BigCommerce SEO apskats: Spike pārdošana ar izcilu optimizāciju

BigCommerce atsauksmes


Pievienojieties mums, kad mēs jūsu vietā sadalīsim BigCommerce SEO. Šajā pārskatā mēs’Paskaidrošu, kas tas ir, kāpēc tā’ir svarīgi, un kā tas var palīdzēt jūsu tiešsaistes veikalam.

Meklētājprogrammu optimizācija jeb SEO īsumā ir termins, kas e-komercijas pasaulē tiek daudz izmantots. Bet kas īsti ir SEO, un kā tas ietekmē jūs, pārdodot?

SEO ir jūsu vietnes pielāgošanas process’Meklētājprogrammām, piemēram, Google un Bing, ir viegli saprast. Būtībā, jo vieglāk Google ir uzzināt par jūsu tiešsaistes veikalu, jo lielāka ir ranga iespēja – t.i., parādīties meklēšanas rezultātu pirmajā vai otrajā lapā..

Padomājiet par SEO, piemēram, par vienu lielu motokrosu. Visas automašīnas (vietnes) sacenšas par pirmo numuru (ranžēšanu), taču, lai saglabātu konkurētspēju, tām ir pastāvīgi jāuzlabo savu transportlīdzekļu daļas (jāoptimizē). Jums varētu būt lieliska izskata automašīna no ārpuses, bet, ja visi konkurenti iesaiņo Ferrari motorus, jūs diemžēl’t pastāv iespēja.

Tā kā tur ir tik daudz informācijas par SEO, tas viss var būt nedaudz milzīgi. Tā’Ir arī grūti zināt, kur sākt, un vēl svarīgāk ir tas, kā jūs varat izmantot visu šo informāciju savā vietnē.

Tas’kur nonāk BigCommerce’Tā ir e-komercijas platforma, kas tūkstošiem parasto cilvēku palīdz izveidot savus tiešsaistes veikalus – bez jebkādas tehniskas zināšanas!

Pati BigCommerce saka, ka vidējais zīmols, kas izmanto savu platformu, ziņo par 28% pieaugumu gada griezumā! Liela loma šajā ir BigCommerce SEO.

BigCommerce ir ļoti daudz iebūvēto SEO funkciju, kuras mēs’Aplūkosim visu šajā rokasgrāmatā. Pēc dažām minūtēm lasot, jūs’Jums būs skaidrs priekšstats par to, kas ir SEO, kas ir BigCommerce’SEO funkcijas ir, un kā jūs tās varat izmantot savā tiešsaistes veikalā.

1

Kas ir SEO?

Tur’Neviena pārliecināta lieta, ko varat darīt, lai jūsu vietne tiktu augstu novērtēta. Ir ļoti daudz faktoru, kas ietekmē SEO – saskaņā ar Google datiem faktiski ir vairāk nekā 200 no tiem. Tomēr tas, ko jūs varat darīt, ir sadalīt šos faktorus būtiskajos SEO un uzlabotajos SEO.

Būtisks SEO ir tas, kas visām vietnēm vajadzētu izskatīties pēc nagu. Šīs ir pamata korekcijas, kuras ikviens var izdarīt savā tiešsaistes veikalā. Ja jūsu klātbūtnes meklētājprogrammās praktiski nav, tad šīs izmaiņas noteikti palīdzēs jūsu vietnei sākt rangu.

Uzlabots SEO ir tas, kas atdala vietnes otrajā vai trešajā meklēšanas rezultātu lapā no vietnēm pirmajā lapā. Kā norāda nosaukums, šīs ir vairāk tehniskas vai nišas izmaiņas, kuras varat ieviest, lai palīdzētu reiz ierindoties’Es ieguvu pamatus savā vietā.

Varat arī ieviest to, ko’s pazīstams kā ‘apmaksāta meklēšana’, kur jūs maksājat par funkciju meklētājprogrammu rezultātos, pamatojoties uz noteiktām frāzēm, kas pazīstamas kā ‘atslēgvārdi’. Tomēr šajā pārskatā galvenā uzmanība tiks pievērsta neapmaksātiem vai ‘organisks’, Meklēt.

