Labākie kāzu vietņu veidotāji

Kura ir piemērota jūsu īpašajai dienai?

labākie kāzu vietņu veidotājiTviņa rakstā tiks apskatīti seši labākie vietņu veidotāji, lai izveidotu skaistas un bez stresa kāzu vietnes.


Ļaujiet’Jāatzīstas – kāzu organizēšana rada stresu!

Jūs’Jūs jau esat pietiekami daudz atradis uz jūsu šķīvja, pārvaldot viesus, izvēloties reģistra dāvanas un organizējot mūziku uzņemšanas ballītei…heck, pat izvēloties pareizo veidu, kā izveidot savu sapņu kāzu vietni, var sagādāt stresu!

Kāzu vietnes izveidošana ir fantastisks veids, kā parādīt savu lielo dienu, paziņot informāciju un nodrošināt, ka viss pasākums norit raiti – taču, izvēloties tik daudz vietņu veidotāju, mēs saprotam, ka var būt grūti zināt, kur sākt..

Vietnes veidotājs ir tiešsaistes platforma, kas ļauj ērti izveidot vietni pats. Jūs don’Nepieciešamas projektēšanas prasmes vai jebkādas zināšanas kodēšanas jomā – jums vienkārši nepieciešama piekļuve internetam un spēja norādīt un noklikšķināt!

Šeit darbojas simtiem vietņu veidotāju, tāpēc kā izdarīt pareizo izvēli un izvēlēties labāko kāzu veidotāju savai lielajai dienai?

Lai jums atvieglotu dzīvi, mēs’esam pārskatījuši, ko mēs uzskatām par labākajiem kāzu vietņu veidotājiem tirgū.

Labākie seši kāzu vietņu veidotāji ir:

 1. Wix
 2. Kvadrāts
 3. Weebly
 4. Mezgls
 5. Appy pāris
 6. Prieks

Wix ir labākais kāzu vietņu veidotājs, jo tas’Tas ir ļoti ērti lietojams, neupurējot stilu vai spēku. Squarespace ir visskaistākie modeļi tirgū, un tas ir lieliski piemērots fotoattēlu un video demonstrēšanai. Weebly’Milzīgais lietotņu veikals palīdz jums aizdomāties, ja pielāgojat vietni.

Šīs platformas ne tikai palīdzēs jums izveidot skaistu un profesionāla izskata vietni, bet arī ietaupīt laiku, naudu un pūles.

Iepazīstieties ar zemāk esošo kopsavilkuma tabulu, lai uzzinātu par mūsu visaugstāk novērtētajiem celtniekiem’Palīdzēšu jums izveidot satriecošu kāzu vietni’no jauna sapņoju!

Šajā nolietotajā mēs’Apskatīsim, kā izvēlēties labāko kāzu vietņu veidotāju un pēc tam atlasīt piecas labākās platformas, kas jums jāapsver, lai izveidotu neticami izskatīgu vietni..

Labākie kāzu vietņu veidotāji

Ir jāņem vērā divu veidu kāzu vietņu veidotāji: visaptveroši vietņu veidotāji un kāzām paredzētu vietņu veidotāji. Mūsu sarakstā ir abi veidi, tāpēc jūs varat izvēlēties sev labāko variantu.

Kāzu vietņu veidotāji ir platformas, kas palīdz izveidot tikai viena veida vietnes – kāzu vietnes.

Tas var būt parocīgs pāriem, kuriem nepieciešama vadlīnija, jo šīs platformas nodrošina galvenās sastāvdaļas, kas jums varētu būt vajadzīgas, piemēram, kāzām paredzētas veidnes, reģistra integrācijas un lietotnes, kas var palīdzēt pārvaldīt viesus, loģistiku un daudz ko citu.

Tomēr jūs’Bieži vien konstatē, ka faktiskais vietņu veidošanas process šajās platformās ir daudz ierobežotāks nekā vilkšana ‘n’ nometiet brīvību jūs’d sazinieties ar visaptverošu vietņu veidotāju.

Visaptveroši vietņu veidotāji ir lieliska izvēle, ja jūs’pēc jaudīgākas un daudzpusīgākas rediģēšanas iespējas.

Jūs’Atklājiet, ka viņiem ir mazāks kāzām paredzētu veidņu un lietotņu klāsts, bet tā vietā tiek piedāvāts milzīgs, pilnībā rediģējamu veidņu, motīvu un lietotņu klāsts, kas rūpējas par daudzveidīgāku tirgu un ļauj jums izveidot satriecošu kāzu vietni.

Tas nozīmē, ka deviņas reizes no desmit jūs varat atrast pieejamo funkciju – vai līdzvērtīgu – (piemēram, rakstīšanas laikā Wix App Market ir pieejamas 7 RSVP lietotnes, kas liekas grūtības novēršot viesu pārvaldīšanu jūsu labā!).

Tātad, kuru kāzu vietņu veidotāju jums vajadzētu izvēlēties?

Lai ietaupītu daudz laika un pūļu, meklējot un nosverot dažādas platformas, izmantojiet mūsu labāko vietņu veidotāju sarakstu, lai norādītu jūs pareizajā virzienā.

