9 labākie mazo uzņēmumu vietņu veidotāji: kurš no jums ir piemērots?

labākie mazo uzņēmumu vietņu veidotājiVietnes izveidošana ir lielisks veids, kā reklamēt savu mazo biznesu un sasniegt vairāk klientu. Un vēl labāk, pateicoties vilkšanas un nomešanas vietņu veidotājiem, jūs varat to izveidot tikpat daudz laika, cik nepieciešams, lai pagatavotu labas Pateicības dienas vakariņas. Šis raksts palīdzēs jums precīzi izlemt, kurš mazo uzņēmumu vietņu veidotājs jums ir piemērots.


Kamēr tur’s nē ‘viens izmērs der visiem’ variants, mēs’mēs esam spējuši atrast deviņus labākos mazo uzņēmumu vietņu veidotājus, koncentrējot savus pētījumus uz šādām galvenajām jomām, kuras, mūsuprāt, ir sevišķi svarīgas veiksmīga mazo uzņēmumu vietnēm: lietošanas ērtums, funkciju kvalitāte, dizaina elastība, palīdzība un atbalsts, jo kā arī naudas vērtību.

Kā vienmēr, mēs’mēs arī ņēmām vērā mūsu klientu novērtējumu. Lai aprēķinātu šo punktu skaitu, mēs iegūstam reālus lietotājus, lai pārbaudītu katru celtnieku, izmantojot to, izveidojot mazu uzņēmumu vietni, sekojot īsu brīdi.

9 labākie vietņu veidotāji maziem uzņēmumiem

 1. Wix – labākais vispusīgās vietnes veidotājs maziem uzņēmumiem.
 2. Squarespace – vislabāk piemērots ātri augošiem maziem uzņēmumiem vai jaunizveidotiem uzņēmumiem.
 3. Weebly – lieliska cenas / kvalitātes attiecība.
 4. GoDaddy – labākais laika ziņā apzinīgiem mazo uzņēmumu īpašniekiem.
 5. WordPress.com – labākais vietņu blogošanai.
 6. Duda – labākais veidņu dizains, taču ierobežota radošā brīvība.
 7. Pārsteidzoši – vislabāk palīdzībai un atbalstam, kā arī vairāku mazu vietņu izveidošanai.
 8. Vietne123 – visvieglāk lietojama.
 9. Jimdo Creator – vienkāršs, taču tam trūkst kvalitātes iespēju.

Wix ir labākais kopējais vietņu veidotājs maziem uzņēmumiem – vairāk nekā 500 nozarei specifisku veidņu izvēle apvienojumā ar īpaši vieglu iestatīšanu ir veiksmīga kombinācija. Laukumam Rudens ir skaisti dizaini un liela mērogojamība, savukārt Weebly piedāvā nepārspējamu naudas vērtību.

Mēs’Detalizēti pārskatīsim katru no šiem deviņiem celtniekiem, iekļaujot galvenos plusus un mīnusus, kā arī cenu noteikšanu un daudz ko citu.

Papildu informācija

 • Ja zināt, ka vēlaties izveidot e-komercijas vietni un pārdot produktus, apskatiet mūsu 5 labākā e-komercijas programmatūra raksts, kurā īpaši runāts par labākajiem celtniekiem, lai jūs veiktu pārdošanu tiešsaistē
 • Salīdziniet Labākie vietņu veidotāji mūsu padziļinātajā pārskatā
 • Izlemiet, kurš vietņu veidotājs ir vispiemērotākais jūsu mazajam biznesam, salīdzinot mūsu piedāvātās labākās izvēles Vietņu veidotāju salīdzināšanas diagramma

1

Wix

Labākais vispusīgais vietņu veidotājs maziem uzņēmumiem

Wix ir mūsu labākais vietņu veidotājs maziem uzņēmumiem jo tas’tas ir jaudīgs, vienkārši lietojams un, izmantojot vietni, piedāvā lielu elastību.

Varat stundās izveidot sava mazā biznesa vietni un tiešsaistē nokļūt patiešām ātri un vienmērīgi.

Ja jūs’Ja vēlaties tiešsaistē palielināt zīmola atpazīstamību un vēlaties, lai lietas būtu vienkāršas, Wix noteikti ir jūsu veidotājs. Wix’s vilkt un nomest funkcionalitāte nozīmē jūs don’t nav vajadzīgas nekādas tehniskas vai projektēšanas prasmes izveidot profesionālu un pievilcīgu mazā biznesa vietni.

Plusi mīnusi# 1# 2
Tā vilkšanas un nomešanas veidotājs piedāvā lielisku radošu vadību, nezinot, kā kodētJūs varat’Kad vietne tiek aktivizēta, nemainiet veidnes. Pārprojektēšanai jābūt no zemes uz augšu
Mūsu vietnē celtnieku lietotāju pārbaude Wix bija tas būvnieks, kuru cilvēki visdrīzāk ieteicaLai arī pluss daudziem, pieejamais pielāgošanas apjoms jau agri var justies milzīgs

Tātad don’neuztraucieties, ja tādas kodēšanas valodas kā HTML jums šķiet svešas. Tu uzvarēji’Tas ir jāsaprot, lai izveidotu skaistu vietni, izmantojot Wix.

Jūs varētu uztraukties, jo Wix ir tik vienkārši uzņemt un lietot, ka visas uz tā izveidotās vietnes izskatās vienādi.

Un jūs vēlaties izveidot maza biznesa vietni’s unikāls, don’t jūs?

Labās ziņas ir tas, ka ar Wix jūs iegūstat lielu brīvību veidot maza biznesa vietni ar īstu personību, jo Wix piedāvā vairāk nekā 500 profesionāli izstrādātas veidnes, kas aptver jebko, sākot no kosmētikas māksliniekiem un beidzot ar vintage automašīnām..

Wix fotogrāfijas veidnesWix satriecošās veidnes ļauj jums izveidot profesionālu mazo uzņēmumu vietni, netērējot naudu dizainerim

Tikai tāpēc, ka Wix ir vienkārši lietojams, to nedara’Tas nenozīmē, ka tiešsaistes uzņēmumu īpašniekiem tā piedāvā vienkāršu funkcionalitāti. Izmantojot Wix, jūs varat:

 • Pievienojiet tikšanās kontaktinformācijas veidlapas un tiešsaistes rezervācijas veidlapas (lieliski, ja jūs’atkārtoti iesaistīties mazā tirgotājā vai pieprasīt rezervāciju, piemēram, pie zobārsta).
 • Izveidojiet un nosūtiet rēķinus un sekojiet maksājumiem – ar visu to vienuviet pārvaldīt savas finanses ir viegli.
 • Pievienojiet pielāgotas viktorīnas, aptaujas un kontaktinformācijas veidlapas, kas ļauj uzzināt, ko domā jūsu klienti.
 • Ievietojiet video fonu (nepieskaroties kodam), lai jazz izveidotu savu vietni un piešķirtu tai WOW koeficientu.

Wix tiešām ir bezmaksas versija, bet, ja jūs’Re nopietni vēlas izveidot veiksmīgu tiešsaistes biznesu’Ir noteikti vērts pāriet uz apmaksātu plānu, lai izmantotu premium iespējas. Apmaksāti plāni svārstās no USD 13 mēnesī līdz USD 49 mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu), tātad’Ir viegli sākt mazu un jaunināt pēc nepieciešamības.

Tomēr mēs iesakām sākt vismaz Neierobežoto plānu (USD 17 mēnesī) no sākuma, jo tādā veidā jūs’Jūs varēsit pieprasīt jūsu bezmaksas USD 300 reklāmas kuponos (USD 100 ar Google reklāmām, Bing reklāmām un vietējiem ierakstiem). Tas attiecas tikai uz vietnēm, kuras nesen ir apmaksātas reklāmas, taču tas ir lielisks veids, kā pārlapot šos kanālus, neuztraucoties par savas grūti nopelnītās naudas pazaudēšanu.

