Windows mitināšana: 5 labākie pakalpojumu sniedzēji

Kurš ir labākais Windows resursdators jums?

Windows mitināšana ir – jūs uzminējāt – vietņu mitināšana, kas izmanto Windows operētājsistēmu. Bet ko tas īsti nozīmē??


Būtībā Windows mitināšana ir visatbilstošākais mitināšanas risinājums ikvienam, kam ir vietne, kurā tiek izmantoti arī citi Windows rīki un valodas, piemēram, Microsoft Exchange vai ASP.NET. Tomēr tur’Atšķirība starp Windows izmantošanu darbarīki un vienkārši ir Windows dators – jūs don’nav jāizmanto Windows mitināšana tikai tāpēc, ka jums ir Windows dators!

Diezgan neliels skaits pakalpojumu sniedzēju piedāvā Windows mitināšanu – acīmredzot, tā ir ‘ideāls mitināšanas tips Microsoft tehnoloģijām’ ir mazliet niša virslīgā. Bet tiem, kas to piedāvā, katram ir savas stiprās un vājās puses, un mums’Jūs tos detalizēti aprakstījāt šajā ceļvedī, lai palīdzētu jums izvēlēties labāko vietņu Windows mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Labākie Windows Server mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

 1. HostGator: visizdevīgākā cena
 2. A2 mitināšana: vislabāk drošībai
 3. Ej tēti: vislabāk piemērots funkcijām
 4. Hostinger: labākais Windows VPS mitināšanai
 5. DreamHost: vislabāk elastība

1

HostGator

Visizdevīgākā cena

Galvenās iezīmes:

Laiks99,9%
Cenu amplitūda4,76 USD – 148,98 USD / mēnesī
Joslas platumsNemērīts
UzglabāšanaNemērīts
Klientu atbalstsTālrunis un tiešraides tērzēšana ir pieejama visu diennakti
Plesk vadības panelis

Cenu noteikšana

Ar plāniem, kas ir konkurētspējīgi un pieņemami, HostGator nopelna: “visizdevīgākā cena” nosaukums Windows mitināšanai. Tai ir otrā zemākā sākuma cena šajā sarakstā, un tā joprojām nav’t taupīt uz funkcijām.

Diezgan daudz katrs hostinga pakalpojumu sniedzējs tirgū piedāvā ievērojami zemas ievada cenas, kuras pēc tam atjauno, atjaunojot plānu. HostGator nav izņēmums – jūs saņemat 20% atlaidi no sākotnējā maksājuma, kura priekšapmaksa var sasniegt 1-36 mēnešus.

Cenu diapazons kopīgiem plāniem ir USD 4,76 – USD 15,96 mēnesī. Iepazīstieties ar visu diagrammu, lai redzētu HostGator’s koplietotās Windows saglabāšanas iespējas:

hostgator kopīgoja Windows plānus

HostGator piedāvā arī Windows hostingu savos īpašos plānos, kas veido augstāko cenu diapazonu. Dedicated plāni svārstās no 118.99 USD līdz 289 USD mēnesī.

hostgator veltīti logu plāni

Šīs cenas varētu šķist liels kāpums no kopīgajām cenām, bet HostGator’Īpašās cenas ir vienādas ar pārējo nozari. Iemesls viņiem’re tik daudz dārgāk ir tāpēc, ka uz kopīga plāna jūs burtiski dalīties serveri un tā resursus ar citām vietnēm, savukārt šim mērķim paredzētā plānā serveris ir pilnībā veltīts uz jūsu vietni un tās failiem.

Drošība

HostGator nodrošina bezmaksas SSL sertifikātu ar visiem saviem Windows mitināšanas plāniem, kas nodrošina, ka jūsu vietne tiek droši atzīmēta. HostGator atbalsta komanda arī veic 24/7 servera uzraudzību koplietotajos Windows plānos, lai pareizi piešķirtu servera resursus, un automātiskas iknedēļas datu dublējumkopijas, lai jūsu faili būtu droši. HostGator pat izmanto SpamAssassin filtru, lai aizsargātu jūsu Windows vietnes e-pastus.

Citas īpašības

HostGator’e-pasta funkcijas nav’t vienkārši droša, bet arī izturīga: jūs saņemat neierobežotu skaitu kontu, pārsūtīšanas un automātiskos atbildētājus, kā arī 25 adresātu sarakstus. Tas viss noderēs, ja jūsu vietnei ir svarīga klientu iesaistīšanās’panākumi.

