Lētākais tīmekļa mitināšana: salīdziniet vairāk nekā 50 lētus tīmekļa mitināšanas plānus

Labākie lēti tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiTīmekļa mitināšana ir neredzēts interneta pamats. Katra vietne neatkarīgi no tās lieluma ir kaut kur mitināma.


Tīmekļa mitināšana ir vieta, kur tiek glabāti faili, kas veido vietni. Padomājiet par to kā interneta zemes gabalu. Laba tīmekļa mitināšana ļauj ikvienam jebkurā vietā piekļūt jūsu vietnei jebkurā laikā – padziļinātu skaidrojumu varat iegūt mūsu pilnajā tīmekļa mitināšanas rokasgrāmatā.’s būtība to.

Kā tu’d iedomājieties, tas ir diezgan ienesīgs bizness. Tur ir simtiem miljonu vietņu, kas nozīmē simtiem miljonu potenciālo klientu.

Protams, jūs vēlaties iegūt pēc iespējas labāku piedāvājumu – kaut ko uzticamu vienkāršai vietnei, kuru varat atļauties par budžetu. Lēti hostinga plāni jums to tieši piedāvā – un daži to dara daudz labāk nekā citi.

Tas’s kur mēs ienākam. Mēs’esam izpētījuši labākos hostinga pakalpojumus, lai piedāvātu lētākās cenas no labākajiem pakalpojumu sniedzējiem. Mēs vēlamies piesaistīt cilvēkus vislabākajiem pakalpojumiem viņu īpašajām vajadzībām, tāpēc mēs apskatām visu, sākot no cenu noteikšanas un beidzot ar klientu atbalstu un beidzot ar uptime.

Mums ir patvērums’t tikko izvēlējās lētāko no lētākajiem; dažāda veida vietnēm ir nepieciešami dažādi hostinga veidi, tāpēc mēs’Mēs apskatījām lētākos plānus katram atsevišķi.

Contents

Lētākais tīmekļa mitināšanas plāns

 • Dalīts hostings: Hostinger (USD 0,80 mēnesī)
 • VPS hostings: Hostinger (USD 3,95 mēnesī)
 • Dedicated Server Hosting: 1&1 IONOS (USD 50 mēnesī)
 • Mākonis Hostings: DreamHost (USD 4,50 mēnesī)
 • Kopīgota WordPress mitināšana: Bluehost (USD 2,95 mēnesī)
 • Pārvaldītā WordPress mitināšana: Kustībā (4,99 USD mēnesī)

Mums ir patvērums’t ierindoja lētākos tīmekļa mitinātājus – mēs’ve ir ierindojuši labākos lētos tīmekļa mitinātājus, līdzsvarojot cenu ar naudas vērtību. Šis raksts sadalīs lētākos pakalpojumu sniedzējus katram hostinga veidam, aptverot viņu piedāvātās funkcijas un, protams, cenas.

Beigās jums vajadzētu skaidri saprast, kuri plāni ir piemēroti jums.

Ļaujiet’s nokļūt tajā.

11 lētākie koplietotie tīmekļa mitinātāji

Dalītais hostings ir lētākais un populārākais mitināšanas veids. Šeit jūsu vietne koplieto serveri ar citām vietnēm, un tā ir vislabākā vienas lapas vietnēm vai statiskām lapām, piemēram, emuāriem.

Jūs don’ne tikai koplietot serveri – jūs arī koplietojat tādus resursus kā joslas platums, kas palīdz uzturēt zemas izmaksas, taču var radīt problēmas, ja jūs vai jūsu kaimiņi sākat izmantot pārāk lielu daļu no jūsu kopīgajiem pabalstiem.

Ja jūs’tas nav kopīgošanas veids vai arī jūs sagaidāt lielu trafiku’Tā vietā ir vērts doties tieši uz VPS mitināšanu.

Tomēr, ja dalītā mitināšana izklausās kā ideāls variants jums, mums ir labas ziņas – tas piedāvā dažas no lētākajām sākuma cenām apkārt!

11 lētākie hostinga pakalpojumu sniedzēji ir:

 1. Hostinger: USD 0,80 mēnesī
 2. iPage: USD 1,99 mēnesī
 3. DreamHost: 2,59 USD / mēnesī
 4. HostGator: USD 2,75 mēnesī
 5. Kustībā: 2,95 USD / mēnesī
 6. Bluehost: 2,95 USD / mēnesī
 7. A2 mitināšana: 3,92 USD / mēnesī
 8. Vietne: 3,95 USD / mēnesī
 9. HostPapa: 3,95 USD / mēnesī
 10. 1&1 IONOS: USD 4,00 mēnesī
 11. Ej tēti: USD 5,99 mēnesī

# 1. Hostinger

Zemākās cenas plāns – kopīgs vienots plāns: USD 80,80 mēnesī

Hostinger’s Koplietojamais plāns sākas ar satriecoši zemu 80 centu mēnesī un galu galā atjaunojas par pilnu cenu – 7,99 USD / mēnesī. Par šādu darījumu jūs saņemat viena klikšķa instalēšanu, bezmaksas vietņu veidotāju un iknedēļas rezerves kopijas.

Hostinger piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju bezriska testēšanai un 15% atlaidi studentiem.

# 2. iPage

Zemākās cenas plāns – iPage tīmekļa mitināšanas plāns: USD 1,99 mēnesī

iPage ir viens dalīta mitināšanas plāns, kas piedāvā ‘viens izmērs der visiem’ risinājums visām jūsu mitināšanas vajadzībām. Tikai par 1,99 USD mēnesī, jūs saņemat neierobežotu vietu diskā, neierobežotus domēna vārdus, bezmaksas SSL (Secure Sockets Layer) drošību un bezmaksas domēnu vienam gadam. Tas’s tas ir diezgan labs darījums, vai ne?

Un, kad jūsu piedāvājums atjaunojas par parasto cenu, tu’Jūs maksāsit tikai USD 7.99 mēnesī.

# 3. DreamHost

Zemākās cenas plāns – Kopīgs sākuma plāns: USD 2,59 mēnesī

DreamHost’Lētākais koplietojamais pakalpojums ir tā sākuma plāns, kas maksā Mēnesī parakstot 2,59 USD, parakstot trīs gadu plānu. Tas dod jums pamatus, kas nepieciešami vienas vietnes darbināšanai, nodrošinot bezmaksas domēnu, neierobežotu trafiku, iepriekš instalētu WordPress, bezmaksas SSL sertifikātu un 50 GB diska vietas.

DreamHost piedāvā vislabāko cenas un kvalitātes attiecību, un nāk ar 97 dienu naudas atdošanas garantiju. Sākuma plāna regulārā cena atjaunojas plkst Mēnesī 4,95 USD.

