8 labākie VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji 2020. gadā: kurš saimnieks ir visvairāk?

Tīmekļa mitināšanas salīdzinātais attēls


VPS mitināšana ir viens no efektīvākajiem tīmekļa vietnes mitināšanas veidiem. Pievienojieties mums, pārskatot deviņus labākos pakalpojumu sniedzējus.

Sākot vietni, daudzi cilvēki izmanto kopēju kopīga tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, taču, pieaugot jūsu vietnei, pieaugs arī tās vajadzības.

Tas’s, kad tas’ir laiks sākt meklēt virtuālo privāto serveri (VPS).

VPS ir solis uz priekšu no dalītā mitināšanas. Jūs joprojām koplietojat serveri (datoru, kas padara jūsu vietni pieejamu apmeklētājiem tiešsaistē) ar citām vietnēm, taču ir daudz mazāk vietņu, kas izmanto šo serveri.

VPS pakalpojumu sniedzēji abonentiem parasti nodrošina vairāk sistēmas resursu, kas nozīmē, ka jūsu vietnei vajadzētu būt ātrākai un atsaucīgākai. Turklāt, ja novērojat trafika pieaugumu – varbūt pārdošanas pasākuma laikā vai pēc nozīmīgu ziņu pārtraukuma par jūsu vietni – VPS resursi var paplašināties, lai apmierinātu jūsu vietni.’s jaunas prasības.

Lieta ir tāda, ka tur ir daudz VPS pakalpojumu sniedzēju, un vislabākā VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēja izvēle ir grūts aicinājums. Par laimi jūs’nāc īstajā vietā. Mēs’veica pētījumu, lai jūs varētu noskaidrot, kuri VPS pakalpojumi ir vislabākie.

Mēs apskatījām plašu VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēju klāstu, viņu piedāvātos pakalpojumus un to, kas tos atšķir no pārējiem. Kādus hostinga plānus viņi piedāvā? Kas’s viņu sniegums patīk? Un vai viņi sniedz labu palīdzību un atbalstu?

Mūsu 8 labākie VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ir:

 1. Kustībā – labākais VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.
 2. A2 mitināšana – Visizdevīgākā cena.
 3. Bluehost – labākās iespējas.
 4. iPage – Vislabākais klientu apkalpošanai.
 5. HostGator – Vislabākais uzticamībai.
 6. HostPapa – Vislabākā RAM un atmiņas vieta.
 7. Ej tēti – Vislabākais papildu funkcijām.
 8. DreamHost – Vislabākais joslas platums.

Labākie VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Labākie VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ir tie, kas atbilst jūsu vajadzībām. Tas var likties muļķīgi, bet tā’s taisnība. Labākā VPS plāna atrašana nozīmē aplūkot daudzus faktorus, piemēram, cenu, funkcijas, atbalstu.

Visiem mūsu 9 labākajiem pakalpojumu sniedzējiem ir savs unikāls pārdošanas punkts. VPS mitināšana nav’t ir viens risinājums visiem, tāpēc ļaujiet’tuvāk apskatiet katru pakalpojumu sniedzēju un pārbaudiet, vai tā pakalpojums izklausās pēc tā, kas jūs’atkal meklē.

Ja jūsu vietnē ir daudz tīmekļa lapu vai augstas kvalitātes satura, prioritātei vajadzētu būt pakalpojumu sniedzējiem ar lielu krātuves vietu. Tāpat, ja jūs’Ja budžets ir vajadzīgs vai ir vajadzīga liela palīdzība, par prioritāti jāizvirza pakalpojumu sniedzēji, kuriem ir lētas cenas un labs atbalsts.

Kustībā

InMotion ir labākais suns, kad runa ir par VPS mitināšanu. Tas piedāvā neticamas iespējas, saprātīgu darbspējas laiku un noderīgu atbalstu – par visu saprātīgu cenu. Arī InMotion bija viens no galvenajiem mūsu pētījumiem par dalītu mitināšanu, padarot to par ideālu sniedzēju, ar kuru sākt vai jaunināt.