BigCommerce palīdz jums piesaistīt gan būtisku, gan modernu SEO. Zemāk mēs’Apspriedīsim, kas ir šie SEO faktori, kāpēc tie ir’re svarīgi, un cik BigCommerce’SEO funkcijas var palīdzēt jūsu tiešsaistes veikalam.

2

4 galvenās SEO funkcijas BigCommerce

Essential SEO ir nelielu izmaiņu virkne, kurām var būt liela ietekme. Iesācējiem liela daļa SEO ir virzīta uz atslēgvārdiem. Atslēgas vārdi būtībā ir meklēšanas vienumi, kurus cilvēki ievada lietu atrašanai.

Ja, piemēram, pircējs vēlas iegādāties noteikta veida čības, viņš to var meklēt ‘Baltie vīrieši’s Nike čības’. Ja jūsu veikalā ir Nike kedas, jūs’dodas uz ‘mērķis’ šos vārdus, parādot tos visā jūsu vietnē.

Tagad tā’s noskaidrots, ļaujiet’apskatīsim dažus būtiskus SEO faktorus:

Lapu nosaukumi un meta apraksti

Kas tas ir?

Lapu nosaukumi un meta apraksti attiecas uz tekstu, kuru redzat, ierakstot kaut ko meklētājprogrammās. Noklikšķināmā saite ir zināma kā lapas (vai meta) nosaukums, savukārt zem tā esošā informācija ir meta apraksts.

Metadatu piemērsLielākā daļa cilvēku pārzina Google’meklēšanas rezultāti un vietņu noformējums.

Kāpēc tas ir svarīgi??

Jūsu lapas nosaukums ir tas, ko meklētājprogrammas parādīs lietotājiem. Jums jāpārliecinās, vai visām jūsu lapām ir unikāli lapu nosaukumi, kas ir tieši saistīti ar tajos esošo saturu.

Meta aprakstos var būt atšķirība starp to, kas apmeklē jūsu vietni vai ritina uz nākamo saiti – šeit’Tā ir jūsu iespēja viņiem pārdot savu vietni! Meta aprakstā jāietver arī atslēgvārdi, pamatojoties uz to, ko satur lapa.

Kā palīdz BigCommerce??

BigCommerce ļauj manuāli ievadīt savus lapu nosaukumus un meta aprakstus, lai jūs varētu būt pārliecināts’atbilstoša un mērķauditorijas atlase pēc pareizajiem atslēgvārdiem.

Tā’Jums arī pateiks, vai tas, ko rakstāt, nav’t ‘optimālais garums’. Lapu nosaukumiem parasti jābūt no 50 līdz 60 rakstzīmēm, savukārt meta aprakstiem jāsastāv no apmēram 128 līdz 150 rakstzīmēm.

Tas palīdz jums izvairīties no baidāmā ‘…’ nosaukuma / apraksta beigās. Šeit Google atdala jūs kā to, ko jūs’ve likt neder’t neietilpst meklēšanas rezultātos. Kad jūs’mēģinot piesaistīt klientus, pēdējais, ko vēlaties, ir nosaukums, kas pārtrauc soda izciešanu…

BigCommerce metadatiBigCommerce’Parocīgā forma ļauj jums pievienot savus metadatus.

Alt tagi

Kas tas ir?

Īsumā par ‘alternatīva’, alt tagus var vienkārši uzskatīt par attēlu aprakstiem. Alt tagu veido teksts, kas nav redzams, un kuru ievadāt, lai meklētājprogrammas palīdzētu uzzināt, kāda ir jūsu vietne’s attēli faktiski tiek rādīti.

Kāpēc tas ir svarīgi??

Alt tagi ir ne tikai lielisks veids, kā attēliem pievienot atslēgvārdus, bet arī tagi’tas ir lieliski piemērots arī vājredzīgajiem, jo ​​speciāla programmatūra var identificēt tagu un lasīt attēla aprakstu tiem, kas, iespējams, nespēj tos apskatīt.

