10 найкращих платформ для блогів

Contents

Знайдіть найкращого конструктора веб-сайтів блогу, щоб розпочати свій успіх в блогах

кращі блоги-платформи


Щоб бути письменником, вам потрібна ручка і папір, доза сміливості та чуття слова. Але якщо ви хочете бути письменником в Інтернеті, ви можете додати в список чудову платформу для ведення блогів.

Існує безліч інструментів для ведення блогів, які допомагають писати в Інтернеті та привертати аудиторію. Незалежно від того, чи хочете ви поділитися своєю пристрастю до моди, подайте рецепти домашньої їжі або створіть корпоративний блог для свого бізнесу.

Завдання полягає в тому, щоб просіяти сміття, щоб знайти інструмент, який може задовольнити ваші блоги.

Це’s чому в цьому посібнику ми’зосередившись на дев’яти найкращих платформах для ведення блогів. Наш список базується на широкому тестуванні користувачів та особистому досвіді використання інструментів блогів.

Дозволяє’Знайдіть свого кращого конструктора веб-сайтів блогу. Наш головний вибір:

Ви можете спробувати будь-яку з них, натиснувши ім’я у списку нижче.

 1. WordPress працює на Bluehost – чудово підходить для потужних, повністю настроюваних блогів.
 2. Вікс – ідеально підходить для поєднання блогу з веб-сайтом.
 3. Квадратний простір – приголомшливі дизайни та зображення блогу.
 4. Weebly – номер один для створення блогу швидко і легко.
 5. WordPress.com – потужні вбудовані інструменти для ведення блогів.
 6. Блогер – хороший вибір для дуже базового блогу.
 7. Tumblr – ідеально підходить для обміну вмістом, який можна швидко натискати.
 8. Вражаюче – найкраще для простих, стильних, односторінкових блогів.
 9. САЙТ123 – чудово, якщо вам потрібна допомога, щоб побудувати блог.
 10. GoDaddy – швидке налаштування, але не має реальної якості.

WordPress.org (працює на Bluehost) з’явився вгорі: це’s безкоштовна платформа з відкритим кодом, яка’s буквально побудований для заболочення – але хіба що’t для початківців легко налаштувати та налаштувати. Якщо ви хочете блог і веб-сайт, Wix – ідеальна платформа. Якщо ви хочете показати приголомшливі зображення у своєму блозі, Squarespace – це чудовий варіант.

Отже, тепер ви знаєте дев’ять найкращих платформ для ведення блогів, чому б ви прочитали решту посібника?

Тому що ми’Я допоможу вам з’ясувати, який інструмент для ведення блогів підходить саме вам.

У нашому дослідженні ми не лише тестували самі платформи та аналізували їх особливості, ціни та інше – ми знайшли й інших, повсякденних людей, щоб їх також перевірити. Слухаючи їх відгуки, ми’Ви можете надати вам інсайдерський перегляд кожної платформи блогів.

Що стосується пошуку потрібної платформи для блогів, то там’s немає рішення, яке відповідає всім розмірам. Деякі люди мають досвід кодування. Інші хочуть заробити гроші на своєму блозі.

Що б не мріяли ваші блоги, ми’Наведіть ручку в потрібному напрямку. Ми проходимо через кожну з найкращих платформ для ведення блогів’ плюси і мінуси, скільки вони коштують і як вони допомагають вам знайти читачів.

Звук хороший?

Дозволяє’s почати.

Додаткова інформація:

10 кращих будівельників веб-сайтів – згідно з нашими дослідженнями 10 кращих розробників веб-сайтів

Таблиця порівняння веб-сайтів для побудови веб-сайтів – супутнє, на перший погляд порівняння наших найкращих виборів

Кращі провайдери хостингу блогу – дізнайтеся, який хостинг-провайдер найкраще підходить для вашого блогу

Кращі дешеві будівельники веб-сайтів – потрібен блог про бюджет? Знайдіть дешевого конструктора веб-сайтів’s до завдання.

Писання для Інтернету – блогери, копірайтери та люди в Інтернеті – ознайомтеся з нашим головним посібником із написання для Інтернету у всіх його формах

WordPress 101 – глибокий погляд на популярну систему CMS, і чому ми це робимо’т рекомендую його для початківців

Як створити веб-сайт – вісім простих кроків до красивого, функціонального сайту

Які найкращі платформи блогу?

Отже, що насправді можуть робити ці платформи для блогів? Це’Це дуже просто – вони дозволяють створювати власний блог, публікувати публікації та ділитися своїм вмістом у соціальних мережах. Ви можете використовувати зображення чи відео у своїх публікаціях та інтегрувати соціальні канали безпосередньо на свій сайт.

Такі платформи дозволяють відстежувати прогрес за допомогою інструментів аналітики та збільшувати свій блог’наступне використання маркетингових інструментів, таких як інформаційні бюлетені та електронні кампанії. Деякі з них навіть дозволяють вам робити все це безкоштовно!

Отже, як вибрати платформу для ведення блогів? Подумайте, який тип вмісту ви хочете опублікувати та як ви хочете, щоб ваш блог виглядав. Чи є у вас багато зображень високої якості, якими можна поділитися? Наскільки ви кмітливі? Ви хочете повний контроль над дизайном свого блогу, або ви б просто скористалися попередньо виготовленим шаблоном?