InMotion VPS mitināšanaInMotion ir visaugstāk novērtētais pakalpojumu sniedzējs gan Shared, gan VPS hostingam.

A2 mitināšana

A2 Hostings savus VPS plānus papildina ar draudzīgu smaidu un nenovērtējamu padomu. Tā’Tas ir lieliski piemērots iesācēju uzņemšanai, izmantojot intuitīvu palīdzības un atbalsta pakalpojumu un dāsnu naudas atdošanas garantiju jebkurā laikā.

A2 hostings VPS hostingsA2 Hostings ir pazīstams ar savu klientu apkalpošanu, tāpēc to’s, kas jāpatur prātā, ja jūs’re hostinga iesācējs.

Bluehost

Ja jums ir patvērums’Jūsu vietne vēl nav izveidota, Bluehost ir vienīgais VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas pastāvīgi piešķir jums bezmaksas domēnu. Tā patiesais pārdošanas punkts ir tā īpašību kvalitāte, kas ietver līdz pat 8 GB RAM un 4 CPU serdeņus, kā arī neierobežotu e-pasta kontu.

Bluehost VPS hostingsBluehost ir viens no labākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem tirgū.

iPage

iPage ir diezgan labs klientu serviss, kas piedāvā 24 stundas diennaktī dzīvu tērzēšanu un atbalstu pa tālruni, padziļinātu zināšanu centru un atbalsta biļetes. Tā funkcijas ir arī diezgan labas, ar iekļautu SSL sertifikātu un bezmaksas vietņu dublējumiem.

iPage VPS mitināšanaTur’nenoliedzot, ka iPage piedāvā lētus piedāvājumus, taču jūs upurējat ātrumu par viņiem.

HostGator

HostGator ir hostinga meistars. Tas iznāca ar labāko mūsu pētījumu kopējo hostinga punktu skaitu. Tā’Nav tik meistarīgs, apskatot VPS hostingu izolēti, bet tas tomēr’s, protams, nav slouch. Izmantojot labās funkcijas un vislabāko jebkura pakalpojumu sniedzēja darbības laiku, jūs varētu rīkoties daudz sliktāk.

HostGator VPS mitināšanaHostGator piedāvā vislabāko visaptverošo mitināšanas pakalpojumu, un tā VPS mitināšana ir vērts padomāt.

HostPapa

HostPapa to nedara’t nav lēti, bet neviens cits pakalpojumu sniedzējs nevar konkurēt ar tā jaudu. HostPapa’Augstākais cenu plāns piedāvā pietiekami daudz RAM (brīvpiekļuves atmiņa) un atmiņas vietas, lai apstrādātu pat lielākās vietnes.

Hostpapa VPS mitināšanaHostPapa izskatās lieliski uz virsmas, taču esiet piesardzīgs par dārgajām atjaunošanas izmaksām.

Ej tēti

GoDaddy iemērc pirkstus visās tīmekļa vietnēs. Papildus tam, ka esam pasaule’Lielākais domēnu reģistrators, tam ir arī lielisks vietņu veidotājs un augstas kvalitātes hostinga paketes. Ja jūs’Ja jums nepieciešama vienas pieturas aģentūra, GoDaddy var palīdzēt.

GoDaddy VPS mitināšanaGoDaddy piedāvā daudz fantastisku pakalpojumu, bet VPS hostings nav’t tā spēcīgākā.

DreamHost

DreamHost piedāvā arī neierobežotu joslas platumu visos plānos. Arī citas tās funkcijas ir diezgan glītas, kaut arī ir’Nav labākais, ja jums reizēm nepieciešama palīdzīga roka. Atšķirībā no konkurentiem, Dreamhost nepiedāvā atbalstu pa tālruni un tiešraidi.

DreamHost VPS hostingsDreamHost lētās cenas ir lieliski piemērotas pamata vietnēm, taču ilgtermiņā tās var būt nedaudz ierobežojošas.

