Lēti VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji: 10 naudas taupīšanas pakalpojumi

Iegūstiet vairāk naudas par savu cenu, izmantojot mūsu desmit lētāko VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēju sarakstu.


Virtuālā privātā servera (VPS) mitināšana ir vieta, kur jūsu vietne tiek mitināta koplietotā serverī, kas darbojas kā paredzēts serveris. Izklausās pēc žargona slodzes? Dons’t neuztraucieties – sākumā mēs domājām tāpat!

Iedomājieties VPS mitināšanu, piemēram, dzīvošanu dzīvoklī. Jums ir savas telpas brīvība, bet jums’Es joprojām dalos ēkā ar citiem iedzīvotājiem.

Labākais lēts VPS hostings

VPS hostings ir lieliska izvēle jebkurai jaunai un vērienīgai vietnei vai kādam citam’s pārauga viņu koplietojamo mitināšanas plānu un vēlas jaunināt.

Daudzu cilvēku problēma ir cenu pieaugums: jūsu vietne ir gatava lielākām un labākām lietām, bet to pašu var teikt arī par jūsu bankas kontu?

Protams, VPS mitināšana var būt dārga – HostPapa’Dārgākais plāns ir kautrīgs no USD 300 mēnesī! – bet tā nav’t ir jābūt. Lai palīdzētu jums atrast izdevīgumu siena kaudzē, mēs’Mēs esam veikuši pētījumu un pārbaudītu pakalpojumu stundās ar adatai līdzīgu precizitāti.

Izmantojot smagu darbu un ekspertu zināšanas, mēs’Tagad mēs esam gatavi pacelt labāko lēto VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēju vāku. Tātad, bez turpmākas piepūles, šeit ir desmit labākie:

10 labākie lētie VPS hostinga pakalpojumi

 1. Hostinger: USD 3,95 mēnesī
 2. DreamHost: USD 10,00 mēnesī
 3. Nosaukuma lētums: USD 11,88 mēnesī
 4. Bluehost: 19,99 USD / mēnesī
 5. iPage: 19,99 USD / mēnesī
 6. HostPapa: USD 19,99 mēnesī
 7. GoDaddy: USD 19,99 mēnesī
 8. InMotion: USD 29,19 mēnesī
 9. HostGator: USD 29,95 mēnesī
 10. A2 mitināšana: USD 32,99 mēnesī

Hostinger ir lētākais VPS nodrošinātājs, cenas sākas tikai ar USD 3,95 mēnesī. DreamHost ir tuvu sekundei 10,00 USD / mēnesī, un Namecheap ir pārliecinošā trešajā vietā – 11,88 USD / mēnesī. Bluehost, iPage, HostPapa un GoDaddy maksā tikai nedaudz vairāk – USD 19,99.

Tā’Ir svarīgi atcerēties, ka lētākais VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ne vienmēr ir vislabākais pakalpojumu sniedzējs jums. Hostinga plāni ar labu ilgtermiņa vērtību sniegs vislabākās iespējas par zemāko cenu – ne tik ļoti, lai piedāvātu zemāko cenu. Pēdējā iespēja varētu būt rentablāka, ja jums ir nepieciešama tikai pamata vietne, bet, ja jums’ja spēlējat garo spēli, maksājot nedaudz vairāk mēnesī, tas parādīs jūsu vietnes kvalitāti.

Labi zināt…

Bluehost ir mūsu galvenā naudas vērtības izvēle, neskatoties uz to, ka tā ir nedaudz dārgāka nekā daži no konkurentiem. Piemēram, ar Bluehost you’d maksājiet USD 10,04 mēnesī vairāk nekā ar Hostinger. Tomēr šie desmit dolāri (un izmaiņas) nodrošina labāku klientu apkalpošanu, darbības laiku un funkcijas, kā arī bezmaksas domēnu. Galu galā jūs’jūs maksājat par to, lai jūsu vietne izskatās labāk un darbojas nevainojami.

