8 labākie mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Labākie mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji


Vai vēlaties uzzināt vairāk par mākoņa mitināšanu un izlasīt labāko pakalpojumu sniedzēju atsauksmes? Jūs’nāc īstajā vietā.

Tīmekļa mitināšana ir neredzēts interneta pamats.

Katra vietne, kuru apmeklējat, tiek mitināta kaut kur. Arī jūsu vietnei būs nepieciešama mitināšana, un viena no labākajām jums pieejamajām iespējām ir mākoņa mitināšana.

Tā vietā, lai būtu piesaistīti vienam serverim, mākonis mitina resursus no dažādiem avotiem, lai tā vietā izveidotu virtuālo serveri.

Izmantojot koplietojamo mitināšanu, jūsu serveris samazinās. Ja mākonis-serveris nedarbojas, citi tīkla serveri uzņem trūkumu. Mākoņu mitināšana nodrošina izcilu līdzsvaru starp pieejamību un jaudu.

Kas ir mākonis mitināšana?

Mākoņu mitināšana ir vieta, kur jūsu vietne tiek glabāta vairākos serveros, kas ļauj piesaistīt resursus no dažādām vietām. Tas padara mākoņu mitināšanu par pielāgojamiem, uzticamiem un elastīgiem mitināšanas veidiem, kas ir lieliski piemēroti vietnēm, kurās notiek pārgājieni un kritumi tādās lietās kā satiksme..

Mākoņu mitināšana ir lieliska ikvienam, kam nepieciešama elastība. Padomājiet par savu plānu, piemēram, maksas par mobilo tālruni: jūs katru mēnesi izlemjat par savu resursu ierobežojumiem un attiecīgi maksājat.

Ja, piemēram, nāk klajā liela mārketinga kampaņa, mākoņa mitināšana ļauj sagatavoties vienreizējam aizņemtam mēnesim.

Ir desmitiem – ja pat ne simtiem – mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, no kuriem izvēlēties, un atrast pareizo var būt drausmīga izredzes. Tas’s kāpēc mēs’esam veikuši pētījumu stundas, lai atrastu labākos mākoņu mitinātājus biznesā.

Labākie mākoņu mitināšanas pakalpojumi

Mēs’Ve ir analizējis visu, sākot no funkcijām un uzticamības, beidzot ar atbalstu un cenas / vērtības attiecību. Tāpēc bez kavēšanās šeit ir: astoņi galvenie mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji:

 1. A2 mitināšana: Labākais mākoņu mitināšanas hostings.
 2. Mākoņi: Tuvs jaunietis.
 3. Kamatera: Vislabāk pielāgošanai.
 4. Vietne: Labākās iespējas.
 5. Resursu vēji: Vislabākais tiem, kuriem ir budžets.
 6. Kustībā: Labākā palīdzība & Atbalsts.
 7. HostGator: Nemēra krātuve.
 8. DreamHost: Lētākais mākoņu hostings.

Ļaujiet’s ātri apskatīsim trīs labākos no mūsu saraksta. Pirmajā vietā ir A2 hostings ar iespaidīgām funkcijām un jebkurā laikā garantētu naudas atdošanu. Cloudways iegūst otro vietu par savām elastīgajām datu centra iespējām, bet Kamatera ieņem trešo vietu ar lieliskām pielāgošanas iespējām.

Varat tuvāk izpētīt šos trīs svarīgākos pakalpojumu sniedzējus, salīdzinot zemāk redzamos viņu vērtējumus zvaigznēs.

Lasiet tālāk par mūsu vērtējumu pilnīgu sadalījumu. Mēs’Aplūkosim, kuri pakalpojumu sniedzēji ir piemēroti konkrētajām vajadzībām, apskatiet cenu noteikšanu un ieviešiet arī dažus godpilnus pieminējumus. Tagad ļaujiet’s došos tālāk!

