9 labākie Linux servera mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Linux mitināšana ir termins, kas tiek piešķirts jebkuram mitināšanas pakalpojumu sniedzējam, kurš savā serverī izmanto operētājsistēmu Linux. Labās ziņas? Tas’Tas ir diezgan daudz katram pakalpojumu sniedzējam!


Un vēl labākas ziņas? Mēs’es pavadīju daudzas stundas, salīdzinot un pretstatot to, ko’s, ko piedāvā katrs no šiem pakalpojumu sniedzējiem. Pēc rūpīgas dažādu faktoru analīzes, sākot no darbspējas un tiešsaistes tērzēšanas atbalsta līdz joslas platumam un nepatīkamiem papildinājumiem, mēs’varam sniegt jums mūsu pētījumu vadītus ieteikumus labākajam Linux mitināšanas pakalpojumu sniedzējam, kas ir pielāgoti jūsu mitināšanas veidam’es meklēju:

9 labākie Linux servera mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

 1. Bluehost – Labākais kopējais Linux mitināšanas pakalpojumu sniedzējs
 2. HostGator – Vislabākais izmantojamībai
 3. Kustībā – Vislabākais koplietošanas un VPS mitināšanas plāniem
 4. A2 mitināšana – Vislabākais mākoņu mitināšanai
 5. Vietne – Uzticama, ar labu palīdzību un atbalstu
 6. Ej tēti – Daudz papildu priekšrocību un funkciju
 7. iPage – Lēti plāni, bet uz ātruma rēķina
 8. DreamHost – kravas noliktavas telpa; lieliski piemērots plašsaziņas līdzekļiem paredzētām vietnēm
 9. Hostinger – Atdalītas funkcijas, bet lētas diskontētas cenas

Mēs’Izpētīsim katra pakalpojuma sniedzēja galvenās stiprās un vājās puses, kā arī apskatīsim piedāvātos plānus un cenas. Tas nozīmē, ka tas uzvarēja’t būt īss raksts – tur’Galu galā ir daudz pakalpojumu sniedzēju, taču, ja jūs jau zināt, kāds hostinga veids jums ir nepieciešams, ieteicams tieši pāriet uz šo iespēju.

Aizturēt! Vai man noteikti vajadzētu izmantot Linux mitināšanu?

Droši vien! Ja jūs’jums jūsu vietnē būs jāizmanto MS-SQL datu bāzes, ASP.NET vai .NET Core’Tā vietā būs nepieciešama Windows mitināšana. Bet ja nē (vai ja jūs’ja neesat īsti pārliecināts, ko šie termini nozīmē), Linux mitināšana jums lieliski noderēs. Tā’Parasti tiek uzskatīts, ka to ir vieglāk izmantot nekā Windows mitināšanu’Tas ir daudzpusīgāks, un tas sniedz plašāku pakalpojumu sniedzēju izvēli.

Apsveriet arī iespēju pārbaudīt:

Tīmekļa mitināšanas salīdzināšanas diagramma – vienā mirklī vienlaicīgi ar labākajiem mūsdienu tīmekļa mitinātājiem tirgū.

Mūsu Matchmaking Hostinga viktorīna – tiks novirzīta uz jūsu ideālo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, pamatojoties uz jūsu atbildēm uz dažiem ātriem jautājumiem.

Kā mitināt vietni – mūsu bezjēdzīgs ceļvedis, kā jūsu vietni veiksmīgi aktivizēt.

1. Bluehost

Labākais kopējais Linux mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

Bluehost ir lielisks visaptverošs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs un jo īpaši nozog šovu, kad runa ir par WordPress vietņu mitināšanu. Pārbaudiet tā stiprās un vājās puses saskaņā ar mūsu pētījumu:

Sākuma mēneša cena Uptime garantija Galvenās iezīmes Domēna vārds iekļauts? Naudas atdošanas garantija? Bezmaksas dublējumi? Palīdzība un atbalsts 24 stundas diennaktī?
3,95 USD
99,98%
Instalē vienu klikšķi WordPress, automātiski programmatūras atjauninājumi
30 dienas
Ar dažiem plāniem bez maksas, citiem var pievienot par 2,99 USD / mēnesī
Jā, pa tālruni un tiešraidē

