10 кращих безкоштовних хостингових постачальників SSL: захист без цінника

кращі безкоштовні провайдери хостинг ssl пропонували зображенняЦя стаття може захистити ваш сайт від хакерів. Нижче ми’Познайомлю вас з найкращими постачальниками хостингу, які включають безкоштовну безпеку SSL зі своїми планами хостингу.


SSL (Secure Sockets Layer) шифрує інформацію, що передається через ваш веб-сайт. Це тримає вашого відвідувача’s приватна інформація, як-от їх реквізити платежу, безпечна та захищена. Сертифікати SSL відрізняються рівнем безпеки та ціною, коливаючись від 19,99 до 269,99 доларів на рік.

Але ти’не завжди потрібно платити за ваш сертифікат SSL. Тому що вони’Це дуже важливо, більшість хостинг-провайдерів безкоштовно кидають їх у свої плани! Але якщо так багато пропонують бонус безкоштовної безпеки SSL, як ви вирішили вибрати?

Не всі хостинг-провайдери стали рівними, саме тому ми натягнули шкарпетки, наділи рукавички і дістали наші лупи, щоб знайти найкращих постачальників. Після години досліджень ми створили цей список найкращих безкоштовних хостингових постачальників SSL.

Contents

10 кращих безкоштовних хостингових послуг SSL

 1. Bluehost Кращий загальний хостинг-провайдер.
 2. ХостГатор – Найкраще для продовження часу роботи.
 3. В русі – Найкраще для спільного та VPS хостингу.
 4. А2 хостинг – Найкраще для хмарного хостингу.
 5. SiteGround – Найкраще для надійності.
 6. GoDaddy хостинг – Найкраще для додаткових функцій.
 7. iPage – Краще за дешеві плани, але за рахунок швидкості.
 8. DreamHost – Найкраще для зберігання місця.
 9. WPEngine – Найкраще для допомоги та підтримки.
 10. ХостПапа – Найкраще для того, щоб укусити вас дорогими витратами на оновлення.

Ця стаття просвітить кожного з цих постачальників, розповість про їхні плани та ціни, і, звичайно, викладемо кілька соковитих порад щодо безпеки SSL, які вони’я отримав пропозицію. До кінця цієї статті ви перемогли’не маєте тіні сумнівів щодо того, який з них найкраще підходить для вашого хостингу та безпеки.

Це’s великий широкий світ, і там’s небезпека на кожному кроці. Там’не витрачати час – дозволяє’Знайдіть ідеального безкоштовного хостинг-провайдера SSL, щоб захистити ваш сайт!

Кращі безкоштовні провайдери хостингу SSL

Сертифікати SSL абсолютно необхідні для роботи з успішним веб-сайтом. Ви це вже знаєте – але що саме вони роблять, це робить їх такими важливими?

Безпека SSL встановлює захищений зв’язок між вашим веб-сайтом’s сервер та його браузери, шифруючи будь-які дані, передані між ними. Це’s, як входи, транзакції та передачі даних захищаються від хакерів чи порушень.

Відвідувачі та пошукові системи залишаться подалі від вашого сайту, якщо вони не роблять’т бачу “HTTPS”, або маленький замок, який з’являється в куті панелі пошуку, коли сайт захищений безпекою SSL.

адреса веб-сайту sslВідвідувачі можуть чітко бачити, коли сайт зашифрований захистом SSL за допомогою символу замка та “HTTPS” частина адреси URL.

ви’У вас будуть проблеми з класифікацією чи завоюванням довіри без цього – саме тому хостинг-провайдери активізують і безкоштовно включають сертифікати SSL у свої плани хостингу.

Найкращі безкоштовні хостингові постачальники SSL: порівняння між собою

Гарантія зворотного провайдера ProvidSupportDisk SpaceUptimeMoney * Найдешевша цінаBluehost

ХостГатор

В русі

А2 хостинг

SiteGround

GoDaddy

iPage

DreamHost

WPEngine

ХостПапа

24/750 Гб – необмежено99,98%30 днів2,75 дол
24/7

Необмежений

99,99%

45 днів2,75 дол
24/7Необмежений99,97%90 днів6,39 дол
24/7Необмежений99,95%У будь-який час3,92 дол
24/710GB – 960GB99,98%30 днів3,95 дол
24/7100 Гб – необмежено99,97%Ні$ 4,99
24/7Необмежений99,94%30 днів1,99 дол
Довідковий центр та квитки50 Гб – необмежено99,95%97 днів2,59 дол
24/710 Гб – 1 ТБ99,95%60 днів$ 35
Живий чат і телефон100 Гб – необмежено99,97%30 днів3,95 дол

* Це показує стандартний часовий період – він може змінюватись залежно від типу хостингу, який ви вибрали.

