Labākais lēto serveru hostings lētāk: salīdziniet 6 lētākos plānus

Tātad jums ir nepieciešams īpašs mitināšana, bet tas nav nepieciešams’Vai vēlaties šajā procesā tērēt laimi? Mēs to iegūstam. Šajā rakstā tiks izpētīti sešu lētāko tirgū pieejamo hostinga plānu plusi un mīnusi, lai jūs varētu izvēlēties savai vietnei visizdevīgāko plānu..


Bet vispirms – kas tieši ir veltīts mitināšanai, un kāpēc tas jums ir nepieciešams?

Izmantojot īpašu hostingu, jūsu vietnei ir paredzēts viss serveris. Tas nozīmē, ka jūsu vietne nav’t konkurē ar citām vietnēm par joslas platumu, un to nevajadzētu’t nolaisties, ja rodas straujš satiksmes pieaugums. Slodzes laikiem arī vajadzētu palikt diezgan augstiem, tāpēc jūs neesat’t klientu gaidīšana.

Jums noteikti vajadzētu saņemt speciālu mitināšanu, ja jūsu vietne:

 • Apmeklē tūkstošiem apmeklējumu nedēļā
 • Vai e-komercijas vietne satur vairāk nekā 30 produktus

Ja jūsu vietne atrodas tajā stadijā, kur jums ir nepieciešams īpašs mitināšanas plāns, to’pierādījums tam, ka viss notiek labi. Neatkarīgi no tā, cik labi darbojas jūsu vietne, liekot USD 500 + par dārgu veltītu servera mitināšanu nekad nejūtas lieliski. Un jūs tiešām don’Nav nepieciešams tērēt tik daudz, it īpaši, ja jūs to darāt’re tikai veicat pārvietošanos no VPS, mākoņa vai koplietojama mitināšanas.

Mēs’ve veica plašus pētījumus par veltītu serveru mitināšanu. Salīdzinot atsauces uz labāko tirgus saimnieku piedāvātajām funkcijām, cenām un palīdzību, mēs’ve ne tikai atrada lētākais serveru mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, bet labākie pakalpojumu sniedzēji, arī.

Seši populārākie serveru resursdatori, kas ir vislētākie:

 1. Bluehost – USD 79,99 mēnesī
 2. Ej tēti – USD 95,98 mēnesī
 3. Kustībā – USD 105,69 mēnesī
 4. HostGator – 118,99 USD / mēnesī
 5. iPage – 119,99 USD / mēnesī
 6. A2 mitināšana – USD 141,09 mēnesī

Mēs’Sīkāk apskatīsim šos pakalpojumu sniedzējus un to, ko jūs’re tiešām saņem par savu naudu. Jūs varat redzēt, kā mēs’ve ieguva trīs lētāko veltīto serveru pakalpojumu sniedzēju vērtējumu zemāk:

Tā’Ir vērts atzīmēt, ka lētākais pakalpojumu sniedzējs to nedara’t tas obligāti nozīmē’s ir vislabākā cenas un kvalitātes attiecība. Piemēram, GoDaddy Hosting piedāvā otro lētāko veltīto serveru plānu, taču palīdzības un atbalsta rezultāti ir daudz zemāki nekā InMotion. Izmantojot InMotion, jūs saņemat lielāku sprādzienu par savu naudu tikai par USD 10 mēnesī.

Lēti specializētu hostinga plāni jauniem klientiem

Ja jūs’Pēc tam, kad pieejamu hostinga plānu varēsiet atļauties, mēs’Ļaujiet jums atrast nelielu noslēpumu: vairums mitināšanas pakalpojumu sniedzēju piedāvā lieliskas reklāmas cenas jauniem klientiem, un šīs cenas bieži vien būs spēkā pirmo gadu vai ilgāk. Un mēs’re ne tikai runā ‘pāris dolāru šur un tur’ veida lielisks – mēs’atkal runāju ‘vairāk nekā puse off’ veida lielisks.