# 4. HostGator

Zemākās cenas plāns – Hatchling plāns: USD 2,75 mēnesī

HostGator’s Hatchling plāns mēnesī maksā tikai 2,75 USD un piedāvā vienu domēnu, ar viena klikšķa instalēšanu, neizmērojamu joslas platumu un bezmaksas SSL sertifikātu. Jūs saņemat arī neierobežotas e-pasta adreses, neierobežotu vietu diskā un bezmaksas vietņu pārsūtīšanu.

HostGator nāk ar iespaidīgu uptime rezultātu 99,99%, tas nozīmē, ka jūs varat paļauties uz šo pakalpojumu sniedzēju, lai jūsu vietne darbotos tiešsaistē!

HostGator piedāvā 45 dienu naudas atdošanas garantiju, un reklāmas cena tiek atjaunota līdz parastā likme USD 6,95 kad jūsu pirmais termiņš ir beidzies.

# 5. Kustībā

Zemākās cenas plāns – palaišanas plāns: 2,95 USD mēnesī

Mūsu pētījumā tika atklāts, ka InMotion ir labākais hostinga pakalpojumu sniedzējs koplietošanas mitināšanai. Lētākais plāns ir tas Mēnesī – 2,95 USD. Uzsākšanas plāns, kas ietver bezmaksas dublējumus, bezmaksas domēnu, divas vietnes un neierobežotu e-pasta kontu.

Jūs saņemat arī neierobežotu vietu diskā un joslas platumu, kā arī visu svarīgo SSL drošību, kā arī a garantiju 90 dienu naudas atdošanas garantija. Īsāk sakot, jūs saņemat to, par ko maksājat, un vēl vairāk!

Kad jūsu reklāmas periods ir beidzies, palaišanas plāns tiek atjaunots līdz tā parastajam līmenim Mēnesī 6,99 USD.

# 6. Bluehost

Zemākās cenas plāns – pamatplāns: 2,95 USD mēnesī

Līdzās HostGator ir labākais konkurents Bluehost ar savu Mēnesī 2,95 USD pamatplāns. Izmantojot Bluehost Basic plānu, jūs iegūstat vienu vietni, 50 GB SSD krātuvi, neapmērītu joslas platumu, bezmaksas SSL drošību, vienu bezmaksas domēnu un bezmaksas dublējumus..

Bluehost ir WordPress saimniekdators numur viens, un piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Kad jūsu paaugstināšana ir beigusies’Maksāsiet parasto tarifu par dalīta hostinga plānu, kas ir Mēnesī 7,99 USD.

# 7. A2 mitināšana

Zemākās cenas plāns – Lite plāns: USD 3,92 mēnesī

A2 mitināšanai’Plānojot, jūs varat izvēlēties Linux vai Windows mitināšanu. Linux mitināšana ir ātrāka un lētāka, tāpēc šo mēs iesakām. Un plkst Mēnesī 3,92 USD, tā’Tā ir lieliska cena par dažām lieliskām funkcijām, ieskaitot neierobežotu krātuvi, bezmaksas SSL drošību un neierobežotu vietu diskā.

A2 Hostings nāk arī ar ļoti dāsnu naudas atdošanas garantija jebkurā laikā! Un, kad pienāk atjaunošanās laiks, tu’joprojām ir zem 10 dolāru atzīmes, ar Mēneša maksa 7,99 USD.

# 8. Vietne

Zemākās cenas plāns – StartUp plāns: 3,95 USD mēnesī

Tikai par dažiem centiem vairāk nekā A2 Hostings ir SiteGround ar savu Starta plāns mēnesī 3,95 USD. Šis uzticamais dalītā hostinga pakalpojumu sniedzējs piedāvā 10 GB krātuvi, bezmaksas dublējumus katru dienu, bezmaksas SSL drošību, bezmaksas e-pasta kontus un neapmeklētu trafiku. Tam ir viena vietne, un tā ir piemērota apmēram 10 000 ikmēneša apmeklējumu.

Vietne’S atjaunošanas likme ir USD 11,95 mēnesī.

# 9. HostPapa

Zemākās cenas plāns – sākuma plāns: 3,95 USD mēnesī

HostPapa’s Sākuma plāna izmaksas Mēnesī 3,95 USD un komplektā ar funkcijām, kas nodrošina jūsu kopīgotās mitināšanas pamatvajadzības, ieskaitot bezmaksas domēnu, divas vietnes, SSL drošību un 100 GB diska vietas. Tam ir labas īpašības un vidējs darbspējas laiks, bet ietilpst palīdzības un atbalsta variantos.

Viens no HostPapa’Galvenie trūkumi ir tā dārgās atjaunošanas izmaksas. Par laimi starta plāns nav’t pārāk slikti – tas atjaunojas ar nelielu cenu 7,99 USD mēnesī.

# 10. 1&1 IONOS

Zemākās cenas plāns – būtisks plāns: USD 4 mēnesī

Essential plāns paliek tikai USD 4 mēnesī tik ilgi, kamēr jūs uzturat to.

Šis plāns nodrošina 10 GB krātuvi, 10 e-pasta kontus, bezmaksas domēnu un 1 GB SSD krātuvi. SSD nozīmē Solid State Drive, un tas ir visjaunākais un, vēl svarīgāk, ātrākais pieejamais glabāšanas tips. Šis plāns var apstrādāt 100 vietnes apmeklējumus minūtē, un tas ir piemērots tikai vienai vietnei.

Tā’Ir vērts zināt, ka varat atcelt šo koplietojamo plānu jebkurā laikā, neriskējot.

# 11. Ej tēti

Zemākās cenas plāns – Ekonomikas plāns: 4,99 USD mēnesī

GoDaddy ir lieliski piemērots ikvienam, kam vajadzīgs vairāk nekā tikai mitināšana – bet, ja jums kopīgajam plānam ir nepieciešami tikai pamata resursi, tas’Es tevi tikai atgriezīšu Mēnesī 4,99 USD. Šim nolūkam jūs saņemat virkni funkciju, ieskaitot vienu vietni, 100 GB krātuvi, neapmērītu joslas platumu un bezmaksas domēnu.

Ej tēti’Parastā cena par ekonomikas plānu ir USD 7,99 mēnesī.

8 lētākie VPS tīmekļa mitinātāji

VPS (virtuālā privātā servera) mitināšana ir hostinga veids, kas nepieciešams lielākajai daļai vietņu. Jūsu vietne joprojām tiek mitināta koplietotā serverī, tāpēc tai joprojām ir kaimiņi un ierobežoti resursi, piemēram, joslas platums un krātuve. Bet atšķirībā no dalītā mitināšanas, VPS dod jums savu atvēlēto vietu un iestatītos resursus.