№1. Bluehost

Кращий загальний хостинг-провайдер

Плюси і мінуси Bluehost

Плюси мінуси
 • Безкоштовний домен включений у щорічні плани
 • Номер один, рекомендований WordPress
 • Додатки на касі можуть підвищити ціну, якщо ви зробите це’t скасуйте вибір

Сили Bluehost понад 2 мільйони веб-сайтів по всьому світу, і забезпечує найкращий всебічний сервіс. Особливо вона сяє на своєму хостингу WordPress. Фактично, це’s рекомендований хостинг-провайдер номер один самим WordPress!

План WordPress чи ні, Bluehost виділяється чудовою підтримкою клієнтів, тривалістю роботи та співвідношенням ціни та якості.

Одним з найважливіших аспектів будь-якого типу хостингу є безпека, так що’Не дивно, що Bluehost піднімає велику кількість часу у цій галузі. Один із способів цього – надання безкоштовного сертифіката SSL для всіх планів хостингу.

Ваш безкоштовний сертифікат SSL працює від Let’s Шифрувати, автоматизований орган сертифікації. Дозволяє’s Шифрування має встановити та активувати ваш сертифікат від вашого імені, щоб ви не зробили це’не потрібно потіти над будь-якими технічними речами. Детальніше про це пізніше!

Для сайтів WordPress ви просто увійдіть у свою панель керування та натисніть “почати” під WordPress Free SSL натисніть кнопку Встановити, щоб продовжити роботу. Детальні інструкції ви можете знайти в Bluehost’s Довідковий центр.

Нові клієнти можуть отримати спільний хостинг всього за $ 2,95 / місяць за допомогою Bluehost (зазвичай 7,99 дол. США)

Що ви отримуєте з базовим планом $ 2,95 / місяць?

 • Безкоштовний домен веб-сайту & SSL сертифікат
 • Невимірена пропускна здатність & 50 Гб пам’яті
 • Цілодобова підтримка по телефону & живий чат

Всі Bluehost’s хостинг плани поставляються з 30-денна гарантія повернення грошей, так що якщо ви’Ви не повністю задоволені отриманою вами послугою’Я отримаю повне повернення коштів.

Для малого та зростаючого бізнесу ми’d рекомендую плани Plus або Choice Plus WordPress, обидва починаючи з лише 5,45 дол. / місяць для нових клієнтів. Ці плани включають в себе безмережне зберігання, безкоштовний домен та автоматичні оновлення WordPress поряд із вашим безкоштовним захистом SSL.

веб-хостинг bluehost sslBluehost забезпечує безпеку SSL для всіх своїх планів хостингу, і є провідним постачальником WordPress.

№2. ХостГатор

Найкраще для Uptime

Плюси і мінуси HostGator

Плюси мінуси
 • Кращий спеціалізований хостинг-провайдер
 • Найвищий час роботи на ринку – 99,99%
 • Не найдешевший постачальник на ринку

HostGator – популярний та потужний хостинг-провайдер, який набрав найкращі оцінки в нашому дослідженні за спеціальний хостинг. Він також пропонує найкращий час роботи на ринку – 99,99%!

Він пропонує безкоштовні сертифікати SSL на всі свої хостинг-плани, тож незалежно від того, який тип хостингу ви обираєте, ви’Я все одно отримаю користь. Сертифікат SSL автоматично поновлюється, тому ваш сайт ніколи не повинен бути без безпеки.

Незалежно від того, ви вибрали найдешевший спільний хостинг або найдосконаліший спеціалізований хостинг, ви’Ви отримаєте той самий рівень безпеки SSL, який включений у ваш план. Це забезпечує необмежений захист доменів і субдоменів, і їх визнають усі основні браузери.