Tālāk varat uzzināt, kā trīs lētākie mitināšanas pakalpojumu sniedzēji veicās mūsu pētījumos, pārbaudot viņu zvaigžņu vērtējumus:

Lasiet tālāk, padziļinoties detaļās, apskatot cenas, funkcijas un daudz ko citu.

Lēti VPS hostinga plāni jauniem klientiem

Kas’Par hostingu ir svarīgi saprast, ka to piedāvā vairums pakalpojumu sniedzēju ‘jaunu klientu darījumi.’ Šīs ir hostinga reklāmas cenas, kas ilgst noteiktu laiku.

Pēc akcijas perioda jūsu mēneša cena atjaunosies pēc standarta cenas. Tas var izklausīties kā standarta reklāmas slazds, taču daži no laika periodiem ir ļoti dāsni! Apskatiet mūsu tabulu zemāk:

SniedzējsPlānsMēneša cena jauniem klientiemHostingerDreamHostNosaukumsBluehostiPageHostPapaEj tētiKustībāHostGatorA2 mitināšana
1vCPU3,95 USD (par pirmajiem 48 mēnešiem)
Pamata10,00 USD (par pirmajiem 36 mēnešiem)
PulsarsUSD 11,88 (par pirmajiem 12 mēnešiem)
Standarta19,99 USD (par pirmajiem 36 mēnešiem)
Pamata19,99 USD (par pirmajiem 24 mēnešiem)
Plus19,99 USD (par pirmo mēnesi)
Palaist19,99 USD (par pirmajiem 24 mēnešiem)
VPS-1000HA-S29,19 USD (par pirmajiem 24 mēnešiem)
Snappy 200029,95 USD (par pirmajiem 36 mēnešiem)
Jauda+32,99 USD (par pirmajiem 36 mēnešiem)

Kā redzat, vairums paaugstināšanas periodu ilgst no viena līdz trim gadiem. Piemēram, Sapnis’s Pamatplāns (parasti USD 15 mēnesī) trīs gadu laikā maksā tikai 10 USD mēnesī.

Citi pakalpojumu sniedzēji ir nedaudz rezervētāki savās akcijās, bet tikai tām funkcijām, kuras jūs’Viņi kļūst arvien vērtīgāki. Bluehost’s Standarta plāns ir pieejams par USD 19,99 mēnesī trīs gadus. Un tā’Pēc tam būs tikai USD 10 / mēnesī vairāk.

Tagad, kad jūs zināt cenas, ļaujiet’s tuvāk apskatiet katru pakalpojumu sniedzēju un tiešām uzziniet, ko jūs saņemat par savu naudu. Pirms mēs sākam, drošības jautājums (burtiski) – visi šie pakalpojumu sniedzēji piedāvā SSL drošības sertifikātu, tāpēc mums ir patvērums’apnika to pieminēt katrā mini pārskatā.

Hostinger: USD 3,95 mēnesī

hostinger vps lapa

Hostingera VPS mitināšanas plusiHostinger VPS mitināšanas mīnusi
 • Pieejams gan Linux, gan Windows VPS hostings
 • Plaša funkciju klāsts
 • Nav atbalsta pa tālruni
 • Zems uptime procents

Hostinger’s seši VPS plāni katrs nodrošina dažādas pakāpes atmiņu, atmiņu un joslas platumu. Piedāvājumi svārstās no zemākā līdz augstākajam:

 • 1-8 GB atmiņa
 • 20-160 GB krātuve
 • 1 000–8 000 GB joslas platums

Izmantojot Hostinger, jūs arī varat izvēlēties, vai vēlaties Windows vai Linux VPS mitināšanu. Lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju piedāvā tikai Linux mitināšanu, kopš tā’ir daudzpusīgāka un plaši izmantota. Tomēr, ja jūsu vietnē jau tiek izmantota cita Windows tehnoloģija, iespējams, Linux serveris ir ārpus tā. Tā’Ir patīkami zināt, ka Hostinger joprojām var uzņemt jūsu vietni, ja tas tā ir.