Faktiski visi lētākie serveru mitinātāji, kas minēti šajā sarakstā, ir nopelnījuši savu vietu, pateicoties dāsnām atlaidēm jaunajiem klientiem. Ļaujiet’redz, kā salīdzina lētākos atvēlēto serveru resursdatorus:

Lētāko veltīto hostinga plānu salīdzinājums

Hostinga pakalpojumu sniedzējsLētākais plānsMēneša cena jauniem klientiemBluehostEj tētiKustībāHostGatoriPageA2 mitināšana
Standarta79,99 USD
Ekonomika95,98 USD
Būtisks105,69 USD
Vērtība118,99 USD
Uzsākt119,99 USD
Sprints141,09 USD

Jūs noteikti don’Lai sāktu darbu ar speciālu mitināšanas plānu, nav jāizslēdz lielie dolāri. Lētākais Bluehost plāns ir USD 79,99 zagts, un tas piedāvā ļoti izdevīgu cenu. Lasiet tālāk par mūsu individuālajām atsauksmēm, lai uzzinātu, kāpēc!

# 1. Bluehost: USD 79,99 mēnesī

Bluehost – standarta : Plusi un mīnusi

PlusiMīnusi
 • Lieliska palīdzība un atbalsts
 • Lielisks darbspējas laiks – 99,98%
 • Akcijas cena ir spēkā vienu gadu
 • Iekļauti bezmaksas dublējumi (ja iespējota)
 • Tikai viena servera atrašanās vieta (Jūta)
 • Salīdzinoši zems joslas platuma piešķīrums – 5 TB

Labāko specializēto mitināšanas pakalpojumu sniedzēju lokā mēs piešķīrām Bluehost titulu ‘Visizdevīgākā cena’ – bet kā tas darbojas ar standarta plānu salīdzinājumā ar citiem pieejamajiem lētajiem plāniem??

Funkcija Bluehost ir diezgan laba rādītāju ziņā. Tam ir liels darbspējas laiks – 99,98% – tikai otrajā vietā pēc tālāko cenu HostGator – un arī pienācīga krātuve.

Tomēr Bluehost nonāk tajā, kurā ir palīdzība un atbalsts. Jebkurā laikā varat sazināties ar Bluehost komandas locekli vienā no vairākiem veidiem. Tā’viegli aizmirst palīdzību un atbalstu, bet jūs’Drīz nožēlos, ka to izdarīju, kad jūsu vietne samazinās un varat’t nepieņemiet nevienu, kurš varētu palīdzēt!

Bluehost negatīvie’s Standarta plāns? Iesācējiem tur’ir tikai viena servera atrašanās vieta, kas to nozīmē’Vietnes ielādēšana ārpus ASV prasa ilgāku laiku. Joslas platuma pielaide ir arī relatīvi zema – 5 TB, tāpēc jūs, iespējams, sagādāsit grūtības, ja pēkšņi pieaugs trafiks.

# 2. GoDaddy: USD 95,98 mēnesī

GoDaddy – ekonomika : Plusi un mīnusi

PlusiMīnusi
 • Laba krātuve ar 1 TB diska vietas
 • Pieejams operētājsistēmai Windows un Linux
 • Tikai piedāvātais pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju
 • Neapmierinoša garantijas garantija – 99,97%

Ej tēti’Ekonomikas plāns var būt otrs lētākais mūsu hostinga plāns, taču tas ir tas’s ne viens mēs’d iesaku. Iesācējiem atjaunošanas likme ir diezgan dārga – USD 226,98 mēnesī, bez atbilstošajām funkcijām un pakalpojumiem.

GoDaddy ir vienīgais pakalpojumu sniedzējs, kas iekļauts šajā sarakstā un nepiedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju ar saviem paredzētajiem mitināšanas plāniem, kas nozīmē, ka jūs’atkārtoti uzņemoties reālas saistības, reģistrējoties. Ekonomikas plāns’Krātuve ir laba – 1 TB diska vietas, bet par dublēšanu ir jāmaksā papildus, un darbības laika garantija rada vilšanos 99,97%. Kopumā jūs’d par cenu gaidām daudz vairāk.

# 3. InMotion: USD 105,69 mēnesī

InMotion – būtisks : Plusi un mīnusi

PlusiMīnusi
 • Vietnei augot, ir daudz iespēju uzlabot savu plānu
 • 5 IP adreses
 • Liela palīdzība un atbalsts
 • Tikai divas serveru atrašanās vietas, abas ASV
 • Samērā zema darbības laika garantija – 99,97%
 • Nav bezmaksas dublējumu

Par Essential plāna cenu 105,69 USD / mēnesī InMotion ir trešais lētāko serveru mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Bet, runājot par vērtību, vai tas izaicina ar funkcijām bagāto Bluehost patīk?