Якщо ви хочете отримати додаткові функції або більш потужну безпеку, у вас є можливість придбати більш досконалий сертифікат SSL. Ви можете оновити будь-яке з них:

 • Позитивний SSL за $ 19,99 на рік
 • Багатодоменний SSL за $ 79,99 на рік
 • Розширена валідація (EV) SSL за $ 269,99 на рік

Хоча вони мають більш вдосконалені функції – наприклад, печатка сайту TrustLogo або зелений адресний рядок – для більшості сайтів безкоштовний сертифікат SSL повинен бути більше ніж добре.

HostGator – найкращий хостинг-провайдер для спеціалізованого хостингу – а також безкоштовний сертифікат SSL, ви отримуєте 8 Гб оперативної пам’яті, немереговану пропускну здатність, 1 ТБ накопичувача на жорсткому диску, повний кореневий доступ тощо. Що’s більше, що’s лише на найдешевшому $ 119 на місяць. Тож, хоча це може бути не найдешевшим планом, ви дійсно отримуєте те, за що платите!

безпека hostgator sslHostGator надає всім своїм користувачам безкоштовний сертифікат SSL, незалежно від того, який план ви обрали.

№3. В русі

Найкраще для спільного та VPS хостингу

Плюси і мінуси InMotion

Плюси мінуси
 • Кращий провайдер для спільного та VPS хостингу
 • 90-денна гарантія повернення грошей
 • Плани хостингу, ніж деякі конкуренти

InMotion перевершує своїх конкурентів у нашому дослідженні, коли мова зайшла про спільний хостинг та VPS хостинг – там немає’t кращий постачальник на ринку для таких типів хостингу!

Що насправді поставило глазур на InMotion’s торт був тим, що він пропонує безкоштовні сертифікати SSL майже на всіх своїх хостинг-планах. Незвичайним є некерований хмарний VPS-хостинг, який дійсно спрямований на ІТ-команди та кодери.

Для всіх інших планів вам просто потрібно перейти до налаштувань та увімкнути свій SSL-сертифікат. Привіт, престо – ваш сайт зашифрований!

Існують дещо інші правила безпеки SSL залежно від того, який ви плануєте’знову – наприклад, у спільному плані, ви просто отримуєте приватний SSL безкоштовно. У керованому плані VPS ви отримуєте щось трохи більш фантазійне – ви можете безкоштовно встановити AutoSSL на панелі керування.

AutoSSL дозволяє легко керувати своїм сайтом’s безпеку, автоматично оновивши ваш безкоштовний сертифікат SSL. Він також сканує всі веб-сайти вашого сервера та встановлює SSL-сертифікати для будь-яких незахищених активних доменів.

Це’s досить зручно!

Поряд з цим безкоштовним SSL, InMotion’s Плани VPS також включають до 260 Гб пам’яті, безкоштовне резервне копіювання та пропускну здатність до 6 ТБ. Ціни варіюються від Від 27,99 до 64,99 дол. США на місяць через свої три плани VPS.

inmotion поділився планами безкоштовно ssl InMotion – найкращий провайдер хостингу на ринку та включає безкоштовні сертифікати SSL навіть у своїх найдешевших хостинг-планах.

№4. А2 хостинг

Найкраще для хмарного хостингу

A2 Хостинг плюси і мінуси

Плюси мінуси
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час
 • Відмінне обслуговування клієнтів
 • Без вільного домену немає
 • Середня тривалість роботи 99,95%

A2 хостинг також співпрацює з Let’s Шифрувати, щоб користувачі отримували безкоштовні автоматизовані сертифікати SSL. Це полегшує ваше життя, оскільки це означає, що ви робите’не доведеться самостійно виконувати роботу з установки або налаштування вашого сертифіката.

І якщо ви трохи застрягнете, керуючи своєю безпекою SSL, ви’буду в хороших руках – Хостинг A2 вражає враженнями наших досліджень за обслуговування клієнтів. Тож якщо у вас виникнуть проблеми, ви можете розраховувати на швидку та корисну відповідь.

Якщо ви хочете додати додаткові функції, ви можете придбати одне з чотирьох рішень, що пропонують A2 хостинг, на додаток до його безкоштовного дозволу’s Шифрувати сертифікат. Ви можете вибрати:

 • SSL одного сайту від $ 49,95 на рік – основний захист
 • Преміум SSL від $ 99,95 на рік – можливості для бізнес-сайтів
 • Підстановка SSL від $ 149,95 на рік – один сертифікат захищає необмежену кількість субдоменів
 • Розширений SSL від 199 доларів на рік – можливості для сайтів електронної комерції

Ви купуєте їх через хостинг A2, щоб зробити прості та безпечні речі, але це абсолютно необов’язково. Ви можете дотримуватися безкоштовного сертифіката, включеного у ваш план – ваш вибір буде залежати від ваших конкретних потреб.