Side-by-Side Cloud hostinga salīdzinājums

Hostinga pakalpojumu sniedzējsMaksimālā atmiņaMaks. CPUMaksimālais joslas platumsSaknes pieejaMaksimālā krātuves telpaLaiksLētākā cenaWBE vērtējums (/ 5)A2 mitināšana

Mākoņi

Kamatera

Vietne

Resursu vēji

Kustībā

HostGator

DreamHost

32 GB129 TB&# 10003;250 GB99,95%USD 5 mēnesī4.2
384 GB9620 TB&# 10007;3840 GB99,99%USD 10 mēnesī4
524 GB104 V40 GB&# 10003;1000 GB99,95%USD 4 mēnesī3.8
10 GB85 TB&# 10007;120 GB99,98%USD 80 mēnesī3.7
96 GB169 TB&# 10003;750 GB99,97%4,99 USD / mēn3.6
8 GBNemērīts86 TB&# 10003;260 GB99,97%USD 34,99 mēnesī3.2
6 GB6Nemērīts&# 10007;Nemērīts99,99%USD 12,95 mēnesī3
16 GB8Nemērīts&# 10003;100 GB99,95%USD 4,50 mēnesī3

Ja daži no šiem terminiem jums izklausās pēc teci žargona, don’t jāuztraucas. Zemāk mēs’Es apskatīšu, ko viņi domā un kāpēc viņi to dara’re svarīgi:

Brīvpiekļuves atmiņa (RAM) ir sava veida digitālais intelektuālais potenciāls. Tas nodrošina datu glabāšanu, kas nepieciešama datoriem uzdevumu veikšanai. Jo vairāk RAM ir jūsu vietnei, jo vairāk darba tā var veikt. Lielākajā daļā vietņu jums būtu jāaptver vismaz gigabaits (GB).

Datoru procesors (CPU) ir jūsu servera kodoli. Viņi darbojas kā smadzenes, apstrādājot informāciju. Protams, jo vairāk jums ir, jo efektīvāka jūsu vietne kļūst.

Joslas platums ir datu daudzums, kas var plūst starp serveriem (t.i., jūsu vietni), internetu un lietotājiem. Joslas platums nosaka, cik daudz informācijas var ceļot gar savienojumiem, kā arī to, cik ātri. Hostings ar labu joslas platumu ļauj jūsu vietnei tikt galā ar lielu trafiku.

Saknes pieeja dod jums iespēju pielāgot serveri’s vide. Jūs varat instalēt specializētu programmatūru, piemēram, papildu drošību, un veikt izmaiņas aparatūras iestatījumos. Tas jūsu hostingam piešķir papildu elastīgumu un dod jums lielāku kontroli.

Laiks burtiski norāda uz laiku, kurā jūsu vietne darbojas tiešsaistē. Tā’Nav iespējams sasniegt 100% uptime, bet mērķis ir sasniegt pēc iespējas tuvāk tam. Galu galā, ja jūsu vietne samazinās, neviens tai nevar piekļūt.

1. A2 mitināšana

Labākais mākoņu mitināšanas hostings

Cenu noteikšana

Joslas platums

Uzglabāšana

Bezmaksas dublējumi?

Bezmaksas domēna vārds?

Saknes pieeja?

Naudas atdošanas garantija?

5 USD – 371 USD
2TB – 9TB
20 GB – 250 GB
Jā, jebkurā laikā

Kas mums patīk A2 Hostings

Runājot par mākoņa mitināšanu, A2 Hostings to var’t nav piekauts. Tas bija mūsu funkciju top izpētes top, un tam ir arī jebkura laika naudas atdošanas garantija – kaut ko nepiedāvā neviens cits pakalpojumu sniedzējs.

Tā’Arī tas nav pārāk dārgs, un mākoņa plāni sākas no USD 5 mēnesī; kamēr uptime isn’Labākais – 99,95%, jūs iegūstat daudz lielisku iespēju.

Šīs funkcijas ietver līdz 250 GB lielu krātuvi, 12 CPU serdeņus un 32 GB RAM. Ak, un jūs varat mitināt neierobežotu skaitu vietņu – kaut ko tādu, ko jums neder citi mākoņa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji’t piedāvājums.

Ko varētu uzlabot

Maksāt par SSL sertifikātu kā papildinājumu ir nedaudz kaitinoši – tāpat kā nesaņemot bezmaksas domēnu – bet par sākumcenu 5 USD, jūs varat’t noiet greizi.

2. Mākoņi

Tuvs jaunietis

Cenu noteikšana

Joslas platums

Uzglabāšana

Bezmaksas dublējumi?

Bezmaksas domēna vārds?

Saknes pieeja?

Naudas atdošanas garantija?

10 USD – 1290,04 USD
1 TB – 10 TB
25 GB – 3840 GB

Kas mums patīk Cloudways

Cloudways ir spēcīga otrās vietas iespēja, un tas varētu būt numur viens atkarībā no jūsu izvēles’atkal meklē. Šī platforma ļauj izvietot mākoņa serverus no vienas no vairāk nekā 25 pasaules vietām, un jūs pats varat izvēlēties reģionu un pilsētu.