# 1. Wix

Vislabāk iesācējiem, kuri izveido profesionālu kāzu vietni

Plusi mīnusi
 • Ļoti ērti lietojams
 • Izvēlieties 26 pielāgojamas kāzu veidnes
 • Daudzas lietotnes, lai kāzu vietnei pievienotu papildu funkcijas
 • Brīvais plāns uzvarēja’t neļauj jums savienot personīgu vietnes adresi
 • Radošās brīvības līmenis var būt milzīgs
 • Jūs varat’t pārslēgt veidnes

Wix ir ērti lietojams un daudzpusīgs vietņu veidotājs. Mēs iesakām to kā galveno kāzu vietņu veidotāju, jo to ir visvieglāk uzņemt un lietot. Jūs don’Nav nepieciešams tērēt laiku, lai apzinātos Wix, jo tas’s intuitīva vilkšana & piliens redaktors nozīmē, ka, izstrādājot savu vietni, tas, ko redzat, ir tas, ko jūs iegūsit!

Pievienojiet šim mobilajam redaktoram, lai lietas būtu asi redzamas jūsu viesos’ viedtālruņi un Wix var būt reāla laika taupītājs aizņemtiem pāriem, kuriem ir lielas lietas, par kurām jāuztraucas pirms lielās dienas.

Wix labākais kāzu vietnes veidotājsWix var palīdzēt jums izveidot skaistu vietni, kas lieliski izskatās mājās un tālrunī – ideāli piemērota detaļām ar viesiem, kas ceļo no tālienes!

Wix ļauj ērti izveidot skaistu kāzu vietni, kas jūsu viesus uzvilks ne mirkli.

Viena no labākajām lietām, kas saistīta ar Wix, ir pieejamo milzīgo profesionāli veidoto veidņu daudzveidība. Ir vairāk nekā 500 veidņu, no kurām izvēlēties, kuras visas varat izmantot kā bāzes punktu un pēc tam iekniebt un grozīt’s saturs.

Un, ja jūs pamanāt grūtības izvēlēties pareizo veidni, Wix ir vairāk nekā 20 kāzām paredzētu veidņu, kas ir ideāls izejas punkts jūsu kāzu vietnei..

Papildu funkciju pievienošana vietnei nevarēja’Nevar būt vieglāk, jo Wix lietotņu tirgū ir pieejami simtiem lietotņu un spraudņu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pievienot fotoalbumus, lai dalītos atmiņās par laimīgo dienu, pievienotu atpakaļskaitīšanu pulksteņiem vai pat sekotu viesiem informāciju par laika prognozi šai dienai – Wix tas ir viss.

Jūs pat varat nosūtīt e-ielūgumus un saņemt RSVP tieši no kāzu vietnes, izmantojot Wix – iedomājieties, cik daudz laika, naudas un pūļu varētu ietaupīt! Tas pat var padarīt organizāciju daudz vienkāršāku, jo viss tiks saglabāts jūsu Wix konta aizmugurē.

Wix plāni sākas no bezmaksas, taču mēs iesakām apsvērt maksas kāzu vietnes plānu jūsu kāzu vietnei. Tas ne tikai ļaus jums izmantot savu pielāgoto vietnes adresi (piemēram, www.johnandemilywedding.com), bet arī piešķirs jums piekļuvi daudz plašākam veidņu, lietotņu un spraudņu fondam, lai jūsu vietne patiešām izceltos..

# 2. Kvadrāts

Vislabākais apdullināšanas dizainu un fotogrāfiju demonstrēšanai

Plusi mīnusi
 • Labākās kvalitātes veidņu dizains tirgū
 • Uzsvars uz fotogrāfiju un video veidnēs
 • Viegli integrējiet reģistra lietotni savā kāzu vietnē
 • Nav brīva plāna
 • Ne gluži tik iesācējiem draudzīgi kā citi celtnieki
 • Mazāks veidņu klāsts nekā Wix

Squarespace ir uz dizainu vērsta vietņu veidotāja, kas pazīstama kā satriecošu vietņu izveidošana. Mēs esam lieli Squarespace fani šeit, WBE, jo neviens cits vietņu veidotājs nevar jums palīdzēt izveidot kāzu vietni, kas izskatās tikpat noslīpēta un profesionāla – jums nav jāzina, kā kodēt!

Lai gan veidņu izvēle un dažādība nav tik plaša kā Wix’s, Squarespace ļoti koncentrējas uz palīdzību visskaistākās vietnes izveidošanā. Katra veidne ir tīra un izteiksmīga, uzkrītoša, tomēr viegli orientējama, kā arī reaģē uz mobilajām ierīcēm – lieliski piemērota kāzu vietnei, kuru viesiem, iespējams, vajadzēs pārbaudīt ceļojuma laikā.

ss labākais kāzu mājas lapu veidotājsTīri un vienkārši dizainparaugi ne tikai izskatās gudri un profesionāli, bet arī’arī dizains ir ļoti laika taupošs!

Squarespace piedāvā 8 skaistu kāzām piemērotu veidņu izvēli, kuru dažādība ir maza, minimāls dizains un aizņemtas, ar attēlu bagātas veidnes. Katru no šīm veidnēm redaktors var pielāgot, lai jūs varētu izveidot savu sapņu kāzu vietni.