Side-by-side VPS hostinga salīdzinājums

Izvēlēties tās funkcijas, kuras piedāvā katrs VPS resursdators, var būt grūti. Neviens nevēlas pavadīt nedēļas nogales vai vakarus, pārmeklējot vietņu daudzumu, meklējot labāko piedāvājumu. Tātad, mēs’visu svarīgāko informāciju jūs atradīsit vienuviet.

Šeit jūs varat redzēt maksimālo funkciju daudzumu, ko katrs pakalpojumu sniedzējs jums piešķir neatkarīgi no tā, vai katram pakalpojumu sniedzējam jūs saņemat saknes piekļuvi vai nē’s uptime performance, un mūsu pētījumu rezultāts ir pārbaudīts.

Tā’Svarīgi ņemt vērā, ka zemāk norādītās cenas ir vislētākās, ko varat saņemt ar VPS, nevis VPS’d maksāt, lai saņemtu maksimālo jaudu.

Hostinga pakalpojumu sniedzējsMaksimālā atmiņaMaks. CPUMaksimālais joslas platumsSaknes pieejaMaksimālā krātuves telpaLaiksLētākā cenaWBE vērtējums Kustībā

A2 mitināšana

Bluehost

iPage

HostGator

HostPapa

Ej tēti

DreamHost

8 GB56 TB&# 10003;260 GB99,97%39,99 USD / mēn90%
8 GB84 TB&# 10003;150 GB99,95%USD 49,99 mēnesī85%
8 GB43 TB&# 10003;120 GB99,98%29,99 USD / mēn84%
8 GB44 TB&# 10003;120 GB99,94%24,99 USD / mēn83%
8 GB43 TB&# 10003;240 GB99,99%89,95 USD / mēn83%
24 GB128 TB&# 10003;1000 GB99,97%USD 49,99 mēnesī81%
8 GB4Neierobežots&# 10003;200 GB99,97%40,99 USD / mēn70%
8 GBNavNeierobežots&# 10007;240 GB99,95%USD 15 mēnesī61%

Kā parādīts, HostPapa ir nepārprotams ieguvējs RAM, CPU un joslas platuma ziņā. Tā’Ir vērts norādīt, ka, lai iegūtu šīs robežas, jūs’Jums būs jāmaksā USD 299,99 mēnesī – jebkura pakalpojuma sniedzēja jebkura plāna augstākā maksa.

Ņemot vērā visu, InMotion mums bija skaidrs ieguvējs. Tomēr, ja jums ir īpašas prasības, mūsu galds ir lielisks veids, kā atrast jūsu vajadzībām piemērotāko pakalpojumu sniedzēju.

Joprojām nesaskrāpē galvu par to, ko nozīmē katra kolonna? Dons’t neuztraucieties, mēs’paskaidrošu:

 • RAM (brīvpiekļuves atmiņa) – kas veicina jūsu vietni un ļauj tai darboties.
 • CPU (datoru apstrādes vienības) – servera serdeņi, kas apstrādā informāciju.
 • Joslas platums – datu daudzums, kas var plūst starp serveri, internetu un jūsu vietni.
 • Saknes pieeja – spēja pielāgot serveri, instalējot papildu programmatūru.
 • Uzglabāšana – vietas apjoms, kas jums nepieciešams jūsu vietnes lietām (saturam, multividei, tīmekļa lapām utt.)
 • Laiks – cik konsekventi jūsu vietne darbojas tiešsaistē.

Daudzām vietnēm šajā tabulā norādītās summas būs pārmērīgas un nevajadzīgas. Biežāk nekā nav, vissvarīgākās lietas, kas jāņem vērā, ir darbspējas laiks un izmaksas.

Protams, tā’Ir patīkami, ka ir milzīgas atmiņas vietas vai joslas platuma ierobežojumi, taču tam nav nozīmes, ja jūsu vietne regulāri samazinās, vai varat’t nevar atļauties ikmēneša rēķinu!

