 stundu tālrunim un tiešraides tērzēšanai. Palīdzība un atbalsts 24 stundas diennaktī ir viena lieta – neatkarīgi no tā’s jebkura laba ir cita. Kad mēs izmēģinājām Bluehost’Tiešraidē tērzējot, mēs atklājām, ka atbalsta komanda uzdeva noderīgus papildu jautājumus un šķita, ka sarunā ir patiesi ieguldīts.

Uzzināt vairāk

 • Vai jūs interesē Bluehost? Uzziniet vairāk par šo pieejamo, funkcijām bagāto pakalpojumu sniedzēju no mūsu Pārskats par Bluehost
 • Ja vēlaties iegūt sīkāku informāciju par Bluehost’Cenu plāni, iepazīstieties ar mūsu padziļināto informāciju Bluehost cenu pārskats

2

HostGator

Vislabāk glabāšanai.

Galvenās iezīmes

Sākumcena: 2,75 USD mēnesī

Naudas atdošanas garantija? Jā: 45 dienas

Laiks: 99,99%

Bezmaksas dublējumi?

Vienu klikšķi WordPress instalēšana?

Bezmaksas domēns?

Diska vieta: Neierobežots

hostgator mājas lapas skats

Kaut arī HostGator nav tik labi noapaļots kā Bluehost, tas izceļas daudzās jomās. HostGator’Īpaši atmiņas ietilpība nopelna tai spēcīgu otro vietu fotogrāfiju vietņu mitināšanai. Kā fotogrāfijas vietnes īpašnieks vai drīz vien potenciālais īpašnieks jūs’Vēlos pakalpojumu sniedzēju, kas var apstrādāt lielu daudzumu augstas kvalitātes attēlu. HostGator ir atkarīgs no uzdevuma, un jūs varat redzēt, kā tas darbojas citos apgabalos:

Plāni un cenas

Palīdzība un atbalsts

HostGator piedāvā 24 stundas diennaktī dzīvu tērzēšanu un atbalstu pa tālruni, taču mūs visvairāk pārsteidza tās plašā zināšanu bāze.

hostgator zināšanu bāzes ekrānuzņēmums

HostGator’Ar meklējamo zināšanu bāzi var iegūt tūlītēju piekļuvi ļoti daudz noderīgas informācijas par katru tēmu no vietnes drošības līdz Windows mitināšanai.

Uzzināt vairāk

 • Atrodiet pilnu HostGator sadalījumu’funkcijas un pakalpojumi mūsu HostGator pārskatā
 • Ja vēlaties uzzināt vairāk par cenām, apskatiet mūsu padziļināto informāciju HostGator cenu pārskats

3

Kustībā

Visizdevīgākā cena.

Galvenās iezīmes

Sākumcena: 2,95 USD mēnesī

Naudas atdošanas garantija? Jā: 90 dienas

Laiks: 99,97%

Bezmaksas dublējumi?

Vienu klikšķi WordPress instalēšana?

Bezmaksas domēns?

Diska vieta: Neierobežots

mājas lapas ekrānuzņēmums

Kustībā’Koplietotās un hostinga cenas ir konkurētspējīgi zemas, un tai joprojām izdodas iegūt perfektu 5/5 no funkcijām, tāpēc jūs uzvarējāt’neupurējiet šeit nekādu kvalitāti! Tās 90 dienu naudas atdošanas garantija arī ir daudz ilgāka nekā viena mēneša nozares standarts. Iepazīstieties ar mūsu ātro InMotion kopsavilkumu zemāk:

Plāni un cenas

Palīdzība un atbalsts

Tāpat kā Bluehost un HostGator, InMotion piedāvā 24 stundas diennaktī atbalstu pa tālruni un tiešraides tērzēšanu, tāpēc jūs uzvarējāt’nav jāuztraucas par palikšanu tumsā, ja kādreiz jūsu vietnē rodas problēma.

motivācijas atbalsta lapa

Turklāt InMotion’s Atbalsta centrs piedāvā daudz noderīgu rakstu, kurus rakstījuši visi InMotion darbinieki, lai jūs varētu piekļūt padziļinātai informācijai par saviem noteikumiem.