Iedomājieties tādu VPS mitināšanu kā dzīvošanu daudzdzīvokļu mājā, nevis istabu kopīgā mājā. Tā’drošāk, jūs’jums ir vairāk vietas, un jums’atkārtoti izmantojat savus resursus, nevis dalāties ar visiem citiem.

Tā’Tas ir vairāk mērogojams nekā dalīts mitināšana, un tas ir lieliski piemērots biznesa vietnēm – vai jebkura vietne, kas jau ir apaugusi ar savu kopīgo plānu un kurai ir nepieciešama izaugsmes telpa!

Ne visi pakalpojumu sniedzēji piedāvā VPS mitināšanu, taču mēs atradām labākos deviņus ar vislabākajām cenām.

9 lētākie VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ir:

 1. Hostinger: 3,95 USD / mēnesī
 2. DreamHost: 10,00 USD / mēnesī
 3. Bluehost: 18,99 USD / mēnesī
 4. iPage: 19,99 USD / mēnesī
 5. HostPapa: 19,99 USD / mēnesī
 6. Ej tēti: 19,99 USD / mēnesī
 7. A2 mitināšana: USD 25,00 mēnesī
 8. Kustībā: USD 22,99 mēnesī
 9. HostGator: USD 29,95 mēnesī

# 1. Hostinger

Zemākais VPS plāns – 1 vCPU: 3,95 USD mēnesī

Hostinger atkal parādās virsū, šoreiz ar VPS plānu, sākot no USD 3,95 mēnesī un atjaunojot ar USD 9,95 mēnesī. Katrā plānā ir iekļauta īpaša IP adrese, pilna saknes pieeja un augstākā līmeņa uzņēmuma datu dublējumi.

Lētākajam VPS plānam ir arī 1 GB atmiņa, 20 GB krātuves un 1000 GB joslas platums, kas ir daudz atbalsta, lai jūsu vietne būtu pieejama uz vietas. Hostingera plānos ietilpst arī nozares standarta 30 dienu naudas atdošanas garantija, kā arī 15% atlaide studentiem.

# 2. DreamHost

Zemākais VPS plāns – VPS Basic: 10,00 USD mēnesī

DreamHost to nedara’t spīd visspilgtāk, kad runa ir par VPS mitināšanu – jūs to nedarāt’Piemēram, neiegūstiet piekļuvi saknei, taču tā piedāvā lieliskas cenas līdztekus labām pamata funkcijām.

Tā VPS pamatplāns maksā ļoti pievilcīgi Mēnesī 10,00 USD, un tajā ietilpst 1 GB RAM, neierobežota trafika, neierobežots joslas platums un 30 GB SSD krātuve. VPS serverī varat mitināt neierobežotu skaitu domēnu un vietņu, kā arī izveidot neierobežotu skaitu e-pasta kontu.

Ar Naudas atdošanas 97 dienu garantija, bezmaksas dublējumi un bezmaksas SSL drošība iekļauts jūsu plānā, jūs varat justies droši un droši, izmantojot DreamHost!

# 3. Bluehost

Zemākais VPS plāns – standarta plāns: USD 19,99 mēnesī

Bluehost’s Standarta plāns maksā 18,99 USD mēnesī. Tas ietver ārkārtīgi svarīgas funkcijas, piemēram, bezmaksas SSL drošību, 2 GB RAM, piekļuvi saknei, bezmaksas dublējumus un 30 GB krātuvi.

Viena lieta, kas jāpiezīmē attiecībā uz Bluehost, ir jūs arī saņemat bezmaksas domēnu. To piedāvā tikai daži pakalpojumu sniedzēji, tāpēc tā’Ir vērts maksimāli izmantot, ja jums ir nepieciešams domēns ar jūsu VPS mitināšanu.

Bluehost piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Kad jūsu reklāmas periods ir beidzies, jūs’maksāšu 29,99 USD standarta plānam.

# 4. iPage

Zemākais VPS plāns – pamatplāns: 19,99 USD mēnesī

iPage atbilst Bluehost’s cenu noteikšana Mēnesī – 19,99 USD pamata VPS mitināšanas plānam. Šī ir vēl viena pamatota izvēle ar funkcijām, ieskaitot 1 GB RAM, bezmaksas dublējumus, neierobežotu e-pasta kontu un SSL drošību.

iPage piedāvā vienu gadu bezmaksas domēnu, 30 dienu naudas atdošanas garantiju un piekļuvi saknei. Pamatplāna atjaunošana ir USD 24,99 mēnesī.

# 5. HostPapa

Zemākais VPS plāns – Plus plāns: USD 19,99 mēnesī

HostPapa ir trešais pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā lētāko plānu vietnē Mēnesī – 19,99 USD. Salīdzinājumā ar Bluehost un iPage, tas piedāvā viszemākā cenas un vērtības attiecība, bet tā Plus plāns joprojām nodrošina labu funkciju klāstu. Šis plāns ietver 50 GB krātuvi, piekļuvi saknei, SSL drošību un 1,5 GB RAM.

Tiklīdz jūsu reklāmas termiņš ir beidzies, HostPapa to nedara’Izskatās tik kabatai draudzīgi, atjaunojot ar parasto likmi Mēnesī 49,99 USD.

# 6. Ej tēti

Zemākais VPS plāns – palaišanas plāns: USD 19,99 mēnesī

Ej tēti’s Palaišanas plāns maksā 19,99 USD mēnesī, un katru mēnesi atjaunojas par USD 29,99, kad jūs pierakstāties uz gada plānu. Tas ietver 2 GB RAM, 40 GB krātuvi, neapmēramā joslas platumu, piekļuvi saknei un bezmaksas SSL sertifikātu uz vienu gadu (kuru pēc tam atjauno ar USD 74,99 gadā).

GoDaddy nav nodrošināts ar naudas atdošanas garantiju vai reklāmas cenu noteikšanu’t ir ļoti iespaidīgi, ja runā par naudas vērtību – taču tas piedāvā pienācīgu visaptverošu pakalpojumu.

# 7. A2 mitināšana

Zemākais VPS plāns – jauda + plāns: USD 25,00 mēnesī

A2 Hostings ir septītajā vietā ar savu Mēnesī USD 25,00 Power + plāns, bet tas tā nav’t to nozīmē’s jums nav piemērots VPS nodrošinātājs. Power + plāns nodrošina 4 GB RAM, 75 GB krātuvi, bezmaksas SSL drošību, piekļuvi saknei, bezmaksas dublējumus un bezmaksas vietņu pārsūtīšanu..

A2 Hostings arī nodrošina jūs ar ļoti dāsnu naudas atdošanas garantija jebkurā laikā!

Tiklīdz jūsu reklāma ir beigusies, Power + plāns atjaunojas par USD 49,99.