Kustībā

Labākais vispārējais VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

InMotion ProsInMotion mīnusi
Neierobežots CPU kodols, domēni un e-pasta kontiDiezgan dārgi VPS hostinga plāni
Bezmaksas domēns ar 6–12 mēnešu plāniemCiti pakalpojumu sniedzēji var labāk izmantot 99.97% uptime

InMotion paaugstina latiņu, kad runa ir par VPS mitināšanu. Tikai tās funkcijas ieguva 95% mūsu pētījumu testēšanā, un tas arī’Ir viegli saprast, kāpēc. Visi plāni nāk ar bezmaksas dublējumiem, piekļuvi saknei un neierobežotiem CPU kodoliem un e-pasta kontiem.

InMotion ir lieliski piemērots jebkuram topošam biznesam vai lielai personīgai vietnei. Tas piedāvā trīs dažādus cenu plānus, sākot no 39,99 USD līdz 144,99 USD mēnesī. Ar 24 stundas diennaktī pa tālruni pieejamo palīdzību, tiešraides tērzēšanu un biļešu sistēmu, kā arī ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju InMotion ir ideāls pakalpojumu sniedzējs 99% lasītāju.

A2 mitināšana

Visizdevīgākā cena

A2 mitināšana PlusiA2 mitināšana Mīnusi
Visizdevīgākā cenaNav bezmaksas domēna
Jebkura naudas atdošanas garantijaTikai 99,95% uptime

Ja jūs’Ja neesat pārliecināts vai neesat pārliecināts par VPS mitināšanu, A2 hostings var palīdzēt. Tā draudzīgā, uz klientu orientētā pieeja ļauj nekavējoties justies novērtētam, un personāls vienmēr ir gatavs palīdzēt. Plus, ja jūs’Ja jūs neesat apmierināts ar pakalpojumu, atmaksu varat saņemt jebkurā laikā, bez jautājumiem.

Īpašību ziņā jūs varat izvēlēties starp Linux vai Windows servera mitināšanu, savukārt A2 piedāvā arī bezmaksas dublējumus, piekļuvi saknei un neierobežotu e-pasta kontu. Tā’s ir nedaudz dārgāks nekā InMotion, un plāni svārstās no USD 49,99 līdz USD 99,99 mēnesī, bet jūs’Jūs saņemsiet ļoti uzticamu pakalpojumu, kas jūs pirmajā vietā.

Bluehost

Labākās iespējas

Bluehost PlusiBluehost Mīnusi
99,98% uptimeDiezgan dārgi VPS hostinga plāni
Bezmaksas domēnsViena īpaša IP adrese

Bluehost ir labāk pazīstams ar savu WordPress mitināšanu, taču tajā joprojām ir viss nepieciešamais no VPS pakalpojuma. Un ja tu’vēl neesam iegādājušies domēna vārdu, Bluehost ir vienīgais pakalpojumu sniedzējs, kuru mēs piedāvājam’esat pārbaudījis, kas jums to nodrošina bez maksas, uz visiem laikiem.

Piedāvājumā ir visas parastās funkcijas, un Bluehost lepojas ar izcilu 99.98% darbības laiku. Sākuma līmeņa VPS mitināšanas cenas ir arī ļoti saprātīgas, sākot no USD 18,99 mēnesī jauniem klientiem (atjaunošanas likme USD 29,99), sākot no USD 59,99 mēnesī. Ak, un don’t aizmirst diennakts klientu atbalstu. Un ja tu’meklējot VPS plānu, jo īpaši, lai darbinātu fotogrāfiju vietni, uzņēmums Bluehost ir mūsu pārskatā par labākajiem fotogrāfu vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem pirmajā vietā..

Jaunie klienti var iegūt VPS mitināšanu, sākot no USD 18,99 mēnesī, izmantojot Bluehost (parasti USD 29,99).