Kas mums patīk par Bluehost

Šeit ir galvenie ieguvumi, izvēloties Bluehost:

 1. Lielisku WordPress specifisko funkciju slodze. Instalējiet WordPress tikai ar vienu klikšķi un automatizējiet spraudņa / programmatūras atjauninājumus.
 2. Stingra darbības laika garantija. Tas ir savs pret HostGator.
 3. Zemas cenas. Nav lētākais šajā sarakstā, bet daži no visizdevīgākajiem.
 4. Ieteicams WordPress. Bluehost ir skaidri ieteicis WordPress, un tas ir kopš 2005. gada. Patiešām liels uzslava!
 5. Lieliska palīdzība un atbalsts tiešajā tērzēšanā, tālrunī un e-pastā. Kāds’Mēs atrodamies visu diennakti, un mēs varam galvot par to, ka viņi tiešām zina savas lietas.

Ko varētu uzlabot

Kur Bluehost zaudēja punktus?

 1. Nepieciešams pierakstīties uz vismaz gadu. Tas šķiet diezgan apņēmīgi, ja vairums pakalpojumu sniedzēju atļauj regulārus ikmēneša līgumus, bet jūs pats’Jūs joprojām saņēmāt naudas atdošanas garantijas drošības dienu 30 dienas.
 2. Bezmaksas SSL, kas tiek piedāvāts tikai ar Pro plānu un jaunākiem. Lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju to parasti iekļauj bez maksas.
 3. Nevēlamas ekstras kasē. Esiet piesardzīgs, noņemot atzīmi no visām nevēlamajām ekstras, reģistrējoties Bluehost, tāpat kā jūs’Automātiski tiks izvēlēti tie, kas jums varētu nebūt nepieciešami.
 4. Netiek veikta bezmaksas vietnes pārsūtīšana. Tur’ir detalizēts ceļvedis, kā to izdarīt pats Bluehost zināšanu centrā. Pretējā gadījumā jūs varat maksāt 149,99 USD par Bluehost, lai to pārvietotu jūsu vietā.

2. HostGator

Vislabāk izmantojams

HostGator ir kvalitatīvs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas garantē vislabāko darbības laiku jebkuram tirgum. Pārbaudiet, cik labi tas guva vārtus visā pasaulē:

Sākuma mēneša cena Uptime garantija Galvenās iezīmes Domēna vārds iekļauts? Naudas atdošanas garantija? Bezmaksas dublējumi? Palīdzība un atbalsts 24 stundas diennaktī?
2,75 USD
99,99%
SSL sertifikāts, neierobežots joslas platums, e-pasta mārketinga programmatūra
Jā, vienam gadam ar jebkuru gada plānu
45 dienas
Jā, pa tālruni un tiešraidē

Kas mums patīk par HostGator

Tur’Tas mums ļoti patīk par HostGator – tā iemesla dēļ mūsu pētījumā tas ieguva 4,6 / 5!

 1. Plašs Linux hostinga veidu un plānu klāsts. Mainoties un mainoties jūsu vietnei, tā mainās’Ir labi zināt, ka jums ir daudz vietas, kur augt.
 2. Labākā darbības laika garantija jebkuram pakalpojumu sniedzējam, solot 99,99%. Tas nozīmē – vismaz teorētiski – vietnei, kas mitināta, izmantojot HostGator, jābūt izveidotai un darbinātai maksimāli iespējamo laiku (neviens pakalpojumu sniedzējs nevar garantēt 100% darbības laiku). Ja HostGator nepilda šo solījumu, tas tiek darīts’Es jums to pasniegšu vienu mēnesi bez maksas.
 3. Bezmaksas SSL sertifikāti (nepieciešami vietnes drošībai) un bezmaksas domēna vārds ar gada plāniem – ideāls, ja jūs’atsāk jaunu vietni. Īpaši mūs pārsteidza HostGator pieejamo funkciju bagātība’s kopīgi plāni.
 4. Lielisks atbalsts ar palīdzību visu diennakti, izmantojot tiešraidi un tālruni. HostGator zināšanu bāze ir arī ļoti noderīgs un viegli meklējams resurss, kas nozīmē, ka jūs bieži varat atbildēt uz saviem jautājumiem.
 5. Bezmaksas vietnes pārsūtīšana – kaut arī tā’Ir vērts to vēlreiz pārbaudīt, tas attiecas uz jūsu plānu’atkārtoti parakstoties ar.
 6. Labākie veltītie hostinga plāni. Ja jums jau ir liela vietne, kurā nepieciešama speciāla mitināšana, saskaņā ar mūsu pētījumu labākā izvēle ir HostGator.
 7. Zaļākais hostinga pakalpojumu sniedzējs šajā sarakstā. Tīmekļa mitināšana ir viena no vissliktāk piesārņojošajām nozarēm, taču HostGator ir apņēmies samazināt savu ietekmi uz vidi, kompensējot oglekļa pēdas par 130%..