Хостинг A2 обіцяє швидкість та надійність навіть у своєму основному плані хостингу. З $ 3,92 на місяць, Ви отримуєте необмежену кількість пам’яті, безкоштовну передачу сайту, гарантію повернення грошей у будь-який час тощо!

a2 хостинг безкоштовно та преміум sslХостинг A2 надає вам безліч варіантів безпеки SSL, від безкоштовних сертифікатів до опцій преміум-класу.

№5. SiteGround

Найкраще для надійності

Плюси і мінуси SiteGround

Плюси мінуси
 • Рекомендовано WordPress
 • Не найдешевший хостинг на ринку

Ви можете розраховувати на SiteGround – він вийшов як найнадійніший хостинг-провайдер в нашому дослідженні.

SiteGround надає Let’s Шифрувати сертифікати SSL безкоштовно з усіма своїми планами, а також пропонує сертифікати Premium Wildcard та Premium SSL як додаткові оплачувані додатки. Ваш безкоштовний сертифікат буде автоматично застосований до ваших доменів та автоматично поновлений, заощаджуючи ваш час.

The Сертифікат преміум Wildcard призначений для веб-сайтів середнього розміру, постачається з безкоштовною установкою та витратами 90 доларів на рік через SiteGround. Якщо ви’знову великий бізнес-сайт, можливо, ви хочете Преміум SSL, що поставляється з розширеною валідацією та витратами $ 499 на рік.

Особливості сертифікатів ssl siteground sitegroundSiteGround автоматично включає безкоштовний сертифікат SSL, але ви можете додати платний SSL, якщо вам потрібні додаткові функції.

Ви можете оформити стільки безкоштовного дозволу’s Шифруйте сертифікати, як вам потрібно, незалежно від того, який ви плануєте’знову – поки у вас є обліковий запис SiteGround, ви’знову все встановлено!

У нашому дослідженні SiteGround отримав найбільшу оцінку за свій завзятий хостинг. Це має три спеціальні плани хостингу, коливається в ціні від 269 до 729 доларів на місяць. Вони повністю керовані та оснащені набором функцій, включаючи пропускну здатність 10 ТБ.

SiteGround також є офіційно рекомендований WordPress завдяки встановленню в один клік та керованим оновленням, доступним для користувачів WordPress.

спільний хостинг для sitegroundSiteGround’Плани спільного хостингу оснащені безкоштовним SSL як частиною їх основних функцій.

№6. GoDaddy хостинг

Найкраще для додаткових функцій

Плюси і мінуси GoDaddy

Плюси мінуси
 • SSL легко придбати як додаткову функцію
 • Безкоштовні резервні копії на більшості планів
 • Сертифікати SSL не надаються безкоштовно у всіх планах
 • Немає гарантії повернення грошей у більшості планів

GoDaddy isn’t самий просунутий хостинг-провайдер там, але він має перевагу запропонувати безліч додаткових послуг поряд із своїм хостингом. Ви можете керувати своїми доменами, маркетингом, безпекою, електронною поштою та інше, і все це зручно з одного місця!

GoDaddy пропонує SSL сертифікати, але це’s не такий щедрий, як його конкуренти.

На своїх спільних планах хостингу два найдешевші плани не забезпечують безкоштовну безпеку SSL. Остаточний план дає вам безкоштовний сертифікат SSL на перший рік, після чого він буде поновлений на $ 79,99 на рік.

Тільки найдорожчий план Maximum включає безкоштовний сертифікат SSL на весь термін вашого плану.

Плани хостингу WordPress працюють однаково: два найдешевші плани не забезпечують безпеку SSL, план Ultimate передбачає один на перший рік, а найдорожчий план Pro 5+ дає вам такий план, поки ви залишаєтесь на цьому плані.

