Labākais specializēto serveru hostings: salīdziniet 8 labākos pakalpojumu sniedzējus

labākais serveru mitināšanaŠajā rakstā tiks salīdzināti un pretstatīti astoņi labākie specializēto mitināšanas pakalpojumu sniedzēji un tas palīdzēs jums izvēlēties jūsu vietnei vispiemērotāko.


Bet vispirms, kas tieši ir veltīts mitināšanai? Un vai jums to vispār vajag? Ļaujiet’s atgādinājums.

Hostings ir kā virtuāla interneta vietnes īre jūsu vietnei. Lētākajā galā jums ir dalīta mitināšana. Padomājiet par to, kā, piemēram, ja istabā būtu kopīgs dzīvoklis: kādu laiku labi, par pieņemamu cenu un varbūt pat jautri, bet tas uzvarēja’t ilgs mūžīgi. Pietiekami drīz jūs’Jūs alkstat pats un iegūsit savu dzīvokli – vai, iespējams, galu galā pats savu savrupmāju.

Tas’s ir speciālas mitināšanas ekvivalents – īpašums, ar kuru piezvanīt savējam, un visa nepieciešamā telpa. Tā’s tikai maksās jums nedaudz vairāk. Tas’s kāpēc tā’s ne visiem.

Mūsu vietne websitebuilderexpert.com katru nedēļu saņem tūkstošiem apmeklējumu no cilvēkiem, tieši tāpat kā jūs. Mums ir nepieciešams īpašs mitināšanas pakalpojums, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi – vietni, kas ātri ielādējas, bez kļūdu ziņojumiem. Ja jūs’jūs esat mazāka vietne’Pagaidām labāk izmantojiet VPS mitināšanu – jūs vienmēr varat jaunināt vēlāk!

Vienreiz tu’es tevi izlēmu’esat gatavs veikt lēcienu uz veltīta servera mitināšanu, tas’s uz nākamo jautājumu – kuru pakalpojumu sniedzēju izvēlēties?

Contents

Labākie specializēto serveru mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Mēs’ve veica plašu mitināšanas pētījumu, lai atrastu astoņus labākos serveru mitināšanas pakalpojumu sniedzējus vietnēm, tāpat kā jūsu. Mēs’cītīgi atsaucoties uz uptime statistiku, CPU kodoliem, joslas platumu, operatīvo atmiņu, cenām un palīdzību un atbalstu, lai atrastu labāko hostinga biznesā.

Rezultāti ir, tie ir labākie serveri:

 1. HostGator – Vislabākais veltīto serveru mitināšanai.
 2. Bluehost – Visizdevīgākā cena.
 3. Kustībā – Vislabākais vietnēm, kurās tiek izmantotas sarežģītas tehnoloģijas.
 4. A2 mitināšana – vislabākais klientu serviss.
 5. Vietne – Vislabākais ļoti lielām vietnēm.
 6. iPage – Vislabāk par neko, bet labi par visu.
 7. GoDaddy mitināšana – Vislabākais joslas platums.
 8. DreamHost – Vislabākā uzglabāšanas vieta.

Mūsu saraksta augšgalā ir HostGator. Tā’ir labākais visaptverošais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs un labākā izvēle speciālai mitināšanai – tā rezultāti zemāk runā paši par sevi. Bluehost ir pamatots otrais risinājums ar visizdevīgākajiem plāniem. InMotion ir dārga, bet jaudīga, padarot to ideāli piemērota vietnēm, kurās tiek izmantotas sarežģītas tehnoloģijas.

Ļaujiet’s apskatiet katru no tiem tuvāk, pēc tam atbildiet uz visiem kopīgajiem serveru mitināšanas jautājumiem.

Vislabākais serveru hostings

HostGator parādījās mūsu pētījumu topā. Tā’Tas ir lielisks visaptverošs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas izceļas daudzās dažādās jomās.

HostGator ir drošs roku pāris jebkurai vietnei, taču citiem pakalpojumu sniedzējiem joprojām ir daudz ko piedāvāt izvēlētajās nišās.

