8 labākie pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: vai jūs varat pārvaldīt bez viņiem?

vislabāk pārvaldītais WordPress hostinga piedāvātais attēlsŠis raksts sniegs jums visu informāciju par vislabāk pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.


Ja jums ir WordPress vietne, jūs’Jums būs jāatrod tā mitināšana. Pārvaldīta WordPress mitināšana ir populāra izvēle, jo tā nāk ar specializēti pakalpojumi WordPress vietnēm.

Pārvaldītā WordPress mitināšana ir īpaši izstrādāta, lai atbalstītu WordPress vietnes, un tai ir pievienotas funkcijas, kas palīdz jūsu vietnei gūt panākumus. Sākot ar automātiskiem atjauninājumiem un beidzot ar viena klikšķa WordPress instalēšanu, tas ir galvenais WordPress lietotāju mitināšanas līdzeklis.

Tas padara pārvaldīto WordPress mitināšanu ideālu biznesa vietnēm vai vietnēm ar lielu trafiku. Iekļautās funkcijas, sākot no augstākā līmeņa atbalsta un beidzot ar ikdienas dublēšanu, ir izstrādātas, lai jūsu vietni darbinātu pēc iespējas vienkāršāk.

Protams, ja jūs to nedarīsit’t nav WordPress vietnes, šāda veida mitināšana uzvarēja’t jums! Ja tas tā ir, tā vietā apskatiet VPS vai speciālu mitināšanu.

Labās ziņas ir tas, ka pārvaldītā WordPress mitināšana ir patiešām populāra iespēja, ko piedāvā daudzi pakalpojumu sniedzēji. Negatīvie ir tas, ka vislabākās vietnes atrašana var šķist neiespējams uzdevums!

Tas’s kāpēc mēs’esam veikuši padziļinātu izpēti, lai atrastu labākos pakalpojumu sniedzējus, pārbaudot visu, sākot no cenām un funkcijām, beidzot ar klientu atbalstu un ārpus tā.

Contents

8 labākie pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ir:

 1. Bluehost – Vislabākais WordPress mitināšanai.
 2. A2 mitināšana – Vislabākais klientu apkalpošanai.
 3. Kustībā – Vislabākais funkcijām.
 4. WP dzinējs – Vislabākā palīdzība un atbalsts.
 5. Vietne – Vislabākais uzticamībai.
 6. 1&1 IONOS – Visizdevīgākā cena.
 7. DreamHost – Vislabākais, lai lietas būtu vienkāršas.
 8. Ej tēti – Vislabākais papildu funkcijām.

Labākais no labākajiem neapšaubāmi ir Bluehost – WordPress to iesaka, un jūs varat redzēt, kāpēc! Mēs atklājām, ka A2 Hostings bija nākamais labākais, koncentrējoties uz ātrumu un klientu apkalpošanu, savukārt InMotion’Iespaidīgās funkcijas to pārliecinoši ieņem trešajā vietā. Nav svarīgi, kāds tu esi’meklējot, šiem astoņiem labākajiem pakalpojumu sniedzējiem vajadzētu būt kaut kam ikvienam.

Šajā rakstā tiks sadalīti visi no mūsu astoņiem labākajiem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, norādot zemākās cenas, plusus un mīnusus un to, kas katram pakalpojumu sniedzējam ir vislabākais. Līdz mūsu salīdzināšanas beigām jūs’Es uzzināšu, kurš mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir labākā izvēle jūsu WordPress vietnei.

Vislabāk pārvaldītā WordPress mitināšana

Astoņiem vislabāk pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ir dažādas stiprās puses un piedāvātās funkcijas. Vai jums’tur meklējat lētas cenas, neierobežotu krātuvi vai uzticamu mitināšanu’s ir ideāls pakalpojumu sniedzējs, kas jūs gaida.

Tomēr joprojām var būt grūti sekot līdzi uzgriežņiem un skrūvēm, ko katrs piedāvā, tāpēc mēs’Jūs esat salikuši tabulu, lai salīdzinātu astoņu labāko augšējo elementu galvenās iezīmes.