На всіх GoDaddy’З присвяченими планами хостингу VPS, ви отримуєте безкоштовний сертифікат SSL на перший рік. Після цього ти’Ви сплатите повну ціну сертифіката поверх вашого хостинг-плану.

godaddy ssl купівляGoDaddy doesn’t забезпечити безпеку SSL безкоштовно для всіх своїх планів хостингу, але це робить його легким придбати як додаткову функцію.

№7. iPage

Найкраще за дешевими цінами, але за рахунок швидкості

Плюси і мінуси iPage

Плюси мінуси
 • Дешеві ціни
 • Велике співвідношення ціни та якості
 • Низький час роботи 99,94%
 • Повільна швидкість сервера

iPage може похвалитися деякими найдешевшими цінами на ринку. З його “все в одному” загальний план хостингу всього 1,99 долара на місяць, це’s дуже зручний кишеньковий провайдер!

Цей спільний план хостингу включає безкоштовний сертифікат SSL. Це досить базово, і виграв’t захистити кілька субдоменів, як і інші провайдери, але це все одно зробить цю роботу. У вас теж є три преміум-сертифікати SSL на вибір, якщо ви хочете більш високого рівня безпеки.

ipage ssl планиiPage пропонує безкоштовний сертифікат SSL на всі свої плани, але також пропонує три преміум-сертифікати з додатковими функціями.

Усі плани хостингу iPage містять цей базовий безкоштовний сертифікат SSL, так що’Якщо вам потрібно заплатити додатково за ті більш досконалі функції – будь-який спосіб, ви можете спати спокійно, знаючи, що ваш сайт захищений.

ipage поділився хостингом ssliPage’s спільний план хостингу “все в одному” поєднує дешеві ціни з тоннами функцій, включаючи безкоштовний сертифікат SSL.

№8. DreamHost

Найкраще для місця зберігання

Плюси і мінуси DreamHost

Плюси мінуси
 • Офіційно рекомендується WordPress
 • Великий спектр функцій
 • Дорогі плани хостингу
 • Менший спектр допомоги та підтримки, ніж конкуренти

DreamHost – це постачальник функцій, який включає безкоштовні сертифікати SSL у здоровенний набір інструментів. Це’s також офіційно рекомендований WordPress, так це викликає додатковий інтерес для будь-яких користувачів WordPress там.

Всі з DreamHost’Плани хостингу постачаються з безкоштовним Let’s Шифруйте сертифікат SSL, і є два типи SSL, які ви можете додати у свій домен – безкоштовний Let’s Шифрувати SSL, або SSL, підтверджений 15 доларами на рік.

Основна відмінність між ними полягає в тому, що платний варіант відображає печатку довіри сертифіката, роблячи максимально очевидним для відвідувачів, що ваш веб-сайт безпечний. Через це, платний SSL в основному рекомендується для інтернет-магазинів.

DreamHost не’t підтримка WildCard SSL як це роблять деякі інші провайдери, тому вам потрібно встановити окремі сертифікати SSL для кожного з ваших доменів і субдоменів, щоб вони були захищені.

То що ще пропонує DreamHost? Для початку він пропонує всі основні типи хостингу:

 • Спільний хостинг
 • VPS
 • Відданий
 • Хмара
 • Спільний WordPress
 • Керований WordPress

Для кожного, хто тільки починає, його спільні плани хостингу є найдешевшими, починаючи з $ 2,95 на місяць. Цей план дає вам безкоштовний сертифікат SSL, а також необмежений трафік, безкоштовний домен та попередньо встановлений WordPress.

Якщо ви використовуєте WordPress, це’s варто подивитися на $ 16,95 на місяць План DreamPress – це не лише забезпечує щоденне резервне копіювання та підтримку WordPress 24/7, але й попередньо встановлює для вас безкоштовний сертифікат SSL!

dreamhost планує безкоштовний sslНезалежно від того, вибираєте ви спільний, WordPress або VPS хостинг, ви отримуєте безкоштовний сертифікат SSL, включений у ваш план.

№9. WPEngine

Найкраще для довідки та підтримки

Плюси і мінуси WPEngine

Плюси мінуси
 • Прекрасна допомога та підтримка
 • Поряд із безкоштовним SSL безліч функцій
 • Жодна акція не означає дорогу авансову вартість

WPEngine надає безкоштовно Let’s Шифрувати сертифікати SSL на всіх його планах!