Про це потрібно пам’ятати, коли ми детальніше розглянемо кожну платформу. До кінця цієї статті ви’Я буду знати, яка з цих дев’яти найкращих платформ для ведення блогів ідеально підходить для вас!

№1. WordPress.org (працює на Bluehost)

Чудово підходить для технологій-блогерів, які хочуть повної творчої свободи

Плюси і мінуси WordPress.org

Мінуси WordPress.org ProsWordPress.org
 • Дуже потужні інструменти для ведення блогів – понад 54 000 плагінів на вибір, включаючи інструменти дизайну та системи розсилок
 • Повна налаштування за допомогою кодування
 • Крута крива навчання – не сприятлива для початківців через необхідність кодування
 • Хостингом, доменами та плагінами потрібно керувати самостійно

WordPress.org – це вільне програмне забезпечення з відкритим кодом, яке допомогло мільйонам людей запускати блоги в Інтернеті.

Насправді WordPress.org настільки популярний, що забезпечує 24% усіх веб-сайтів. Це’s одна чорта соціальної рекомендації!

Блоги WordPress.org добре працюють для оптимізації пошукових систем (коротше SEO). SEO – це практика робити ваш блог високим у пошукових системах, таких як Google. Чим вищий рейтинг, тим більше читачів ви отримуєте.

Відкритий код означає, що ви можете пограти з кодом. Результатом цього є те, що ви отримуєте повний контроль над зовнішнім виглядом свого блогу. Це було б так, як відповідаючи за шрифт, колір і зображення на обкладинці вашої фізичної книги. Застереження в тому, що ти’Вам знадобиться певна технічна майстерність (або гроші, щоб найняти розробника), щоб повною мірою скористатися цією гнучкістю.

Ця гнучкість дозволяє додавати в свій блог такі функції, як:

 • Форум
 • Онлайн-магазин
 • Членство

Це’s чому WordPress.org є однією з найпопулярніших платформ блогів на ринку. WordPress.org – особливо хороший варіант для більшості технічних блогерів, які прагнуть розробити складніший блог в довгостроковій перспективі.

Один недолік для WordPress’Сила полягає в тому, що менш технічні користувачі знайдуть криву навчання крутішою, ніж запуск блогу на конструкторі веб-сайтів із перетягуванням, як Wix або Squarespace.

Крім того, хоча платформа безкоштовна у використанні, такі витрати, як хостинг та захист вашого доменного імені, можуть збільшитися.

Тому що це’З відкритим кодом, вам також доведеться розібратися в хостингу та безпеці. Хостинг означає передати свій блог десь в Інтернеті. Це може стати головним болем для блогерів, які не є’t як комп’ютерний кмітливість.

Хороша новина – хостинг-рішення, яке Bluehost забезпечує інтеграцію одним кліком у WordPress.org. Якщо ви хочете завести свій блог на WordPress.org, натисніть кнопку нижче, щоб розпочати роботу.

Наш вердикт: WordPress.org – це потужний інструмент, який підходить для молодих письменників аж до досвідчених блогерів. Чим ви кваліфікованіший, тим більше вийдете з платформи. Для повних початківців блогерів або тих, хто хоче менш практичний, трудомісткий досвід, є кращі варіанти. Ми’познайомлю вас з одним наступним.

Wordpress.org - приклади блогу компанії Walt DisneyWordPress.org – одна з найкращих платформ для ведення блогів, яку використовує частина світу’s найбільші компанії, такі як Walt Disney!

№2. Вікс

Ідеально підходить для поєднання вашого блогу з веб-сайтом

Плюси і мінуси Wix

Мінуси Proxx Wix
 • Відмінно підходить для довгострокового зростання та інтеграції з веб-сайтом
 • Дружній для початківців, швидкий та простий у будівництві
 • Менше функцій блогів, ніж інші платформи, такі як Weebly та WordPress.com
 • Не вистачає місця для зберігання, особливо на нижчих планах

Wix – це інтуїтивно зрозумілий веб-сайт, який дозволяє інтегрувати блог одним натисканням кнопки.

Простіше кажучи, Wix – один із найбільш популярних розробників веб-сайтів блогу. Це’s Не важко зрозуміти, чому компанія, що базується в Ізраїлі, може похвалитися понад 100 мільйонами користувачів.

Ви можете запустити блог зі свого сайту Wix на будь-якому плані – від Безкоштовного плану вгору. Однак, щоб підключити ваше доменне ім’я, ви’Вам потрібно буде підписатись на комбінований план $ 13 / місяць. Це також дасть змогу позбутися реклами Wix. Ми’d рекомендую оновити до платного плану Wix. Це’s невелика ціна, яку потрібно заплатити, щоб ваш блог виглядав професійно.

Чим професійніший ваш блог, тим більше читачів вам довірять. Подумай над цим. Коли ви заходите в книжковий магазин, ви б забрали книгу, на якій рекламні листи застрягли на передній обкладинці та різних авторів’ назви на ньому?

Що стосується шаблонів, то Wix має великий вибір приголомшливих та сучасних шаблонів, з яких ви можете вибрати.

Wix нещодавно оновив свій редактор вмісту. Поряд з усіма існуючими функціями, ви можете:

 • Персоналізуйте галереї зображень
 • Додайте підписи та посилання на зображення
 • Вставте відео з YouTube або Vimeo

Багатий редактор у Wix змушує вас відчувати себе схожим на вас’переробляйте свій блог з найкращих матеріалів. Потужна налаштування робиться просто.