Patiess uzsvars tiek likts uz fotoattēlu un video demonstrēšanu, kas padara lielisku celtnieka izvēli, lai vizuāli pastāstītu stāstu par to, kā jūs un jūsu partneris tikās, un parādītu fotoattēlus no pašas īpašās dienas.

Viena no vairāk kāzām, kas rada vairāk stresa, ir sava reģistra kārtošana. Tas var būt īsts murgs, ko organizēt, vai ne?

Par laimi, Squarespace ir ļāvusi jums to aptvert, padarot ērtu reģistra integrēšanu tieši jūsu vietnē, pateicoties kāzu reģistra lietotnei ‘Zola’ (kas noderīgi izceļ dāvanu idejas jūsu vietnē).

Tas viesiem ļauj ērti pārlūkot jūsu vēlmju sarakstu, pat neizejot no jūsu vietnes. Un ja tu’esat izvēlējies medusmēneša ziedojumu sistēmu? Tā’Arī ziedojumus ir viegli pieņemt!

Jūs’Vajadzēs piemaksu plānu, lai piekļūtu šīm kāzām paredzētajām funkcijām, bet es domāju, ka jūs’Es piekritīšu, ka Squarespace’Kāzu integrācija var (un ļaus) pacelt milzīgu svaru no pleciem, atbrīvojot jūs no koncentrēšanās uz svarīgākiem jautājumiem, vienlaikus padarot dzīvi pēc iespējas vieglāku jūsu viesiem.

# 3. Weebly

Vislabāk pievienot lietotnes, lai kāzu vietnei piešķirtu papildu funkcijas

Plusi mīnusi
 • Liels lietotņu skaits, lai viesiem sniegtu papildu informāciju
 • Ļoti ērti lietojams
 • Pieejams bezmaksas plāns un lētas cenu noteikšanas iespējas
 • Dizaini nav tik pievilcīgi kā Wix vai Squarespace
 • Bezmaksas plāns var būt ierobežojošs
 • Strukturētas veidnes var ierobežot radošo brīvību

Weebly ir ļoti draudzīgs lietotājam un minimālistisks, kas padara to par ārkārtīgi laika taupīšanas platformu, uz kuras var izveidot savu satriecošo kāzu vietni.

Weebly redaktora vilkšanas un nomešanas funkcionalitāte dod jums iespēju izvēlēties vienu no Weebly’s daudz veidņu un patiešām padara to par savu. Ja godīgi, tas nevarēja’nav vieglāk pievienot un sakārtot tekstu un attēlus vai pat pievienot RSVP veidlapu, lai viesi varētu aizpildīt un paziņot, ka viņi ierodas.

Weebly’Lietošanas ērtums un vienkāršs lietotāja interfeiss nozīmē, ka tas var būt reālā laika un naudas ietaupītājs aizņemtiem pāriem, kuri vēlas profesionāla izskata vietni bez profesionāla izskata cenas.!

labākais kāzu vietņu veidotājsWeebly ir uzticams kāzu vietņu veidotājs, kura ērti lietojams redaktors palīdzēs jums tiešsaistē izveidot vietni tiešsaistē!

Lai gan Weebly, iespējams, neparādīs savas kāzu veidnes tikpat labi kā Wix un Squarespace, tas tā’s nav teikt, ka viņi don’Jums nav pieejama pienācīga izvēle, ieskaitot mobilos pielāgojamos dizainus, kas vienmēr ir parocīgi.

Grupēti zem ‘Pasākums’Weebly, nevis kāzām paredzēta sadaļa’Uz laulībām vērstas veidnes ir tīri vienas lappuses dizaini, kas palīdz lapu sadalīt vairākās sadaļās.

Tas var būt noderīgi, lai iekļautu viesiem atšķirīgu, bet būtisku informāciju, piemēram, a ‘tuvējās naktsmītnes’ vai a ‘kā nokļūt norises vietā’ sadaļu, kuras abas ir viegli pievienot ar Weebly lietotnēm.

Galu galā jūsu kāzu vietne ir tikpat liela jūsu viesiem, cik tā ir jums! Jo vairāk jūs varat segt dienu’loģistiku un plānus vienuviet, jo vieglāk viesiem būs izbaudīt dienu kopā ar jums.

Weebly lietotņu centrs ir lieliska vieta, kur aplidot un atrast kāzu vietnei noderīgus un noderīgus spraudņus. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iekļaut karti, lai parādītu norādes, pievienotu viesu grāmatu, kuru var komentēt jūsu viesi, vai pat integrētu vietni ar jūsu sociālo mediju kontiem un liktu visiem justies iesaistītiem, Weebly jūs esat iekļāvis.

Izvēle ir diezgan liela, tāpēc tā ir’Noteikti ir vērts pačurāt, lai uzzinātu, cik laika taupīšanas funkcijas varat pievienot savai vietnei.

Weebly piedāvā bezmaksas plānu, taču tas neļaus jums izmantot pielāgotu vietnes adresi un arī ierobežos piekļuvi noteiktām lietotnēm, tāpēc tas’Ir vērts izpētīt premium cenu noteikšanas iespējas.