Neskatoties uz Hostingeru’Fantastiskās iespējas, tā klientu atbalstam trūkst vienas galvenās detaļas: Hostinger šobrīd nenodrošina atbalstu pa tālruni. Kaut arī tās pašreizējās atbalsta iespējas, sākot no tiešraides tērzēšanas līdz daudzvalodu pakalpojumiem, ir ļoti labas, Hostinger joprojām atpaliek no konkurences šajā pamata jomā.

DreamHost: USD 10,00 mēnesī

DreamHost VPS hostingsDreamHost lētās cenas ir lieliski piemērotas pamata vietnēm, taču ilgtermiņā tās var būt nedaudz ierobežojošas.

DreamHost VPS hostinga plusiDreamHost VPS mitināšanas mīnusi
 • Neierobežots e-pasta kontu un domēnu skaits
 • Neierobežots joslas platums
 • Nav tiešraides tērzēšanas atbalsta
 • Tikai 30 GB krātuve pamatplānā

Ja jūs’atkārtoti uztraucoties par cenu pieaugumu pēc akcijas beigām, ir vērts apskatīt DreamHost. Maksājamā summa gandrīz nemainās – no USD 10 mēnesī līdz USD 15 mēnesī.

Vietnē DreamHost’s Pamatplāns, tu’Jūs iegūsit tikai 30 GB krātuves un 1 GB RAM. Uzglabāšanas telpa lielākajā daļā vietņu būs piemērota, taču lielākās vietnēs var nākties cīnīties ar viena gigabaita operatīvo atmiņu. Patiesie pārdošanas punkti ir tā neierobežotie piedāvājumi: domēni, e-pasta konti un joslas platums, visi tie ir standarta komplektācijā.

Pēc mūsu aplēsēm DreamHost nokrīt, ka tas tā nav’t nedod jums piekļuvi saknei. Tas nozīmē, ka jūs uzvarējāt’t ir pilnīga kontrole pār servera vidi. Arī DreamHost atpaliek no klientu atbalsta bez tiešās tērzēšanas pakalpojuma – tāpēc jūs varētu ietaupīt naudu, bet noteikti ne laiku.

Nosaukuma lētums: USD 11,88 mēnesī

namecheap vps

Namecheap VPS hostinga plusiNamecheap VPS mitināšanas mīnusi
 • Bezmaksas domēns
 • Bezmaksas dublējumi
 • Mazāks joslas platums un operatīvā atmiņa nekā labākajiem konkurentiem
 • Nav atbalsta pa tālruni

Namecheap piedāvā divus zvaigžņu VPS mitināšanas plānus: Pulsar (11,88 USD / mēnesī) un Quasar (19,88 USD / mēnesī). Abos šajos plānos ir iekļauts bezmaksas domēns, privātuma aizsardzība, pilna saknes pieeja un 30 dienu naudas atdošanas garantija. Namecheap piedāvā arī bezmaksas dublējumus, lai jūs varētu justies droši par savu vietni.

Pulsar plānā ir pietiekami daudz joslas platuma (1000 GB) un operatīvās atmiņas (2 GB), lai jūs sāktu, taču tas tā ir’s nav tik daudz kā jūs’d) iegūt no dažiem labākajiem konkurentiem. Neraugoties uz to, Namecheap piedāvā 2 CPU kodolus Pulsar plānā un 4 CPas kodolā, kas noteikti atbilst standartam.

Namecheap arī nodrošina lielisku atbalstu, izmantojot savu zināšanu centru un 24 stundas diennaktī pieejamo tiešraides tērzēšanu. Bet, ja atbalsts pa tālruni ir svarīgs, iespējams, vēlēsities meklēt citur, jo Namecheap to nedara’t to šobrīd nepiedāvā.