# 8. Kustībā

Zemākais VPS plāns – VPS-1000HA-S plāns: USD 22,99 mēnesī

InMotion mūsu pētījumos ieguva augstākās atzīmes par VPS mitināšanu. Tam ir vislabākās jebkura pakalpojumu sniedzēja VPS funkcijas, tātad jūs saņemat lielu sprādzienu par savu naudu, izmantojot tās aizraujošo nosaukumu VPS-1000HA-S!

Par reklāmas cenu Mēnesī – 22,99 USD, šajā plānā ir iekļauta 4 GB RAM, 75 GB krātuve, 4 TB joslas platums, bezmaksas SSL drošība, piekļuve saknei un bezmaksas dublējumi. Jūs arī saņemat bezmaksas domēnu ar visiem sešu un 12 mēnešu plāniem, un tur’s 30 dienu naudas atdošanas garantija mieram.

Akcijas cena attiecas uz divu gadu plānu – pēc reklāmas termiņa beigām jūs’Jūs maksāsit 64,99 USD mēnesī.

# 9. HostGator

Zemākais VPS plāns – Snappy 2000 plāns: USD 29,95 mēnesī

Snappy 2000 plāns maksā Mēnesī 29,95 USD un tajā ir iekļautas dažas glītas funkcijas, ieskaitot 2 GB RAM, 1,5 TB joslas platumu, bezmaksas dublējumus, SSL drošību, neierobežotas vietnes un piekļuvi saknei. Un tas’s vēl ne viss – sagatavojieties monumentālai 120 GB krātuvei. Tas’s vairāk nekā jebkurš cits pakalpojumu sniedzējs!

HostGator ir uzticama un uzticama VPS mitināšanas izvēle, taču esiet uzmanīgs – Snappy 2000 plāns var atgriezties pie atjaunošanas laika, jo tā standarta cena mēnesī sasniedz 89,95 USD..

8 lētākie specializētā servera tīmekļa mitinātāji

Ja jūsu vietne iegūst daudz trafika un tai ir nepieciešams labāks vietnes ātrums vai drošība, tad tā’s laiks veltīts hostinga plāns. Šeit jūs maksājat par visu serveri (vai pat serveru grupu) par savu vietni, nevis par koplietošanu.

Vislabāk to var izmantot lielās vietnēs! Ja jūsu vietne nedēļā apmeklē vairākus tūkstošus vai ir e-komercijas veikals, kurā ir vairāk nekā 30 produktu, jūs’Jums noteikti būs nepieciešams īpašs mitināšanas plāns.

Dedicated hosting prasa nedaudz vairāk tehnisko iemaņu un ir dārgāka nekā VPS un dalīta hostings, taču tam ir arī lielas priekšrocības – tas’Tas ir daudz drošāks, var apkalpot vairāk vietņu apmeklētāju un palīdzēs lielām vietnēm darboties nevainojami un ātri.

Tā’tas ir vairāk attīstīts nekā koplietots un VPS mitināšana, un tas ir parādīts cenu plānos – taču faktam, ka jūsu vietne pieaug, nevajadzētu’t nozīmē, ka jūsu bankas atlikumam ir jāsamazinās. Ir daži lieliski veltīti hostinga plāni, lai jūs varētu maksimāli izmantot.

Astoņi lētākie serveru mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ir:

 1. 1&1 IONOS: USD 50.00 mēnesī
 2. Bluehost: USD 79,99 mēnesī
 3. Ej tēti: 89,99 USD / mēnesī
 4. Kustībā: USD 115,69 mēnesī
 5. HostGator: 118,99 USD / mēnesī
 6. iPage: 119,99 USD / mēnesī
 7. A2 mitināšana: 141,09 USD / mēnesī
 8. DreamHost: 169,00 USD / mēnesī

# 1. 1&1 IONOS

Zemākais plāns – A8i HDD plāns: USD 50 mēnesī

1&1 IONOS atkal ir vislētāko pakalpojumu sniedzēju topā, šoreiz – speciālai mitināšanai. Patiesībā, tai ir divi lētākie veltītie hostinga plāni: A8i HDD, kas maksā Mēnesī 50 USD, un A8i SSD, kas maksā Mēnesī 55 USD.

Abiem šiem plāniem ir 8 GB RAM, neierobežota datplūsma, bezmaksas domēns, ikdienas dublējumi, 10 000 e-pasta kontu un 30 dienu naudas atdošanas garantija..

Vienīgā atšķirība starp HDD un SSD plāniem ir atmiņas veids. SSD (cietvielu diskdziņi) glabāšana ir ātrāka, savukārt HDD (cietā diska diskdzinis) krātuve var saturēt lielāku daudzumu.

SSD plāns mēnesī 55 USD nāk ar 240 GB Intel SSD krātuvi. Mēneša HDD plāns 50 USD mēnesī ir aprīkots ar 1000 GB krātuvi.

# 2. Bluehost

Zemākais plāns – standarta plāns: USD 79,99 mēnesī

Bluehost ir izcils specializēts pakalpojumu sniedzējs, un tā standarta plāns ir lielisks tā stiprās puses piemērs. Par reklāmas cenu Mēnesī – 79,99 USD jūs saņemat 4 GB RAM, 5 TB joslas platumu, bezmaksas dublējumus, SSL drošību un 500 GB diska vietas.

Standarta plāns tiek atjaunots par parasto cenu 119,99 USD mēnesī.

# 3. Ej tēti

Zemākais plāns – ekonomikas plāns: USD 89,99 mēnesī

Ej tēti’s Ekonomikas plāns dod jums 4 GB operatīvo atmiņu, 1 TB krātuvi, neapmērītu joslas platumu un bezmaksas SSL sertifikātu uz vienu gadu. Ir septiņi atrašanās vietu varianti, kas aptver ASV, Eiropu un Āzijas un Klusā okeāna reģionu lieliska izvēle vietnēm ar starptautisku auditoriju.

Ekonomikas plāns reklāmas periodā maksā 89,99 USD mēnesī; pēc tam, tas’Jums būs jāmaksā mēnesī 169,99 USD.

# 4. Kustībā

Zemākais plāns – būtiskais plāns: USD 115,69 mēnesī

Kustībā’s 115,69 USD mēnesī. Essential plāns sniedz jums visas svarīgākās funkcijas vietnes aktivizēšanai. Šajā plānā ietilpst 4 GB RAM, 6 TB joslas platums, divas atrašanās vietas iespējas ASV un SSL drošība.

Gluži kā 1&1 IONOS, jūs varat izvēlēties starp 500 GB SSD atmiņas vai 1 TB HDD atmiņas. Tas tā nav’t ietekmēt cenu, tāpēc jūtieties brīvi domāt, kura glabāšanas iespēja jums būtu vispiemērotākā.