Wix також сильний у мобільному. Оновлення свого блогу на мобільному – безболісне враження. Подумайте про це, якщо ви’знову хтось, хто багато подорожує, і планує вести щоденник.

Ви також отримаєте доступ до преміум-підтримки по телефону та електронній пошті – розкіш, яку вам не подобається’Не можу, наприклад, з WordPress.org. Це велика причина, що менш досвідчені блогери повинні перейти з Wix через WordPress.org.

Однак, у нашому дослідженні показано, що Wix не має кількох ключових особливостей. Наприклад, можна’t створити архів у Wix’s інструмент блогів. А можна’t додавати RSS-канал, що ускладнює оновлення вмісту.

Наш вердикт: Wix – це супер варіант для блогерів, які хочуть безперешкодно виходити в Інтернет. У ньому відсутні деякі основні функції блогу, але Wix’s інфраструктура та спрага розвитку робить її однією з найкращих платформ для ведення блогів, якщо ви хочете вийти в Інтернет, але продовжувати зростати.

Приклад блогу wixВи можете використовувати Wix для створення приголомшливого та потужного блогу. Подивіться лише на цей приклад з коханої макаронів!

№3. Квадратний простір

Приголомшливі дизайни та зображення блогу

Плюси і мінуси квадратного простору

Пробіл квадрату Прос
 • Висока якість дизайну та функцій шаблону
 • Дозволяє тонни творчої свободи
 • Обмежена кількість цінових планів на вибір
 • Складніше у використанні, ніж інші розробники веб-сайтів, такі як Wix та Weebly

Squarespace – одна з найкращих платформ для блогів для художників та дизайнерів, завдяки своїм шаблонам і шліфуваному дизайну.

Там’s немає вільного плану Squarespace; щоб створити блог, вам потрібно мати принаймні 12-місячний особистий план. Щоб монетизувати свій блог, ви’Вам потрібно буде оновити бізнес-план на $ 18 / місяць.

Код пропозиції площіВикористовуйте код пропозиції "WBE" в касі за знижкою 10%

Отримайте 10% знижки на будь-який план квадратного простору
Сігналы абмеркавання
Готові віддати Квадратний простір? У нас є ексклюзивний код пропозиції для наших читачів, який буде заощадити 10% на вартість будь-якого плану Squarespace! Щоб скористатися цією знижкою, просто введіть: Код пропозиції: “WBE” на касі.

Це звучить дорого, так чи варто того? Компанія Squarespace за останні роки значно покращила свої функції блогу. Раніше було те, що в їх найдешевшому платному плані ви були обмежені лише 20 сторінками. Тепер цю шапку повністю зняли.

Але справжня цінність полягає в естетиці. Нью-Йоркська компанія добре відома візуальною якістю своїх шаблонів. Вони’Зрештою, що робить Squarespace однією з найкращих платформ блогу на ринку.

Ви можете переглядати безкоштовні та платні шаблони за галузями та вибрати той, який підходить для вашого блогу’s потреби; Є 6 шаблонів на вибір, які були розроблені спеціально для блогів. Squarespace дуже уважно поставився до того, як ваш вміст розміщений на шаблонах. Конструкції є найвищим рівнем та такі функції, як компонування сітки та 3D-прокрутка, можуть надати вашому блогу неповторний вигляд.

Часом здається, що будувати блог з майбутнього!

У нашому тестуванні користувач Squarespace набрав сильних результатів. Ти можеш:

 • Відображення категорій блогів
 • Дозволити коментарі
 • Додати RSS-канал (на відміну від Wix)

Налаштування, однак, більш спритно, ніж на Weebly або Wix. Крива навчання крутіша на Squarespace, ніж у інших розробників веб-сайтів. Крім того, щоб відкрити більше можливостей редагування, вам потрібно буде перейти до бізнес-плану Squarespace.

Що стосується SEO, Squarespace не такий сприятливий для початківців, як деякі інші платформи для ведення блогів. Наприклад, деякі шаблони показують інформацію про SEO на сайті. Це дивна химерність, яка може насторожити менш досвідчених блогерів. Якщо ви’Ви отримали трохи SEO-ноу-хау, ви’Я зможу забрати його досить легко. Однак є безліч корисних поглиблених посібників з SEO, щоб допомогти новачкам допомогти.

Наш вердикт: Площа простору орієнтована на дизайн. Це’ідеально підходить для дизайнерів, художників чи фотографів. Використовувати це може не так просто, як Wix чи Weebly, але якщо ваш блог сильно зосереджений на візуальному, Squarespace для вас.

приклад блогу квадратаКвадратний простір’Приголомшливі шаблони роблять це платформою для блогів з найкращим рейтингом для художників та фотографів з подорожей

№4. Weebly

Номер один для створення блогу швидко та легко

Суттєво плюси і мінуси

Weebly ProsWeebly Мінуси
 • Швидкий, простий та сприятливий для початківців
 • Великий спектр функцій ведення блогів, таких як управління коментарями та запланований обмін
 • Менше налаштування, ніж інші платформи
 • Довгострокове зростання може бути обмеженим

На відміну від WordPress.org, Weebly – це конструктор веб-перетягувань. Це’s один з кращих будівельників веб-сайтів блогу через те, наскільки він простий у використанні. Щоб додати блог до свого веб-сайту та заповнити його чудовим вмістом, все, що вам потрібно зробити, – це вказати та натиснути.