Side-by-Side pārvaldīts WordPress mitināšanas salīdzinājums

ProviderStorageUptime% SitesSoftware UpdatesSākuma cena mēnesīBluehost

A2 mitināšana

Kustībā

WP dzinējs

Vietne

1&1 IONOS

DreamHost

Ej tēti

Neierobežots99,98Neierobežots29,99 USD
Nemērīts

99,95

1 – neierobežots

24,46 USD
40 GB – 240 GB99,971 – 208,99 USD
10 GB – 1 TB99,951 – 2535 USD
10 GB – 30 GB99,981 – neierobežots11,95 USD
25 GB – 200 GB99,981 – 59 USD
30 GB – 120 GB99,95119,95 USD
10 GB – 50 GB99,971 – 510,99 USD

Iepriekš esošajā tabulā ir aprakstītas dažas galvenās iespējas, ko piedāvā katrs pakalpojumu sniedzējs. Šeit norādītā sākuma cena ir zemākā standarta cena katram plānam, bet jūs bieži atradīsit dažādas atlaides un reklāmas jaunajiem lietotājiem – tas’Ir vērts iepirkties apkārt!

Faktiski vairums hostinga pakalpojumu sniedzēju piedāvā atlaides jauniem lietotājiem, kurus noteikti ir vērts izmantot pēc iespējas vairāk. Bet atcerieties, pēc akcijas beigām cenas atjaunosies pēc parastā kursa. Pārliecinieties, ka vienmēr plānojat ilgtermiņa izmaksas, nevis ātru pārdošanu. Tas nozīmē, ka reklāmas cenas bieži ir spēkā gadu vai pat vairāk.

Hostinga iespējas izskaidrotas

Jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzēja izpēte var radīt galvassāpes visa tehniskā žargona dēļ, kas sāk parādīties. Lai novērstu visus neskaidrības, ļaujiet’s ātri noārda funkcijas, kas minētas mūsu tabulā.

Uzglabāšana (vai diska vietas) ir tas, cik daudz vietas jums serverī ir vietnei. Šeit atrodas visa jūsu vietne’S saturs tiek glabāts, ieskaitot attēlus, Web lapas un failus. Tā’Ir ļoti svarīgi pārliecināties, ka jūsu plāns nodrošina jums pietiekami daudz krātuves, lai jūs to nepazustu’t izskrien no istabas!

Laiks norāda uz to, cik lielu daļu laika serverim tiek garantēts, ka tas darbojas un darbojas. Tā’s parasti tiek parādīts procentos – piemēram, 99,98% ir lielisks uptime rādītājs. Jūs vēlaties, lai šis skaitlis būtu pēc iespējas tuvu 100%, jo tas nozīmē, ka jūsu vietne gandrīz visu laiku būs tiešsaistē.

Vietņu skaits diezgan daudz runā pats par sevi – šis ir to vietņu skaits, kuras atbalsta jūsu mitināšanas plāns. Pamata plāni parasti piešķirs jums vienu vietni un jaunināšanas laikā ļaus jums atbloķēt vairāk.

Programmatūras atjauninājumi ir funkcija, kas raksturīga WordPress mitināšanai. WordPress bieži izlaiž atjauninājumus savai platformai, kas jums jāatsakās un jāinstalē pašam – ja jūs to neveicat’t., jūsu programmatūra noveco un ir neaizsargāta pret kļūdām, hakeriem un citām nasties. Par laimi ar automātiskiem programmatūras atjauninājumiem, jūsu pakalpojumu sniedzējs atjaunina jūsu vietni jūsu vietā!

# 1: Bluehost

Vislabāk WordPress mitināšanai

Bluehost plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Ieteicis WordPress kā labākais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs
 • Neierobežota vieta diskā
 • Diezgan dārgi plāni salīdzinājumā ar konkurentiem
 • Spraudņi nav’t tiek automātiski atjaunināta

Bluehost ir labākais no kopuma, kad runa ir par WordPress mitināšanu. Tā’ir numur viens, ko ieteicis pats WordPress, un jums ir trīs pārvaldīti WordPress mitināšanas plāni, no kuriem jūs varat izvēlēties.

Visos plānos ietilpst:

 • Neierobežota krātuve
 • Neierobežots domēnu un apakšdomēnu skaits
 • Jūsu satiksmei nav ierobežojumu
 • Bezmaksas SSL (drošu kontaktligzdu slānis) drošība
 • Pakāpju vide (izmaiņu pārbaudei)
 • Tūlītēja WordPress instalēšana
 • Automātiski WordPress atjauninājumi
 • Aizsardzība pret surogātpastu
 • Bezmaksas dublējumi
 • Bezmaksas domēns (gada plānos)

Bluehost izmanto SSD (Solid State Drive) krātuvi, kas nozīmē, ka jūsu vietne tiks ielādēta daudz ātrāk nekā tad, ja tā izmantotu tradicionālo HDD (cietā diska diskdzinis) krātuvi. Visi plāni – pat lētākais – atbalsta neierobežotu skaitu vietņu.