Tātad, ko jūs iegūstat par 18,99 USD / mēnesī?

 • Bezmaksas vietnes domēns
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Vienu klikšķi WordPress instalēšana
 • 1 TB joslas platuma & 30 GB krātuve
 • Diennakts atbalsts pa tālruni & tiešraides Čats

Viss no Bluehost’s VPS mitināšanas plāni nāk ar 30 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc, ja jūs’jūs neesat pilnībā apmierināts ar saņemto pakalpojumu, jūs’Jūs saņemsiet pilnu naudas atmaksu.

iPage

Vislabākais klientu apkalpošanai

iPage PlusiiPage Mīnusi
1 gada bezmaksas domēnsVājš 99,94% uptime
Vairāki palīdzības un atbalsta resursiTikai 1 TB joslas platuma

iPage, iespējams, nav lētākās cenas, īpaši izcilās iespējas vai vislielākā ietilpība, taču tam tomēr ir mazliet par visu. Sākot no operatīvās atmiņas līdz root piekļuvei, bezmaksas dublējumiem līdz SSL drošībai’Jums būs pieejams viss nepieciešamais.

Uptime isn’Tas ir lieliski, salīdzinot ar konkurentiem, taču jūs varat gūt labumu no lētiem plāniem – sākot no USD 24.99 mēnesī – un ar diennakts atbalstu. Mēs’d redzēt iPage kā resursdatoru tiem, kam nepieciešams stabils pakalpojums par saprātīgu cenu – tā klientu serviss piedāvā visu nepieciešamo palīdzību.

HostGator

Vislabākais uzticamībai

HostGator PlusiHostGator Mīnusi
120 GB krātuveDārgi cenu plāni
99,99% uptimeNav bezmaksas domēna

HostGator ēda konkurenci brokastīs, kad runa bija par vispārējiem hostinga pakalpojumiem, un arī tā VPS pakalpojums ir ļoti spēcīgs. HostGator pazemina tā cenas un vērtības attiecību – lai arī samērā labi konkurē ar InMotion līdzīgajām funkcijām, sākuma izmaksas ir USD 89,95 mēnesī, lai atliktu tos, kuriem ir ierobežots budžets.

Tas nozīmē, ka HostGator ir lielisks reklāmas darījums, kurā jūs varat maksāt tikai USD 29,95 mēnesī par pirmajiem trim gadiem, ja ilgtermiņā apņematies HostGator. Tam ir arī pavisam jauns vietņu veidotājs’Tas ir lieliski piemērots vienkāršu vietņu izveidošanai, ja jūs’re vēl lai padarītu savu.

HostPapa

Vislabākā RAM un krātuve

HostGator PlusiHostGator Mīnusi
Neticami ietilpība ar Extreme plānuDārgi plāni
Neierobežots domēnu un e-pasta kontu skaitsNav bezmaksas dublējumu

Līdzīgi kā picērijas vārdi, HostPapa to nedara’t pasniegtu lietas uz pusēm. Ja jums ir nepieciešams mitināt plašu vietni, kurā ir lieli failu izmēri, augstas izšķirtspējas saturs un vairāk tīmekļa lapu, nekā varat sakratīt, HostPapa ir paredzēts jums.

Tomēr esiet piesardzīgs – ir daži izplatīti slazdi, kuros daudzi cilvēki nonāk. Pirmkārt, reklāmas cenas tiek piedāvātas tikai mēnesi, pēc tam jūs’atkārtoti maksājot no USD 49.99 līdz USD 299.99 mēnesī par jebkuru no saviem pieciem plāniem. Otrkārt, 30 dienu naudas atdošanas garantija ir spēkā tikai tiem, kas abonē gadu vai ilgāku laiku. Visiem pārējiem ir tikai 48 stundas, lai pieprasītu atmaksu.