Akcijas cenas nozīmē, ka jūs maksājat tikai Mēnesī par savu pirmo termiņu – 115,69 USD – pēc tam tu’Maksāsiet parasto cenu 169,99 USD mēnesī.

# 5. HostGator

Zemākais plāns – vērtības servera plāns: USD 118,99 mēnesī

HostGator sola vērtību un nodrošina ar lieliskajām īpašajām hostinga funkcijām. Value Server plāna izmaksas Mēnesī – 118,99 USD, un tajā ir iekļauta 8 GB operatīvā atmiņa, neierobežots joslas platums, 1 TB krātuve un pilna saknes pieeja.

Jūs saņemat to, par ko maksājat, izmantojot HostGator – tā’s ir labākais specializētais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, bet pat tā reklāmas cena pārsniedz 100 USD mēnesī. Vērtības plāns atjaunojas ar parasto likmi USD 189 mēnesī.

# 6. iPage

Zemākais plāns – sākuma plāns: 119,99 USD mēnesī

iPage’Lētākais veltītais mitināšanas plāns ir tā starta plāns, plkst Mēnesī 199,99 USD. Šis plāns dod jums 4 GB RAM, bezmaksas domēna reģistrāciju uz vienu gadu, 5 TB joslas platumu, bezmaksas dublējumus un 500 GB diska vietas.

iPage piedāvā reklāmas periodus 12, 24 vai 36 mēnešus. Pēc šī pirmā termiņa beigām Startup plāns atjaunojas ar 149,99 USD mēnesī.

# 7. A2 mitināšana

Zemākais plāns – Sprinta plāns: USD 141,09 mēnesī

A2 Hostings ir uzticams hostinga pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā lielisku cenas un vērtības attiecību Mēnesī sprinta plāns – 141,09 USD. Šajā plānā ir iekļauta 8 GB RAM, bezmaksas SSL drošība, 10 TB joslas platums un četras atrašanās vietas iespējas ASV, Eiropā un Āzijas un Klusā okeāna reģionā..

Ne tikai tas, ka A2 Hostings sniedz jums drošību jebkurā laikā, atdodot naudu!

Kad reklāmas laiks ir beidzies, Sprint plāns mēnesī maksā 169,99 USD.

# 8. DreamHost

Zemākais plāns – Dedicated Hostinga plāns DreamHost: mēnesī 169 USD

DreamHost to nedara’t faktiski nepiedāvā nekādas akcijas, bet tas tā ir’s nav saraksta apakšā – par Mēnesī 169 USD, jūs saņemat neizmērojamu joslas platumu, divas atrašanās vietas iespējas ASV, bezmaksas SSL drošību un pilnīgu piekļuvi saknei.

Tāpēc, ka jūs’atkārtoti nemaksāt reklāmas cenas par DreamHost, jūs don’nav jāuztraucas par atjaunošanas izmaksām. Negatīvie ir tas, ka DreamHost to nedara’t nepiedāvā naudas atdošanas garantiju.

6 lētākie mākoņu tīmekļa mitinātāji

Mākoņu mitināšana ir vienīgais hostinga plāna veids, kas ir pilnībā pielāgojams. Tā’s ir tehniski līdzīgs VPS mitināšanai tajā ziņā’s joprojām ir koplietots serveris, taču jūs varat pielāgot nepieciešamo resursu daudzumu.

Tas ir lieliski piemērots tiešsaistes veikaliem, kuriem jātiek galā ar pēkšņiem trafika pieaugumiem, piemēram, kad riņķo Melnā piektdiena. Vienkārši palieliniet joslas platumu, kad tas jums nepieciešams, ietaupot visu stresu, kas saistīts ar pēkšņām vietnes avārijām.

Labākie mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji (spoileri: tas’s A2 hostings un 1&1 IONOS) don’t jums uzliek fiksētas izmaksas mēnesī. Tā vietā viņi pārvalda jūsu izmaksas vairākos gadījumos “maksā, kā tev iet” sistēma, kas nozīmē, ka jūs maksājat par to, ko izmantojat.

Bet kuri ir labākie mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, un kādas ir viņu labākās cenas?

6 lētākie mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ir:

 1. DreamHost: USD 4,50 mēnesī
 2. HostGator: USD 4,95 mēnesī
 3. A2 mitināšana: USD 5,00 mēnesī
 4. Kustībā: 5,00 USD / mēnesī
 5. 1&1 IONOS: 10,00 USD / mēnesī
 6. Vietne: USD 80,00 mēnesī

# 1. DreamHost

Zemākais plāns – 512 MB RAM servera plāns: USD 4,50 mēnesī

DreamHost’lētākais mākoņu mitināšanas plāns maksā ne vairāk kā USD 4,50 mēnesī. Tā’s tiek iekasēta stundā (USD 0,0075 stundā), maksimāli līdz 600 stundām mēnesī. Tas nozīmē, ka jūs faktiski maksājat tikai par 25 dienām mēnesī!

Ko tad jūs saņemat par savu naudu? DreamHost’Lētākais plāns nodrošina 100 GB bloku krātuvi, bezmaksas joslas platumu un 80 GB SSD krātuvi. Kā norāda plāna nosaukums, tam ir 512 MB RAM serveris. DreamHost iesaka šo mākoņa mitināšanas plānu “tinēšana”.

# 2. HostGator

Zemākais plāns – Hatchling Cloud plāns: USD 12,95 mēnesī

HostGator ir standarta izvēle mākoņu mitināšanai – tā’Izmantojot funkcijas, tā nav spēcīgākā, taču Hatchling Cloud plāns jums sniedz pamatus. Par 4,95 dolāriem mēnesī, jūs saņemat 2 GB krātuvi, bezmaksas SSL drošību un domēnu un 2 galvenos CPU.

Kompānijas HostGator komplektācijā ir: 45 dienu naudas atdošanas garantija, un bieži tiek organizētas akcijas, kas pirmo reizi darbojas klientiem.

# 3. A2 mitināšana

Zemākais plāns – iebraukšanas plāns: USD 5 mēnesī

A2 Hostings ir vispopulārākais mākonis mitināšanas pakalpojumu sniedzējs un ar savu ieejas plānu, tā cenas sākas tikai no 5 USD mēnesī. Tas ietver 20 GB krātuvi, 512 MB RAM, piekļuvi saknei, bezmaksas dublējumus un bezmaksas SSD. Jūs varat pielāgot savu plānu pēc nepieciešamības, piemēram, izvēloties, cik daudz RAM un krātuves iegūstat.

Jūs varat izvēlēties dot vietnei impulsu, izmantojot iespēju Turbo Server, kas sola ielādes ātrumu līdz 20x ātrāk nekā konkurentu mitināšanas pakalpojumi.

A2 Hostings piedāvā arī naudas atdošanas garantija jebkurā laikā, lai jūs varētu reģistrēties bez riska.