Spēcīgs nesenais Wix papildinājums ir bijis tā ADI veidotājs – tas ir mākslīgā dizaina intelekts. Wix ADI uzdod jums jautājumus par jūsu vietni un, pamatojoties uz jūsu atbildēm, izveido vietni. Pilnvērtīga biznesa vietne varētu būt nelielas anketas attālumā!

Un, lai jūs varētu izmantot vairāk tehnoloģiju, ir Wix Corvid, kas ļauj jūsu Wix vietnē integrēt pielāgoto kodu. Tā’Tas ir pilnīgi neobligāts, taču lieliski redzēt Wix ēdināšanu visā prasmju spektrā.

Mums patīk arī Wix, jo tas to nodrošina fantastisks klientu atbalsts. Kad jūs’atsākot mājas izveidi savam mazajam biznesam, jebkura jūsu saņemtā palīdzība var radīt reālas pārmaiņas (no savas pieredzes mēs zinām, veidojot mazo uzņēmumu tīmekļa vietnes).

Vietnē Wix visur ir palīdzības pogas, ja jūs’Ja rodas grūtības izveidot īpašu vietnes sadaļu, varat noklikšķināt uz pogas un atrast konkrētu atbildi uz savu jautājumu. Tas ir lieliski, jo, nodibinot tiešsaistes biznesu, tas noņem daudz vilšanās un ļauj jums pašiem tikt galā ar visiem ceļa bloķētājiem..

Wix lietotņu tirgū tagad ir vairāk nekā 200 lietotņu un pakalpojumu, kas aptver jebko no SEO padomiem, kas palīdz jūsu vietnei atrast tiešsaistē, līdz e-pasta rīkiem, kas paplašina jūsu lietotāju bāzi. Jaunākie papildinājumi, kas mums patīk, ir Wix Video, kas ļauj platformai pievienot video ar pielāgotu logotipu, un Wix SEO Wiz atjauninājums, kas ļauj indeksēt jūsu vietni Google tīklā, lai attiecīgie meklētāji (potenciālie klienti) jūsu vietni atrastu..

Kamēr Wix’Veidņu dažādība ir lieliska, jūs varat’Tiklīdz jūs lietosit citu veidni’es to izvēlējos. Tas var būt nomākti, ja mainīsit veidnes’Viss saturs būs jāievieto vēlreiz. Tāpēc pārliecinieties, ka pirmo reizi izvēlējāties pareizo veidni!

Kamēr mēs’d ja jūs ieteiktu tīru e-komercijas veikalu veidotāju, piemēram, Shopify’Ja vēlaties pārdot produktus sava uzņēmuma vietnē, Wix ir pieejami pilnvērtīgi e-komercijas rīki, kurus ir vērts izpētīt, ja’Jūs jau esat Wix ventilators un meklējat iespēju attīstīt savu e-komercijas piedāvājumu.

Kā redzat, tur’Ir daudz iemeslu, kāpēc Wix ir mūsu vietņu veidotājs # 1 maziem uzņēmumiem. Bet don’t tikai ņemsim vērā to. Mēs runājām ar Sara, Cloud Nine Knits dibinātāju, lai uzzinātu par viņas pieredzi, izmantojot Wix, lai izveidotu savu mazo uzņēmumu vietni..

LIETOTĀJU PĀRSKATS: AIZLIEGT DEVĒJUS DEPUSUS

Wix lietotāja pārskats

Sāra’s Wix vietne ļauj viņai pārvaldīt rezervācijas un veikt pārdošanas apjomus savam adīšanas biznesam.

Iedvesmojoties no aizraušanās ar adīšanu, Sāra uzsāka savu mazo biznesu Cloud Nine Knits, lai visā Lielbritānijā iemācītu cilvēkiem tamborēt un adīt rokas, izmantojot milzu dzijas. Sāra izveidoja savu vietni, jo viņai bija nepieciešama vieta tiešsaistē, kur viņa varēja pārvaldīt savu darbnīcu rezervāciju, kā arī pārdot nelielu roku adītu izstrādājumu klāstu..

Q&A ar Sāru

Kā jūs nolēmāt, ka Wix bija jums piemērots vietnes veidotājs?

“Pēc tam, kad pagātnē biju cīnījies ar citu vietņu veidotāju un jutos ierobežots ar tās veidnēm, es vērsos pie Wix, jo tā apgalvo par vienkāršību. Es uzreiz iemīlēju Wix Editor, kas man deva profesionālus rezultātus ar nulles kodēšanas zināšanām.”

Cik viegli bija izveidot jūsu vietni?

“Es atradu Wix super intuitīvu. Es izvēlējos nedaudz noformēt dizaina brīvību, izmantojot Wix Editor (nevis izmantot veidni), un velciet un nometiet funkcijas padarīja lapu veidošanu tik vienkāršu. Man patika, kā es varēju pārslēgties starp izkārtojumiem un dizaina funkcijām un redzēt tos atjaunināt uz ekrāna, līdz beidzot izvēlējos to, kas man patika vislabāk. Arī Wix lietotnes padarīja brīvas vietas pievienošanu manai vietnei.”

“Es ļoti iesaku Wix ikvienam mazā uzņēmuma īpašniekam, kuru satieku, tā ērtai lietošanai, centralizētām biznesa funkcijām un ērtībai, lai varētu to visu pārvaldīt no sava tālruņa.”

Cik ilgs laiks bija nepieciešams jūsu vietnes izveidošanai?

“Pagāja pāris stundas, lai iegūtu galvenās lapas, kā es tās gribēju. Tā bija vieglā daļa. Pēc tam vajadzēja vēl dažas dienas, kamēr tika pārveidots un pārrakstīts mans saturs – būt perfekcionistam var būt daudz laika!”

Kas’s viens uzlabojums jums’d padarīt Wix?

“Es’es mīlu, lai rezervēšanas sistēmā būtu nedaudz vairāk funkcionalitātes: piemēram, spēja dot maniem klientiem īpašas iespējas, piemēram, pirms darbnīcas ļaut viņiem izvēlēties dzijas krāsu no opciju saraksta.”

Kā vietnes izveidošana ir devusi labumu jūsu biznesam?

“Tas ir mana biznesa centrālais punkts. Es’d var tikt pazaudēts bez tā, un mans bizness nav tik veiksmīgs! Es to izmantoju, lai veiktu visas rezervācijas, pārdotu produktus, pārvaldītu savu klientu kopienu, dalītos ar video pamācībām, nosūtītu rēķinus un pārvaldītu maksājumus, vadītu e-pasta mārketinga kampaņas un reālā laikā izsekotu vietnes apmeklētājiem. Un pats brīnišķīgākais ir tas, ka es to visu lielākoties daru no sava tālruņa lietotnes Wix, lai kur arī es atrastos.”

Citi noderīgi ceļveži

 • Wix apskats – padziļinātam Wix apskatam
 • Wix cenu pārskats – kurš plāns ir piemērots jums?
 • Wix e-komercijas apskats – ja jūs pārdodat tiešsaistē ar Wix?
 • Kā lietot Wix – mūsu vienkāršais soli pa solim par Wix vietnes izveidošanu
 • Wix vs Weebly vs Squarespace – salīdziniet mūsu trīs galvenos vietņu veidotājus

2

Kvadrāts

Vislabāk ātri augošiem maziem uzņēmumiem vai jaunizveidotiem uzņēmumiem

Mazs bizness ar lieliem plāniem? Kvadrāts ir pamatota izvēle.

Laukumu laukums var nebūt tik vienkārši izmantojams kā Wix (galvenais velciet un nomainiet veidotāju) vai e-komercijas speciālistu (Shopify un BigCommerce), taču tās skaisti veidotās veidnes un fenomenālā attēla kvalitāte padara to par patiešām unikālu piedāvājumu.