Ej tēti

Vislabākais papildu funkcijām

Ej tēti PlusiEj tēti Mīnusi
Neierobežots joslas platumsNē 24/7 tiešraides tērzēšana vai biļešu atbalsts
Gan Linux, gan Windows serveriNav naudas atdošanas garantijas

GoDaddy ir viens no slavenākajiem vietņu zīmoliem. Vai jūs to pazīstat kā pasauli’lielākais domēnu reģistrators, moderns vietņu veidotājs vai patiešām savam tīmekļa mitināšanas pakalpojumam GoDaddy ir sniedzējs, kas piedāvā visu.

Ej tēti’s VPS hostings ir diezgan pieticīgs, bet tur ir’pietiek ar to, lai apmierinātu lielāko daļu cilvēku. Ja jūs’mēs vēl varam sākt darbu un ir nepieciešama vienas pieturas aģentūra, lai izveidotu un mitinātu jūsu vietni’t pietiekami iesakām GoDaddy.

DreamHost

Vislabākais joslas platums

DreamHost PlusiDreamHost Mīnusi
Neierobežots e-pasta kontu un domēnu skaitsNav tiešraides tērzēšanas atbalsta
Neierobežots joslas platumsTikai 30 GB krātuve pamatplānā

Labi, labi, tāpēc DreamHost nav’Tieši labākie nekā. Bet neierobežots joslas platums joprojām ir par ko ļoti lepoties – ar to’s piedāvā tikai divi citi pakalpojumu sniedzēji! Tā’s ir arī otrs lētākais VPS resursdators aiz 1&1 IONOS, ar sākuma cenu tikai USD 15 mēnesī.

Kaitinoši, ka DreamHost ir vienīgais pakalpojumu sniedzējs šajā sarakstā, kas jums nepiešķir root piekļuvi, un vienīgais, kam ir neelastīgs CPU kodolu daudzums. Tur’s nav arī tālruņa vai tiešsaistes tērzēšanas atbalsta, un vidējais darbspējas laiks ir 99,95%. DreamHost ir klasisks gadījums, kad iegūstat to, par ko maksājat, bet atkal – 1&1 IONOS ir lētāks un labāks!

Kā jūs izvēlaties pareizo VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēju??

Ir vairāki faktori, kas jāņem vērā, meklējot VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Liela daļa no tā ir atkarīga gan no jūsu, gan jūsu vietnes vajadzībām.

Viss, kas ņem vērā, ir daži standarta faktori, kas visiem jāņem vērā, izvēloties saimnieku. Šie ir:

 • Laiks – Tas ir svarīgi jebkurai vietnei. Neviens pakalpojumu sniedzējs nevar garantēt 100% uptime, bet, jo tuvāk varat nokļūt vietnē, nekad neveicot kritumu, jo labāk.
 • Saknes pieeja – Ja tu’Tas ir tehniski iespējams, jo lielāka elastība un pielāgošana serverim ir lieliska. Jūs varat instalēt papildu programmatūru, kas atbilst jūsu vietnei’Vajadzības un palieliniet savu drošību.
 • Joslas platums – Līdzīgi uptime, joslas platums ir tas, uz ko visas vietnes paļaujas. Gandrīz puse interneta lietotāju sagaida, ka Web lapa tiks ielādēta divu sekunžu laikā, tāpēc tā tiek atvērta’Ļoti svarīgi, ka jūsu vietnei ir pietiekams joslas platums.

8 labākie VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: Secinājums

Tagad jums vajadzētu būt patiesi skaidrai idejai ne tikai par labākajiem VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, bet arī par to, kas katram ir īpaši labs. Atgādināt šeit’s tas saraksts atkal:

8 labākie VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: kopsavilkums

 1. Kustībā – labākais VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.
 2. A2 mitināšana – Visizdevīgākā cena.
 3. Bluehost – labākās iespējas.
 4. iPage – Vislabākais klientu apkalpošanai.
 5. HostGator – Vislabākais uzticamībai.
 6. HostPapa – Vislabākā RAM un atmiņas vieta.
 7. Ej tēti – Vislabākais papildu funkcijām.
 8. DreamHost – Vislabākais joslas platums.