Створення блогу можливо на будь-якому з Weebly’s цінові плани, які починаються з Безкоштовного плану і піднімаються до $ 26 / місяць план продуктивності для інтернет-магазинів.

Якщо ви’створивши особистий або хобі-блог, тоді ми рекомендуємо перейти на особистий план $ 6 / місяць. Це поєднується з тими ж можливостями, що і безкоштовний план, з додатковим бонусом за те, що ви зможете підключити свій власний домен, щоб надати веб-сайту більш професійний образ.

Однак, щоб видалити рекламні повідомлення Weebly з вашого блогу’Вам потрібно буде оновити до професійного плану $ 12 / місяць.

Цей план ми рекомендуємо більшості користувачів Weebly, оскільки він пропонує приголомшливі функції та велике співвідношення ціни та якості. За $ 12 / місяць ви можете привітатися з такими функціями, як необмежене зберігання, безкоштовний домен та захищені паролем сторінки – ідеально підходить для випуску ексклюзивного контенту для ваших підписників!

Професійний план – найкращий вибір для блогерів, які хочуть створити щоденник’його читачі сприйматимуть серйозно – а не сприйматимуть як “задля розваги” або короткостроковий проект.

В цілому ми пропонуємо блогерам триматися подалі як безкоштовного плану, так і найдорожчого плану продуктивності, оскільки жоден не розроблений для блогерів’ потреби.

Який би план ви не вибрали, ви можете створити веб-сайт і додати сторінку блогу, не торкаючись жодного коду. Weebly подбає про всі технічні важкі підйоми на задньому плані. Це переконається, що ваш блог швидко завантажується та буде доступний для читачів.

Безкоштовні Weebly теми доступні, і поки це’s не такий потужний, як WordPress.org, і там’З меншим потенціалом налаштування, Weebly дозволяє вам додати вражаючу кількість функцій блогів. Це велика причина, що вона настільки високо оцінила в нашому тестуванні.

До таких функцій належать:

 • Детальна аналітика у вашому блозі’s виконання
 • Архів з легким доступом
 • Розділ коментарів
 • Соціальні закладки, щоб допомогти вашому блогу бути вірусним

Заплановані публікації у Weebly дуже легко. Ви можете налаштувати свій блог, щоб він жив у певний час. Тож якщо ви пишете свій блог протягом дня, але Weebly аналітики говорить вам, що ваші читачі займаються ввечері, ви можете затримати публікацію.

Що стосується SEO, Weebly isn’t вражаючий, але він піклується про основи SEO. Ви створюєте власні URL-адреси, теги заголовків та мета-описи.

Наш вердикт: Weebly є одним з найбільш рейтингових розробників веб-сайтів блогу. Це’Ідеально, якщо ви’шукаєте швидкий і простий спосіб отримати веб-сайт і блог в Інтернеті. Але якщо ви сподіваєтесь на створення більш довгострокового, повнофункціонального блогу, Weebly може відчувати себе обмежуючим. Хоча оновлення до розширеного плану розблокує більше функціональності.

приклад блогуВикористовуючи Weebly, ви можете створити блог реального характеру, доповнений RSS-стрічкою, категоріями та архівами.

№5. WordPress.com

Потужні вбудовані інструменти для ведення блогів

Плюси і мінуси WordPress.com

Мінуси WordPress.com ProsWordPress.com
 • Потужні інструменти для ведення блогів, включаючи соціальні закладки та RSS-канал
 • Простіший у використанні, ніж WordPress.org, більш просунутий, ніж такі будівельники, як Wix та Weebly
 • Не дуже для початківців – вимагає знання кодування
 • Менше налаштування та інструментів, ніж WordPress.org

WordPress.com – це сервіс хостингу блогів від тієї ж компанії, Automattic, що’s позаду WordPress.org.

Це’Ви можете запустити свій блог на WordPress.com, але вам доведеться платити за додаткові функції, такі як сховище та власне доменне ім’я. Як і Wix та Weebly, для видалення логотипу WordPress.com вам потрібно перейти на платний план, який починається від $ 4 на місяць. WordPress.com працює так само, як і будівельники з перетягуванням. Ви будуєте свій блог, вибираючи та переміщуючи елементи на екрані

SEO – це одна з WordPress.com’З великими перевагами, сайти швидко завантажуються та підтримуються потужною інфраструктурою.

Налаштування швидко, і платформа легко зрозуміти. З іншого боку, можливості налаштування обмежені – особливо в порівнянні з WordPress.org. Ти можеш’t відредагуйте код, і ви не робите’не мати повний контроль над своїм блогом.

Ось’s короткий знімок основних функцій WordPress.com, які роблять його однією з найкращих платформ для ведення блогів:

 • Теми, оптимізовані для мобільних пристроїв, роблять ваш блог чудовим на всіх пристроях.
 • Управління технічним обслуговуванням, включаючи оновлення програмного забезпечення, хостинг та реєстрацію домену.
 • Сучасний дизайн сайту.
 • Розширена аналітика, яка допоможе вам з’ясувати, що подобається вашим читачам.

Дон’не слід плутати подібність імені з WordPress.org, це різні платформи.

Добре, так що’s різниця між WordPress.org та WordPress.com?