Bluehost: 19,99 USD / mēnesī

Bluehost VPS hostingsBluehost ir viens no labākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem tirgū.

Bluehost VPS hostinga plusiBluehost VPS hostinga mīnusi
 • 99,98% uptime
 • Bezmaksas domēns
 • Tikai 1 TB joslas platuma
 • 1 īpaša IP adrese

Bluehost ir slavens ar WordPress mitināšanas paketēm, taču tai ir arī daudz ko piedāvāt saviem VPS klientiem. Ar iespaidīgu darbības laiku un daudzām citām funkcijām tas ir’Ir viegli saprast, kāpēc.

Bluehost standarta plāna lietotājiem nodrošina neierobežotu e-pasta kontu un domēnu, 2 GB operatīvās atmiņas un 1 TB joslas platumu. Tā īpašā iezīme ir bezmaksas domēns, kas reti tiek piedāvāts starp lētiem VPS plāniem.

Arī Bluehost mūsu pētījumā ieguva 5/5 palīdzību un atbalstu, kas ir nenovērtējama tīmekļa mitināšanas pieredzes sastāvdaļa – un noteikti ir vērts pāris papildu dolāru.

iPage: 19,99 USD / mēnesī

iPage VPS mitināšanaTur’nenoliedzot, ka iPage piedāvā lētus piedāvājumus, taču jūs upurējat ātrumu par viņiem.

iPage VPS mitināšanas plusiiPage VPS mitināšanas mīnusi
 • 1 gada bezmaksas domēns
 • Vairāki palīdzības un atbalsta resursi
 • Vājš 99,94% uptime
 • Tikai 1 TB joslas platuma

iPage ļoti koncentrējas uz cenu. Pat visdārgākais VPS mitināšanas plāns ir mazāks par 100 USD / mēnesī – maksa ir tikai A2 hostinga konkurence. Tomēr lielākais trūkums ir tā darbības laiks. Tikai 99,94%, tas’s viens no zemākajiem mēs’esat pārbaudījis.

Nu ko?’Vai jums ir labi par A2? Pamatplānā jūs pirmo gadu iegūstat 1 GB RAM, 40 GB krātuves, izvēles piekļuvi saknei un savu domēna vārdu bez maksas. Ir daudz iespēju arī palīdzības saņemšanai, izmantojot tiešraidi, tālruni, biļešu sistēmu un tās palīdzības centru.

HostPapa: USD 19,99 mēnesī

Hostpapa VPS mitināšanaHostPapa izskatās lieliski uz virsmas, taču esiet piesardzīgs par dārgajām atjaunošanas izmaksām.

HostPapa VPS hostinga plusiHostPapa VPS mitināšanas mīnusi
 • 4 centrālā procesora kodoli
 • Neierobežots domēnu un e-pasta kontu skaits
 • Milzīgs atjaunošanas izmaksu pieaugums
 • Nav bezmaksas dublējumu

Godīgi sakot, balstoties tikai uz cenu, HostPapa isn’t lieliska izvēle. Tā reklāmas cena USD 19,99 mēnesī izskatās lieliski uz virsmas, bet ieskrāpējiet nedaudz dziļāk un jūs’Es redzēšu, ka tā’s ir derīgs tikai mēnesi. Tad tas palielinās līdz USD 49,99 mēnesī.

HostPapa’funkcijas nav’t šausmīgi – jūs saņemat neierobežotu domēna un e-pasta kontu, un 99,97% uptime ir diezgan pienācīgs. Bet tas, ka dublēšana jums papildus maksās vismaz USD 35,88, ir pietiekams, lai stingri turētu naudu kabatās.

GoDaddy: USD 19,99 mēnesī

GoDaddy VPS mitināšanaGoDaddy piedāvā daudz fantastisku pakalpojumu, bet VPS hostings nav’t tā spēcīgākā.