Kā papildu bonuss par nedēļas kafijas tases cenu jūsu vietne tiks mitināta vismaz gadu, lai jūs, jūsu partneris, draugi, ģimene un viesi varētu atkārtoti apmeklēt un izbaudīt atmiņas par savu īpašo dienas laiku un atkal!

# 4. Mezgls

Vislabākais kāzu plānošanas un vietnes veidošanas vadībā

Plusi mīnusi
 • Ļoti draudzīgs lietotājam ar lielisku iekāpšanu
 • Brīvi izmantot
 • Divkāršo kā kāzu plānotājs tiešsaistē
 • Ierobežojošs redaktors nozīmē, ka varat’t ‘domā ārpus kastes’
 • Radošās brīvības trūkums
 • Nav nevienas lietotnes vai ekstras, ar kurām jūsu vietne varētu tikt pievilināta

Mezgls ir Amerikas Savienotās Valstis’ Zvanu osta ar jaunumiem un iedvesmu, kas saistīta ar kāzām, tāpēc tas’Nepārsteidz, ka vietne piedāvā arī savu, īpašu kāzu vietņu veidotāju.

Jā, tā’s taisnība – bez maksas! Un, tā kā par premium plāniem nerunā, tas nozīmē, ka jūs varat pilnībā piekļūt visam, ko Knot var piedāvāt no sākuma, kas var būt ļoti ērts tiem, kuriem ir budžets.

Var maksāt, ka dažreiz jāuzmanās no bezmaksas platformām un The Knot’Vietnes veidošanas platforma varētu izsaukt dažus trauksmes zvanus’s daudz vairāk ‘krāsot pēc skaitļiem’ nekā Wix, Weebly utt. Tā kā daudzpusējie redaktori sniedz jums milzīgu radošās brīvības pakāpi, The Knot’Redaktors ir vairāk kā informācijas panelis, kas apvienots ar redaktoru.

mezglu labākais kāzu vietņu veidotājsMezgls ir noderīga platforma, ja, veidojot kāzu vietni, jums nepieciešami papildu norādījumi

Lai gan šis informācijas paneļa stila redaktors ir tīrs un ļoti ērti lietojams, tiek panākts, ka jums ir jāturpina priekšskatīt jūsu vietne, lai redzētu, kā tā izskatās! Tātad, kamēr jūs’Jūs varēsit pārvietoties un sākt veidot savu kāzu vietni pietiekami viegli, tā’s nav tik vienkārši kā ‘tas, ko redzat, ir tas, ko jūs saņemat’ visu veidu celtnieku rediģēšanas process.

Neskatoties uz to, es joprojām uzskatu The Knot par vienu no labākajiem kāzu vietņu veidotājiem.

Daļēji tas ir saistīts ar to, kā vietne tur jūsu roku, fokusē jūs un pēc tam noderīgi palīdz jums visā tīmekļa vietnes veidošanas procesā.

Patiesībā šī ir viena joma, kurā The Knot jums parāda savu patieso vērtību – borta zināšanas. Resursi ir bagāti: milzīga kāzu tēmu izvēle, no kurām izvēlēties, reģistra integrācija ar vairāk nekā 25 lielākajiem mazumtirgotājiem, ērta fotoalbumu izveidošana, ikdienas loģistikas sadaļas. Tā’s dabūja to visu.

Tas var būt ļoti noderīgi, jo tas nozīmē, ka mezgls gandrīz darbojas kā jūsu kāzu vietnes kontrolsaraksts!

Ironiski, ka šis lāzera fokuss dažreiz The Knot var justies nedaudz ierobežojošs, jo tas vienkārši to nedara’piedāvāt jums iespēju domāt ārpus kastes – nav neviena lietotņu veikala; nav krasi atšķirīgu veidņu dizainu, un nav arī vilkšanas ‘n’ nomest funkciju redaktorā. Bet neskatoties uz to, tā’Es joprojām jums palīdzēs izveidot ļoti labu kāzu vietni.

Lieliska lieta The Knot ir tā, ka tā darbojas arī kā kāzu plānotāja vietne. Tātad, ja jums patīk vietnes saturs, bet ne redaktors, tur’Nav iemesla, kāpēc jūs to varat’izmantojiet to tikai līdzās vienam no spēcīgākajiem vispusīgo vietņu veidotājiem vai kā iedvesmu tam.

# 5. Appy pāris

Vislabākais visu organizēšanai vienuviet

Plusi mīnusi
 • Tiek aptvertas visas kāzu lietas
 • Iespējams noorganizēt visas kāzas no vienas vietas
 • Nāk ar personalizētu kāzu lietotni
 • Avansa maksājums bez bezmaksas plāna vai izmēģinājuma
 • Ne tik daudz radošās brīvības kā Wix
 • Ilgāks uzstādīšanas laiks nekā citiem celtniekiem, ņemot vērā funkciju skaitu

Appy Couple ir vadošais kāzu vietņu veidotājs, kas koncentrējas uz to, lai jūsu vietne izskatās pēc iespējas lieliska. Viena no platformām’Novatoriskākas funkcijas ir tas, ka tā nodrošina arī personalizētu kāzu lietotni, kuru draugi un ģimenes locekļi var lejupielādēt un izmantot norāžu, informācijas un pašas dienas dokumentēšanai – lielisks veids, kā ietaupīt fotogrāfam!