Tātad, ko jūs maksājat par visām šīm spīdīgajām funkcijām? Lētākais plāns ir Mēnesī – 29,99 USD, kas sniedz jums visus pamatus, kas nepieciešami, lai darbotos profesionāla vietne. Tā’Tas ir lieliski piemērots darba sākšanai, un tajā ir mārketinga centrs, 100 bezmaksas kvalitātes motīvi un domēna privātums, kas papildina visas parastās funkcijas.

Ieteicamās Grow plāna izmaksas Mēnesī 39,99 USD un, kā norāda nosaukums, tas ir paredzēts jūsu vietnes un tās auditorijas veidošanai. Jūs saņemat visu no Build plāna, kā arī biznesa pārskatīšanas rīkiem, SEO rīkiem, JetPack Premium un daudz ko citu.

Galvenais plāns ir USD 59,99 mēnesī. Mēroga plāns, kas aprīkots ar uzlabotajām funkcijām, ieskaitot JetPack Pro, neierobežotu dublēšanu un atjaunošanu, kā arī PayPal integrāciju, kā arī visu no Grow plāna.

Ja vēlaties drošību, ātrumu un zvaigžņu WordPress veiktspēju, Bluehost ir jūsu galvenā izvēle.

bluehost labākais WordPress hostingsBluehost sola ātrumu un izcilību pārvaldītajai WordPress mitināšanai, un tas ir WordPress ieteiktais nodrošinātājs numur viens

# 2: A2 mitināšana

Vislabākais klientu apkalpošanai

A2 hostinga plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Automātiski atjauninājumi gan programmatūrai, gan spraudņiem
 • Jebkura naudas atdošanas garantija
 • 99,95% uptime rezultāts
 • Nav bezmaksas domēna

A2 mitināšana ir vēl viena jūsu WordPress vietnes galvenā izvēle. Tas neatpaliek no Bluehost funkciju un pat piedāvājumu ziņā labāka cenas / kvalitātes attiecība! Negatīvie? Salīdzinoši slikts uptime rādītājs – 99,95%.

A2 mitināšana automātiski atjaunina jūsu programmatūru un spraudņus, lai jūs’Es vienmēr būšu 100% atjaunināts ar jaunākajām versijām. SSL drošība tiek nodrošināta visos plānos, tāpat kā bezmaksas dublējumi un bezmaksas vietņu pārsūtīšana.

Ir trīs hostinga plāni, sākot ar Vietnes plāns mēnesī 24,46 USD. Šis plāns atbalsta vienu vietni, un tajā ir iekļauta 10 GB krātuve, bezmaksas SSL drošība, automātiskas dublējumkopijas un vietnes inscenējums (lai jūs varētu pārbaudīt savas vietnes izmaiņas pirms to ievietošanas tiešsaistē).

3 vietņu plāns mēnesī maksā 38,75 USD, un palielina jūsu ierobežojumu līdz trim vietnēm un 25 GB krātuvei. Šīs ir galvenās atšķirības, lai gan tas atbloķē citas funkcijas, piemēram, citu kodolu, 1 GB papildu fizisko atmiņu un divus papildu domēnus.

Vismodernākais plāns ir 75,48 USD. Neierobežots plāns, kas atbalsta neierobežotu vietņu skaitu un nodrošina 40 GB lielu krātuvi. Jūs saņemat četrus serdeņus un 4 GB fiziskās atmiņas, kā arī neierobežotus pievienošanas domēnus.

Visiem plāniem ir dāsna naudas atdošanas garantija jebkurā laikā.

a2 hostinga pārvaldīts WordPressA2 mitināšana koncentrējas uz ātrumu un augstu veiktspēju, lai sniegtu vislabāko risinājumu jūsu WordPress vietnei.