Viņi salīdzina līdzīgu:

Side-by-Side Serveru mitināšanas salīdzinājums

Hostinga pakalpojumu sniedzējsCPU serdeņiOperatīvā atmiņa Joslas platumsServeru atrašanās vietasCenu plāniHostGatorBluehostKustībāA2 mitināšanaVietneiPageGoDaddy mitināšanaDreamHost
4.-88–30 GBNemērīts2 (ASV)118,99 USD – 149,00 USD
44-16 GB5-15 TB1 (ASV)79,99 USD – 119,99 USD
4-164–64 GB4-64 TB2 (ASV)105,69 – 519,59 USD
2.-8+8-16 GB10-20 TB4 (ASV, Eiropa, Āzijas un Klusā okeāna reģions)141,09 – 290,49 USD
4.-1216–64 GB10 TB3 (ASV, Eiropa, Āzijas un Klusā okeāna reģions)269 ​​- 729 dolāri
2.-44-16 GB5-15 TB1 (ASV)119,99 USD – 191,99 USD
44–32 GBNemērīts7 (ASV, Eiropa, Āzijas un Klusā okeāna reģions)95,98 USD – 175,98 USD
4.-124–64 GBNemērīts2 (ASV)169 – 399 USD

* Ņemiet vērā, ka visas vietnes, izņemot SiteGround un DreamHost, šīs ir jauno klientu reklāmas cenas. Hostinga pakalpojumu sniedzēji tomēr ir diezgan dāsni – jūs bieži varat turēt zemas cenas gadu vai ilgāk.

Mēs redzam, ka Bluehost ir vislētākais cenu diapazons, savukārt GoDaddy piedāvā visvairāk serveru atrašanās vietu līdz šim. Tabulā parādītas arī joslas platuma atšķirības starp mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, un, lai gan lielākajai daļai CPU punktu skaits ir līdzīgs, augstākās klases diapazons ir ļoti atšķirīgs atkarībā no pakalpojumu sniedzēja..

Labi, ka’ir lieliski, bet RAM? Joslas platums…? CPU kodoli…? Ko tas viss patiesībā nozīmē jums??

CPU serdeņi – Centrālais procesors apzīmē centrālo procesoru. Viņi’tas patīk smadzenēm aiz fiziskā servera, kurā mitinās jūsu vietne. Viņi ir atbildīgi par informācijas apstrādi, un jo vairāk to ir, jo labāk.

Padomājiet par to, piemēram, mēģinot izrakstīties no lielveikala – pieprasījumiem ir jāstāv rindā, un kases ir CPU. Jo vairāk CPU, jo ātrāk līnija pārvietojas.

Operatīvā atmiņa – RAM nozīmē brīvpiekļuves atmiņu, un tas ir jūsu serveris’s galvenais atmiņas veikals. Kā tu’d gaidīt, tas’tur ir svarīgi’Pietiek ar to, lai apietu!

Joslas platums – Joslas platums galvenokārt attiecas uz datu pārsūtīšanas apjomu, ar kuru jūsu vietne var tikt galā, vai, citiem vārdiem sakot, uz to, cik lielu trafiku tas var uzņemt. Dons’nepārdodiet šeit nepieciešamo summu – pēdējais, kas jums nepieciešams, ir vietnes sabrukšana pēc lielas mārketinga kampaņas, lai klienti uz jūsu vietni nonāktu barā.

Serveru atrašanās vietas – Šeit atrodas fiziskie serveri, kas mitina jūsu vietni. Jo tuvāk viņi ir jūsu lietotājiem, jo ​​labāk. Viņi’Jūs iegūsit ātrāku savienojumu, un pretī jūsu vietne tiks vērtēta labāk. Win uzvarēt.

HostGator

Labākais kopējais veltījums serveru mitināšanai

Mēs’es jau dziedu HostGator’s slavē, un ar pamatotu iemeslu. Tā kombinācija ar lielu joslas platumu (faktiski neizmēģinātu), bagātīgiem CPU kodoliem un bagātīgo operatīvo atmiņu nozīmē, ka tas ir ieguvis augstāku rezultātu nekā jebkurš cits nodrošinātājs, kas nodarbojas ar īpašām mitinātām funkcijām (4,6 no 5).

HostGator’s cenas aren’t ir lētākais, taču jūs noteikti saņemat daudz naudas par savu naudu. Tur’s palīdzības un atbalsta iespēju klāsts (ieskaitot tālruni un tiešraides tērzēšanu), kā arī 99,99% garantijas laiks.