Tas nozīmē, ka jūs’Nekad nebūšu pārāk tālu no saviem serveriem, kas ir lieliski piemērots vietnes ātrumam. Tas arī nozīmē, ka Cloudways’ plāni ir elastīgāki nekā konkurentu plāni. Cenas ir atkarīgas no jūsu izvēlētā datu centra, bet jums ir arī jāizvēlas starp mēneša vai stundas cenu paketēm atkarībā no tā, kas vislabāk atbilst jūsu vietnei.

Piemēram, par pamatplānu jūs varat maksāt 10 USD / mēnesī, izmantojot Digitālā okeāna datu centru Ņujorkā, Sanfrancisko, Londonā un vēl dažās citās pilsētās. Vai arī, ja jūs novērtējat daudz elastības, jūs varat saņemt to pašu plānu un datu centru, maksājot par USD-13019 stundā..

Ko varētu uzlabot

Cloudways piedāvā ļoti iespaidīgu klientu atbalstu visos savos plānos, ieskaitot 24/7 tiešraides tērzēšanu un ērtu biļešu pārdošanas sistēmu. Tomēr jūs’Ja jums būs jāpierakstās vienā no diviem apmaksātiem atbalsta plāniem’man patīk vairāk nekā šīs pamatīpašības. Papildu atbalsta plāns par USD 100 mēnesī ietver proaktīvu vietnes uzraudzību un izmeklēšanu, kā arī palīdzību pielāgošanā. Tomēr, ja vēlaties atbalstu pa tālruni visu diennakti, jūs’Jums būs jāpalielina līdz Premium atbalsta plānam, kas ir USD 500 mēnesī.

3. Kamatera

Vislabāk pielāgošanai

Cenu noteikšana

Joslas platums

Uzglabāšana

Bezmaksas dublējumi?

Bezmaksas domēna vārds?

Saknes pieeja?

Naudas atdošanas garantija?

4 USD – 3700 USD
1 GB – 40 GB
20 GB – 1000 GB

Kas mums patīk Kamatera

Kamatera ir vienīgais mitināšanas risinājums, kas ļauj jums pilnībā kontrolēt mākoņa mitināšanu neatkarīgi no tā, vai uzdevums ir izlemt, kurš iegūst saknes piekļuvi jūsu serveriem, vai izvēlēties jūsu IP piešķiršanu.

Kamatera piedāvā arī daudz elastības, ja runa ir par resursu palielināšanu vai samazināšanu. Servera ietilpību var palielināt vai samazināt dažās minūtēs, un tādus elementus kā CPU, RAM, atmiņas vietu un pat ugunsmūrus var pievienot vai noņemt ar vienu klikšķi uz jūsu gala.

Īsāk sakot, Kamatera ir lieliski piemērota, ja vēlaties pilnībā personalizētu mitināšanas plānu.

Ko varētu uzlabot

Ja jūs novērtējat darbspējas laiku salīdzinājumā ar pielāgošanu, ņemiet vērā, ka Kamatera var garantēt tikai 99,95% darbības laiku. Kopumā tas joprojām ir ievērojams procents, un tas ir tikai apmēram 4,5 stundas dīkstāves gadā. Bet, salīdzinot ar HostGator un Cloudways, Kamatera 99,99% garantijām’s uptime tomēr nedaudz pietrūkst.

4. Vietnes laukums

Labākās iespējas

Cenu noteikšana

Joslas platums

Uzglabāšana

Bezmaksas dublējumi?

Bezmaksas domēna vārds?

Saknes pieeja?

Naudas atdošanas garantija?

80 USD – 240 USD
5 TB
40 GB – 120 GB
Jā – piedāvā 15 dienas

Kas mums patīk vietnē SiteGround

Izmantojot lielisko piedāvāto palīdzību un atbalstu (pa tālruni, tiešraides tērzēšanu un e-pastu), kā arī ļoti stingru 99.98% garantiju par izmantojamību un lieliskām funkcijām, jūs varat:’pārāk daudz nepareizi izmantojiet vietni SiteGround. Mūsu mitināšanas pētījumos tika atklāts, ka tas ir ļoti uzticams pakalpojumu sniedzējs ar kopējo rezultātu 3,7 / 5.