# 3: InMotion

Vislabāk funkcijām

InMotion plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Labākais funkciju klāsts tirgū
 • Lieciet savam vietnei iepriekš instalēt ekspertu
 • Nodrošina mazāk vietas diskā nekā tās labākie konkurenti
 • Izvērstie plāni kļūst dārgi

Iespējams, ka Bluehost ir vislabākais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, taču, runājot par funkcijām, InMotion visus pārējos izvada no ūdens. Mūsu pētījumā, tas ieguva gandrīz perfektu punktu skaitu par pārvaldītajām WordPress mitināšanas funkcijām. Ļaujiet’s apskatīsim, kāpēc tas notika tik labi:

Jums ir seši plāni, no kuriem izvēlēties, un tie visi ietver:

 • Bezmaksas domēns
 • Neierobežots joslas platums
 • Automātiski atjauninājumi gan programmatūrai, gan spraudņiem
 • SSL drošība
 • Neierobežots e-pasta kontu skaits
 • Bezmaksas dublējumi

Jūs pat saņemat savu vietni iepriekš instalētu ekspertu, tāpēc tā’s ir gatavs doties dažu minūšu laikā!

Lētākais plāns ir WP-1000S plāns, kas sākas tieši pēc tā Mēnesī 8,99 USD. Tas ir piemērots apmēram 20 000 ikmēneša apmeklētāju un sniedz jums 40 GB lielu SSD krātuvi.

Visizdevīgākais plāns ir Mēnesī 12,99 USD WP-2000S plāns, kas atbalsta divas vietnes, 50 000 apmeklētāju mēnesī un 80 GB SSD krātuvi, kā arī bezmaksas Jetpack Personal kontu. Šajā plānā ir iekļauts arī WordPress motīvu un spraudņu abonements, kas jums sniedz daudz rīku, lai jūsu WordPress vietne darbotos vislabākajā veidā..

Funkcijas turpina pilnveidoties, virzoties augšup, izmantojot InMotion’pārvaldītie WordPress mitināšanas plāni. Jums ir daudz izvēles iespēju un izaugsmes, kas nozīmē, ka varat atrast vislabāko plānu savām vajadzībām.

InMotion piedāvā 90 dienu naudas atdošanas garantiju.

inmotion vislabāk pārvaldītās WordPress funkcijasInMotion ir ļoti daudz augstas kvalitātes funkciju, ko piedāvāt WordPress lietotājiem, sākot no iepriekšējas instalēšanas līdz automātiskiem atjauninājumiem un bezmaksas dublējumiem.

# 4: WPEngine

Vislabāk palīdzībai un atbalstam

WP Dzinēja plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Plašs palīdzības un atbalsta iespēju klāsts
 • Daudz vietas diskā
 • Dārgi cenu plāni – slikta naudas attiecība
 • Funkciju trūkums salīdzinājumā ar konkurentiem

WP Engine ir piemērota izvēle jebkurai WordPress vietnei. Tas sekmīgi darbojās mūsu testēšanā, taču to pazemināja sliktā naudas vērtība un zemais darbspējas laiks. Kur tas spīdēja, tomēr bija tā palīdzības un atbalsta iespējas, kas aptver visu, sākot no tiešraides tērzēšanas un beidzot ar diennakts tālruni.

Startup plāns mēnesī maksā 35 USD, un ir paredzēts vienai nelielai vietnei vai emuāram ar līdz 25 000 apmeklētāju mēnesī. Šis plāns nodrošina 10 GB krātuvi, 50 GB joslas platumu un plašu bezmaksas funkciju klāstu, ieskaitot bezmaksas SSL sertifikātu un vairāk nekā 35 StudioPress motīvus..

Izaugsmes plāns maksā Mēnesī – 115 USD, un atbalsta 100 000 apmeklējumu mēnesī. Šis plāns, kas nav pārsteidzoši, ir paredzēts, lai attīstītu jūsu biznesu – tas sniedz jums nepieciešamās papildu funkcijas, tai skaitā 20 GB krātuvi, piecas vietnes un 200 GB joslas platumu..

Mēnesī – 290 USD Mēroga plāns patiesībā ir diezgan līdzīgs Izaugsmes plānam, jo ​​tam ir tieši tādas pašas bezmaksas funkcijas. Galvenā atšķirība ir robežu palielināšana – jūs saņemat 30 GB krātuvi, 15 vietnes un 400 GB joslas platumu. Tas nozīmē, ka jūsu vietne var rīkoties 400 000 apmeklējumu mēnesī!

WP Engine piedāvā arī pielāgotu plānu, kas jums ir jāizvērtē tikai tad, ja jūsu vietne mēnesī rada miljoniem apmeklējumu – tādā gadījumā jūs labi darāt!

wpengine pārvaldīti WordPress plāniWPEngine ir četri cenu plāni, piedāvājot vietu mērogošanai un izaugsmei, attīstoties jūsu WordPress vietnei.