Plusi mīnusi# 1# 2
Kvadrāts’S SEO funkcijas ir patiešām spēcīgas – ideāli, ja jūs’jūs meklējat, lai jūsu vietne tiktu atrasta meklēšanas rezultātosNav tik vienkārši lietojams kā dažas no alternatīvām. Ja jūs’jūs esat apmierināts ar jums’Būs labi, bet ja tu’re Wix, Weebly vai GoDaddy jums labāk kalpotu
Sociālo mediju integrācija ir lieliska. Jūs’Jūs vēlaties izzināt pasauli par savu biznesu, un netraucēta sociālo mediju klātbūtne to padara daudz vienkāršākuNav neviena lietotņu veikala – jūs’paļaujoties uz iebūvētām funkcijām (kuras ir ļoti labas), taču uzvarēja’t nespēj pielāgot funkcionalitāti daudz tālāk

Kvadrāts’S SEO funkcijas ir patiešām spēcīgas. Ja SERP (meklētājprogrammu rezultātu lapa) dominēšana ir jūsu dienaskārtībā – un lielākajai daļai mazo uzņēmumu tā vajadzētu būt – tad tā’Tas noteikti ir stabils pamats panākumiem. Mēs’Squarespace SEO pārskatā esam iedziļinājušies ļoti detalizēti, kas tieši to padara par labu – un kā to pilnībā izmantot – tāpēc pārbaudiet, lai iegūtu vairāk informācijas.

Kvadrāts’s veidnes ir noslīpētas, un to tīrās līnijas piešķir patiesi profesionālu vibe. Ar kvadrātu’Attēlos klienti var pietuvināt produktus un pārbaudīt tuvplānu (ideāli, ja jūs’tāda produkta kā trenažieru reklamēšana). Ātrais skats ļauj lietotājiem lasīt produktu’informāciju un pievienojiet to viņu grozam. Tas ir lieliski, jo jūs’padarot to pēc iespējas vienkāršāku klientam.

Laukums ir daudz vairāk nekā skaista seja, un tas’s pārsteidzoši lēti, too.

Ja jūs’jūs nevēlaties pārdot produktus tiešsaistē, jūs’Es saņēmu izvēli Personīgais plāns (USD 12 mēnesī) vai Biznesa plāns USD 18 mēnesī (par abiem maksā katru gadu). Nav pārsteigums, kurš no mums’d iesakām biznesam šeit – biznesa plānā jūs iegūstat vairāk analītisko un mārketinga funkciju, tāpēc atziņas ir vērts papildu 6 USD mēnesī.

Arī biznesa plānā jūs faktiski varat pārdot, bet ja jūs’mēs galvenokārt esam e-komercijas bizness’d noteikti iesaku doties vismaz uz Tirdzniecības pamatplāns (USD 26 mēnesī, rēķins tiek izrakstīts katru gadu). Atkal, maksājot tikai nedaudz vairāk, jūs atbloķējat visu vērtīgo, e-komercijai raksturīgo funkciju klāstu – šajā gadījumā, cita starpā, integrējot grāmatvedību un etiķešu drukāšanu.

Dodieties tālāk uz Squarespace’cenu lapa, lai iegūtu vairāk informācijas par to’tie ir iekļauti katrā plānā, un atcerieties, ka varat izmēģināt jebkuru plānu 14 dienas bez maksas. Vietņu veidotāju ekspertu lasītāji var arī saņemt 10% atlaidi no apmaksātiem plāniem, izmantojot mūsu ekskluzīvo piedāvājuma kodu.

Vairāk nekā jebkurš cits celtnieks jūs varat padarīt savu mazā biznesa vietni tādu, kā tā izskatās’s ir profesionāli izstrādāts, un jums pašam nav jāizdomā kods. Izkārtojuma funkcijas, piemēram, Cover Pages – vienas ritināšanas lapas – patiešām var padarīt jūsu mazā biznesa vietni izceļas no pūļa.

Vienā vietnē varat instalēt vairākas veidnes un vienlaikus strādāt pie vairākiem dizainparaugiem.

Fotoattēlu kvadrātu veidnesSquarespace skaisto veidņu klāsts nozīmē, ka varat piesaistīt klientus, nezinot nevienu kodu vai nolīgstot profesionālu dizaineru

Squarespace piedāvā arī lieliskas iespējas, lai izveidotu emuāru, lai atbalstītu jūsu vietni (izcils veids, kā pievienot personību savam biznesam un piepildīt jūsu vietni ar patiesi unikālu saturu), un tajā ir dažas patiešām izcilākās iespējas:

 • Uz mobilajām ierīcēm reaģējošas veidnes – satura lielums tiks automātiski mainīts, tāpēc jūsu vietne izskatīsies lieliski neatkarīgi no ierīces, kuru izmantojat jūsu klients.
 • Liela dažādība veidošanas iespēju – ar Squarespace jums’jūs patiešām varat apzīmogot savu zīmi savā vietnē, viegli pielāgojot dizainu, sākot ar fontiem un krāsām līdz pat sānjoslas platumam un fona attēliem. Tā’Ir arī ļoti vienkārši pārslēgt titullapas veidnes, kad uzskatāt, ka vietne ir jāatsvaidzina.
 • Lieliska vietnes kontrole – Jūs varat pievienot tādas funkcijas kā paziņojumu josla (lieliski, ja jūs’esam ieguvuši, piemēram, jaunu produktu) un mobilās informācijas joslu, kas racionalizē jūsu vietni apmeklētājiem mobilajā ierīcē un parāda īsinājumizvēlni ar galveno informāciju, piemēram, kontaktinformāciju un darba laiku.
 • Pievienojieties sociāli – jūs varat integrēt savu Squarespace vietni ar plašu sociālo mediju platformu un pat ievilkt saturu no noteiktām platformām tieši savā lapā.

Tomēr, Laukuma laukums nav’t tikpat intuitīva kā Wix un var justies ierobežojoša – tā’s vienkārši nav tik pielāgojama un prasa vairāk laika, lai sasniegtu ātrumu. Jūsu vietnes izmaiņas prasa ilgāku laiku, un laukums Squarespace’s veidnes ir ierobežotākas nekā citi mūsu ieteiktie celtnieki. Ja jūs’jūs neesat dizaineris, Squarespace’Stils redaktors var būt grūts rīks, lai saņemtu ar to.

Citi noderīgi ceļveži

 • Pārskats “Squarespace Review” – lai iegūtu detalizētu “Squarespace” pārskatu
 • Pārskats par kvadrātveida cenu noteikšanu – par padziļinātu kvadrātu sadalījumu’cenu noteikšanas plāni
 • Squarespace piedāvājuma kods – saņemiet 10% atlaidi jebkuram Squarespace plānam, izmantojot mūsu ekskluzīvo atlaižu kodu
 • Pārskats par kvadrātu e-komerciju – uzziniet, kā mēs vērtējam e-komercijas kvadrātu
 • Kā lietot laukumu – mūsu vienkāršais deviņu soļu ceļvedis vietnes Squarespace izveidošanai
 • Wix vs Squarespace – kuru jums vajadzētu izvēlēties?

3

Weebly

Lieliska naudas attiecība

Weebly ir labākais jums’jūs meklējat vienkāršāko ceļu, kā iegūt savu mazo biznesu tiešsaistē, un don’nav vajadzīga izdomāta vietne, kurā būtu daudz funkciju – tā’Tas ir lielisks rīks tiešsaistes uzņēmējdarbības uzsākšanai par ļoti nelielu naudu (plāni sākas tikai ar USD 6 mēnesī, maksājot katru gadu)..

Tā’Ir arī ļoti viegli mainīt attēlus un kopēt. Jūs patiešām varētu izveidot pienācīga izskata veikalu Weebly starp brokastīm un pusdienām – patiesībā, iespējams, starp brokastīm un pusdienām, ja būtu pieņemami.