Kā palīdz BigCommerce??

Izmantojot BigCommerce, jūs to nevarat’t nav jāuztraucas par alt tagiem. Jūsu produktu apraksti automātiski dublējas kā jūsu attēla tagi, tādējādi ietaupot dārgo laiku. Tomēr tas var būt kaitinoši, ja vēlaties, lai būtu atsevišķi produktu apraksti un alt tagi.

Mobilo ierīču optimizācija

Kas tas ir?

Kā norāda nosaukums, tas ir process, kurā jāpārliecinās, vai jūsu vietne ir piemērota gan mobilo ierīču, gan planšetdatoru ekrāniem. Ja jūsu tiešsaistes veikals nav optimizēts mobilajām ierīcēm, tas cilvēkiem var ļoti apgrūtināt jūsu produktu pārlūkošanu un iegādi.

Kāpēc tas ir svarīgi??

Sākot ar 2018. gadu vairāk Google meklēšanas notiek mobilajās ierīcēs, nevis galddatoros. Sakarā ar to Google tagad soda vietnes, kuras mobilajām ierīcēm nereaģē. Ņemot vērā, ka viedtālruņi šajās dienās ir kā papildu elements, ir svarīgi (burtiski) pārliecināties, vai vietne darbojas visos ekrāna izmēros.

Kā palīdz BigCommerce??

BigCommerce piedāvā izvēlētās tēmas, no kurām ir aizpildīts piemēra saturs. Tas nodrošina jums iepriekš izstrādātu bāzi, kas darbosies, pirmo reizi veidojot tiešsaistes veikalu. Visas BigCommerce tēmas ir reaģējošas uz mobilajām ierīcēm, tas nozīmē, ka tās automātiski pielāgosies visām ierīcēm – tātad jūs to nedarīsit’t nav jāpaceļ pirksts.

Produktu filtrēšana

Kas tas ir?

Savu produktu sadalīšana kategorijās – piemēram, vīrieši’s un sievietes’s, topi un čības, Nike un Adidas. Pēc tam šie filtri var parādīties jūsu vietnē, lai lietotāji varētu atrast to, ko viņi’jūs to meklējat ar minimālām grūtībām.

BigCommerce produktu filtrēšanaProduktu segmentēšana, lai tos varētu filtrēt, atvieglo potenciālajiem klientiem, kas meklē kaut ko specifisku.

Kāpēc tas ir svarīgi??

Produktu filtrēšana ne tikai saglabā jūsu klientu laiku un saprātu, meklējot produktus, bet arī padara jūsu vietni vieglu ‘pārmeklējams’ meklētājprogrammām.

Tas viss nozīmē, ka meklētājprogrammas var noteikt, kur atrodas konkrēti produkti, lai viņi pēc tam varētu piesaistīt cilvēkus attiecīgajai lapai. Padomājiet par to, piemēram, ja rakstā būtu virsraksti un apakšpozīcijas – tas’S ir daudz vieglāk orientēties nekā tikai bloķēt tekstu.

Kā palīdz BigCommerce??

Katru reizi, kad BigCommerce pievienojat jaunu produktu filtru, tas šai lapai izveidos URL (piemēram, https://www.websitebuilderexpert.com/ecommerce-website-builders/bigcommerce/bigcommerce-seo-review/). Viena lieta, kurai jāuzmanās, ir dublēts saturs – katram URL ir jābūt unikālam, un Web lapām jābūt individuālām, un tas var prasīt nelielu manuālu darbu. Ja viņi’ja nē, Google to sarausīs.

3

4 uzlabotas SEO iespējas BigCommerce

Uzlabots SEO ir tas, kas atšķir galvenās vietnes no pārējās paketes. Ikviens, kurš nopietni domā par pārdošanu tiešsaistē, parūpēsies par būtiskām SEO lietām, bet tikai nedaudz ieslēgtie padziļinātās lietas pārņems viņu pašu rokās.