Ko varētu uzlabot

Kas traucēja HostGator gūt vārtus perfektā 5/5?

 1. Cenu pārredzamība. HostGator nav’Ļoti skaidra informācija par to, cik maksās jūsu plāns pēc sākotnējā reklāmas perioda beigām. Lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju piedāvā stimulu par zemu cenu kā pirmo termiņu, bet vairumam pakalpojumu sniedzēju ir skaidrāks viedoklis par to, ko jūs varat gaidīt maksāt pēc tā saņemšanas’s pāri.
 2. Plāni nav’t lētākais, kaut arī mēs tos uzskatām par labu vērtību visa tā komplektācijas dēļ.

3. InMotion

Vislabāk koplietotai un VPS mitināšanai

Kamēr HostGator ieguva labākā vispārējā Linux mitināšanas pakalpojumu sniedzēja titulu, InMotion mūs patiešām pārsteidza ar saviem kopīgajiem un VPS Linux mitināšanas plāniem. Tā’lieliska iespēja diezgan mazām vai jaunām vietnēm:

Sākuma mēneša cena Uptime garantija Galvenās iezīmes Domēna vārds iekļauts? Naudas atdošanas garantija? Bezmaksas dublējumi? Palīdzība un atbalsts 24 stundas diennaktī?
2,95 USD
99,97%
Dāsni kopīgi / VPS mitināšanas plāni, bezmaksas SSL sertifikāts
90 dienas
Jā, pa tālruni un tiešraidē

Kas mums patīk saistībā ar InMotion

Kustībā’Kopīgotie un VPS mitināšanas plāni ir bagātīgi un pieņemami. Šeit ir uzsvērts:

 1. Neierobežota vieta diskā un joslas platums, pat izmantojot vislētāko koplietoto plānu. Tas ir ļoti dāsni, un tas nav kaut kas, ko piedāvā daudzi pakalpojumu sniedzēji.
 2. Ekspertu darbinieki. Ikviens InMotion atbalsta personāla loceklis saņem 160 apmācības stundas, tāpēc spēj atbildēt uz sarežģītākiem jautājumiem.
 3. Bezmaksas dublējumi, bezmaksas SSL un bezmaksas domēns ar visiem plāniem. Šie atkal ir daži ļoti dāsni plāni, un tie saglabās jūsu papildu izmaksas patiešām zemas.
 4. 90 dienu naudas atdošanas garantija. Tas nozīmē, ka varat izmēģināt InMotion pieņemamu laika periodu, neuztraucoties par ieslēgšanos pie pakalpojumu sniedzēja, kurš’t jums piemērots.
 5. Bezmaksas vietņu pārsūtīšana. Lai jūsu vietne bez maksas tiktu pārvietota uz InMotion.

Ko varētu uzlabot

Vai InMotion ir kādi būtiski trūkumi??

 1. Vidējā darbības laika garantija. Ar 99,97%, tas’s diez vai slikti – tikai zemāk nekā citi labākie pakalpojumu sniedzēji.
 2. Īpaši plāni ir dārgi. Tas nav’t ir problēma, ja jūs’es vēl nemeklēju šāda veida mitināšanu, bet gan par ko padomāt nākotnei.