Uzzināt vairāk

Nosveriet šo pakalpojumu sniedzēju’stiprās un vājās puses ar mūsu InMotion mitināšanas pārskats

4

A2 mitināšana

Vislabākais tiem, kas vēlas pārdot tiešsaistē.

Galvenās iezīmes

Sākumcena: 3,92 USD mēnesī

Naudas atdošanas garantija? Jā: jebkurā laikā

Laiks: 99,95%

Bezmaksas dublējumi? Jā – uz noteiktiem plāniem

Vienu klikšķi WordPress instalēšana?

Bezmaksas domēns?

Diska vieta: Neierobežots

a2 mitināšanas mājas lapas skats

A2 mitināšana’Spēcīgie drošības pasākumi padara to par perfektu iespēju, ja jūs’jūs vēlaties pārdot savus fotoattēlus tiešsaistē, jo klienti jutīsies droši, daloties ar jūsu maksājumu informāciju jūsu vietnē. Papildus standarta bezmaksas SSL sertifikātam, A2 ir arī iekšēja Perpetual Security iniciatīva, kas ietver bezmaksas HackScan aizsardzību, serveru sacietēšanu un pastiprinātu izplatīto pakalpojumu atteikumu (DDoS) aizsardzību..

Tālāk varat redzēt, kā A2 Hostings darbojas citās jomās:

Plāni un cenas

Palīdzība un atbalsts

Guru apkalpe kā A2 Hostings’Klientu atbalsta komanda, kurai patīk zvanīt, ir pieejama visu diennakti, izmantojot tālruni un tiešraides tērzēšanu. A2 piedāvā arī meklējamu zināšanu bāzi un e-pasta biļetes, lai jūs’Jums būs daudz palīdzības un atbalsta iespēju.

Uzzināt vairāk

Ja jūs’re brīnos par A2’plusus un mīnusus, uzziniet vairāk, izmantojot mūsu A2 mitināšanas pārskats

5

Vietne

Vislabākais uzticamībai.

Galvenās iezīmes

Sākumcena: 3,95 USD mēnesī

Naudas atdošanas garantija? Jā: 30 dienas

Laiks: 99,98%

Bezmaksas dublējumi?

Vienu klikšķi WordPress instalēšana?

Bezmaksas domēns?

Diska vieta: 10 GB – 30 GB

vietnes laukuma mājas lapas skats

Vietne SiteGround ir lieliska vietņu fotografēšanai tīmekļa vietnē, jo tā’Ir uzticams un ērti lietojams. Bezmaksas, automātiskas ikdienas rezerves kopijas un automātiski WordPress atjauninājumi ir tikai daži no daudzajiem veidiem, kā SiteGround ir jūsu mugura. Jāsaka, šis pakalpojumu sniedzējs nav’t, kas tur ir visizplatītākais. Ja jūs’jūs meklējat mitināt lielu vietni vai jums ir nepieciešams daudz krātuves, jūs’re labāk meklēt citur.

Plāni un cenas

Palīdzība un atbalsts

vietnes vietnes atbalsta lapa

Vietne Ground piedāvā organizētu zināšanu bāzi, kā arī speciālas apmācības dažādiem rīkiem, piemēram, WordPress un Magento. Papildus zināšanu bāzei varat arī sazināties ar SiteGround komandu, izmantojot diennakts tālruni un tiešraides tērzēšanu.

Uzzināt vairāk

 • Izlasiet mūsu Vietnes zemes pārskats lai iegūtu vairāk informācijas

6

DreamHost

Vislabākais dublēšanai un atkopšanai.

Galvenās iezīmes

Sākumcena: USD 2,59 mēnesī

Naudas atdošanas garantija? Jā: 97 dienas

Laiks: 99,95%

Bezmaksas dublējumi?