Negatīvie? Abi serveri atrodas ASV, tāpēc tas varētu nebūt labākais risinājums vietnēm ar lielu starptautisko auditoriju.

Hostgator: Plusi un mīnusi

HostGator plusiHostGator mīnusi
 • Liela darba laika garantija 99,99%
 • Daudz veidu, kā saņemt palīdzību un atbalstu
 • Plāni piedāvā izdevīgu cenas un kvalitātes attiecību
 • Akcijas cenas ir ļoti dāsnas
 • Gan serveri atrodas ASV

HostGator īpašas hostinga cenas

Izmantojot HostGator, jums ir trīs īpašas plāna iespējas: Value Server, Power Server un Enterprise Server. Visi nāk ar neizmērojamu joslas platumu, kas ir milzīgs plus. Power Server plāns ir vidējā opcija, un to iesaka HostGator. Bet, atklāti sakot, papildu $ 10 mēnesī jūs varētu iet arī ar Enterprise paketi un baudīt dubultā RAM daudzumu.

HostGator veltītas hostinga cenasHostGator cenas nav noteiktas’t ir lētākais, taču jūs noteikti saņemat daudz naudas par savu naudu.

Bluehost

Vislabākā vērtība veltīta servera mitināšanai

Kamēr Bluehost’Īpašie hostinga plāni ir vieni no lētākajiem no visiem deviņiem pakalpojumu sniedzējiem’Tas nozīmē, ka tas ir apdraudējis kvalitāti.

Faktiski Bluehost piedāvā vislabāko palīdzību un atbalstu jebkuram pakalpojumu sniedzējam, kuru mēs pārbaudījām. Tas arī vairāk nekā pieder pats, kad runa ir par funkcijām, pat piedāvājot bezmaksas dublējumus, kas ir reti.

Bluehost negatīvie punkti? Mazāk CPU kodolu nekā lielākajai daļai pakalpojumu sniedzēju, un tikai viens serveris atrodas Jūtā. Ja jūs’Tā ir ļoti liela vietne ar starptautisku auditoriju, iespējams, Bluehost nebūs jums. Pretējā gadījumā tas varētu būt tikai tas, ko jūs’atkal meklē.

Bluehost: plusi un mīnusi

Bluehost plusiBluehost mīnusi
 • Laba darba laika garantija 99,98% (tikai otrs HostGator)
 • Plāni piedāvā vislabāko vērtību no jebkura īpaša hostinga pakalpojumu sniedzēja
 • Bezmaksas dublējumi iekļauti standarta komplektācijā
 • Tikai viens serveris, un tas atrodas ASV
 • Tikai četri CPU kodoli ar visiem plāniem

Dedicated Hostinga cenas

Bluehost piedāvā trīs īpašu serveru plānus: standarta, uzlaboto un premium. Tur’Cenu starpība katram ir 20 USD, un tiem visiem ir naudas atdošanas garantija, diennakts atbalsts un četri CPU kodoli..

Jaunie klienti var saņemt īpašu mitināšanu, sākot no USD 79,99 mēnesī, izmantojot Bluehost (parasti USD 119,99).

Tātad, ko jūs iegūstat par 79,99 USD / mēnesī?

 • Bezmaksas vietnes domēns 1 gadu
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • 4 centrālā procesora kodoli & 4 GB RAM
 • 5 TB joslas platuma & 500 GB krātuve
 • Diennakts atbalsts pa tālruni & tiešraides Čats

Viss no Bluehost’Īpašie hostinga plāni nāk ar: 30 dienu naudas atdošanas garantija, tāpēc, ja jūs’jūs neesat pilnībā apmierināts ar saņemto pakalpojumu, jūs’Jūs saņemsiet pilnu naudas atmaksu.

Jo dārgāks ir plāns, jo vairāk ir krātuves, operatīvās atmiņas un joslas platuma. Kopumā mēs’d saka, ka uzlabotais plāns ir vislabākā vērtība, jo tas piedāvā tādu pašu krātuvi kā dārgāks Premium plāns. Izlasiet mūsu Bluehost cenu pārskatu, lai iegūtu sīkāku sadalījumu.

Īpašas vietnes Bluehost hostinga cenasKopumā mēs’d saka, ka uzlabotais plāns ir vislabākā vērtība, jo tas piedāvā tādu pašu krātuvi kā dārgāks Premium plāns.