Mikrodati

Kas tas ir?

Zināms arī kā ‘bagātīgi fragmenti’, mikrodatori pievieno vēl vienu informācijas slāni tam, kā jūsu vietne tiek parādīta meklēšanas rezultātos. Parādītā informācija var būt reitings, cena, zīmols vai krājumu līmenis.

Mikrodatu piemērsMēs’Es izmantoju mikrodatus, lai lietotājiem sniegtu ieskatu BigCommerce’kopējais vērtējums, pirms viņi noklikšķina.

Kāpēc tas ir svarīgi??

Pētījumi liecina, ka mikrodati ne tikai palielina varbūtību, ka kāds noklikšķina uz jūsu vietni, bet arī palielina jūsu reklāmguvumu iespējas (t.i., veikt pārdošanu)..

Jo vairāk informācijas jūs varat sniegt lietotājiem meklētājprogrammās, jo labāk. Jūsu tiešsaistes veikals kļūst autoritatīvāks, un apmeklētāji palielinās uzticības līmeni jums.

Kā palīdz BigCommerce??

Lielākajā daļā lieltirdzniecības tēmu ir iekļauti mikrodati. Šī informācija automātiski tiks atdalīta no tās informācijas, kuru sniedzāt, pievienojot produktu. Jo detalizētāks varat būt, ievadot informāciju, jo lielāka iespēja, ka jūs savā vietnē iegūsit klikšķus.

301 novirzīšana

Kas tas ir?

301 novirzīšana automātiski pārsūta cilvēkus no viena URL uz citu. Ja pārvietojat tīmekļa lapu uz citu URL, apmeklētāji uz to tūlīt tiks novirzīti, ja viņi ierakstīs veco URL.

Kāpēc tas ir svarīgi??

Iesācējiem jūs’neļaujot nevienai izšķērdētai satiksmei izslīdēt caur tīklu! Ja regulāri apmeklētāji jūsu URL ievada tieši pārlūkprogrammās, viņi’Ja nedrīkstat, jūs sagaidīsit ar kļūdas ziņojumu 404’Vietnē ir 301 novirzīšana.

Kā palīdz BigCommerce??

Tas ir vēl viens SEO faktors, ar kuru BigCommerce apstrādā automātiski. Piemēram, ja maināt produkta nosaukumu, BigCommerce atjauninās produkta lapu’URL, kas atspoguļo tā jauno vārdu un novirza vietā visiem, kas meklē pēc vecā nosaukuma.

CDN (satura piegādes tīkls)

Kas tas ir?

Satura piegādes tīkls darbojas kopā ar jūsu tiešsaistes veikalu, lai palīdzētu uzlabot vietnes ātrumu. Tās mērķis ir pēc iespējas ātrāk ielādēt fotoattēlus, video un citus multivides avotus, lai izvairītos no tā, ka cilvēki atstāj jūsu vietni nepacietībā.

Kāpēc tas ir svarīgi??

47% patērētāju sagaida, ka tīmekļa lapa tiks ielādēta divās sekundēs vai mazāk. Lielākā daļa tiešsaistes veikalu būs pilni ar produktu attēliem un videoklipiem, tāpēc tas ir’jums ir vitāli svarīgi’t ar sliktu vietnes ātrumu nedod sliktu pirmo iespaidu. Lapas ielādes ātrums ir arī svarīgs Google ranžēšanas faktors – šajā situācijā lēns un vienmērīgs neuzvar sacīkstes!

Kā palīdz BigCommerce??

BigCommerce ir datu centri visā pasaulē, no Londonas līdz Losandželosai un Sidnejai līdz Singapūrai. Visi šie datu centri glabās jūsu vietni’s failus un ielādēs jūsu vietni serverī, kas vistuvāk apmeklētājam. Tas nozīmē, ka jūsu vietne tiks ielādēta tikpat ātri visiem neatkarīgi no viņu ģeogrāfiskā atrašanās vietas.