HostGator’s Windows plāni ir ļoti labi integrēti arī citās lietojumprogrammās. Ja jūs’es gribētu, tu’Jūs varēsit mitināt BlogEngine emuāru, WordPress emuāru vai pat Wiki vietni. Jūs’Jums būs arī tiesības uz HostGator’bezmaksas vietņu veidotājs un 4500 bezmaksas vietņu veidnes.

HostGator’Spēcīgs plus ir arī diennakts tālrunis un tiešraides tērzēšana. Patiesībā tiešraide saņēma visvairāk balsu (32%), kad lietotājiem vaicājām, kā viņi visvairāk vēlētos saņemt atbalstu, izsvītrojot e-pastu un tiešsaistes konsultācijas. Pēc mūsu pieredzes HostGator tiešraides tērzēšanai ir bijis ātrs reakcijas laiks un sniegta mums noderīga informācija.

Iegūstiet vairāk informācijas no mūsu HostGator pārskats

Iepazīstieties ar mūsu vērtējumu Labākie lēto hostinga pakalpojumu sniedzēji

Mēs’ve arī ierindoja Labākie lētie koplietojamo pakalpojumu sniedzēji un Labākie lēti specializēto hostinga pakalpojumu sniedzēji

2

A2 mitināšana

Vislabākais drošībai

Galvenās iezīmes:

Laiks99,9%
Cenu amplitūda4,90 USD – 104,99 USD / mēnesī
UzglabāšanaNemērīts
Klientu atbalstsTālrunis un tiešraides tērzēšana ir pieejama visu diennakti
Plesk vadības panelis

Cenu noteikšana

A2 hostings neatšķiras no citiem pakalpojumu sniedzējiem ar to, ka piedāvā daudz zemākas ievadcenas – ar šo pakalpojumu sniedzēju jūs’Pirmajā gadā saņemsiet 51% atlaidi. Vienkārši pārliecinieties, ka sekojat līdzi neizbēgamajam cenu lēcienam, kad pienāks laiks atjaunot savu plānu.

Jūs, iespējams, pamanījāt arī plašo A2 hostinga cenu diapazonu’plāni, kas uzskaitīti iepriekš tabulā. Tas’tāpēc, ka A2 Hostings piedāvā gan koplietotus, gan VPS Windows mitināšanas plānus.

Mēs’esat uzrakstījis Shared vs VPS hostinga salīdzinājumu, bet, lai sniegtu jums kopsavilkumu, dalītā mitināšana ir lētāka, jo VPS hostings piešķir jūsu vietnei daudz vairāk servera resursu. Jūs’Ja vēlaties, jūs vēlēsities kopīgu plānu’atsākšanu un VPS plānu, ja jūs’atkārtoti mitināt lielāku vietni, piemēram, biznesa lapu vai tiešsaistes veikalu. Īpaši plāni, kurus mēs jau minējām iepriekš, ir nākamais solis pēc VPS.

Cenu lēciens starp dalītajiem un VPS plāniem ir diezgan ievērojams. Zemāk ir informācija par A2 hostinga cenām’s koplietotie Windows plāni:

a2 hostinga koplietojamo Windows plānu izvietošana

…un zemāk ir VPS Windows plānu cenas:

a2 hostinga vps plāni

A2 Hostings piedāvā arī naudas atdošanas garantiju jebkurā laikā, kas ļauj ērti izmēģināt jebkuru pakalpojumu sniedzēju’hostinga plāni.

Drošība

Tāpat kā vairums pakalpojumu sniedzēju, arī A2 Hostings nodrošina bezmaksas SSL sertifikātu ar visiem saviem Windows plāniem. Bet A2 Hostings pārsniedz un pārsniedz arī savu unikālo Perpetual Security iniciatīvu, kuru tas raksturo kā “nepielūdzama un pastāvīga mitināšanas aizsardzība, sagraušanas draudi, pirms tie potenciāli var izvērsties par kaut ko lielāku.”