# 4. Kustībā

Zemākais plāns – cVPS-1 plāns: USD 5,00 mēnesī

InMotion ir stabila izvēle mākoņu mitināšanai un piedāvā diezgan labu naudas vērtību ar savu dīvaini nosaukto cVPS-1 plānu.. Par USD 5,00 mēnesī, šajā plānā ir iekļauts bezmaksas domēns, 25 GB SSD krātuve, bezmaksas dublējumi, 1 GB RAM, piekļuve saknei un 1 TB pārsūtīšana.

InMotion piedāvā diezgan standarta mākoņa mitināšanas funkcijas – tas to nedara’t izceļas starp konkurentiem, taču tā ir droša vispusīga izvēle.

# 5. 1&1 IONOS

Zemākais plāns – pārvaldīts Cloud S plāns: USD 10 mēnesī

1&1 IONOS ir labākais mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, taču tā cenas ir tikai nedaudz augstākas, sākot no plkst Mēnesī – 10 USD. Tāpat kā DreamHost, par šo faktiski tiek iekasēta stundas likme 0,014 USD.

Šim nolūkam jūs iegūstat daudz funkciju, ieskaitot 512 MB RAM, bezmaksas domēnu, bezmaksas dublējumus, piekļuvi saknei un 30 GB SSD krātuvi. Tāpat kā ar A2 Hostingu, arī jūs varat pielāgojiet sava plāna robežas lai atbilstu jūsu vajadzībām.

# 6. Vietne

Zemākais plāns – iebraukšanas plāns: USD 80 mēnesī

Vietne ir viens no trim labākajiem mākoņa mitināšanas pakalpojumiem tirgū! Šajā sarakstā tas paliek tikai pēdējais, jo tā lētākais iebraukšanas plāns maksā acu uzmācību Mēnesī – 80 USD.

Šim nolūkam jūs saņemat uzticama mitināšana un virkne funkciju, ieskaitot 4 GB RAM, bezmaksas dublējumus, 5 TB joslas platumu, bezmaksas SSL drošību un 40 GB SSD krātuvi. Jūs varat pielāgot plānu savām vajadzībām vai pat izveidot savu!

5 lētākie WordPress (Shared) tīmekļa mitinātāji

WordPress vietnes veido vairāk nekā 30% no interneta – tāpēc ir jēga, ka būtu mitināšanas plāni, kas pielāgoti šim milzīgajam tirgum! Ir divi galvenie WordPress mitināšanas veidi: koplietots un pārvaldīts.

Kopīgotā WordPress mitināšana darbojas tāpat kā parastā dalītā mitināšana – ti, vairākiem lietotājiem ir vienāds serveris – bet tas nāk ar funkcijas, kas paredzētas WordPress vietņu atbalstam. Tas padara to vispiemērotāko mazām, pirmo reizi izveidotām vietnēm’t sagaida lielu satiksmes intensitāti.

Protams, jūs varat mitināt savu WordPress vietni pēc jebkura plāna, kas jums patīk, bet WordPress mitināšana ir paredzēta, lai atvieglotu jūsu dzīvi un palīdzētu vietnei gūt panākumus.

Tikai tāpēc, ka jums ir WordPress vietne, vai tas nozīmē, ka jums ir jāmaksā vairāk par mitināšanu? Nav nepieciešams! Bieži vien koplietojamais hostings un dalītie WordPress mitināšanas plāni pārklājas, taču pastāv dažas atšķirības. Tātad, mēs’mēs esam salikuši labākos no labākajiem par vislabākajām cenām.

5 lētākie dalītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ir:

 1. Bluehost: 2,95 USD / mēnesī
 2. DreamHost: 4,95 USD / mēnesī
 3. iPage: 7,49 USD / mēnesī
 4. A2 mitināšana: 7,99 USD / mēnesī
 5. HostPapa: 8,99 USD / mēnesī

# 1. Bluehost

Zemākais plāns – pamatplāns: 2,95 USD mēnesī

Bluehost nenoliedzami ir labākais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs – un, par laimi, tā’s arī lētākais! Mēnesī 2,95 USD pamatplāns sniedz jums visas nepieciešamās standarta funkcijas, piemēram, SSL drošību, bezmaksas domēnu, 50 GB SSD krātuvi un nemērītā joslas platumu.

Vēl svarīgāk ir tas, ka tas automātiski pārvalda arī WordPress atjauninājumus, piedāvā automātisku WordPress instalēšanu un nodrošina WordPress ekspertus, lai jūs atbalstītu.

WordPress pats ir ieteicis Bluehost kopš 2005. gada – apvienojiet to ar Bluehost’ir lieliskas cenas, un jums ir tāda kombinācija’s grūti pretoties!

# 2. DreamHost

Zemākais plāns – kopīgs sākuma plāns: USD 4,95 mēnesī

DreamHost ir vēl viens WordPress ieteikts. Tikai par 4,95 USD mēnesī, varat pievienoties tā kopīgo sākuma plānu. Šajā plānā ir iekļauta SSL drošība, bezmaksas dublējumi un neierobežota krātuve. WordPress jums ir iepriekš instalēts, un ir iekļauti arī automātiskie atjauninājumi.

DreamHost nāk ar 97 dienu naudas atdošanas garantija, kā arī piedāvā pārvaldītu WordPress mitināšanu.

# 3. iPage

Zemākais plāns – WP starta plāns: 7,49 USD mēnesī

iPage ir piemērota izvēle koplietotai WordPress mitināšanai. Tā lētākais WP Starter plāns maksā Mēnesī 7,49 USD un tajā ietilpst bezmaksas domēns, neierobežota krātuve un joslas platums, kā arī SSL drošība. Tas arī atjaunina jūsu WordPress programmatūru un spraudņus, lai jūsu vietne būtu droša un bez kļūdām.

Jūs’Jums būs jāveic jaunināšana, lai atbloķētu ekspertu atbalstu un automātisku ļaunprātīgas programmatūras noņemšanu, kamēr visi plāni nāk ar 30 dienu naudas atdošanas garantija.

# 4. A2 mitināšana

Zemākais plāns – Lite plāns: USD 7,99 mēnesī

A2 mitināšana nedarbojas’Tam ir tādas pašas īpašības kā konkurentiem, taču tas ir mazāks par 10 dolāriem mēnesī’Joprojām ir daudz ko piedāvāt!

Mēnesī plānots plānot 7,99 USD ietver visu A2 mitināšanu’parastās koplietotās hostinga funkcijas, piemēram, SSL drošība, bezmaksas dublējumi un neierobežota krātuve. Tas piedāvā ātrus serverus, un tajā ir iepriekš instalēta WordPress, bet ne’t nenodrošina automātiskus atjauninājumus – tam jums ir nepieciešams A2 hostinga pārvaldīts WordPress plāns.