Šī platforma to nedara’Piedāvā bezmaksas plānus un viens no Appy Couple trūkumiem ir fakts, ka jums nekavējoties jāpierakstās uz apmaksātu kontu., pat pirms jums’esam izstrādājuši jūsu vietni, redzējuši redaktoru vai patiešām izdomājuši, ko’s jums pieejams.

Tas varētu izrādīties nedaudz izslēgts, jo tas var justies kā jūs’re nav gluži pārliecināts, ko jūs’jūs maksājat par, tā kā vispusīgi celtnieki, piemēram, Wix un Squarespace, jums vismaz piedāvā bezmaksas izmēģinājuma periodu, lai pārbaudītu lietas..

Tomēr, ja jūs’esi gatavs ienirt – un tas’Ir vērts atzīmēt, ka tas ir tikai vienreizējs maksājums, šeit nav jāmaksā mēnesī – jūs’Jūs varēsit piekļūt vairāk nekā 500 kāzu tēmu dizainparaugiem jūsu vietnei, lietotnei un digitālajam stacionārajam (piemēram, ielūgumiem), rīku kopumam, kas palīdzēs jums pārvaldīt viesus, fotoattēliem un pašai dienai, kā arī funkcionālajam redaktoram.

appy pāris labākais kāzu vietņu veidotājsAppy Couple redaktors nodrošina, ka nepalaidīsit garām nevienu būtisku informāciju no jūsu kāzu vietnes!

Appy Couple redaktors ir pietiekami vienkāršs, un, tāpat kā The Knot, tas ir daļēji apdzīvots ar kāzu tēmu saturu, kuru varat ieslēgt vai izslēgt atkarībā no jūsu vajadzībām.. Kamēr tas nenotiek’t nedod jums pilnīgu brīvību darīt kā vēlaties, struktūra var būt noderīga un ietaupīt laiku, jo tā liek jums koncentrēties uz konkrēto uzdevumu.

Visas nepieciešamās lietas sedz Appy Couple – un pēc tam dažas. Jūs varat ietaupīt nopietnu laiku, organizējot visas kāzas, izmantojot platformu, tostarp pārvaldot viesu RSVP, palīdzot organizēt ceļošanu un izmitināšanu, izmantojot mērķtiecīgas partnerības, kā arī piesaistot viesus reģistrā, lai ērti paņemtu dāvanas.!

Pateicoties bagātīgajām funkcijām, jūs’jūs gatavojaties tērēt mazliet ilgāk savas Appy Couple vietnes iestatīšanai, nekā jūs varētu domāt citās platformās. Tas nav’Tas nav ideāli, bet tas, ka lielu daļu kāzu varat pārvaldīt loģistiku no vienas vietas, padara Appy Couple par potenciāli svarīgu instrumentu jūsu kāzu arsenālā..

Tātad, lai arī Appy Couple nav ne lētākais, ne sirsnīgākais platformu uzņemšanas līdzeklis, joprojām ir spēcīga kāzu vietņu veidotāju izvēle, pateicoties padziļinātajām kāzu plānošanas zināšanām (jūs pat varat tostu saglabāt lietotnē!), Augstas klases dizainam. un kvalitatīvs gala produkts.

# 6. Prieks

Vislabāk izveidot vienkāršu, efektīvu kāzu vietni

Plusi mīnusi
 • Brīvi izmantot
 • Vienkārša un iesācējiem draudzīga lietošana
 • Parocīgi rīki aptver visas jūsu kāzu lietas
 • Ļoti ierobežotas izkārtojuma iespējas – tikai viena veidne
 • Radošās brīvības trūkums
 • Grūti izmantot savu personīgo vietnes adresi

Joy ir bezmaksas kāzu vietņu veidotājs, kas sākotnēji bija paredzēts dibinātājam’s māsa!

Neskatoties uz to, ka Prieks ir bez maksas, Prieks ir labi aprīkots, lai palīdzētu jums izveidot lielisku kāzu vietni. Tas jums pat nodrošina tālruņa lietotni, kuru viesi var izmantot, lai dalītos ar fotoattēliem, saņemtu norādes par norises vietu vai zvanītu Uber pēc reģistratūras!

Prieks ir ļoti ērti lietojams kāzu vietņu veidotājs.

Tajā ir visi nepieciešamie dizaina elementi, lai izveidotu pievilcīgu un praktisku kāzu vietni. Rediģēšanas process ir ļoti vienkāršs, tāpēc jūs’atradīsit Prieku par reālu laika taupītāju!

Prieks nav tik daudzpusīgs kā Wix, taču tā ir pamatota izvēle, ja vēlaties, lai jūsu kāzu vietnes veidošanas process būtu pēc iespējas vienkāršāks..

labākais kāzu mājas lapu veidotāju prieksPrieks uztur lietas vienkāršas un efektīvas, tāpēc jūs varat ievietot savu enerģiju lielajā dienā!

Joy kā bezmaksas platforma noteikti ir lētāka nekā citi kāzu vietņu veidotāji šajā sarakstā – bet kas’s nozveja?