A2 mitināšana’Pastāvīgās drošības funkcijas ietver:

 • Duālā tīmekļa mitināšanas ugunsmūris
 • Pastiprināta DDoS aizsardzība (pret kaitīgas satiksmes plūdiem)
 • Serveru sacietēšana
 • Vīrusu skenēšana
 • Brutālo spēku aizsardzība (pret tipiskām uzlaušanas stratēģijām)

Citas īpašības

A2 mitināšana’Lētākais Windows plāns ietver vienu vietni un piecas datu bāzes, bet pārējie Windows plāni piedāvā neierobežotas vietnes un datu bāzes. Tas arī piedāvā bezmaksas vietņu migrāciju, kas atvieglos dzīvi, ja jūs nolemjat pāriet uz A2 hostingu no cita pakalpojumu sniedzēja.

Apskatiet mūsu A2 mitināšanas pārskats lai iegūtu vairāk informācijas 3

Ej tēti

Vislabāk funkcijām

Galvenās iezīmes:

Laiks99,9%
Cenu amplitūda5,99 USD – 16,99 USD mēnesī
Joslas platumsNemērīts
UzglabāšanaNemērīts
Klientu atbalstsTālrunis 24/7, kā arī tiešraide visu dienu no pirmdienas līdz piektdienai
Plesk vadības panelis

Cenu noteikšana

Ej tēti’Ievada Windows cenas ļauj ietaupīt ne vairāk kā 33% pirmajā gadā, un tās svārstās no 5,99 līdz 12,99 USD / mēnesī. Ekonomiskais plāns ir lētākais, un tajā ir piedāvāta viena vietne, 100 GB krātuves un neierobežots joslas platums. Gan Deluxe, gan Ultimate plāni piedāvā neierobežotu joslas platumu, neizmēģinātu krātuvi un neierobežotu vietņu skaitu. Galīgais plāns iet vienu soli tālāk, iekļaujot neierobežotas MySQL un MSSQL datu bāzes, kā arī neierobežotus FTP lietotājus.

godaddy windows cenu plāni

5,99 USD mēnesī, 7,99 USD mēnesī un 12,99 USD mēnesī ir labas iebraukšanas cenas. Tomēr sekojiet līdzi smalkajai drukāšanai: ekonomika atjaunojas par USD 8,99 mēnesī, Deluxe atjaunojas par USD 11,99 mēnesī un Ultimate atjaunojas ar USD 16,99 mēnesī.

Drošība

Viss GoDaddy’s Windows plānos ietilpst drošības uzraudzība 24 stundas diennaktī un DDoS aizsardzība, lai jūsu serveris būtu drošībā, un tā drošības pasākumi ir atbilstoši nozares standartiem..

Turklāt jebkurā gada plānā varat izvēlēties vietnes dublēšanu par USD 2,99 mēnesī. Vietnes dublēšana katru dienu automātiski dublē jūsu datus, kurus pēc tam varat atjaunot ar vienu klikšķi. Šī ir lieliska īpašība, bet ja tā’s ir jūsu galvenā prioritāte, tad jūs’Labāk iet kopā ar tādu pakalpojumu sniedzēju kā HostGator, kurš bez maksas veic dublēšanu (kaut arī tikai katru nedēļu).

Citas īpašības

GoDaddy nopelna “vislabāk piemērots funkcijām” nosaukums attiecībā uz Windows mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Tas’kopš tā laika tas nav mazs varoņdarbs “Iespējas” tika nobalsots par vissvarīgāko faktoru, izvēloties mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ar 32% no mūsu aptaujāto cilvēku balsīm.

Daudzas GoDaddy funkcijas ļauj jūsu vietnē integrēt dažādas programmas un lietojumprogrammas. Viss GoDaddy’s Windows plānos ietilpst tādu populāru lietojumprogrammu kā WordPress, Joomla un Drupal instalēšana, izmantojot vienu klikšķi, kā arī GoDaddy reģistrēto domēnu iestatīšana ar vienu klikšķi. Pirmo gadu jūs saņemat arī bezmaksas Office 365 e-pastu ar 5 GB īpašu krātuvi. Tikai neaizmirstiet atcelt automātisko atjaunošanu, ja nevēlaties’Pēc gada nevēlaties maksāt par e-pastu!