# 5. HostPapa

Zemākais plāns – WP starta plāns: USD 8,99 mēnesī

HostPapa’Lētākais plāns ir WP Starter plāns Mēnesī 8,99 USD. Tas nodrošina diezgan standarta funkcijas, ieskaitot bezmaksas domēnu, SSL drošību un 100 GB krātuvi. Jūs saņemat WordPress automātiski instalētu, automātiskus WordPress atjauninājumus un vairāk nekā 100 bezmaksas WordPress motīvu.

HostPapa to nedara’t nav pārvaldītas WordPress opcijas – tikai tās trīs kopīgotie WordPress plāni.

9 lētākie WordPress (pārvaldītie) tīmekļa mitinātāji

Ja jūs’Pēc tam, kad kaut kas ir nedaudz progresīvāks nekā dalīta WordPress mitināšana, pēc tam apskatiet pārvaldīto WordPress mitināšanu.

Pārvaldītā WordPress mitināšana ir paredzēta, lai ilgtermiņā atbalstītu jūsu WordPress vietni un ievērojami atvieglotu jūsu dzīvi. Tas nodrošina augstākā līmeņa atbalstu, automatizētus pakalpojumus, piemēram, dublējumus un atjauninājumus, un labāku sniegumu.

Pārvaldīta WordPress mitināšana ir vislabākā uzņēmumiem vai vietnēm ar lielu trafiku. Tā’ir izveidoti, lai ietaupītu jūsu laiku un pūles, uzlabotu vietnes ātrumu un palīdzētu vietnei’s izaugsme.

Tā’Tā ir dārgāka iespēja nekā dalīta WordPress mitināšana – tā kā vecais teiciens notiek, jūs saņemat to, par ko maksājat. Pārvaldīto WordPress mitināšanu piedāvā vairāk pakalpojumu sniedzēju, tāpēc jums ir lielāks izvēles diapazons, kā arī lielāks funkciju klāsts.

Bieži vien pakalpojumu sniedzēji piedāvās darījumus un pārdošanu pirmreizējiem klientiem, tāpēc tur’Tā ir laba iespēja, ka jūs varētu atrast pat lētākas cenas nekā mēs’jūs šeit uzskaitīti!

9 lētākie pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ir:

 1. Kustībā: Mēnesī 4,99 USD
 2. HostGator: USD 5,95 mēnesī
 3. GoDaddy mitināšana: 6,99 USD / mēnesī
 4. 1&1 IONOS: USD 9,00 mēnesī
 5. Vietne: 11,95 USD / mēnesī
 6. Bluehost: 19,95 USD / mēnesī
 7. DreamHost: 19,95 USD / mēnesī
 8. A2 mitināšana: USD 24,46 mēnesī
 9. WPEngine: USD 35 mēnesī

# 1. Kustībā

Zemākais plāns – WP-1000S: USD 4,99 mēnesī

Paredzēts maziem emuāriem, kuru apmeklētāji mēnesī var būt līdz 20 000, Kustībā’s WP-1000S plāns sniedz jums labu funkciju klāstu Mēnesī 4,99 USD. Šajā plānā ietilpst bezmaksas domēns, 40 GB SSD krātuve un neierobežots joslas platums.

WordPress ir iepriekš instalēts, un automātiskās programmatūras, spraudņu un motīvu atjauninājumi ir iekļauti arī kā opcijas. Jūs varat izmantot BoldGrid, lai viegli izveidotu savu pirmo WordPress vietni, vai pārsūtiet savu esošo vietni bez maksas.

# 2. HostGator

Zemākais plāns – sākuma plāns: USD 5,95 mēnesī

HostGator ir virkne visaugstāko funkciju, lai jūsu WordPress vietne darbotos nevainojami. Ja Jums ir 5,95 USD katru mēnesi saudzējiet sava sākuma plāna izpildi, pēc tam sakiet sveicienu bezmaksas domēnam, bezmaksas SSL drošībai, bezmaksas dublējumiem, neierobežotai krātuvei, automātiskai ļaunprātīgas programmatūras noņemšanai un bezmaksas migrācijai.

Tas ir ne tikai jums automātiska WordPress programmatūra un spraudņu atjauninājumi, lai jūs varētu iet uz priekšu un izbaudīt savu WordPress vietni – HostGator padara visu bez stresa!

# 3. GoDaddy mitināšana

Zemākais plāns – pamatplāns: USD 9,99 mēnesī

GoDaddy ir četri pārvaldīti WordPress mitināšanas plāni, no kuriem lētākais ir pamatplāns mēnesī ir USD 9,99. Tam ir viss nepieciešamais sākšanai, ieskaitot 10 GB SSD krātuvi, bezmaksas domēnu, bezmaksas dublējumus un viena klikšķa migrāciju.

Jūs arī iegūstat piekļuvi tūkstošiem bezmaksas motīvu un spraudņu, automātiskiem WordPress programmatūras un drošības atjauninājumiem, kā arī velciet un nometot lapu redaktoru iesācējiem..

# 4. 1&1 IONOS

Zemākais plāns – būtiskais plāns: USD 9 mēnesī

Ar to 9 USD mēnesī Būtisks plāns, 1&1 IONOS piedāvā jums nepieciešamās funkcijas “WordPress lapa bez grūtībām”. Šis plāns sniedz jums parastās funkcijas, piemēram, bezmaksas domēnu, 25 GB SSD krātuvi, bezmaksas dublējumus un SSL drošību.

1&1 IONOS automātiski atjaunina jūsu vietni ikreiz, kad tiek izlaista jauna WordPress versija, un jūs saņemat WordPress vedņa palīgu, kas palīdzēs jums iestatīt.

# 5. Vietne

Zemākais plāns – StartUp: USD 11,95 mēnesī

Vietni vietni iesaka pats WordPress – jā, tas’s tikai tik labs. Un tās cenas nav’t arī slikti! Priekš Mēnesī 11,95 USD, tā StartUp plāns nodrošina jūsu vietnei rīkus, lai pārvaldītu līdz 10 000 ikmēneša apmeklētāju, ar 10 GB krātuvi, bezmaksas dublējumiem un neizmēģinātu joslas platumu.

Jūs arī saņemat bezmaksas WordPress instalēšanu un migrāciju, automātiskus programmatūras un spraudņu atjauninājumus un WordPress atbalstu visu diennakti. Tātad jūs don’nav jāuztraucas par drošību, papildu izmaksām vai tehniskām galvassāpēm.

# 6. Bluehost

Zemākais plāns – būvniecības plāns: USD 19,95 mēnesī

Tā’s labākais no labākajiem – Bluehost ir WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs numur viens. Jūs noteikti saņemat to, par ko maksājat, un jūs saņemat diezgan daudz! Ēkas plāns maksā Mēnesī – 19,95 USD, taču ir komplektā ar funkcijām, kas palīdz jūsu vietnei gūt panākumus.