GoDaddy VPS hostinga plusiGoDaddy VPS mitināšanas mīnusi
 • Neierobežots joslas platums
 • Gan Linux, gan Windows serveri
 • Nē 24/7 tiešraides tērzēšana vai biļešu atbalsts
 • Nav naudas atdošanas garantijas

GoDaddy ir pasaule’lielākais domēna reģistrators. Tam ir intuitīvs AI (mākslīgā intelekta) vietņu veidotājs un tas piedāvā arī tīmekļa mitināšanu. Tās pakalpojumi pārsniedz vidējo līmeni, bet tas ir’Nav negodīgi to saukt par visu amatu džeku.

Ironiski, ka jūs don’t nevar iegūt bezmaksas domēnu ar GoDaddy’s VPS hostings, kā arī jūs nesaņemat piekļuvi 24 stundas diennaktī notiekošajai tiešraides tērzēšanai vai biļešu atbalstam. Tomēr lielākā daļa no tā funkcijām izceļas: tās darbības laiks ir cienījams 99,97%, un jūs iegūstat neierobežotu joslas platumu, kas ir lielisks bonuss.

InMotion: USD 29,19 mēnesī

InMotion VPS mitināšanaInMotion ir visaugstāk novērtētais pakalpojumu sniedzējs gan Shared, gan VPS hostingam.

InMotion VPS hostinga plusiInMotion VPS mitināšanas mīnusi
 • Neierobežots CPU kodols, domēni un e-pasta konti
 • Bezmaksas domēns ar 6–12 mēnešu plāniem
 • Diezgan dārgi VPS hostinga plāni
 • Vidējais darbspējas laiks 99,97%

Runājot par VPS mitināšanu, InMotion ir ļoti labs. Jūs’Jums būs jāizspiež nedaudz vairāk, nekā jūs darītu citiem pakalpojumu sniedzējiem, bet ko jūs’jūs saņemat kvalitatīvas funkcijas un servisu.

4 GB RAM, 75 GB atmiņas un 4 TB joslas platuma – un tas ir’s tikai vietnē InMotion’Visnozīmīgākais VPS plāns. Jūs’Es arī pateikšu sveicienu par izvēles piekļuvi saknei, bezmaksas dublēšanu un neierobežotu CPU kodolu, e-pasta kontiem un domēniem.

Ja jūs varat atļauties maksu 29,19 USD / mēnesī, tur’Tas tiešām ir ļoti mazs iemesls neizvēlēties InMotion VPS mitināšanas plānu.

HostGator: USD 29,95 mēnesī

HostGator VPS mitināšanaHostGator piedāvā vislabāko visaptverošo mitināšanas pakalpojumu, un tā VPS mitināšana ir vērts padomāt.

HostGator VPS mitināšanas plusiHostGator VPS mitināšanas mīnusi
 • 120 GB krātuve
 • 99,99% uptime
 • Īpaši dārgas atjaunošanas izmaksas
 • Nav bezmaksas domēna

HostGator veica vislabākos rezultātus mūsu kopējos tīmekļa mitināšanas reitingos, bet tas tomēr’Tas nav labākais īpaši VPS mitināšanai. Tam tomēr ir dažas lieliskas iespējas.

Ieprieciniet savas acis ar milzīgo 120 GB krātuvi, kas lieliski piemērota lielām vietnēm ar daudz augstas kvalitātes attēliem. Joslas platums 1,5TB nav’t drausmīgi, un bezmaksas dublēšana ir jauks mazs bonuss.

Problēmas rodas, apskatot atjaunošanas cenu (89,95 USD). Tomēr reklāmas darījums ilgst trīs gadus, tātad’s nav tik slikti, kā šķiet. Bet tomēr – ikvienam, kurš izveido mazu vai vidēju vietni, nevajadzētu to darīt’t nav tik daudz jāizklāsta.

A2 mitināšana: USD 32,99 mēnesī

A2 hostings VPS hostingsA2 Hostings ir pazīstams ar savu klientu apkalpošanu, tāpēc to’s, kas jāpatur prātā, ja jūs’re hostinga iesācējs.