Galvenais trūkums ir ierobežotās izkārtojuma iespējas – tur’s pašlaik ir tikai divi. Tātad, ja jūs don’piemēram, dalītā ekrāna dizains – daļēji fiksēts attēls / puse ritināšanas satura – tad jūs’re no veiksmes.

Varat arī pielāgot motīva stilu, krāsas, fontus un parādīt fotoattēlus – tikai ne pašas vietnes struktūru.

Tomēr Prieks aptver pamatus, tāpēc jūs uzvarējāt’t pietrūkst. Jūsu kāzu vietne būs draudzīga mobilajām ierīcēm un ir aprīkota ar atpakaļskaitīšanu + RSVP, vietu jūsu stāstam, a ‘romantisks’ Q&A par jums un partneri, grafiks un atgādinājums, ka jums ir lietotne!

Tā’Ir arī iespējams pievienot reģistru savai vietnei, pievienojot saites uz vēlamajiem veikaliem.

Prieks noteikti ir ērta platforma, taču tai ir trūkumi.

Jūs saņemat tikai vienu veidni, un stila izmaiņas netiek mainītas’t, kas atšķiras no tā, ko mēs’esat redzējis citur (domājiet ziedu, domājiet modeļus utt.). Jums trūkst arī radošās brīvības, ko iegūstat tādās platformās kā Squarespace un Wix.

Tā’s ir arī nevajadzīgi sarežģīti izmantot personisko domēnu (vai personīgo tīmekļa adresi). Ja vēlaties to izmantot, jūs’Jums būs jānovirza jūsu vietne atpakaļ uz Prieku. Jums pieejamās iespējas ir maskēt URL (un zaudēt draudzīgumu mobilajām ierīcēm) vai maskēt URL un darīt to ar ‘withjoy.com’ iespiests jūsu vietrādī URL. Nevienā gadījumā nav ideāli.

Mūsuprāt, Prieks ir labs dublējums, lai izmēģinātu, ja jūs to nedarīsit’t nav budžeta, lai apņemtos jaudīgāku un visaptverošu kāzu vietņu veidotāju.

Kā izvēlēties labāko kāzu vietņu veidotāju

Daudziem pāriem savas kāzu vietnes izveidošana kļūst arvien populārāka, bet kā jūs zināt’jūs saņemat lielāko sprādzienu jūsu buks?

Kāzu vietņu veidotāji ir ne tikai skaisti piemiņas vārdi, kas jums un jūsu partnerim ir atmiņā, bet arī platformas, kas:

 • Ietaupiet laiku
 • Ietaupiet naudu
 • Izgrieziet nevajadzīgu stresu + pūles
 • Palīdziet jums pārvaldīt visu, izmantojot vienu tiešsaistes atrašanās vietu
 • Atvieglojiet kāzu plānošanu un loģistiku

Mēs apskatām katru no šiem ieguvumiem un kāpēc tie’re svarīgi zemāk. Bet, ja vēlaties pāriet tieši uz noteiktu punktu, vienkārši noklikšķiniet uz atbilstošās saites iepriekš norādītajā aizzīmju sarakstā.

Wix labākais kāzu vietnes veidotājsKāzu vietņu veidotāji ir lielisks veids, kā izveidot skaistu + profesionāla izskata vietni par budžetu

1.Jūs ietaupīsit laiku

Ja jūs algotu profesionālu vietnes dizaineru, tas būtu ne tikai dārgi, bet arī laikietilpīgi, jo process prasa daudz plānošanas un pielāgošanas, lai to saskaņotu ar jūsu gala mērķi.

Tomēr vietņu veidotāji dod jums iespēju pārņemt kontroli un izveidot savu sapņu kāzu vietni – pat ja jūs to nedarīsit’t neprot kodēt.

Viss, kas jums nepieciešams, ir dažas stundas no jūsu laika, teiksim, vienu vakaru pēc darba un pirms došanās gulēt’esat izveidojis pats savu kāzu vietni – nav nekādas gaidīšanas, dizainera atrašanas un nav dārga rēķina’s pabeigts.

Padomājiet tikai par to, ko jūs varētu darīt ar visu šo laiku un naudu’es tikko saglabāju!

2.Jūs ietaupīsit naudu

Mēs’Mēs citur runājām par to, cik dārgi var iznomāt profesionāla dizainera nolīgšanu (dažos gadījumos pat līdz desmitiem tūkstošu dolāru!).

Kā kāzas’Tās jau ir dārgas lietas, vietņu veidotāja izmantošana ir fantastisks veids netehniskām personām (piemēram, jums un man) veidot savas kāzu vietnes, vienlaikus izvairoties no nepieciešamības mūsu budžetā ievietot nopietnu dabu.

Mūsdienās vairums vietņu veidotāju piedāvā bezmaksas plānu, kuru varat izmantot, kas ir labas ziņas, ja jūsu budžets jūtas nedaudz ierobežots.

Tomēr tā’Ir vērts arī apsvērt piedāvājuma premium plānus, kas svārstās no USD 5 līdz USD 25 mēnesī.