Uzziniet vairāk no mūsu GoDaddy vietnes veidotāja pārskats 4

Hostinger

Vispiemērotākā Windows VPS mitināšanai

Galvenās iezīmes:

Laiks99,9%
Cenu amplitūda26 – 300 USD / mēnesī
Joslas platums4000–7000 GB
Uzglabāšana50–400 GB
Klientu atbalstsPieejams visu diennakti
Plesk vadības panelisNē (izmanto pielāgoto paneli)

Cenu noteikšana

Hostinger’Ievada cenas ietaupa jums 17–28% no Windows VPS plāniem pirmajā gadā. Pēc tam cenu diapazons joprojām ir diezgan plašs – lētākais Windows plāns maksā 36 USD / mēnesī, bet dārgākais plāns nāk 300 USD / mēnesī.

hostinger windows plāni

Jums varētu būt jautājums, kāpēc Hostinger’s Windows plāni maksā tik daudz, cik GoDaddy vai HostGator. Tas ir tāpēc, ka GoDaddy un HostGator piedāvā dalīts Windows mitināšana, savukārt Hostinger piedāvā VPS Windows mitināšana. Mēs’esam uzrakstījuši dalītās vs VPS mitināšanas salīdzinājumu, bet, apkopojot to, VPS mitināšanai ir vairāk resursu, ko atvēlēt lielākām vietnēm un tiešsaistes veikaliem.

Būtībā, maksājot vairāk par VPS mitināšanu, jūs arī saņemat savu naudu’ir vērts īpašībās un resursos. Hostinger nodrošina arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju, lai jūs varētu izmēģināt Windows VPS plānu un pārliecināties par to’s ir vispiemērotākās jūsu vietnei.

Mūsu VPS vs Dedicated Hosting salīdzinājums divi progresīvie mitināšanas veidi tiek izvirzīti uz galvu

Drošība

Hostinger izmanto augsta līmeņa uzņēmuma datu dublējumus, kas ļauj viegli atjaunot failus, tāpēc mierīgums nekad nav vairāk kā dažu klikšķu attālumā. Tomēr Hostingers’Atbalsta komanda mums to paskaidroja “VPS plāniem ir saknes pieeja, tāpēc pamatā lielākajai daļai drošības apsvērumu vajadzētu rūpēties no jūsu puses.”

Saknes pieeja ir administratora līmeņa pilnvarojums, kas dod jums pilnu piekļuvi jūsu serverim. Hostingers iesaka veikt papildu jūdzi un ieviest savus drošības pasākumus “spēcīgu paroļu iestatīšana un ielaušanās atklāšanas vai novēršanas sistēmu, piemēram, Snort, uzstādīšana.”

Citas īpašības

Hostingers to nedara’● Windows plāniem neizmantojiet populāro Plesk vadības paneli. Tā vietā Hostinger ir izstrādājis savu pielāgoto vadības paneli, kas ir tikpat intuitīvs un ērti lietojams:

hostinger vadības paneļa ekrānuzņēmums

Šeit varat pārvaldīt visu, sākot no domēniem un e-pasta kontiem līdz norēķinu informācijai. Reģistrējoties Windows VPS plānam, jūs’Jūs varēsit piekļūt specifiskākam VPS vadības panelim.

Hostinger’četri dažādi Windows VPS plāni piedāvā attiecīgi 50, 100, 200 un 400 GB krātuves un 4000, 5000, 6000 un 7000 GB joslas platuma. Tas ir salīdzinoši ar lielāko daļu citu pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā neierobežotu krātuvi un / vai joslas platumu. Plusin pusē Hostinger nodrošina īpašas IP adreses visos savos VPS plānos, kas nozīmē tiešāku piekļuvi jūsu vietnei.

5

DreamHost

Vislabākais elastībai

DreamHost sevi raksturo kā “pilnīgi Linux vidē” – tātad, ja tu’jūs meklējat pakalpojumu sniedzēju, kam ir visvairāk resursu vai atbalsta Windows plāniem, jūs’Es gribu meklēt citur. To sakot, kamēr DreamHost’mākonis pakalpojums (saukts DreamCompute) ir vienīgais DreamHost plāns, kas atbalsta Windows, it’Pagaidām vēl nav ko norakstīt!