Plusi mīnusi# 1# 2
Rezultāti par ļoti izdevīgu cenu (4,1 / 5).Jūs varat’t pats neatjaunojiet vietnes. Ja pārdomājat par izdzēstu vietni, jums būs nepieciešama Weebly komandas palīdzība
Weebly ir ļoti daudz lietotņu. Ko jūsu vietne var un ko var?’Tas faktiski ir atkarīgs no jumsLietotnes ir lieliskas, taču, lai piekļūtu lielākajai daļai no tām, ir nepieciešams piemaksu plāns

Weebly’Apmaksāti plāni nāk ievērojami lētāk nekā lielāki konkurenti, kas nozīmē, ka jūs’Es tiešām saņemšu savu naudu’Ir vērts jaunināt, pārsniedzot bezmaksas vai pamata apmaksātos plānus.

Pēc brīvā plāna, jūs’Tiksiet piesaistīts apakšdomēnam Weebly.com (jūsu vietnes nosaukums, kas parādās pārlūkprogrammā’meklēšanas josla, piemēram, cooltrainers.weebly.com). Tāpēc, kā vienmēr, ja vēlaties izveidot profesionāla izskata mazā biznesa vietni, mēs iesakām reģistrēties kādā no Weebly’Ļoti saprātīgi apmaksāti plāni. Tie svārstās no personīgā plāna USD 6 mēnesī / mēnesī līdz snieguma plānam USD 26 mēnesī mēnesī ar profesionālo plānu (USD 12 mēnesī), kas atrodas starp tiem. Mēs iesakām sākt veiktspējas plānu, jo tas nodrošina daudz e-komercijas funkciju, kas jebkurai veiksmīgai biznesa vietnei būs vajadzīgas ātrāk, nevis vēlāk. Piemēram, šis ir vienīgais Weebly plāns, kurā jūs varat pieņemt maksājumus, izmantojot PayPal, kas ir ieteicamā maksājuma metode daudziem pircējiem. Veiktspējas plāns arī dod jums piekļuvi uzlabotas e-komercijas atziņām, lai paaugstinātu savu veikalu.

Bet ļaujiet’Atgriezieties pie tā, cik ērti ir izmantot Weebly – citiem vārdiem sakot, ļoti viegli.

Pielāgojami, iepriekš izstrādāti izkārtojumi, kas vērsti uz noteiktām nozarēm, to nozīmē’Ir patiešām viegli ienirt un sākt veidot sava mazā biznesa vietni. Veeblijā’rediģēšanas režīmā, kā jūs redzat savu vietni, kā tā tiks parādīta tiešsaistē. Tas ietaupa jūsu laiku, jo jums nav’nav jāmainās no rediģēšanas režīma uz priekšskatījuma režīmu.

Weebly biznesa tēmasVietņu veidotāji ļauj jums izveidot lieliskas mājas lapas savam mazajam biznesam ar augstākās kvalitātes navigācijas joslām

Tas viss padara Weebly lieliski piemērotu maziem uzņēmumiem, kurus varbūt nevajag’Jums nav nepieciešama izdomāta funkcionalitāte, un viņi tikai vēlas parādīt produktus vai pakalpojumus skaidrā, vienkāršā un pieejamā veidā.

Weebly ir diezgan spēcīgs audio un video jomā, un spēja pievienot HD video Pro plānam nozīmē, ka varat savai vietnei pievienot reālu krāšņu pieskārienu. Tā’tas pastāvīgi uzlabojas, taču tas joprojām ievērojami atpaliek no konkurentiem, piemēram, Wix un Squarespace, gan funkciju, gan dizaina kvalitātes / dažādības ziņā (piemēram, Weebly ir 40 veidnes – Wix ir vairāk nekā 500).

Ja jums ir zināmas zināšanas par HTML un CSS (Cascading Style Sheets – izmanto, lai formatētu tīmekļa lapu izkārtojumu, piemēram, tabulas izmērus un teksta stilus), vai arī jūs zināt kādu, kas var palīdzēt, Weebly dod jums piekļuvi koda redaktoram, tas nozīmē, ka jūs varat ķerties klāt un veikt izmaiņas, kas jūsu vietnei piešķir patiesi unikālu izjūtu.

Citi noderīgi ceļveži

 • Weebly apskats – 12 galvenās lietas, kas jums jāzina par Weebly
 • Weebly cenu apskats – vai plāni ir tā vērts?
 • Weebly e-komercijas apskats – detalizēts Weebly apskats’tiešsaistes pārdošanas rīki
 • Kā lietot Weebly – viegli izpildāms ceļvedis par Weebly vietnes izveidi
 • Weebly vs Squarespace – uzziniet, kurš no jums ir vislabākais

4

Ej tēti

Vislabākais laika apzināšanās mazo uzņēmumu īpašniekiem

GoDaddy ir lielisks, lai ātri iegūtu mazu uzņēmumu vietni. Celtnieks ir ērti lietojams un vienkārši noformēts, un to, kas tam trūkst stila, tas veido ar ērtībām. Tā’s ātrākais produkts vietnes izveidošanai, tāpēc tas ir’Tas ir ļoti ērti tiem, kuriem ir īss laiks.

Plusi mīnusi# 1# 2
Lieliski, ja vēlaties ātri izveidot pilnībā funkcionējošu uzņēmuma vietni.Nav vislabāk piemērots vairāk mākslinieciskām industrijām. GoDaddy ir diezgan taisns malu celtnieks.
Piedāvā uzlabotu e-komercijas funkcionalitāti, ļaujot pievienot līdz 5000 izstrādājumiem un pielāgot piegādes iespējas tieši celtniecībā.

Tās veidņu izvēle ir lieliska, un, pārslēdzoties starp tām, vietne automātiski pārformatējas. Šī ir ļoti noderīga funkcija, kas patiešām GoDaddy atšķir no tāda celtnieka kā Wix.

GoDaddy mazo uzņēmumu veidnesTā vietā, lai žonglētu piecus dažādus abonementus pieciem dažādiem pakalpojumiem, galvenā GoDaddy priekšrocība ir tā, ka tas dara mazliet visu.

Vilkšanas un nomešanas celtnieks ir strukturēts un viegli lietojams, lai arī tam nav stilīgāku celtnieku spožuma. Ja jūs’re nav radošs tips, GoDaddy’Mākslīgais dizaina intelekts (ADI) pēc jums var radīt visu vietni’ve atbildēja uz dažiem jautājumiem.

GoDaddy nesen ir palielinājis savas e-komercijas funkcijas un pārvaldības rīkus. Jūs varat savam krājumam pievienot līdz 5000 produktu, un piegādes metodes ir iebūvētas. Ir daudz maksājumu iespēju (protams, iekļautas kredītkartes un PayPal)..

Tomēr tas joprojām ir diezgan saprātīgi. Lētākais plāns (pamatplāns) maksā tikai USD 10 mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu). Mēroga otrajā galā e-komercijas plāns atmaksās jums USD 25 mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu), un vidū ir divi plāni. Visi plāni nāk ar ļoti dāsnu viena mēneša bezmaksas izmēģinājumu.

Tā vietā, lai žonglētu piecus dažādus abonementus pieciem dažādiem pakalpojumiem, galvenā GoDaddy priekšrocība ir tā, ka tas dara mazliet visu. Jūs varat parūpēties par domēna reģistrāciju, tīmekļa mitināšanu un tīmekļa vietnes izveidi vienuviet.

Tiešsaistes savienošana ar GoDaddy ir bez piepūles, taču tā ir’s nedaudz ierobežo, salīdzinot ar celtniekiem, piemēram Wix un Kvadrāts. Tomēr, lai ātri un ērti tiešsaistē atvērtu savu mazo biznesu’Pieejamas dažas labākas platformas.

Citi noderīgi ceļveži

 • GoDaddy vietnes veidotāja pārskats – saņemiet pilnu informāciju par GoDaddy’vietnes veidotājs
 • GoDaddy e-komercijas apskats – vai tā ir pareizā izvēle, pārdodot tiešsaistē?
 • Vietnes izveidošana vietnē GoDaddy – mūsu vienkāršais, soli pa solim, kā sākt darbu
 • Wix vs GoDaddy – divu populāru vietņu veidotāju padziļināts salīdzinājums

5

WordPress.com

Vislabākais vietņu blogošanai

WordPress.com ir ļoti daudz ‘viss par emuāru’. Ja jūsu bizness lielā mērā ir atkarīgs no emuāru veidošanas – vai faktiski tas ir emuārs -, tad jūs’Es ar šo celtnieku sadevu zeltu. Tomēr par visu citu jūs’Visticamāk, ka tas būs pārāk ierobežojošs.