Esiet sveicināts Jetpack vietņu analītikā, all-in-one mārketinga centrā, 100 bezmaksas WordPress motīvos, bezmaksas ikdienas dublējumos, ļaunprātīgas programmatūras noņemšanā, automātiskos WordPress atjauninājumos un tūlītējā WordPress instalācijā. Ar vēl vairāk piedāvājumu, tas’Var droši teikt, ka Bluehost ir lielu dolāru vērts.

# 7. DreamHost

Zemākais plāns – DreamPress plāns: USD 19,95 mēnesī

Arī DreamHost var lepoties ar to’s ir oficiāli ieteikusi WordPress, un tas piedāvā pakalpojumu par summu, kas mazāka par 20 USD!

19,95 USD mēnesī DreamPress plāns tiek veidots apmēram 100 000 mēneša apmeklētāju vienai WordPress vietnei. Tajā ir iekļauta 30 GB SSD krātuve, neapmēra joslas platums, bezmaksas ikdienas dublējumi un bezmaksas domēns.

Lētākais plāns nodrošina arī bezmaksas migrāciju (USD 99 vērtībā), iepriekš instalētu WordPress, automātiskus pamata un drošības atjauninājumus un specializētu WordPress atbalstu.

# 8. A2 mitināšana

Zemākais plāns – vienas vietnes plāns: USD 24,46 mēnesī

Mūsu pētījumā A2 hostings ir viens no labākajiem pārvaldīto WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Par to, ko jūs saņemat, USD 24,46 mēnesī tiešām nav’t ka slikti!

1 vietnes plāns atbalsta vienu WordPress vietni ar 10 GB krātuvi, bezmaksas SSL drošību un bezmaksas automatizētām dublējumiem.

Un tas’s nav visi: sagatavojieties automātiskai WordPress programmatūras un spraudņu atjaunināšanai, ātrai Turbo serveriem un vietņu izvietošanai, kur varat pārbaudīt atjauninājumus pirms to publicēšanas.

# 9. WPEngine

Zemākais plāns – uzsākšana: USD 35 mēnesī

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais ir WPEngine, ar savu Startup plānu plkst Mēnesī 35 USD. Šajā plānā ir iekļautas funkcijas pamata vietnes vai emuāra atbalstam, ieskaitot 10 GB krātuvi, 50 GB joslas platumu un bezmaksas SSL drošību.

Pamata WordPress atjauninājumus automātiski apstrādā WPEngine, un jūs saņemat vairāk nekā 35 StudioPress motīvus, kas iekļauti tā Startup plānā..

Kopsavilkums

Mēs’Mēs esam sadalījuši lētāko piedāvāto plānu piedāvājumus no labākajiem lēto mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, aptverot visus galvenos mitināšanas veidus. Sākot no dalītas un mākoņa mitināšanas līdz WordPress un citur, mēs’Viņš nav atstājis nevienu akmeni un dolāru devalvējis.

Mums ir patvērums’t vienkārši atrada netīrumus par lētām cenām, pieņēma tos pēc nominālvērtības un izlases veidā salika kopā – mēs’Veicot padziļinātus pētījumus, mēs izvēlējāmies vislabākās kvalitātes nodrošinātājus šim sarakstam. Ļaujiet’s ātri atsvaidzina mūsu atmiņas…

Lētākais tīmekļa mitināšanas plāns: Atgādinājums

 • Dalīts hostings: Hostinger (USD 0,80 mēnesī)
 • VPS hostings: Hostinger (USD 3,95 mēnesī)
 • Dedicated Hosting: 1&1 IONOS (USD 50,00 mēnesī)
 • Mākonis Hostings: DreamHost (USD 4,50 mēnesī)
 • Kopīgota WordPress mitināšana: Bluehost (USD 2,95 mēnesī)
 • Pārvaldītā WordPress mitināšana: Kustībā (4,99 USD mēnesī)

Tātad, tas jums ir – vislabākās lētās hostinga iespējas šobrīd.

Atcerieties, ka mitināšanas pakalpojumu sniedzēji gandrīz vienmēr piedāvā pārdošanu un darījumus jauniem klientiem, tāpēc vispirms pārlūkojiet viņu plānus. Kad jūsu reklāmas laiks būs beidzies, jūsu plāns tiks atjaunots par parasto cenu, tāpēc pārliecinieties, ka esat’pārzināt tos, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem!

BUJ

Vai vietnei ir nepieciešama tīmekļa mitināšana??

Jā. Hostings ir tas, kā vietne’s datiem var piekļūt tīmeklī. Nav mitināšanas, nav tīmekļa vietnes.

Kamēr pasaule’Lielākās vietnes mēdz izveidot un izmantot savus serverus, pārējie izmanto tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, piemēram, tos, kurus mēs’ve minēts iepriekš.

Vai lēta tīmekļa mitināšana var būt laba?

Pilnīgi. Tīmekļa mitināšana ir pielāgojams pakalpojums – kāpēc gan jūsu vajadzības ir niecīgas’t arī cenu noteikšanai?

Vai lētai tīmekļa mitināšanai ir slēptās izmaksas??

Var būt, kaut arī, kad jūs tos visus pievienojat, jūsu plāns’cenas var mainīties tikai no ‘super lēti’ uz ‘lēts’. Mēs tam piekrītam’s nedaudz vairīgs, bet tas tā’mārketings. Jūs varat iegādāties mitināšanu bez papildu maksas, bet mēs to nedarītu’t to ieteikt – vienam, jūsu izvēle būtu ārkārtīgi ierobežota!

Kas’s labākais hostinga veids?

Tā’Tā ir kaut kāda klišeja, bet, tā kā katra vietne ir atšķirīga, tur tā ir’s nav viena veida hostingu’objektīvi ir labāks par citu – tas ir pilnībā atkarīgs no jūsu vietnes’s vajadzībām!

Tomēr mēs iesakām VPS mitināšanu lielākajai daļai mazu un vidēju vietņu. Tā’Mērogojamāka un drošāka nekā dalītā mitināšana, bez speciālo mitināšanas plānu cenu zīmes.

Kā izvēlēties hostinga plānu un nodrošinātāju??

Protams, šī ir ļoti personiska izvēle, kas ir atkarīga no jūsu individuālās vietnes’s vajadzībām. Bet parasti mēs iesakām izvēlēties, pamatojoties uz funkcijām, nevis cenu. Protams, jums ir jābūt budžetam, bet, lai iegūtu labākos rezultātus, jums jāizvēlas plāns, kurā ir nepieciešamie rīki, lai vietne ilgtermiņā gūtu panākumus..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me