Nu, ne īsti. Essential plāns atrodas ceļa vidū, jo ir pieejami īpaši hostinga plāni par pieejamu cenu.

Vienīgais lielais pozitīvais? InMotion piedāvā sešus veltītus hostinga plānus, kas ir vairāk nekā jebkurš cits šajā sarakstā iekļautais resursdators. Tas padara jūsu plāna jaunināšanu patiešām vienkāršu, pieaugot vietnei, un tas nozīmē, ka jūs’Jūs nekad neatradīsit samaksu par daudz vairāk, nekā jums nepieciešams.

# 4. HostGator: USD 118,99 mēnesī

HostGator – vērtība : Plusi un mīnusi

PlusiMīnusi
 • Jebkura pakalpojuma sniedzēja vislabākā darbības laika garantija (99,99%)
 • Slēdziet reklāmas cenu uz laiku līdz trim gadiem
 • Nemēra joslas platums
 • Liela atmiņas ietilpība ar 1 TB diska vietas
 • Nav vislētākie plāni
 • Nav pieejams neviens bezmaksas dublējums

Iespējams, ka HostGator nav piešķīris apbalvojumu par vispieejamāko veltīto hostinga plānu, taču tas ir mūsu ieteicamais resursdators, un tam ir labs iemesls. HostGator ‘Vērtība’ plāns ir tā lētākā serveru mitināšanas opcija, taču vai tas darbojas atbilstoši savam nosaukumam?

Mēs domājam tā. Pirmais, kas jāpiezīmē HostGator, ir tas, ka tas piedāvā jebkura pakalpojuma sniedzēja augstāko darbības laika garantiju – 99,99% – un, tā kā 100% sasniegt ir gandrīz neiespējami, tas ir tik labi, cik vien jūs varat cerēt iegūt.

Arī krātuve ar vērtības plānu ir lieliska, jo ir pieejams milzīgs 1 TB diska vietas. Tas apvienojumā ar neizmērojamu joslas platumu un perfektu palīdzības un atbalsta punktu skaitu padara HostGator par patiešām uzticamu un izdevīgu mitināšanas iespēju..

Kas’Vēl vairāk, jūs varat bloķēt reklāmas cenu 118,99 USD mēnesī līdz trim gadiem, un jūs’Jūs joprojām esat saņēmis iespēju saņemt naudas atmaksas garantiju līdz 30 dienām!

# 5. iPage: 119,99 USD / mēnesī

iPage – startēšana : Plusi un mīnusi

PlusiMīnusi
 • Laba palīdzība un atbalsts
 • Ietverti bezmaksas dublējumi
 • Jebkura piedāvātā resursdatora sliktākā darbības laika garantija (99,94%)
 • Dažu CPU kodolu, neliela operatīvās atmiņas daudzuma un viena servera atrašanās vietas kombinācija ir lēnas vietnes recepte

Mēs’Iepriekš esat zīmējis iPage the ‘lēti un jautri’ hostinga pakalpojumu sniedzējs, bet diemžēl, kad runa ir par speciāla servera mitināšanu, tas tiešām to var’t nekonkurē ne īpašību, ne cenas ziņā.

Ļaujiet’s sāciet ar uptime garantiju. iPage garantē, ka darbspējas laiks ir tikai 99,94% – zemākais no visiem šeit piedāvātajiem pakalpojumu sniedzējiem. Atšķirība starp 99,99% un 99,94% var neizklausīties par daudz, bet, ja jūs domājat, ka katrs 0,01% ir vienāds ar apmēram četrām stundām gadā, pēkšņi tas šķiet daudz nozīmīgāks.

Apvienojiet to tikai ar diviem CPU kodoliem, 4 GB RAM un vienu servera atrašanās vietu (ASV) lētākajā iPage veltītajā mitināšanas plānā (‘Uzsākt’), un jūs’esat ieguvis recepti potenciāli lēnajai un neuzticamajai vietnei.

# 6. A2 mitināšana: USD 141,09 mēnesī

A2 mitināšana – Sprint : Plusi un mīnusi

PlusiMīnusi
 • Laba palīdzība un atbalsts
 • Četras serveru vietas visā ASV, Eiropā un Āzijas un Klusā okeāna reģionā
 • Slikta darba laika garantija (99,95%)
 • Nav iekļauts dublējums

Visbeidzot, ne mazāk svarīgi, A2 Hostings’s ‘Sprints’ Plāns var būt tikai sestais lētākais, bet kā to salīdzināt ar vērtību?