Plusi mīnusi# 1# 2
Nāk ar lieliskiem iebūvētiem emuāru veidošanas rīkiem un funkcijāmĻoti ierobežots jebkas, kas vēl nav’t emuārs – domājiet par stingrām veidnēm, neapmierinošām funkcijām un novecojušu aizmugures versiju
Īpaši lētas cenas – apmaksāti WordPress.com plāni sākas tikai ar USD 5 mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu)Lai veiktu vairāk nekā vienkāršāko pielāgošanu, jūs’Jums būs vajadzīgas dažas zināšanas par kodēšanu

WordPress.com ir izveidots emuāru veidošanai, un mēs patiešām to varam’t uzsvērt, ka pietiekami. Ja jūsu mazais bizness ir balstīts uz emuāriem, sagatavojieties virknei īpaši noderīgu funkciju, piemēram, komentāriem, atzīmēm, atzīmēm Patīk, kategorijām un lai jūsu ziņas tiktu parādītas emuārā ‘Lasītājs’ lai abonētie lasītāji varētu tos redzēt savā plūsmā.

Ja jūsu bizness tomēr nav emuārs, jūs’Jums tas būs aptuvens laiks. Bet hei, don’neņemiet vērā to – lietotāju testēšanas laikā dalībniekiem deva stundu, lai izveidotu fiktīva biznesa vietni. ‘Krasta kafijas nams’ uz īsu brīdi un lūdza viņus izteikt mums savas domas.

Viens īpaši neapmierināts dalībnieks, kas izmanto WordPress.com, sacīja:

“Es to ienīdu, es patiešām ienīstu. Tas tiešām nav’t mana tējas tase neatkarīgi no tā.”

Un pārējie dalībnieki nebija’Arī tas nav īpaši brīvi – viņi secināja, ka viss ir vienkārši’t intuitīvi, un viņi to nedarīja’t., lai sasniegtu gandrīz tikpat lielu progresu stundā, kā viņi’d gaidāms. Tā’Nav pārsteigums, ka WordPress.com diezgan daudz bombardēja, kad nonāca pie Klienta rādītāja, iegūstot visu pārbaudīto celtnieku (kopīgo) zemāko atzīmi (3.5 / 5). Tas arī ieguva tikai 2,4 / 5 par dizaina elastīgumu; tā’Ir grūti izveidot WordPress.com veidnes.

Tātad, blogojot blogu, vai WordPress.com ir kādas atpirkšanas īpašības? Tās pieejamība noteikti ir milzīgs pluss’s ir pieejams bezmaksas plāns un apmaksāti plāni, sākot no tikai USD 5 mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu). Lētākais plāns – ‘Personīga’ plāns – nāk arī ar pielāgotu domēnu un tiešsaistes tērzēšanas atbalstu. Tas’s ir diezgan mazliet sprādziena jūsu buks.

Ja jūs’Esiet pacietīgs un vēlams, lai jums būtu mazliet zināšanu par kodēšanu, jūs noteikti varētu likt WordPress.com darboties jūsu biznesa vietnē – jūs’re, vienkārši nepadarot to par vieglu sev ar jebkādiem līdzekļiem.

Citi noderīgi ceļveži

 • WordPress.com pārskats – atklājiet šī emuāru veidošanas veidotāja priekšrocības un trūkumus
 • WordPress.com vs WordPress.org – saprotiet atšķirību starp WordPress platformām
 • Labākās emuāru veidošanas platformas – ja jums ir nepieciešams emuārs, izvēlieties no šī saraksta

6

Duda

Labākie veidņu dizaini, taču ierobežota radošā brīvība

Duda sevi dēvē par vietņu veidotāju web dizaineriem, bet don’t to neatlaidīs. Tā’Patiešām ir ļoti vienkārši izveidot vienu vietni savam biznesam, un lētākais plāns maksā tikai USD 14 mēnesī.

Plusi mīnusi# 1# 2
Vairāk nekā 90 labi izstrādātu veidņu, no kurām izvēlētiesNav labākais risinājums SEO atbalsta ziņā
Iespēja izveidot personalizētus lietotāju braucienus, pat izmantojot lētāko plānuPielāgošanas iespējas ir diezgan ierobežotas – nav lieliski piemērotas tiem, kuri vēlas daudz radošas brīvības

Tātad, ko mēs varam jums pastāstīt par Dudu? Pirmkārt, veidnes ir labas. Patīk, tiešām labs. Protams, viņi to nedara’Visiem ir tik moderns, minimālistisks izskats, kāds jums rodas, izmantojot Squarespace, taču tie kaut kā jūtas reāli – piemēram, vietnes, kuras jūs katru dienu laimīgi izmantojat ikdienas biznesam..

Tas’Tāpēc Duda ir populārs mazo uzņēmumu vietņu dizains, novērtējot ar 4,6 / 5, savukārt Squarespace joprojām ir portfeļa vai fotografēšanas vietņu top – būtībā jebkas, kas’super vadīts attēls.

Bet tas, kas mūs visvairāk satrauc par Dudu? Personalizēts. Lietotājs. Ceļojumi.

Tātad Duda šobrīd piedāvā divus plānus – vienu plkst USD 14 mēnesī mēnesī vienas vietnes celtniecībai, bet aģentūrai USD 74 mēnesī mēnesī. Pat vislētākajā plānā jūs varat mainīt veidu, kā lietotāji redz jūsu vietni, atkarībā no dažādiem faktoriem.

Piemēram, ja kāds jūsu vietni apmeklē pirmo reizi, varat izvēlēties parādīt videoklipu par jūsu pakalpojumiem. Un, ja kāds apmeklē jūsu vietni no vietas, kas atrodas netālu, varat pievienot pogu, lai piezvanītu. Tas ir patiešām vieds priekšmets vietņu veidotājam, un to ir viegli uzstādīt ikvienam – vienkārši noklikšķiniet ‘Personalizēt’ galvenā paneļa labajā pusē un pēc tam izvēlieties a ‘Noteikums’. Šeit varat izveidot arī uznirstošos logus un reklāmkarogu reklāmas.

Tātad, kur Duda nokrīt? Pirmkārt, SEO atbalsts nav’t tiešām tur. Ja jūs’paļaujoties uz atrašanu Google’meklēšanas rezultāti, jūs’Jums būs jāizlasa pamata SEO padomi, lai palīdzētu jums nokļūt – jūs to nedarāt’t nesaņemiet norādījumus un ceļvežus, ko darāt kopā ar dažiem citiem celtniekiem. Un, otrkārt, kamēr dizainparaugi ir satriecoši, tā nav’t tonnu pielāgošanas jomu. Dažiem cilvēkiem patīk šī pieeja, bet, ja jūs’Pēc radoša projekta, tas varētu justies pārāk ierobežojoši.

Citi noderīgi ceļveži

 • Duda pārskats – saņemiet pilnu Duda izlaidumu, ieskaitot visus tā plusus un mīnusus

7

Pārsteidzoši

Vislabāk palīdzībai un atbalstam, kā arī vairāku mazu vietņu izveidošanai

Pārsteidzoši ir diezgan labi rezultāti visā pasaulē – mūsu lietotājiem tas patika tikpat daudz kā populārāki celtnieki, ieskaitot Squarespace un GoDaddy, – lai gan’Tā ir laba vērtība, tai ir daži nopietni trūkumi.

Plusi mīnusi# 1# 2
Noderīga, proaktīva atbalsta komandaJūs varat izveidot tikai vienas lapas vietnes, kas to nozīmē’s nav mērogojams risinājums
Varat izveidot divas vietnes ar lētāko 8 USD / mēnesī plānu un pārdot ne vairāk kā piecus produktusTrūkst to būvnieku funkciju kvalitātes un dziļuma, kuri šajā sarakstā ir augstāk norādīti

Ļaujiet’sāciet ar to, kas mums patīk par Pārsteidzoši. Pirmais augšā: laimes virsnieki. Jā, jūs dzirdējāt šīs tiesības.