Apmaksāti plāni ir vērtīgs ieguldījums, ja:

 • Jūs vēlaties no savas vietnes noņemt sludinājumus + reklāmkarogus
 • Jūs’es vēlētos izmantot savu pielāgoto vietnes adresi (piemēram, www.johnandemilywedding.com)
 • Jūs don’nevēlaties uztraukties par grūtībām mitināšanas un domēnu iestatīšanā
 • Jūs vēlaties piekļūt lielākam specializēto veidņu, lietotņu un spraudņu fondam, ko varat izmantot, lai kāzu vietnei pievienotu vairāk funkcionalitātes (piemēram, viesu grāmata, kartes, fotoattēlu augšupielāde, digitālu ielūgumu nosūtīšana utt.)

Mēneša maksa var šķist straujš ieguldījums, bet, salīdzinot ar dizainera nomas izmaksām, lai izveidotu vietni no jauna, maksājot par mitināšanu un domēnu, pēc tam potenciāli pieņemot darbā izstrādātāju, lai izveidotu pielāgotas funkcijas – ļaujiet’Es tikai saku, ka jūsu budžets jums pateiks paldies par vietņu veidotāja izmantošanu.

Heck, nauda, ​​ko ietaupāt, nenodarbinot profesionāli, tikpat viegli varētu samaksāt par vēl pāris burbuļojošām pudelēm reģistratūrā!

3.Jūs ietaupīsit uz pūlēm

Tur’Nav jēgas veidot savu sapņu kāzu vietni, ja jums jāiemācās daudz jaunu prasmju, lai sāktu, vai ne?

Par laimi, vietņu veidotāji kļūst arvien vieglāk izmantojami. Tas ne tikai ietaupa jūsu laiku ilgtermiņā, bet arī nozīmē, ka jums tas nav vajadzīgs’Nepieciešams veltīt tik daudz laika un pūļu, lai izdomātu visu pogu darbību vai apgūtu jaunas prasmes, piemēram, kodēšanu.

Labākie kāzu vietņu veidotāji padara dzīvi pēc iespējas vieglāku, ja jums ir “velciet & nomest” redaktors, kas ļauj burtiski vilkt lappuses elementus, piemēram, tekstu un attēlus, kur vēlaties savā vietnē.

Wix labākais kāzu vietnes veidotājsVilkšanas un nomešanas redaktorus ir viegli izmantot, un tie var palīdzēt jums ietaupīt daudz laika, kas labāk pavadīts svarīgāku uzdevumu veikšanai!

Ļaujiet’Neaizmirstiet, ka dizainera pieņemšana darbā jūsu vietnes izveidošanai var prasīt daudz laika un pacietības, lai pareizi sakārtotos – tā, es domāju, ka tu’Piekritīšu, ka kaut kas tikpat vienkāršs un ērts lietošanā kā vietņu veidotājs ir reāls dzīvības glābējs jebkuram pārim, kurš vēlas kāzu vietni.

4.Jūs’Patiks ērtības (un uzvarēja’nav jāmeklē citur!)

Vietnes veidotāja izmantošana ir tāda pati kā došanās uz vienas pieturas aģentūru vai tirdzniecības centru, kur viss nepieciešamais atrodas turpat un nav vajadzības doties citur.. Tā’Ērtākais veids, kā ietaupīt laiku, pūles un naudu, veidojot savu satriecošo kāzu vietni.

Tas arī nozīmē, ka jūs don’nav jāuztraucas par tādām lietām kā mitināšana un domēni (galvenokārt digitālā telpa, kurā dzīvo jūsu vietne, un adrese, kā to atrast), jo platforma par to parūpēsies jūsu vietā. Tā’s visa pakalpojuma daļa.

Kad laiks un nauda ir piemaksa, nav nekādas jēgas apbēdināt sevi ar papildu izmaksām un saistībām, kas saistītas ar īrēšanu kādam, lai izveidotu jums vietni – kāpēc gan to neizveidot pats?

Ja jūs’jūs joprojām neesat pārliecināts par vietnes veidotāja izmantošanu jūsu kāzās’ir vērts sev pajautāt:

“Kāpēc gan doties citur, kad es varu no vienas vietas noformēt, publicēt, mitināt un pārvaldīt savu vietni?”

5. Jūs’Es tos ātri atradīšu’tam esat ieguvis lietotni

Vai vēlaties nosūtīt e-ielūgumus? Varbūt vēlaties parādīt savu reģistra vēlmju sarakstu? Vai varbūt jūs’d patīk ērti pārvaldīt viesu RSVP vienā platformā?

Par laimi, mūsdienu vietņu veidotājiem parasti ir lietotņu veikali vai tirgus laukumi – līdzīgi kā to dara jūsu viedtālrunis -, kur varat atrast noderīgus spraudņus savai vietnei.

Šīs lietotnes var pievienot tikai ar dažiem vienkāršiem klikšķiem, tāpēc, ja viesiem nepieciešami norādījumi, pievienojiet kartes lietotni! Ja vēlaties izvēlēties izvēlni, izmantojot savu vietni, vienkārši pievienojiet veidlapas lietotni, lai ierakstītu atbildes.

Lietotnes gudri izmantojot, tiešām var ietaupīt daudz laika un pūļu’d citādi tērēt kāzu loģistikas pārvaldīšanu.