Коротше кажучи, WordPress.com – це повністю розміщена версія, яка піклується про технічну сторону вашого блогу. Те, як це працює, більше схоже на Wix або Weebly, ніж WordPress.org. За допомогою WordPress.org ви жертвуєте простотою використання, щоб отримати доступ до коду та отримати більші можливості налаштування. Щоб дізнатися більше про різницю між WordPress.org та WordPress.com, відвідайте наш огляд WordPress.

WordPress.com – одна з найкращих платформ для ведення блогів. Це’s розривання функцій, необхідних для створення потужного блогу. Але Wix або Weebly залишаються кращим вибором для блогерів-початківців через те, наскільки вони інтуїтивно зрозумілі. Крім того, ви отримуєте доступ до служб підтримки по телефону.

Однак є більше можливостей для широкого налаштування вашого блогу за допомогою WordPress.com. Це пояснюється тим, що в блоги Преміум включені спеціальні CSS (каскадні таблиці стилів). На момент написання цього повідомлення в Wix це неможливо. CSS – мова кодування, і ви можете змінити свій блог. Це означає, що ви можете вносити по-справжньому всебічні зміни у свій блог. Майте це на увазі, якщо у вас є тривалі амбіції для вашого блогу.

Наш вердикт: Жоден список найпопулярніших платформ для ведення блогів не буде повноцінним для WordPress.com. Великий потенціал налаштування, а також хостинг та технічне обслуговування, роблять WordPress.com чудовим посередником між WordPress.org та розробниками веб-сайтів із перетягуванням. Це’ідеально підходить для вас, якщо ви не хочете’не хочете забруднити руки механічною стороною ведення блогу, але переживаєте, що такий будівельник, як Wix, може відчути обмеження в довгостроковій перспективі.

№6. Блогер

Хороший вибір для дуже базових блогів

Плюси та мінуси Blogger

Мінуси Blogger ProsBlogger
 • Легкий та швидкий обмін вмістом
 • Відмінний варіант для нетехнічних користувачів
 • Дуже основні інструменти обмежують зростання та налаштування
 • Кількість символів та кількість блогів обмежені

Шлях знайомства, ще в 1999 році, Blogger – це платформа, яка робить те, що говориться на бляшанці.

Цей старожил ведення блогів безкоштовний, простий у використанні і, оскільки його придбав Google у 2003 році, дуже надійний. Як і деякі інші веб-майданчики, Blogger піклується про будь-яку швидкість та вимоги до хостингу. Ви навіть отримуєте сертифікат безпеки SSL (зазвичай вище 70 доларів), який викидаєте безкоштовно.

Блоги розміщуються в Google (трохи схоже на те, щоб мати світ’(найпотужніший орендодавець), якщо ви не платите за користувацький домен. Ваш обліковий запис Blogger поєднаний з вашим обліковим записом Google – чудово для простоти, оскільки все, що вам потрібно зробити, – це увійти зі своїми реквізитами Google..

Робота з Google приносить переваги. Монетизація сторінки Blogger можна здійснити через Google AdSense, яка додасть відповідні оголошення до вашого блогу. Це більш простий шлях до доходу, ніж у розробника веб-сайтів.

На жаль, використання Blogger обмежує вас основними інструментами. Це блог з голими кістками, позбавлений найголовнішого. Ти можеш’t додавання нових функцій, а варіанти дизайну обмежені кількома шаблонами. Його простота може зробити його однією з найкращих платформ для ведення блогів, але це’s також причина це’s не найкращий.

Це може відчувати себе як блог в аналогу, коли інші платформи цифрові. Наприклад, вам потрібні незграбні переадресації, щоб мати домашню сторінку Blogger.

Також кількість ваших персонажів та кількість блогів обмежені. Це’Не випадково, що засновник Blogger продовжив запуск найвищої платформи для засвоюваного контенту – Twitter. Якщо ви зациклюєтесь на Blogger, там’s мало або взагалі немає підтримки, окрім форуму та довідкового центру.

Blogger не оновлюється регулярно, і ви, звичайно, вразливі до того, що Google плачує платформу. Це’s отримав досвід вбивства продуктів. Запам’ятайте Google Reader?

Наш вердикт: Blogger – це спартанський інструмент, який є хорошим варіантом для користувачів, які не є технічними, або тих, у кого обмежений час на руках. Ви можете швидко поділитися своїм вмістом зі світом. Це’s дуже короткий шлях від написання вашого вмісту до публікації. Все-таки це’s важко шукати понад обмеження, і вам буде краще з Blogger’s пряма конкуренція: прості у використанні розробники веб-сайтів, які можуть зростати разом з вами.

приклад блогу блогераБлогер може звести блоги до найголовніших предметів, але ви все одно можете вести привабливий блог!

№7. Tumblr

Ідеально підходить для спільного використання короткого формату, на який можна натискати

Плюси і мінуси Tumblr

Tumblr ProsTumblr Мінуси
 • Дуже швидко та легко публікувати повідомлення в блозі
 • Грайлива, популярна і дуже зручна платформа
 • Непридатний для публікації більш тривалого вмісту блогу
 • Обмежена можливість зростання

Tumblr – це чистий інструмент для ведення блогів’s USP – це вміст, який можна натискати, надавати спільний доступ та мати коротку форму.

Нью-Йоркський сайт мікро-блогів був заснований у 2007 році та розміщує понад 400 мільйонів блогів.

Завантаження вмісту, від зображень до стислих статей, дуже швидко та просто…не кажучи вже про безкоштовні! Хоча доступний спектр платних шаблонів.