Atbilde ir diezgan laba, bet ne izcili. Pienācīgs diska vietas daudzums (2 x 500 GB), 8 GB operatīvā atmiņa un četras serveru vietas visā ASV, Eiropā un Āzijas un Klusā okeāna reģionā ir visas īpašības, kas padara Sprint plānu par pieņemamu iespēju, taču tādu, kas’t piedāvāt kaut ko neparastu. Un, lai arī tas sasniedz perfektu palīdzības un atbalsta punktu skaitu (ar A2 Hostinga 24/7 palīdzību var sazināties vairākos dažādos veidos), garantē tikai 99,95% uptime’t nemudina daudz pašpārliecinātības.

Domājat ilgtermiņā: lēti specializētu hostinga atjaunošanas plāni

Šis raksts ir vērsts uz lētāko veltīto hostinga plānu atrašanu, pamatojoties uz katras saimnieces piedāvāto zemāko cenu. Biežāk nekā nē, tas ir tikai ievadspiedāvājums, un līgums tiks atjaunots ar augstāku likmi.

Atkarībā no saimnieka, jūs’Šo reklāmas cenu varēsit fiksēt jebkur no trim mēnešiem līdz trim gadiem. Bet, protams, šeit, vietnē Builder Expert, mēs’re visu par rakšanu mazliet dziļāk.

6 lētākie ilgtermiņa specializēto serveru resursdatori (balstoties uz atjaunošanas cenām) ir:

 1. Bluehost – 119,99 USD / mēnesī
 2. iPage – 149,99 USD mēnesī
 3. DreamHost – 169 USD mēnesī
 4. Ej tēti – 169,99 USD mēnesī
 5. A2 mitināšana – 169,99 USD mēnesī
 6. HostGator – USD 189 mēnesī

Head to Head: Lētākie īpašie hostinga atjaunošanas plāni

Hostinga pakalpojumu sniedzējsPlānsMēneša atjaunošanas cenaBluehostDreamHostiPageEj tētiA2 mitināšanaHostGator
Standarta119,99 USD
4. standarts149 USD
Uzsākt149,99 USD
Ekonomika169,99 USD
Sprints169,99 USD
Vērtība189 USD

Kā redzat, Bluehost piedāvā lētākās īpašās mitināšanas iespējas ilgtermiņā, kā arī reklāmas periodā. Šoreiz DreamHost ir otrais ar savu plānu 149 USD / mēnesī, lai gan tas to nedara’t nepiedāvā nekādas ievada atlaides jaunajiem klientiem – tas’s ir vienāda cena visiem.

Labākā lētā serveru hostēšana: kopsavilkums

Šajā rakstā mēs’mēs esam identificējuši septiņus lētākos serveru mitināšanas plānus un to, kādi tie ir’re vislabāk.

Kas’Ir uzreiz skaidrs, ka ar speciāla servera mitināšanu jūs to patiešām varat ‘liec savu kūku un ēd to’. Bluehost standarts Plānam – visaugstākajai cenai par cenu – ir iespējas, glabāšana un atbalsts, lai tas būtu viens no labākajiem vērtību iespējas arī.

Labākais lētā servera serveru hostings: bieži uzdotie jautājumi

Kādas ir lētākas alternatīvas hostinga vietnēm?

Specializētā mitināšana ir visdārgākā tīmekļa mitināšanas forma. Nākamais lētākais variants ir VPS. Tomēr, ja jūsu vietne ir pietiekami liela, lai tai būtu nepieciešama speciāla mitināšana, mēs to nedarām’Neiesaku jums iet ar kaut ko mazāk – to’Ilgtermiņā jums radīs daudz lielākas grūtības!

Kurš specializētais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nodrošina vislabāko uptime garantiju?

HostGator ir vislabākā uptime garantija, solot, ka jūsu vietne 99,99% laika darbosies tiešsaistē – lieliska informācija!

Kurš ir labākais WordPress vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs?

Ja jūsu vietne ir veidota, izmantojot WordPress, jūs’Varēsit izmantot jebkuru no šajā rakstā aprakstītajiem mitinātājiem. Tomēr pārbaudiet mūsu labāko WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju sarakstu, kas paredzēts labākajiem izpildītājiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map