# 5: SiteGround

Vislabākais uzticamībai

Vietnes zemes plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Plašs WordPress mitināšanas funkciju klāsts jūsu vietnes atbalstam
 • Lieliska cenas un kvalitātes attiecība
 • Vietas diskā ir maz
 • Nav bezmaksas domēna

Vietne Earth atrodas WordPress līdzās Bluehost’s labas grāmatas. Kāpēc? Atbilde slēpjas vietnē SiteGround’Funkcijas – sakiet sveicienu instalēšanai ar vienu klikšķi, automātiskiem programmatūras un spraudņu atjauninājumiem, ekspertu atbalstam un bezmaksas migrācijai.

Viss vietnēGround’Plāni ietver tās “Svarīgākās WordPress funkcijas”, piemēram, bezmaksas ikdienas dublējumus, automātiskus atjauninājumus un bezmaksas SSL drošību.

Vietnes vietne padara to vienkāršu ar trim pārvaldītiem WordPress mitināšanas plāniem, sākot ar Startup plāns mēnesī 11,95 USD. Tam ir visas svarīgākās WordPress funkcijas, kā arī 10 GB krātuve un viena vietne, padarot to vispiemērotāko vietnēm ar 10 000 ikmēneša apmeklējumiem.

GrowBig plāns maksā Mēnesī – 19,95 USD un masveidā palielina savus resursus. Papildus svarīgām WordPress funkcijām jūs saņemat prioritāru tehnisko atbalstu un bezmaksas, profesionālu WordPress pārsūtīšanu. Iemetiet 20 GB krātuvju un neierobežotu vietņu, un jūsu vietne tiešām pieaugs ilgi!

Ja jūsu WordPress vietne mēnesī apmeklē apmēram 100 000, tad jūs’Jums būs nepieciešams GoGeek plāns Mēnesī 34,95 USD. Tas nāk ar visu, kas paredzēts GrowBig plānā, bet palielina jūsu krātuvi līdz 30 GB un palielina virkni “Geeky WordPress funkcijas” lai jūsu vietne darbotos nevainojami.

uzticama pārvaldīta WordPress mitināšanaSiteGround ir oficiāli ieteikta WordPress resursdators. Jaunie klienti saņem lētākus piedāvājumus, un tam ir plašs funkciju klāsts, ar kuru jūs varat uzlabot savu vietni.

# 6: 1&1 IONOS

Visizdevīgākā cena

1&1 IONOS plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Lieliska cenas un kvalitātes attiecība
 • Bezmaksas domēns gada plānos
 • Trūkst palīdzības un atbalsta – tiešraides nav
 • Diska vietas nav’t neatbilst labākajiem konkurentiem, piemēram, Bluehost

1&1 IONOS ir droša un standarta izvēle jūsu WordPress mitināšanas vajadzībām. Tā nedarīja’Tas izceļas lielākajā daļā pārbaudīto apgabalu, izņemot cenas un vērtības attiecību, kur tas ar savām pieņemamajām cenām izsita mūsu zeķes.

Visi 1&1 IONOS WordPress plānos ietilpst bezmaksas domēns, automātiski programmatūras atjauninājumi, bezmaksas SSL drošība un bezmaksas dublējumi.

9 USD mēnesī Būtisks plāns ietver 25 GB SSD krātuvi, 10 e-pasta kontus un vienu vietni. Biznesa plāns maksā 11 USD mēnesī un tajā ietilpst 100 GB SSD atmiņas, 100 e-pasta konti un divas vietnes.

Pro plāns ir visaugstākais – USD 15 mēnesī, un palielina krātuvi līdz 200 GB. Tas arī dod jums 500 e-pasta kontus, piecas vietnes, SiteLock aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un piekļuvi RailGun satura piegādes tīklam. Šis plāns ir paredzēts gan drošības, gan veiktspējas uzlabošanai.

1&1 IONOS to nedarīja’Pārbaudēs par tās palīdzību un atbalstu netiek vērtēts pārāk augstu, taču ar plašu funkciju klāstu – un visaugstākais plāns ir tikai USD 15 mēnesī -’s joprojām ir pievilcīga izvēle.

1 un 1 ionos pārvaldīti WordPress plāni1&1 IONOS ir pazīstams ar saviem īpaši lētajiem piedāvājumiem jauniem klientiem, taču pat bez savām reklāmas cenām tas piedāvā izcilu cenas un kvalitātes attiecību..