Kustībā

Labākais specializētais serveris tehniski smago vietņu izveidošanai

Kustībā’Īpašie hostinga plāni izskatās diezgan vidēji, izņemot gadījumus, kad runa ir par piedāvāto CPU kodolu skaitu. Izmantojot visdārgāko no InMotion veltītajiem hostinga plāniem – un tas ir USD 519 mēnesī, tas noteikti ir dārgi – jūs iegūstat masīvu 16 CPUS.

Ko tas jums nozīmē? Nu, ja jums ir tehnoloģiski sarežģīta vietne, tā’Palīdzēsim samazināt vietnes ātrumu un neļaut lietotājiem atlēkt no jūsu vietnes. Kas’s vairāk, tas’Iedrošināsim Google jūsu vietni klasificēt augstāk. Nevajag šķaudīt plkst!

InMotion: plusi un mīnusi

InMotion plusiInMotion mīnusi
 • Augšējā plānā ir pieejams milzīgs skaits CPU (16)
 • Laba palīdzība un atbalsts
 • Vidējās iespējas, izņemot centrālo procesoru skaitu

Īpašas hostinga cenas InMotion

InMotion piedāvā sešus dažādus veltītus hostinga plānus. Essential plāns ir vislētākais – USD 105,69 mēnesī, savukārt CC-2000 plāns nāk pie tā milzīgā USD 519,49 mēnesī, kuru mēs jau minējām. Tur’Tas ir diezgan vienmērīgs cenu sadalījums pa vidu, tāpēc, ja CPU ir jums prioritāte vai jums ir ļoti sarežģīta vietne, iespējams, ka jūs’Jūs atradīsit InMotion plānu par salīdzinoši saprātīgu cenu.

Īpašas InMotion hostinga cenasKustībā’Hostinga plāni izskatās diezgan vidēji, izņemot gadījumus, kad runa ir par piedāvāto centrālo procesoru kodolu skaitu.

A2 mitināšana

Labākais klientu apkalpošanas pakalpojumu sniedzējs

Kas’Vai viena lieta ir sliktāka nekā jūsu vietne samazinās? Jūsu vietne samazinās un nespēs iegūt jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. A2 Hostings piedāvā vislabāko jebkura mūsu pārbaudītā pakalpojuma sniedzēja klientu apkalpošanu, lai jūs tos varētu iegūt gandrīz jebkurā veidā un jebkurā laikā.

A2 hostings: plusi un mīnusi

A2 mitināšanas plusiA2 mitināšanas mīnusi
 • Lielisks klients apkalpošana
 • Netika piedāvāta neviena bezmaksas dublēšana
 • Dārgi, salīdzinot ar konkurentiem
 • Salīdzinoši zems darbspējas laiks – 99,95%

A2 mitināšanas hostinga cenas

A2 Hostings piedāvā trīs pārvaldītas speciālas servera mitināšanas paketes: Sprint, Exceed un Mach.

Tur’s dūšīgs cenu lēciens starp visiem trim, Sprint maksā 141,09 USD un Mach maksā USD 290,49 mēnesī. Tas atspoguļo atmiņas un RAM lēcienu, taču galu galā A2 hostings ir dārga iespēja, salīdzinot ar konkurentiem. Tas nozīmē, ka ar bezmaksas pārskaitījumu un piedāvāto naudas atdošanas garantiju jūs’Viņiem nav ko zaudēt, dodot viņiem iespēju iet prom.

A2 hostingam veltītas hostinga cenasA2 Hostings piedāvā vislabāko jebkura mūsu pārbaudītā pakalpojuma sniedzēja klientu apkalpošanu, lai jūs tos varētu iegūt gandrīz jebkurā veidā un jebkurā laikā.

Vietne

Labākais speciālais serveris lielām vietnēm

Vietne nedarbojas’Piedāvā reklāmas cenu noteikšanu, kuras dēļ tā plāns šķiet vēl stāvāks salīdzinājumā ar konkurentiem.

Tomēr jūs saņemat diezgan daudz naudas par savu vietni, izmantojot vietni SiteGround. Tas ir plaši pazīstams ar visām funkcijām, īpaši, ja runājam par atmiņu. Uptime garantija arī ir diezgan spēcīga – 99,98%.