HTTPS drošība

Kas tas ir?

HTTPS ir HTTP (hiperteksta pārsūtīšanas protokols) un SSL (drošo ligzdu slānis) kombinācija. Tas jūsu vietni aizsargā, šifrējot komunikāciju, kas palīdz novērst uzlaušanas iespēju un palielināt lietotāju skaitu’ drošība pārlūkojot un ievadot maksājuma informāciju.

Kāpēc tas ir svarīgi??

Kiberdrošība vienmēr uztrauc tiešsaistes pircējus. Ikviens vēlas izvairīties no riska, ka tiks uzlauzts vai jūsu karte tiks klonēta krāpšanas dēļ. Atbalstot HTTPS, jūsu vietne aizsargās pircējus’ personisko informāciju, par kuru viņi var būt pārliecināti, pateicoties piekaramās atslēgas ikonai un ‘https: //’ jūsu URL.

HTTPS piemērsPiekaramās atslēgas ikona ir universāls simbols, ko izmanto, lai parādītu vietnes drošību.

Kā palīdz BigCommerce??

BigCommerce piedāvā iebūvētu HTTPS visos cenu noteikšanas plānos. Tas ne tikai visiem patērētājiem sniedz mieru un pārliecību par jūsu veikalu, bet arī to’s arī kaut kas meklētājprogrammās izskatās laipni. Google uzvarēja’nevēlaties ieteikt saites uz nedrošām vietnēm, tāpēc jebkurš veikals bez HTTPS nekavējoties atrodas neizdevīgākā situācijā.

4

Uzraudzība & SEO panākumu novērtēšana ar BigCommerce

Tā’Visu šo izmaiņu veikšana ir laba un laba, lai uzlabotu jūsu vietni’SEO, bet kā jūs varat uzzināt, vai tas tā ir’s tiešām strādā?

Tas’s, kur ienāk analītika. Lai arī ranžēšana ir acīmredzams veids, kā novērtēt jūsu SEO uzlabojumu panākumus, citi rādītāji var arī dot jums labu norādi par to, cik efektīvi tie’esi bijis.

Lietas, piemēram apmeklētāju skaits, reklāmguvumu līmenis un ieņēmumi ir labi veidi, kā novērtēt, kā SEO izmaiņas ietekmē jūsu tiešsaistes veikalu. Lieliska ir arī spēja novērtēt to katrā lappusē, jo varat izmēģināt izmaiņas vienā tīmekļa lapā pirms to ieviešanas visā vietnē (ja tās’atkal veiksmīgi).

BigCommerce Analytics

BigCommerce SEO ir sava iebūvētā analītika. Tas dod skaidru visu galveno rādītāju sadalījumu, kas jāņem vērā, izsekojot veiktspējas līmeņiem.

Vienlaicīgi sekojot pārdošanas rādītājiem, varat redzēt arī savu apmeklētāju skaitu un to, kā cilvēki ierodas jūsu vietnē (meklēšana, tiešie, sociālie mediji utt.).

BigCommerce SEO lietotnesBigCommerce’analītikas informācijas panelis. Avots: BigCommerce.

Visa šī statistika ir tāla, lai palīdzētu jums sekot līdzi SEO veiktspējai. Ja metadatus produktu lapai pievienojat pirmo reizi, jums vajadzētu būt iespējai redzēt tā ietekmi uz visiem pārējiem rādītājiem..

Google Analytics

Lai iegūtu padziļinātu ieskatu savā vietnē’izrāde, varat integrēt BigCommerce ar Google Analytics.

Google Analytics ļauj jums patiešām izpētīt metriku atsevišķās lapās. Laika gaitā varat izsekot lapas uzvedībai un redzēt, vai SEO izmaiņas jums ir devušas labumu ‘pacēlums’ (t.i., vairāk vietnes apmeklētāju un reklāmguvumi).