Pārsteidzoši ne tikai nes vainagu visiecienītākajā vārdā nosauktajā atbalsta komandā, bet arī lepojas ar visaktīvāko. Dažādos jūsu vietnes veidošanas brauciena punktos parādīsies mazs tērzēšanas lodziņš, kurā jūs uzaicinās sarunāties ar savu laimes amatpersonu.’s pieejams 24/7. Vietnē “Pārsteidzoši” ir arī visa veida noderīgi mācību video’Vietne. Tā’Nav brīnums, ka rezultāts bija iespaidīgs 4.5 / 5!

Pārsteidzoši’plāni ir ļoti saprātīgi. Ir pieejams bezmaksas plāns, taču, kā vienmēr, iesakām jums izvēlēties Premium, lai iegūtu šo profesionālo izskatu. Piemaksu plāni svārstās no 8 USD līdz 49 USD mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu), un jūs varat izmēģināt visus plānus bez maksas 14 dienas.

Uz lētāk apmaksātu plānu ( ‘Ierobežots’ plāns), jūs varat izveidot divas vietnes, pārdot ne vairāk kā piecus produktus un pirmo gadu sūtīt bezmaksas domēna vārdu – redziet, mēs jums to teicām’s pieejamu!

Tātad, kā tas nāk?’s atrodas sestajā vietā? Mums galvenā problēma ir tā, ka pārsteidzoši ļauj izveidot tikai vienas lapas vietnes. Navigācijas saites, kas atrodas lejup pa sāniem vai augšpusē, ved tikai uz sadaļām, kas atrodas zemāk par sākotnējo lapu. Tas’Tas ir lieliski, ja jums vienkārši ir jāiesniedz pārskats – par mums, portfelis, sazinieties ar mums -, bet, ja jūs vēlaties patiešām attīstīt savu vietni, šī viena lapa patiešām kļūst ļoti gara. Tā’Pēc viņa domām, vidusmēra cilvēks katru dienu ritina aptuveni 22,7 metrus pa tālruni, bet viņi droši vien uzvarēja’pārāk neaizraujieties, ja par to lielāko daļu ir atbildīga jūsu vietne.

Vienas lapas vietnēs ir arī emuāri un produktu kategorijas. Tātad, lai arī pārsteidzoši ir ļoti saprātīgas cenas, tas ir’Tā patiesībā nav liela vērtība – mūsu pētījuma rezultāts ir tikai 3,5 / 5.

Tātad, ja jums ir nepieciešams parādīt ‘aromāts’ no viena vai diviem projektiem, kas jums ir ceļā, pārsteidzoši ir droša un īpaši lēta iespēja. Ja jūs’pēc kaut kā mazliet pielāgojamāka, apskatiet iespējas tālāk sarakstā.

Citi noderīgi ceļveži

 • Pārsteidzoši pārskats – detalizēts pārskats par pārsteidzoši’funkcijas, cenas un daudz ko citu

8

Vietne123

Vienkāršāk izmantot

Ļaujiet’iedomājieties, ka vienu nakti ieradās The Bad Men un pieprasīja, lai jūs nekavējoties izveidotu viņiem biznesa vietni – ‘nekavējoties, vai kas cits!’ Šajā šausminošajā scenārijā vietne123 varētu būt tikai jūs’d sasniegt.

Plusi mīnusi# 1# 2
Ar dizainu balstīta pieeja padara to par īpaši ātru un ērtu lietojumuDizains izskatās datēts
Satriecoša ekspertu atbalsta komanda ir pieejama tiešajā tērzēšanāJa vēlaties, lai būtu vairāk nekā pamata vietne, tā sāk parādīties diezgan ātri

Kāpēc mēs izvēlamies vietni123, lai mūs atbrīvotu no šī īpaši niša ievārījuma? Jo tas’Tas ir lieliski noder, lai vietne dzīvotu ļoti viegli un diezgan ātri – kamēr vien jūs’re nav pārāk vērtīgs attiecībā uz gala rezultātu. Vietnē123 ir arī satriecoša neliela atbalsta komanda, kas pieejama tiešraidē.

Lai gan vietnes123 iestatīšana var būt ļoti ātra, jūs to varat’nenoliedzu, ka gala rezultāts izskatās ļoti novecojis. Vietne123 arī vērtē vāji par funkcijām, ierindojoties pēdējā vietā ar 2,6 / 5. Tātad, kaut arī tas piedāvā bezmaksas plānu – ar vienīgo apmaksātu plānu, kura cena ir tikai USD 10,80 mēnesī – tā naudas vērtība ir patiešām zema, atkal nonākot pēdējā vietā.

Kāds no mūsu lietotājiem ar atsauksmēm tiešām trāpīja naglai uz galvas:

“Tā’viss ir kārtībā, bet, ja vēlaties, lai būtu vairāk nekā pamata vietne, tā sāk parādīties diezgan ātri.”

Tātad, ja vien jūs’Mēs esam pārliecināti par visām lietām tiešsaistē – vai mēs steidzamies uz nākamo līmeni – mēs’d iesakām izvēlēties citu ērti lietojamu vietņu veidotāju, piemēram, Wix, GoDaddy vai Duda.

Citi noderīgi ceļveži

 • Vietnes SITE123 pārskats – uzziniet visu par šo celtnieku mūsu pilnajā pārskatā

9

Jimdo veidotājs

Vienkāršs, taču tam nav kvalitatīvu īpašību

Ja jūs’Jūs esat izlasījis visu šo rakstu (paldies, ka esat pie mums!), tad jūs’Droši vien es pamanīšu, ka mazo uzņēmumu vietņu veidotāji mūsu saraksta apakšā kļūst vienkāršāki, bet ne vienmēr uz labo pusi. Džimdo ir viens no šādiem celtniekiem.

Plusi mīnusi# 1# 2
Ar pieejamo bezmaksas plānu un apmaksātajiem plāniem, sākot no tikai USD 9 mēnesī (rēķins tiek aprēķināts katru gadu), Jimdo naudas cenas un vērtības attiecība tika novērtēta samērā labi (3,2 / 5).Ierobežota palīdzība un atbalsts – to ierobežo jūsu plāns, un tas ir pieejams tikai pa e-pastu
Neērts rediģēt un sakārtot elementus, un kopumā tam nav labu funkciju dziļuma

Dons’Lai mēs nekļūdītos, Jimdo ir daudz labāks nekā daudzi vietņu veidotāji tirgū – un mums tas būtu jāzina’es izmēģināju vairāk nekā 50 no viņiem, bet tas tā’S ir sliktāks nekā pārējie astoņi šajā sarakstā.

Jā, Džimdo ir ļoti vienkāršs, bet mūsdienu tīmekļa vietņu veidotāju pasaulē tas tā ir’s vairs nav nekas īpašs. Lielie spēlētāji nepārtraukti attīstās, lai uzlabotu savu ērtu lietošanu un funkciju dziļumu, savukārt tādi pakalpojumi kā Jimdo Creator paliek aiz muguras.

Turoties pret mūsu mazā biznesa vietņu veidotāju kritērijiem, tas ieguva īpaši sliktu novērtējumu par dizaina elastīgumu. Tā’Elementus ir vienkārši pievienot – bet, ja jūs mēģināt tos rediģēt pēc savas patikas, jūs’Patiešām, process jums šķitīs ļoti neapmierinošs. Tas izskatās pietiekami jauki, bet jūs’Es saņēmu ļoti mazu kontroli.