A2 VPS hostinga plusiA2 VPS mitināšanas mīnusi
 • Labākais klientu apkalpošana jebkuram mitināšanas pakalpojumu sniedzējam
 • Jebkura naudas atdošanas garantija
 • Nav bezmaksas domēna
 • Tikai 99,95% uptime

Tāpat kā Hostinger, arī A2 Hostings piedāvā gan Windows, gan Linux serveru mitināšanu. Linux ir daudz izplatītāks, taču ne daudzi pakalpojumu sniedzēji abus piedāvā. Tas arī dod jums 4 GB operatīvo atmiņu, 75 GB krātuves un 2 TB joslas platuma – tas viss notiek lētākajā VPS plānā.

Lielākais iemesls, kāpēc cilvēki izvēlas A2 kā savu VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ir piedāvātā palīdzība. 24 stundas diennaktī pieejams atbalsts pa tālruni un tiešraidē, biļešu sistēma un intuitīvs zināšanu centrs lieliski kalpo mazāk tehniski spējīgajiem..

Lēti VPS hostinga atjaunošanas plāni

Akcijas cenas ir lieliskas, bet ļaujiet’s esiet godīgi – tas’s ilgtermiņa izmaksas, kas’s vissvarīgākais. Jūs don’Mēs nevēlamies laimīgi samaksāt USD 19,99 mēnesī, tikai tad nākamreiz būs jāmaksā ar 49,99 USD mēnesī rēķinu (mēs’skatos uz tevi, HostPapa).

Tātad, ņemot vērā šo, šeit ir piedāvāti lētākie VPS mitināšanas plāni, kuru pamatā ir pēcreklāmas cena:

SniedzējsPlānsMēneša atjaunošanas cenaHostingerNosaukumsDreamHostiPageBluehostEj tētiKustībāHostPapaA2 mitināšanaHostGator
1vCPU9,95 USD
Pulsars14,88 USD
Pamata15,00 USD
Pamata24,99 USD
Standarta29,99 USD
Ekonomika29,99 USD
VPS-1000HA-S39,99 USD
Plus49,99 USD
Jauda+49,99 USD
Snappy 200089,95 USD

Ja jūs’re reāls darījumu mednieks un don’Neraugoties uz satricinājumu, jūs pat varat mainīt pakalpojumu sniedzēju uz nākamo pēc reklāmas perioda beigām. Tā’s vairāk pūļu jūsu pusē, bet jūs’Jums nekad nebūs jāmaksā pilna cena par vietnes mitināšanu!

Lēts VPS hostings: kopsavilkums

Tagad jums vajadzētu būt skaidram priekšstatam par to, kas ir lētākie VPS nodrošinātāji. Ne tikai to, ka mēs’Pārbaudiet arī nedaudz par katru pakalpojumu sniedzēju, lai palīdzētu jums pieņemt labāko lēmumu, ņemot vērā jūsu vajadzības.

Jaunu klientu VPS hostings ir lētāks, jo tiek paaugstinātas akcijas. Šie ir ‘jauns klients’ ikmēneša maksa, kas parasti ilgst no viena līdz trim gadiem (vai Hostinger’lieta, četri gadi). Tātad, ja jūs’jūs meklējat lētu VPS hostingu šeit’Pārskats par desmit lētākajiem piedāvājumiem:

10 labākie lētie VPS hostinga pakalpojumi

 1. Hostinger: USD 3,95 mēnesī
 2. DreamHost: USD 10,00 mēnesī
 3. Nosaukuma lētums: USD 11,88 mēnesī
 4. Bluehost: 19,99 USD / mēnesī
 5. iPage: 19,99 USD / mēnesī
 6. Hostpapa: USD 19,99 mēnesī
 7. GoDaddy: USD 19,99 mēnesī
 8. InMotion: USD 29,19 mēnesī
 9. HostGator: USD 29,95 mēnesī
 10. A2 mitināšana: USD 32,99 mēnesī