Як і Blogger, можливо, можливості для зростання обмежені. Там’s не та сама інфраструктура, яка може використовувати маркетинг соціальних медіа, грати з макетами або створювати розширену сторінку блогу. Резервне копіювання вашого блогу Tumblr також складне.

Орієнтація на короткоформатний контент також може мати наслідки для SEO. Зробити свій блог SEO-дружнім у Tumblr набагато менш просто чи можливо, ніж у конструкторі перетягування, або через платформу типу WordPress.org.

І, хоча ти, підступ Tumblr, може бути привабливим, якщо ти’У вас є цілеспрямована ідея блогу (наприклад, мода, наприклад), платформа може відчувати себе занадто випадковою ‘ось сьогодні, поїхав завтра’.

Наш вердикт: Tumblr варто переглянути, якщо ваш блог зосереджений на інтерактивному та доступному вмісті, а не на тексті. GIF, зображення, меми, опитування та вікторини – це Tumblr’s хліб і масло. Подумайте про Tumblr, якщо вони є’також тип вмісту, який ви плануєте розмістити на своєму сайті. Але якщо ви хочете створити стильний і хитромудрий блог, виберіть інший варіант із нашого списку найкращих платформ для ведення блогів.

№8. Вражаюче

Найкраще для простих, стильних веб-сайтів для ведення блогів на одній сторінці

Разюче плюси і мінуси

Вражаюче Просвітливо Мінуси
 • Найкраще співвідношення ціни та якості будь-якого будівельника
 • Дуже простий і простий у використанні
 • Тільки дозволяє створювати веб-сайти на одній сторінці за вільним планом
 • Обмежена творча свобода

Дивовижно – це безкоштовний і простий у користуванні веб-сайт, який поєднує простоту з великим діапазоном інструментів для ведення блогів.

Якщо ви хочете стильний, простий блог, не турбуючись про будь-які технології, то вражаюче – це відмінний вибір. Її мета полягає в тому, щоб зробити Інтернет місцем для кожного, щоб поділитися своїми ідеями, незалежно від того, якими технічними кмітливістю (чи ні) ви не були б.!

Дивовижно надзвичайно простий у використанні і найкраще підходить для створення веб-сайтів на одній сторінці. Додаючи на свій сайт функцію Simple Blog, ви також розблокуєте широкий спектр інструментів для ведення блогів, зокрема:

 • Аналітика
 • RSS-канал
 • Соціальні закладки
 • Підписка
 • Розділ коментарів
 • Категорії
 • Функція пошуку

Хоча ви можете створювати лише односторінкові сайти у вільному плані, але це не так’не потрібно турбуватися про те, що ваші публікації в блозі замикають ваш сайт. Заголовки вашої публікації в блозі з’являються на вашому веб-сайті, і коли читач натискає той, який хоче прочитати, публікація відкриється на власній сторінці. Це робить вашу домашню сторінку незабрудненою та зручною для навігації.

На разюче’З безкоштовного плану ви також отримуєте щомісячну пропускну спроможність 5 Гб, підтримку 24/7, можливість продавати один продукт на сайт та необмежену кількість безкоштовних сайтів для створення. У вашому доменному імені буде вбудовано вражаючий сайт, тому, якщо ви хочете підключити свій власний домен, ви’Вам потрібно буде перейти на один із вражаючих’s три платні плани.

Це’s легко інтегрувати свої соціальні медіа до свого веб-сайту, і ви можете відстежувати свій сайт’s успіх із вбудованими інструментами аналітики. Настроювання просте, але досить базове.

Вражаюче isn’не роблячи вигляд, що змагається з такими легендами, як WordPress.org, але вона пропонує меншу, простішу альтернативу для тих, хто хоче почати або керувати речами..

Тут може бути краса в простоті, і це’s щось надзвичайно добре демонструє!

Наш вердикт: Вражаюче це ідеальна платформа для блогів для початківців, адже це’s так простий у використанні. Там’s не заперечуючи це’s не такий потужний чи просунутий, як WordPress.org, і може’t підтримувати дійсно складні сайти. Це’s не дуже масштабований варіант, але якщо ви’Після простого і стильного блогу, вражаюче – це надійний вибір.

разюче найкраща проста платформа блогуДивовижно – це швидка, проста та велика ціннісна платформа для створення вашого блогу.

№9. САЙТ123

Чудово, якщо вам потрібна допомога зі створення блогу

SITE123 плюси і мінуси

SITE123 ProsSITE123 Мінуси
 • Блискуча підтримка клієнтів
 • Простий у використанні за допомогою дизайну
 • Відсутність якості в його характеристиках
 • Обмежувальні варіанти дизайну

Якщо ви хочете відмінну допомогу та підтримку під час налаштування свого блогу, то SITE123 – чудовий вибір.

Це’s дуже базовий розробник, тому не ідеально підходить для серйозних або складних сайтів для ведення блогів, але інтуїтивно зрозуміло та легко розпочати роботу, коли ви розпочнете роботу. Ви отримуєте блискучу функцію чату в прямому ефірі, що робить її ідеальною для початківців, які трохи нервують або потребують додаткового рівня підтримки.