Ko varētu uzlabot

Ir pāris vietas, kur SiteGround zaudēja punktus. Pirmkārt, tas nenotiek’t nepiedāvā bezmaksas domēna vārdu ar saviem plāniem. Ja jūs don’vēl nav domēna vārda, tā iegūšana bez maksas ir ērts bonuss, un to piedāvā daudzi citi pakalpojumu sniedzēji. Otrkārt, 80 ASV dolāru sākuma cena ir daudz augstāka nekā citiem pakalpojumu sniedzējiem – ja jūs’Tā kā tas nāk no kopīga plāna, tas jutīsies kā solis uz priekšu.

Tas nozīmē, ka SiteGround parasti ir visai labi rādītāji, un tā kombinācija ar lielisku darbspējas laiku, lielisku atbalstu un 5 TB joslas platumu padara to par funkciju izcilu.

5. Saimnieka vējš

Vislabākais tiem, kuriem ir budžets

Cenu noteikšana

Joslas platums

Uzglabāšana

Bezmaksas dublējumi?

Bezmaksas domēna vārds?

Saknes pieeja?

Naudas atdošanas garantija?

4,99 USD – 328,99 USD
1 TB – 9 TB
30 GB – 750 GB
Jā – 60 dienas

Kas mums patīk par Hostwinds

Hostwinds savos mākoņa plānos piedāvā pienācīgu daudzumu krātuves, joslas platumu un RAM, kā arī lielākajai daļai lietojumprogrammu viena klikšķa instalēšanas opciju..

Hostwinds plāna labākā daļa ir sadalījums pa stundām. Piemēram, tā visvienkāršākais mākoņu mitināšanas plāns iznāk līdz 0,006931 USD / stundā, savukārt vismodernākais mākoņu plāns maksā 0,4556931 USD / stundā. Tas sastāda attiecīgi 4,99 USD un 328,99 USD mēnesī, un katrs Hostwind plāns, kas atrodas starp tiem, ir lēts, salīdzinot ar konkurentiem (kaut arī jūs’Ietaupīsit vairāk naudas, izmantojot DreamHost). Pats labākais – šis pakalpojumu sniedzējs’s 60 dienu naudas atdošanas garantija ilgst ilgāk nekā vairums.

Ko varētu uzlabot

Hostwinds ir lēts, un jūs’Jūs saņemsiet pienācīgu naudas vērtību. Tas nozīmē, ka jūs uzvarējāt’t nevar piekļūt tādam pašam dziļumam un plašumam kā jūs’d saņemt ar dārgāku pakalpojumu sniedzēju. Bezmaksas dublējumi, bezmaksas domēni un servera pielāgošana nav izstrādāti’t iekļauts šī pakalpojumu sniedzēja komplektā.

6. InMotion

Labākā palīdzība & Atbalsts

Cenu noteikšana

Joslas platums

Uzglabāšana

Bezmaksas dublējumi?

Bezmaksas domēna vārds?

Saknes pieeja?

Naudas atdošanas garantija?

34,99 USD – 114,99 USD
4TB – 86TB
75 GB – 260 GB
Jā – visiem 6 un 12 mēnešu plāniem
Jā – 30 dienas (bet tikai 6 un vairāk mēnešu plāniem)

Kas mums patīk saistībā ar InMotion

InMotion ir labāk pazīstams ar koplietojamo un VPS mitināšanu, taču tas tā nav’t to nozīmē’s šeit neko nevarēja piedāvāt. Tās galvenais pārdošanas punkts ir klientu apkalpošana – 24 stundu diennakts tiešraides un tālruņa atbalsta, palīdzības biļešu un visaptveroša zināšanu centra piedāvāšana, ja rodas kādas problēmas.

Tas ir labs arī funkciju ziņā. Bezmaksas domēni un rezerves kopijas, neierobežoti e-pasta konti un vietnes, neierobežoti centrālā procesora serdeņi un piekļuve saknei ir tikai dažas funkcijas, kuras varat sagaidīt. Piedāvātā palīdzība ir diezgan spēcīga arī mūsu pieredzē, kas vienmēr palīdz.

Ko varētu uzlabot

Salīdzinājumā ar citiem pakalpojumu sniedzējiem šajā sarakstā, InMotion’s RAM ir diezgan zems, nepārsniedzot 8 GB. Joslas platums ir arī nedaudz ierobežots, kas jūs varētu atstāt īsu, ja jūsu vietnē rodas pēkšņi trafika pieaugumi.