Це дійсно так просто – кожен із чотирьох цінових планів включає автоматизовані сертифікати SSL та ви можете легко додати більше, якщо вам потрібно охопити кілька доменів.

WPEngine’Плани хостингу розроблені для Користувачі WordPress, і почніть з $ 35 на місяць. План зростання на 115 доларів на місяць – це наступний рівень, а план масштабу на 290 доларів на місяць – план найвищої ціни.

Ці три плани дають вам між 10 ГБ і 30 ГБ пам’яті і пропускною здатністю від 50 ГБ до 400 ГБ на місяць

Також є Індивідуальний план цін призначений для надмірних веб-сайтів.

WPEngine надає вам широкий спектр варіантів допомоги та підтримки, тому якщо ви коли-небудь застряжете зі своїм SSL,’знову в хороших руках.

допомога wpengine sslWPEngine має поглиблені посібники з довідки, щоб зробити ваше життя SSL якомога простішим

№10. ХостПапа

Найкраще для розсипання вас з дорогими витратами на оновлення

Плюси і мінуси HostPapa

Плюси мінуси
 • Необмежена пропускна здатність на найдешевших планах
 • Безкоштовна реєстрація домену доступна
 • Дорогі витрати на оновлення
 • Немає безкоштовних резервних копій

HostPapa надає безкоштовно Let’s Шифрувати сертифікати для всіх ваших доменів та субдоменів. Будь-який постачальник SSL може бути використаний для вашого сертифіката, але HostPapa сам надає Let’s Шифрування та GlobalSign.

Усі плани HostPapa поставляються заздалегідь за допомогою безкоштовного Let’s Шифрувати SSL, а план Business Pro насправді дає можливість GlobalSign SSL для вас, додаючи додаткову безпеку. Якщо ви хочете GlobalSign SSL, але не є’t у плані Business Pro ви можете просто придбати та ввімкнути її самостійно!

Ви можете або придбати єдиний GlobalSign SSL для $ 19,99 на рік, або Wildcard для 69,99 дол якщо вам потрібен захист для необмежених субдоменів.

Це означає, що ти’Ви дуже добре охоплені, коли мова йде про вашу безпеку – але наскільки хороший HostPapa’з хостингом?

Чесно кажучи, це’s не найкращий постачальник на ринку, але це’s все ще один з кращих. Головне, що слід пам’ятати про HostPapa, це те, що він приєднується до своїх конкурентів, пропонуючи великі пропозиції для нових клієнтів, ціни на її відновлення можуть прийти з жалом у хвіст.

Поки ви підписуєтесь на HostPapa, повністю розуміючи його довгострокові витрати, тоді вам слід знайти це гідне та задовільне обслуговування. Його плани спільного хостингу починаються від $ 3,95 на місяць, а також включати безкоштовну передачу веб-сайтів та безкоштовне навчання один на один разом зі своїм безкоштовним сертифікатом SSL.

сертифікати hostpapa sslHostPapa пропонує два типи безпеки SSL, які або входять у ваш план, або доступні для придбання.

Що про хай’s Шифрувати?

Ми’я згадав Нехай’s Шифруйте кілька разів протягом цього огляду, тому нехай’s швидко пориньте в те, що робить цю ініціативу галочкою.

Що нехай’s Шифрувати?

Дозволяє’s Encrypt – це безкоштовний, автоматизований орган сертифікації з метою зробити Інтернет більш безпечним місцем. Це’s чому він дає людям безкоштовні сертифікати SSL для шифрування своїх сайтів, зручним для користувачів способом.

Ви можете отримати свій сертифікат SSL від Let’s Зашифруйте себе, щоб ви зробили це’не доведеться покладатися на свого хостинг-провайдера.

Існує кілька типів SSL, але три основні з них:

 • Перевірка домену (DV) – стандартний рівень безпеки
 • Перевірка організації (OV) – проміжний рівень безпеки
 • Розширена перевірка (EV) – просунутий рівень безпеки

Дозволяє’s Шифрування надає лише сертифікати DV. Це тверді, безпечні та основні – але не погано! Вони захистять ваш сайт та зашифрують будь-які дані, що обробляються.

Однак, якщо вам потрібна вдосконалена безпека, то нехай’s Шифрування – не найкращий варіант для вас.

Нехай’s Шифрувати правильно для мене?