SiteGround: plusi un mīnusi

Vietnes pamatneVietnes zemes mīnusi
 • Laba darba laika garantija 99,98%
 • Plāni ir ļoti dārgi, bez akcijas cenām
 • Netika piedāvāta neviena bezmaksas dublēšana
 • Relatīvi zems joslas platums visos plānos

Vietnes īpašas hostinga cenas

SiteGround piedāvā trīs dažādus plānus: Entry Server, Power Server un Super Power Server. Pirmie divi plāni nav’t tiešām piedāvā daudz atšķirīgus, piemēram, HostGator un Bluehost, un maksā ievērojami vairāk. Super Power Server plāns piedāvā milzīgu atmiņas daudzumu un tajā ir daudz CPU, kas padara to par ideāli piemērotu patiešām lielām vietnēm. Tomēr visā joslā ir mazs joslas platums, kas varētu ietekmēt vietnes ielādes ātrumu.

Vietnei paredzētas hostinga cenasSuper Power Server plāns piedāvā milzīgu atmiņas daudzumu un tajā ir daudz CPU, kas padara to par ideāli piemērotu patiešām lielām vietnēm.

iPage

Vislabākais neko, bet labi viss

Mēs’Es būšu godīgs – tā’Ir grūti zināt, ko teikt par iPage veltītā servera mitināšanu. Patiesība ir tāda, ka ar iPage viss ir kārtībā, bet tas nenotiek’t tiešām izceļas vienā noteiktā jomā.

Funkcijas ir diezgan labas, taču ne labākas kā HostGator un Bluehost. Cenas ir diezgan tuvu ceļa vidum. Tā’tas ir izdarīts labi, lai daudzos konkurentus pārspētu par sesto vietu mūsu pētījumā, bet galu galā – ja jūs’pārdomājot iPage, jūs’d labāk izturieties ar kādu no iepriekš aprakstītajiem plāniem.

iPage: plusi un mīnusi

iPage plusiiPage mīnusi
 • Funkciju vērtējums ir visai labs
 • Ietverti bezmaksas dublējumi
 • Tikai piedāvātais pakalpojumu sniedzējs neiekļauj bezmaksas SSL sertifikātu

iPage veltītas hostinga cenas

iPage piedāvā trīs īpašus mitināšanas plānus: Startup, Professional un Enterprise. Katrs plāns ir precīzi nosaukts – Startup piedāvā 4 GB RAM un 5TB joslas platumu (lieliski piemērots mazam biznesam), savukārt Enterprise piedāvā 16 GB RAM un 15TB joslas platumu (ideāli piemērots lielām operācijām).

Īpašas iPage mitināšanas cenasiPage cenas, tāpat kā tā veiktspēja, ir sava veida ceļa vidū.

GoDaddy mitināšana

Labākais speciālais joslas platuma serveris

GoDaddy, kā arī vietņu veidotāju platforma, ir viens no vadošajiem domēna vārdu pārdevējiem pasaulē. Bet kā viņu hostinga plānos? Godīgi sakot, viņi’re veida ne šeit, ne tur.

Tātad, kāpēc meklēt GoDaddy? Lai iegūtu pilnīgu biznesa pieredzi. GoDaddy piedāvā tiešsaistes mārketinga un tīmekļa drošības rīkus, kā arī tur’Tas noteikti ir kaut kas sakāms par šo visu turēšanu zem viena jumta.

GoDaddy hostings: plusi un mīnusi

GoDaddy plusiGoDaddy mīnusi
 • Novietojiet visas biznesa vajadzības zem viena jumta
 • Nemērīts joslas platums visiem plāniem
 • Serveri visā Eiropā, ASV un Āzijas un Klusā okeāna reģionā
 • Palīdzība un atbalsts varētu būt labāks
 • Nav labākās vērtības plāni

GoDaddy specializētās hostinga cenas

Ļaujiet’s tuvāk apskatiet GoDaddy’Hostinga plāni: lētākais ir Economy, ienākot mēnesī ar 169,99 USD, kam seko Ultimate ar 349,99 USD mēnesī. Visiem plāniem ir trīs speciālas IP adreses un neierobežots joslas platums, savukārt krātuve un atmiņa palielinās, pārvietojoties augšup pa plāniem.

GoDaddy veltītās hostinga cenasVisiem GoDaddy veltītajiem hostinga plāniem ir trīs speciālas IP adreses un neizmērojams joslas platums.