Vienu klikšķi WordPress instalēšana?

Bezmaksas domēns?

Diska vieta: 50 GB – neierobežots

sapņu mājas lapas skats

Ja jūs nolemjat mitināt savu vietni vietnē DreamHost, varat būt drošs, ka jūsu pasakainās fotogrāfijas būs labās rokās. DreamHost nodrošina bezmaksas ikdienas dublējumus visiem saviem plāniem, tāpēc neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešama kopīga vai VPS mitināšana, faili būs droši. Apskatiet pārējo DreamHost’Tālāk norādītās funkcijas:

Plāni un cenas

Palīdzība un atbalsts

DreamHost ir uzticama, ar to saprotot jūs’Droši vien jums nekad nevajadzēs sazināties ar atbalsta komandu plkst. 3:00 par negaidītu problēmu. To sakot, šis pakalpojumu sniedzējs’s palīdzību un atbalstu vienkārši var’t sacenšas ar citiem labākajiem pakalpojumu sniedzējiem. Kamēr sapnis’S atbalsta komanda piedāvā zvanumuguras atbildot uz jautājumiem, jūs varat’sazinieties ar DreamHost tieši pa tālruni, kas ir būtisks trūkums.

sapņu atbalsta lapa

Ja jūs don’paturiet prātā, ka diennakts laikā nav pieejama pieejamība, bet pārējā DreamHost’S atbalsta funkcijas noteikti kompensēs. Tiešraides tērzēšana ir pieejama no pulksten 5:30 plkst. līdz plkst. 9:30 plkst. PST, lai arī maksimuma stundās gaidīšanas laiks var būt ilgs. Zināšanu bāze piedāvā informācijas pasauli pa rokai. Jebkurā laikā varat arī iesniegt atbalsta biļetes pa e-pastu.

Uzzināt vairāk

 • Vai vēlaties uzzināt vairāk par DreamHost pirms lēmuma pieņemšanas? Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu DreamHost pārskatu
 • Jūs varat arī izlasīt mūsu padziļināto DreamHost cenu pārskats par DreamHost sadalījumu’s pieejamība

7

Hostinger

Vislabāk piedāvā lētu mitināšanu.

Galvenās iezīmes

Sākumcena: 0,99 USD / mēnesī

Naudas atdošanas garantija? Jā: 30 dienas

Laiks: 99,90%

Bezmaksas dublējumi? Jā: katru nedēļu

Vienu klikšķi WordPress instalēšana?

Bezmaksas domēns?

Diska vieta: 10 GB – 160 GB

hostinger mājas lapas skats

Jūs, iespējams, pamanījāt, ka Hostinger’Kopīgi plāni sākas ar neparasti zemo ievada cenu – USD 0,99 mēnesī, un tā’s nav joks! Tur’Par šo lēto mitināšanas pakalpojumu sniedzēju ļoti patīk, taču paturiet prātā, ka jūs uzvarējāt’t nesaņemtu tādu pašu funkciju daudzumu kā jūs ar citiem, dārgākiem pakalpojumu sniedzējiem. Apskatiet mūsu Hostinger momentuzņēmumu zemāk:

Plāni un cenas

Palīdzība un atbalsts

Hostinger piedāvā 24 stundas diennaktī dzīvu tērzēšanu, zināšanu bāzi, e-pasta atbalstu un iesniedzamas biļetes.

hostinger apmācību datu bāze

Hostinger piedāvā arī mācību grāmatu par daudzām tēmām, sākot no domēna nosaukuma iegādes līdz emuāra sākšanai. Vienīgais Hostingera vājums’Klientu apkalpošana ir tāda nav atbalsta pa tālruni. Hostinger plāno ieviest tālruņa atbalstu 2020. gadā, bet, sākot no šī brīža, nākamā labākā lieta ir 24 stundas diennaktī notiekošā tiešraides tērzēšana.