# 7: DreamHost

Vislabāk to saglabāt

Plusi un mīnusi DreamHost

Plusi mīnusi
 • Ieteica WordPress – pienācīgs funkciju klāsts
 • Saprātīgi un pielāgojami cenu plāni
 • Trūkst palīdzības un atbalsta iespēju
 • Zems darbspējas laiks (99,95%)

DreamHost ir mūsu saraksta beigās, bet tas tā ir’nav neviena, kas tiktu nepamanīts – šī ir trešā un pēdējā saimniece mūsu sarakstā oficiāli ieteicis WordPress.

Tam ir spīdīgas mitināšanas funkcijas, kas atbalsta jūsu vietni, un tā piedāvā pienācīgu naudas vērtību. Tomēr tā’s ļauj atbrīvoties pēc tā diska vietas, darbības laika un palīdzības un atbalsta iespēju klāsta.

Jums ir trīs plāni, no kuriem izvēlēties, un tie visi ietver neierobežotu joslas platumu, diennakts atbalstu, SSL drošību, ikdienas dublējumus, bezmaksas domēnu un automātiskus programmatūras atjauninājumus. Visi plāni atbalsta tikai vienu vietni.

Mēnesī – 19,95 USD DreamPress plāns sniedz jums visu iepriekš minēto, kā arī 30 GB SSD krātuvi un iepriekš instalētu Jetpack Free. DreamPress Plus maksā 29,95 USD un sniedz jums 60 GB lielu SSD krātuvi, neierobežotu CDN un jauninājumu uz Jetpack Professional.

DreamPress Pro plāns ir visaugstākais – USD 79,95 mēnesī. Tas ietver visu, sākot no DreamPress Plus plāna, un palielina jūsu SSD krātuvi līdz 120 GB. Jūs atbloķējat arī prioritāro atbalstu!

Iespējams, ka DreamHost nav spēka novirzīt jūsu vietni uz zvaigznēm, bet, ja raķešu vietā jums ir nepieciešams ērts kemperis, tas uzvarēja’t jūs nenolaist.

Sapņu pārvaldīts WordPressDreamHost oficiāli iesaka WordPress, un tam ir rīki, kas vietnes darbību atvieglo.

# 8: GoDaddy

Vislabākais papildu funkcijām

GoDaddy plusi un mīnusi

Plusi mīnusi
 • Piedāvā daudz papildu pakalpojumu, ne tikai mitināšanu
 • Bezmaksas domēns ar gada plāniem
 • Nav bezmaksas SSL sertifikāta par diviem zemākajiem plāniem
 • Uzlaboto funkciju trūkums

GoDaddy joprojām ir viens no vislabāk pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, taču tas to var’t konkurē ar patīk Bluehost, tāpēc tas’s astotajā vietā. Ej tēti vislabāk ir tad, ja kopā ar mitināšanu ir nepieciešami papildu pakalpojumi.

Jums ir četri plāni, no kuriem izvēlēties, un tie visi satur bezmaksas domēnu (gada plānos), WordPress programmatūras atjauninājumus, neapmērītu joslas platumu, viena klikšķa migrāciju un bezmaksas dublējumus..

Pamatplāns mēnesī 9,99 USD nodrošina 10 GB SSD krātuvi un atbalsta vienu vietni. Deluxe plāns maksā 14,99 USD mēnesī, un tajā ir iekļauta 15 GB SSD krātuve, viena vietne un viena klikšķa vietne vietnei, kas ļauj jums pārbaudīt jaunas izmaiņas pirms to publicēšanas tiešsaistes vietnē.

Mēnesī 19,99 USD galīgais plāns atbalsta divas vietnes ar 30 GB lielu SSD krātuvi, bezmaksas SSL sertifikātu vienam gadam un ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu un labošanu. Tas nāk arī ar visu, sākot no Deluxe plāna.

Pro 5+ plāns ir paredzēts piecām līdz 50 vietnēm un mēnesī maksā 34,99 USD. Tas ietver SSD krātuvi no 50 GB līdz 200 GB, automātiskās dublējumkopijas, bezmaksas SSL sertifikātus un bezmaksas vietnes uzturēšanas rīkus.