SITE123 підходить лише для невеликих, особистих блогів. Ви отримуєте безліч функцій, але вони схиляються до кількості, а не до якості. Це сказало, ось’s кілька функцій, які ви можете очікувати від SITE123:

 • Шаблони конкретних блогів
 • Система коментарів
 • Планування публікацій в блозі
 • RSS
 • Інструмент відповіді на коментар
 • Прокоментуйте автоматичне підтвердження
 • Інтеграція соціальних медіа

САЙТ123’s шаблони блогів оптимізовані для того, щоб чудово виглядати як на мобільних, так і на робочих столах, і повністю чуйні. Вони виграли’не зривайте шкарпетки, як Squarespace’s теми, або дають тони творчого контролю, як WordPress.org, але вони’знову прості та чисті конструкції.

Головне, що потрібно знати з SITE123’s шаблони – це ти можеш’t колись перемикайте дизайн’я опублікував ваш блог.

Крім вбудованих інструментів для ведення блогів, ви також отримуєте доступ до додатку SITE123 App Market. Це дає вам безліч додаткових пропозицій для покращення свого блогу, починаючи з Google Analytics, до чатів у прямому ефірі. Там’s суміш безкоштовних і преміальних додатків на вибір. Як і все, що стосується SITE123, App Market простий у використанні та розроблений, щоб допомогти вам!

Ви можете безкоштовно створити свій блог за допомогою SITE123’s вільний план, який дає вам 500 МБ пам’яті та 1 ГБ пропускної здатності. Або ви можете оновити до $ 10,80 на місяць Преміум-план для більш досконалих функцій, включаючи безкоштовний домен, 10 Гб пам’яті та функцію електронної комерції..

Хоча це не інструмент для ведення блогів, він’s варто виділити SITE123’s відмінний 24/7 підтримка прямого чату. Це дозволяє легко ставити запитання і економити час, якщо ви потрапили на удар, коли ви’перебудовуйте свій сайт.

Наш вердикт: SITE123 – ідеальний вибір, якщо вам потрібна допомога під час блогу чи створення вашого сайту. Цілодобова підтримка чату в режимі 24/7 чудова, і це’s проста у користуванні платформа, яка дозволяє вам будувати безкоштовно. Однак це’s підходить лише для самих основних блогів, і швидко стане обмежувальним у міру того, як ваш веб-сайт буде розвиватися.

blog123 блогиSITE123 – це безпечний вибір для початківців, які хочуть створити базовий блог.

№10. GoDaddy

Швидке налаштування, але не має реальної якості

Плюси і мінуси GoDaddy

Мінуси GoDaddy ProsGoDaddy
 • Швидко опублікуйте свій блог
 • Відчуйте себе підтримкою протягом всього процесу створення вашого блогу
 • Блоги виглядають мало ‘звичайна Джейн’
 • Особливості вдосконалюються, але все ж обмежені порівняно з конкурентами

Блог із GoDaddy пройшов довгий шлях. Раніше ви не змогли додати блог на веб-сайт свого бізнесу. І якщо ви насправді хотіли створити блог, ви’Буду знаходити можливості досить обмежуючими. Загалом, якщо ви хотіли створити блог, GoDaddy найкраще уникати.

З тих пір GoDaddy вніс серйозні вдосконалення, заробивши це місце в першій першій. Тим не менш, він все ще має шлях до того, як зможе конкурувати з найкращими платформами для ведення блогів – це’Зрештою, причина зрештою.

І що’s сподобатися GoDaddy? По-перше, це’s дійсно швидкий та простий у створенні блогу. Мовляв, дуже просто – це відповідає обіцянню GoDaddy бути ‘так легко ваша бабуся могла це зробити’.

GoDaddy насправді веде вас через процес, розбиваючи кожну фазу на невеликі кроки, як-от просто вибираючи шрифт. Ви справді відчуваєте, як ваша рука тримається весь шлях.

Кінцевий продукт є основним, але відповідає всім ключовим потребам блогу: ви можете включати коментарі, посилатися на ваші соціальні платформи тощо. Плани починаються від $ 5,99 на місяць,’s, безумовно, доступний варіант теж.

Отже, куди впадає GoDaddy? По-перше, ми можемо’не допоможу, але відчуваю, що блоги GoDaddy в кінцевому підсумку виглядають трохи ‘звичайна Джейн’. Однозначно, інші будівельники продовжують цей список, який надасть вам кращий сайт.

По-друге, інструмент SEO дуже обмежений. Це те, що можна було б точно вдосконалити.

Наш вердикт: Загалом, якщо ти’Ви не переймаєтесь творчою свободою і хочете швидко отримати свій блог, GoDaddy міг би добре працювати для вас. Але загалом кажучи, більшості людей буде краще з розробником веб-сайтів, розміщеним вище в цьому списку.

Поради щодо вибору платформи для ведення блогів

Ми’Ви дали вам дев’ять найкращих платформ для ведення блогів на ринку – можливо, одна стрибнула прямо на вас, але що робити, якщо ви’ти ще чухаєш голову? Як ти маю на увазі вибрати лише один, щоб створити свій блог?

Ось кілька запитань, які допоможуть вам знайти найкращу платформу для ведення блогів.

Ви хочете отримати прибуток від свого блогу?

Якщо ваш план – заробити гроші від своєї пристрасті, тоді вам потрібна платформа, яка підтримуватиме вас і сприятиме зростанню палива. WordPress.org – найкращий вибір для монетизації вашого блогу, з Blogger та Weebly, що зблизька. Якщо ви’Ви просто блоги про любов до нього, то ви’Будемо більше зосереджені на інших функціях, пропонованих вашою платформою.