Viss, kas jums jādara, ir izveidot Google Analytics kontu un pēc tam savā BigCommerce analītikā ielīmēt izsekošanas ID – kurš jums tiek ģenerēts, reģistrējoties. No turienes jūs’Jums būs pieeja gan BigCommerce, gan Google Analytics, palīdzot jums maksimizēt jūsu tiešsaistes veikalu’s SEO.

5

Cik maksā SEO ar BigCommerce?

BigCommerce ir četri dažādi cenu plāni: Standarta, Plus, Pro un Uzņēmējdarbība. Šeit’Ieskats, kā tās sadalās ikmēneša izmaksās:

BigCommerce plānsIzmaksas (mēnesī)
StandartaUSD 29,95
PlusUSD 79,95
Pro249,95 USD
UzņēmējdarbībaLai uzzinātu cenu, jāsazinās ar BigCommerce

Kā tu’d iedomājieties, jo vairāk jūs maksājat, jo labākas funkcijas jums ir zemāk, lai redzētu, kuras funkcijas ir iekļautas kādā cenu brīdī:

Gandrīz visa BigCommerce’SEO iespējas ir iekļautas katrā plānā. Izņēmumi ir Google klientu atsauksmes, pielāgots SSL un produktu filtrēšana – šīm funkcijām jūs’Jums būs jāatrodas Pro plānā (USD 249,95 mēnesī) vai augstāk.

BigCommerce piedāvā arī bezmaksas 14 dienu izmēģinājuma versiju. Tas ir lieliski piemērots tiem, kuri vēlas izmēģināt pirms pirkšanas, un patiesi izjust BigCommerce, pilnībā to neapņemoties.

Premium lielās komercijas SEO

Mēs’Mēs jau esam apsprieduši produktu filtrēšanu mūsu būtiskajā SEO sadaļā, bet šeit’s neliels ieskats citās funkcijās, kas ekskluzīvas tikai BigCommerce’s Pro plāns:

Klientu atsauksmes ļaujiet pircējiem novērtēt jūsu produktus. Tas dod jums vairāk satura, kas var saturēt atslēgvārdus, un ir labs norāde Google, ka cilvēki apstiprina jūsu produktus un ka viņi’laba kvalitāte (pieņemot, ka atsauksmes, protams, ir pozitīvas!)

Pielāgota SSL ļauj pārsūtīt esošo SSL drošības sertifikātu uz jūsu BigCommerce vietni. Ņemot vērā, ka HTTPS ir iebūvēts katrā plānā, tas tomēr nav’t tiešām jautājums.

Papildus šīm SEO funkcijām BigCommerce piedāvā arī lietotnes, kuras varat iegādāties.

BigCommerce SEO lietotnesBigCommerce’Lietotņu veikals ir pilns ar papildu SEO rīkiem, kurus varat izmantot.

Visām lietotnēm ir īss apraksts un zvaigznīšu vērtējums. Katrs no tiem kalpo atšķirīgam SEO mērķim, ar cenām, sākot no bezmaksas līdz 45 USD / mēnesī.

Fav SEO ir līdz šim vispopulārākā SEO lietotne ar vairāk nekā 100 atsauksmēm un vidējo 5 zvaigžņu vērtējumu. Tas palīdz jums tādās lietās kā metadati, SEO auditi, ranga izsekošana un analītika.

6

BigCommerce SEO vs Konkurentu SEO

Jūsu Builder piedāvā pamatplāna uzlaboto plānu lieltirdzniecības logotips Lasīt pilnu pārskatu Pielāgojiet metadatus Attēlu Alt tagi Mobilo ierīču optimizācija 301 novirzīšana Atslēgvārdu atbalsts Lasīt pilnu pārskatu vietņu tīmekļa logotipu izveidotāju salīdzinājumi Lasīt pilnu pārskatu Pielāgojiet metadatus Attēlu Alt tagi Mobilo ierīču optimizācija 301 novirzīšana Atslēgvārdu atbalsts Lasīt pilnu pārskatu shopify logo mazo vietņu veidotājs Lasīt pilnu pārskatu Pielāgojiet metadatus Attēlu Alt tagi Mobilo ierīču optimizācija 301 novirzīšana Atslēgvārdu atbalsts Lasīt pilnu pārskatu

Runājot par BigCommerce vs Shopify vs Wix SEO, visas platformas savos piedāvājumos ir diezgan līdzīgas. BigCommerce un Shopify ir īpaši izveidoti tiešsaistes veikaliem, tāpēc mēs’d iesakām viņu SEO nekā Wix, kā tas ir’ir īpaši pielāgota e-komercijai.