Ja jums nepieciešami domēni, e-pasta konti, tiešsaistes mārketings vai vairāk, GoDaddy var to aptvert arī jums. Tas piedāvā daudz vairāk nekā tikai mitināšanu, tāpēc, ja jūs’re pēc visaptveroša pakalpojuma, Ej tēti varētu būt priekš jums!

godaddy wordpress mitināšanaGoDaddy piedāvā vienkāršu pārvaldītu WordPress mitināšanu ar papildu pakalpojumu priekšrocībām tieši jūsu rokai.

Kā izvēlēties pārvaldītu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju?

Tā kā ir tik daudz hostinga pakalpojumu sniedzēju, kas steidzas pēc jūsu uzmanības un lepojas ar iespaidīgām funkcijām, kā jūs domājat zināt, kuru izvēlēties? Vai jums ir nepieciešami visi šie rīki? Ko viņi pat domā??

Tā’Starp visiem saīsinājumiem un reklāmas cenām ir viegli pazust. Šeit’Īss galveno padomu saraksts, lai saglabātu jūs uz pareizā ceļa:

 • Atgriezieties pie pamatiem
 • Nodrošiniet laiku darbam
 • Cenas / vērtības attiecība
 • Palīdzība un atbalsts
 • Dons’t nav aizrāvies!

Atgriezties pie pamatiem

Izveidojiet sarakstu ar galvenās iezīmes jūsu vietnei, un pārliecinieties, vai izvēlētajam pakalpojumu sniedzējam tas ir iekļauts savos plānos. Pamata funkcijas, kurām jāpievērš uzmanība, ir automātiskie atjauninājumi, SSL drošība, krātuve, joslas platums un bezmaksas dublējumi. Iemetiet arī bezmaksas domēnu, ja nevēlaties’t tam jau ir!

Padariet laiku Uptime

Tas tiešām ir tik svarīgi! Neviens nevarēs apmeklēt jūsu vietni, ja jūsu uzņēmēja’serveri visu laiku nedarbojas. Augsts darba laiks ir absolūti nepieciešams – pretējā gadījumā jūs’re tikai maksājot par vietni, ko neviens neredz.

Cenas / vērtības attiecība

Pārliecinies, ka tu’jūs saņemat augstas kvalitātes pakalpojumus, neizpūšot visu budžetu. Noteikti iepērkas par lielisku pārdošanas cenu – šajā rakstā mēs koncentrējamies uz regulārajām cenām, taču daudzi pakalpojumu sniedzēji piedāvā atlaides jauniem klientiem.

Dons’t tomēr jūs piesaistīs tikai cena! Paskaties ko tu’Jūs maksāsit, kad reklāmas laiks būs beidzies, un tikai par to, ko jūs’atkal par savu naudu.

Palīdzība un atbalsts

Rūpējieties par sevi, kā arī par savu vietni! Apskatiet piedāvāto atbalsta iespēju klāstu un pārlūkojiet, lai redzētu, vai viņiem ir vajadzīgās atbildes. Pirmkārt, vai tas ir ekspertu WordPress atbalsts, vai tikai vispārīgi?

Tālāk dodiet tai iet! Izmēģiniet tiešraides tērzēšanu, izlasiet palīdzības rakstus un uzziniet, vai atbalsts ir pieejams visu diennakti vai tikai no pirmdienas līdz piektdienai.

Dons’t apnikt

Ja jūs’ja esat jauns, tad mitināšana var mulsināt. Tur’Notiek daudz vēstuļu un tehnisko runu, un tiek piedāvāts neierobežots šis un tas.

Veiciet savu pētījumu, bet don’t panika. Patiesība ir tāda, ka jūsu vietne, iespējams, uzvarēja’t nav nepieciešama neierobežota vieta diskā – tāpēc nevajag’t nejūtas kā par to jāmaksā!

Vissvarīgākais ir atrast pakalpojumu sniedzēju, kas atbalstīs jūsu WordPress vietni, kā arī nodrošinās to ātru un drošu. Ikviens no mūsu saraksta pakalpojumu sniedzējiem veiks šo darbu, tāpēc tas’Jums jāizvēlas vislabākais!

Vislabāk pārvaldītā WordPress mitināšana: kopsavilkums

Šis raksts ir devis jums astoņus vislabāk pārvaldītos WordPress pakalpojumu sniedzējus un apskatījis katru no tiem, lai sniegtu priekšstatu par to, kura ir vislabākā jūsu WordPress vietnes izvēle. Mēs’mēs apskatījām to īpašības, cenas un to, kā viņi veica mūsu pētījumu.