Якщо ви’Якщо ви працюєте в інтернет-магазині або обробляєте дуже конфіденційну інформацію, вам знадобиться приватний SSL, який Нехай’s Шифрування не може надати вам.

Як ти’Як бачили, зазвичай ви можете придбати ці передові сертифікати SSL прямо у вашого постачальника хостингу, що робить життя набагато простішим!

Дозволяє’s Шифрування забезпечує стандартний рівень безпеки, який потребує ваш сайт. Багато хостинг-провайдерів надають безкоштовний Let’s Зашифруйте SSL як частину своїх планів хостингу, тому ви не зробите’не потрібно турбуватися про те, щоб знайти його самостійно.

Кращі безкоштовні провайдери хостингу SSL: Підсумок

Ця стаття переглянула вас через найкращих постачальників послуг, що пропонують безкоштовні сертифікати SSL, і засвітила світло в темні куточки веб-безпеки.

Сертифікати SSL є важливими для всіх веб-сайтів – без них, ваші відвідувачі’ інформація виграна’не зашифровані, ваш сайт не буде захищеним, і будь-які дані, оброблені через ваш сайт, будуть вразливими для хакерів. Не кажучи вже про те, що ви будете боротися за рейтинг в Google.

10 кращих безкоштовних хостингових послуг SSL

 1. Bluehost Кращий загальний хостинг-провайдер.
 2. ХостГатор – Найкраще для продовження часу роботи.
 3. В русі – Найкраще для спільного та VPS хостингу.
 4. А2 хостинг – Найкраще для хмарного хостингу.
 5. SiteGround – Найкраще для надійності.
 6. GoDaddy хостинг – Найкраще для додаткових функцій.
 7. iPage – Краще за дешеві плани, але за рахунок швидкості.
 8. DreamHost – Найкраще для зберігання місця.
 9. WPEngine – Найкраще для допомоги та підтримки.
 10. ХостПапа – Найкраще для того, щоб укусити вас дорогими витратами на оновлення.

Найкращий спосіб обрати провайдера – це переглянути ваш бюджет, визначити, які функції для вас найбільш важливі, і подивитися, які постачальники найкращі для того, який тип хостингу. Якщо ви’Після хостингу VPS, наприклад, почніть з InMotion.

Нашою головною порадою було б не забувати про ціни на оновлення, оскільки вони збільшаться, коли ваш рекламний період закінчиться!

Також перевірте, який тип SSL пропонується – багато провайдерів включають Let’s Шифрувати SSL, що є хорошим стандартним рівнем безпеки. Але якщо вам потрібна ще краща безпека, ви’Вам або потрібен більш просунутий план хостингу, або вам доведеться вибрати іншого постачальника, якщо ви цього не зробите’не хочете виплачувати самі.

Дон’не залишайте свій веб-сайт у холодному, незахищеному та самотньому вигляді – виберіть одного з цих хостинг-провайдерів та подаруйте вашому сайту тепле сяйво свіжого сертифіката SSL сьогодні!

Кращі безкоштовні провайдери хостингу SSL: FAQ

Чи є справді безкоштовні сертифікати SSL досить безпечними?

Там є ненадійні та неофіційні постачальники сертифікатів SSL, яких ви не повинні’t довіряти вам надійний SSL. Однак, поки ви обираєте встановленого і надійного постачальника – наприклад, Let’s Шифрувати, Cloudflare або будь-якого з хостинг-провайдерів з нашого списку – тоді вільному SSL можна довіряти, щоб захистити ваш сайт.

Який тип SSL найкраще підходить для мого веб-сайту?

Існує три основні типи SSL, які забезпечують різний рівень безпеки. Сертифікати перевірки домену (DV) є найосновнішим типом, і це ви отримуєте безкоштовно. Це добре для більшості веб-сайтів, Але це’s не рекомендується для ділових або електронних комерційних сайтів. За це ти’Вам знадобиться перевірка організації (OV) або для ще більш розширеної безпеки сертифікат розширеної валідації (EV).

Скільки тривають SSL-сертифікати?

Це залежатиме від обраного вами постачальника. Більшість сертифікатів SSL стягується щорічно, але інші, як-от SiteGround, поновлюються кожні три місяці. Автоматичне оновлення – це чудовий варіант забезпечити, щоб ваш сайт завжди залишався захищеним, тому ви не робите’не потрібно турбуватися про це вручну.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me