Uzziniet, kur DreamHost ierindojas mūsu sarakstā Labākie mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Galvenās iezīmes:

Laiks99,9%
Cenu amplitūda4,50 USD – 96,00 USD / mēnesī
Joslas platumsNemērīts
UzglabāšanaKomplektā 100 GB
Klientu atbalstsTiešraides tērzēšana no pulksten 5:30 līdz 9:30 PST, septiņas dienas nedēļā
Plesk vadības panelisNē (izmanto pielāgoto paneli)

Cenu noteikšana

DreamCompute cenu noteikšana atšķiras no vairuma cenu plānu, jo jūs maksājat tikai par to resursu daudzumu, kuru jūs katru mēnesi izmantojat. Citiem vārdiem sakot, jūs uzvarējāt’Pierakstīšanās laikā no jums nav jāmaksā, bet jums’Par to, ko izmantojat, katru mēnesi tiks iekasēts rēķins.

Saskaņā ar savu DreamCompute mitināšanas plānu DreamHost piedāvā sešas dažādas iespējas:

dreamhost dreamcompute plāni

Cenu diapazons šajā tabulā (USD 4,50 – USD 96,00 / mēnesī) ir maksimālais diapazons. Šeit’Kā tas darbojas: tu’Par katru lietošanas stundu jums tiks iekasēts rēķins, līdz sasniegsit mēneša maksimālo robežu, un tad papildu stundas par šo norēķinu ciklu būs bez maksas.

Šobrīd joslas platums ir bez maksas arī visiem sešiem DreamCompute plāniem, taču tas ir pavēsts: DreamHost ir nolēmis, ka bezmaksas joslas platums būs pieejams tikai ierobežotu laiku. Tur’Pagaidām nav datuma, kad beigsies bezmaksas joslas platums, taču DreamHost saka, ka tad, kad īpašais piedāvājums būs beidzies, “paziņojums klientiem tiks nosūtīts savlaicīgi, kad mainīsies rēķins.”

Drošība

DreamCompute izmanto pašdziedinošu glabāšanas sistēmu ar nosaukumu Ceph, kas izveido un pārvalda jūsu datu kopijas un var automātiski noteikt iespējamu datu korupciju. Tomēr, izmantojot DreamCompute, jūs’Jūs joprojām būsit atbildīgs par saviem dublējumiem.

Citas īpašības

Tas, kas DreamHost trūkst Windows klientiem, to kompensē ar elastīgu cenu noteikšanu. Bet DreamCompute plāniem ir vairāk nekā tikai maksas modeļa piedāvājums, ieskaitot pilnu piekļuvi saknei un lielu servera ātrumu.

sapņudatora mājas lapa

Arī DreamCompute serveri ir ļoti mērogojami pēc mākoņdatošanas veida. Dreamhost sola jums palīdzēt migrēt darbu uz savu privāto mākoni, ja / kad pienāks laiks. Tas ir izdarāms, jo DreamHost darbina OpenStack, populārā atvērtā koda mākoņdatošanas platforma’kuras izmanto abi publiskā hostinga uzņēmumi (piemēram, DreamHost) un privāti iekšēji mākoņi.

Iegūstiet vairāk informācijas, izmantojot mūsu DreamHost apskats

Labākais Windows hostings: Atgādinājums

Kā jūs tagad varat redzēt, Windows mitināšana nav paredzēta’t visizplatītākais hostinga veids. Bet, ja jūs savu vietni vadāt ar kādām Microsoft lietojumprogrammām, tad tā’Jums ir piemērots tips, un piecas labākās izvēles ir šādas:

Labākie Windows mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

 1. HostGator: visizdevīgākā cena
 2. A2 mitināšana: vislabāk drošībai
 3. Ej tēti: vislabāk piemērots funkcijām
 4. Hostinger: labākais Windows VPS mitināšanai
 5. DreamHost: vislabāk elastība

Ja jūs’atkal satraukti par mērogojamību, ko nodrošina mākonis, pēc tam – Dreamhost’Vislabākā varētu būt opcija DreamCompute. Ja jūsu vietne jau ir apaugusi koplietotajos serveros, tad vietnē Hostinger’s VPS plānus ir vērts izpētīt.

Labās ziņas ir, ja jūs’Ja esat izpētījis Windows mitināšanu, jūs uzvarējāt’t tieši jūt satriekts ar izvēli. Daudziem pakalpojumu sniedzējiem, tostarp A2 Hostingam un Hostinger, ir arī dāsna atmaksas politika, kuru varat izmantot, lai pārbaudītu ūdeņus!

BUJ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map