Viena no BigCommerce priekšrocībām salīdzinājumā ar Shopify ir atslēgvārdu atbalsts. BigCommerce ir plašs atslēgvārdu atbalsta ceļvedis, kurā iemācīts, kā viņi darbojas un kā izveidot ar atslēgvārdiem bagātu saturu. Šī rokasgrāmata ir nenovērtējama ikvienam, kas tur vēlas veikt kādu īpašu atslēgvārdu pētījumu.

7

BigCommerce SEO: ko tas var’t Dariet

BigCommerce ir diezgan labi aprīkots SEO nodaļā. Tomēr daži SEO uzdevumi ir jāveic, izmantojot specializētus rīkus. Tāpēc tas’Ir pienācis laiks satīt piedurknes un gatavoties kādam manuālam SEO darbam!

Atslēgvārdu izpēte ir viena šāda prakse, kas to var’t nav jādara vietnē BigCommerce. Tādus rīkus kā SEMrush var izmantot vienlaikus ar BigCommerce, un tie var palīdzēt noteikt, kuri atslēgvārdi jāiekļauj jūsu saturā..

Atpakaļsaites ir vēl viens SEO faktors jūs’Jums tas būs jādara pašam. Šeit jūs iegūstat citas vietnes, kuras var piesaistīt jūsu vietnēm, lai izveidotu to’s pazīstams kā ‘domēna autoritāte’. Jo ticamākas vietnes, kas ievieto saites uz jūsu vietni, jo labāk jūs’Meklēšu Google.

Iekšējā sasaiste ir arī labvēlīga SEO tehnika. Lai to izdarītu, savam saturam jāpievieno hipersaites, kas savieno ar attiecīgajām lapām. Piemēram, ja jums ir emuārs, jums vajadzētu izveidot saiti uz jūsu produktu lapām, kad un kad jūs par tām diskutējat. Tas palīdz meklētājprogrammām identificēt jūs’veidojot atbilstošu un ekspertu saturu.

8

BigCommerce SEO: kopsavilkums

Tagad jums vajadzētu iegūt diezgan labi noapaļotu viedokli par SEO: kas tas ir, kāpēc tas’ir svarīgi un kā veikt izmaiņas SEO savā tiešsaistes veikalā. Mēs’mēs apspriedām arī BigCommerce SEO un to, kā tas palīdz sasniegt jūsu ranga mērķus.

Lai atgādinātu, ļaujiet’atskatīsimies uz katru sadaļu un īsi pastāstīsim par to, ko uzzinājām:

SadaļaKopsavilkums
Kas ir SEO?SEO ir jūsu vietnes izmaiņu veikšanas process, kas palīdzēs uzlabot redzamību tādās meklētājprogrammās kā Google un Bing.
Būtisks BigCommerce SEO
 • Metadati – pievienojot lapu nosaukumus un aprakstus, kas parādās meklēšanas rezultātos.
 • Alt tagi – sniedzot attēlu aprakstus, lai Google varētu atpazīt to parādīto.
 • Mobilo ierīču optimizācija – nodrošinot, ka jūsu vietne automātiski pielāgojas atbilstoši dažādiem ekrāna izmēriem.
 • Produktu filtrēšana – savu produktu grupēšana kategorijās, lai meklētājprogrammām būtu vieglāk lasīt.
Izvērsts BigCommerce SEO
 • Mikrodati – meklēšanas rezultātos tiek pievienota papildu informācija ar reitingiem, cenām, krājumu līmeni utt.
 • 301 novirzīšana – automātiski nosūtot lietotājus uz jaunu URL, ja maināt to un viņi meklē veco.
 • CDN – sistēma, kas palīdz ātrāk ielādēt failus, atkarībā no tā, no kurienes lietotāji piekļūst jūsu vietnei.
 • HTTPS – drošības slānis, kas aizsargā jūs un jūsu patērētāju’personas dati.
SEO panākumu novērtēšana vietnē BigCommerceBigCommerce ir savs analītikas komplekts, kurā varat pārbaudīt galvenos rādītājus, piemēram, apmeklētāju skaitu, lietotāju braucienus un ieņēmumus. Lai iegūtu papildu ieskatu, varat arī savienot Google Analytics.
Cik maksā SEO vietnē BigCommerce?BigCommerce ir 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, un plāni svārstās no USD 79,95 līdz USD 249,95 mēnesī. Lielākā daļa SEO funkciju ir pieejamas visos plānos, bet dažas no tām ir tikai Pro plānā un augstāk.
BigCommerce SEO salīdzinājumā ar konkurentiemBigCommerce ir iespaidīgas SEO iespējas, salīdzinot ar Shopify un Wix, ar e-komercijai specifisku SEO un atslēgvārdu atbalstu.
Kas var’t BigCommerce SEO darīt?Atsevišķas SEO prakses ir atkarīgas no jums. Atslēgvārdu izpēte, saistīšana un iekšējā sasaiste visiem jāveic manuāli.

Kopumā BigCommerce ir lieliska platforma no SEO viedokļa. Tam ir visas funkcijas, kas jums ir nepieciešamas, lai augstu novērtētu, un tas ļauj veikt jebkuru papildu SEO darbu, kas jums šķiet piemērots. BigCommerce ir lieliski piemērots maziem uzņēmumiem līdz biznesa līmenim, un tas var būt piemērots jebkuram uzņēmuma lielumam atkarībā no jūsu plānotā plāna.

Vienīgais veids, kā jūs’es zinu, ja tā’Jums tas tomēr ir piemērots, ņemot vērā BigCommerce. Kāpēc šodien neizņemt 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu un ļaut BigCommerce ievietot jūs SEO vadītāja sēdvietā.

9

BigCommerce SEO: FAQ

Cik ilgs laiks būs nepieciešams Google, lai atjauninātu lapu nosaukumus un meta aprakstus?

Lapu virsrakstu un metadatu atjaunināšana parasti var ilgt 1-2 dienas, līdz tie parādās meklētājprogrammu rezultātos. Jums jāpārliecinās, ka jūsu lapu nosaukumi nav garāki par 60 rakstzīmēm, lai tie netiktu nogriezti meklēšanas rezultātos.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai SEO izmaiņas stātos spēkā?

Var paiet pat vesels gads, lai redzētu visu SEO izmaiņu labumu, taču uzlabojumi jāsāk redzēt jau pēc pāris mēnešiem. Varat sekot līdzi sava SEO veiktspējai, izmantojot tādus rīkus kā Google Analytics.

Kā BigCommerce SEO salīdzina ar WordPress SEO?

BigCommerce ir skaidrs ieguvējs. Tajā ir daudz iebūvētu SEO funkciju, kuras WordPress piedāvā tikai kā papildinājumus. Ja Yoast SEO instalējat kā WordPress spraudni, varat piekļūt daudzām SEO funkcijām, lai gan tas notiek par papildu samaksu.

Vai maksājat par SEO ir naudas vērts?

Tas tiešām ir atkarīgs no jūsu budžeta un zināšanām. Apmaksāta meklēšana vai profesionāls SEO atbalsts ir acīmredzami izdevīgs, taču tas parasti to nedara’t nāk lēti. Katrā ziņā jūs’Es joprojām gribu identificēt atslēgvārdus’gribētu mērķēt, lai jums būtu skaidrs priekšstats par ko’s vajadzīgs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map