Uzzināt vairāk

 • Vai vēlaties zināt Hostinger? Uzziniet vairāk par šo Eiropas pakalpojumu sniedzēju, izmantojot mūsu Hostinger pārskats

8

GoDaddy mitināšana

Vislabākais papildu funkcijām.

Galvenās iezīmes

Sākumcena: 5,99 USD mēnesī

Naudas atdošanas garantija?

Laiks: 99,97%

Bezmaksas dublējumi?

Vienu klikšķi WordPress instalēšana?

Bezmaksas domēns?

Diska vieta: 100 GB – neierobežots

Godaddy hostinga mājas lapas skats

GoDaddy Hostings ir nedaudz dārgāks par tā labākajiem konkurentiem, taču šie daži papildu dolāri piedāvā fantastiskas mitināšanas iespējas. Pat visvienkāršākais kopīgais plāns ir labāk aprīkots nekā konkurentu plāns.

Plāni un cenas

Palīdzība un atbalsts

GoDaddy mitināšana’Zināšanu centrs un diennakts atbalsts pa tālruni ir lieliski resursi, un tā tiešraides funkcija ir pieejama no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 5:00 līdz 18:00..

Ja rodas problēmas, kad tiešraide nav pieejama, vienmēr varat piezvanīt pa tālruni. Bet don’t arī nenorakstiet ieguvumus no meklējamās zināšanu bāzes! Iespējams, tas var palīdzēt atrast detalizētu atbildi uz lielāko daļu problēmu, veicot tikai dažus klikšķus.

Uzzināt vairāk

 • Mūsu visaptverošais GoDaddy mitināšanas pārskats pateiks visu, kas jums jāzina par šo pakalpojumu sniedzēju
 • Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas par izmaksām, mēs’mēs to sadalījām mūsu GoDaddy mitināšanas cenu pārskats

Labākā fotogrāfa vietnes mitināšana: kopsavilkums

Ar šī ranga pārskatiem jūs’Jūs varēsit pieņemt apzinātu lēmumu par labāko fotografēšanas vietnes tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Atgādinām, ka šie ir galvenie pakalpojumu sniedzēji secībā:

Labākais fotogrāfu hostings

 1. Bluehost – labākais vispasaules fotogrāfiju vietņu pakalpojumu sniedzējs, sākot no USD 2,95 mēnesī.
 2. HostGator – Vislabāk uzglabāšanai, sākot no USD 2,75 mēnesī.
 3. Kustībā – Visizdevīgākā cena, sākot no USD 2,95 mēnesī.
 4. A2 mitināšana – vislabāk tiem, kas vēlas pārdot tiešsaistē, sākot no USD 3,92 mēnesī.
 5. Vietne – vislabākais uzticamībai, sākot no USD 3,95 mēnesī.
 6. DreamHost – labākais rezerves kopiju veidošanai un atkopšanai, sākot no USD 2,59 mēnesī.
 7. Hostinger – vislabāk piedāvā lētu mitināšanu, sākot no USD 0,99 mēnesī.
 8. GoDaddy mitināšana – vislabāk par papildu funkcijām, sākot no USD 5,99 mēnesī.

Tā’Vislabāk izvēlēties, pamatojoties uz faktoriem, kurus jūs visvairāk novērtējat. Ja jūs vēlaties visvairāk sprādziena par jūsu buks, Kustībā’s Zemas cenas un izturīgas funkcijas padarīs darbu paveiktu. Ja vēlaties maksimāli saglabāt augstas kvalitātes fotoattēlus, tad HostGator noteikti ieskaidros.

Var’t izlemt, ko jūs visvairāk novērtējat? Bluehost ir visapkārt, var’t-go-wrong fotogrāfiju mitināšanas risinājums. Tā neizmēra joslas platums, lielisks klientu atbalsts un pieejamu cenu noteikšana ir tikai daži no faktoriem, kas to virza mūsu saraksta augšgalā.

Labākā fotogrāfa vietņu mitināšana: FAQ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me