4. A2 mitināšana

Vislabākais mākoņu mitināšanai

Kamēr A2 Hostings mūs pārsteidza ar saviem mākoņa mitināšanas plāniem un atbalsta iespējām, tas galvenokārt samazinājās par naudas vērtību:

Sākuma mēneša cena Uptime garantija Galvenās iezīmes Domēna vārds iekļauts? Naudas atdošanas garantija? Bezmaksas dublējumi? Palīdzība un atbalsts 24 stundas diennaktī?
5,99 USD
99,97%
Bezmaksas Office 365 e-pasts, bezmaksas domēna vārds, bezmaksas SSL sertifikāts
Netiek piedāvāts
Jā, tikai pa tālruni

Kas mums patīk A2 Hostings

Iespējams, ka A2 mitināšana neatrodas ceturtajā vietā, taču tai ir skaidra specialitāte: mākoņa Linux mitināšana.

 1. Labākais mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. A2 ir veiksmīga mākoņu mitināšanas kombinācija ar lielāku maksimālo operatīvo atmiņu un vairāk CPU nekā nākamajiem četriem pakalpojumu sniedzējiem, kā arī ar piekļuvi saknei un pieejamām sākuma cenām (sākot no USD 5 mēnesī). A2 mitināšana’Mākonis plāni ir ideāli, lai palielinātu jūsu vietni.
 2. Jebkura naudas atdošanas garantija. A2 Hostings ir tik pārliecināts par tā apkalpošanu’Piedāvājot, ka tas ļauj jums jebkurā laikā pieprasīt proporcionālu naudas summu. Tā’vienīgais pakalpojumu sniedzējs, kas to piedāvā!
 3. Bezmaksas vietnes pārsūtīšana. A2 mitināšana bez maksas migrēs jūsu vietni uz tās sistēmu no pašreizējā pakalpojumu sniedzēja sistēmas – milzīgs plus, ja jūs’es vēlos pārslēgties.

Ko varētu uzlabot

A2 Hostings to izsit no parka, kad runa ir par klientu apkalpošanu un funkcijām, un tai ir noderīga bezmaksas vietņu pārsūtīšana. Tātad, kā tad tas ir?’t augstāk sarakstā?

 1. Zema darba laika garantija. 99,95% ir zemāks nekā gandrīz visiem citiem pakalpojumu sniedzējiem šajā sarakstā, un A2 tā nav’t nepiedāvā veidu, kā izmērīt savu darba laiku. Tomēr tā jums atmaksās 5% no jūsu ikmēneša maksas par katru stundu, kurā jūsu vietne darbojas.
 2. Nav iekļauts domēna vārds. Nav problēmu, ja, protams, jums jau ir, bet tas nozīmē maksāt par domēna vārdu, ja jūs to nezināt’t. Paredzams, ka tas būs no 10 līdz 20 USD gadā.

5. Vietnes zeme

Uzticama Linux mitināšana ar labu palīdzību un atbalstu

Vietnes vietne ir drošs roku pāris tīmekļa mitināšanas pasaulē, bet nav plaša reklāmdevēja. Noskatieties, kā tas notika mūsu pētījumā:

Sākuma mēneša cena Uptime garantija Galvenās iezīmes Domēna vārds iekļauts? Naudas atdošanas garantija? Bezmaksas dublējumi? Palīdzība un atbalsts 24 stundas diennaktī?
3,95 USD
99,98%
Šifrēsim un bezmaksas SSL sertifikātu papildu drošībai
30 dienas
Jā, pa tālruni un tiešraidē

Kas mums patīk vietnē SiteGround

Šīs ir galvenās vietnesGround izvēles priekšrocības:

 1. Vietnes vietne drošībai ir liela. Drošība ir visu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju prioritāte, taču SiteGround to patiešām pārņem nākamajā līmenī; tu’Jūs saņemsit bezmaksas automātiskas atjaunošanas SSL sertifikātu un Let’s Šifrēt integrāciju, kā arī SiteGround pastāvīgi uzraudzīs jūsu serveri (ik pēc 0,5 sekundēm), lai uzņemtu ļaunprātīgus uzbrukumus.
 2. Daudzas WordPress draudzīgas funkcijas. Tajos ietilpst Smart WordPress Staging vietņu attīstības pārbaudei, WordPress Starter spraudnis iesācējiem, SiteGround Migrator spraudnis vietņu ērtai pārsūtīšanai un automātiski programmatūras atjauninājumi standartaprīkojumā..
 3. Bezmaksas automātiskas ikdienas rezerves kopijas, komplektā ar vadības paneļa pogu var atjaunot vecākas vietnes versijas tikai ar vienu klikšķi.