Palīdzība un atbalsts bija vēl viens manāms zemākais punkts, un Jimdo šajā jomā guva tikai 1,7 / 5. Ar visdārgāko plānu jūs’re garantēja atbildi mazāk nekā stundas laikā. Tiem, kas plāno lētāku plānu, jūs’apskatot 1-2 darba dienas – nav ideāli, ja rodas nopietnas problēmas. Visa palīdzība un atbalsts tiek veikts arī pa e-pastu, kas pats par sevi jūtas daudz mazāk noderīgs (un mūsdienīgs) nekā tiešraides tērzēšanas funkcija, kuru tagad atbalsta vairums celtnieku..

Tomēr Jimdo piemīt dažas atpestīšanas īpašības. Tas diezgan labi noturējās naudas vērtības sadaļā, vērtējot ar 3,2 / 5. Tur’Tas ir bezmaksas plāns, kā arī apmaksāti plāni, sākot no Starta plāna tikai par USD 9 mēnesī un līdz Neierobežotam plānam USD 39 mēnesī (par visām cenām rēķins tiek veikts katru gadu). Tātad, kaut arī tam ir savi ierobežojumi, tas tomēr piedāvā vienu no vislētākajiem apmaksātajiem plāniem.

Kopumā Jimdo Radītājs nav’t vēl tur, bet tā’s ceļā. Un tur’Sākot ar bezmaksas plānu, nav nekāda kaitējuma – jūs varat viegli veikt jaunināšanu vēlāk, ja jums tas patīk, vai arī nomainīt citu celtnieku, ja nezināt’t.

Citi noderīgi ceļveži

 • Jimdo apskats – uzziniet vairāk un uzziniet, vai Jimdo ir piemērots tieši jums
 • Wix vs Weebly vs Squarespace vs Jimdo – labākais salīdzinājums

Kā izvēlēties mazo uzņēmumu vietņu veidotāju

Pirms ienirst un sākat veidot savu vietni, to izveidojiet’Ir svarīgi izdomāt, kas ir svarīgi jūsu mazajam biznesam.

Vietņu veidotāji ir lieliski piemēroti māksliniekiem, kafejnīcu īpašniekiem, e-komercijas vietņu īpašniekiem, fotogrāfiem, rakstniekiem, mākslas tirgotājiem, restorāniem, kāzu plānotājiem, dārzniekiem, elektriķiem, santehniķiem – saraksts ir bezgalīgs.

Bet, piemēram, santehniķim būs ļoti atšķirīgas vajadzības kā kāzu fotogrāfam.

Vienam ir nepieciešama tiešsaistes pasūtījuma rezervācijas veidlapa, bet otram jāpievieno un augšupielādē augstākās kvalitātes attēlus.

Pajautājiet sev: kas ir jūsu klienti? Vai vēlaties reklamēt savu zīmolu? Vai arī jums ir jāveic rezervācijas tiešsaistē?

Paķeriet mazliet papīra un pierakstiet, kādus mērķus vēlaties sasniegt (piemēram, rezervējiet rezervāciju tiešsaistē), kas jūs raksturo’vēlaties, lai jūsu vietne tajā iekļautu (emuāra lapa vai ‘Par mums’ sadaļa) un kas ir jūsu mērķauditorija.

Varētu būt vērts ņemt vērā arī mūsu īso 4 jautājumu viktorīnu saņemt ieteikumus, kas pielāgoti tieši tam, ko vēlaties savai vietnei.

vietņu veidotāju viktorīna

Šeit ir pieci faktori, kurus mēs’ve salikti kopā. Viņi’re ne viss, bet viņi’tas ir labs sākumpunkts, lai izlemtu, kurai jūsu mazā biznesa vietnei ir jāpiešķir prioritāte (un kāds vietņu veidotājs jums varētu būt vislabākais):

 1. Lietošanas ērtums
 2. Sociālie mēdiji
 3. E-pasts
 4. Attēli & Veidnes
 5. Palīdzība & Atbalsts

1.Vienkārša lietošana

Visi mūsu visaugstāk novērtētie mazo uzņēmumu vietņu veidotāji ir ļoti draudzīgs lietotājam un var palīdzēt jums tiešsaistē, pat ja jūs to nedarīsit’t jūsu ķermenī nav tehniska kaula.

Izklausās labi?

Viņi arī visi piedāvā bezmaksas izmēģinājumi, tāpēc jūs varat eksperimentēt un spēlēt apkārt, lai uzzinātu, kurš celtnieks jums šķiet visvieglāk lietojams, netērējot savu naudu.

Domājiet par to, kā izmēģināt daudz dažādu apģērbu, pirms izlemjat par pareizo ballītes tērpu.

Pārbaudot katru vietnes veidotāju, pajautājiet sev:

 • Vai jūs varat viegli pievienot attēlus un veidnes, nesajaucot savu vietni’s izkārtojums?
 • Vai jums ir viegli veikt izmaiņas, piemēram, kontaktinformācijas atjaunināšanu un jaunu produktu pievienošanu?
 • Vai vietnes veidotājs spēj nodrošināt jums nepieciešamās funkcijas? Piemēram, ja jūs’Ja esat restorāns un vēlaties rezervēt tiešsaistē, vai varat savai vietnei pievienot rezervācijas formu?
 • Vai krāsu shēmas un veidnes ir piemērotas jūsu biznesam? Grāmatvedības firmai, piemēram, vietējam saldējuma pārdevējam būs vajadzīgas dažādas krāsu shēmas un veidnes.

Mēs varam norādīt jūs mūsu labāko mazo uzņēmumu vietņu veidotāju virzienā, bet mēs varam’Nevajag pilnīgi pateikt, kurš no jums ir vislabākais, jo daudz kas no tā izriet no personīgajām vēlmēm. Tas’s kāpēc mēs iesakām jums pārbaudīt katru no mūsu ieteiktajiem vietņu veidotājiem pārbaudiet, vai tas darbojas jūsu mazajā biznesā.

Wix un Weebly abi piedāvā bezmaksas pamata plānus, bet ja tu’Ja jūs nopietni domājat izveidot pievilcīgu mazo uzņēmumu vietni, iesakām parakstīties uz apmaksātu plānu lai piekļūtu lietotnēm un funkcijām, kas palīdzēs jūsu veikalam izcelties.

Jo vieglāk jūs atradīsit izmantotāju, jo vairāk laika jums būs jāspēlē ar jūsu vietni’Krāsu shēma un zīmols, uzrakstiet produktu aprakstus un iegūstiet augstākās kvalitātes attēlus – visas lietas, kas jūsu veikalā izceļas!

2.Sociālo mediju integrācija

Sociālo mediju vietnes, piemēram, Facebook, Pinterest, Instagram un Twitter, var būt lielisks veids, kā iegūt acs ābolus jūsu mazā biznesa vietnē.

Vai sociālie mediji ir svarīgs veids, kā plānojat radīt pārdošanas apjomus vai mijiedarboties ar klientiem?

Ja atbilde’s jā, tad tu’Jūs vēlēsities tādu vietņu veidotāju, kas koncentrējas uz sociālo mediju integrāciju (jo labāka būs integrācija, jo vieglāk būs reklamēt jūsu biznesu sociālajos medijos, neaizņemot vairākas stundas sava laika).

Jūs varat integrēt savu Wix vietni, piemēram, bez maksas, izmantojot Instagram, Facebook un Twitter; savai vietnei varat pievienot arī tādu kā Facebook uznirstošu pogu. Visi mūsu ieteiktie mazo uzņēmumu vietņu veidotāji nāk ar dažādu līmeņu sociālo mediju integrāciju izmantojiet bezmaksas izmēģinājumu iespējas, lai spēlētu un noskaidrotu, kurš no tiem vislabāk atbilst jūsu sociālo mediju vajadzībām.

Pārbaudiet, vai jūsu izvēlētais vietnes veidotājs ļaus jums:

 • Pievienojiet ikonas, kas novirza uz jūsu sociālo mediju lapām.
 • Ievelciet saturu no saviem sociālo mediju kontiem, piemēram, a ‘dienas tvīts’ – uz jūsu vietni.
 • Ievietojiet savas vietnes saturu tieši savās sociālajās platformās

3.E-pasta mārketings

E-pasta mārketings ir daudzu mazu uzņēmumu dzīvības spēks.