Наскільки ви впевнені в технічному відношенні?

Ви хочете, щоб ваш сайт швидко, легко і з мінімальною суєтою працював? Ви хочете навчитися кодувати чи витрачати час на вдосконалення своїх сторінок? Це масово вплине на ту платформу, яку ви вибрали!

З трьох наших найбільших платформ для блогів, WordPress.org є потужним, але знадобиться певний час, щоб звикнути. Wix і Weebly дуже прості у використанні, і швидко налаштувати, але трохи менше просунутих у своїх інструментах ведення блогів.

Як люди знайдуть вас?

SEO (оптимізація пошукових систем) має важливе значення для рейтингу в Google і пошук в результатах пошуку. Дон’не вибирайте платформу із сором’язливими інструментами SEO, або ви’Ви залишитеся в тіні дев’ятої сторінки результатів.

Також погляньте на інтеграцію соціальних медіа та маркетинг електронної пошти, щоб ви знали, що ваша платформа може підтримати ваш ріст та допомогти вам поширити слово!

Що’s Фокус вашого блогу?

Якщо ви’повторно фотограф, демонструючи безліч зображень або подвоєння вашого блогу як портфоліо, ви’Вам потрібна платформа, щоб показати свій талант! Вибір такої платформи, як Squarespace, додасть вашій роботі простір та естетику, які їй потрібні, щоб справді сяяти.

ВООЗ’s Ваша цільова аудиторія?

Якщо ваш блог є дуже нішевою, наприклад, частиною фан-бази, то використання такої платформи, як Tumblr – це чудовий спосіб досягти людей, які мають однакові інтереси. Ти можеш створити наступне, потім перейдіть на більш просунуту платформу в міру зростання вашого блогу!

Найкращі платформи для ведення блогів: підсумок

Ось’s нагадування про наші дев’ять найкращих платформ для ведення блогів та хто вони’найкраще для:

 1. WordPress працює на Bluehost – для тих, хто володіє технологіями та хоче створити стильний блог.
 2. Вікс – для тих, хто хоче інтегрувати свій блог із веб-сайтом (без будь-якого технічного ноу-хау).
 3. Квадратний простір – для тих, хто хоче отримати доступ до професійно розроблених шаблонів та зображень високої якості.
 4. Weebly – для тих, хто хоче швидкий і простий спосіб запустити блог.
 5. WordPress.com – для тих, хто хоче більш технічних та потужних інструментів для ведення блогів, ніж Wix чи Weebly.
 6. Блогер – для тих, хто хоче дуже базовий блог.
 7. Tumblr – для тих, у кого в блозі є короткоформатний вміст, на який можна натискати.
 8. Вражаюче – для тих, хто хоче простий, стильний блог на одній сторінці.
 9. САЙТ123 – для тих, хто потребує допомоги, щоб створити блог.
 10. GoDaddy – швидке налаштування, але не має реальної якості.

Якщо ви хочете зайти на нашу найвищу рейтингову загальну платформу блог, WordPress.org, переконайтеся, що ви готові до виклику. Це’s не найпростіший у використанні, але ми’Ви оцінили це номер один, тому що це’s повністю настроюється і повноважує так багато блогів.

Якщо ви все-таки вирішите розпочати свій блог з WordPress.org, наша порада – розмістити його на Bluehost. WordPress.org самі рекомендують їх, так’s no-brainer.

Щасливі блоги!

Найкращі платформи для блогів: поширені запитання

Що’s найкраща платформа для ведення блогів, що використовується для портфоліо чи фотографічного блогу?

Squarespace має найкращу якість дизайну шаблонів з усіх розробників веб-сайтів блогу на ринку. Якщо у вас є якісні зображення, Squarespace дійсно покаже їх! Він також має чудові вбудовані функції, такі як дозволити декілька дописувачів та синхронізувати з соціальними медіа – таким чином ваш блог переміг’т просто добре виглядати, це’Я також підтримаю довгострокове зростання.

Прочитайте наш огляд Squarespace для отримання додаткової інформації про цей розробник веб-сайтів, орієнтований на дизайн, або погляньте на наш Огляд шаблонів квадратних просторів для правильного огляду пропозицій конструкцій.

Яку платформу для блогу слід використовувати замість WordPress.org?

WordPress.org – основна платформа для блогів, але це’s не для всіх. Якщо у вас є якісь технічні навички, тоді ми рекомендуємо WordPress.com, як це’s більш легкою платформою для використання, зберігаючи потужні інструменти для ведення блогів, якими WordPress.org відомий. Якщо вам’не хочу кодувати взагалі, спробуйте Weebly. Він має чудові функції блогів, привабливий дизайн та хороший SEO. Це’s дуже доброзичливий для початківців і теж масштабований.

Ознайомтеся з нашим керівництвом про найкращі альтернативи WordPress список найкращих розробників веб-сайтів, які ви можете використовувати замість WordPress.

Яка платформа для ведення блогів найкраща для заробітку?

WordPress.org – найпопулярніша платформа для монетизації блогів – вона пропонує безліч потужних інструментів, налаштування та місця для зростання. Якщо вам’не хочете використовувати WordPress, хороша новина – це Wix, Weebly і Squarespace – це теж чудові варіанти!

Шукаєте заробити гроші в Інтернеті? Перегляньте наш посібник про те, як заробити гроші в Instagram щоб дізнатися більше!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map