DreamHost

Labākais krātuves vietas mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

DreamHost nav’t slikts mitināšanas pakalpojumu sniedzējs – tur ir tikai daudz labāku. Tomēr tas ir izcils glabāšanas telpā, plānojot līdz 64 GB RAM.

Trūkst palīdzības un atbalsta, bez tālruņa vai tiešsaistes tērzēšanas iespējām. Tas kopā ar relatīvi zemu darbības laika garantiju (99,95%) to nedara’t neiedvesmo milzīgu pārliecību.

DreamHost: plusi un mīnusi

GoDaddy plusiGoDaddy mīnusi
 • Novietojiet visas biznesa vajadzības zem viena jumta
 • Nemērīts joslas platums visiem plāniem
 • Serveri visā Eiropā, ASV un Āzijas un Klusā okeāna reģionā
 • Palīdzība un atbalsts varētu būt labāks
 • Nav labākās vērtības plāni

Dedicated Hostinga cenas

Tur’maz informācijas par DreamHost’s plāni tiešsaistē, bet mēs varam apstiprināt, ka viņi piedāvā divus plānus; viens par 169 USD mēnesī, bet viens par 399 USD.

DreamHost cenas sākas no 169 USD, bez reklāmas piedāvājumiem.

Kā jūs izvēlaties serveru mitināšanas pakalpojumu sniedzēju??

Kā tu’es esmu redzējis šo rakstu, tur’ir daudz kas jāņem vērā’izvēloties mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tas iekļauj:

 • Atmiņas
 • Joslas platums
 • Serveru atrašanās vieta
 • CPU skaits
 • Cenas / vērtības attiecība
 • Garantēts darbspējas laiks
 • Palīdzība un atbalsts

Tā’Ir vērts atzīmēt, ka naudas vērtībai nav nozīmes’t nozīmē zemākās cenas – visizdevīgākais hostinga pakalpojumu sniedzējs ir Bluehost, jo tie savā plānā iesaiņo vislielāko cenu.

Labākā specializētā servera mitināšana: kopsavilkums

Šis raksts ir vedis jūs uz pārskatu par vispiemērotākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, kā noteikts mūsu plašajā neatkarīgajā pētījumā. Tagad ļaujiet’s atgādinājums.

Labākie nodalītie serveri:

  1. HostGator – Vislabākais veltīto serveru mitināšanai.
  2. Bluehost – Visizdevīgākā cena.
  3. Kustībā – Vislabākais vietnēm, kurās tiek izmantotas sarežģītas tehnoloģijas.
  4. A2 mitināšana – Vislabākais klientu apkalpošanai.
  5. Vietne – Vislabākais ļoti lielām vietnēm.
  6. iPage – vislabāk par neko, bet labi par visu.
  7. GoDaddy mitināšana – Vislabākais joslas platums.
  8. DreamHost – Vislabākā uzglabāšanas vieta.

Dienas beigās tas’s par izlemšanu par ko’tas ir vissvarīgākais jums un padarot to par jūsu prioritāti. Un atcerieties, ka mūsu neatkarīgais pētījums atklāja, ka HostGator ir labākais vispasaules pakalpojumu sniedzējs, padarot to par drošu izvēli kāds meklē īpašu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju savai vietnei.

Labākie novirzīto hostinga pakalpojumu sniedzēji: bieži uzdotie jautājumi

Kam nepieciešama īpaša mitināšana?

Dedicated hosting ir savas priekšrocības, bet tas’s ne visiem. Ja jūsu vietne katru nedēļu saņem tūkstošiem trāpījumu vai ja jums ir e-komercijas veikals ar vairāk nekā 30 produktiem, jums patiešām vajadzētu ieguldīt īpašā mitināšanā. Pretējā gadījumā jūs’Iespējams, ka tā vietā būs labi ar VPS mitināšanas vai mākoņa mitināšanas plānu.

Cik maksā veltīta mitināšana?

Īpaši hostinga plāni mēnesī maksā no 50 līdz 500 USD +. Ja galvenā problēma ir cena, pārbaudiet mūsu lētāko tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju klāstu.

Kādi tur ir mitināšanas veidi?

Papildus speciālajai mitināšanai jūsu galvenās mitināšanas iespējas ir kopīgas un VPS. Iepazīstieties ar mūsu ceļvedi par atšķirību starp abiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map