Tagad jūs zināt labākos pakalpojumu sniedzējus apkārt un to, kā izvēlēties starp tiem. Šeit’s ātra atziņa:

8 labākie pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: nolietota

 1. Bluehost – Vislabākais WordPress mitināšanai.
 2. A2 mitināšana – Vislabākais klientu apkalpošanai.
 3. Kustībā – Vislabākais funkcijām.
 4. WPEngine – Vislabākā palīdzība un atbalsts.
 5. Vietne – Vislabākais uzticamībai.
 6. 1&1 IONOS – Visizdevīgākā cena.
 7. DreamHost – Vislabākais, lai lietas būtu vienkāršas.
 8. Ej tēti – Vislabākais papildu funkcijām.

Aizmirstiet ritināšanas stundas, simtiem cilņu un neskaitāmas galvassāpes – šie ir labākie astoņi pārvaldītā WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Mēs ritinājām, pārbaudījām un salīdzinājām jūs, tāpēc viss, kas jums jādara, ir izvēlēties vienu!

Padomājiet par to, kāda veida vietne jums ir un kādas būtiskas funkcijas tai ir vajadzīgas. Uzmanies no patiešām svarīgajiem – uptime, vietas diskā, joslas platuma un naudas cenas. Pārliecinieties, vai pakalpojumu sniedzējs atbilst jūsu vajadzībām, un jūs’man būs labi iet.

Vislabāk pārvaldītais WordPress mitināšana: FAQ

Tiek pārvaldīta WordPress mitināšana, kas piemērota tikai lielām WordPress vietnēm?

Mēs iesakām pārvaldītu WordPress mitināšanu lielākām vietnēm, tikai tāpēc, lai par to pārliecinātos’atkal kļūst laba naudas attiecība un izmantojot visas funkcijas, kas nāk ar šiem spēcīgajiem plāniem! Bet, pārvaldīts WordPress mitināšana ir piemērots jebkurai WordPress vietnei jebkura lieluma – tā’s jums lejā!

Apskatiet mūsu pārskatu par labāko tīmekļa mitināšanu mazajiem uzņēmumiem, lai atrastu ideju, kurš no tiem ir vislabākais jūsu vietnei.

Vai jums ir jāizvēlas WordPress mitināšana WordPress vietnei?

Nepavisam! Jūs varat izvēlēties jebkādu hostinga veidu, kas jums vislabāk der, neatkarīgi no tā’s koplietota, VPS, mākonis vai speciāla mitināšana! WordPress īpašās mitināšanas priekšrocības ir tādas, ka jūsu pakalpojumu sniedzējs pielāgo savus pakalpojumus jūsu vajadzībām, piemēram, automātiski palaiž atjauninājumus.

Tikai sāku? Izlasiet mūsu labāko virtuālā hostinga pakalpojumu pārskatu, lai uzzinātu vairāk par lētāko mitināšanas veidu. Vai arī apskatiet mūsu labāko VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēju pārskatu, lai uzzinātu, kas tas ir’s viss par.

Kurš ir labāks, pārvaldīta WordPress mitināšana vai dalīta WordPress mitināšana?

Kopīgotā WordPress mitināšana ir ierobežotāka nekā pārvaldītā WordPress mitināšana. Tā’Tas ir lētāks, taču elementārāks par saviem resursiem. Jūs saņemat vairāk priekšrocību un uzlabotas funkcijas – piemēram, Bluehost’All-in-one mārketinga centrs – ar pārvaldītu WordPress mitināšanu, lai gan tam ir augstāka cenu zīme. Ja vēlaties palielināt savu vietni, labāka izvēle ir pārvaldīta WordPress mitināšana.

Izlasiet mūsu labāko WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju pārskatu, lai redzētu, kurš ir labākais.

Kas’s ir lētākais pārvaldītais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs?

Lētākais pārvaldīto WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir InMotion, ar sākuma cenu USD 8,99 mēnesī, izmantojot savu WP-1000S plānu. Uzskatot, ka tas arī ir vislabākais mūsu pētījumu funkcijām, un tas ir trešajā vietā mūsu labāko piegādātāju sarakstā, ka’s nav laba cenas / veiktspējas attiecība!

Izlasiet mūsu InMotion pārskatu, lai uzzinātu, vai tas tā ir’s ir labākais pakalpojumu sniedzējs jums. Vai arī dodieties uz mūsu labāko lēto tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju pārskatu par darījumiem, zagšanām un citām zemām cenām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me