Kā izvēlēties lētu VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēju

Kā mēs zinām, lēti’t vienmēr nozīmē vislabāko vērtību. Ja jūs’meklējot perfektu vidusceļu starp rentablu un lielisku kvalitāti, ir jāņem vērā dažas lietas:

 • Uptime – esiet piesardzīgs attiecībā uz pakalpojumiem ar sliktu darbspējas laiku. Tas var būt lēti, bet, ja jūsu vietne samazinās, jūs’atkal maksā par neko.
 • Joslas platums – ja jūs domājat iegūt dažus tūkstošus apmeklētāju katru nedēļu, joslas platums ir svarīgs. Lēns iekraušanas ātrums var būt atšķirība starp to, kas kāds pārlūko jūsu vietni vai atlec tieši no tās.
 • Glabāšanas telpa – jebkurai vietnei, kurā ir daudz tīmekļa lapu vai augstas kvalitātes multivide (fotoattēli, videoklipi utt.), Noteikti izvēlieties plānu ar plašu atmiņas vietu..
 • Vietnes mērķis – tas var likties acīmredzami, bet, ja jūs’Uzņēmējdarbības vietnes darbības laikā tādas lietas kā bezmaksas e-pasta konti darbiniekiem ir patīkami pieskarties, lai ietaupītu problēmu.

Piemēram, mēs iesakām Bluehost pār Hostinger, jo, kaut arī Bluehost ir dārgāks, jūs’atkārtoti ieguldīt labākā kvalitātē un labākā klientu apkalpošanā. Kopš tā’Lai izveidotu savu vietni, nav mazs uzdevums, mēs domājam, ka papildu nauda ir tā vērta.

Visiem šajā rakstā minētajiem pakalpojumu sniedzējiem – izņemot GoDaddy – ir naudas atdošanas garantijas vismaz 30 dienu garumā. Tad kāpēc gan nedot viņiem virpuli – galu galā tas uzvarēja’Jums par to jāmaksā.

Lēts VPS hostings: FAQ

Cik maksā VPS hostings?

VPS mitināšanas izmaksas var ievērojami atšķirties. Jūs varat maksāt tikai USD 2 mēnesī vai USD 300 mēnesī. Lielākā daļa standarta VPS mitināšanas plānu jums maksās no USD 20-30 mēnesī. Ir lēti reklāmas darījumi, taču parasti tie ilgst tikai pirmos trīs gadus.

Kas’s atšķirība starp koplietojamo un VPS mitināšanu?

Koplietotā mitināšana ir vieta, kur resursi tiek sadalīti starp vairākām vietnēm, kuras visas tiek mitinātas vienā serverī. Citu vietņu darbība serverī tieši ietekmēs jūsu. Izmantojot VPS mitināšanu, jums ir vairāk aparatūras un lielāka kontrole pār jūsu vietni’S kvalitāte un veiktspēja.

Kādas ir VPS mitināšanas priekšrocības??

VPS mitināšana sniedz jums vairāk resursu un elastīgumu nekā dalīta mitināšana par ievērojami zemāku cenu nekā veltīta mitināšana. Tā’Tas ir jauks vidusceļš starp abiem, kur jūs varat lejupielādēt savu programmatūru un vairāk izteikties par savu vietni’Drošība, veiktspēja un pielāgošana.

Kas’s atšķirība starp pārvaldītu un nepārvaldītu VPS mitināšanu?

Pārvaldīts VPS mitināšana ir vieta, kur par jums rūpējas iestatīšanas process. Jūs arī neesat atbildīgs par drošības problēmu risināšanu vai kļūdu novēršanu. Ar neapsaimniekotu, tā’s viss atkarīgs no jums. Patiešām, nepārvaldīts parasti ir lētāks, bet to parasti izmanto tikai izstrādātāji un tehnoloģiju eksperti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map