Ko varētu uzlabot

Vietnei Ground ir daudz priekšrocību, un tai ir viens no galvenajiem mīnusiem:

 1. SiteGround ir dārga iespēja. Lai arī augstāk norādītā sākuma cena ir tikai maiga solis pretī lētākajiem plāniem, no zemāk esošās tabulas var redzēt, ka tas ātri palielinās. Mēs aptaujājām savus lasītājus par viņu vissvarīgākajiem apsvērumiem, izvēloties mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, un masveida 55% teica cenu noteikšana – tātad tas ir diezgan liels trieciens citādi labam pakalpojumu sniedzējam.

6. GoDaddy

Daudz papildu priekšrocību un funkciju

GoDaddy ir visu amatu tiešsaistes ligzda, un tas ir mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, par kuru mūsu lasītāji, visticamāk, bija dzirdējuši. Bet kā tas darbojās zem WBE mikroskopa?

Sākuma mēneša cena Uptime garantija Galvenās iezīmes Domēna vārds iekļauts? Naudas atdošanas garantija? Bezmaksas dublējumi? Palīdzība un atbalsts 24 stundas diennaktī?
5,99 USD
99,97%
Bezmaksas Office 365 e-pasts, bezmaksas domēna vārds, bezmaksas SSL sertifikāts
Netiek piedāvāts
Jā, tikai pa tālruni

Kas mums patīk GoDaddy

Ej tēti’S izmērs un klātbūtne rada dažas galvenās priekšrocības:

 1. Daudz noderīgu bezmaksas dāvanu. Tā kā GoDaddy paspārnē ir daudz tiešsaistes pakalpojumu, tas’ir lieliskā stāvoklī, lai izmantotu noderīgus bezmaksas piedāvājumus, piemēram, bezmaksas Office 365 e-pastu un SSL sertifikātu (abi jūsu pirmajam gadam), bezmaksas dublējumus un bezmaksas domēna vārdu.
 2. Tam ir lielisks vietņu veidotājs. Tas nozīmē, ka varat pārslēgties uz tā izmantošanu, ja pašpasūtīšanas maršruts izrādās pārāk laikietilpīgs.

Ko varētu uzlabot

Tur’Tomēr noteikti ir iespējami uzlabojumi. Šeit ir divas jomas, kuras mēs’esat identificējis:

 1. Nav naudas atdošanas garantijas. GoDaddy ir vienīgais pakalpojumu sniedzējs, kurš to vismaz dažas dienas nepiedāvā.
 2. Nē 24/7 tiešraide. Tas ir pieejams dienas laikā, bet ne ārpus darba laika. Mūsu lasītāji mums teica, ka tiešraides tērzēšana bija viņu iecienītākais veids, kā sazināties ar piegādātāju, tāpēc tas ir mazliet par triecienu.

7. iPage

Lēti Linux plāni, taču uz ātruma rēķina

iPage’Lētajiem plāniem ir acīmredzama pievilcība. Tomēr mūsu pētījumos tika atklāts, ka, kaut arī tie var būt izdevīgi naudas attiecībām, tie ietilpst dažās galvenajās jomās:

Sākuma mēneša cena Uptime garantija Galvenās iezīmes Domēna vārds iekļauts? Naudas atdošanas garantija? Bezmaksas dublējumi? Palīdzība un atbalsts 24 stundas diennaktī?
1,99 USD
99,94%
Vienkārša cenu struktūra, labs atbalsts
30 dienas
Nē – 100 USD katru reizi
Jā, pa tālruni un tiešraidē

Kas mums patīk iPage

iPage ir dažas patiešām pārliecinošas priekšrocības.