Tā’Tas ir fantastisks veids, kā sazināties ar klientiem patiesi personīgā līmenī un, ja paļaujaties uz e-pasta ziņojumu (pat nelielu numuru) sūtīšanu vai arī vēlaties iegūt personīga uzņēmuma e-pasta adresi un sākt sūtīt e-pastus, tad jūs’Vēlos vietnes veidotāju, kas ļauj jums pārvaldīt pastkasti.

Ja jūs’mēs jau esam izveidojuši lielu e-pasta sarakstu vai tā mērķis ir ātri iegūt daudz jaunu e-pasta abonentu, Pārbaudiet, kādus rīkus katrs vietņu veidotājs piedāvā, izmantojot lietotņu veikalu lai palīdzētu jums palielināt e-pasta mārketingu. Squarespace piedāvā integrāciju ar MailChimp – lielisku e-pasta rīku’esmu izmantojis pirms tam’tie ir izstrādāti pēc tiem pašiem vilkšanas un nomešanas principiem kā vietņu veidotāji.

Varat izveidot pārsteidzošas e-pasta kampaņas, nezinot kodēšanas valodas, piemēram, HTML (Hiperteksta iezīmēšanas valoda – tiek izmantota fontu stilu pievienošanai, piemēram, slīprakstam un treknrakstam, kā arī tekstu pievienošanai saitēm) un nekad nav jāsūta klientiem profesionāli e-pasti..

Tas var būt lielisks veids, kā padziļināt interesi par savu mazo biznesu (varbūt jūs’esat ieguvis veikalu veikalā, par kuru vēlaties atgādināt cilvēkiem), pievienojiet sava uzņēmuma uzticamību un uzturiet kontaktus ar pastāvīgiem klientiem.

Izmantojot e-pasta mārketingu, jūs’atkārtoti pievienojot savai vietnei vēl vienu virkni’s priekšgala.

4. Attēli un veidnes

Vietņu veidotāji nodrošina daudzus bezmaksas un apmaksātus krājuma fotoattēlus un veidnes, lai jūsu vietne izskatās asāka un stilīgāka. Bet dažādām vietnēm ir atšķirīgas attēlu vajadzības, tāpēc, lai arī mūsu pieci vietņu veidotāji’ veidnes un attēli aptver gandrīz ikvienu nozari’Vispirms ir jāpārbauda, ​​vai piedāvātās veidnes un attēli atbilst jūsu biznesa īpašajām vajadzībām.

Piemēram, ja jūs’Jūs esat grāmatvedības firma’jums vajadzēs veidnes, kas norāda uz kompetenci un ir ar profesionāliem attēliem, piemēram, darbiniekiem kostīmos vai biroja blokos, vai ne?

Ja jūsu bizness ir ļoti atkarīgs no vizuālajiem attēliem (jūs, iespējams, esat fotogrāfs vai iedomāts restorāns), tad jūs varat paļauties uz celtnieku, kurš nodrošina visskaistākos un slīpākos attēlus, piemēram, Squarespace.

Jo labāk jūs varat padarīt sava uzņēmuma vietni izskatīgāku, jo vairāk klientu jūs apbalvos ar iesaistīšanos zīmola veidošanā un dolāriem kasē.

5.Palīdzība & Atbalsts

Kad jūs’atsākot savu mazā biznesa vietni, jebkurš saņemtais atbalsts var reāli mainīt.

Visi mūsu ieteiktie celtnieki piedāvā izcilu atbalstu pa e-pastu, tālruni un tiešsaistes tērzēšanu, lai jūs’jūs nekad neatstājaties viens pats, mēģinot padarīt jūsu vietni pie pamatnes.

Pēc mūsu pieredzes Wix’s Palīdzības centrs nodrošina visdetalizētāko mācību materiālu un video kolekciju, lai palīdzētu atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem; Weebly’S rokasgrāmatas un informācija joprojām ir ļoti noderīga, taču ne tik pārliecinoša kā Wix’s vai kvadrātā’Atbalsts.

Jo mazāk laika jāpavada, lai pievienotu funkciju vai mainītu stila elementu, jo vairāk laika jums jāpievērš tam, kā padarīt savu vietni unikālu un piesaistīt apmeklētājus.

Tas ir, ja vietņu veidotājs’klientu atbalsts var būt nenovērtējams.

Pirmās klases klientu atbalsts var būt tāds pats kā gida pavadīšana brīvdienās aizņemtā pilsētā: viņi var parādīt pareizo ceļu, norādīt aizraujošās iespējas un palīdzēt organizēt laiku.

9 labākie mazo uzņēmumu vietņu veidotāji: nobeiguma domas

Agrāk jūs, iespējams, uztraucāt, ka vietnes izveidošana būs pārāk dārga (jūs’re mazs uzņēmums, kur’Vai nauda nāk no?) vai pārāk sarežģīta (jūs’Vai jūs neesat datoru eksperts, kā jūs domājat izveidot vietni no jauna?).

Novērtējot šos vietņu veidotājus, mēs ņēma vērā visas šīs kopējās mazā biznesa vajadzības un bažas, un viens no šiem deviņiem ir stabils pamats maza biznesa vietnei.

Mēs’ve apskatīja deviņus no labākajiem vietņu veidotājiem mazajiem uzņēmumiem…

 1. Wix – labākais vispusīgās vietnes veidotājs maziem uzņēmumiem.
 2. Squarespace – vislabāk piemērots ātri augošiem maziem uzņēmumiem vai jaunizveidotiem uzņēmumiem.
 3. Weebly – lieliska cenas / kvalitātes attiecība.
 4. GoDaddy – labākais laika ziņā apzinīgiem mazo uzņēmumu īpašniekiem.
 5. WordPress.com – labākais vietņu blogošanai.
 6. Duda – labākais veidņu dizains, taču ierobežota radošā brīvība.
 7. Pārsteidzoši – vislabāk palīdzībai un atbalstam, kā arī vairāku mazu vietņu izveidošanai.
 8. Vietne123 – visvieglāk lietojama.
 9. Jimdo Creator – vienkāršs, taču tam trūkst kvalitātes iespēju.

Katrs no mūsu deviņiem ieteiktajiem mazo uzņēmumu vietņu veidotājiem nozīmē, ka tādi uzņēmēji kā jūs varat nokļūt tiešsaistē, netērējot kaudzi naudas, algojot profesionālus izstrādātājus un dizainerus.

Neatkarīgi no tā, kuru būvnieku jūs izvēlaties, jūs’Jūs varēsit izveidot funkcionālu un uzmanību piesaistošu vietni, kas tiešsaistē izveido jūsu mazo biznesu bez jebkādas tehniskas zināšanas. Lai gan dažādiem uzņēmumiem ir atšķirīgas vajadzības un prioritātes, Wix ir droša derība jebkuram mazam biznesam, pateicoties tā plašajai veidņu izvēlei, vieglajai iestatīšanai un labajai naudas vērtībai..

Ja jūs zināt, ka jūsu mazā biznesa vietnes galvenā funkcija būs produktu pārdošana, tad mēs iesakām izmantot e-komercijas speciālistu, piemēram, BigCommerce vai Shopify. Lai gan Wix, Squarespace un Weebly visi piedāvā e-komercijas platformas, Shopify un BigCommerce ir rīki, lai jūsu veikalu novirzītu uz nākamo līmeni..

Izmantojiet piedāvāto bezmaksas izmēģinājumu, lai atrastu savam mazajam biznesam vispiemērotāko vietni. Vienreiz tu’Ja esat izvēlējies vietnes veidotāju savam mazajam biznesam, iesakām izlasīt tālāk sniegto ceļvedi kā nākamo soli.

Kā izveidot uzņēmuma vietni, ir sniegta soli pa solim informācija par uzgriežņiem un skrūvēm, kas nepieciešami, lai izveidotu jūsu uzņēmuma vietni.

BUJ

Šis raksts ir noderīgs?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map