7. HostGator

Nemēra krātuve

Cenu noteikšana

Joslas platums

Uzglabāšana

Bezmaksas dublējumi?

Bezmaksas domēna vārds?

Saknes pieeja?

Naudas atdošanas garantija?

12,95 – 19,95 dolāri
Nemērīts
Nemērīts
Jā – 45 dienas

Kas mums patīk par HostGator

HostGator papildināja mūsu pētījumu klasifikāciju kā labākais kopējais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Lai arī HostGator ir labāk pazīstams ar speciālajām hostinga pakotnēm’s 99,99% uptime nodrošina visu veidu hostingu, ko tas piedāvā. Ja jums ir liela vietne – vai nu Web lapu skaita ziņā, vai arī augstas kvalitātes saturam, piemēram, attēliem – HostGator’Nemērīta krātuve jums palīdzēs. Nemēra joslas platums arī palīdzēs apkalpot mainīgu trafiku.

HostGator ir trīs mākoņu mitināšanas plāni, no kuriem visi atrodas ļoti saprātīgā cenu diapazonā no 12,95 līdz 19,95 USD / mēnesī. Jūs’Jūs saņemsiet arī neierobežotu e-pasta kontu un dāsnu 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Ko varētu uzlabot

Zemo izmaksu dēļ jūsu resursi ir nedaudz ierobežoti. Tur’s nav brīva domēna, nav bezmaksas dublējumu un nav piekļuves saknei, tāpēc padomājiet par to, vai šīs funkcijas būs jums noderīgas.

8. DreamHost

Lētākais mākoņu hostings

Cenu noteikšana

Joslas platums

Uzglabāšana

Bezmaksas dublējumi?

Bezmaksas domēna vārds?

Saknes pieeja?

Naudas atdošanas garantija?

4,50 USD – 96 USD
Nemērīts
100 GB
Jā (WordPress vietnēm)

Kas mums patīk par DreamHost

Pakalpojumu sniedzējam var būt vislabākās mitināšanas iespējas pasaulē, taču, ja tā cenas pārsniedz jūsu budžetu, tas uzvarēja’t nevar jums palīdzēt. Par laimi, DreamHost padara mākoņu mitināšanu pieejamu ikvienam. Plāni sākas no USD 4,50, un pat visdārgākais ir zem 100 USD. Jūs’Arī jums būs stundas likme, nevis fiksēta. Tur’s arī neiemērīts joslas platums, līdz 16 GB operatīvās atmiņas, 4 CPU serdeņi un bezmaksas SSL drošības sertifikāts.

Ko varētu uzlabot

Tomēr ir arī daži diezgan nozīmīgi trūkumi: nav bezmaksas domēna, nav tiešsaistes tērzēšanas un atbalsta pa tālruni, kā arī nav naudas atdošanas garantijas (ja jums’re par lētāko plānu, bet satraucošs, ja jūs pierakstāties uz tā plānu USD 96 / mēnesī!). Jūs’Re arī ir ierobežots līdz 100 GB krātuvei, ierobežojot jūsu iespējas patiešām palielināt jūsu vietni, izmantojot DreamHost mākoņa mitināšanas plānu.

Kā jūs izvēlaties pareizo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju??

Ir vairāki galvenie faktori, kas jāņem vērā, izvēloties mākoņa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Mēs’mēs centāmies viņus šeit aprūpēt. Tikai jūs varat precīzi zināt, kas jums nepieciešams; viss, ko mēs varam darīt, ir norādīt jūs pareizajā virzienā.

Dažas galvenās lietas, kuras mēs iesakām noteikt par prioritārām, ir:

Jūsu budžets ir liels. Cik daudz jūs esat gatavs tērēt mitināšanai?

Klientu atbalsts var būt nelaime, ja jūs’esat jauns visā šajā tīmekļa mitināšanas malarkey. Tas ne tikai atbalstīs jūs, izmantojot jebkuru hostinga žagu, bet arī jūs’Jūs uzzināsit par tā darbību.

Naudas atdošanas garantijas pārliecinieties, ka jūs don’t nav ieslodzīts 18 mēnešu līgumā par jūsu sniegto pakalpojumu’t negrib vai nevajag. Tas dod jums laiku, lai redzētu pakalpojumu sniedzēju darbībā.