 1. Zemas cenas! Patīk, tiešām zems. Ja jums patīk darījums, vairs nemeklējiet.
 2. Spēcīgs atbalsts. Jūs to nedarītu’Par šīm cenām nevar gaidīt 24 stundas diennaktī klientu atbalstu un tiešraides tērzēšanu, bet iPage nodrošina.
 3. Kvalitatīva dalīta mitināšana. Tur’Tas ir tikai viens kopīgais plāns – bet tas sākas ar 1,99 USD, atjaunojas ar USD 7,99 un var atbalstīt līdz 500 000 ikmēneša apmeklējumu. Jauki!

Ko varētu uzlabot

Jūs’Izmantojot iPage, jūs kompromitēsit par dažiem faktoriem – tas, cik ļoti tas iespaidos, būs atkarīgs no jūsu personīgajām vajadzībām.

 1. Zema darba laika garantija. Tātad teorētiski vietne, kas tiek mitināta ar iPage, piedzīvos vislielāko dīkstāvi no jebkura pakalpojumu sniedzēja. Atkal tas notiek tikai līdz dažām stundām gadā – tas, vai tas ir jūsu vietnes veidotājs vai pārtraukums, būs atkarīgs no jūsu lauka.
 2. Dublējumi jums maksās daudz – daudz! Katru reizi 100 USD, lai būtu precīzi.
 3. Lēns ātrums. iPage’s plāni nav’t ir ļoti spēcīgs, kas nozīmē zemāku lapas ielādes ātrumu (un potenciāli negatīvu ietekmi uz klasifikāciju).

8. DreamHost

Kravas ietilpības telpa – lieliski piemērota vietnēm, kas paredzētas multividei

DreamHost’Plāni ir bagātīgi ar krātuvi, bet kā nodrošinātājs to nolaiž dažās galvenajās jomās – proti, palīdzībā un atbalstā:

Sākuma mēneša cena Uptime garantija Galvenās iezīmes Domēna vārds iekļauts? Naudas atdošanas garantija? Bezmaksas dublējumi? Palīdzība un atbalsts 24 stundas diennaktī?
2,59 USD
99,95%
Pastāvīgi zemas cenas, daudz krātuves
97 dienas
Netiek piedāvāts

Kas mums patīk par DreamHost

Šeit ir redzamas DreamHost svarīgākās vietas’s Linux mitināšana.

 1. Lētākā atjaunotā hostinga cena. Kaut arī daži pakalpojumu sniedzēji’ Kad cenas jūs patiešām paaugstināsies’atkal no reklāmas perioda, DreamHost’Lētākais kopīgais plāns palielinās līdz tikai USD 4,95 mēnesī – zemākais no visiem šeit piedāvātajiem pakalpojumu sniedzējiem.
 2. Bagātīga uzglabāšana. Visa veida mitināšanas vietnē DreamHost’Plāni regulāri piedāvā visvairāk krātuves.

Ko varētu uzlabot

Un tagad, zemākie elementi.

 1. Nekad nav palīdzības un atbalsta pa tālruni vai tiešraidē. Jūs varat pieprasīt atbalstu, izmantojot biļešu pārdošanas sistēmu, bet citādi viņi paliek atbildīgi par sevi – nevis kaut kas mēs’d iesaku, it īpaši tiem, kas vēl nav mitinājušies.
 2. DreamHost to nedara’neizmantojiet cPanel. cPanel ir nozares standarta mitināšanas informācijas panelis, un to ir viegli izmantot. DreamHost izmanto savu paneli, kas tur nozīmēs’ir neliela mācīšanās līkne, ja pievienojaties pēc tam, kad vietne iepriekš mitināta citur.

9. Hostinger

Atbrīvotas funkcijas, bet ļoti lētas diskontētās cenas

Hostinger ir klasisks pakalpojuma sniedzēja piemērs, kur jūs atrodaties ‘dabū to, ​​par ko maksā’. Jā, cena, kuru jūs maksājat, ir ļoti zema, bet jūs to apkalpojat’re kļūst diezgan atņemti atpakaļ, kas uzvarēja’t būt visiem:

Sākuma mēneša cena Uptime garantija Galvenās iezīmes Domēna vārds iekļauts? Naudas atdošanas garantija? Bezmaksas dublējumi? Palīdzība un atbalsts 24 stundas diennaktī?
1,95 USD
99,91%
Pastāvīgi zemas cenas, daudz krātuves
Ar dažiem plāniem
30 dienas
Netiek piedāvāts