Labākie kāzu vietņu veidotāji: kopsavilkums

Kāzas ir pietiekami saspringtas, lai tās organizētu, neraizējoties izveidot visu pasākuma vietni no nulles – nemaz nerunājot par ielūgumu nosūtīšanu, RSVP pārvaldīšanu, informācijas viesiem sniegšanu, reģistra kārtošanu utt., Utt..

Tā’s nav skaudīgs uzdevums! It īpaši, ja viss, ko jūs patiešām vēlaties darīt, ir nodrošināt, ka diena paiet bez aizķeršanās.

Tas’Tāpēc kāzu vietnes izveidošanai vajadzētu būt pēc iespējas bez stresa. Lai šo sapni padarītu par realitāti, mēs’Esat devis jums informāciju par labākajiem kāzu vietņu veidotājiem:

6 labākie kāzu vietņu veidotāji

 1. Wix – Vislabākais iesācējiem un profesionālas kāzu vietnes izveidošanai.
 2. Kvadrāts – Vislabākais satriecošu dizainu un fotogrāfiju demonstrēšanai.
 3. Weebly – Vislabākais, lai pievienotu lietotnes, lai jūsu vietnei piešķirtu papildu funkcijas.
 4. Mezgls – Vislabākais kāzu plānošanai un tīmekļa vietnes izveidei.
 5. Appy pāris – Vislabākais visu organizēšanai vienuviet.
 6. Prieks – Vislabākais, lai izveidotu vienkāršu, efektīvu kāzu vietni.

Platformas mēs’Iepriekš aplūkotie ir ērti izmantojamie kāzu vietņu veidotāji, kas var palīdzēt izveidot satriecošu vietni par nelielu daļu pūļu un izmaksu, kuras jūs varētu gaidīt ieguldot, ja nolīgt profesionālu.

Atcerieties, ka jūsu kāzu vietne nav’Tas ir vienkārši jūsu īpašās dienas paraugs, un tas var būt ērts un praktisks rīks viesu vadīšanai, pašas dienas organizēšanai un tādu lietu kā ceļojuma un apmešanās iespēju saziņai tiem, kas ceļo no tālienes..

Labākie kāzu vietņu veidotāji ne tikai palīdz jums izveidot neaizmirstamu vietni, bet arī padara dzīvi vienkāršu jums.

Ja jūs vēlaties izveidot kāzu vietni, kas izskatās lieliski, bet kas tā nav’Ja jūs nelauzat banku, tas ir skaisti, taču praktiski un būs piemiņas līdzeklis nākamajiem gadiem, tad noteikti jāapsver kāds no iepriekš minētajiem vietņu veidotājiem.

Viss atkarīgs no tā, kas, jūsuprāt, jums visvairāk vajadzīgs:

Jaudīgs, laiku taupošs daudzpusīgums un profesionāla izskata visaptveroša vietņu veidotāja dizains?

vai

Kāzu vietņu veidotāja saudzīgas norādes par kāzām?

Abiem ir savi plusi un mīnusi, bet mums tas ir’Svarīgāk ir radošā brīvība, tāpēc arī mēs’ir daudzpusīgāka vietņu veidotāja fani, kuriem mēs dodam priekšroku vairāk nekā ierobežotā radošā pieredze darbā ar platformu, kas pielāgota vienam mērķim.

Ja jūs’nezināt, mūsu galvenais ieteikums ir Wix. Tā’tas ir labākais universālais, apvienojot vieglumu ar radošo brīvību un arī dažas diezgan glītas funkcijas. Kvadrāts ir jūsu labākā izvēle, lai parādītu savas īpašās dienas fotoattēlus, savukārt Weebly sniedz jums daudz ekstru, lai jūsu kāzu vietnei pievienotu praktiskāku pusi..

BUJ

Kurš kāzu vietnes veidotājs ir labākais fotogrāfiju parādīšanai?

Kvadrāts, bez šaubām! Tam ir visu vietņu veidotāju labākie modeļi tirgū – ja jums ir lieli, augstas kvalitātes kāzu fotoattēli, ko demonstrēt, šī ir jūsu labākā izvēle. Tās veidnes ir ļoti vizuālas un pievilcīgas, jūs varat pievienot attēlu galerijas un pat video!

Kāpēc man vajadzētu parakstīties uz piemaksu plānu, ja ir pieejami bezmaksas plāni?

Mēs iesakām parakstīties uz apmaksātu plānu kāzu vietnes izveidošanai, jo tas ļauj jums izveidot daudz profesionālāku vietni. Piemēram, varat izmantot savu personīgo vietnes adresi, noņemt sludinājumus un atbloķēt labākas lietotnes!

Kurš kāzu vietnes veidotājs ir labākais visiem iesācējiem?

Wix ir visvienkāršāk izmantot kāzu vietņu veidotājs – mēs to visvairāk iesakām, jo ​​tā’Tas ir ērti lietojams, neupurējot radošu kontroli. Visi kāzu vietņu veidotāji šajā sarakstā ir piemēroti iesācējiem – jūs noteikti nezināt’nav jāuztraucas par kodēšanu, bet Wix piedāvā labākos rezultātus ar vismazāko darbu.

Šis raksts ir noderīgs?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me