Laiks ir viena no vissvarīgākajām īpašībām, kas jāņem vērā. Ja jūsu vietne regulāri samazinās, tā kļūst par murgu visiem iesaistītajiem, tāpēc galvenā priekšrocība ir tāda pakalpojumu sniedzēja atrašana, kurš piedāvā gandrīz nevainojamu darbības laiku..

Saknes pieeja var būt noderīga arī vairāk turienes tautas datoram. Vairāk kontrolēt savu serveri’Vide nozīmē, ka varat instalēt papildu programmatūru, kas būs īpaši noderīga jūsu vietnei.

Labākie mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: secinājums

Mākonis hostings ir mūsdienīgs, uzticams hostinga veids’s tev nav nekāds brīnums’atkal par to interesējas!

Mūsu pētījumā ir astoņi izcili mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Katrs galdā ienes kaut ko nedaudz atšķirīgu, tātad’Ir svarīgi zināt, ko jūs’atkal meklē.

Lai atgādinātu, ļaujiet’s darbojas caur labākajiem pakalpojumu sniedzējiem un to, uz ko viņi specializējas.

8 labākie mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: The Roundup

 1. A2 mitināšana: Labākais mākoņu mitināšanas hostings.
 2. Mākoņi: Tuvs jaunietis.
 3. Kamatera: Vislabāk pielāgošanai.
 4. Vietne: Labākās iespējas.
 5. Resursu vēji: Vislabākais tiem, kuriem ir budžets.
 6. Kustībā: Labākā palīdzība & Atbalsts.
 7. HostGator: Nemēra krātuve.
 8. DreamHost: Lētākais mākoņu hostings.

Ja jūs’meklējot mākoņu mitināšanas krēmu, A2 mitināšana ir veids, kā iet. Tam ir labākas iespējas nekā jebkuram konkurentam, un tas uzvarēja’t jums izmaksās roka un kāja.

Ja jūs’mums trūkst skaidras naudas, hostinga pakalpojumu sniedzējs mēs’d iesaku ir DreamHost. Tas piedāvā vislabāko cenas un kvalitātes attiecību, izmantojot mākoņa mitināšanu, sākot no USD 4,50 mēnesī.

Papildus cenai funkcijas, kas ir galvenā lieta, jums vajadzētu apskatīt. Nosakiet ko’Vissvarīgākais jums – krātuve, RAM, uptime utt. – un strādājiet no turienes. Ja jums ir nepieciešams sīkāks salīdzinājums, apskatiet mūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju salīdzināšanas tabulu.

Labākie mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: FAQ

Kas’s atšķirība starp dalītu mitināšanu un mākoņa mitināšanu?

Kopīgotā mitināšana ietver vairākas vietnes, kurās ir viens serveris. Mākonis nodrošina vairāku vietņu koplietošanu vairāku serveru resursos. Mākonis mitināšana nav’t ir piesaistīts vienai vietai, un tāpēc ir mazāk pakļauts pārtraukumiem – ja viens serveris iet uz leju, cits var uzņemt atslābumu.

Cik maksā mākoņa mitināšana?

Mākoņu mitināšana ir ļoti elastīga, tāpēc maksātā cena ir atkarīga no izmantotā resursa apjoma. Vispārīgi runājot, mākoņa mitināšana sākas ar aptuveni 5 USD un var sasniegt simtus (vai dažreiz pat tūkstošus). Tomēr lielākajai daļai vietņu būs jāmaksā tikai no USD 5 līdz USD 50.

Vai es varu mainīt hostinga pakalpojumu sniedzējus??

Jā. Tā’Tas patīk pārcelt māju tiešsaistē – jūs pierakstāties pie jauna pakalpojumu sniedzēja, pārvietojat digitālās mantas uz jauno māju un pēc tam atceļat līgumu ar veco pakalpojumu sniedzēju. Tas var likties smalki, bet jūs’d esiet pārsteigts, cik tas ir vienkārši. Daži pakalpojumu sniedzēji, piemēram, HostGator, pat piedāvā pārcelties uz jums.

Vai es pats varu mitināt vietni??

Tā’tas ir iespējams, bet mēs to nedarām’t to ieteikt. Labā mitināšana ir saistīta ar piekļuvi – jebkuram jebkuram lietotājam jebkurā vietā ir jābūt iespējai piekļūt vietnei jebkurā laikā. Sava servera iestatīšana prasa daudz tehnisko zināšanu, un jūs, iespējams, esat’Beigās tērēt vairāk mazāk uzticamam serverim.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me