Kas mums patīk par Hostinger

Šeit ir Hostinger’Galvenie plusi:

 1. Ļoti zemas reklāmas cenas. Hostinger piedāvā lētāko veidu, kā mitināt jūsu vietni, ar viszemākajām reklāmas cenām. Tā’Ir vērts atzīmēt, ka lētākais plāns tiek atjaunots par tādu pašu cenu kā ekvivalenti GoDaddy, Bluehost un InMotion plāni (7,99 USD), tiklīdz akcija ir beigusies..
 2. Bezmaksas dublējumi. Katru dienu Premium un Biznesa plāniem (un augstāk) un katru nedēļu citādi.

Ko varētu uzlabot

Ir dažas svarīgas jomas, kuras Hostinger būtu jārisina, lai konkurētu par labāko vietu:

 1. Nav palīdzības un atbalsta tiešajā tērzēšanā vai pa tālruni. Tāpat kā DreamHost, biļešu pārdošanas sistēma ir vienīgā jūsu iespēja.
 2. Sliktākā darbības laika garantija. Solot tikai 99,91%, tas ir viszemākais, ko garantējis jebkurš pakalpojumu sniedzējs, lai gan tas piedāvā 5% atmaksu no jūsu ikmēneša rēķina, ja uptime nolaižas zem 99,9%.
 3. Nav īpašu hostinga plānu. Tas nozīmē, ka tur’s stikla griesti jūsu vietnei’izaugsme caur Hostinger.

Labākie Linux mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: kopsavilkums

Paldies, ka esat pie mums, kad pārskatījām labākos Linux tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus! Vai jums’Mēs iesakām, ka iesācējs, kurš meklē vairāk atbalsta, vai pieredzējis hostinga speciālists, kas meklē kaut ko ar bagātīgu īpašību’esat atradis savu ideālo pakalpojumu sniedzēju. Ļaujiet’Atkārtojiet mūsu labāko izvēli vēlreiz:

9 labākie Linux servera mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

 1. Bluehost – Labākais kopējais Linux mitināšanas pakalpojumu sniedzējs
 2. HostGator – Vislabākais izmantojamībai
 3. Kustībā – Vislabākais koplietošanas un VPS mitināšanas plāniem
 4. A2 mitināšana – Vislabākais mākoņu mitināšanai
 5. Vietne – Uzticama, ar labu palīdzību un atbalstu
 6. Ej tēti – Daudz papildu priekšrocību un funkciju
 7. iPage – Lēti plāni, bet uz ātruma rēķina
 8. DreamHost – kravas noliktavas telpa; lieliski piemērots plašsaziņas līdzekļiem paredzētām vietnēm
 9. Hostinger – Atdalītas funkcijas, bet lētas diskontētas cenas

Bluehost ir labākais kopējais Linux mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ar plašu plānu izvēli visos mitināšanas veidos. Ja rodas šaubas, izmēģiniet Bluehost.

Ja jūs’atkārtoti mitinot nelielu vietni vai jau zināt, ka jums ir nepieciešama kopīga vai VPS mitināšana, dodieties uz InMotion. Jūs’Jūs saņemsit daudz atbalsta, bezmaksas pārsūtīšanu uz vietni (ja nepieciešams) un parasti ļoti izdevīgu pakalpojumu.

Ja jūs’atkārtotas vietnes ar lielu trafiku vadīšana un maksimāla darba laika uzturēšana pēc iespējas augstākā līmenī ir galvenā prioritāte, apskatiet HostGator.

Ja jūsu galvenās rūpes ir pēc iespējas zemākas izmaksas, skatieties uz iPage, DreamHost un Hostinger – lai gan bieži vien uz spēles tiek likts tikai dolārs, mēs to nedarītu.’Neiesakām pāriet tieši šiem pakalpojumu sniedzējiem, vispirms nepārbaudot trīs labākos.

Un ja tur’s jebko, ko mēs patiekam’t pārklāts, vai jūs’Vēlaties, lai mēs palīdzētu ar personīgu ieteikumu, lūdzu, paziņojiet mums komentāros – mēs’d patīk dzirdēt no jums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map