InMotion bija acīmredzams ieguvējs, ņemot vērā funkcijas, atbalstu, darbības laiku un vērtību. Tas piedāvā vislabāko VPS hostinga pakalpojumu visā pasaulē, un lielākajai daļai lasītāju tam vajadzētu būt piedāvātājam.

A2 Hostings ir īpaši labs netehniskiem ļaudīm, pateicoties izcilai palīdzībai un atbalstam, savukārt HostGator’s uptime vienkārši var’t jāsaskaņo. Arī GoDaddy ir lieliska iespēja, ja jūs’vēl neesat izveidojis vietni un vēlaties darīt visu vienuviet.

Vienīgais veids, kā jūs’Tomēr jūs to noteikti zināt, pārbaudot tos. Katram pakalpojumu sniedzējam (bāriem GoDaddy un DreamHost) ir naudas atdošanas garantija, tāpēc tas ir’Ir vērts to izmēģināt apmēram mēnesi, lai redzētu, ko domājat.

Labākie VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: FAQ

Kas’s atšķirība starp VPS un dalītu mitināšanu?

Gan VPS, gan kopīga tīmekļa mitināšana nozīmē speciālas aparatūras koplietošanu ar vairākiem klientiem. Liela atšķirība ir tā, ka, izmantojot VPS, mazāk kontu izvirza prasības aparatūras resursiem. Jūs arī saņemat garantijas par labāku veiktspēju, izmantojot VPS, salīdzinot ar dalītu mitināšanu.

Kas’s atšķirība starp VPS un īpašu serveri?

VPS ir virtuāla vide, kas darbojas ar speciālu aparatūru, un tai šī aparatūra ir jādalās ar vairākiem citiem klientiem. Tikmēr veltīts serveris nodrošina vienīgo piekļuvi aparatūrai. Specializēta mitināšana ir nepieciešama tikai milzīgām vietnēm, jo ​​izmaksas ir ievērojami lielākas par dalītu mitināšanu vai virtuāliem privātiem serveriem.

Kas ir virtuālais serveris?

Virtuālais serveris būtībā ir izlikšanās dators, kas darbojas fiziskā datorā. Tā kā serveri ir tik jaudīgi, un prasības pret tiem atšķiras no galddatoriem, tas ir diezgan labi, lai palaistu vairākus virtuālos serverus vienā aparatūras gabalā..

Kādam nolūkam jūs varat izmantot VPS?

Visredzamākais un populārākais VPS iemesls ir vienas vietnes vai vairāku vietņu vadīšana. Tomēr jūs varat tos izmantot gandrīz visam, kam nepieciešama piekļuve internetam, piemēram, tīmekļa lietojumprogrammai, piemēram, Nextcloud, lai palaistu savu Dropbox alternatīvu, vai arī izveidot savu virtuālo privāto tīklu, lai labāk nodrošinātu datoru un mobilā tīkla interneta savienojumu. ierīces.

Kurš VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir izdevīgākais?

Lētākais VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir 1&1 IONOS ar savu VPS S plānu maksā tikai USD 2 mēnesī. Mēs’Es tomēr apgalvoju, ka InMotion sniedz vislabāko cenas un vērtības attiecību – tai ir labākās iespējas, tā piedāvā 90 dienu naudas atdošanas garantiju un reklāmas sākumā sākas tikai no 29,19 USD / mēnesī..

Kurš VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir vislabākais mazajam biznesam?

Tas tiešām ir atkarīgs no tā, kāds ir jūsu bizness’ vietne ir domāta. Lielākā daļa atradīs InMotion labāko, jo vienkārši sakot, tam ir labākās iespējas. Tas arī dod jums neierobežotus e-pasta kontus – liels bonuss darbiniekiem – un ļauj jums mitināt vairākas vietnes, ja jūsu uzņēmumam ir vairāk nekā viena.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me